Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Pierwsza firma w USA rozpoczęła chipowanie pracowników

Posted by Marucha w dniu 2017-07-24 (Poniedziałek)

Wczoraj chipowano zwierzęta, dziś robią to z ludźmi. Chipowanie zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.

Korporacje przekonują, że chip jest symbolem wygody i bezpieczeństwa, a dzisiejsze karty bankomatowe można łatwo zgubić, co naraża nas na kradzież pieniędzy z konta. Jednak chipy posiadają o wiele więcej zastosowań.

Chip pod skórą psa lub kota sprawia, że zagubione zwierzę można bardzo łatwo zidentyfikować i szybko ustalić jego właściciela. Aby zabezpieczyć pupila, właściciel musi również udostępnić swoje dane osobowe. Przekonuje się, że chip wielkości ziarenka ryżu jest bezpieczny i nie stwarza żadnego zagrożenia dla zwierzęcia. Mikroprocesor pozostaje w organizmie do końca życia.

Tymczasem różne korporacje zachęcają, aby ludzie również skorzystali z tej technologii i dali się zachipować niczym zwierzę. Najczęściej wspomina się o większym bezpieczeństwie i wygodzie.

Chip aplikuje się zwykle w prawej ręce, między kciukiem a palcem wskazującym. Z jego pomocą możemy np. dokonywać płatności w sklepach, ale niektóre firmy polecają swoim pracownikom zachipowanie, aby mogli np. otwierać drzwi lub logować się do komputera.

Chipowanie ludzi posiada również negatywne strony. Mikroprocesor staje się symbolem kontroli, jaką firmy mogą mieć nad swoimi pracownikami.

Choć chip faktycznie uchroniłby nas przed kradzieżą i terrorem to jednocześnie naraziłby nas na terror państwowy. Na dzień dzisiejszy chipowanie nie jest obowiązkowe, lecz gdy spora część populacji ulegnie nowej „modzie” przyjdzie czas, że umieszczenie chipa w prawej ręce lub na czole będzie konieczne, aby np. zrobić zakupy. W świecie bezgotówkowym nieposłusznych obywateli będzie można ukarać właśnie poprzez zablokowanie chipa.

Mimo zagrożeń, nowe rozwiązanie jest stopniowo wdrażane przez różne zakłady pracy. Szwedzka firma Epicenter, aby ułatwić pracownikom korzystanie z różnych urządzeń, umieściła w ich organizmach chipy RFID, choć zabieg był całkowicie dobrowolny.

Teraz amerykańskie media mówią o pierwszej w Stanach Zjednoczonych firmie, która poszła w tym samym kierunku. Three Square Market z Wisconsin zaoferuje swoim pracownikom chipy, które zwiększą wygodę korzystania z urządzeń w miejscu pracy, a także pozwolą w łatwy sposób zrealizować płatność w sklepie. W tym tygodniu ponad 50 osób zostanie zachipowanych.

Połączenie likwidacji gotówki fizycznej i zachipowania ludzi jest zdecydowanie zbyt wielkim zagrożeniem, aby można było przejść obok niego obojętnie. Niestety opór ludzi na świecie jest zbyt mały a zmiany, które niekoniecznie są korzystne dla nas, nadchodzą wielkimi krokami.

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 65 to “Pierwsza firma w USA rozpoczęła chipowanie pracowników”

 1. Nemo said

  @Artykuł

  „Korporacje przekonują, że chip jest symbolem wygody i bezpieczeństwa, a dzisiejsze karty bankomatowe można łatwo zgubić, co naraża nas na kradzież pieniędzy z konta. Jednak chipy posiadają o wiele więcej zastosowań.”

  …A dłoń można odrąbać.

 2. Czytacz said

  Kogo chcieli to zacipowali. Dawniej.

 3. piwowar said

  Od wielu lat czipuje się starych ludzi na Florydzie. Sami się zgłaszają. Obsługa czipa kosztowała na początku 30 dolarów miesięcznie, teraz nie wiem ile.

 4. Marek B said

  Apokalipsa 14 (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1102):

  9 A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem:
  «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej,
  i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę,
  10 ten również będzie pić wino zapalczywości Boga
  przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu;
  i będzie katowany ogniem i siarką
  wobec świętych aniołów
  i wobec Baranka.
  11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy
  czciciele Bestii i jej obrazu,
  i ten, kto bierze znamię jej imienia».

  Ciekawe kiedy Jose Bergoglio, pseudonim operacyjny „Franciszek”, zacznie błogosławić znamiona Bestii?

 5. Vici said

  I nikt nie bedzie mogl kupic ani sprzedac Jesli nie bedzie mial znamienia bestii(666).
  Cala gra w tym zyciu TOCZY SIE TYLKO O TWOIA …….DUSZE,,,,,a kto przyjmie znamie bestii .JEST POTEPIONY NA WIEKI.STALES SIE ZWIERZECIEM a nie czlowiekiem.No pomyslmy choc troche logicznie.Na co mi taka wygoda .Obce cialo miec pod skura I zyc z swiadomoscia ze sie jest codziennie kontrolowanym.W imie jakiego prawa wygody bezpieczenstwa .?Jakiego bezpieczenstwa?LUDZIE ZASTANOWCIE SIE CHOC PRZEZ CHWILE.
  Niech wam pseudo wladza nie wklada do tych pustych lepetyn.Ze to jest dobrodziejstwo dla ludzkosci.?Wygoda .NIGDY NIGDY A NIGDY.
  PRECZ ……………………….SZATANIE MI Z OCZU

 6. piwowar said

  Władza będzie wkładać. Będa kolejki po czipy. A potem będzie społeczna izolacja tych co nie mają, wreszcie przymuswe czipowanie niedoczipków na siłę. mam nadzieję, że nie za naszych czasów.

 7. Re: 5 Piwowar…
  Beda wielkie kolejki idiotow I durni za zacipowaniem podobnie jak byly kolejki za darmowymi szczepionkami przeciwko „ptasiej czy kurzej” grypie, tylko dlatego, ze „rzond” daje za…darmo…

  Jesli chodzi o czas chipowania, to zapewniam Pana I Wszystkich czytajacych, to nadejdzie tak nieoczekiwanie jak sztorm, kiedy zapewniali pogodny dzien…
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Obawiam sie, ze chipowanie odbedzie sie jednak za naszych czasow…

 8. „Chip pod skórą psa lub kota sprawia, że zagubione zwierzę można bardzo łatwo zidentyfikować i szybko ustalić jego właściciela.Podobna sytuacja jest już z nowymi dowodami osobistymi,z chipem,Masz przy sobie dowód osobisty,który może „wskazać” miejsce twojego, realnego pobytu.To nie jest już fikcją.Taki sam cel jest czipowania…pracowników….Boże w jakich czasach żyjemy? Dyktatura” w PRL,o której krytycznie się wypowiada pseudp prawica czy pseudo lewica…była sanatorium,w porównaniu z rokiem 2017.

 9. piwowar said

  Jak na razie to każdy nosi ze soba telefon smart albo zwykły. Chwilowo chipy nawet nie sa potrzebne, każdy dobrowolnie wykłada się na srebrnej tacy rządom, komercji i hakerom i jeszcze się cieszy że jest częscia systemu.

  Od tygodnia nie mam telefonu.

 10. Re: 8 Piwowar…
  Obawiam sie, ze nie ma Pan zielonego pojecia o czym napisalem I jak ma sie bio-chip do samej rzeczy… Czym jest bio-chip I do czego ma sluzyc „moznym” tego swiata…
  Absolutnie nie chodzi „im” o kontrole, ale calkowite zniewolenie I ustanowania czasu smierci dla tych, ktorzy zaakceptuja ta miniaturowa „bombe” nazwana w Pismie Swietym Nowego Testamentu znakiem „Bestii” w Apokalipsie sw. Jana 13:16-17…
  Przyjecie „bio-chipa” to tak samo jak podpisac umowe z samym diablem – bez zadnego odwrotu (pomylki czy nieswiadomosci)…
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 11. ? said

  Re 9: Ostatnie zdanie – strzał w 10! To powinien zapamiętać każdy.

 12. helmut said

  ad.6 Sam nieraz sie zastanawiam czy czlowiek jest istota inteligentna czy to tylko taki mit.

 13. Leszek said

  Jasiek z Toronto @

  Jeśli czipowanie ma się odbyć za naszych czasów to koniec świata również.

 14. maasteer said

  Mnie się jakoś zdaje że te chipowanie i przymus szczepień to powiązane działania. Od razu wszczepia się ludziom jakieś szkodliwe nano-układy chorobotwórcze – taka bombka z opóźnionym zapłonem. I ten przymus ….
  Tak jak teraz jest nagonka na rodziców nieszczepiących dzieci (nie dających ich okaleczyć) tak za kilka lat będzie nagonka na niedających się zachipować. Teraz po prostu badaja jak ludzie zareagują i czy duży będzie opór. Ale jak widać oporu dużego nie mam – więc do dzieła.

 15. Boydar said

  Powtórzę dwa zdania z postu Pana Jaśka (9) – „… Absolutnie nie chodzi „im” o kontrole, ale całkowite zniewolenie /…/ przyjecie „bio-chipa” to tak samo jak podpisać umowę z samym diabłem – bez żadnego odwrotu (pomyłki czy nieświadomości)…”.

  To nie jest film ze Szwarcenegerem czy innym Sylwestrem, zwyczajny człowiek nie pozbędzie się czipa nożem czy siekierą. Czyli do końca życia mentalnie jest „ap”, jak pierońska szlanga. Co do techniki kontroli też pełna zgoda. To nie jest tak, że można człowieka z czipem „namierzyć” zdalnie, musi fizycznie zbliżyć się do czujnika. To tylko na filmach akcji, przyczepiona pluskwa wielkości guzika pozwala na satelitarne zobrazowanie. Tym bardziej wielkości ziarnka ryżu. Fizyki problemu zasilania się nie przeskoczy, przynajmniej na razie.

 16. maasteer said

  Ad Pan Boydar
  Co do techniki kontroli też pełna zgoda. To nie jest tak, że można człowieka z czipem „namierzyć” zdalnie, musi fizycznie zbliżyć się do czujnika. To tylko na filmach akcji, przyczepiona pluskwa wielkości guzika pozwala na satelitarne zobrazowanie. Tym bardziej wielkości ziarnka ryżu. Fizyki problemu zasilania się nie przeskoczy, przynajmniej na razie.” – no Panie Boydarze – ja bym z tym polemizował. Technika poszła gwałtownie do przodu – tak mocno, że nie zdajemy sobie z tego sprawy i jednocześnie nie jesteśmy o tym informowani. Zasilanie chipów będzie z ludzkiego ciała; ostatnio tez czytałem o mini bateriach których nie trzeba ładować – może to technologia Tesli. Pojawiały się tez informacje o zapisywaniu obrazów i innych danych w DNA organizmów żywych. Także to kwestia kilku lat jak staniemy się cyborgami – chcąc nie chcąc.

 17. Leszek said

  Boydar @

  Dlatego ludzie po III wojnie światowej mają być skupieni w wielkich metropoliach. Tam chip będzie działał, a ludzie będą pod kontrolą.

 18. Boydar said

  Ja wychodzę z założenia, Panie Maaster, że do skomunikowania się dwóch urządzeń drogą radiową, potrzebna jest określona ilość energii oraz antena. W ziarnku ryżu nie sposób obecnie tego upchnąć. Bo samą elektronikę, to jak najbardziej. Zasilanie z ludzkiego ciała bez skutków dla organizmu, może dać ułamki miliwata; to za mało do komunikacji z satelitą. Szumy przy takim poziomie odbieranego sygnału są moim zdaniem barierą chwilowo nie do przeskoczenia.
  Poza tym, obstaję przy znaczeniu symbolicznym czipów RFiD, jest znacznie istotniejsze.

 19. Boydar said

  Czyli gęsta sieć naziemnych czytników/detektorów, Panie Leszku, tak się da to zrealizować, bez problemu. Można dyskutować nad częstotliwością, bo jest bardzo istotna, ale da się.

 20. maasteer said

  Ad 17 Pan Boydar
  „Zasilanie z ludzkiego ciała bez skutków dla organizmu, może dać ułamki miliwata; to za mało do komunikacji z satelitą” – chipy wcale nie musza komunikować się z satelitą – mamy przecież rozbudowaną sieć telefonii komórkowej, co znacznie skraca odległość potrzebną do komunikacji.

 21. maasteer said

  A poza tym nie odniósł sie Pan do technologii Tesli, która jest stale udoskonalana w zaciszach największych agencji wywiadowczych.

 22. Okadwa said

  I nie ma dziwne…
  Trzeba się tylko wysoko we wyobraźni wznieść.
  I cóż stamtąd widzimy?… nic a hodowle a hodowle.
  Kiedy bywam z rzadka w tzw. supermarketach nie mogę się napatrzeć na proces karmienia istot które są mnie coraz bardziej obce.
  A czemuż to?… bo u nich wózki pełne a oczy puste.
  I karta… i PIN… i „dziękujemy, zapraszamy ponownie”.
  Toteż biorąc kilka piw a płacąc drobnymi uchodzę coby nie zarazić się komizmem stadnym.
  I myślę żeż wtenczas: – Czy kiedy dostanę wezwanie na chipowanie to w zabiegowym potrzebny będzie gaz rozweselający?
  … czy też wystarczy ino flaszka na tej rampie.

 23. Boydar said

  Panie Maaster, to jest proste tylko w felietonach znakomitych publicystów. Niech Pan rozbierze telefon komórkowy i popatrzy na elementy modułu radiowego oraz wydrukowaną antenkę. „To” musi mieć określony wymiar, inaczej nie zadziała. Najmniejsze sensowne moce wydmuchiwane w eter przez nasze „komórki” są rzędu 10 mW. O ile jesteśmy w ścisłym pobliżu wieży BTS. A jeśli nie jesteśmy, rosną kilkadziesiąt razy. Chipy RFiD ze swoimi wymiarami mogą zapewnić komunikację tylko w odległości do półtora metra od czytnika.

  Rozwój technologii Tesli, o ile jest faktem technicznym a nie medialnym (czego do końca nie wiem), też nie sprowadza się do mikroskopijnych wymiarów.

 24. maasteer said

  Poniatno

 25. hulsz said

  ad.9 Czy bedziemy miec tyle odwagi zeby go sobie nie wszczepic .Wiadomo co czeka tych ktorzy go nie wsczepia powolna smierc na wysypisku smieci.Na madrosc ogolu nie ma co liczyc.

 26. jasiek z toronto said

  Re: Drodzy Czytelnicy !!!
  Prosze sobie odpowiedziec samemu (samej) na podstawowe pytanie:
  „Czy idiotami sa ci, ktorzy wylozyli setki miliardow dolarow na elektroniczny sytem kontroli (gojow) czy ci, ktorzy powatpiewaja w ich zrealizowanie????…”

  Jak pisalem n/t bio-chipow w 1998 Roku, to sluszna wiekszosc m.in. w „Ciemnogrodzie” czy na innych publicznych forach uznawala „jaska z Toronto) za: „niespelna rozumu”, za wariata, za czlowieka bez klepek,, oszoloma itd, itd, itp…

  System jest juz gotowy – jesli juz…Chodzi o to, aby „przekonac” (gojow) do jego zaakcetpowania…NIc wiecej…

  Ponadto – wszczepianie bio-chipa (gojom) nie jest zadnym KONCEM SWIATA, a dopiero (malym sygnalem) o jego poczatku..

  Aby zamknac temat chipow, to glownie chodzi – w sensie duchowym – .o to, aby kazdy z nas opowiedzial sie po jakiej (ktorej) stronie bedzie (a bedzie to baaaardzo trudna decyzja), Czy po strfonie Boga czy po stronie diabla (I na dzisiaj nie wyglada to tak kolorowo, jakby sie komus wydawalo majac na uwadze obecny swiat materialistyczny I czysto konsumpcyjny)

  W/g mojej opinii (na dzien obecny) ilosc przyjmujacych bio-chip wahac sie moze miedzy 70%-80%…I jest to bardzo zla wiadomosc…
  ===============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 27. Leszek said

  Jasiek z Toronto @

  Skoro zakłada pan, że chip=znamię Bestii to powinien pan wiedzieć, że według proroctwa z Biblii czas chipowania ludzi będzie w okresie 3,5 roku przed pokonaniem Bestii i powrotem Pana Jezusa na Ziemię.
  Masoni już wiele razy przesuwali datę wprowadzenia rządu światowego, bo to Bóg jest panem dziejów, nie żydzi! Stąd wcale nie powiedziane, że czipowanie jest tuż tuż.

 28. Sybirak said

  Ad 8 „Piwowar”
  „…Od tygodnia nie mam telefonu…

  Dobra rada: zgłoś na policje i do operatora !

 29. Pinxit said

  7
  Marek Lipski
  Znajomi musiel uspic pas, toy mial takiego czipa, zeby sie im nie zgubil. Okazalo sie, ze bardzo reagowal na fale radiowe i w samochodzie i w domu. W ogole byl strasznie biedny; zataczal sie, wymiotowal, mial zaburzenia blednika.

 30. Pinxit said

  Czipowanie w firmie zaczynaja wprowadzac, zeby kontrolowac pracownika. Przynajmiej takie bery opowiadaja.Ile razy w ciagu pracy idzie do kibla, czy cpa, czy sie spoznia i czy nie za dlugo je lunch.
  Ale w takim przypadku powinien byc ten czhip nie na stale wbity jako obce cialo.
  Potem beda produkowac te chipsy w Chinach z materialow z przerobki wtornej i bedzie to samo co ze sportowymi butami: kancerogenne.
  A tak opowiadaja o tej demokracji amerykanskiej!!
  Zaczeli od wypalania numerow krowom na zkorze.
  Swinie i tyle.

 31. Pinxit said

  na skorze

 32. Czipy podskórne, jako znamię Bestii – protestanckie rozumienie Apokalipsy.
  Ju była tutaj mowa o tym, że znamię Bestii nie oznacza żadnego czipu, tylko życie w permanentnym grzechu, bo grzech jest najstraszniejsza rzeczą, która może się człowiekowi przytrafić, bo skazuje on duszę na wieczne potępienie.
  A ile dzisiaj ludzi żyje w grzechu? Obraz jest wręcz katastrofalny.
  Trzeba słuchać Świętego Kościoła, a nie pastorów!

 33. Leszek said

  Premizlaus Crucis @

  Czułem, że ktoś wyjedzie z tym „protestantyzmem”.
  Opis znamienia bestii pasuje jak ulał do czipów i o tym też było tu wielokrotnie pisane. No ale to trzeba wiedzieć o masoneriu i o planach NWO, inaczej niczego nie da się zrozumieć. Ludzie którzy zgodzą się na chip będą właśnie głupcami i grzesznikami. W planach masonerii jest rząd światowy i chipowanie ludzi. A teraz proszę przeczytać Apokalipsę św. Jana. Zresztą po co ja to napisałem…
  Kościół Katolicki nakazuje interpretować Pismo Święte według swojej wykładni i wtedy wychodzi, że Antychryst już był i był nim Neron (słowem już po Apokalipsie, hulaj dusza). Tak jest napisane w przypisach Biblii Tysiąclecia. Nie wiem jak było w tej kwestii przed Vaticanum II ale czytając niektóre posty widzę, że chyba nie lepiej.

 34. RomanK said

  Tego nie pokaze zaden Srul w swoich mediach:-))))

 35. NICK said

  Chiny to pryszczyk, Romanie Panie. (34).
  Poproszę o komentarz autorski.
  Mogę?
  KRETYN. Wśród lekarzy.

 36. WIDZICIE JAK SPRYTNIE ? said

  CHIP RFID DO KOŃCA ROKU 2017 DLA PONAD 50% POLAKÓW pod skórą

 37. Re: 27 Leszek…
  Wyglada na to, ze nie bardzo jest Pan na biezaco z oredziami w ktorych m.in. Matka Boza usilnie prosi Swego Syna na skrocenie czasu cierpienia dla tych, ktorzy goraco sie modal o Jego Milosierdzie (mam na mysli m.in., Rycerzy Jezusa Chrystusa Krola Polski) I podejrzewam, ze ten czas cierpienia bedzie jednak skrocony (choc generalnie juz trwa)…
  Pytanie byloby bardzo na miejscu: „Ilu z nas Polakow naprawde wierzy w Boga, Jego Syna, Ducha Swietego I Matke Syna Boga, a ilu tylko udaje ze wierzy???”…
  Ten problem (wielkosc skali wierzacych I niewierzacych) moze tylko rozwiazac bezposrednio Bog I Jego Syn I to Oni sa wlascicielami nas I wszystko co nas otacza…

  Osobiscie: dziekuje codziennie Bogu za dzien obecny I modle sie abym w dniu nastepnym mial laske otworzenia oczu I zobaczenia dnia nastepnego… (ot taka moja rada)…gdyz doskonale wiem, ze przyszedlem na ten swiat „goly” I pojde z tego swiata rowniez „goly” nie zabierajac niczego…
  No, ale to zupelnie inny temat I bynajmniej nie na ta okolicznosc w temacie „bio-chipow”…
  ================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 38. Cyborg said

  http://archiwum.ciop.pl/1475.html
  Odziez ekranujaca

  Charakterystyka STEEL-GRAY

  Steel-Gray to gęsto tkana i wytrzymała tkanina ekranująca z włókien bawełnianych, poliestrowych i stali nierdzewnej. Wysoce odporna na pranie. Chroni skutecznie przed promieniowaniem elektromagnetycznym wysokich częstotliwości. Powierzchnia tkaniny jest elektroprzewodząca, dzięki temu umożliwia uziemienie i ekranowanie pól elektrycznych niskiej częstotliwości.

  Wysokie tłumienie, nawet dla wyższych częstotliwości,
  Bardzo dobry stosunek ceny do efektywności,
  Przewodząca powierzchnia umożliwia uziemienie,
  Łatwa w praniu i prasowaniu,
  Klasa jakości: bardzo wysoka,

  Tłumienie: 35 dB (3160 razy) dla pól elektromagnetycznych o częstotliwości 1 GHz. Charakterystyka tłumienia jest regularnie testowana w laboratorium EMC firmy YShield, zgodnie z normami: ASTM D4935-10, IEEE Std 299-2006, IEEEE Std 1128-1998, ASTM A698/A698M-07.

  Zastosowania: dobry produkt na zasłony, kotary dzielące pomieszczenia, maty pod łóżko, również jako ekonomiczna tkanina na uziemione prześcieradła, śpiwory, itp. W ograniczonym stopniu na ekonomiczne ubrania ekranujące. Włókna stalowe nie są w kontakcie ze skórą tak miękkie jak włókna srebrne. Lekko drapią, podobnie jak wełniany sweter.

  Pielęgnacja: prać delikatnie w temp. 30°C. Prasować bez pary, przy nastawie 1. Suszyć w niskiej temperaturze. Nie wybielać. Nie czyścić chemicznie.

  Dane techniczne:

  Szerokość: 150 cm, +/- 2 cm
  Długość: na metry (min. 1 mb.)
  Tłumienie: 35 dB, dwie warstwy 50 dB dla f=1GHz
  Kolor: szary
  Skład: 40% bawełna, 30% poliester, 30% stal nierdzewna
  Ciężar właściwy: 120 g/m².
  Stabilność wymiarów: +/- 3%
  Rezystancja: 100-800 Ω / cal (2,54 cm)
  ….

  AP-FLYER we współpracy z niemiecką firmą Aaronia, oferuje swoim Klientom szeroką gamę materiałów ekranujących najwyższej jakości, opracowanych przy wykorzystaniu najnowszych technologii, o doskonałej skuteczności ekranowania, łatwe w montażu, w atrakcyjnej cenie. Materiały Aaronii są trwałe i odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć czy mróz, są lekkie, przepuszczają powietrze, są łatwe w montażu. Gwarantują wysoką skuteczność ekranowania, szczególnie w zakresie wysokich GHz, jak również zapewniają ochronę przed promieniowaniem w.cz. i polami niskiej częstotliwości.

  Materiały ekranujące firmy Aaronia są idealne zarówno do zastosowań wojskowych czy przemysłowych, ale także do ekranowania pomieszczeń domowych, biurowych, laboratoryjnych, jak również można je wykorzystywać jako tkaninę na odzież, czy zasłony.

  W naszej ofercie mamy dla Państwa następujące rodzaje materiałów ekranujących:

  – 100dB włóknina ekranująca Aaronia X-Dream®

  Skuteczność tłumienia promieniowania RF wynosi: 70dB (99,999 99%) przy 20GHz i 110dB (99,999 999 999%) przy 500MHz. W porównaniu do włóknin ekranujących innych producentów Aaronia X-Dream® oferuje ponad 100-krotnie lepszą skuteczność ekranowania w badanym zakresie częstotliwości. Poza tym materiał ten dzięki możliwości uziemienia jest równie skuteczny w przypadku pól elektrostatycznych i pól elektrycznych niskiej częstotliwości, które są generowane przez kable sieciowe biegnące w ścianach, domowe urządzenia elektryczne, napowietrzne linie wysokiego napięcia itp.

  – 80dB tkanina ekranująca ze stali nierdzewnej Aaronia X-Steel

  Materiał jest wykonany ze 100% włókna stalowego. Spełnia wszystkie wymagania przemysłowe i wojskowe. Jest prawie niezniszczalny. Odporny na temp. nawet do 600°C. Doskonały do ekranowania elektromagnetycznego, do wykonywania odzieży o dużym poziomie ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym itp. Aaronia X-Steel oferuje najwyższą w świecie skuteczność ekranowania wśród materiałów ekranujących przepuszczalnych dla powietrza – odznacza się wysoka skutecznością ekranowania w paśmie od 1 MHz do 50 GHz.

  – 50dB tkanina ekranująca Aaronia-Shield®

  Skuteczność tłumienia promieniowania RF wynosi: 43dB (99,992%) przy 10GHz i 50dB (99,999%) przy 1GHz. Dodatkowo po uziemieniu może chronić przed polami elektrostatycznymi i polami elektrycznymi niskiej częstotliwości, które są generowane przez kable sieciowe biegnące w ścianach, domowe urządzenia elektryczne i napowietrzne linie wysokiego napięcia. Aaronia-Shield® może być wykorzystywana jak zwykła tkanina. Jest materiałem optymalnym do wykonywania wysoce skutecznych ekranów w postaci namiotów, baldachimów, moskitier, kurtyn, odzieży ochronnej lub do zastosowań w astronautyce.

  – 20dB siatka ekranująca promieniowanie w.cz. A2000+

  Bardzo ekonomiczny i łatwy do montażu materiał, który oferuje ochronę jednocześnie przed promieniowaniem radiowym i polami elektrycznymi niskiej częstotliwości. Może być układany zarówno na ścianach jak i w betonie. Jest także odpowiedni do zastosowań zewnętrznych i może zastępować standardową siatkę zbrojeniową, pozwalając na znaczą redukcję kosztów. Siatka ta może być używana do ekranowania lokalnych źródeł promieniowania, jak kable energetyczne lub skrzynki rozdzielcze, jak również do ochrony całych pomieszczeń lub budynków.
  …….

  Jest biznes.

 39. Re: 38 cyborg…
  co to jest? Gajowka to NIE bazar!!!!
  ==================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 40. Pinxit said

  34
  Przypomina to troche Niemcy z 1938 roku.
  Pewnie dlatego srule tego nie pokaza.

 41. Boydar said

  A dla mnie to dość ciekawe (38), przynajmniej jakiś pożytek z Pana Macki. A Pan Jasiek najwyraźniej nie zrozumiał przekazu 🙂

 42. Plausi said

  Kolczykowanie bydła

  czyli „firma w USA rozpoczęła chipowanie pracowników”

  https://i0.wp.com/pppolsku.files.wordpress.com/2017/03/swinki1.jpg?ssl=1&w=700

  Kolczykowanie bydła jest niezbędne, aby można lepiej kontorlować tę populację. Pracownicy dają się chipować dobrowolnie, niewolnicy też, co w demokracji rozumie się samo przez się:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

 43. Yah said

  Ad 33

  Panie Leszku to nie tak. No bo co nie damy się zaczipować – czyli nie przyjmiemy znamienia bestii i już jesteśmy zbawieni ? Znamię bestii to życie w permanentnym grzechu i wyparcie się Chrystusa. Żyjemy w czasach, w których każdy kto przyjął ( na rękę lub czoło bo grzeszy reką lub umysłem) znamię bestii żyje w dostatku. Ten kto nie przyjął żyje w niedostatku bo nie może nic sprzedawać ( czyli zarabia niewiele, jest opłacany poniżej swoich zdolności ) i kupować ( bo nie ma pieniędzy). Powie Pan, ale większość żyje dostatnio i jest zadowolona – bo większość znamię bestii przyjęła i dostaje nagrodę od księcia tego świata.

  Oczywiście większość nie przyjmuje takiej interpretacji – bo każdy lubi żyć dostatnio i wygodnie ale …. cena za ten dostatek i wygodę jest dusza.

  Czipy, dowody elektroniczne itd. owszem są elementem szatańskiej inwigilacji ale rzeczywistym znamieniem szatana jest GRZECH.

  I tu pojawia się kolejny problem. Grzechy będące znamieniem bestii jest przez większość nie traktowane wcale jako grzechy. Dotyczy to szczególnie osób teoretycznie głęboko wierzących. Oni są uwodzenie przez szatana w bardzo subtelny , niezauważalny sposób. Nawet w złej, niosącej dwuznaczny przekaz modlitwie.

 44. Dictum said

  Zanim zaczipują

  http://www.tv-trwam.pl/film/polski-punkt-widzenia-25072017

 45. Yah said

  Ad 4

  „Ciekawe kiedy Jose Bergoglio, pseudonim operacyjny „Franciszek”, zacznie błogosławić znamiona Bestii?”

  On juz błogosławi ….. niektóre grzechy, a przyjdzie czas na więcej.

 46. Re 43:
  Spadł mi Pan z nieba.
  Jak posiadanie elektronicznego ustrojstwa w organizmie może być grzechem? Nawet, jeżeli ten cały czip miałby możliwość kontrolowania czynności i zachowań ludzi, to nie można by tych czynności odczytywać w kategoriach grzechu, bo po prostu te czynności byłyby wymuszone, czyli byłby wyraźny brak wolnej woli.

  Co nie zmienia faktu, że mam, za przeproszeniem, wywalone na te elektroniczne badziewie i z takiej firmy, która by mi nakazała to coś przyjąć, po prostu bym się zwolnił. Wolę klepać biedę, niż mieć w sobie elektronikę. Jestem człowiekiem, a nie jakąś maszyną.
  Niech Żydki sobie w łeb powsadzają te czipy, może ich wtedy oświeci i przestaną być udręką dla nas i całej ludzkości.

 47. Yah said

  Ad 46

  I tu Panie Premizlaus Crucis wchodzimy na grząskie dosyć poletko na którym ściera się ze sobą WIARA i racjonalizm.

  Otóż dobrowolne przyjęcie czipa ( wiedząc jak może być wykorzystany przeciwko nam ) jest oczywiście grzechem. To, że późniejsze czynności, przy założeniu sterowania umysłem i barku wolnej woli, teoretycznie nie nosiłby znamion grzechu, nie zmienia faktu, że pierwsza przyczyna ( przyjęcie czipa) była grzeszna.

  No właśnie, a co jeśli czip zostanie wszczepiony siłą, pod przymusem. Tu ojcowie nauczają, że WIARA będzie neutralizowała działanie czipa. Ale racjonalnie, racjonaliście Pan tego nie wytłumaczy 🙂

 48. NICK said

  Czym zatem jest przyjęcie nieadekwatnego wynagrodzenia, podpisanie umowy o pracę, płacenie różnych dziwnych zobowiązań (…) ?
  Hę?

 49. Yah said

  Ad 48

  Chlebem powszednim Panie Nick …. od Boga. Jasne ?

 50. NICK said

  Czipem.
  Raczej.

  Zatem czip jest od Boga jak karta bankomatowa, jak obowiązek utworzenia konta (…)

  Czy mi się wydaję czy Pan michalkiewiczuje?

 51. Yah said

  Panie Nick jak tylko powtarzam co w tym temacie powiedzieli mądrzejsi ode mnie, ale nie starsi i mądrzejsi. W związku z powyższym nie michalkiewiczuje . To po pierwsze …

  Po drugie karty bankomatowej nie musi Pan nosić, a czip ….

  Proszę porównać skale zniewolenia założenia konta w banku celem wpłacenia wynagrodzenia z przyjęciem unijnych dopłat bezpośrednich. Co jest w tym wypadku chlebem powszednim a co znamieniem bestii ?

  Pan proszę Pana powinien kierować ludzi na właściwe ścieżki , a nie siać wątpliwości. Po to nam Bóg dal rozum taki jaki mamy – czyli talenty, za które będziemy rozliczeni …..

 52. NICK said

  Staram się właśnie, Panie Yah.
  Ech.
  Odpuszczam, szczerze pozdrawiając Pana.

 53. Yah said

  Pozdrawiam również …

 54. RomanK said

  ad 40..skojarzenia….. to podstawa astroturfingu. Zwlaszcza dla pokolenia – Slashes…

 55. NICK said

  Astroturfing.

  Tak, Gospodarzu. Na pierwszą stronę? Do dalszego rozpatrzenia?

 56. oberek said

  Chip’owanie jest tylko kolejnym etapem. Zniewolenia.

  Nie jest rewolucyjne.

  Wszystko idzie płynnie i bez zmazy.

  Przełknęliście etapy poprzednie?
  To i ten przełkniecie.

  Protestów nie będzie.

  PISMO się wypełni.
  WYBRANYCH będzie niewielu.

  Grzech będzie smażony na ogniu piekielnym.

 57. Yah said

  „WYBRANYCH będzie niewielu.”

  No bo kto lubi słuchać Św. Jan Teologa. Znacznie przyjemniej się słucha z tych z „alleluja i do przodu”

  Tylko do jakiego przodu i gdzie to do przodu prowadzi ….

 58. Andrzej BR said

  Fajnie z tą elektrowiedzą, czy możecie wtedy policzyć

  ile informacji można przekazać, jednym mikroimpulsem?

  Powiedzmy 4 strony A4, w technice 3G, i ile to potrzebuje mocy by

  przesłać?

 59. Jack Ravenno said

  Znamię bestii będzie doskonale widoczne i nie będzie to jakiś chip. Po prostu – to nie będzie coś ukrytego. Każdy będzie widział oznakowanie na czole bądź prawej ręce. Kto nie weźmie znamienia z pewnością nie zostanie przeklęty – to dobra wiadomość. Ta zła – to taka, że nieoznaczeni będą mieć bardzo ciężko…

 60. Re: 59 Jack
  Male sprostowanie: Oznakowani znamieniem bestii beda rozpoznawani przez tych, ktorzy tego znamienia nie posiadaja…Natomiast oznakowani znamieniem bestii nie beda w stanie rozpoznac nieoznakowanych znamieniem bestii jesli juz wspomnial Pan ta kwestie, co bedzie szansa (w czasie) na bezpieczne ukrycie w bezpieczne miejsce wszystkich nieoznakowanych znamieniem bestii.
  ============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Moze dopisze: przyjecie znamienia bestii stanie sie fizycznym bezposrednim kontraktem (nalezaca wlasnoscia) do samego lucyfera I ZADNA – nawet Boska sila nie bedzie w stanie zmienic lub anulowac tego diabelskiego kontraktu miedzy diablem a czlowiekiem tj. jego dusza, ktora zostanie pograzona na wiecznosc w czelusciach piekielnych – czyli we wiecznej mence (mece).

 61. Yah said

  Ad 60

  Pamiętajmy o jednym, życie w grzechu ułatwi przyjecie znamienia bo przecież będzie usprawiedliwienie – no przecież trzeba jakoś żyć, nie tylko ja przyjąłem ale miliony innych.

  Czy już teraz tak nie jest z kredytami, lekami, podejrzanymi a dobrze płatnymi zajęciami, finansowaniem z UE ?

  Usprawiedliwienie będzie proste i jasne – przecież ja chce tylko normalnie , godnie ( he, he, he JP II) żyć. Ale za to godne życie trzeba zapłacić duszą.

  Jeszcze ktoś ma wątpliwości po co JP II „wymyślił” godność człowieka ?

 62. Lily said

  Re 45;Yah
  „Joe Bergoglio”?,moze raczej
  Jonathan Pryce ?. Tak twierdzi bynajmniej
  amerykanski bloger na swoim blogu.
  Jak dotad, nikt czlowieka tego nie posadzil
  o oszczerstwo/pomowienie.
  https://www.xdisciple.com.au/2013/03/pope-
  francis-is-played-by-actor.html

 63. Cyborg said

  Panie Radyobie, z kazdego z nas jest pozytek. Z Pana coraz wiekszy, co mnie raczej cieszy, biorac pod uwage pana gorliwosc w pisaniu tu a nie ówdzie.
  … hmm… Ówdzie tez pan pisze?

  Problemy sa i beda, trzeba wiec szukac rozwiazan. A biznes jest biznes… tem bardziej ze uczciwy i przydatny.
  Wiec co, Panie Radyobie? Zaczynamy produkcje ekranujacych bransoletek? Rekawiczek bez palców?
  Bo jak zamówimy w Chinach to skopiuja i rzuca na Swiat przez siec dealerów Huawei.
  Co prawda piniendzy nie potrzebuje, ale moze byc zabawa.

 64. Cyborg said

  58. Panie Andrzeju, na jaka odleglosc?

 65. Maćko said

  Spoko… raz, ze dopiero beda je instalowac
  dwa – ze zasieg to 15cm
  trzy – ze juz sie odgrazaja ze zabronia
  cztery – so robione w S*wec+i..

  Z Rojtersa:
  …The company, which employs 85, said it was the first in the United States to offer staff the technology which is similar to that used by contactless credit cards and chips used to identify pets.

  The implants made by Sweden’s BioHax International are part of a long-term test aimed to see if the radio-frequency identification chips could have broader commercial applications, Danna said.

  „We’ve done the research and we’re pretty well educated about this,” Danna said in an interview.

  The company is holding an Aug. 1 „chip party” where employees will have the device inserted between their forefinger and thumb using a syringe-like instrument.

  The RFID chips use electromagnetic fields to communicate and can be read at a distance of no more than 6 inches (15 cm), Danna said.

  Critics of using chips in humans include Nevada State Senator Becky Harris, who in February introduced legislation that would make forced installation of microchips illegal.

  „It is possible to hack the information that is contained within the chips,” Harris told a state Senate Judiciary Committee meeting at the time.

Sorry, the comment form is closed at this time.