Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Hells Angels wytoczyli wojnę Nocnym Wilkom – chcą przeszkodzić w zjeździe na Krymie

Posted by Marucha w dniu 2017-08-10 (czwartek)

Lider Nocnych Wilków Aleksandr „Chirurg” Załdostanow zamieścił na swoim Facebooku pismo, które dostał od klubu „Anatolian Tigers MC Turkiye” zaraz po tym, jak w telewizji wyemitowano materiał na temat Hells Angels, w którym wypowiedział się „Chirug”.

Z publikacji wynika, że Hells Angels przeprowadzili w Turcji prowokację, mającą na celu oczernienie zarówno Nocnych Wilków, jak i zaprzyjaźnionych z nimi tureckich Anatolian Tigers, którzy planowali dołączyć do rosyjskiego klubu na zjeździe, który miał odbyć się na Krymie.

– Niemal natychmiast po pojawieniu się tej historii w R24 otrzymaliśmy list od naszych przyjaciół z Turcji — Klubu Motocyklowego „Tygrysy Anatolijskie”. Ten list w pełni potwierdza moje słowa. Publikuję go, bo jest jaskrawym potwierdzeniem tych procesów na świecie, które jak w lustrze odbijają się na nas i na każdym, kto nie zamierza wbudowywać się w koniec świata, w który wgania nas jak stado ten „straszny pasterz” nazywany amerykańską demokracją — pisze Załdostanow.

List od Anatolian Tigers MC Turkiye

W ten piątek w Stambule przeprowadzono zaplanowaną, specjalnie przygotowaną, zbrojną prowokację, ataki na kilka biur klubu motocyklowego „Tygrysy Anatolijskie” przez członków American Hells Cup Angels, którzy mają swoje oddziały w Turcji… W tych atakach został ranny jeden „Tygrys”.

Tygrysy obroniły się. Dwóch napastników zostało rannych. Jak poinformowano, do zdradzieckiego ataku doszło w związku z tym, że amerykańscy Hells Cup dowiedzieli się, iż Tygrysy i Wilki zaprzyjaźniły się i zamierzają, na zaproszenie Wilków, przyjechać na show motocyklowe na Krym, do Sewastopola, i chcieli przeszkodzić nie tylko w wizycie delegacji Tygrysów, ale i na wszelkie sposoby zaszkodzić naszej przyjaźni.

Wczoraj Tygrysy całą noc spędziły w okrążeniu, oczekując ponownego ataku ze strony Hells Angels. Dziś otrzymaliśmy informację, że w te ataki Hells Angels zaangażowało się silne lokalne ugrupowanie tureckiej mafii, o czym poinformowali sami mafiosi, że chciano ich specjalnie wciągnąć w kryminalne porachunki. Później powiedzą, że są w to zamieszani rosyjscy motocykliści z Nocnych Wilków, trąbiąc na cały świat, że Tygrysy i Wilki są zamieszane w kryminał, tym samym próbując przeszkodzić w zaplanowanych imprezach w Sewastopolu. To potwierdzony fakt.

https://pl.sputniknews.com

Antypolityczne i antysystemowe „Hells Angels”…parchactwo aż bije w oczy.
Admin

Komentarzy 13 to “Hells Angels wytoczyli wojnę Nocnym Wilkom – chcą przeszkodzić w zjeździe na Krymie”

 1. Według Amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości, klub Hells Angels to organizacja przestępcza.

  Mimo to w wielu krajach są tolerowani…
  Admin

 2. Czesiek said

  Skoro Hells Angels to organizacja przestępcza, to należały ich potraktować za pomocą AK-47.

 3. jednoosobowy klub motocyklowy Kulawe Kujoty said

  Hell Angels mają harleje w systemie calowym. W Europie przechlapane. Nie ma miejsca dla nich na Krymie. A w ogóle to przestarzała konstrukcja za wyjątkiem kilku ostatnich modeli, które już nawet nie są klasykami.

  Harley Davidson z Milwaukee to firma jawnie zydowska. Buell, wypierdek Harleja, to nie wiem. Jeszcze w USA robi się Victory i całkiem zacny Indian. Oraz motocykle z silnikiem diesla głownie dla wojska.

 4. revers said

  Czas na japonskie Kawsaki i Yamahy przesiasc sie a i nie seryjne polskie Sokoly na zamowienie tez niczego sobie z wygladu i z techniki.

 5. kot said

  O, nie. Na plastik to Kot nie wsiadzie.
  Ciekawostka: W Korei buduja motocykl co sie nazywa Junak.Polska chciala zmowic na rynek krajowy z uwagi na sentyment do nazwy, ale przeciez junak sie wymawia to, co sie po amerykansku pisze eunuch. Z tego samego powodu chevrolet nova nie sprzedawal sie bo po hiszpansku no va znaczy nie idzie.

 6. kot said

  Nikt Kotu nie powie, że to jest brzydkie.

  .http://www.junak.com.pl/kolekcja/motocykle/9/Junak-M11-400-CM–.html

 7. Rafal Cz. said

  Tolerwani!?
  Organizacja przestepcza tolerowana?
  No to tolerujmy Prawo!

 8. NyndrO said

  Znam dwóch członków Hells Angels. Polacy. Jeden siedzi w szkopach, drugi jest właścicielem trzech burdeli i dyskoteki. To działa trochę, jak masoneria.Najpierw trzeba mieć Harleya. Potem zadeklarować się jako sługa. Opieka nad dziwkami, wymuszenia, dilerka itp. Po dwóch latach następuje inicjacja. Np. Pozwolenie na noszenie kamizelki z symbolem Hells Angels. Takim symbolem jest np. kula bilardowa z numerem 8. Gwarantuję Wam, że jest to jedna z największych zbrojnych grup przestępczych na świecie. Obrót liczony jest w miliardach dolarów. Bardzo dobrze zorganizowana hierarchia. Nocne Wilki to przy nich po prostu charakterne chłopaki jeżdżące na motocyklach. Wierzcie mi, że jest to potężna organizacja przestępcza o charakterze zbrojnym.W Polsce jest zaledwie kilku członków. Jeśli ktoś założyłby skórę z ich emblematem bez pozwolenia, zostanie skatowany na śmierć. Wiem, co mówię. Układy tego „gangu” (używam cudzyłowia, bo to nie jest zwykły gang) sięgaja najwyżej postawionych mafiozów na świecie. Nie są tak widoczni i jakby „doceniani”, bo kojarzą się z dziadkami z wąsami na chopperze. Nic bardziej mylnego. Tysiące członków na całym świecie. Kontrolują bardzo duży procent dilerki i prostytucji na świecie. Serio.

 9. Czesiek said

  Ad. 8.

  Panie NyndrO, a czy to aby na pewno Polacy?

  Myśli Pan, że przez te ich skóry z emblematami przejdzie klasyczny 7,62 mm, czy trzeba będzie ich rozstrzeliwać z działek?

 10. Ursus said

  do nr 3 Czy Pan wie ile w Polsce jest Ursusów w „systemie calowym” ?? hahaha

 11. NyndrO said

  Czechu, ja w to nie wnikam.Mówię, co wiem.

 12. NyndrO said

  To jest bardzo, ale to bardzo zorganizowany gang. Nie żdajesz so bie sprawy. To nie jest zarzut w Twoją stronę. Po prostu nie zdajesz se sprawy, jaką kasą oni obracają. Budżet Polski myślę,że mogą se wyśmiać. Wiem, co mówię.

 13. Andrzej BR said

  Motocyklista to jełop!

  I nawet ich milion nie byłby groźny, gdyby nie ich NadOrgany!

  Na czele tych band stoją wyszkoleni agenci, mały wymyk i lądują w glebie, a mocodawcy . . .

  szkolą dalej, tak jak tych co wiedzą lepiej.

  Coś co się jawnie organizuje, jest już przegrane w dzisiejszy świecie,

  a jeżeli trwa, to znaczy ma GLEJT!

Sorry, the comment form is closed at this time.