Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Na przyjaźń z Kaczyńskim nie ma naszej zgody!” Tak można spuentować oświadczenie żydów ws. spotkania z prezesem PiS.

Posted by Marucha w dniu 2017-08-23 (Środa)

Oficjalne żydowskie organizacje w Polsce dostały białej gorączki. Doprowadził do niej Jarosław Kaczyński swoim spotkaniem z czterema żydami.

W minioną sobotę prezes Prawa i Sprawiedliwości spotkał się z przewodniczącym Chabad-Lubawicz w Polsce, rabinem Szalomem Dow Ber Stamblerem, rabinem Eliezerem Gurary’em, który jest członkiem wspomnianej organizacji oraz redaktorem naczelnym „Słowa Żydowskiego” Arturem Hofmanem i założycielem oraz prezesem Fundacji From the Depths, a zarazem byłym doradcą Donalda Trumpa, Jonnym Danielsem.

Rozmowa Kaczyńskiego z żydami dotyczyła wielu kwestii, m.in. odbudowy kultury żydowskiej w Polsce oraz dbania o poczucie bezpieczeństwa żydów w Polsce.

W mojej ocenie tematy żałośnie manipulacyjne. Czy nie byłoby lepiej, gdyby prezes Kaczyński porozmawiał z nimi o wciąż narastającej polonofobii wśród żydów? Jednak nie o tym teraz.

Prawdziwie podekscytowany spotkaniem z Kaczyńskim Jonny Daniels powiedział, że było ono „nieprawdopodobnie miłym spotkaniem, pełnym wzajemnego zrozumienia”, czym doprowadził do białej gorączki niemal wszystkie oficjalne organizacje żydowskie w Polsce .

W związku z tym, że tego typu wypowiedź nie wpisuje się w polonofobiczną narrację żydów w Polsce, którzy jawnie identyfikują się z opozycją, esbecją, ubecją, komunistami i entuzjastami Okrągłego Stołu, opublikowali oni oświadczenie, w którym podkreślają, że żydzi, którzy spotkali się z Kaczyńskim, nie reprezentowali środowisk żydowskich w Polsce.

Puenta żydowskiego oświadczenia jest bardzo prosta: „Na przyjaźń z Kaczyńskim nie ma naszej zgody.”

Pod oświadczeniem podpisał się m.in. Sergiusz Kowalski, przewodniczący Żydowskiego Stowarzyszenia B’nai B’rith w RP, loży masońskiej, wskrzeszonej przez Lecha Kaczyńskiego w 2007 roku.

*                        *                         *

Oświadczenie organizacji żydowskich

Do opinii publicznej

W minioną środę rabini Szalom Dow Ber Stambler i Eliezer Gurary oraz panowie Artur Hofman i Jonny Daniels spotkali się z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim jako zaproszeni przez niego „przedstawiciele środowisk żydowskich w Polsce”. W ocenie Jonny’ego Danielsa, „to było nieprawdopodobnie miłe spotkanie, pełne wzajemnego zrozumienia, w trakcie którego rozmawialiśmy o historii Żydów, ale także o przyszłości Żydów w Polsce”.

Nie odmawiamy żadnej organizacji żydowskiej ani poszczególnym osobom prawa do spotykania się z politykami i dyskutowania o sprawach Żydów. Apelujemy jednak o niewystępowanie w „w imieniu środowisk żydowskich” bez stosownego upoważnienia.

Oświadczamy, że żadna z wymienionych osób nie reprezentuje „środowisk żydowskich”, co najwyżej siebie lub własne organizacje – te, które, jak skądinąd zasłużone, świeckie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Żydów i chasydzki ruch Chabad-Lubawicz, pozwoliły, z różnych powodów, mianować się reprezentantami polskiego środowiska żydowskiego w kontaktach ze światem polityki.

Czynią to bez naszej zgody.

Sergiusz Kowalski, przewodniczący Żydowskiego Stowarzyszenia B’nai B’rith w RP
Michael Schudrich, naczelny rabin RP
Lesław Piszewski, przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP
Anna Chipczyńska, przewodnicząca Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie
Joanna Sobolewska-Pyz, przewodnicząca Stowarzyszenia Dzieci Holocaustu
Tomasz Miedziński, przewodniczący Stowarzyszenia Żydów Kombatantów i Poszkodowanych w II Wojnie Światowej
Piotr Wiślicki, przewodniczący Stowarzyszenia Żydowski Instytut Historyczny w Polsce
Jonathan Ornstein, przewodniczący Centrum Społeczności Żydowskiej JCC Kraków
Agata Rakowiecka, przewodnicząca Centrum Społeczności Żydowskiej JCC Warszawa
Krzysztof Urbański, przewodniczący Stowarzyszenia Drugie Pokolenie – Potomkowie Ocalałych z Holokaustu
Gołda Tencer, dyrektorka Fundacji Szalom
Grażyna Pawlak, dyrektorka Fundacji im. prof. Mojżesza Schorra

Źródło: Facebook

http://wprawo.pl/

Prawie same nazwiska na -ski i -cki.
Admin

Komentarzy 48 to “„Na przyjaźń z Kaczyńskim nie ma naszej zgody!” Tak można spuentować oświadczenie żydów ws. spotkania z prezesem PiS.”

 1. Buligrosz said

  Namnozylo sie tego sporo sadzac po chyba nie pelnej liscie z polskimi nazwiskami przewodniczacych. Pamietajmy ze dla zyda dzien bez awantury i klotni to zmarnownay dzien.

 2. Boydar said

  – … a wcześniej ?
  – Malinowski …

 3. JerzyS said

  Uzyskaliśmy bezpłatnie listę organizacji i osób które powinny być odcięte od finansowania przez państwo!

  Sergiusz Kowalski, przewodniczący Żydowskiego Stowarzyszenia B’nai B’rith w RP
  z wdzięczności dla Lecha Kaczyńskiego za reaktywację Stowarzyszenia B’nai B’rith!

  „Przysięga żyda na poddaństwo. )
  »Ja N. przysięgam Panu Bogu… jako raz na zawsze udawszy się pod protekcyę J. O. Xcia Pana Teodora Hieronima Lubomirskiego tu w mieście Rzeszowie osiędlę i z poddaństwa tutejszego J. O. Xcia Pana z żoną, dziećmi
  i całą familią w insze państwo uchodzić ani uciekać nie będę.
  Ale wiernym poddanym pańskim do zgonu życia mego z sukcesorami będę; a jeżelibym uchowaj
  Boże, miał ujść, tedy mnie jako swojego poddanego własnego J. O.
  Panu wolno będzie kazać gonić, wiązać z żoną i dziećmi, gdziekolwiek miałbym się znajdować;
  a jeżeli niesprawiedliwie przysięgam, niech mię«…” str 387, 388

  i
  od str. 371

  „. Przed objęciem urzędowania swego taksatorowie składali przysięgę w bożnicy, w obecności wójta lub pisarza miejskiego, instygatora zamkowego i pospólstwa żydowskiego.
  Ciekawą tę przysięgę przytaczamy w całości:
  »Ja taksarz synagogi rzeszowskiej za ordynansem zwierzchności zamkowej, według ustaw i zwyczaju dawno praktykowanego, według elektorów synagogi do stanowienia taksy różnej wybrany i postanowiony: Przysięgam Bogu Wszechmogącemu, który niebo i ziemię, wody, zioła i powietrze i nas stworzył, że za- siadłszy z urzędu na mnie włożonego do ułożenia taksy różnej współobywatelów moich, wziąwszy proporcyę na podatki, nie mając względu na żadne po¬krewieństwo, tak bogatego, jakoteź i ubogiego, ani się uwodząc zadatkiem, albo obietnicami, bez bojaźni urażenia sąsiada, sprawiedliwie każdego obywatela i siebie samego nie ekscypując, fortunę taksować będę, a otaksowawszy i ułożywszy proporcyę podatku, wiernie do regestru wpiszę i do aprobaty zwierzchności zamkowej, przełożywszy na język polski słowo w słowo, z podpisem moim podam.
  A jeźelibym miał w taksie niesprawiedliwość po-pełnić, albo łakomstwem się uwieść, niech mię Bóg zatraci, który w korabiu, czasu potopu, ośmioro ludzi wyzwolił, niech mnie Bóg zgubi, który pięć miast Sodomę i Gomorę i inne piekielnym ogniem spalił, niech mnie Bóg stłumi, który do Mojżesza z krzaka gorejącego mówił, który Mojżeszowi zakon podany swoim własnym palcem na tablicach kamiennych spisał, niech mnie Bóg zatraci, który Faraona w Czerwonem morzu starł, niech mnie Bóg stłumi, który żydów przez wiele lat na puszczy karmił. Jeśli niesprawiedliwie przysięgam, bodaj mnie ziemia pożarła, która Datana i Abirona pożarła i bodaj na mnie przyszedł trąd, który Namaana opuściwszy, na Jessego przyszedł. Niech będę w zakonie wygłodzony, który Pan Bóg Mojżeszowi przez dziesięcioro Bożego przykazania na Górze Synaj podał. Niech na mnie przyjdzie karanie, które jest na krzywoprzysiężców w pięciorgu księgach Mojżeszowych opisane. Niech mnie w kamienie obróci, jako się żona Lotowa w słup solny obróciła. Niech mnie krwawa choroba nigdy nie opóści i niech uschnę, jak Góry Gielboe, które przeklął Dawid. A jeżeli niesprawiedliwie przysięgam, niech nie przyjdę na łono Abrahamowe i niech mnie Bóg pohańbi wiecznie i po¬tępi, z ciałem i duszą do piekła strąci. Tak mi Panie Boże dopomóż, którego imię święte Adonaj. Amen«.”

  Za
  Prof. Janem Pęckowskim – Dzieje miasta Rzeszowa do końca XVIII wieku 1913 r.

 4. Dawajcie więcej o Polakach, bo jak patrzę na te ychnie facjaty, to już mi się żydać chce. Czy uny muszom być zawsze w centrum uwagi? Ignorować toto! A jak sie jus napatocy, to kłonicom to, a juści!

 5. Czesiek said

  A kto te świnie i bydlęta upoważnił, żeby wypowiadały się w imieniu Polaków, co tak często robią bez upoważnienia Polaków, szczególnie na arenie międzynarodowej?

 6. Boydar said

  I cóż ta „arena” na to, Panie Cześku ?

 7. Marcin said

  Śmierdziuchy wstydzą się swoich nazwisk i czy to nie hańba przyjmować nazwiska polskch goim? A odbudowa kultury żydowskiej w Polin idzie pełną parą. Nie widzieli tych ZUSow,KRUsow, banków i US- CH? Jakieś tam przepychanki w rodzinie.

 8. Czesiek said

  To nie ma znaczenia Panie Boydar jak się wypowiadają i ją są odbierani, ważne że nie będąc Polakami a parszywymi żydami udającymi Polaków, wypowiadają się w naszym imieniu. To wszystko.

  Nikt im nie zabrania wypowiadania się, ani też posiadania takich czy innych poglądów, ale niech się wypowiadają tylko w swoim żydowskim imieniu a nie w polskim. To bardzo proste. Niech noszą swoje żydowskie nazwiska a nie polskie. Niech zakładają sobie żydowskie partie a nie polskie. Itd.

 9. Lily said

  Re 6;Marcin
  Nikt inny tak jak Lech”wielki” im sluzyl,a
  teraz jego spadkobiercy to czynia.

 10. Boydar said

  Po pierwsze primo, Panie Czesiu, une żadnych własnych nazwisk nie posiadają; czy Pan podejrzewa, że np. „Fogelmann”, czy np, „Rotszyld”, to są nazwiska żydowskie ? Takie same żydowskie jak „Kwaśniewski”, tylko zza Odry i Łaby.

  Po primo drugie, czyli secundo, zgadzam się, że niech sobie mówią co chcą. Ale nie tutaj. Chcą sobie poszwargotać – wyp…alać do Palestyny, jak im Hamas da wizę.

 11. Birton said

  moim zdaniem to oświadczenie, to zwykła fałszywa flaga:
  dogadali się z Jarosławem jak Żyd z Żydem , bo inaczej być nie może i wszystko zostało w wielkiej żydowskiej, antypolskiej rodzinie

 12. Jacek2 said

  Kultura żydowska he, he. A cóż to takiego. Kabaret z wyszynkiem, porno muzyka klezmerska, tudzież rekin w formalinie czy ewentualnie g… artysty. Kojarzę jeszcze ichniego performera który trzepał kapucyna przed publiką. Aha, jeszcze muzeum ll WŚ w Gdańsku które dla każdego zdrowego na umyśle wygląda jak katastrofa budowlana.
  Ciekawe są te dyskusje o sprawach żydów których oficjalnie niby u nas nie ma.
  Świece chanukowe, wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem- czyja to robota?
  Kaczor niech nie struga jarząbka, co najwyżej przewertował się do innej mafii, zresztą też żydowskiej.

 13. RomanK said

  Szanowny panie Jerzy S….podaje pan dokumenty…ktore swiadcza, jak POlacy ukladali wlasne stosunki z zydami dbajac o dobro calej spolecznosci.
  Niech mi ktos powie , czy zna podobny akt prawny , tak precyzyjny, i tak doskonale zredagowany…… wspolczesnej Polski???? przez wojta Rzeszowa ,ktory nawet nie mial nawet doktoratu, prywatnej uczelni:-))))

  Porownajcie go z…nie przymierzajac z ..Konstytucja??? Redagowaa przez ponad 400 wyksztalocnych i wybranych mondrusi….z ambicjami:-)))
  Gdzie nie wiadomo, kto jest Polakiem, Kto Suwerenem., kto przynalezy do narodu polskiego i na jakich zasadach????
  Jak tu odroznic- kto jest kto??? kto Zyd?? kto Polak , kto w czyim imieniu mowi i zaciaga zaobowiazania , czy zada specjalnych przywilejow???? i w czyim imieniu??? a zwlaszcza w czyim interesie????
  Ile mamy rodzajow Zydow w Polsce???? i kto kogo w tym rejwachu reprezentuje????

 14. Minus said

  Jak przebić się, dotrzeć do jak największej ilości Polaków z tymi nazwiskami, że to się dzieje naprawdę?!

  ——
  Polaków to nie obchodzi. Prawda wcale nie jest dla nich ciekawa. Ani ważna.
  Admin

 15. Antymon said

  Jak kiedyś powiedział któryś z przedstawicieli narodu wybranego, Żydzi nie są monolitem, spierają się i kłócą między sobą, ale w relacjach z gojami zawsze mają na uwadze interes narodu żydowskiego jako całości i grają tak, żeby coś zyskać kosztem gojów.

  Te ich gry często są oparte na wielopiętrowych, zagmatwanych konstrukcjach, których ostateczny wynik może być oddalony w czasie, ale na pewno będzie bardzo korzystny (dla nich), nawet jeśli w ramach takiej akcji pozwolą sobie przegrać pomniejsze „bitwy”.

  Prostolinijne gojowskie umysły się w tym nie łapią, gojom się wydaje, że jak Żydzi się ostentacyjnie kłócą, jak ostatnio Netanyahu z Sorosem czy te dwie grupy wymienione w artykule, to znaczy, że naprawdę się kłócą. A tymczasem oznacza to tylko tyle, że Żydzi chcą, aby goje myśleli, że Żydzi się kłócą.

 16. NICK said

  PRAWDA. (15).

 17. Powtarza się sytuacja z Putinem, który przegnał żydowskich oligarchów (Bierezowski, Abramowicz, Gusiński …….) rękami Chabadu, czyli innych żydów. Skutek tego jest taki, że Putin jest zakładnikiem Lazara, a czyim zakładnikiem będzie K.
  Zwolennicy teorii monolitycznego żydostwa będą niezadowoleni, ale ich niezadowolenie będzie miało źródło w ich ignorancji.

 18. NICK said

  Stonka wie.

 19. Antymon said

  @RomanK (13)
  „Jak tu odroznic- kto jest kto??? kto Zyd?? kto Polak , kto w czyim imieniu mowi i zaciaga zaobowiazania”

  Należy zwracać uwagę nie na to, „w czyim imieniu” ktoś zaciąga zobowiązania, lecz „na czyją korzyść”. Wtedy wszystko staje się trochę bardziej przejrzyste, choć nie do końca, bo jak wspomniałem w poprzednim komentarzu, mamy do czynienia z mistrzami bardzo zagmatwanych gierek. Na przykład wystarczy sprawdzić, dla kogo korzystne są decyzje i działania Macierewicza (dotyczące np. kontraktów zbrojeniowych), aby mieć pewność, że wbrew temu, co usiłuje nam wmówić niejaki Tomasz Piątek, Macierewicz nie pracuje dla Putina. Piątek zresztą podaje w swojej książce wiele ciekawych i dobrze udokumentowanych informacji, ale wyciąga z nich błędne wnioski. Bo na przykład fakt, że niejaki Siemion Mogilewicz urodził się na terenie byłego ZSRR, wcale nie oznacza, że jest on człowiekiem Putina.

 20. Boydar said

  Panie Antymonie, „… dla kogo korzystne są decyzje i działania Macierewicza (dotyczące np. kontraktów zbrojeniowych) …”; a Pan skąd zna treść tych kontraktów ?
  I jeszcze uwaga natury ogólnej; zazwyczaj przemycane są rowery. Tylko o ile mniej więcej każdy wie jak wygląda rower, o tyle prawie nikt, jak to, co oni przemycają. Kontrakt może być taki albo siaki, a naprawdę liczy się jakiś drobiazg o którym wiedzą tylko nieliczni. I tylko on jest ważny, bo reszta to przykrywka. Nawet za ileś tam miliardów. Dobre przykrywki kosztują.

 21. peacelover said

  add 19 Antymon

  …identyfikacja genetyczna, kolego ! …identyfikacja genetyczna !!!!

  a po tem

  do kapieli !!! i juz !!!

 22. peacelover said

  …kazda OHYDA pochodzi od zyda !!!
  chyba juz zapomnieli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 23. La Reine Toronto said

  „Silna grupa (ale pod jakim) wezwaniem „? oto moj dylemat…

 24. Birton said

  ad 19
  ……..
  Po pierwsze – w sprawie,
  Co świtem piszczy w trawie?
  Po drugie – gdzie się
  Ukrywa echo w lesie?
  Po trzecie – kto się
  Ma pierwszy kąpać w rosie?
  Po czwarte – jak
  Poznać, kto Żyd,
  A kto nie Żyd?

 25. CYWILIZACYJNA MIESZANKA pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI?!
  O ISLAMIZACJĘ,czy o SEMITYZACJĘ Europy chodzi?!Trzeba też pamiętać o fakcie,że doszło jednak do konfrontacji ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM i braku lojalności wobec Polski MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH : ŻYDOWSKIEJ i UKRAIŃSKIEJ.
  Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Tą wojnę opisał Song Hongbing z doskonaleniem sztuki wywoływania kryzysów aby na nich zarabiać.
  Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU.Teologię JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKĄ można porównać do CHRZEŚCIJAŃSKIEGO SYJONIZMU opisanego przez Tatianę Graczową w NIEWIDZIALNEJ CHAZARII.Równolegle z KORUPCJĄ ŚWIECKĄ może być KOŚCIELNA-DUCHOWNA,czego doświadczyłem na bazie tragicznej śmierci mojego brata Janusza.

 26. Lily said

  Musza z soba wspolpracowac skoro maja plan
  „przejecia calkowitej wladzy nad Swiatem”.
  Zydzi oczekuja na przyjscie swojego Mesjasza,
  warunek jest jeden,”calkowita wladza”.
  W Polsce juz maja?.

 27. Birton said

  ad 25
  Tak w Polsce od 1944 roku
  Na szczęście pojawiła się niedawno w internecie nowa koncepcja, że Izrael, jak dziedzic i spadkobierca wszystkich światowych Żydów bierze w całości moralną, prawną i materialną odpowiedzialność za wszystkie zbrodnie żydowskiego aparatu przemocy jak UB w Polsce , CzK i NKWD w Rosji, a to za wymordowanie sumarycznie ponad 30 milionów obywateli tych krajów, a następnie bierze całkowitą odpowiedzialność materialną za żydowską grabież majątku narodowego tych krajów na szkodę Polaków w latach 1944-2017 i Rosjan w latach 1917 -2017 wypłacając poszkodowanym obywatelom lub ich rodzinom stosowne odszkodowania , w kwocie nie mniejszej niż 200 miliardów w przypadku polskich ofiar lub ich rodzin oraz zwraca zagrabione przez żydowskie rządy w tych krajach mienie wraz ze stosownymi procentami, w kwocie nie mniejszej niż 1200 miliardów w przypadku Polski

 28. Yah said

  Ad 17

  Bingo Stonka ! 🙂

  Pisze o tym od jakiegoś czasu. Walka frakcji. Na globalnej arenie PiS zmienia taktykę. Ucieka spod skrzydeł talmudystów z Izraela pod skrzydła chasydów z Chabadu, czyli jak Stonka zauważyła powtarza manewr Putina.

  Zauważyli to i sygnatariusze listu ( zwolennicy talmudystów i plemienia Dana z deep state) jak i …….. chyba raczej na pewno bezwiednie Sierakowski 🙂

  .https://marucha.wordpress.com/2017/08/23/sierakowski-kontroluje-nas-rosja-pis-to-rosyjska-partia/

  Zapowiada się ciekawie. Szczególnie reorientacja mentalna komentatorów w RM i TV Trwam 🙂

  Skoro pachołek deep state , zwany dla niepoznaki papieżem Franciszkiem, namawia do przyjmowania uchodźców bez względu na bezpieczeństwo, Rosja skumała się z talmudystami w sprawie ochrony pomników, trzeba szukać nowego opiekuna i mentora. Jest nim Chabad.

  Tym bardziej, że słuchanie poleceń deep state, którzy de facto zarządzają teraz UE, przy milczącej obojętności talmudystów zagraża bezpieczeństwu naszej ukochanej mniejszości w Polsce. Tzn. większości tej mniejszości. Bo mniejszość , której przedstawiciele są sygnatariuszami listu nie za bardzo czai bazę procesów.

  Wynika z tego, że aby żyć w przestrzeni publicznej każdy musi mieć swojego najulubieńszego.

  Z dwojga złego lepiej mieć Szaloma Apfelbauma z żona Salcią niż Henryka Dąbrowskiego z żona Zofią. Dlaczego ?

  Bo ten pierwszy jest uczciwy i nie udaje, że jest Polakiem.

  Tak wiec każde działania patriotyczne muszą mieć poparcie pewnej frakcji. Rok temu zwracałem uwagę na artykuły w Sputniku piętnujący „polski antysemityzm”. Wiecie już dlaczego ?

  Do prezesa w końcu dotarło to, co Władymir wiedział od dawna. Natomiast największym problemem prezesa jest to, że on te zwalczające się ww. frakcje naszych najukochańszych ma obok siebie w partii i to jest teraz główny problem.
  Szukanie poparcia u Chabadu zmniejszy teraz poparcie dla PiS niektórych znanych i lubianych publicystów , co już z wolna daje się zauważyć. Ale ….. wszystko przed nami.

  A czy cieszyć się, czy smucić z powodu tych zawirowań to już kwestia naszego sumienia ….

 29. Yah said

  Az się prosi o felieton na temat Polaków, Zydow i polactwa. Choć genezę polactwa, chcąc nie chcąc, dokładnie opisał Pan RomanK

 30. Yah said

  Ad 25

  Na tym światem władzę będą mieli, bo maja to obiecane. Problemem moim, Pani i paru innych jest to by nie być pod ich władza, czyli być, że tak powiem wolnym człowiekiem. Jest to możliwe tylko w jednym wypadku – gdy za swego pan i Władce uznam ja, Pani i paru innych jeszcze Jezusa Chrystusa.
  W końcu:

  „Otóż zapewniam was, że nikt, pozostając pod natchnieniem Ducha Bożego, nie może mówić: «Niech Jezus będzie przeklęty!». Nikt też nie może powiedzieć bez pomocy Ducha Świętego: «Panem jest Jezus»”

  Cały myk zwodzenie polega na tym, by za swego pana i władce uznać wszystko tylko nie Jezusa Chrystusa.

  I jeszcze inaczej. Nie powinniśmy się martwić o ten świat – jego nie zbawimy ( jako całość) i nie zmienimy. Powinniśmy się martwić o swoje dusze na tamtym świecie.

  Wystarczy mówić prawdę. Kto ma czyste serce zobaczy ją i się uratuje. Kto żyje doczesnością prawdy nie zobaczy.

 31. peacelover said

  …wiekszosc, co powiedziane powyzej nie dotyczy sedna problemu !!!

  A sedno jest jedno !!! cos nie tak z tymi zydami !!!! a co ???

  Tu NKWD , tu UB . tu setki ,albo tysiace ofiar,..tez. miliony wymordowanych ,… zaglodzonuch ITD ITP. …w roznych krajach !!!?!

  Przeciez to zlodziejko-zbrodnicza mafia !!! czy jeszcze sa zludzenia ??! i… z nimi wchodzic w jakies uklady ??? uczyc ich etyki ???

  smiechu warte !!!! juz minelo ponad 2000 lat !!!! DOSC !!! Z tym scierwem sie nie rozmawia !!!! IGNOROWAC i….

  klonica …. albo sztachetka w ten falszywy ryj !!!!! to tylko respektuja !!!!! i….. taki bedzie ich koniec !!!!

 32. Lily said

  Sa i tacy,ktorzy z uporem maniaka,chca nam
  wcisnac,ze”Rosja chce przejasc wladze nad
  Swiatem”.
  Najsmutniejsze jest to,ze sa tacy ktorzy w te brednie wierza”.

 33. anucha said

  Do wszystkich antysemitystycznie nastawionych.
  -żyd to też stworzenie boże,
  -a więc żyć powinien może?
  🙂

  ——
  U siebie i na własny koszt.
  Admin

 34. vv said

  ..musiał jarek obiecać i zaprzedać im bardzo wiele, że taki rejwach oraz taką zmyłę czynią..

 35. Antymon said

  ad 20:

  Macierewicz zerwał kontrakt na zbrojenia z Francuzami, a nowe zawiera z USA i Izraelem. Razem z PiS buduje Międzymorze. Polska (ręką Macierewicza) jako jedyny kraj podpisała umowę o współpracy wojskowej z Ukrainą. To chyba wystarczy, żeby stwierdzić, iż Macierewicz nie pracuje dla Putina?

  „Przykrywki” to Macierewicz czasem stosował, ale w innym kierunku. Na przykład ze świeżo napisanym raportem o WSI pobiegł do tłumaczki pracującej dla rosyjskiej ambasady, i zrobił to tak, żeby dowiedziały się o tym wszystkie media (albo i nie zrobił, tylko po prostu puścił do mediów taki „przeciek”).

  Nie można oczywiście wykluczyć, że Macierewicz jest tzw. pożytecznym idiotą sterowanym przez cwanych agentów wpływu i nawet nie wie, dla kogo pracuje.

 36. Antymon said

  ad 21

  Identyfikacja genetyczna nie jest dobrą metodą.

  Po pierwsze, jest w praktyce niewykonalna. Albin Siwak w jednej ze swych książek opisuje, jak w PRL-owskim MSW „frakcja polska” postanowiła sprawdzić, bardzo rzetelnie, pochodzenie wszystkich swoich kolegów. Mieli już prawie gotową listę Żydów, ale przez przypadek sprawa się rypła. Jak zareagowała frakcja żydowska? Nie robiła awantur, nie rzucała oskarżeń o antysemityzm, nie domagała się ukarania winnych. Po prostu puściła w obieg tę listę uzupełnioną o nazwiska ludzi, którzy nie mieli nawet kropli krwi żydowskiej. W ten sposób podważyła wiarygodność całości, no i nawet jeśli ktoś przeczytał tę listę, to uznał ją za lipę. Dzięki temu frakcja żydowska mogła spać spokojnie. Bardzo „talmudycznie” rozwiązała problem.

  Podobny charakter miała tzw. lista wpływowych Żydów, która parę lat temu krążyła po Internecie, z Wałęsą jako „Lejba Kohne”.

  Po drugie, geny nie muszą o niczym świadczyć. Znam osobę, której dziadek był przechrzczonym Żydem, ale ona traktuje to wyłącznie jako ciekawostkę rodzinną, i nawet gdyby zajmowała jakieś ważne stanowisko w rządzie, to nie sądzę, żeby z powodu swoich 25% krwi żydowskiej nie była lojalna wobec Polski. Z drugiej strony wszyscy wiemy o ludziach, których przodkowie przechrzcili się 200 lat temu, a mimo to ich lojalność budzi wątpliwości. Ciekawa jest sprawa frankistów. Większość tzw. inteligenckich rodzin z tradycjami, zwłaszcza w Warszawie, wywodzi się z tej grupy. Wiadomo, że tworzą sitwę i obcych nie wpuszczają w swoje kręgi. Chodzi jednak o to, czy grają wyłącznie na tę swoją sitwę (jak wiele innych sitw w całej Polsce), czy w razie czego wybierają interes międzynarodówki żydowskiej zamiast Polski..

 37. Antymon said

  ad 27

  Bardzo ciekawy komentarz, widzę, że jest Pan dogłębnie zorientowany w temacie. Trochę się jednak pogubiłem. O talmudystach i Chabadzie słyszałem, ale co to jest plemię Dana? Czy „deep state” rządzące UE jest tym samym „deep state”, które nie pozwala rządzić Trumpowi? A Trump? Czy Pana zdaniem był od początku wystawiony przez Chabad, czy dopiero po wyborach „zaopiekował się” nim zięć?

 38. Antymon said

  Ad 29:

  „Na tym światem władzę będą mieli, bo maja to obiecane. Problemem moim, Pani i paru innych jest to by nie być pod ich władza, czyli być, że tak powiem wolnym człowiekiem. Jest to możliwe tylko w jednym wypadku – gdy za swego pan i Władce uznam ja, Pani i paru innych jeszcze Jezusa Chrystusa”.

  Znaczy co? Mamy im nastawić drugi policzek, oddać Polskę, ziemię, cały nasz dorobek, za*ać za miskę kartofli na ich banksterskie geszefty i cieszyć się, że mamy nad nimi przewagę, bo jako wyznawcy Chrystusa pójdziemy kiedyś do nieba? „Królestwo chrystusowe nie jest z tego świata”, więc my ten świat mamy im oddać walkowerem? Pan wybaczy, ale to jest podobny sposób rozumowania, jaki reprezentuje Bergoglio wobec muzułmanów.

 39. Szekla said

  Miedzynarodowka zydowska ciagnie Polska godpodarke i budzet z szekli jak sie da …ale oczywiscie nienawidzimy Polskow ….jak sie nie daja ,,dymac,, 😉

 40. ab said

  Polaków to nie obchodzi. Prawda wcale nie jest dla nich ciekawa. Ani ważna.
  Admin

  A to skad Pan wie?
  ab

  ——
  Przecież nie z wykopalisk.
  Admin

 41. Re: 40 Ab…\
  z obserwacji …I dyskusji…
  A najlepszym przykladem tego faktu jest moj szwagier…zyjacy w Polsce…
  ==============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 42. Yah said

  Tak sobie myślę, że nie ma historii świat, historii narodów, tylko jest historia narodu wybranego ni jego wpływu na losy narodów.
  Tak więc cała znaną akademikom historie i wszystkie książki można wywalić na śmietnik.
  Ludzie się podniecają – tu wygraliśmy, plączą – tam przegraliśmy, a ktoś cały czas wygrywa.

  To tak jak gra na opcjach. Zarabia się z ogromna dźwignią i na wzrostach i na spadkach.

 43. Joe said

  Jasku…dziwisz sie szwagrowi?Takie myslenie nie wzielo sie z nikad.Selman dokonal zdrady w 20-tym a pozniej POmogli mu zrobic przewrot majowy.”Niebo” ktore im stworzyl wspominaja do dzisiaj.Instytut selmana w NY dziala wzorowo i wyznawcow ma wielu….Pozdrowko Jasku..tak trzymaj.

 44. MatkaPolka said

  TZW. ŻYDZI to Przestępczość Zorganizowana – mamy wiec listę organizacji i hersztów gangów przestępczych, którzy powinni zlikwidowani w imię wyższej konieczności społecznej i państwowej lub przynajmniej powinni być aresztowani.

  Tymczasem herszt Kaczyński zamiast aresztować przestępców zaaresztował Mateusza Piskorskiego, zamiast żadać odszkodowań od Izraela i Żydów wysyła pieniądze do Izraela i wybudował Muzeum Żydów za państwowe pieniądze.

  Sergiusz Kowalski, przewodniczący Żydowskiego Stowarzyszenia B’nai B’rith w RP
  Michael Schudrich, naczelny rabin RP
  Lesław Piszewski, przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP
  Anna Chipczyńska, przewodnicząca Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie
  Joanna Sobolewska-Pyz, przewodnicząca Stowarzyszenia Dzieci Holocaustu
  Tomasz Miedziński, przewodniczący Stowarzyszenia Żydów Kombatantów i Poszkodowanych w II Wojnie Światowej
  Piotr Wiślicki, przewodniczący Stowarzyszenia Żydowski Instytut Historyczny w Polsce
  Jonathan Ornstein, przewodniczący Centrum Społeczności Żydowskiej JCC Kraków
  Agata Rakowiecka, przewodnicząca Centrum Społeczności Żydowskiej JCC Warszawa
  Krzysztof Urbański, przewodniczący Stowarzyszenia Drugie Pokolenie – Potomkowie Ocalałych z Holokaustu
  Gołda Tencer, dyrektorka Fundacji Szalom
  Grażyna Pawlak, dyrektorka Fundacji im. prof. Mojżesza Schorra

  Dodajmy jeszcze Fundacje Sorosa – Batorego i Gazetę Wyborczą

  AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO TALMUDOWI

  https://marucha.wordpress.com/2010/04/09/akt-oskarzenia-przeciwko-wyznawcom-talmudu

  Chabad Mafia

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chabad-mafia-matka-polka-2014-03

 45. Sybirak said

  Ad Birton

  Nareszcie.
  Ja też zauważyłem w Internecie nieśmiałe uwagi na temat holokaustu na narodach słowiańskich dokonanych po II WŚ przez żydo-komunistów, liczbowo wielokrotnie przekraczających liczbę zamordowanych żydów przez hitlerowców. Do dziś Izrael ani nie przeprosił poszkodowanych narodów ani nie wypłacił odszkodowań z tego tytułu. Mało tego.

  Żydzi przejąwszy władzę w krajach okupowanych przez zażydzony Związek Radziecki, „awansowali społecznie” najbardziej ciemną i prymitywna część tych społeczeństw nakazując jej fizyczna likwidację pozostałej po okupacji hitlerowskiej wykształconej i patriotycznej części własnego narodu pod hasłami „komunistycznej sprawiedliwości społecznej”.

  Gdy Rosjanie i będące pod wpływem ZSRR państwa wreszcie się opamiętali, żydzi masowo zbiegli do Izraela i gdzie się dało,
  by uniknąć odpowiedzialności za zbrodnie komunistyczne.
  Ale część z nich przyczaiła się i masowo zmieniając nazwiska została, tworząc „piata kolumnę” w tych państwach oraz aby zabezpieczać żydowskie interesy dalszego pasożytowania na tubylcach.

  Mafia żydo-komunistyczna nie działa sama otacza się kolaborantami i „użytecznymi idiotami”, stąd mieliśmy żydowską Unię Wolności, KOR, „Okrągły Stół”, Bolka, reformy Balcerowicza, Gazetę Wyborczą, której pierwsze wyposażenie zafundowała (o ironio !) patriotyczna Polonia Amerykańska i td., a obecnie mamy zdemoralizowaną opozycję pod hasłami „ulica i zagranica” – działających na szkodę Polski i Polaków.

  Tak więc mówmy, piszmy, publikujmy informacje na temat zbrodni, szkód i draństw wyrządzonych Polsce i Polakom przez ten pasożytniczo-zbrodniczy „naród wybrany”.

 46. Yagiel said

  ad Admin/Anucha/34.

  cyt. „U siebie i na własny koszt.” – no właśnie trafne to słowa! gdzie bowiem oni – ci czy ci – są u siebie? cofnijmy się na drugie czy pierwsze pole szachownicy:

  Kain ma brata Abla, którego zabija – brzydko. ale Bóg jego nie zabija go, tylko chroni… Pójdzie między obcych bezpieczny, mimo że pójdzie szkodzić – już wiemy, jaki jest: zabił i podoba się jego Bogu. Tu 2 pytania: co to za/skąd obcy ludzie (m.in. żona Kain’a)? oraz: jak to „Ewa/Hawa matka wszystkich ludzi”? Oba pytania łączy jedna odpowiedź: Hawa jest Matką Wszystkich Ludzi – to jest tytuł boski, którego nawet TORA nie mogła Jej odebrać. A ponieważ TORA powtarza ten tytuł, to TORA go uznaje. Zatem wynika wniosek, że religia Mojżeszowa jest matriarchatem, a Eden to jedno z miejsc Jej płodności… Ludzi MWL jest wiele na świecie, niezależnie i uprzednio wobec Eden i Adam.

  Religia mojżeszowa jest zatem prawdą jednego z plemion MWL, dla odmiany czy „postępu” patriarchalnego – już dawno Graves objaśnił, że tysiące lat trwał matriarchat monoteistyczny, jego cywilizacje z Jej piramidami na całym Globie, z którego gwałtem zrobiono patriarchat – jak na Pandora, tak na Hawa/MWL. Na szczęście nie wszędzie!
  Syndrom Kain’a to jest to wszystko, co tu opisane, nawet spornie – bo o to chodzi kainitom, by był spór u nas – po to pierwowzór ich poszedł w świat, także nasz.

  Jeśli szarogęszą się u nas kainici, to ze sporu naszego (ich radości) wyjście jest ,jedno: nasza wiara tutejsza. Jako że my tu jesteśmy Gospodarze, a oni Goście – gdy grzeczni – a właściwie nachodźcy w obecnym stanie rzeczy.
  Czy to znaczy, że my tu jesteśmy matriarchalni katolicy? Raczej matriarchalni narodowcy – po co nam powszechność? i to jeszcze przymusowa? Przymusowo to my wszędzie mamy kainitów-psujów i to jest nasz narodowy problem Gospodarzy w tej Okolicy. Obok są inne Okolice tej samej MWL: ma nas/narody jak dzieci swe.

  W tym sensie to Rosja/Rassija dzisiejsza nawet jest bardziej Rzeczą Pospolitą Narodów, niż Polska, rzekoma RzPlita czy chciana, zwłaszcza przez serdecznych Żydów, którzy też są, bo mają sumienie, tj. nie sa kainitami . Dla mnie, Mateczko, możesz mieć na imię Rassija (Roz-świt, Roz-Mglenie, Roz-Świetlenie) albo Polska, albo Lechia, Czechia czy Serbia – wszystko to Rzecz Pospolita Dzieci/Narodow Twoich. Mateczko, jak by to było proste!

  A Bog Kain’a? Szema – jak szum wiatru, czasem sprzecznych wiatrów – czyli wiatr: słychać Jego kroki w szumie liści… Wszędy bywa wiatr, narozrabia i leci dalej – nigdzie u siebie. Szema/Siema JizraEl ! Róbta, co chceta – u siebie. I na własny koszt.
  A le cóż Szemici/Szemaici/kainici niczego nie robią na własny koszt, nie chcą tak – wystarczy spotkać jednego Semitę, potrzebować czegoś od niego – albo żeby on czegoś potrzebował.

  Tak w Gajówce, jak w Polsce – jak w całej Rzeczy Pospolitej/Rassiji i Polski np. – czegoś potrzebują od nas: naszej głupoty, a właściwie naszej podatności na kainitów czy kainityzm, czyli na skłócenie, które osłabia nas, za to wzmacnia ich: divide et impera!
  Niech nie gra w szach-maty, kto nie widzi pierwszego pola. To znaczy drugiego. Bo na pierwszym jest MWL. Mateczka.

  Panie Gajowy – z wielkiego szacunku dla Pana te słowa. A Pan już wie, dla kogo jeszcze…

 47. […] Tekst  wzięty  z  https://marucha.wordpress.com/2017/08/23/na-przyjazn-z-kaczynskim-nie-ma-naszej-zgody-tak-mozna-spue… […]

Sorry, the comment form is closed at this time.