Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Co się dzieje w USA – 27.07.2017.

Posted by Marucha w dniu 2017-07-27 (czwartek)

Klaus Eberwein

Zdrowy, bez skłonności do depresji, a mimo to dopadła go nagle śmierć. Morderstwo czy samobójstwo? Co mają wspólnego te dziesiątki ofiar w ciągu wielu lat? – Mogły zagrażać Clintonom – „Crime Family” i ich maszynie finansowej.

Od Bangladeszu przez Kubę i Meksyk aż do Kanady doniosły media o nagłej i nienaturalnej śmierci Klausa Eberweina w Miami. Pisały przede wszystkim o tym, że jego rzekome samobójstwo wskazuje kolejny raz na związki z wysoce kryminalną US-parką, z Billem i Hillary Clintonami. I na próżno szukać nam w amerykańskiej czy niemieckiej prasie choćby wzmianki o śmierci byłego wysokiej rangi urzędnika haitańskiego rządu.

Według doniesień, 50-letni Eberwein był zdrowy i w dobrym stanie psychicznym. Najwyraźniej jego samobójstwo 11 lipca br. w hotelu Miami było nieoczekiwane nawet dla ofiary. I niestety nie mógł Eberwein w tej sytuacji zeznawać tydzień później przed komisją śledczą rządu na Haiti.

Na tę okazję, by rozliczyć wreszcie skorumpowaną fundację Clintonów, która w ohydny sposób wzbogaciła się na trzęsieniu ziemi i epidemii, które nawiedziły mieszkańców Haiti… Na tę okazję czekał Eberwein. Ale jeszcze przed jego „samobójstwem” miał on – według doniesień – otrzymać sugestie o zagrożeniu życia, gdyż posunął się za daleko w sprawie Clintonów.

Już przed przesłuchaniem komisji antykorupcyjnej na Haiti, na które były dyrektor Funduszu Pomocy Gospodarczej (FAE) został wezwany w charakterze świadka, było duże zamieszanie. Oczekiwano jednakże od Eberweina, szczerego krytyka postępowania Clintonów, obszernych zeznań o rozmiarze korupcji i o innych przestępczych działaniach prezydenckiej parki.

Według Eberweina, z prawie 6 miliardów dolarów darowizn, które napłynęły z całego świata do fundacji Clintonów na rzecz potrzebujących, trafiło 0,6% całości do mieszkańców Haiti. Dalsze 9,6% utknęło w rękach hajtańskiego rządu. Pozostałe 89,8%, czyli 5,4 mld dolarów poszło w strony bliskie Clintonom, nie-haitańskie organizacje lub zniknęło gdzie indziej.

„Fundacja Clintonów to przestępcy, złodzieje, kłamcy. To hańba” – powiedział Eberwein w ubiegłym roku podczas protestu na Manhattanie.

 

W swej odrazie do Clintonów Eberwein nie był sam. James Kallstrom, były szef nowojorskiego biura FBI, widzi tę sprawę podobnie. Kallstrom jest człowiekiem, który doprowadził przed sąd i do więzienia szefa mafii Johna Gotti, zwanego Teflon Don.Tak więc Kallstrom wie, co mówi, gdy określa Clintonów jako rodzinę przestępczą.

W wywiadzie radiowym opisał on Hillary jako patologiczną oszustkę, a rzekomo społeczną organizację Clintonów określił jako zorganizowaną przestępczość. W rzeczywistości fundacja jest dołem kloacznym – mówi Kallstrom, który jeszcze rok temu domagał się zastosowania wobec Clintonów ustawy RICO (Racketeer Influenced and Corrupt Organisations), która zwykle jest zarezerwowana dla zaostrzonych rygorów ścigania mafii.

Według oficjalnego oświadczenia Eberwein wpakował sobie kulę w głowę 12 lipca około godziny 12:25 w swoim pokoju hotelowym [nie zdarzyło to się w piątek po południu – przypis ZB]. Takie ‚samobójstwo’ popełniło już wielu innych ludzi z otoczenia Clintonów. Byli to świadkowie lub wspólnicy zamieszani w ich kryminalne projekty. Nie było śledztw w sprawach tych „samobójstw”, jak teraz w przypadku Eberweina, czy w ubiegłym roku w sprawie śmierci Johna Ashe.

Także John Ashe, były przewodniczący Zgromadzenia Ogólnego ONZ, który zginął w zagadkowy sposób w swym nowojorskim mieszkaniu, miał być świadkiem w postępowaniu, dotyczącym dużych nielegalnych transferów pieniężnych, dokonanych przez chińskiego miliardera na rzecz Komitetu Partii Demokratycznej.

Wszystko wskazywało, że Clintonowie byli wmieszani w ten interes. Potrzebne były tylko zeznania Johna Ashe, który (silny, zdrowy mężczyzna) zmarł po ataku serca. Tak przynajmniej poinformowała administracja ONZ.

Miejscowi policjanci z Dobbs Ferry koło Nowego Jorku zaprzeczyli tej wersji, twierdząc, że Ashe zginął podczas treningu w centrum fitness z powodu zmiażdżonej krtani. Podobnie jak teraz w przypadku Eberweina nie badano bliżej okoliczności śmierci. Władze i policja spławiły ciekawskich: „Proszę iść dalej, tu nie ma nic do zobaczenia!”.

W związku z licznymi ofiarami, wyściełającymi karierę Clintonów, znany portal „Zero Hedge” napisał:

„Zbieg okoliczności czy po prostu pech, ale za każdym razem, gdy ktoś jest w stanie doprowadzić Hillary Clinton przed sąd, to zostaje odnaleziony martwy. Jest już długa lista ofiar, które zginęły w tajemniczych okolicznościach.

Najbardziej zauważalną sprawą wydaje się być śmierć Vince Forstera. Forster był partnerem w adwokackiej kancelarii Clintonów i miał wiedzę o wewnętrznym funkcjonowaniu tej maszynerii. Gdy miał zeznawać w sprawie afery „White Water’ przeciw Clintonom, został zabity. Policja uznała, że było to samobójstwo, ale wielu było przekonanych o morderstwie”.

Śmierć dopadła też Setha Richa 29 czerwca 2016 roku podczas kampanii wyborczej. Był on współpracownikiem Komitetu partii Demokratycznej. Rankiem o godzinie 04:20 został zastrzelony kilkoma strzałami w pobliżu jego domu. Początkowo podejrzewano napad rabunkowy, jednakże policja znalazła przy nim jego portfel, zegarek, telefon komórkowy i jeszcze parę wartościowych rzeczy. Tylko laptop zniknął.

O dziwo, założyciel WikiLeaks Julian Assange zaoferował nagrodę za schwytanie sprawców. Zasugerował też w wywiadzie, iż Seth Rich, zdegustowany przez oszustkę Hillary, był tą osobą, która przyczyniła sie do tego, iż wyciekły e-maile, ukazujące oszustwa Komitetu Partii Demokratycznej na rzecz Clinton i szkodę Sandersa.

Oficjalna informacja jest taka, że to Rosjanie wdarli się do komputerów i przekazali e-maile do WikiLeaks w celu wsparcia Trumpa. Nie ma na to do dziś żadnych dowodów na działania Rosji. Natomiast wydaje się być wysoce prawdopodobne, iż Seth Rich był ofiarą politycznie motywowanego morderstwa.

Schon wieder eine Clinton-Leiche?,
https://deutsch.rt.com/meinung/54457-schon-wieder-clinton-leiche/

Napisał: Rainer Rupp
Przetłumaczył: Zygmunt Białas

Kto rządzi Ameryką, kto ją reprezentuje, widzimy w powyższym tekście. Rywale z Partii Republikańskiej nie są gorsi w „biznesie”, o czym pisała kiedyś pani Tiamat w drugiej części notki „Co się dzieje w Polsce i na świecie – 24.11.2016.”:
http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/11/24/co-sie-dzieje-w-polsce-i-na-swiecie-24-11-2016/

http://zygumntbalas.neon24.pl

 

Komentarze 23 to “Co się dzieje w USA – 27.07.2017.”

 1. snag said

  Pierwsze ofiary to dwoch chlopcow kiedy slick Willy byl gubernatorem Arkansas’u, stracili zycie na torach pod kolami pociagu kiedy wyszlo na jaw ze byli swiadkami przemytu narkotykow i rozladunku z samolotu w Mena Airport.

  http://www.idfiles.com/menacoverup.htm

  B. dobra ksiazka na ten temat:

  https://www.goodreads.com/book/show/342583.Compromised

  Wywiad z Terry Reed, autorem ksiazki ,…

  https://www.goodreads.com/book/show/342583.Compromised

 2. NC said

  Seryjny samobójca pojawia się nie tylko w Polsce.

 3. Maćko said

  USA maja niestety dluga historie eliminowania ludzi którzy wchodza w droge moznym i poteznym.

 4. RomanK said

  Przebywajacy we Finlandii z wizyta oficjalna i przywjmowany z duza sympatia prez Finow Prez Rosji pan WlodzimierzPutin..poytany przz amerykanskiego dzienkarza o opnie na temat nowych sankcji…wyrazil sie..okreslajac polityke kol wladzy w USA..” chamstwem”.. i zapowiedzial adekwatna do tego chamstwa realizaje polityki ochrony interesow Rosji.
  Radze sie przygotowac na ciezka zime.

 5. RomanK said

  http://www.activistpost.com/2017/07/us-blocks-security-council-resolution-condemning-terror-attacks-russian-embassy.html

 6. Moher49 said

  Tak samo dzieje się od wielu dziesiątek lat również w Polsce. Ci, którzy wydają wyroki i płatni zabójcy uczciwych ludzi, będą się smażyć w piekle.

 7. Joe said

  ”Clintons are criminals” gdzies to juz slyszalem …

 8. Pinxit said

  Clinton okradl tez Rosje,. I to jak!!
  Okradl Jugoslawie.
  Widac w Stanach Zjednoczonych zbojowanie sie oplaca.

 9. RomanK said

  Rosja odpowiada na sankcje… nakaz natychmiastowego opuszczenia Rosji dostalo duzo dyplomatow…i nakaz opuszczneia podmoskiewskich osrodkow wypoczynkowych Ambassady Amerykanskiej w Moskwie.
  Te uinformacje jakos dziwnie umykaja mass mediom…

 10. Marcin said

  Trump coś beczał podczas kampanii że wsadzi ją do więzienia ale jak widać jest chyba za krótki na takie wybryki.

 11. Maćko said

  USA maja prawo teraz miec 455 dooplomatuf w Rosji.. to i tak sporo

 12. RomanK said

  Sporo…ale tyle samo ma Rosja w USA…do domu wraca 700+ dyplomatow USA…
  Tak Matko Polsko -dzis morduja, jutro po smierci -beda sie smazyc w Piekle…
  Dlatego tez skladki zbieramy co niedziele.. za co Zbawieni bedziemy po smierci.

 13. Pinxit said

  12
  RomanK
  Mnie sie wydaje, ze na razie jeszcze Trump nie podpisal… i dlatego moze jeszcze nie ma awantury w mediach … ale cos mi sie wydaje, ze go wpedzono w kozi rog. Bo jak nie podpisze w ciagu 10 dni – to ustawa i tak przejdzie. Jak podpisze – to moze byc kolejna awantura. Jak zawetuje … no to dopiero sobie narobi.
  Nie do konca sie znam na amerykanskiej polityce parlamentarnej – teraz to juz na zadnej sie nie znam.
  Ale nalozenie sankcji na Rosje za Syrie, Krym, destabilizacje Bliskiego Wschodu (?) i „wtracanie sie do kampanii wyborczej i wyniku wyborow” jest dosc naciagane.

  To przeciez najbardziej sie wtracala Arabia Saudyjska finansujac Clintonowej kampanie wyborcza bo miala obiecane rozne rzeczy. Nawet Poroszenko dorzucil 2 miliony dolarow.
  Reszte dorobily media pokazujac Clintonowa nie bardzo sprawna do sprawowania rzadow, ze wzgledu na chorobe. (Podobno Putin jej wsypal trucizne do kawy.)
  Pokazywaly tez media jej radosna dzialalnosc przy okazji Bengazi i afery e-mailowej…

  Wiec tez i nie bardzo rozumiem dlaczego mozna nalozyc sankcje na Rosje o Syrie, skoro juz od 2011 roku USA bombardowalo Syrie a Rosja sie wlaczyla dopiero w 2015 !
  Znaczy sie, na USA nie ma sankcji za Libie, Jugoslawie, Afganistan, Sudan, Etiopie…?
  NATO bombardowalo Jugoslawie za to, ze bronila Europy przeciwko islamistom??
  Coraz mniej rozumiem tzw. dyplomatyczne stosunki miedzy narodami.
  Krym bardzo chcial sie przylaczyc do Rosji , razem z Ukraincami, ktorzy w pore uciekli z Ukrainy i z berkutami i 18 tysiacami zolnierzy ukrainskich, ktorzy poprosili Rosje o paszporty.
  W przeciwienstwie do krymu, Kosowo jest okupowane wbrew woli i 90% tubylcow musialo zniknac z Kosowa: albo zostali zabici albo przepedzenie z wlasnych domow.
  i to tylko dlatego, ze walczyli z islamistami.
  Nikt nie probuje nalozyc nawet sankcji na USA za skazenie napalmem ziemi w Serbii i za te dzieci, ktore rodza sie z chorobami popromiennymi.
  Taka sprawiedliwosc.
  McCain zas ma raka mozgu i tylko dzieki temu uratowal Obama care ale i tak nie wiem na czym taobamacare polega i czym sie rozni od np. powszechnego ubezpieczenia w Meksyku .Dlatego nie rozumiem tej awantury ale to chyba juz najmniejsza moja sprawa.Dla mnie wazne jest bezpieczenstwo i gospodarka Europy, ktoretez nie zaleza od vox populi.
  W takim swiecie zyjemy.

 14. RomanK said

  Z takim wynikiem calosc , -2 glosy, Prezydent nie ma szansy na veto! Jego veto zostanie natychmiast uchylone przez Senat. Veto ma sens w przypadku jezyczka u wagi,,,tu jest rownia pochyla…ta polityka zostala wtoczona na rampe!
  Proby blokowania kazdego ruchu Trumpa, swiadczy tylko o sile Deep State..i jego zakresie. Uzmyslawia tez nawet przecietnym Amerykanom , ze to nie jest juz ….ich Panstwo… A wojenek juz maja po dziurki w nosie…i ofiarownie im nowej powaznej wojny o duzych stratach….jest gra Deep State…. vaBank…
  ObamaCare..jest probierzem tylko tego – KOMU tak naprawde…. senatorowie i kongresmani – w tym republikanscy sa lojalni!
  Prosze sprawdzic dzis notowania zaufania do Kongresu i Senatu…”ideal demokracji” siegnal bruku- a prez Putin wyrazil to publicznie i dosadnie staroslowianskim slowem ..:chamstwo:!
  Prez Trump powiedzial jasno i wyraznie..OK..nie chcecie niech ten Program sam sie zawali…
  Co do sen. McCain, nie wierze w raka mozgu u faceta bez mozgu… w miejsce ktorego ma zatwardzenie Neoconskie… to czolowy wojownik neokonskiej Hazarii….i wazny funkcjonariusz Deep State.
  Wbrew pozorom z ezoterykami mozna wygrac bardzo latwo..poprostu mowiac NIE i nie zwazac na czary:-)))..co wlasnie czynia kraje BRIC oblozone sankcjami…i jesli popelnia blad i rozpoczna wojne z Korea..
  bo nie rozpoczna ani z Rosja, ani z Chinami i spowoduja skutki -jakich sie spodziewa kazdy rozsadny czlowiek….Amerykanie wydusza ich – jak robactwo w ciagu jednej nocy.
  Europa….jaka Europa….????
  To jedno wielkie bagno..jakie wciaga i topi wszystko co najlepsze , jesli tylko pojawi sie wsrod kiedys wolnych i dumnych narodow, jakie wyrwaly ludzkosc ze stanu zbydlecenia i traumy pokatastrofalnej i pchnely do przodu.
  Patrzac z astohistorycznego punktu patrzenia mozemy smialo stwierdzic , ze przyszlo nam zyc w eonie zmarnowanych szans.

 15. Ona said

  Czy wy jesteście tacy naiwni czy tylko udajecie? Przecież oni wszyscy grają w jednej drużynie przeciw ludzkości. Ruscy, Niemcy Angole i tzw. Żydzi. To jedna drużyna, różnią się tylko napisami na koszulkach. Nazwa drużyny to komuna a nazwisko trenera to NWO. A nagroda dla nich w przypadku wygranej, jest nasze niewolnictwo.

  Niech Pan(i) nie wciska ciemnoty.
  Admin

 16. Ona said

  Spodziewałam się takiej reakcji.

 17. RomanK said

  Ona…ma bardzo wiele racji!
  Deep State..NWO-nie ma zadnej lojalnosci, ani afiliacji narodowej….
  Najlepszym dowodem to Holokaust,…i zapis rozmow u „Sowy I Przjaciele”:-))

  ——
  Stary chwyt. Wszystkich równo obsrać. Bez różnicy.
  Admin

 18. Cyborg said

  15 i 17 – A tymczasem ludzi na Ziemi coraz wiecej, z kazdym rokiem dlugosc zycia wzrasta, bieda maleje, wyksztalcenie sie polepsza….

 19. RomanK said

 20. guła said

  @6 Moher49 said
  Tak to działa pod warunkiem, że ludzie ich tam wyślą. Bo jeżeli ich tam (do piekła) nie wyślą, to oznaczać będzie, że ludzie okazali im miłosierdzie.

 21. Carlos said

  re 13 Obama care polega na tym, ze wszyscy amerykanie maja ubezpieczenie zdrowotne, nawet ci co nie pracuja. Rzad, pod koniec roku rozliczeniowego doplaca -z podatkow tych samych amerykanow- do tych co nie pracuja. Przed Obama Care mialem ubezpieczenie indywidualne -tylko na szpitale- do 5 mln dolarow w najlepszej firmie Blue Cross Blushield. Po wejsciu ObamaCare moglem sie ubezpieczyc w najtanszej wersji za 550 dol miesiecznie. Co oznaczalo ew. pobyt w najgorszych szpitalach. Przed OCare ubezpieczonych bylo ok. 60% amerykanow, a po reformie 100%. Firmy ubezpiezpieczeniowe sa w rekach pejsatych. Obama chwalil sie ze dal ubezpieczenie wszyskim tubylcom, a on dal zarobic zydkom i jeszcze chodzi w chwale dobroczyncy. Dzieki poprzedniemu ubezpieczeniu zrobiono mi operacje usuniecia guza podczaszkowego na kregoslupie- w najlepszym oddziale neurochirurgicznym szpitala North West, nie na calym Chicago, nie na calym Illinois ale na calym MIDWEST. Po OCare, prawdopodobnie bylbym inwalida lub nie przezylbym tej operacji. No coments…

 22. Carlos said

  Zapomnialem dodac, ze mnie OCare nie dotyczyla, bo nie mialem zielonej karty. Stracilem sponsora w mojej pracy, kiedy przyszedl kryzys i fabryczka splajtowala.

 23. Carlos said

  Moje poprzednie ubezpieczenie BCB kosztowalo mnie 230 dol miesiecznie

Sorry, the comment form is closed at this time.