Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Niemcy: w ciągu roku migranci „obrzezali” 10 tysięcy dziewcząt. Władze są bezradne.

Posted by Marucha w dniu 2017-07-19 (środa)

W Niemczech gwałtownie wzrasta liczba „obrzezanych dziewcząt”, mimo iż zabrania tego tamtejsze prawo.

Zdaniem przedstawicieli organizacji Terre des Femmes liczba okaleczonych w ciągu roku wzrosła o ponad 10 tys. i obecnie wynosi już prawie 60 tys.

Jak podaje serwis tvp.info powołujący się na dane thelocal.de „gwałtowny wzrost jest efektem napływu migrantów z krajów, w których obrzezanie jest praktykowane, na przykład Somalii czy Erytrei, ale również między innymi z Iraku”.

– W związku z napływem migrantów z takich krajów jak Erytrea czy Irak, odnotowujemy ogromny wzrost liczby okaleczonych kobiet i dziewczynek zagrożonych tym zabiegiem – powiedziała Charlotte Weil, rzecznik Terre des Femmes w wypowiedzi dla agencji DPA.

Obrzezanie dziewcząt polega na częściowym lub kompletnym usunięciu u nich narządów rodnych. Zgodnie z bliskowschodnią „tradycją” rytuał ten stanowi „przejście dziewczynek (niejednokrotnie kilkudniowych niemowląt) w dorosłość”.

Niemieckie władze są bezradne, ponieważ formalnie migranci okaleczający dziewczynki nie łamią tamtejszego prawa. „Akty obrzezania” są bowiem dokonywane we Francji bądź Holandii dokąd na kilka dni są one specjalnie w tym celu wywożone.

Źródło: tvp.info
TK
http://www.pch24.pl

Biedne niemieckie władze. Są „bezradne”. Nie są skurwysyny takie bezradne, gdy odbierają rodzinom dzieci za błahostki albo wręcz bez powodu. Albo gdy prześladują Polaków przypominających, kto rozpoczął II Wojne i czyje to były obozy.
Admin

Komentarze 22 to “Niemcy: w ciągu roku migranci „obrzezali” 10 tysięcy dziewcząt. Władze są bezradne.”

 1. ojojoj said

  Niedlugo kobiety beda jezdzic w bagaznikach a w sklepach na polkach zamiast papieru toaletowego beda kamienie, piasek w sloikach oraz liscie.

 2. Dziadzius said

  Czy was wszystkich to nie ciekawi ze te tak odwazne feminazi ktore w 100 lat swego istnienia rozbily Kulture Bialego Czlowieka, ktore prawnie wykastrowaly bialego mezczyzne, ktore przez bezprawne sady rozwodowe ograbily miljony mezow, ktore bezmyslnie zabily juz ponad 50 mijonow dzieci i to tylko w ostatnie 50 lat, teraz siedza tak cichio jezeli chodzi o te okrucienstwa ktore muzulmanie wyprawiaja swoim kobietom.
  Pomyslcie dlaczego prawie 80% wszystkich ich babskich przewodnikow w tych feminazi organizacjach sa wybrancy??? i ze rockefeller dal i daje im wysokie finasowe poparcie ??

 3. Dziadzius said

  @1,Ojojoj said…
  Przepraszam jakos przeoczylem, ale w tej sprawie, co bedzie na polkach do „zadnej toalety”, to nie bedzie nic, bo jak dawno dawno temu mowiono w Polsce o tych wybrancach , no i to pasuje tez do arabow bo oni tez sa z wybranczego rodu —
  abra-hama—–„JAK SIE WYSUSZY TO SIE WYKRUSZY”

 4. ginekolog amator said

  To obrzezanie kobiet polega na wycięciu łechtaczki, a nie narządów rodnych. Chodzi chyba o to, żeby nie miały ochoty na seks i się nie „puszczały”.

 5. ENKI said

  KOMU SŁUŻY JUGENDAMT I WEDŁUG JAKICH PRAW : HITLEROWSKICH, NIEMIECKICH CZY UNIJNYCH?

  Dlaczego Jugedamt na terenie Niemiec nie pilnuje i nie chroni dzieci przed okaleczeniem, obrzezaniem?
  Kogo boi się Jugendamt, a kogo prześladuje jak za czasów Hitlera?

  Niemiecki Jugendamt zabiera dzieci polskim rodzinom
  „Chcemy żebyście usłyszeli, jak się nas tutaj traktuje” – apelują polskie rodziny, którym niemiecki Jugendamt odebrał dzieci.
  W Berlinie zakończyła się konferencja polskiego stowarzyszenia „Rodzice przeciw dyskryminacji dzieci w Niemczech”.
  Praktycznie nie ma sfery życia rodzinnego, w którą nie mógłby wkroczyć Jugendamt, który szczególnie „przygląda się” dzieciom z małżeństw
  mieszanych i cudzoziemskich. Prawdziwy koszmar przeżywają polskie rodziny, którym odebrano dzieci bez podania konkretnych przyczyn.
  – Siedmiu policjantów i pani z Jugendamtu weszli do mnie do domu i zabrali siłą dzieci nie podając żadnego powodu. Byłam bezradna, wyrwali mi
  siłą dzieci – mówiła podczas konferencji jedna z matek Aleksandra Urbanik, która nie ma kontaktu ze swoimi pociechami.
  – „Czasami wystarczy zwykły donos sąsiadów, by interweniowały niemieckie służby”
  Mówi w TVP Info adwokat Stefan Hambura, który na co dzień mieszka w Niemczech i pomaga Polakom.
  – Jugendamt z pomocą policji może o każdej porze dnia i o każdej godzinie wejść do domu jeśli uważa, że zagrożone jest dobro dziecka. Pojęcie
  „dobro dziecka” nigdzie jest zdefiniowane. Czasami wystarczy donos sąsiada – mówił na antenie Hambura.
  http://www.tvp.info/32828228/niemiecki-jugendamt-zabiera-dzieci-polskim-rodzinom-wyrwali-mi-je-sila

  Czym jest Jugendamt?
  Komentuje Wojciech Pomorski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech:
  To posthitlerowski Urząd ds. Zarządzania Młodzieżą, który odbiera rodzinom coraz więcej dzieci.
  – Jugendamt to organizacja Adolfa Hitlera, która ukradła 200 tys. polskich dzieci, które nigdy nie wróciły do Polski (tylko ok. 10% tych dzieci
  odnaleziono), a Jugendamt zniszczył w 1952 roku ich akta osobowe! – przypomina Pomorski. – I robią to samo nadal z nami Polakami.
  http://nczas.com/wiadomosci/polska/co-to-jest-jugendamt/

  KONWENCJA O PRAWACH DZIECKA przyjęta przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych dnia 20 listopada 1989 r.
  przypomina, że w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka Narody Zjednoczone proklamowały, iż
  DZIECI MAJĄ PRAWO DO SZCZEGÓLNEJ TROSKI I POMOCY.

  No to jak jest z praworządnością niemiecko-unijną: Komu zbrodniczy Jugendamt odbiera dzieci?
  Według jakich zasad i praw rozbija rodziny: według rasistowskich? religijnych? czy politycznych?
  Dlaczego Jugendamt dopuścił do okaleczenia 10 tys. dzieci?
  Co na to – posłowie do Parlamentu Europejskiego?

 6. PISKORZ said

  re 4 Nie mają barany czym zająć swoich pustych /po szkołach licznych koranicznych/ łbów..Zgroza..

 7. PISKORZ said

  re 5 ” (tylko ok. 10% tych dzieci” W TEJ LICZBIE p. Alojzy Twardecki /miałem okazję Go poznać/, który swoje wspomnienia opisał w „Szkoła janczarów”, było to też drukowane za babci-komuny na łamach Kultury..Polecam..

 8. Ultima said

  Po takiej operacji narządy płciowe kobiety przypominają z zewnątrz wytwór made in Thailand i z tego typu klinik jak u transetek i pewnie o to chodzi również. Zniekształcone i całe w bliznach.

  Coś jest na rzeczy bo nigdzie się nie spotyka tylu „kobiet” o dziwnie jednakowych niekobiecych rysach twarzy nie wspominając o tych obleśnych ramionach i biodrach.

  https://www.youtube.com/channel/UCAgVKvt3syB7gV-hL9bMTYw/videos

  Nie obchodzi mnie czy ten gość wierzy w płaską ziemię tylko że ciekawy i sensowny materiał dotyczący tych gwiazdek sportu i telewizji zgromadził w jednym miejscu.
  Ta oblecha sarah silverman to również trans.

 9. Jacek2 said

  Re. Gajowy
  Nie minie wiele lat gdy okaże się że Niemców najechali tajemniczy przybysze z kosmosu zwani Nazistami. Zmusili biednych Niemców do służby w łączności i zaopatrzeniu, broń Boże w żadnym Wehrmachcie czy SS. Ci Niemcy jak rycerze bez trwogi i skazy chronili Polaków w ogrodzonych drutami pod napięciem enklawach przed agresją nazistów. Podobnie jak chronili żydów przed agresją Polaków.
  Pomalutku, po cichutku, taki obraz tamtej rzeczywistości przedostaje się do świadomości tzw. społeczności międzynarodowej .
  Co do artykułu: mój rozumek staje w poprzek na to niepojęte barbarzyństwo. Po prostu brak słów.

 10. Ultima said

  Co gorsza wiele młodych dziewczyn jako wzorce kobiecości mające szczegóły wyglądu, które chciałyby miec u siebie przedstawia jakieś transowsko wyglądające modelki i aktorki o kanciastych żuchwach bez wcięcia w talii i muskulaturze nie tam gdzie trzeba. Podejdźcie je sprytnie i sami sprawdźcie do jakiego stopnia mają mediami wyprane głowy.

 11. Władze nie są bezradne. Władze nie chcą reagować.

 12. Rick said

  Re. 2 Dziadzius

  No i mi się również zdaje, że zdemoralizowano nam do szczętu nasze kobiety i dzieci, które zamiast posłuszeństwa i szacunku za naturalne uznają nieuznawanie tej hierarchii, którą ustanowił sam Bóg.

  Tak więc, jest to pewnie ten kolejny etap transformacji świadomości w dziejach Białego Człowieka, najpierw przez obalenie monarchii i utworzenie rządów ludu, potem obalenie religii i zrównanie tej prawdziwej z fałszywymi, a teraz obalenie ostatniego autorytetu – Głowy Rodziny.

  I nie wiem, czy jakakolwiek Głowa Rodziny jeszcze się ostała, bo albo ją ścięto rozwodem popieranym przez państwo a skrycie przez Hierarchię neokatolicką, albo przez powszechną demoralizację kobiet, które już nie wyobrażają sobie życia bez równouprawnienia (czyli jakby dwie kierownice w samochodzie), albo przez względy ekonomiczne, tzn. zniszczenie dziedzin męskich i dofinansowywanie oraz reklamowanie dziedzin produkcji i handlu na potrzeby kobiet.

  I tak po wiekach od Oświecenia, czyli oślepienia światłem Lucyfera – osiągnęliśmy szczyt antyrozwoju, mamy zrównanie mądrych i głupich, zdolnych i tępych, pracowitych i leniwych, złych i dobrych. Ale też zrównanie władcy państwa z narodem, czyli demokrację, Kościoła ze Światem czyli ekumenizm, Rodziny z patologią gejowskiego partnerstwa, dzieci z rodzicami, i żony z Głową Rodziny.

  I nikt już nie pamięta jak to powinno być normalnie, bo przykładów z życia już nie mamy. Pozostały dzieła Kościoła i świeckich katolików.

  I tak to umarli tylko nam pomóc mogą, choć ich zapytać się o nic już nie możemy.
  I teraz dopiero zrozumieć możemy słowa Jezusa: „Córki jerozolimskie, nie płaczcie nade Mną; płaczcie raczej nad sobą i nad waszymi dziećmi”

 13. Dziadzius said

  @12, Rick said…
  Swiat za pomoca kobiet ( pod kontrola wybranych) slepo goni do jednego rzadu jednego narodu, jednej wiary( jakiej), jednej kultury, jednych obyczaji — Ciekawe ze taki eksperyment jest opisany w Biblii kiedy nie jaki Nimrod zaczal budowc wieze Babel jako symbol swojej ludzkiej sily i protestu przeciw Bogu i Bog pomieszal jezyki tych ludzi by wyzbyc sie tej glupoty.
  Widac ze my dzis znowu chcemy budowac wieze babel tylko teraz na rozkaz lucyfera.

 14. Marcin said

  Do kitu z takim obrzezaniem. Rząd powinien to zalegalizować i oprócz łechtaczki powinien po cichu wycinać jajniki. Wtedy miałoby to sens.

 15. Birton said

  żydowskie poduszczenie, żydowskie przyzwolenie, żydowska presja, żydowska robótka w ramach NWO i wszystko jasne

 16. Okaleczanie nie mające żadnego sensu i będące grzechem. Nawet w mozaizmie nie było czegoś takiego.

 17. Jacek2 said

  Re.12
  Monarchia nie została obalona tylko zastąpiona. Nigdy nie było , nie ma i pewnie nie będzie żadnych rządów ludu. To że jest ukryta i diabelskiej proweniencji to nie znaczy że nie istnieje.

 18. Jacek2 said

  Re.16
  Czy jakiekolwiek okaleczanie ma sens?

 19. W nawiązaniu do roztropnych uwag Dziadziusia (2) i Ricka (12), pozwolę sobie na moje trzy grosze, które zawarłem (jak na zamówienie) w bogato ilustrowanych „Bieżących” nr 53, tutaj: .http://infoprezesa.blogspot.fr/2017/07/biezace-53.html (chodzi zwłaszcza o notatki „Jedna baba drugiej babie” i inne rozrywki oraz O zmarłych dobrze albo… szczerze.

  Pozostałe tytuły:
  – Przyjechał, pojechał…
  – Lista Schwindlera
  Bordello del campo in Vaticano
  – Hallo meneer Hitler!
  – Galopująca islamofilia
  – Rubryka miejska
  – Postępowe sporty dla dam w każdym wieku (13)

 20. Maha said

  Ad.7 Piskorz.
  „Szkołę janczarów” może Pan ściągnąć z serwisu chomikuj.

 21. W usa obrzezali 80% chlopcow, w niemczech tez to robia i nikt sie o chlopcow nie martwi?

 22. piwowar said

  Pada pan ofiara terminologii, panie Clever.

Sorry, the comment form is closed at this time.