Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Niemiecki europoseł ubolewa: Nie możemy wjechać czołgami do Polski

Posted by Marucha w dniu 2017-08-10 (czwartek)

„Węgry i Polska rzucają Unii Europejskiej wyzwanie. Gdyby Polska dziś chciała zostać członkiem europejskiej wspólnoty, nie miałaby szans” – powiedział niemieckim mediom europoseł partii CDU Elmar Brok.

Jego zdaniem Polska wprawdzie nie trzyma się unijnych zasad, ale wyrzucić z Unii jej „niestety” nie można. [Ależ można, można, nie wahajcie się – admin]

Według Broka Unia Europejska rozpocznie postępowanie dyscyplinujące wobec Polski, jak w przeszłości wobec Węgier, w związku z reformami w polskim sądownictwie.

„To postępowanie może być jak najbardziej ukoronowane sukcesem, pokazuje to przykład Węgier, przeciwko którym wszczęto przecież taką procedurę, po tym jak Orban przebudował system sprawiedliwości i zmienił ustawy medialne. Gdy Unia wszczęła procedurę, był zmuszony cofnąć się o krok” — stwierdził niemiecki polityk, który uważa, że nie należy bezustannie atakować PiS-u.

Zasugerował natomiast odebranie Polsce prawa do głosu w Radzie Europejskiej, zgodnie z artykułem 7. „To jest prawie jak wyrzucenie Polski z UE” — podkreślił. „Nie można tak po prostu wjechać czołgami do Polski” – zdawał się ubolewać Niemiec.

Jego zdaniem należałoby obejść blokadę Węgier, zmieniając zapis w traktatach, który wymaga jednomyślności w Radzie UE w przypadku odebrania jednemu z państw członkowskich prawa do głosu. „Można by to zmienić, tak aby Orban nie mógł jednoosobowo blokować procedurę wynikającą z artykułu 7.” — podkreślił.

https://parezja.pl

Komentarzy 16 to “Niemiecki europoseł ubolewa: Nie możemy wjechać czołgami do Polski”

 1. GonDar said

  Ile mamy pierwiastków radioaktywnych w Świerku?

 2. narozniak said

  nie mamy, Grzegorz Braun mówił że wszystko zostało wywiezione.

 3. Bogaty Miś said

  Bracia Czesi mają. Oprócz pierwiastków trzeba mieć jaja.

 4. Plausi said

  Pan Brok

  Brok nie jest jakimś byle jakim „europosłem”, on jest wychowankiem Bertelsmana, to jest największy koncern medialny w RFN, i ważnym agentem siły atlantyckich, tzn. sił z zachodniej strony Atlantyku. W organach UE jest aktywnych od dziesiątków lat, w tym także w tej atrapie parlamentu, nazywanej propagandowo Parlamentem Europejskim, tam bez mała od 40 lat.
  Bertelsman jest ważnym instrumentem MWF do zarządzania populacją w RFN i sterowaniem administracji, koncernem zarządza Liza Mohn, która obok Friede Springer (koncern Springera, operujący w Polsce)

  http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html

  uważana jest za najbardziej wpływową kobietę w RFN. Pani Merkel jest przy nich jedynie rodzajem kelnerki federalnej

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/pozadanie-w/#Bundeskelnerka

  W swej działalności był Brok zaangażowany w przygotowaniu m.in. takich aktów prawnych jak:
  Traktat z Maastricht
  Konstytucja UE
  Traktat Lizboński
  to znakomicie oddaje profil tego agenta, mającego najwyraźniej powiązania z siłami koordynującymi UE, pewien aspekt tych sił:

  http://old.relay-of-life.org/pl/chapter.html

  Jako współdziałający w przestępstwie pod nazwą „Traktat Lizboński” wie doskonale, że „Nie można tak po prostu wjechać czołgami do Polski”, naturalnie Traktat Lizboński otwiera taką możliwość, ale nie „tak po prostu”. Trudność polega na tym, że obecna ekipa w Warszawie jest pod kuratelą USA, podobnie jak ta w Kijowie. To pozwala jej dopuścić się różnych głupstw.

  „Jego zdaniem należałoby obejść blokadę Węgier, zmieniając zapis w traktatach”, tę łatwość europejską w obchodzeniu zapisów prawnych znamy z Polski, w Polsce nazywa się to „zawieszaniem”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/372czegowg/#Vinc

  Na różnorakie powiązanie administracji w krajach demokratycznych ze zorganizowaną przestępczością zwracaliśmy uwagę a także przedstawiali dowody wielokrotnie, na najważniejszy atrybut państwa: przemoc, też. Historia dowiodła wielokrotnie, że zorganizowana przestępczość jest ważnym instrumentem wdrażania demokracji.

 5. Majster said

  Ten typ dostał Krzyż Komandorski Orderu Świętego Grzegorza Wielkiego od Jana Pawła II, co teraz jest bardziej zrozumiałe. Jak go uchodźcy ubogacą, to przestanie atakować Polskę.

 6. revers said

  Nic nowego wczesniej 1,5 roku temu objawil to wysoki oficer Bundeswehry, tylko jak wjada do PL to nie zlomem sprzedanym polakom z lat konca 80 tych, poczatku 90 tych lat tj modelu leoparda 2A4 a
  najnowszym Leopard 2A7, 8 a nawet Leopard A3.

  Co przy zepolowej kontroli i sterowania interfejsami CAN jest latwe do zablokowania po stronie polinskich Leopardow, i zespolowe systematyczne odparowanie polskinskich Leopardow. Rosyjskiej Armaty T14 niet, lub chocby zmodyfikowanych twardych 90 tek z dzialami 125 mm i wielofwartwowym kompozycyjnym pancerzem.

 7. kot said

  Niepotrzebnie potrząsa szabelką. Wystarczą banki. Przedtem tanki, teraz banki. Nie muszą wjeżdżać, już są, a ludziska leżą i skwierczą. Wszystko zgodnie z prawem…

 8. revers said

  Nie takie niepotrzebne, w przypadku nacjonalizacji tych bankow, czy chocby ostnimi zapowiedziami przejecia prasowki z pod niemieckiego dyktatu jaka wywolalo burze za Odra. Rowniez RAS stal sie tez jakby aktywniejszy , rzady za bardzo zazydzonej warszwaki.nie na hanyska reke i interes Wielkich Niemiec.

 9. Kort said

  Ale moga wypisac z jewro-pejskiej-unii i zaplacic odszkodowania za wydalenie i oby jak najszybciej.

 10. Zdzicho said

  Wojna? Ponoć najlepszą obroną jest atak. Ale z powodu słabego stanu polskiej armii, lepiej byłoby wypowiedzieć wojnę USA i zaraz się poddać. No chyba, że już jesteśmy kolejnym stanem Ameryki. Niemcy nie ruszą USA.

 11. Czesiek said

  Ale możemy nasłać na was banderowskich terrorystów, jak np. Kramek i jego banderowska kur.ewka.

 12. Światłyumysł said

  Wściekły atak upadłych aniołów na Polskę! (Sobota nocą 12-08-2017)

  Latające pojazdy, Magnokraft (magnetyczna moc) zwane potocznie UFO z angielskiego i NOL-e po polsku, zaatakowały terytorium Polski schowane w wytworzonych przez siebie chmurach i tworzących leje powietrzne, zwane trąbami wietrznymi. Ogrom zniszczeń poraża.
  Wszyscy politycy, wszystkich partii w Polsce i na świecie dla nich pracują! Wszyscy biznesmeni, wielkie korporacje to oni lub ich sługusy, ich bastardy.
  Spisek przeciwko ludzkości jest przeogromny. Jedynie uświadamianie ludzi, kto to jest i czym nas atakują, może spowodować adekwatną kontrakcję sił Boga w Niebie.

  ——
  Dobre.
  Admin

 13. Światłyumysł said

  Dzieło upadłych aniołów ich ludzkich pomocników i bastardów (hybrydy upadłych aniołów i kobiet ludzkich) tzw. dzisiaj żydzi. Niemcy, kraj bastardów! USA, kraj bastardów, 40% amerykanów ma korzenie niemieckich bastardów! Ponad 1400 baz upadłych aniołów pod ziemią i morzami!


  http://www.totalizm.pl/magnocraft_pl.htm
  https://suche.web.de/pic?origin=nav_ws-pic&q=hurikan

 14. Światłyumysł said

  “Cmentarzysko światowych imperiów – sumeryjskiego, egipskiego, greckiego, rzymskiego, Majów, Khmerów, otomańskiego , czy austrowęgierskiego szły identyczną trajektorią moralnego i fizycznego upadku. Rządzący u schyłku imperium to psychopaci, imbecyle, narcyzy i zboczeńcy, odpowiedniki zdeprawowanych rzymskich cesarzy Kaliguli, Nerona, Tyberiusza, czy Kommodusa. Ekosystem podtrzymujący imperium jest zdegradowany i wyczerpany. Wzrost gospodarczy skoncentrowany w rękach skorumpowanych elit zależy od miażdżącego niewolnictwa finansowego populacji. Rozdmuchana klasa rządząca oligarchów, księży, dworzan, mandarynów, eunuchów, zawodowych wojowników, finansowych spekulantów i szefów korporacji wysysa szpik kostny ze społeczeństwa.”

  “Idioci i szarlatani, flirciarze śmierci, wabią nas ku przepaści.”

  Chris Hedges

  Zapożyczone od: Ignacy Nowopolski
  http://drnowopolskiblog.neon24.pl

  Cywilizacje te tworzyli ludzie, którym przewodzili i do dzisiaj przewodzą upadłe anioły!

  http://proroctwa.com/Henoh.htm

  Księga ta pochodzi z przed ok. 5 200 lat temu

 15. Światłyumysł said

  Potop został zainicjowany ok. 4 400 lat temu (prof Hovind), powodem było zdziczenie „zezwierzęcenie” i totalne zniszczenie moralne ludzi, tak jak to zaczyna wyglądać dzisiaj. Jak myślicie co zrobi Stwórca?

  Tajemnicze przymierze, to przymierze upadłych aniołów, szatana, diabła!

  Moim zdaniem, tzw. „Protokoły Mędrców Syjonu” to ich dzieło i swój początek ma w okresie zainicjowania Illuminatów Weishaupta (Maj 1776 roku).

 16. ibrahim ibn jakub said

  ty jebana żydowska kurwo, wjedź czołgiem to cię spalę żywcem jebana kurwo….

Sorry, the comment form is closed at this time.