Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Soros i banderowcy chcą obalić rząd w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2017-07-24 (Poniedziałek)

Aktywna politycznie część diaspory ukraińskiej w Polsce – czyli banderowcy – bierze udział w puczu przeciw rządowi PiS.

Bartosz Kramek – przewodniczący Rady Fundacji Otwarty Dialog, założonej przez nacjonalistkę ukraińską Lyudmylę Kozlovską (na zdjęciu z Georgem Sorosem), prywatnie jego żonę i prezesa zarządu Fundacji – ogłosił 16-punktowy plan obalenia rządu PiS, czyli zorganizowania przewrotu na wzór ukraińskiego Majdanu.

„Radykalne metody oporu z krajów wschodnich usprawiedliwiają wyjątkowe w historii III RP okoliczności. Władza, która przeprowadza destrukcję życia publicznego i ustroju państwa w stylu wschodnim, musi się liczyć z adekwatną i analogicznie inspirowaną reakcją społeczeństwa. Niniejsze opracowanie prezentuje 16 punktów opartych m. in. na doświadczeniach wyniesionych z misji obserwacji i wsparcia ukraińskiego Euromajdanu” – głosił publicznie Kramek.

Ukraińska Fundacja Otwarty Dialog (Open Foundation) została założona w 2009 roku w Warszawie przez nacjonalistów ukraińskich, ludzi powiązanych z dana Unią Demokratyczną (Wolności) i lewaków z „Krytyki Politycznej”. Jej zadaniem jest organizowanie i wspieranie tzw. „kolorowych rewolucji” w krajach byłego ZSRR. Jest ściśle powiązana z Sorosem, michnikowszczyzną i Platformą Obywatelską.

Liczne zdjęcia członków kierownictwa Fundacji Otwarty Dialog można bez trudu znaleźć w internecie. W jej radzie zasiadają m.in. były polityk Unii Demokratycznej (Wolności) Andrzej Wielowieyski i polityk PO Jacek Szymanderski. Aktywnego wsparcia działaniom Fundacji Otwarty Dialog udzielali i udzielają m.in. polityk PO (a wcześniej sekretarz KC PZPR) Marcin Święcicki oraz skrajnie proukraiński działacz UD (UW) Henryk Wujec.

Fundacja Otwarty Dialog najbardziej zasłynęła z organizowania zbiórek na zakup hełmów i kamizelek kuloodpornych dla banderowskich formacji paramilitarnych w Donbasie i nielegalnej wysyłki tych komponentów uzbrojenia na Ukrainę. Prokuratura wszczęła w 2014 roku śledztwo przeciw Fundacji Otwarty Dialog pod zarzutem nielegalnego przemytu broni, ale sądy – które jak wiadomo pod rządami PO były niezawisłe – umorzyły postępowanie.

Ponadto Fundacja Otwarty Dialog zajmuje się szkoleniem „działaczy demokratycznych”, czyli przygotowywaniem przewrotów typu „kolorowych rewolucji” na obszarze poradzieckim.

Przedmiotem jej zainteresowania oprócz Ukrainy były i są Białoruś, Mołdawia, Rosja, Gruzja, Kazachstan i inne kraje powstałe po rozpadzie ZSRR. Z Fundacją Otwarty Dialog jest ściśle związana Natalia Panczenko – liderka Euromajdanu Warszawa, która zasłynęła z otwartego manifestowania swoich banderowskich poglądów, w tym uwielbienia dla UPA, oraz żądania, by Polska zwróciła Gdańsk Niemcom a Przemyśl Ukrainie.

Pani Panczenko była stałym gościem seansów nienawiści organizowanych przez Kluby „Gazety Polskiej” pod ambasadą Rosji w dniach 17 września i 10 kwietnia. Wygłaszała tam nienawistne przemówienia, wzywając wprost do wojny polsko-rosyjskiej.

Po jednym z takich wystąpień padła w objęcia obecnej posłanki PiS Anity Czerwińskiej, a wówczas przewodniczącej warszawskiego Klubu „Gazety Polskiej”. Działalność Euromajdanu Warszawa i Fundacji Otwarty Dialog była wspierana przez PiS-owska tubę medialną – „Gazetę Polską” – oraz skrajnie proukraińską posłankę PiS Małgorzatę Gosiewską.

Nie muszę przypominać, że czołowi politycy PiS i dziennikarze jego mediów wspierali krwawy przewrót na Ukrainie w 2014 roku. I teraz oto przewodniczący Rady Fundacji Otwarty Dialog ogłasza 16-punktowy plan obalenia rządu PiS.

Czy z tego faktu ktoś w PiS potrafi wyciągnąć polityczny wniosek? Chodzi mi o to czy ktoś w PiS jest świadomy tego, że to nie Rosja organizuje pucz w Warszawie, ale Zachód – Niemcy, USA i Soros przy udziale m.in. nacjonalistów ukraińskich.

Fundacja Otwarty Dialog miała organizować „kolorowe rewolucje” na Wschodzie, a przyszło jej wspierać „kolorową rewolucję” w Polsce. Wrogiem rządu PiS jest Zachód i są nim też wspierani przez PiS nacjonaliści ukraińscy. W tej sytuacji konieczna jest rewizja dotychczasowej polityki tej partii wobec Rosji. Polityki, która prowadzi donikąd, która doprowadziła do tego, że parlamenty Rosji i Izraela potępiły ustawę o likwidacji pomników radzieckich w Polsce.

Skoro Rosja może przeciw rządowi PiS sprzymierzyć się z Izraelem, to może też stanąć (niekoniecznie jawnie) po stronie jego obecnych wrogów zewnętrznych. Koniecznym więc jest natychmiastowe znormalizowanie stosunków z Rosją i odejście od skrajnie rusofobicznej polityki, uprawianej przecież nie tylko w interesie USA, ale przede wszystkim nacjonalistów ukraińskich.

Jeżeli PiS tego nie zrozumie, to najpóźniej jesienią br. zniknie z powierzchni ziemi. Jego zewnętrzni przeciwnicy nie cofną się bowiem przed niczym. Nie jest tajemnicą, że wśród już podobno dwumilionowej imigracji ukraińskiej przeniknęło do Polski wielu nacjonalistów ukraińskich, w tym członków banderowskich formacji paramilitarnych walczących w Donbasie. Tajemnicą poliszynela jest, że razem z nimi przenikają do Polski nielegalnie duże ilości broni. W kwietniu br. na przejściu granicznym w Dorohusku zatrzymano dwie Ukrainki, które przemycały czterolufowe działo kaliber 30mm, o szybkostrzelności 4000 pocisków na minutę.

Po co i komu jest potrzebna taka broń w Polsce? W swoim 16-punktowym planie pan Kramek proponuje „wyłączyć rząd” w Polsce. To jest plan powstania na wzór tego, które miało miejsce na Ukrainie na przełomie 2013/2016 roku.

Pan Kramek proponuje m.in. powołanie Frontu Demokratycznego na wzór ukraińskiej Rady Majdanu i Sztabu Sprzeciwu Narodowego, włączenie w organizację puczu związków zawodowych, Polskiej Rady Biznesu, Business Centre Club i Konfederacji Lewiatan, akcję powstrzymania się od płacenia podatków i innych należności na rzecz skarbu państwa pod hasłem „Nie płacę na PiS”, masowe manifestacji uliczne i miasteczka namiotowe z udziałem chronionych immunitetem posłów opozycji, strajk generalny nauczycieli i sędziów, blokowanie domów polityków PiS, prowokowanie Jarosława Kaczyńskiego i dążenie do rozbicia PiS na frakcje, szeroką akcję propagandową, w tym przede wszystkim w Internecie, włączenia do puczu opanowanych przez PO samorządów, w tym samorządu Warszawy, który mógłby wyłączyć prąd w Sejmie i Senacie, ministerstwach i siedzibie PiS, sabotowania działań rządu przez samorządy prawnicze.

W zakończeniu pan Kramek pisze, że „Prezes Kaczyński, premier Szydło, prezydent Duda, marszałkowie Sejmu i Senatu powinni zostać zasypani nie tylko stanowczymi pismami, ale i prośbami o pilne spotkania ze strony kluczowych polityków UE i ambasadorów najważniejszych państw. Podobnie na dywanik powinni być wzywani do lokalnych MSZ-ów i szefów rządów ambasadorowie Polski za granicą. (…) Sankcje międzynarodowe powinny być opcją w grze; być może udałoby się wykorzystać bądź stworzyć mechanizm sankcji personalnych wobec decydentów politycznych i urzędników łamiących prawo”.

To jest plan podpalenia Polski, identyczny z tym, który zrealizowano na Ukrainie zimą 2013/2014 roku. Z planem tym występuje zainstalowane w Polsce środowisko banderowskie ściśle powiązane z PO. Nie jest tajemnicą, że organizacje i inne podmioty ukraińskie są w Polsce częścią politycznego zaplecza PO i michnikowszczyzny.

Teraz zresztą już widać po co w ostatnich miesiącach padały ze strony publicystów i polityków związanych z obozem liberalnym żądania „otwarcia Polski dla Ukraińców”, w tym nie tylko zintensyfikowania imigracji ukraińskiej do Polski, nie tylko zapewniania imigrantom ukraińskim mieszkań i pracy, ale przyspieszenia procedur nadawania im obywatelstwa, otwarcia dla nich stanowisk na uczelniach i w wojsku.

Obóz kosmopolityczno-liberalny nie ukrywa, że chodzi mu o stworzenie swojego nowego elektoratu. Dał temu wyraz m.in. pan Dutkiewicz ogłaszając publicznie, ze chce doprowadzić do daleko idącej zmiany składu narodowościowego Wrocławia na rzecz Ukraińców, których jest tam już 15 proc., by walczyć z „polskim nacjonalizmem”.

Jeżeli Ukraińcy mają być w perspektywie elektoratem PO, to mogą też wziąć udział w puczu, którego scenariusz ogłosił pan Kramek. Jeżeli będzie bowiem za mało chętnych ze strony etnicznych Polaków, to sięgnie się po diasporę ukraińską – tę starą i nową. Ona – a nie Polacy – posłucha w pierwszej kolejności Fundacji Otwarty Dialog.

Poza tym będzie potem podstawa do szybkiego nadania obywatelstwa uczestnikom puczu z nowej diaspory ukraińskiej. Cóż bowiem bardziej predystynuje do nadania obywatelstwa jak nie udział w „walce o demokrację”?

Tu nie chodzi o żadną reformę sądów. Merkel i Soros muszą obalić rząd PiS ze względu na kryzys migracyjny w Europie Zachodniej. Tylko nowy „demokratyczny” rząd zagwarantuje im przyjmowanie imigrantów z Afryki i Azji przez Polskę i odzyskanie kontroli politycznej nad Polską.

Jeszcze raz zatem apeluję do Polaków: nie dajcie się sprowokować do „obrony demokracji”.

Bohdan Piętka
http://www.mysl-polska.pl

Komentarzy 48 to “Soros i banderowcy chcą obalić rząd w Polsce”

 1. Grace said

  Powtórzę to jeszcze raz ..Polacy muszą się obudzić albo Polska przestanie istnieć. To przebudzenie powinno uzmysłowić Polakom, że Rosja to nasz przyjaciel i jak najszybciej się z nimi zbratać. Bardzo przeraza mnie mysl o jakiejkolwiek wojnie w Polsce. Wszystkich ukraińców natychmiast odesłać na Ukraine. PIS to żydowska szmata i dlatego specjalnie nic nie widzi i nie słyszy. Dobrze wiedza co sie w Polsce dzieje. Oczami wyobrazni widze Polaków zarządzanych z dwóch stron granicy przez naszych największych wrogów. Polacy obudźcie się i uzbrójcie się!!!

 2. Inkwizytor said

  A to przypadkiem nie pobożny poseł żyGowin postulije nadawanie UPAińcom polskiego obywatelstwa ?

 3. Czytacz said

  Zatem.
  PIS jest lepszy?

 4. Czesiek said

  Dobra Ukrainka to martwa Ukrainka.

 5. Sroty pierdoty. Uny coś szykują. Ostrzegam – nie dajcie się wciągać w ych gierki. Najlepsze, co można zrobić to wykopać doły , zgromadzić zapasy wapna i cierpliwie czekać.

 6. Boydar said

  Czesiu, nie pier*dol głupot. Ukrainka to według Ciebie kto ?

 7. saba said

  „Soros i banderowcy chcą obalić rząd w Polsce”

  No coś podobnego!

  a zauważyliście może że ostatnio wszystko organizuje „George Soros” nagonkę na pejsów z PIS aby ich uwiarygadniać np. Izrael broni Węgry przed Żydem Soros

  Przecież ten cały Soros to stary dziad ledwie dyszący nad grobem to wydmuszka to fake newsy to jest ich gra pejsata, niby napluć aby uwiarygodnić.

 8. maasteer said

  Banderowcy chcą obalić pro-banderowski rząd w Polsce? Następny już może nie leźć im w dupe bez wazeliny.

 9. Czesiek said

  Ukrainki to banderowskie samiczki panie Boy.

 10. Boydar said

  To ogromne uproszczenie, Panie Czesławie, i krzywdzące dla normalnych. Banderowców nie ma obszarze zwanym Ukrainą więcej niż 10%-15%. Co oczywiście daje kilka ładnych milionów stanowiących o wyrazie całości, ale jednak nie jest to całość. Niech Pan nie zapomina o janczarach. I o tym, że tam są nasi Rodacy. W poważnej części to Oni przyjeżdżają. I nie w głowie Im żadne ruchawki tylko żeby rodzina przeżyła do jutra.

 11. Marcin said

  Czegoś tu nie rozumiem. Banderowcy chcą przejąć władzę a niby jeszcze nie przejęli? Co robi PIS z banderia i dla banderii każdy chyba widzi? Co robi PIS aby wypierd.. „na zbity PIS” fundacje tego grandziarza? Ano nic.

 12. Minus said

  @9 Pan Boydar,
  to ja też poproszę o analizę, nie, że podpisuję się pod @4 Pan Czesiek, choć mając na względzie Wołyń 43 rozumiem sytuacje albo, albo, dziękując Panu Bogu, że nie doświadczył mnie takim testem- chrześcijaństwa?, człowieczeństwa? Odwiedzam Polskę od dzisiaj, jechałem pociągiem Warszawka- Terespol. W przedziale siedziała para młodych, szepczących (chyba ) po ukraińsku, wycięci jak z żurnala, młodość, zdrowie, opalenizna. Nie umiałem opędzić się przed natręctwami- czy dziadek tego, tej nabijał na sztachety polskie dzieci, wbijał w brzuch ciężarnej Polce widły, itp. Naczytałem się o ich już 1,5 mln w Polsce, o jakichś pomysłach ułatwień dla nich z obywatelstwem polskim? Co ze mną nie tak?

 13. piwowar said

  Dziekuje panie Boydar.

 14. Boydar said

  Nie ma specjalnie za co, Panie Piwowarze. Człowiek może się mylić, ja również, ale uczciwość obowiązuje. A „to” nieuczciwe było a’priori. I nie potrzeba mi ani dowodów ani przykładów. Choć mogło też być emocjonalne. I taką wersję najchętniej bym przyjął.

 15. Minus said

  ps. trochę z innej beczki; rozmawiałem dzisiaj telefonicznie z tatą swoim, akurat wrócił z pogrzebu śp wujka, lat 94, żołnierza AK, również powstańca warszawskiego, jak jego siostra śp z resztą.Niedawno leciały joby w gajówce na AKowców, jak to czytałem, zastanawiałem się, co by o takich patriotach powiedział wujek, wujek śp nic nie powie. Pan, Panie Boydar i Gospodarz zdaje się, wyraźnie rozróżnili akowców od ich decydentów, dyscyplinując szaleństwo. Dlaczego w gajówce trzeba to robić? No właśnie, co to za rodzaj troski o Polskę, rodzi takie przewartościowywanie pojęć?

 16. piwowar said

  Pane Boydar, nie wiadomo ilu procentowo sąsiadów to w miarę normalni ludzie. Nie wiadomo, ilu ich zginęło na Wołyniu za sympatie propolskie, czy choćby brak antypatii. Najniższe oceny to 30 tysięcy, niektórzy mówią 50 tys, sa też wyższe estymacje. Ilu jest bandersynów na Ukrainie w dniu dzisiejszym, to pytanie w rodzaju ilu diabłów siedzi na łebku od szpilki. Tam szaleje przymusowa indoktrynacja i pogłowia zwyrodnialców się nie sposób doliczyć.

 17. Boydar said

  @ Pan Minus

  Proszę dokładniej zapytać, bo nie mam pewności co do sedna „… dlaczego w gajówce trzeba to robić? No właśnie, co to za rodzaj troski o Polskę, rodzi takie przewartościowywanie pojęć? …”. O ile będę potrafił, spróbuję wyjaśnić; przynajmniej swój pogląd.

 18. Vici said

  Wyslac po tego ;;;;;;;;;;teroryste swindlarza;;;;;;;;;;oddzial specjalny Aresztowac osadzic
  I SKAZAC.I po ;;;;;;;;;;;;starym dziadzie.

 19. Boydar said

  I myśli Pan Vici, że jego oficerowie prowadzący też umrą ? Chyba ze śmiechu. Tylko że on nie jest Czeszką, tylko węgierskim żydem, i tak przeznaczonym już do utylizacji.

 20. Minus said

  Dobrze, właściwie to retoryczne. Może jakiś żal mi się czkawką odbił, bo to jest miejsce, gdzie dużo troski o Polskę, a czasami natykam się kupy, bo jak to inaczej nazwać?
  A co z moim szaleństwem w główce na widok Ukraińców? Punktem wyjścia do niepatrzenia na siebie wilkiem Polak/ Ukrainiec, byłoby wspólne uznanie za bohaterów Ukraińców, którzy ratowali sąsiadów Polaków. Czy to możliwe bez wypi_nia w powietrze banderlandu?

 21. piwowar said

  W tym sęk. Nie można na oko odróżnic poczciwego człowieka od bandersyna. I tu sie kończą dywagacje.

 22. Boydar said

  Niestety, Pan Piwowar (20) ma rację. I nic się z tym nie da zrobić.

 23. La Reine Toronto said

  Panie Boydar, a ktoz to chcial przemycic dzialko do Polski? Dwe U kraineczki a po co? zeby moc wysadzic cos w Warszawie i zeby doprowadzic do bratobojczej walki w Polsce; jedno dzialko przechwycono a inne juz sa i dlaczgo nielegalnie z Ukrainy przywozi sie tyle broni? Polacy jej nie maja a nasi ‚banderowiacy ukrainscy agenci dlaczegoz tu sa zapraszani przez polskojezyczny rzad ? no dlaczego?

 24. piwowar said

  W Pani pytaniach, pani LaReine, zawarta jest jasna odpowiedź. Czemu wieczorem, przed snem?

 25. Zbyszko said

  Ciekawe dlaczego pis nie wsadzi do więzienia tego kramka za próbę obalenia legalnie wybranego rządu a trzyma tam już drugi rok Dr Piskorskiego?

 26. Alpen said

  Komentarz do zdjęcia – wściekła podstarzała hiena z głupawą chomiczką.

 27. Zbyszko said

  No to, panie i panowie z PIS… to splunięcie w twarz naszej Królowej- Matce Boskiej Królowej Polski, jak widać zaczyna już was drogo kosztować. Dwa razy nasza Królowa szła do Sejmu i dwa razy nie została wpuszczona (bo po PO nikt się przecież nie spodziewał, że wpuszczą naszą Królową do Sejmu. dlatego Królowa wybrała was, bo deklarowaliście się że jesteście wierzącymi).
  Intronizacja naszego Pana Jezusa Chrystusa, też was nie interesowała. Wy nie jesteście prywatnymi osobami, więc prywatnie to możecie się pomodlić w domu. Gdziekolwiek modlicie się publicznie, robicie to w imieniu pełnionej władzy, danej wam przez Pana Boga, więc to nieliczne pojawienie się na Intronizacji prywatnie i nie zabranie głosu w sprawie przyjęcia naszego Króla, było kpiną z tej danej wam przez Pana Boga władzy.
  Mało tego, bezbożnie służycie dwom Panom, więc sprowadzacie na Polskę skutki tego bałwochwalstwa.
  Na waszym miejscu, czym prędzej wysłałbym wysokiej rangi dostojników do Grzechyni, po naszą Królową i niezwłocznie doprowadziłbym do oficjalnej pełnej Intronizacji naszego Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski. Oczywiście jeżeli chcecie Polskę ratować, bo chyba sami widzicie co się kroi i chyba czujecie, że już innej rady i pomocy nie ma. Macie wszystkich przeciw sobie, nawet tych których wspieracie.
  A to wasze lekceważenie rozpaczliwych już doniesień Pana Pawła Bednarza odnośnie handlu i zabijania polskich dzieci, to chyba widzicie już tą karę Boską która się wam kroi…
  Narodowe modlitwy ekspiacyjne, pełne, przede wszystkim wasze nawrócenie i widoczne tego skutki w obyczajach, ściganiu promocji zboczeń, rozpusty, tego handlu i zabijania dzieci itd, itp, itd, itp, NIE MA DLA WAS I PRZEDE WSZYSTKIM DLA POLSKI INNEJ RADY…
  P.S. zachęcam do odbycia w tej sprawie rekolekcji u Ks Natanka

 28. Czesiek said

  Wołyń Wołyniem panie Boydar, normalni Ukraińcy normalnymi Ukraińcami, ale ja ich tu nie chce w ogóle. Rozumiesz to Pan? Nie chcę żadnych miłych i uśmiechniętych Ukrainek, ani tych które się rozkraczają przed chazarami i zamawiają pięć piw.

  Polska dla Polaków panie Boy, a nie dla Ukrainek i Ukraińców. Tak je pan kochasz, to bierz do swojej chałupy pod swoja pierzynę. Ja mam swoje dzieci, swoją rodzinę i bardzo nie chcę, żeby te qoorwy z wiankami na tępych łbach zabierały im pracę czy miejsce na uczelni. Dotarło do ukrainofilskiej głowy panie Boy?

 29. Leszek said

  Bzdury pan klepiesz panie Boydar jak babcie głosujące na PiS.
  Polacy z Ukrainy przyjeżdżają do Polski? Gdzie? Kiedy? Ja widzę samych ukrów! W polskich zakładach pracują wyłącznie ukry z zachodniej Ukrainy. Nawet tych ze wschodu tego kraju nie ma. Banderowcy dostają kartę Polaka, a Polacy ze Lwowa siedzą pod batem na miejscu! Co pan grasz???

 30. Czesiek said

  Ad. 28. Może pan Boydar ma już pod pierzyną taką jedną z wiankiem na głowie w haftowanej koszuli. Niektórzy Polacy nabierają się na te ich pseudo-słowiańskie sztuczki i gul im szybko mięknie.

  U innych Polaków na sam wygląd tych haftów i dźwięk ich parszywej mowy kałasznikow sam przeładowuje się w szafie. I proszę nie pisać, ze to nasi bracia Słowianie, bo ja sram na takich Słowian którzy zabierają mi i pracę i jeszcze próbują mną rządzić. Jedyne co dla nich mam od siebie to seria z AK-47.

 31. Boydar said

  Panie Czesiek. Ani mnie Pan nie obraża ani prawdy nie pisze.

  Ja nie jestem żadnym ukrainofilem, tak samo jak rusofilem nie jestem a nawet polakofilem, i Platona na czołówkę nie przesunę. Cóż znaczą dwie panienki z paszportami od Poroszenki plus jedno działko, wobec państwa wielkości Polski. A także wobec półtora miliona przybyszów ze wschodu. Pracy Polakom nie zabierają; a te przy autostradach i innych drogach szybkiego ruchu to najwyżej mamzerkom, niech im Bozia da zdrowie. Ale to są szczegóły techniczne, problem z Panem jest inny. Pan nie rozumie, że za wschodnią granicą zostało więcej jak milion Polaków. I Pan, jak prawy muzułmanin zgwałconą córkę, chce Ich ukamienować. Jeżeli „przekleństwo pokoleń” jest faktem uzasadnialnym naukowo, to będzie się za Panem jeszcze długo ciągnęło. Bo Pan w swoim rozumowaniu, zupełnie jak rozkapryszone dziecko, chce ciągle nowych zabawek, a stare w kąt. No i żeby ktoś za to płacił, mama albo wujek. Niech Pan sam płaci, skoro chce się Pan bawić.

  Pisze Pan – Polska dla Polaków a nie dla Ukraińców. Jeszcze raz zapytam, kto to jest według Pana, ten Ukrainiec. Skoro zostało udowodnione, że Ukraina jest sztucznym tworem, niemiecko austriackim (a w gruncie rzeczy anglosyjońskim) projektem dywersyjnym, to jak można mówić o „Ukraińcach”. Podtrzymuje Pan tym samym narrację wrogów Polski.

  Weź się Pan zresetuj.

 32. Czesiek said

  Pan Boydar raczy zapominać, że współczesna Ukraina to przede wszystkim terytorium średniowiecznego Kaganatu Chazarów – czyli najbardziej bezwzględnego i antyludzkiego tworu politycznego w całej historii Europy. Pytasz pan kto to Ukrainiec, więc odpowiadam, że rodzaj antyludzkiego ścierwa które w gnoju ulęgło się z chazarskiego ziarna. Jak patrzę na te świnie, to pomimo tych haftów i wianków nie widzę w nich nic słowiańskiego, polskiego, ruskiego, ani nawet ludzkiego. Pozbawione jakichkolwiek emocji bezmyślne mordy które rozkręcają się dopiero przy podrzynaniu ludzkiego gardła.

  Nie mieszaj Pan w to Polaków, których największym nieszczęściem jest żywot pośród tych świń. Nie oni tu zjeżdżają, bo ich nawet na transport nie stać. Ich głosu nawet pan nie usłyszysz, chociaż dobrze ucho przyłożysz. Siedzą cichutko, bo boją się kąpieli we własnej krwi. Dobrze widzę, kto przyjeżdża do Polski, kto się tu rwie. I rację ma tu pan Leszek. Paradoksalnie, to dzieci rzeźników Polaków dostają Kartę Polaka, a dzieci ich ofiar dalej żyją w wykluczeniu. Kiedyś wystarczyło poprosić bratnich Waregów o pomoc, to muzułmańską stalą rozwiązywali problem. Dzisiaj samemu przyjdzie się bronić przed ich siekierami.

 33. Boydar said

  Słowo przeciw słowu, Panie Cześku. Lublin też ma gości. Może nie tyle co Wrocław, ale ma. Kto przyjeżdża, wiedzą tylko przepastne bazy danych. My możemy wyłącznie odnosić wrażenie.

  Coś Panu powiem. Przez wiele lat mieszkałem w pewnym mieście na pewnej ulicy. WSZYSCY sąsiedzi byli lewi, od podszewki. Jak nie żyd to ubek, jak nie Litwin bandyta to Żmudzin zboczeniec. To było trzydzieści lat temu, kiedy o żadnych ruchach ludności nie było mowy. I Pan mnie chcesz nastraszyć imigrantem ? Nie ma takiego imigranta który czuje się pewniej od tubylca. Zwłaszcza tubylca na swojej ziemi.

 34. Vici said

  Ja dla nich tez mam tylko serie………………………………..z Kriss vector…….I po nich .Ukry to zbuntowane z mutowane duchowo przez naszych wrogow ;Dziadostwo ludzkie. I tyle
  ……………..A TAK POZATYM NIEMA ZADNEJ UKRAINY ………..TO SA ODWIECZNE POLSKIE KRESY………JESLI SIE KTOS NIE ZGADZA Z TYM POIECIEM .To znaczy ze nie w pelni jest POLAKIEM =LACHEM.Czas zyniw dusz ludzkich sie rozpoczyna

 35. […] Tekst  wzięty  z  https://marucha.wordpress.com/2017/07/24/soros-i-banderowcy-chca-obalic-rzad-w-polsce/ […]

 36. peacelover said

  Ludzie !!! POLACY !!!! emocje na bok !!! nie dajcie sie sprowokowac !!!!

  …kalachy czyscic i amunicje gromadzic !!!! Komunikatory- radia trzymac w gotowosci !!!!
  …i wybierac do kierowania STARSZYCH I MADRZEJSZYCH !!!!! i…..

  ……………NIE DAC sie ZABIC !!!!!

  …a tego chazarskiego bydlaka juz nie dlugo ktos przetraci , lacznie z ta ku***wka !!!!!!! spokojnie i cierpliwie !!!

  Kroluj Nam Chryste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 37. Czesiek said

  Artykuł wyraźnie pokazuje do czego zdolne są Ukry. Nie tylko ci z piłami i widłami działający na rozkaz Bandery i Szuchewycza, ale także ci uśmiechnięci w szmatach z haftami którzy działają na rozkaz Sorosa. Ten sam diabeł, a kto tego nie widzi, z tego żaden Polak…

 38. Radioactive said

  Za ok 10 lat może być tak że jedynymi dobrymi miejscami do życia dla normalnych Słowian będzie Tajga i Syberia….Trzeba to na poważnie rozważyć widząc super hipnosis sklerosis u wielu Polaków.

 39. Pinxit said

  Czy to moze zemsta za … majdan??

 40. Ładna ta baba, ale co z tego, skoro ma Diabła za skórą?
  Ogolić i powiesić.

 41. Joannus said

  Nic tu dziwnego. Co Soros zafundował Polsce, tego pilnuje.

 42. Www said

  Jak Państwo tołeruje na swoim terenie ludzi, którzy chcieliby zniesienia tego ustroju… Paranoja…!!!?

 43. Czesiek said

  Trzeba być wyjątkową kanalią, żeby pozować z takim arcy zbrodniarzem jak Soros i jeszcze się cieszyć. Żadnego szacunku dla ofiar tej żydłackiej qoorwy..

  Śmierć za śmierć!!!

 44. Zdrowynaumyśle said

  Alfons z kurwą!

  ——
  Zgadza się… ale co wnosi taki komentarz, prócz oczywistego stwierdzenia, iż drzewo jest drzewienne?
  Admin

 45. Investor said

  JAKA JEST PRAWDA – Sorosh jako członek Wielkiej Rady Żydowskiej (Żydowskiego SANHEDRYNU – który skazał Jezusa Syna Bożego na śmierć) przygotowuje królestwo na ziemi dla „prawdziwego” Mesjasza. Sanhedryn za pośrednictwem SOROSHA przekaże wszystkie BANKI ŚWIATA (……) dla oczekiwanego Mesjasza syna LUCYFERA – JAREDA KUSHNERA. Na przeszkodzie stoi KATOLICKA POLSKA do której PiS nie chce wpuścić wojska ISLAMSKIEGO…. Jared Kushner wprowadzi on POKÓJ na Bliskim Wschodzie po zaplanowanej krótkiej III wojnie i Wielkim Kryzysie…. Będą go wszyscy uwielbiać … A oszust Bergoglio udający papieża Franciszka po wprowadzeniu jednej światowej religii ku czci Lucyfera zaprosi Antychrysta – Jareda Kushnera – syna Lucyfera aby zasiadł na Tronie w Światyni Boga……….. Potem przymus CHIPOWANIA w czasie Wielkiego GŁODU aby nikt nie kupił jedzenia jeżeli nie będzie miał znamienia BESTII 666 – CHIPA …………https://www.google.pl/search?q=soros+jared+kushner&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiRiP3cpazVAhVhG5oKHf9PA-oQ_AUICygC&biw=1920&bih=1085#imgrc=joJsP8LBe2paFM:

 46. Investor said

  Zobacz jakie są relacje pomiędzy Bankierem ŻYDOWSKIEGO SANHEDRYNU a oczekiwanym „mesjaszem” żydowskim – synem Lucyfera – Antychrystem – Jaredem KUSHNEREM ……………..The George Soros-Jared Kushner Connection ……………… https://www.youtube.com/watch?v=qLeXL-IYXCM

 47. Investor said

  inny film POLECAM https://www.youtube.com/watch?v=HdbHIpxNtn4

 48. Ale Dlaczego? said

  Dziś oglądałem na TVPinfo program „Woronicza 17″…
  Pisiory nawet instynktu samozachowawczego już nie mają!
  Pomomo wcześniejszych informacji o wspieraniu fundacni Otwarty Dialog przez Sorosa i wspieraniu ukraińskieho majdanu, w tymże programie ani słowa o Sorosie, Ukrainie czy majdanie. Za to podali informacje (?), że owa fundacja jest m.in. finansowana przez ROSYJSKIE firmy.
  A Kozlovska to ROSJANKA!!!

  Priorytet to dokopać Ruskim i chronić banderowców.
  Za wszelką cenę!
  To bardzo istotne.
  W dupie mają nie tylko interes Polski, ale i swojej pisowskiej partii.
  Została naga, agenturalna propaganda wg rozkazów.
  Skąd?
  To już nie jest kabaret. To wstęp do tragedii…

Sorry, the comment form is closed at this time.