Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Niemcy odnaleźli związek chemiczny do walki z niechęcią do uchodźców

Posted by Marucha w dniu 2017-08-20 (Niedziela)

Badanie opublikowane w piśmie Proceedings of the National Academy of Sciences zszokowało przeciwników przyjmowania uchodźców do Europy. Jak się bowiem okazuje, niemieccy naukowcy we współpracy z badaczami z Ameryki odnaleźli związek chemiczny, który nastraja pozytywnie wobec uchodźców.

Badanie przeprowadzone przez naukowców z Bonn na grupie 183 ochotników wywołało niemałe zamieszanie. Badacze postanowili sprawdzić na grupie osób, która składała się ze zwolenników i przeciwników przyjmowania uchodźców, czy można związkiem chemicznym „namówić” ludzi do pomagania imigrantom.

W tym celu rozdano wszystkim uczestnikom badania po 50 euro. Ci mogli zachować pieniądze dla siebie, wydać je na pomoc dla uchodźców lub dla rodowitych Niemców. Pokazano im zdjęcia imigrantów i potrzebujących rodaków, po czym mieli wybrać, czy wydadzą pieniądze na którąś z grup, czy zachowają 50 euro. Zwolennicy przyjmowania uchodźców znacznie częściej wydawali fundusze na niesienie pomocy imigrantom i Niemcom.

Kiedy jednak zaaplikowano wszystkim oksytocynę, czyli tzw. hormon miłości, w niesienie pomocy włączyli się także uczestnicy, którzy dotąd byli przeciwni uchodźcom. Ci, którzy pomagali wcześniej, wydawali jeszcze więcej pieniędzy. U przeciwników uchodźców zanotowano natomiast wzrost chęci niesienia pomocy u 75% z nich. Jak podają więc naukowcy z Uniwersytetu w Bonn, oksytocyna może być wykorzystywana jako środek do walki z niechęcią wobec imigrantów.

Źródło: ndie.pl
http://pikio.pl

Nie wątpimy, że znakomici niemieccy chemicy wkrótce opracują produkcję związków chemicznych do zwalczania antysemityzmu, do wywoływania ciepłych uczuć wobec polityków i banksterów, popierania amerykańskich wojen itd.
Admin

Komentarzy 12 to “Niemcy odnaleźli związek chemiczny do walki z niechęcią do uchodźców”

 1. Moher49 said

  Nie trzeba związków chemicznych, wystarczy kilkaset EUR i można przychylność kupić. W Polsce też to się sprawdza. Kupują głosy politycy, kupiono rolników dopłatami, które wkrótce zostaną im odebrane. Kupuje się handlowców – dobre polskie jaja, kurczaki eksportują do Niemiec, stamtąd sprowadzają trujący syf. Ale kogo to obchodzi, Urząd ochrony konsumentów, Sanepid mają to w nosie.
  Wtajemniczeni opowiadają, że kiedy nastanie NWO, wszystkim białym zostaną wszczepione zdalnie sterowane, czipy które na widok murzyna, albo araba będą wywoływać w mózgu euforię a u kobiet podwójny orgazm.

 2. Zerohero said

  Jeśli ktoś ma dobrze wyrobiony pogląd, to oksytocyna nic nie zmieni. Oksytocyna działa na ignorantów, a ignoranci są jak zwierzęta, ich stanowisko jest chwiejne i zależy od nastroju.

  a tak nawiasem mówiąc, to interesujące, że oksytocyny nie testują na żydowskich bankierach, politykach itp. ale na zwykłych obywatelach którym rząd chce wcisnąć g… z Afryki i BW.

 3. Dziadzius said

  ja uwazam ze jedno z najbardziej skutecznych lekarstw na ta chorobe tych ‚immigrantow”, sztucznie stworzona i rozpowszechniona przez iwrejow, to olow, nie mniej niz rozmiaru 25mm lub wyzzszy z dobrej lufki nawet i flowera ale jak jest to kalasznikow jest bardziej skuteczny no i to lekarstwo tez dziala na „antysemitzm” przez usuwanie zarazka (semitow) przyczyny tej choroby, a nie ofiar tej zarazy, biednych samych „antysemitow” .
  Czytalem gdzies ze sznurek tez dziala na te dwie choroby ale to jest leczenie powolne bo indywidualne, ale tansze, bo sznurek mozna uzywac kilkanascie razy. Prawdopodobnie noz tez jest dobry ale troche brudny sposob bo ma w sobie to niebezpieczenstwo ze mozna sie zakazic innymi chorbami jako”side effects” od chorych immigrantow czy semitow.

 4. sceptyk said

  Czipowanie, teraz to, no nieźle się to wszystko zapowiada. Zauważyliście że po wpisaniu w google Happy white american man strona google pokazuje samych murzynów. Tak samo jest z innymi podobnymi wpisami z google. Widać jak zakłamane lewactwo zmienia logikę i sposób myślenia normalnego człowieka. Tak samo rola „Magicznego murzyna” w filmach, serialach z Hollywood, o której nawet mówił Max Kolonko. Gdzie inteligentny murzyn naukowiec, mózg całej operacji, zarządza grupą białych idiotów. Jak wiadomo, naukowe badania udowodniły i potwierdziły to wiele razy, czy nawet samo życie, iż murzyni są mniej inteligentni od białych ludzi czy Azjatów. Ale jak widać google i lewactwo nim zarządzające wie lepiej… Widzimy tych profesorów, naukowców, inżynierów i programistów przybyłych do Europy i jak się w niej zachowują. Polecam inne wyszukiwarki zamiast google które nie szpiegują użytkownika, nie zapisują historii jego wyszukiwania i nie zapisują tego na swoich serwerach. Potem te dane mogą sprzedawać innym firmom czy służbom. Zamiast google można używać takich wyszukiwarek jak startpage, ixquick, qwant które nie zapisują naszego IP. Windows można zmienić na jedną z dystrybucji Linux. Tak samo z przeglądarkami Chrome czy Firefox, która dzięki Mozilli sprzedała się Sorosowi.

  https://www.wykop.pl/link/3876731/wyszukiwarka-google-cenzuruje-i-zmienia-historie-ludzkosci/

 5. Jacek2 said

  W pierwszym odruchu zerknąłem na kalendarz czy to nie przypadkiem pierwszy kwietnia.
  Re.4
  Już od niepamiętnych czasów wpisanie do googlowej wyszukiwarki słowa „żyd” powoduje że ten cud amerykańskiej technologii kompletnie głupieje.
  Pewnie zauważyłeś że w polskich reklamach królują męskie nieogolone śniade gęby w zestawieniu z jasnowłosymi kobietami.
  Policjanci na stanowiskach, ratownicy medyczni w polskich serialach to również śniade nieogolone pyski. Jad sączony metodycznie dzień po dniu przy każdej okazji.

 6. Za czasów naszej młodości to sie nazywało nie oksy wytocyna tylko propartiol.
  Poza tym… żaden primaaprilis, od wielu dekad możliwe jest sterowanie chemiczne człowieczą duszą.

 7. maasteer said

  Tak jak Gajowy napisał powyżej wkrótce będą odpowiednie szczepionki na wszelkie problemy społeczne i wszelką niesubordynację dawkowane przymusowo i pod rygorem sankcji karnych.
  Taki świat, do którego dąży nwo został przedstawiony w filmie „Equilibrium”. Były nawet specjalne patrole do strzeżenia prawomyślności.

  https://www.cda.pl/video/123582fd

 8. Czesiek said

  Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że parszywe żydostwo próbuje napuszczać murzynów i arabów na białych Europejczyków. Spokój możemy osiągnąć pozbywając się z Europy całego żydostwa.

  Pamiętaj – KAŻDA OHYDA POCHODZI OD ŻYDA !!!

 9. Galernik said

  Niedługo będą to to dodawać do pasty do zębów albo po prostu do wody w wodociągach.

 10. RomanK said

  Wpisalem w Google haslo …Jew…

  https://search.yahoo.com/yhs/search?p=Jew&ei=UTF-8&hspart=mozilla&hsimp=yhs-001
  sami sprawdzcie….
  Czyzby tylko po polsku Google srulil????

 11. Marcin said

  No to czekamy na pierwsze produkty spożywcze z oksytocyna.

 12. Janosik said

  Przy okazji kryzysu imigracyjnego w Europie warto przypomniec idee znanego masona austriackiego hrabiego Coudenhove-Kalergi, ktory przewidywal, ze powstana Stany Zjednoczone Europy, ktore beda zamieszkiwac
  mieszancy bialych z afroazjatycka populacja a warstwa rzadzaca, wspolczesna szlachta, beda Zydzi.

  https://mail.google.com/mail/u/0/?tab=wm#sent/15d9efff28abf8a8?projector=1

Sorry, the comment form is closed at this time.