Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Środowiska LGBT w szoku. Trump wydał zakaz dla transseksualistów.

Posted by Marucha w dniu 2017-07-26 (Środa)

Swoją najnowszą decyzją Donald Trump rozwścieczył środowiska LGBT na całym świecie. Po konsultacjach przeprowadzonych ze swoimi doradcami zarządził on zadziwiający zakaz dotyczący osób transseksualnych.

O kontrowersyjnej [??!?!??! – admin] decyzji tradycyjnie poinformował obywateli na Twitterze.

– Po konsultacji z moimi generałami oraz ekspertami wojskowymi proszę przyjąć do wiadomości, że rząd Stanów Zjednoczonych nie zaakceptuje, ani nie pozwoli na służbę wojskową osób transseksualnych w amerykańskiej armii – napisał bezpośrednio na jednym z portali społecznościowych Donald Trump. W kolejnym poście wytłumaczył otwarcie swoją decyzję.

– Nasze wojsko musi być skupione na odnoszeniu wielkich zwycięstw i nie może być obciążane ogromnymi kosztami medycznymi i chaosem, które osoby transpłciowe mogłyby wnieść do służby. Dziękuję – zakończył stanowczo wypowiedź Trump.

Jego stanowisko oburzyło przedstawicieli środowisk LGBT, ale także wielu obywateli, którzy nie mają z nim nic wspólnego. Według nich działania prezydenta są po prostu ograniczeniem wolności stanowiącej jedną z najważniejszych amerykańskich wartości.

http://pikio.pl

Patrzcie państwo, jak to zbukom, odmieńcom i innym gawnojedom nagle zależy, aby służyć w armii! Bo jeszcze uwierzę…
Admin.

Komentarzy 21 to “Środowiska LGBT w szoku. Trump wydał zakaz dla transseksualistów.”

 1. Andrzej BR said

  Powtórzę tylko pytanie sprzed lat:

  czy można zbudować coś sensownego z człowiekiem, który . . .

  nie dostrzega różnicy między Kobietą a Mężczyzną?!

  Co „to to” w ogóle dostrzega oprócz – spełnienia

  potrzeb impulsywnych, zmiennych jak prawo lewackie!?

 2. Rob said

  „działania prezydenta są po prostu ograniczeniem wolności”
  Oczywiście, że TAK! Człowiek nie może być „wolny” w sposób nieograniczony – totalnie.
  No bo przecież co zrobić z takim żołnierzem który realizuje swoją wolność poprzez współżycie z kotem? Zabronić? Przecież nie wolno „ograniczać wolności”!

 3. galaszek said

  Aaaaajjjj !!!! Wwwaaaaaajjjjjj!!!! Nu jach uny te LGBETowszczyki mogu byc wszciekniete na Trampek? Przeca une tyko po to szly do tego Armia zeby jech ktos tam wyj……l. A Trampek przeca slynie z jurnosci …..no i jech wyje….. tyla ze Z …a nie W…..i na czeguj ten giewalt ?!?!…. i ten wszciekloszcz?!?!

 4. Birton said

  mówią prole na przystankach PKS, że obaj – Trump i Putin w ŻYDOWSKIEJ drużynie dowodzonej przez Netanyahu a ponadto, że Żydzi omotali Trumpa, tak samo jak Dudę, Gomułkę i że Kaczyńskich nie musieli z racji pochodzenia,
  a najodważniejsza i bezzębna staruszka, nad grobem stojąca, tak rzekła : „Trumpstein to sługa ŻYDOWSKIEGO pryncypała Netanyahu , chociaż może się i ugiął , aby nie zostać zabitym jak Kennedy, który się nie ugiął przed amerykańskim żydostwem; podobnie nieugięty Lepper, który też został zabity”,
  a inny niespełna rozumu tak wybełkotał : „Merkel z FKK DDR- żydowska służka i pewnie dostanie żydowskiego Nobla pokojowego podobnie jak Obama, czarny Żyd ludobójca, po żydowskiej matce Ann Durham” ,
  a pewien pokurcz tytułujący się magistrem fizyki dodał : „Mileva Marić, Serbka, żona nieuka żydowskiego Einsteina, podarowała mu opracowaną przez siebie teorię względności i on to zawłaszczył, ale do końca swego żydowskiego żywota i tak nie zrozumiał tego, co mu napisała i tylko nędznie rzępolił na swoich koszernych skrzypkach”,
  i był jeszcze szabesgoj zapewne, który wrzasnął na cały przystanek : „Niech żyje Wielki Arcypremier Benjamin Netanyahu, Chorąży Pokoju Światowego, Budowniczy Nowego Świata, Głos Prawdy , Mąż Natchniony, Tytan Myśli i Czynu, Niestrudzony Orędownik Rozbrojenia, Ten, Który Przekuwa Miecze Na Lemiesze, Wcielona Wola i Rozum, Inżynier Naszych Marzeń, Słońce Ludzkości, Pokoju i Postępu, Nadzieja Całej Ziemi, Światłość i Woda Pustyni Judzkiej, Większy od Największej Góry Synaj, Demiurg Rodzaju Ludzkiego, Wielki Przyjaciel Dzieci i Młodzieży Palestyńskiej, chwała Mu, po czterystu-kroć sława!!!!”.
  Tak słyszałem, ale musiałem odejść by kupić chleb z amarantusem, bo właśnie rzucili

 5. Yah said

  Ad 4

  Jedna poprawka Trump rzeczywiście z Bibim, ale Putin nie z Bibim tylko ze swoim Olkiem Z Bibim to tylko krótki sojusz taktyczny w sprawie pomników w Polsce.

 6. Pinxit said

  Admin

  Admin sie myli.
  Trannies beda pchac sie do wojska drzwiami i oknami.

  Bo, jak mi objasnila taka babcia ( a babcie czerpia z madrosci ludowych) kiedys na wakacjach w Szczawnicy:

  „Te baby to idom do policji bo chlopa, psiekrwie, szukajom”.

  Natomiast moge zrozumiec Trumpa i dzielic jego niepokoje: Taka baba, co to raz chlop – a raz nie chlop, nagle moze udawac menstruacje albo ruchy porodowe, albo nie daj Bog, jak trzeba strzylac do negrow, to sie musi najpierw upudrowac i fryzure se poprawic.

  ——
  Może i się myle, ale jakoś nie widzę tych popierdoleńców w reżymie treningu wojskowego.
  Admin

 7. Tęczowa flaga imperium Inków nad Cusco:

  Еврейская автономная область. Флаг:

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0e/Flag_of_the_Jewish_Autonomous_Oblast.svg

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajemniczy-kraj-na-planecie-ziemia-azjatycki-izrael-2013-11

  A tu:

  Promocja miłośników czekoladowych oczek na wiecu w Greeley w stanie Kolorado, 2016 roku.

  I rosyjska odpowiedź na pedalsko-jewriejską symbolikę, skradzioną Indianom:

  ______________________________________________________________

  W tym filmie pewien znawca problemu próbuje odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego…?


  ______________________________________________________________

  Nochable III Rzeszy też wydawali wiele „zeksuanalnych zakazów”, które oczywiście nie dotyczyły ych samych. Podobnie było w Sowieckim Sojuuuuuuuuuzie, stworzonym pod przewodem żyda i pedała o ksywce Lenin. Z reguły zakazy są robione pod publiczkę i w istocie w innym celu niż ofycjalnie głoszony.

 8. Osobnik legitymujący się dowodem osobistym wystawionym na nazwisko "Anna Grodzka" said

  Szkoda… Ja to bym chętnie posłużyła sobie w US Army. Umięśnieni Marines ładowaliby mnie w kakao aż by wióry leciały!

 9. leo69 said

  ad. 7 – jak by zamkli oczy , to w śmierdzącą paszczę .. tfu

 10. Pinxit said

  8
  Leo69
  Co tez pan Leo opowiada!
  US Army to przeciez nasi sprzymierzency!

 11. Czesiek said

  Jak tak dalej pójdzie, to banderowcy zrobią majdan i obalą Trumpsteina, a wtedy skorzystają środowiska SS-Galizien, LGTB oraz ISIS.

 12. andzia said

  Brawo Trump. Cały normalny świat Pana popiera.

 13. Oj Andzia, Andzia…

 14. snag said

  Koszty medyczne tranies 14 razy wyzsze niz przecietnego zolnierza ,…

  Transgender Soldiers’ Medical Expenses 14 Times Higher than Average
  —————————————-
  http://www.breitbart.com/big-government/2017/07/26/transitioning-transgender-soldiers-medical-expenses-14-times-higher-average/

 15. To teraz jeszcze kobiety i będzie już normalność.

 16. m said

  Premizlaus daleko kobietom do normalnosci :
  http://www.pch24.pl/meksyk–feministki-przyznaly-sie-do-zamachu-bombowego-na-siedzibe-episkopatu-w-stolicy,53400,i.html#ixzz4o3bL0rGX

 17. NC said

  Jest coraz lepiej:

  „Laila Ireland, a transgender woman and Army veteran, has been nominated as Peterson Air Force Base’s representative in the annual Military Spouse of the Year competition, hosted by Military Spouse Magazine. Ireland is married to a transgender man, Senior Airman Logan Ireland, and they are stationed together at Peterson AFB in Colorado Springs.”

  Czyli kobieta, co przerobiła się na mężczyznę, jest teraz mężem faceta, co przerobił sie na kobietę.
  Niby wszystko w porządku – małżeństwo kobiety i mężczyzny, ale….
  Mam nadzieję, że te zajoby trzymane sa z dala od broni, i od czerwonych przycisków do wystrzeliwania rakiet balistycznych.

  https://www.aol.com/article/news/2017/02/23/trans-woman-in-running-for-military-spouse-of-the-year/21720272/

 18. Andrzej BR said

  Duchowe skutki takich eksperymentów płciowych opisał

  Ks.Malachi Martin w „Zakładnikach Diabła” – to powinna być

  obowiązkowa lektura każdego, kto ma problemy z „płcią”!

  Ale w pierwszym rzędzie każdego Katolika, a zwłaszcza Księdza!

 19. Re 18:
  Ta książka jest już niedostępna.
  A ponoć jest straszniejsza od niejednego filmu grozy.

 20. Re 19
  Proszę bardzo:

  Malachi Martin – Zakładnicy diabła.pdf

  Click to access Malachi-Martin-Zakladnicy-diabla.pdf

 21. Rick said

  Re.19
  Faktycznie ta książka jest straszna, kontrowersyjna i niebezbieczna. Lepiej nie czytać jej w niepewnym stanie duchowym. Tzn. lepiej być w stanie łaski.

  Gdyż uzyskujemy pewna wiedzę.Wiedzę o tym jak działa Szatan. Jednak ta wiedza nie chroni nas przed nim, ale wręcz stwarza pokusę aby doświadczyć tej wiedzy w praktyce. Jeśli nie mamy ochrony przed złem pokus,na które naraz nas ta książka łatwo ulegniemy.Bo Malachi właśnie opisuje takie przypadki, kiedy nawet ludzie „bogobojni” stoczyli się i nigdy już się nie podnieśli, włącznie z samymi egzorcystami (!).

  Nie polecam jej czytać wieczorami przed zaśnięciem, bo koszmary nocne mamy murowane. Ja co prawda jestem „twardy”, ale to nie ma sensu np.krzyczec i budzić się w nocy.Szkoda zdrowia.
  Oczywiście zapewnie są osoby, które mniej przeżywają, ale też zapewnie mniej rozumieją.

  Książka jest kontrowersyjna, bo pisana przez katolika, ale opisująca z detalami zachowania , wyobrażenia, myślenia niekatolickie, a często perwersyjne, wynaturzone. Nie jestem przekonany czy Malachi sam nie miał jakichś przez to niepokojów sumienia.Czy nie zastanawiał się potem, czy aby te detale były potrzebne, bo chociaż książka opiera się na faktach, to część tej książki jest jedynie wyobrażeniem stanu duchowego opisywanych przypadków.

  Jak ktoś jest w zbyt dobrym nastroju,a czuje ze nie powinien być w takim, jest w stanie łaski i chce coś „poruszyć” w sobie – to się na tej książce nie zawiedzie. Przez minimum 2 tygodnie ma zapewnione spotkanie niemal na żywo z samym Lucyferem. Tego przeżycia nie da się zapomnieć.

Sorry, the comment form is closed at this time.