Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Nowe pretensje NATO wobec Rosji

Posted by Marucha w dniu 2017-07-12 (środa)

Siedziba NATO w Brukseli

Państwa członkowskie NATO na posiedzeniu Rady Rosja-NATO w Brukseli w czwartek poinformują o swoich pretensjach w związku z „niebezpiecznymi działaniami” rosyjskich pilotów nad Morzem Bałtyckim, donosi w środę elektroniczna wersja europejskiej gazety Politico.

„Doświadczający zwiększonego rozdrażnienia członkowie NATO na posiedzeniu Rady Rosja-NATO w czwartek w Brukseli powiedzą Kremlowi o swoim niezadowoleniu z agresywnych i niebezpiecznych manewrów rosyjskich pilotów wojskowych nad Morzem Bałtyckim, włączając «niebezpieczne zachowanie rosyjskich pilotów przy przechwyceniu», poinformował urzędnik NATO” — pisze gazeta.

[A co Amerykanie porabiają na drugiej półkuli, tuż obok granic Rosji? Bronią pokoju i demokracji? – admin]

Ministerstwo Obrony Rosji wielokrotnie oświadczało, że wszystkie loty samolotów Sił Powietrzno-Kosmicznych Rosji były i są przeprowadzane w ścisłej zgodności z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi wykorzystania przestrzeni powietrznej nad wodami neutralnymi bez naruszania granic innych państw.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 7 to “Nowe pretensje NATO wobec Rosji”

 1. jazmig said

  Ostatnio amerykański samolot szpiegowski leciał w korytarzu powietrznym przeznaczonym dla lotów cywilnych i o mało nie zderzył się z samolotem pasażerskim. A oni tu chrzanią o złym przechwytywaniu ich samolotów przez Rosjan.

 2. Maverick said

  [img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/50/Pieter_Bruegel_the_Elder_-_The_Tower_of_Babel_%28Vienna%29_-_Google_Art_Project.jpg/300px-Pieter_Bruegel_the_Elder_-_The_Tower_of_Babel_%28Vienna%29_-_Google_Art_Project.jpg[/img]

  Starożytny Babilon.

  [img]http://th09.deviantart.net/fs71/PRE/f/2013/035/b/f/european_union_parliament_03__tower_of_babel__by_nixseraph-d5ttxao.jpg[/img]

  Babilon jest wampirem.

  Jak w piosence Boba Marley.

 3. Maverick said

 4. Maverick said

  NATO to zbrojne ramię lucyferianów.

  Niestety tak już jest od czasów Babilonu DEEP State przejmuje kontrolę nad najlepszym krajem na świecie i go stałe niszczy aby przejąć nad nim kontrolę, a potem doprowadzając do jego upadku.

  Ponieważ deep state miał problemy penetrowania rodów królewskich, jedynie mógł podrzucić jakiemuś królowi atrakcyjną żydówkę. Wpadli na pomysły rewolucji, najpierw francuską a potem październikową.

  Demokracja to najlepsza forma kontroli nad społeczeństwem bez bezpośredniej odpowiedzialności przed obywatelami. Zdyskredytowanego polityka zastępują swoim następnym a masy to kupują bo są niedoinformowane

 5. revers said

  Cos porabalo sie natowskim gejom bo ostatnio do samolotu TU154 z Szogunem zblizyl sie na niebezpeiczna odleglsoc i to z polski agresywny dupek.

  To samo pisano o niebezpiecznym powrocie z Hamburgu z G20 spotkania z Putinem na pokladzie.

  Ewidentne agresje to byly zestrzelenie Iranskiego samolotu pasazerskiego w zatoce Golf przez niszczyciel us nawvy, oraz zestrzelenie Boeininga MH17 przez kandydata do NATO z Ukrainy ua air force.

 6. revers said

  Oj bylo w czwartek a poszlo o Afganistan i Ukraine

  gdzie na Ukrainie widzino ciezkie rosyjskie uzbrojenie i tysiace rosyjskich zolnierzy.

  http://aa.com.tr/en/europe/ukraine-afghanistan-top-nato-russia-council-meeting/860865

  Wczesniej Stolenberg rowniez wzywal Rosje do wycofania tysiecy rosyjskich zolnierzy z wschodniej Ukrainy oraz z Krymu.

  https://www.rferl.org/a/nato-chief-calls-russia-remove-troops-from-ukraine/28606158.html

 7. revers said

  I nie tylko bo OBWE w dnaich 5-9 Lipca w Minsku tez swoje dolozyla, i to wiecej nie trzeba, otwarcie mowi sie o aneksji Krymu …

  https://www.ukrinform.net/rubric-polytics/2261545-osce-pa-considering-two-resolutions-on-crimea-and-donbas.html

Sorry, the comment form is closed at this time.