Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Trump grozi Wenezueli „opcją militarną”

Posted by Marucha w dniu 2017-08-12 (Sobota)

Prezydent USA Donald Trump zagroził w piątek Wenezueli „opcją militarną” w odpowiedzi na kryzys polityczny w tym kraju. Minister obrony Wenezueli nazwał tę wypowiedź „aktem szaleństwa”.

— Ludzie cierpią i umierają. Mamy wiele opcji wobec Wenezueli, w tym możliwą militarną, jeśli okaże się konieczna – powiedział amerykański przywódca. — Nie będziemy na ten temat się wypowiadać, ale operacja militarna, opcja militarna, bez wątpienia wchodzi w grę – dodał.

Wenezuela już zareagowała na te słowa. Minister obrony tego kraju Vladimir Padrino nazwał je „aktem szaleństwa”.

Z kolei Biały Dom poinformował, że prezydent Wenezueli Nicolas Maduro chciał odbyć rozmowę telefoniczną z prezydentem USA Donaldem Trumpem. — Prezydent Trump chętnie porozmawia z wenezuelskim przywódcą, kiedy tylko w jego kraju przywrócona zostanie demokracja — przekazano w oświadczeniu.

Sytuacja w pogrążonej w chaosie Wenezueli stale się pogarsza. Niedawno siły antyrządowe wykradły broń z jednej z baz wojskowych.

https://pl.sputniknews.com

Czy jeszcze pozostały na Ziemi jakieś kraje, którym USA nie groziłyby w taki czy inny sposób?
Admin

Komentarzy 15 to “Trump grozi Wenezueli „opcją militarną””

 1. Moher49 said

  …dziś nasze USA, jutro cały świat …

 2. Joannus said

  Czy jeszcze pozostały na Ziemi jakieś kraje, którym USA nie groziłyby w taki czy inny sposób?
  Admin

  Ależ jest taki jeden w basenie morza Śródziemnego

  ——
  Zgadł Pan! Zgadł! 😂
  Admin

 3. Birton said

  Trumpstein to sługa ŻYDOWSKIEGO pryncypała Netanyahu i wszystko jasne , chociaż może się i ugiął i przestraszył, aby nie zostać zabitym jak Kennedy , który się nie ugiął przed amerykańskim żydostwem

 4. Marcin said

  Rząd Wenezueli już nie kontroluje sytuacji. Wykradziono broń czyli już tej broni jest więcej i nie z tego magazynu. Na początku będzie ten sprawdzony scenariusz.

 5. Vici said

  Jezeli sie nie obudzimy I nadal bedziemy wierzyc w ;;;;;;;;;;zydowskie procenty bankowe;;.To jeszcze gorzej bedzie na swiecie.To wszystko co sie dzieje na swiecie w Europie czy w Polsce czy w tak zwanej ;;upainie I jest krecenie lodow przez ;;;;;;;;;Syngagoe Szatana (czyli ONZ=WALL STREET =UNIA Jewropejska=Nato).To bedziemy mordowani w inteligentny sposob.Poprzez szczepionki ,chipowanie ludzi (RFID).chemitrayels zatruta woda zywnosc srodowisko.
  BUDZIMY SIE LUDZIE I TO SZYBKO

 6. PISKORZ said

  re 3.”aby nie zostać zabitym jak Kennedy , ” STARY KENNEDY powiedział do syna…”Synu, jeśli to podpiszesz, to oni ciebie zabiją”…PS To. /wiadomo o co chodzi/..

 7. Joannus said

  Ad 5
  ”Jezeli sie nie obudzimy ….”

  Jeżeli mamy się budzić na wzór 1831,1864,1.VIII.1944,1968, 1980,1989 – budzeni przez wrogów i dla wrogów, to lepiej siedzieć i robić co karze Pan Jezus i Jego Święta Matka.-pokuta,pokuta,pokuta.
  Ucisk jakiego nie było od założenia świata /powszechna władza żydowska/ musi się ziścić, wtedy Pan Jezus jak obiecał skróci te dni przez wzgląd na sprawiedliwych.

 8. Zbyszko said

  Tramp może i dobrze rokował, tak samo jak Obama, po wyborze którego cała ameryka płakała ze szczęścia, ale… pewnie po wymoszczeniu sobie gniazdka w domu koloru białego, odwiedzili go dwaj ludzie z neseserami. Zdziwiony Donek zadzwonił pewnie od Baraka a ten powiedział mu, wpuść ich u mnie też byli, polecił mi ich niejaki Dżordż dablju.
  Dżentelmeni w modnie skrojonych garniturach, jakiegoś kreatora, usiedli przed Donkiem i na biurku położyli te swoje nesesery, jako prezenty do wyboru. Zachęcony Donek otwarł pierwszy i zobaczył w środku, na pięknym aksamicie sztabkę złota. Jednak, jako, że on sam posiada takich sztabek w swojej piwnicy parę kartonów, to olał ten prezent i otwarł neseser drugi.
  Po otwarciu jednak nesesera drugiego, stanowczo i zdecydowanie przyjął tą jeszcze jedną sztabkę złota do swojej kolekcji.
  Zagadka brzmi, co było w drugim neseserze?

 9. Czesiek said

  Tam gdzie jest żyd, tam wcześniej czy później pojawi się nowotwór złośliwy.

 10. Boydar said

  Nic, Panie Zbyszku. Tam było NIC.

 11. Zbyszko said

  Panie Boydar @10 a ja stawiam na kaliber 7,62 (od Kałasznikowa)

 12. Boydar said

  Może …

 13. ibrahim ibn jakub said

  trump , kolejny niewolnik żydów

 14. Grace said

  Czy jeszcze ktoś ma jakieś złudzenia co do Trumpa? Wenezuela będzie kolejnym rozbitym krajem. Nie na darmo wujek Sam ma tam od śmierci Hugo swoje dobrze opłacane bojówki… oh przepraszam opozycje!

 15. Lily said

  Wlasciciel blogu,ktory podaje twierdzi,ze zobaczcie sami.
  https://www.wellaware1.com/trump-out-trumped/

Sorry, the comment form is closed at this time.