Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Dni imperium zła są policzone!

Posted by Marucha w dniu 2017-07-31 (Poniedziałek)

Stany Zjednoczone przodują dziś nie tylko w zakresie rozniecania konfliktów zbrojnych, ale również w szerzeniu wszelakich „wartości”, w tym także moralnych.

Nomen omen, rak mózgu, który zaatakował senatora McCaina [i], najbardziej gorliwego piewcę globalizmu i zachodniej dominacji nad światem w ramach NWO [ii], nosi nazwę glioblastoma [iii] i nie zostawia pacjentowi więcej niż kilkunastu miesięcy życia. Być może opatrzność tym nazewnictwem pragnie zwrócić uwagę ludzkości, na fakt że globalna władza szatana dobiega końca.

Wielu obserwatorów nie bez ironii zauważa, że ten przypadek raka jest jedynym ratującym życie, życie wielu niewinnych ludzi, którzy niechybnie zginęliby w kolejnych awanturach wojennych rozpętywanych przez szalonego senatora.

Stany Zjednoczone przodują dziś nie tylko w zakresie rozniecania konfliktów zbrojnych, ale również w szerzeniu wszelakich „wartości”, w tym także moralnych. Ten aspekt funkcjonowania imperium analizuje P.T. Carlo w swym najnowszym artykule [iv], cytuję:

„The U.S. is wedded to the concept of its primacy in the Neo-Liberal world order, an order which entails the imposition of Western values such as the rule of the individual over the common good, the supremacy of Transnational Corporations and the legitimization of sexual deviancy. Any nations or peoples who stand in the way of these goals are considered, from the start, to be enemies to be destroyed.”

„Stany akceptują koncepcję swego przywództwa w neoliberalnym porządku światowym, porządku który zakłada narzucenie zachodnich wartości takich jak prymat interesu jednostki ponad interesem ogółu, nadrzędność trans-nacjonalnych korporacji, oraz legitymizację zboczeń seksualnych. Jakiekolwiek państwa lub narody próbujące przeciwstawić się powyższym celom, automatycznie kwalifikowane są jak wróg którego należy zniszczyć.”

W przeciwieństwie do przykładów historycznych, obecna degrengolada ma głębszy charakter niż tylko nieokiełznaną rządzę zaspakajania swych wszystkich potrzeb, ale stanowi wyraz nowego post-ludzkiego obrazu świata. Zdeprawowanych amerykańskich elit nic nie powstrzyma w dążeniu do zaprowadzeniu post-humanitarnego porządku na całym globie, nawet widmo nuklearnej zagłady!

Dlatego, konkluduje autor (cytuję): „The American Empire must be destroyed.”
„Amerykańskie imperium musi zostać zniszczone”.

Ze swej strony muszę tylko dodać, to że nie tylko USA, ale cały diaboliczny Zachód musi i zostanie zniszczony. W przeciwnym bowiem przypadku nie ziściłaby się obietnica Chrystusa, „że bramy piekielne nie przemogą Go”.

[i] http://www.informationliberation.com/?id=57062
[ii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_porz%C4%85dek_%C5%9Bwiata
[iii] https://www.infowars.com/report-john-mccains-brain-cancer-particularly-aggressive-type/
[iv] http://katehon.com/article/there-can-be-no-peace-post-human-american-empire

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 29 to “Dni imperium zła są policzone!”

 1. Czesiek said

  Nie tylko USA i diaboliczny Zachód, ale przede wszystkim żydowscy podpalacze, od których świat musi się w końcu uwolnić.

 2. Kojak said

  Cesarstwo Rzymskie upadlo przez zgnilizne i degeneracja moralna ! To samo czeka nieodwolalnie USA ! Ich zjazd w przepasc sie juz rozpoczal i nabiera zdecydowanie rozpedu ! Jest on juz nieodwolalny !

 3. nikita said

  „dopóki amerykańscy imperialiści nie przerwą swej wrogiej anachronicznej polityki względem Korei i nie złożą szczerych przeprosin za przyczyniono naszej nacji cierpienia”

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201707315990338-po-co-Korea-Polnocna-urzadza-pokaz-sily/

 4. Mieszkańcy Stanu Kalifornia podpisują PETYCJE, aby Karol Marx został vice-prezydentem USA ! said

  Wspierający Hillary Clinton w Kaliforni poparli komunistę Karla Marxa na Wiceprezydenta!
  Zobaczcie jak AMERYKAŃCY z Kaliforni z miasta Sun Diego podpisują się pod petycją aby Karol Marx został vice-prezydentem USA:

  [Supporters Endorse KARL MARX as Her Pick for Vice President! – SIGN PETITION TO APPROVE HIM] :

 5. Zbyszko said

  Bezbożna, przeklęta przez Indian (których, przodkowie dzisiejszych amerykanów wymordowali ok 12mln) ameryka z tą swoją zasraną wolnością ( od Wiary, Dekalogu, Jezusa Chrystusa i Matki Boskiej- stworzyli przeszło 300 sekt protestanckich), żyjąca bez sakramentów, zdemoralizowana, zdeprawowana, z aferami typu pizzagate, jest w stanie tą swoją zrabowaną innym narodom, finansową siłą, podporządkować sobie ludzi którzy będą im spełniać wszystkie ich zachcianki, także np porywanie (także poprzez zagraniczną adopcję) dzieci do bestialskich orgii sadystyczno-pedofilskich czy mordów rytualnych.
  Macki tej całej ich -nazwijmy to- siły wolności, sięgają także Polski, gdzie zorganizowali sobie mechanizm na najwyższych szczeblach władzy do pozyskiwania dzieci, ale także z całą pewnością młodych dziewczyn.
  Z całą pewnością z tą sitwą współpracują rózne media, przede wszystkim telewizja z tymi róznymi programami typu „od przedszkola do Opola”, „Mam talent”, czy „zostań modelką” itd. Nie ulega wątpliwości, że należy się trzymać jak najdalej od tych programów.
  W Polsce samotnie walczy z tym bestialstwem Pan Paweł Bednarz, zachęcam do obejrzenia jego najnowszego filmiku na YT:
  .https://www.youtube.com/watch?v=orKO4kb9Qbg
  Jak to jest możliwe, że ta garstka ludzi terroryzuje całą resztę. Pan Paweł ujawnia morderców Gen Papały, który prawdopodobnie chciał z tym zrobić porządek i dlatego zginął.
  Dzisiaj o 19 live stream z Panem Pawłem Bednarzem (należy koniecznie wejść na tą transmisję), który walczy o polskie dzieci, które są sprzedawane za granicę (pewnie nie tylko, bo podobno pedofilskie lokale są już także w Polsce i zaglądają tam ludzie z polskiego „świecznika”) giną w strasznych męczarniach u sadystycznych pedofilów…
  Jak długo Polacy będą się temu przyglądać ze spokojem i obojętnością.

 6. Emigracja - jak biali zdobywali Ameryke i wymordowali 40 milionów Native American said

  Animacja wykonana przez lewaków o tym jak biali zdobyli Ameryke.
  To się dzieje w tej chwili też tylko że wolniej i w innej roli:

 7. Opaczność said

  Szanowny p. Nowopolski. A gdyby u kogoś z Pana bliskich lub dalszych zdiagnozowano tą chorobę (czego oczywiście nie życzę nikomu) jakie wyciągnął by Pan wnioski? Wyroków Boskich Pan nie dochodź.

  ——
  To nie było dochodzenie wyroków boskich. To było zwrócenie uwagi na pewne fakty.
  Admin

 8. Przeciętni obywatele USA nie wiedzą dlaczego jest świeto 4 lipca w USA said

  Większość amerykanów NIE wie kiedy państwo USA powstało, jak i od kogo uzyskało niezależność.

  Dzień Niepodległości (ang. Independence Day) – święto państwowe w Stanach Zjednoczonych obchodzone corocznie 4 lipca w rocznicę ogłoszenia Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych od Wielkiej Brytanii, co miało miejsce w 1776 roku, ale większość amerykanów NIE wie co właściwie celebruje 4 lipca każdego roku:

  „4th of July Zombies – Americans Don’t Know Why We Celebrate Fourth of July!” :

 9. gil said

  re3

  Zbyszko pod lampa sufitową wisicie, z gruchy scie się urwali, lepiej posłuchajcie co pastor żyd Chojecki i tatar żyd Kowalski mówią, o Rosji. A ze ma ona akt urodzenia Mongolsko-turecko-tatarski. Czyli ze to dzicz wymieszana z żydami, po zaimportowaniu części Polski Obojga -Polinu. Pomijam szlachtę białoruska z geneza pruska stającą się arystokracja Rusi.

  A Ameryka Zbyszko została założona przez białych chrześcijan, która żydowie przejęli i z czasem to ja skretyniło.
  Nie smarkajcie się same.

  przynajmniej w czysta husteczke prosze

  ——
  Protestanci to nie chrześcijanie. To zażydzona religia, tylko z pozoru podobna do chrześcijaństwa.
  Admin

 10. Leszek said

  Amerykę założyła banda protestantów i masonów. Żadni tan chrześcijanie!

  Nie ma się co śmiać z Amerykanów, bo młodzież w Polsce też guzik o historii wie!

 11. markglogg said

  Z okazji 1 sierpnia, prawie dokładnie o godz. 12 (gdy w Warszawie mają wyć syreny) zapraszam do lektury

  Czy PIS = PODŁOŚĆ I SOLIDARNOŚĆ (z Deep State USA) przygotowuje kolejne “Powstanie Warszawskie”, tym razem przeciw UE i FR jednocześnie?

  Kończy się miesiąc lipiec 2017, a w nim mieliśmy aż 3 uroczystości wyraźnie wskazujące kierunek w jakim „potoczy się”, coraz bardziej rozmywająca się w masie ponad 20 milionów samochodów, Polska w nieodległej przyszłości element składowy TRÓJMORZA pod patronatem USA. “Trójmorza” wyraźnie organizowanego w oparciu o „ofiarę założycielską” z tysięcy „bez skazy” polskiej młodzieży, zabitej w Powstaniu Warszawskim, którego 73 rocznicę właśnie będziemy obchodzić.

  Ale zacznijmy od wydarzeń z końca bieżącego (lipiec 2017) miesiąca.

  http://markglogg.eu/?p=1948

 12. Czesiek said

  Zamiast daru krwi, PiS i jego żydowscy mocodawcy, dostaną od Polaków ciepłe południowe szczyny.

 13. RomanK said

  Ze swej strony muszę tylko dodać, to że nie tylko USA, ale cały diaboliczny Zachód musi i zostanie zniszczony. W przeciwnym bowiem przypadku nie ziściłaby się obietnica Chrystusa, „że bramy piekielne nie przemogą Go”

  Oooo to tytko moze sie wydarzyc wtedy , kiedy Pan Bog bedzie tak madry- jak pan Ignacy ,ze nie wspomne o innych Gajowkowiczach-
  zazwyczaj publicznie obnoszacych sie z ateizmem:-))))

 14. ojojoj said

  do 2 i 6
  Dlatego w czasie glosowania powinno sie rowniez wypelniac formularz ze znajomosci historii, rzadu, politycznych systemow, itp. Jezeli 3 na 10 pytan posiada bledna odp., to formularz z oddanymi glosami na kandydatow powinien wyladowac w smieciach. W ten sposob glosy sa liczone tylko tych, ktorzy cos wiedza na temat swojego kraju i swiata.

  Aha, telefony, smartwatch-e i laptopy powinno sie oddawac przy wejsciu. Jak przed wejsciem na sale sadowa.

 15. Maverick said

  Mc Cain bożyszcze kundelków kabały w Polsce został zdiagnozowany z bardzo agresywnym rakiem mózgu.

  Jest to zapewne kara boża, za współpracę z komunistami w Wietnamie, gdzie wszystko zostało zatajone a on sam otrzymał pardon od Nixona.

  Potem jako senator uczestniczył w przekręcie banków w USA na pół miliarda dolarów w latach 80-tych wtedy to była bajeczna suma.

  Keating i inni wylądowali w więzieniach ale nie on.

  Potem zawsze mieszał się w sprawy innych krajów spotykał się z członkami ISIS, z rebeliantami w Libii, pluł na Rosję, to on też był z jednych z tych co stali za zamachem stanu na Ukrainie.

  Niewielu pamięta ale na Słowacji również próbowano wywołać kolorową rewolucję, też wtedy przejęto największe zakłady produkcyjne poprzez korporacje USA.

  Więc karę bożą uważam za jak najbardziej na czasie.

  My Polacy jako Słowianie, w polaryzującym się coraz bardziej świecie pod kontrolą lucyferianów z NWO musimy stworzyć Unię Słowiańską i zaprzyjaźnionych narodów, gdzie konstytucja będzie bazowana na prawach bożych. Powinny to być kraje suwerenne z niskimi podatkami, wolnym handlem, aby przeciwstawić się lucyferianom z NWO.

 16. Skoro są policzone, te dni, tego ymperiuma, to dlaczego nikt dotąd nie ujawnił ich liczby? Pytam się, bo chciałbym tego dożyć.

 17. Jacek2 said

  Re.7
  A ja dla wielu kanalii życzę, również dla tej. I to takiej gulały która rozsadzi parszywą czachę w męczarniach. Nie uważam żeby wobec podobnych bestii z piekła rodem obowiązywałoby mnie chrześcijańskie miłosierdzie.
  Śmierć jednego skur… faktycznie może oznaczać życie dla tysięcy innych chociaż pewnie szybko zostanie wystrugany równie „dobry” następca, w Szatanach Zjednoczonych takich dostatek.
  To oczywiście dotyczy tylko fragmentu komentarza.
  „Opaczność” to trochę dziwny nick jak dla takiego wpisu, przypadkiem nie miało być „Opatrzność” ?

 18. Jacek2 said

  Z uporem maniaka będę jednak trzymał się w swojej naiwnej nadziei że wszystko co chore i zwyrodniałe (US, zachód) w końcu padnie. Natura nie ma litości dla pokrak i zboczeńców.
  Abyśmy tylko rykoszetem nie oberwali.

 19. RomanK said

  Kare Boza…jak i Nagrode – Panie Jacek , kazdy odbierze po smierci…
  Zatem radze panu regularnie placic skladki co niedziele.
  Kazemu zyczcemu. zycze dozyc wieku Johna McCain w podobnej kondycji, aktywnosci i ……. kasie:-))))

  ——
  A jednak chciałbym wierzyć, że to kara boska dla tego łobuza.
  Admin

 20. hulsz said

  Przestanmy z tym glupim nazewnictwem w stylu demoniczny zachod ,diabelski zachod itp.Dziwne ze dalej Polacy przebieraja nozkami zeby tam jechac do pracy .Po za tym rownie dobrze mozna powiedziec demoniczna Polska, gdzie masz przez cale zycie pod gore a ludzie gowno warci .Pazerni i dymajacy jeden drugiego.O polskim kosciele katolickim juz nie wspomne .To jest ewenement na skale swiatowa.

 21. Maverick said

  Cel ciągle ten sam:
  tylko że dzisiaj żydzi przejęli kontrolę nad mediami w USA, Bankami, a ich CEO kontrolują największe korporacje.
  Cel jest zbudowanie jednego światowego rządu i już w cale tego nie ukrywają, Polacy jednak ciągle dają się ich propagandzie nabierać, niby katolicki naród a zawsze i to na ochotnika wspiera działania lucyferiańskiej kabały.

  tajne przemówienia Jakuba Bermana do żydów polskich:

  https://forumemjot.wordpress.com/2013/04/18/tajne-przemowienie-jakuba-bermana-do-zydow-w-polsce/

  Dzisiaj jego synek z nazwiskiem Borowski dalej kontynuuje misję Bermana.

  Podoba się mnie pani Ogórek, która nazwała nosek Borowskiego, nosem żydo-komuny.

  Jak Polacy jako słowiański naród mogli się cieszyć gdy kabała bombardowała Serbię, nie rozumieją że NATO to armia lucyfera. A z tymi wyjazdami to tylko dlatego że wszystkie rządy zinfiltrowane poprzez farbowanych Polaków robią wszystko aby umilić Polakom życie, poprzez prawo nieprzyjazne tworzeniu biznesów, wyprzedawanie najlepszych kasków ekonomi za grosze. Wbrew temu co Polacy myślą, Niby opatrzność Boża czuwa nad nimi, myślę że cierpliwość Boża wobec Polski powoli się kończy również wobec Polski. Angażują się w wojny kabały czy to w Iraku, w Afganistanie i to na ochotnika. Lubią chyba być mięsem armatnim. W pod skokach plują na Rosję,

 22. La Reine Toronto said

  A Kanada? chyba to jeszcze b. lewacki system dla zwyrodnialcow niz Stany . Stany i Kanady to byly kiedys cudowne panstwa i ludziom sie zylo dobrze i dostatnio i zgodnie z Dekalogiem, ale od polowy lat 90 wszystko prysnelo i ludzie w obu krajach nie moga sie otrzasnac jak do tego doszlo w tak krotkim czasie.
  Moim zdaniem NWO pozbyl sie ‚zelaznej kurtyny’ i niweluje sie roznice na sile miedzy podzialem ‚wschod’ i ‚zachod’. Rosja jest na przeszkodzie i Chiny a reszta juz jest oczywista.

  Lewactwo to jest najwiekszy ‚wrzod’ tej Planety. Jak sie tej padliny i gadostwa pozbyc? oto jest zapytanie.

  Stany to maly pikus w porownaniu z naszymi wynaturzeniami propagowanymi przez ‚panstwo’ liberalne…..ojejku co dalej?

  Ide ulicami i wdycham najgorsze opary marijuany tzw. ‚skunk’ i nikt na to nie reaguje a ludzie uwazaja ze to jest ‚cool’ i OK!

  Mam tego dosc. Chce sie przeniesc na Syberie i miec spokoj i byc wsrod prawdziwych ludzi jeszcze nie dotknietych konsumpceryzmem a ludzi o wierzeniach pra dawnych przed chrzescijanskich.
  Dziekuje.Troche mnie ponioslo! To przez ‚rydzyka’ i jego entourage.

 23. Plausi said

  Oznaki rozpadu

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Chiny Ludowe zamierzajä stworzyć nowoczesną armię, zdolną prowazić wojnę w każdej chwili

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/18/386number1/

  Przypominamy parę szczegułów, naszym zdaniem, istotnych.

 24. gil said

  re 10

  Leszek takiego osadu chcą żydzi. Nie powinno się zapominać kto wygrał wojnę oraz kto nadaje bieg wydarzeniom oraz tłumaczy historie, religie etc.

  Właściciele żydowscy.

 25. gil said

  re9 admin

  Tak i owszem niemniej i tam są Bogobojni wierni niejednokrotnie bliżsi Bogu od Katolików i Prawosławnych. Rzeczywistym rozbójnikiem Chrześcijaństwa jest żyd Kalwin. On to zapoczątkował diabelska działalność w Kościele Boga prowadzącym do schizm i rozpadu, wprowadzając cala rzesze żydów do Stołu Pańskiego. Dlatego dzisiaj tak trudno o `normalnego` ksiedza. Po wsiach jeszcze chodza.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Kalwin

  Na Lutra Niemca niezgodnego żydów kalwińskich w Kościele i ich złego nań wpływu, przerzuca się odpowiedzialność, kryjąc w ten sposób ukryta rękę masońską. Kalwina i jego pobratymców. Dzisiejszy papież Franciszek jest tego owocem, jak i II Sobór W oraz wiele innych nieszczęść kościelnych. Bez opanowania Kościoła żydzi nie mogliby wypromować wojen, powstań rewolucyjnych oraz przejąć systemu finansowego, jak i wykonać postanowienia talmudu, zawładnięcia światem i osadzenia ich mesjasza na tronie. Oni niejako musza wykonać plan byśmy mogli wypełnić wole Bożą i im się przeciwstawić, o co tak naprawdę walka. Pokazać Bogu kto tu Pan lub być tłoczonym jak pisze S. Tomasz Akwilonu, by dostąpić zbawienia.

  ——
  Jednak to luteranizm jest dużo popularniejszy, niż kalwinizm.
  Admin

 26. gil said

  Faktycznie Bóg nas nie zapomniał.

 27. RomanK said

  Panie Gil..oczywiscie, ze nie zapomnial…jakby smial..O TAKICH Gosciowach!!!!!!Jak Polacy???? zapomniec????O obroncach Boga i Matki Jego..o podnozku Vatykanu stolicy Apostolskiej Namiestnika w widzialenej Postaci,.,,,o przedmurzu tego…i jeszcze tamtego i …..to….i w ogole…no wlasnie, prosze uprzejmie!

 28. TG said

  Ważne oświadczenie

 29. TG said

  Ciekawe czasy

Sorry, the comment form is closed at this time.