Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Na Islandii eliminuje się niemal wszystkie dzieci z zespołem Downa

Posted by Marucha w dniu 2017-08-20 (Niedziela)

Islandia to kraj, który jawi się nam jako kraina wulkanów, ewentualnie jako modelowe społeczeństwo anarcho-kapitalistyczne, ale jest też mroczna strona tego wyspiarskiego narodu, stosowana na dużą skalę eugenika, której nie powstydziliby się najbardziej zwyrodniali naziści.

Według amerykańskiej stacji CBS News, Islandia jest światowym liderem w zwalczaniu anomalii chromosomowej zwanej zespołem Downa ( zwanym też inaczej trisomią 21). Odbywa się to poprzez eksterminację dzieci z tym syndromem. Umożliwiły to nowoczesne badania prenatalne, które pomagają wykryć zaburzenie bardzo wcześnie.

Doprowadziło to do tego, że jeśli na Islandii urodzi się dziecko z zespołem Downa to jest to wynik błędu i w państwie zamieszkałym przez około 350 tysięcy mieszkańców dochodzi do urodzenia najwyżej jednego, dwóch dzieci z trisomią 21. Jest to klasyczna eugenika, którą wśród ludzi na tak szeroką skalę po raz pierwszy wykorzystali w latach czterdziestych ubiegłego wieku, niemieccy naziści.

[Nie zapominajmy o wkładzie Szwedów, zwłaszcza małżeństwa Gunnara i Alvy Myrdal: byli oni promotorami eugeniki a ich praca „Crisis in the Population Question” (1934) dała teoretyczne podstawy pod szwedzki program przymusowej sterylizacji osób „nieprzydatnych społecznie”. Program trwał od 1934 aż do 1975, najdłużej na świecie – admin]

W szalonych czasach, w których żyjemy obecnie, nienormalność jest uważana za normę a normalność staje się anomalią. CBS News najwyraźniej podąża za lewackim postępem, bo swój dokument o islandzkiej eugenice reklamowano bez wstydu następującym sloganem „Islandia jest w stanie skutecznie wyeliminować zespół Downa poprzez aborcję”.

Dziennikarze zachwycają się niema, że prawie 100 proc. kobiet na Islandii, po tym gdy dowiedziały się, że noszą dziecko z zespołem Downa, decydują się na jego zabicie w łonie matki. Dla Wielkiej Brytanii jest to 90 proc. a w Stanach Zjednoczonych około 67 proc. Dla Europy to już 92 proc. zatem widać, że również podążamy w kierunku fizycznej eliminacji wszystkich cierpiących na trisomię 21.

Niedawno we Francji zabroniono reklamy telewizyjnej pokazującej dzieci z zespołem Downa, które mówiły o swoim szczęśliwym życiu. Spot telewizyjny miał za zadanie wspomóc decyzję matek, które otrzymały diagnozę prenatalną i zapewniała je, że ich dzieci będą miały w znacznym stopniu normalne życie.

Reklama została jednak zabroniona przez rząd francuski, ponieważ zdaniem lewicy, uśmiechy dzieci mogłyby „zakłócić sumienie kobiet, które zgodnie z prawem dokonały odmiennych wyborów osobistych”. Oznacza to, że eugenika to nie tylko domena Islandii, ale też Unii Europejskiej. I nie są to tylko spekulacje, ale wyraźnie promowana strategia eksterminacji ludzi z zespołem Downa, wspierana przez polityków.

http://zmianynaziemi.pl

Komentarze 22 to “Na Islandii eliminuje się niemal wszystkie dzieci z zespołem Downa”

 1. Boryna said

  Czy tam znają Dekalog?

 2. RomanK said

  Pamietajcie, ze Islandia to krak 330tys plus….tam wszyscy sa krewni.
  Zachodzi zatem zjawisko degeneracji genetcznej..podobnie jak wsrod Amishow w USA…
  Na szczescie dzis genetyka jest na tyle rozwinieta, ze mozliwe sa i zostaja dokonywane powszechnie ingerencje w fazie plodu i dzieci rodza sie normalne.
  POloznicy moga wytlumaczyc co to jest.

 3. Lara said

  Re 1
  Pan chyba ma na myśli leczenie dzieci w fazie płodu. Np. gdy zostanie wykryta wada serca.

 4. Lara said

  Ostatni akapit – b. dobrze spointowany problem. Tak jest. Jest to strategia ludobójcza w stosunku do osób z zespołem Downa.

 5. RomanK said

  Nie panie Lara..niedawno dopiero dowiedzialem sie o tym…to zmiana genetycznych wad plodu…wlasnie awantura- bo Amisze odmowili poddawania sie takim zabiegom ze wzgledow religijnych,,,
  Przyznam poczatkowo nie moglem uwierzyc..ale powiedzieli mi, ze to pewnik.

 6. Lara said

  Dzieci z zespołem Downa dają nam wiele radości, gdy są właściwie wychowywane i rewalidowane. To są mądre dzieci. Pełne serdeczności, ufności. Wiedzą, że z wiekiem są zagrożone otyłością. Roztropnie podchodzą do swojej diety. Bardzo lubią pracować. Wystarczy je o to poprosić. Pod okiem opiekuna radzą sobie nawet z pracami biurowymi. Poruszają się samodzielnie po mieście. Niestety dominuje propaganda, że to jest straszne nieszczęście urodzić takie dziecko. To co zrobiono we Francji jest absolutnym skandalem.

 7. RomanK said

  Prosze,.,..poszukac ..tu bylo prawie 10 lat temu…faza poczatkowych badan ..wlasnie z przyjemnoscia dowiedzialem sie ze juz to sie robi,,ale jak widze trudno znalezc cokowlwiek….
  Znowu Fuck Media…walczace o aborcje wszystkch dzieci….

 8. RomanK said

  http://www.telegraph.co.uk/news/science/science-news/3526520/Treatment-of-Downs-Syndrome-babies-in-womb-could-prevent-symptoms.html

 9. Lara said

  Re 4

  Hm. To ja nie słyszałam.
  A na pewno nie słyszałam o możliwości wyeliminowania w fazie płodu zespołu Downa.

 10. Lara said

  Dziękuję za link. Wydrukuję sobie. To bardzo ciekawe.

 11. Bobola said

  Usuwanie nosicieli defektow genetycznych z populacji to racjonalny program zmierzajacy do obnizenia kosztow jakie spoleczenstwo musialoby inaczej ponosic. Ludzi i tak jest za duzo wiec dbanie o jakosc populacji jest obowiazkiem wladcy.

  ——
  Czy jest Pan pewien, że np. Pan by się nie załapał na program usuwania nosicieli defektów genetycznych?
  Czy wie Pan, jakie nadużycia są ZAWSZE wówczas popełniane?
  Admin

 12. gość said

  Patryk Jaki bawi się z synem. Ten film poruszył internautów

  Patryk Jaki opublikował na swoim Facebooku krótki film, na którym bawi się ze swoim synem. Nie byłoby w tym pewnie nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że syn posła PiS ma zespół Downa. Jaki zamieścił przy nagraniu specjalny apel.
  „Pokażmy, że osoby, które nazywane są ‚zepsutym płodem’ zasługują na życie i szczęście oraz wygłupy z Tatą:)” – napisał na swoim Facebooku wiceminister sprawiedliwości. „Są państwa, gdzie takie dzieci przestały się rodzić, bo usuwa się na każdym etapie ciąży” – dodał.

  http://www.tvp.info/29604103/patryk-jaki-bawi-sie-z-synem-ten-film-poruszyl-internautow

 13. PISKORZ said

  re art /adm/..”[Nie zapominajmy o wkładzie Szwedów, zwłaszcza małżeństwa Gunnara i Alvy Myrdal: byli oni promotorami eugeniki a ich praca „Crisis in the Population Question” ITD ITD
  PS B. DZIĘKUJĘ,NIE WIEDZIAŁEM O TYM, a warto…

 14. semperparatus said

  Kochamy nasze dzieci a nie zabijamy!Stosunek do słabszych…w tym do dzieci nienarodzonych jest miarą naszego człowieczeństwa…a Islandczycy są w swojej eugenice następcami praktyk III Rzeszy(akcja T-4)

 15. Isia said

  ..Genetyk prof. Andrzej Kochański powiedział, że są szanse na leczenie zespołu Downa …

  … „W ostatnich latach jesteśmy świadkami rewolucji w biotechnologii medycznej. W 2012 i 2013 r. przedstawiono metody „wyciszania” dodatkowego chromosomu 21. pary – na razie na komórkach izolowanych od dzieci z zespołem Downa.

  … Trwają prace na modelach zwierzęcych zespołu Downa. Wielką nadzieję wiąże się z „wyciszaniem” genu DYRK1A – który, zdaniem wielu badaczy, jest najważniejszym genem w zespole Downa.”

  http://www.babyonline.pl/prof-kochanski-sa-szanse-na-leczenie-zespolu-downa,choroby-i-dolegliwosci-niemowlaka-artykul,1

 16. Isia said

  …(12) przepraszam … tym razem, mam nadzieję, link będzie poprawny …

  babyonline.pl/prof-kochanski-sa-szanse-na-leczenie-zespolu-downa,choroby-i-dolegliwosci-niemowlaka-artykul,1

 17. Peter said

  Sama koncepcja ulepszania rasy i eugeniki powtały w USA na wiele lat przed II wojną światową, gdzie w wielu stanach uchwalono prawa dotyczące przymusowej sterylizacji osobników w ramach polityki eugenicznej. Amerykańskie Stowarzyszenie Eugeniki, które promowało aborcję, sterylizację i eutanazję było finansowane przez żydowskiego miliardera Rockefellera. Idee te budziły jednak opór ze strony społeczeństwa USA, które wtedy ciągle jeszcze wierzyło w chrześcijańskie wartości. Instytut Eugeniki przeniesiono więc do Niemiec. Jednym z jego pracowników był slynny „doktor śmierć” Josef Mengele.

  Po dojściu Hitlera do władzy wielu „naukowców” z tego instytutu musiało powrócić do Ameryki z powodu panującego w Niemczech antysemityzmu, ale naziści przejęli od nich ideę eugeniki i wprowadzali ją „w życie” na masową skalę. Po II wojnie światowej zmienił się stosunek opinii publicznej do eugeniki i programów sterylizacyjnych, w związku z ich obecnością w ludobójczych praktykach III Rzeszy. Nawet organizacja propagująca eugenikę American Birth Control League zmieniła nazwę na International Planned Parenthood Federation.

  Wydawałoby się, że Żydzi, którzy wycierpieli tak wiele w czasie Holocaustu powinni być w awangardzie ruchu w obronie życia (pro-life). Tymczasem jest odwrotnie. Obywatele pochodzenia żydowskiego (miliarderzy, lekarze, politycy, dziennikarze, prawnicy, itd.) zdominowali ruch proaborcyjny. Znany felietonista Stanisław Michałkiewicz napisał kiedyś, że przy tak masowej skali mordu na nienarodzonych dzieciach nawet Hitler wygląda na przeciętnego zbrodniarza.

  https://www.polishclub.org/2017/07/22/europa-popelnia-samobojstwo/

 18. Frank said

  Peter!

  W czasie ostatniego spotkania Jaroslawa Kaczynskiego z przedstawicielami srodowisk zydowskich, Zydzi skarzyli sie na wzrost antysemityzmu w Polsce. Jako przyklad podali uwage Magdaleny Ogorek o zydowskim pochodzeniu Marka Borowskiego oraz uwage posla PiS Bogdana Rzoncy, ktory zastanawial sie dlaczego tak wielu zydow popiera aborcje, mnimo straszliwych doswiadczen Holocaustu. Nazisci zastosowali na masowa skale
  eugenike, w ktorej powstaniu mieli olbrzymi udzial zydzi amerykanscy. Jak widac doswiadczenia Holocaustu nie maja dla nich znaczenia kiedy eugenike stosuje sie w stosunku do bialych dzieci.
  Zastanawiajace jest, ze nawet takie przemyslenia jak wymienione powyzej sa uznawane natychmiast za grzech antysemityzmu.

 19. semperparatus said

  Re.11 Tak…tym którzy propagują eugenikę i eutanazję…tak jak p.Bobola nalezało by zaproponować żeby zaczęli ją od siebie…bo przecież nikt nie jest doskonały…i dla każdego znalazł by się powód do uśmiercenia…

 20. ? said

  Re 17 & 18:
  Żydzi promują aborcję dla gojów, a nie dla siebie. Proste? Proste.

 21. Boydar said

  Myli się Pan Macka. Żydowi jest obojętne kogo rżnie. Oczywiście, zarżnąć goja, a szczególnie gojskie dziecko, jest bardziej elegancko. Największe rzezie żydów organizowali sami żydzi. Zaś co do aborcji, żydówki skrobią się najczęściej i zupełnie bezstresowo. Zaraz potem jak najczęściej i bezstresowo się pieprzą.

 22. Bobola said

  @11
  Pisze uwagi ogolne ale prawdziwe. Sam przeszedlem badania genotypu i zadnych defektow genetycznych nie wykryto. Nie ma niczego co by nie moglo byc wykorzystane przez osoby aspoleczne do akcji przeciwko ich wrogom. To czy takie patologie wystapia zalezy glownie od decydentow politycznych.

  ——
  Jak się otwiera na oścież drzwi, to zawsze ktoś przez nie przejdzie.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.