Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Jabo o Vucic jako model współczesnej…
  Kar o Myśleć trzeba. Myśleć!
  JOIGNAC o Wolne tematy (48 – …
  Adrem o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Wolne tematy (48 – …
  Ola o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Ola o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Anucha o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Skorpion europejski, a zamachy.

Posted by Marucha w dniu 2017-08-23 (Środa)

W bajki, że ktoś do Europy przyjeżdża, żeby w niej robić samobójcze zamachy i tą drogą coś dla siebie wygrać to nikt normalny nie uwierzy. Europę stać na skuteczną obronę, na twardy pancerz. – W końcu jest jak skorpion.

Jednak wygląda, że Europa nie chce się bronić. Zmierza do tolerowania patologii w imię „wartości europejskich” choćby to nam szkodziło jako niesprawiedliwe, oraz wolności (i nie tylko) pozbawiało. Zmierza nawet do równouprawnienia tego z działaniami moralnymi, prowadzącymi do naszych życiowych celów, choćby w rzeczywistości nie prowadziło, a nawet uniemożliwiało nam osiąganie nam tych naszych celów.

Słowem Europa chce dzielić tym, czego nie posiada, a nawet posiadać nie może bo to nielogiczne, tym, co sobie tylko uzurpuje. Żeby to jeszcze dopuszczała jakiejś izolowanej grupie degeneratów i na ich wyłączną odpowiedzialność, ale nie … Europa robi to ich prawem, które inni mają nawet obowiązek zaspokajać. Razem, to wygląda na to, iż w rezultacie Europa zmierza do swojego samobójstwa.

Jednak te bajki propaganda europejska nam wmawia, choć przyjąć je, to to samo co dopuścić jako zalecaną przez analogię postawę, że to odbyło się tak jakby plaga komarów zaatakowała jakąś miejscowość. Nie patrzyła na ofiary własne, ale gryzła wszystkich, a mieszkańcy by w odpowiedzi ogłosili wielką akcję miłości komara: zakaz zabijania a nawet dyskryminowania komarów, oraz podejmowali akcje typu „Przytul komara” (odpowiednik duńskiej akcji „Przytul terrorystę”), a nawet po „demokratycznym” głosowaniu wystawiali im co parę dni jakiegoś człowieka na pożarcie.

Odpowiednio – choćby przez bierność w podjęciu zdecydowanych akcji zapobiegawczych byłaby to faktyczna zgoda na rozsadzanie ludzi w miejscach publicznych bombami, czy rozjeżdżanie samochodami (nawet jadąc zygzakiem, aby dopaść jak najwięcej ofiar).

Oczywiście później odbywałby się „spektakl człowieczeństwa” i fałszywej miłości dla uspokojenia sumienia: palenie tym swoim ofiarom świeczek, składanie kwiatów i kartek z wyrazami miłości, serduszek i ogłaszania żałoby np. 365 dni, noszenia kokardek, obchodzenie miesięcznic i rocznic…

Niby nikt normalny w to nie uwierzy. Jednak to się dzieje. Dzieje się na Zachodzie, dzieje i w Polsce Dzieje się, bo i wśród tych „trzeźwych” zdecydowanie więcej jest „głosów rozsądku”, żeby jednak walczyć „z komarami”. W praktyce ta większość epatuje się złem islamu jako czymś realnie grożącym niezależnie od poczynań władz, wciąż rozważa jakie to wielkie zło, dopuszcza nawet możliwość zdrady tych naszych władz – ich działania dla dobra tej patologii, a nie naszego dobra i naszej dobrej przyszłości. Ta większość chce przy tym dalej traktować je jako swoje władze. Niby trzeźwi, a nie rozumujący logicznie, bo nie może być swoim to, co jest zdradzieckie.

To oczywiście skutek istnienia w naszym życiu społecznym i politycznym patologicznej formy ustroju jako demokracji fasadowej uznawanej przez tych „trzeźwych” za coś normalnego.

W rezultacie ta „trzeźwa” grupa reaguje, a nie zapobiega, reaguje ku leczeniu objawowemu, a nie ku szukaniu i zwalczaniu przyczyn patologii.

Większość nie mobilizuje się, żeby walczyć z tymi, co tym „komarom” nadają prawa – w praktyce to imigrantom jacy by nie byli zwłaszcza do przekraczania granic, do socjalu, prawa go traktowania ich jako osoby religijne i semitów, i od razu gwałtem, przemocą i terroryzmem państwowym je egzekwują, aby większość się do tego stosowała.

Ta większość nie stawia zdecydowanego oporu, bo nie ma wyobraźni, żeby zauważyć, że żadne prawa nie mogą być „drukowane z powietrza”. Nie dostrzega, że prawo jednego, to obowiązek drugiego, że za tym może iść i wywłaszczenie, i niewola tych, co takie wirtualne, krzywdzące, niemoralne prawa uznają.

Większość tu oddaje całe pole działania swoim władzom państwowym, które w dzisiejszej demokracji fasadowej mogą robić co chcą bo są pozbawione kontroli swojego narodu, a nawet nie odpowiadają za przyszłość społeczeństwa swoich wyborców.

– Z tych „trzeźwych” niewielu chce stawać przeciwko tym swoim patologicznym władzom, które egzekwują z całą mocą aparatu państwa te prawa „komarów”, czyli w praktyce terrorystów jako prawa nadrzędne nad naszymi prawami, a nawet powołaniami – choć to wynika już z bezprawia – z uzurpatorskiego prawodawstwa „drukowanego z powietrza”, a więc jest dla nas zabójcze.

Ostatnio znów dziennikarz, którzy się wypowiedział antyislamsko został skazany na pół roku więzienia (w Niemczech).

A co by było jakby z taką samą mocą wypowiedział się antyrządowo, antypartyjnie, antylewacko, antykorporacjonistczo-antysyjonistycznie-antyglobalistycznie? – Dożywocie?

Wygląda więc, że islamscy terroryści to tylko najemnicy – to to tylko pierwszy mur mający chronić zbrodnicze, skrycie, nadpolitycznie sprawowane władztwo korporacjonistów-syjonistów-globalistów, a do tego zasłona dymna mająca przykrywać ich faktycznie destrukcyjne działania.

Oczywiście, że podpuszczanie nas typu: „Tych degeneratów trzeba zabijać! Jeśli nie będziemy tego robili, oni pozabijają nas” jest bez sensu, bo w warunkach, kiedy nasze władze są wobec nich tolerancyjne (a za takie, póki co, trzeba uważać i władze europejskie), jest to walka bez końca i bez nadziei zwycięstwa.

Trzymając się analogii z komarami to najlepsze jest smarowanie się, czy opryskiwanie się wywarem z czystka. Odstrasza skutecznie. Analogią do czystka musi być zdecydowany powrót do najlepiej pojętego chrześcijaństwa i cywilizacji łacińskiej z jej spójnym systemem wartości ludzkich, duchowych i narodowych.

Trudno przypuszczać, aby dzisiejsi władcy Europy dali się do tego dobrowolnie przekonać, jednak dla nas najbardziej groźnymi są ci, co sprowadzają tych niby uchodźców, uprawniają i chronią, a w razie czego (jak się obronimy, wygramy bitwę i na tym poprzestaniemy, nie chcąc widzieć, że to tylko element wojny przeciwko nam, że to tylko zwycięska bitwa, a nie wojna) są gotowi zastąpić ich innymi. – Groźni są sami ci władcy Europy, i oczywiście ich korporacyjno-syjonistyczno-globalistyczni mocodawcy.

Tak samo to, czy jak usuniemy wszystkich islamistów z Europy, to to cokolwiek zmieni? Oczywiście że nie. Tak jak nic nie zmieniło zwalczenie Al Kaidy. Pozostanie korporacjonizm-syjonizm-globalizm, a więc i każda mutacja zbrodniczych, terrorystycznych ideologii zyska mocne wsparcie „konglomeratu zbrodni”. W rezultacie nowy „terroryzm” będzie jeszcze gorszy, jeszcze bardziej doświadczony, bezczelny i bezkarny. To jest im wręcz konieczne skoro ma chronić niemoralny korporacjonizm-syjonizm-globalizm i odwracać naszą uwagę od przyszłości, którą on nam jako całej ludzkości zdradziecko a potajemnie szykuje, a przy tym ma w planie pozbawiać nas zdolności samoobronnych.

Obronić Polskę (czy razem i państwa Grupy Wyszehradzkiej) to rozwiązanie? To już coś, ale też nie na długo. Przecież to nie ruszy źródła zarazy, czyli korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu.

Na związane z tym patologie trzeba patrzeć z góry, bez ulegania magii szczegółów (diabeł siedzi w szczegółach zwłaszcza w propagandzie wojennej w której prawa są wynoszone i nad obowiązki, i nad odpowiedzialność, i nad inne ludzkie wartości, aż całkiem oślepiają i ogłupiają tych, co ulegają tej narracji rzeczywistości przez prawo przez co wpadają już w kierat matrixu i każda decyzja wynikająca z patrzenia w tej konwencji będzie odtąd dla nich zła).

W zamachach tymi szczegółami jest wszystko co budzi nasze emocje nadmierne – są zwłaszcza ofiary, cierpienia i krew, a do tego pierwszy lepszy „negatyw” którego wskażą media. – Najpewniej ten, do którego już jesteśmy jakoś uprzedzeni, którego za coś winimy, „negatyw”, czy związana z nim grupa „negatywów”, jako tych, co według tych mediów zagrażają nam najbardziej.

Dobry punkt wyjścia do takiego spojrzenia z góry na ostanie wydarzenia daje moja poprzednia, dziwne że nie doceniona dyskusją notka:

http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/139781,skorpion-europejski-a-globalne-ocieplenie

Dobrze to pamiętać, że trwa globalne ocieplenie, czy raczej globalne przegrzanie gospodarki, oraz żądz i ambicji korporacjonistów-syjonistów-globalistów, a także pragnień mocy, władzy i pożądliwości tych, którym oni zawracają w głowach obiecankami cacankami a głupiemu radość, w tym szczególnie możliwościami zatrzymania sobie korzyści z „drukowania pieniędzy z powietrza”, oraz wirtualnych konsekwencji tego.

Nie funkcjonuje rozum, nie funkcjonuje mądrość, nie funkcjonują uczucia i ludzka duchowość wszędzie tam gdzie panuje ta gorączka, to całe chciejstwo bez umiaru, te żądze nie kontrolowane, a w końcu i myślenie magiczne, a więc i pełna utrata logiki, trzeźwości i samokontroli.

W skali tego „globalnego ocieplenia” zamachy to głównie odwracanie uwagi społeczeństw ku tematom zastępczym, których przy rozgrzanych emocjach manipulatorskie media są w stanie wygenerować i wyakcentować dużo.

Człowiek nie tracący samokontroli mimo powszechnie odczuwanego globalnego ocieplenia, człowiek myślący logicznie i trzeźwo, a więc zwłaszcza z punktu widzenia swojej ludzkiej tożsamości, z punktu swojego stania na twardym gruncie bycia sobą i u siebie nie da się zwieść byle iluzjom – on widzi, że tu trwają sponsorowane przez korporacjonistów-syjonistów-globalistów zamachy terrorystyczne typu false flag.

On widzi, że trwa dziś celowe sianie strachu, a więc i zniewalanie ogółu Europejczyków przez zastraszanie i wymuszanie tego gwałtem i zbrodnią. Że zarazem trwa i wymuszanie sobie przez aktualne władze specjalnych uprawnień dla coraz pełniejszego zniewolenia mieszkańców Europy, a zarazem ukrywanie bezkarnych tym sposobem winowajców trwających zbrodni i patologii życia publicznego i politycznego. – Trwają patologie duchowości, moralności i natury oraz sprawiedliwości, a także prawodawstwa zamiast służebnego ludzkim, narodowym i duchowym wartościom, podmienianego na „drukowane z powietrza” przez aktualnego „kaduka” przy władzy.

Z jednej strony są prawdziwie samobójczymi te zamachy terrorystyczne, prawdziwymi są i ofiary. W Barcelonie polała się i prawdziwa krew, choć w niektórych z wcześniejszych zamachów ani krwi widać nie było, ani personaliów ofiar.

Jednak patrząc w skali Europy, to wciąż tylko „nagłe skurcze metasomy co może wyglądać jak gdyby skorpion sam siebie kąsał”. To tyle, co obraz skorpiona usiłującego popełnić samobójstwo przez wbicie sobie w odpowiednie miejsce kolca jadowego w intencji samobójczej. Jedni z wyższością pokiwają głowami nad samobójczymi władcami Europy, inni włączą się w ten obłęd szukając samozatraceńczych, samobójczych, satanistycznych przyjemności towarzyszących umieraniu tak własnemu, jak i ludzkiego gatunku.

Bo w bajki, że ktoś do Europy przyjeżdża, żeby w niej robić samobójcze zamachy i tą drogą coś dla siebie wygrać to nikt normalny nie uwierzy.

[A jednak ktoś przyjeżdża… – admin]

http://miarka.neon24pl

Komentarzy 15 to “Skorpion europejski, a zamachy.”

 1. Boydar said

  Hurysy, Panie Gajowy; tylko hurysy są istotne.

  Ci co robią zamachy to oni z automatu „są ap”. A więc nie dla siebie.

 2. Moher49 said

  Szatan opętał tych co Europą rządzą, światowe media i wielu biskupów chrześcijańskich. Chyba znów, po raz kolejny będzie Polska ratować Europę.

 3. Boydar said

  Na siłę nie opętał …

 4. anonim said

  Jakie zamachy Panowie…w takim Iraku trzeba było lat prawdziwych zamachów by się wzięli za łby sunnici z szyitami zamiast robić koło pióra okupantowi.
  To tylko pis na wodę nic więcej…

 5. Pinxit said

  To wszystko przez Kadafiego, bo wykrakal:

  Przepowiednia Kadafiego:
  „Sluchajcie wy, ludzie, w NATO! Wy bombardujecie mur, ktory wstrzymal fale emigracji afrykanskiej do Europy .
  Ten mur powtrzymywal terrorystow z Al Kaidy. Tym murem byla Libia.
  I wy ten mur niszczycie , wy durnie.
  Za te tysiace, tysiace migrantow z Afryki, za wasze pelne poparcie dla Alkaidy , bedziecie sie smazyc w piekle , oto co sie stanie”

  Z tego wynika, ze Europa sama sie prosila o nieszczescie. I ma to, do czego tesknila
  sercem i dusza.

 6. JO said

  ad.5. Nie Europa ele zydzi rzadzacu Europa… – piszmy precyzyjnie. To ze Kadafi wiedzial co bedzie jak rozwala Libie, swiadczy, ze nie rozumial, ze Europa rzada ci co wlasnie tego chca a on potwierdzil ze bedzie…

 7. Boydar said

  W czasach Kadafiego, obecna „polityka” rządzących Europą była niewyobrażalna. Znaczy się, wiedział jakby więcej niż powiedział. Znaczy się …

 8. Yagiel said

  To zwycięzcy piszą historię. My piszemy reportaże.

  1. Czy to, co się teraz dzieje, jest bardziej wstrząsające niż chrystianizacja Europy ferro et igni ? Przypomnijcie sobie, Jak Charles le Magne potraktował np. „pogańskich” Saxonów: 1/3 wybił, 1/3 sprzedał w niewolnikow, 1/3 ochrzcił – chcieli… Z tych są dzisiejsi szefowie UE.
  2. Komu potrzebna jest Biała Katolicka Europa ? A protestanci bezpapiescy są jak żydzi albo muzułmanie: kto z talentu nie zrobi trzech…
  3. Merkel mogła wezwać/zaprosić 30 mln Chinczyków, młodych, wykształconych, areligijnych, bezrobotnych… Zaprosiła Semitów/dżihadów – warum?

 9. Echo z Węgier said

  Myślący człowiek, nawet jeżeli zacznie się kierować stereotypem to kiedy napotyka na dezinformację i niewiedzę, stara się ją skonfrontować ze swoimi przekonaniami i próbuje szukać nowych informacji, z wielu źródeł. Bowiem umiejętność przekazywania informacji o zaistniałej sytuacji przez „ekspertów” pozostawia wiele do życzenia.

  Reklamowane codziennie przez środki masowego przekazu, czy też wymieniane z okazji akcji terrorystytnych i pisane obowiązkowo z dużej litery – tzw. „państwo islamskie” to najemnicy szkoleni w bazach wojskowych. Ponad to szeregi tzw. „isis” zasilają także bardzo niebezpieczni kryminaliści oraz zboczeńcy, którzy uciekli z więzień Iraku, Libii i Syrii w wyniku prowadzonych działań wojennych, które w istocie były prowadzone przez Stany Zboczone oraz wojska paktu atlantyckiego w celu zapanowania nad ważnymi rejonami bogatytmi w gaz i ropę. W czerwcu 2014 r. 700 bojówkarzy podróżujących toyotami (za które zapłacił amerykański Departament Stanu) bez większych przeszkód zdobyło Mosul, położone nad Tygrysem irackie miasto wielkości Warszawy. Główne miasto Mezopotamii – Mosul to ważny ośrodek przemysłowy i handlowy. Leży w regionie wydobycia ropy naftowej, zwanym zagłębiem mosulskim.

  Średnio rozgarnięty człowiek wie też, iż w toczącej się wojnie w Syrii, okupant Palestyny wspiera najbardziej radykalny odłam islamu, tzw. „isis-rael” który jest pod całkowitą kontrolą M o s s a d u . Mamy więc do czynienia z bardzo przemyślanymi atakami, bardzo dobrze przygotowanymi, z świetnie wyposażonymi oraz przeszkolonymi przez wojskowych profesjonalistów zamachowcami, codziennie reklamowanych w mediach obowiązkowo z dużej litery – tzw. „isis”

  Wojny, konflikty zbrojeniowe i zamachy terrorystyczne są bardzo poważnym źródłem dochodów dla firm zaopatrujących służby bezpieczeństwa wewnętrznego, dla korporacji zbrojeniowych i banków. Zatem szkolenie i natychmiastowe zabijanie po każdej akcji tzw. „terrorystów” od wielu lat przynosi im ogromne zyski. Mamy w Europie 1,5 milionową armię policjantów. Polskie służby bezpieczeństwa wewnętrznego to 100 tysięcy policjantów. Standardowe wyposażenie jednego policjanta w Wielkiej Brytanii to ponad £1 000 (około 5 tys PLN). Wyposażenie ochronne i broń indywidualna policjanta służącą do samoobrony oraz wymuszania posłuszeństwa to ponad £3 000 (około 15 tys PLN).

  W dzisiejszych czasach prawdziwych terrorystów nie ma. Mamy dziś do czynienia tylko z tzw. „terroryzmem” dość precyzyjnie sterowanym i precyzyjnie rozniecanym. Patrząc na tych rzekomych „terrorystów”, biorąc pod uwagę krzywdy, jakich doznają niewinni ludzie, można powiedzieć, że ci dzisiejsi tzw. „terroryści” są albo psychicznie chorymi agentami rządzących światem dwóch państw, albo najemnikami korporacji zbrojeniowych. Za dzisiejszym terroryzmem stoją banki i przemysł zbrojeniowy, które finansują, szkolą, wspierają ideologicznie tzw. „islamistów”.

  Skoro pralnie medialne uznają istnienie tzw. „państwa islamskiego” pisząc z dużej litery, to muszą uzupełnić podając: Jakie organizacje międzynarodowe uznały to „państwo” będące bandą uzbrojonych zbrodniarzy? W których krajach ma tzw. „państwo islamskie” swoich ambasadorów? Kto jest prezydentem tego państwa? Internautów trzeba trochę oświecić podając rzeczywiste fakty w sposób kokretny i zgodny z prawdą.

 10. Pinxit said

  6
  JO
  Biedny, naiwny JO
  Europa to tez zydzi.

  Europa to tez ci, ktorzy popieraja Sojusz Atlantycki i obecnosc amerykanskich baz w Europie.
  Europa to tez ci, ktorych zachwycil drogi, smierdzacyc gaz lupkowy z USA.
  Europa to tez NATO
  Europa to tez kompletne niszczenie narodow: Jugoslawia, Ukraina, Syria, Libia..
  Europa to tez marzenia o wojnie z Rosja.

  Przestanmy sie w koncu oklamywac: czy tylko zydzi atakowali Serbow za to, ze walczyli z islamistami?
  Czy tylko zydzi popierali wahabitow i wojne w Czeczeni???

  Europa nie przewidziala konsekwencji?
  No to, kto to – co to jest Europa?

  A naiwny Kadafii troche wiecej rozumial niz JO.
  Nie uznal Izraela.
  Kadafi nie rozumial kto rzadzi Europa???.

  Panie JO!!!
  Litosci!.

 11. Pinxit said

  9
  Echo z Wegier
  Zgadzam sie.
  Wszystkie zamachy terrorystyczne sa rezyserowane wedlug tego samego schematu:
  Sprawca znany sluzbom bezpieczenstwa od dawna. Sluzby bezpieczenstwa uprzedzone o zamachu, nie tylko o czasie ale i o miejscu zamachu.
  Nikt nawet nie probuje wziac za dupe te sluzby specjalne, ktore same sie przyznaja do podstawowych zaniedban gdy chodzi o bezpieczenstwo publiczne – do czego zostaly powolane i ciezko oplacane!
  Sprawca zamachu zabity, zeby nie bylo szansy na dochodzenie prawdy.
  Kazdy zamachowiec to muzulmanin.
  Dlatego Breivik nie jest zaklasyfikowany jako terrorysta.
  Dowodem na rezyserke jest fakt, ze nikt nie oskarza islamskiego Kosowa gdzie sie trenuje islamskie grupy terrorystyczne, oskarza sie zas tylko bardzo sponiewierane wojnami narody Bliskiego Wschodu!!

  I klasycznym przykladem byl zamach w Manchesterze, ktory jest osrodkiem szkolenia terrorystow wysylanych do Libii.. (tak zwani „Manchester Boys”)

 12. Pinxit said

  8
  Yagiel

  30 milionow Chinczykow to moze wkrotce zaprosic Szydlowa do Polski jak ostatni Ukrainiec spieprzy z Polski do Niemiec.
  Bo juz uciekaja, bo tam lepiej placa. I maja wizy do Niemiec.

  Bezrobotni zas Polacy czekaja na wizy do USA!
  Niedoczekanie!

 13. Czesiek said

  Im bardziej Europa będzie przemieszana, tym żydowskie bydlęta będą się w niej swobodniej i bezpieczniej czuły.

  Ludzie tak bardzo kochają żydostwo, więc teraz będą musieli żyć w żydowskim łagrze.

 14. maasteer said

  Uchodźcza patologia trwa w najlepsze i jest wspierana zewsząd. Rozpier.. la Chujnię Gejropejska od środka …. na wszelkie mozliwe sposoby.
  A mendia straszą Rosją i Putinem – to jakaś paranoja totalna!!!

 15. Yagiel said

  ad Echo z Węgier i Pinxit – tak, niestety.

  Trochę znam się na piłce nożnej, głównie bo sporo pamiętam. Np. to, że od 54r.(?), tj. od zdobycia mistrzostwa u siebie przez Niemców, żadne miejsce rozgrywania finałów ani żaden mistrz nie były przypadkowe – tak jest do dziś, tj. do Moskwy, Qutar… Ustalona kolejność zdobywania tytułów, a ci, którzy emocjonują się dziwnymi karnymi w 92 min. albo czerwoną kartką w 2 min., mają swoją radochę, wyżycie emocji. Przy okazji coś kupią, coś zjedzą, wypiją…

  Walka z terroryzmem światowym czy z ISIS jest pewnie zupełnie jak te mistrzostwa: walczą zacięcie dwie strony, a gra i wynik dawno ustalone ,co najmniej 8 lat naprzód. Przecież kibice, czyli społęczeństwa, nie są od ustalania wyniku ani od pilnowania przebiegu gry – obserwujemy. Zawodnicy, tj. żołnierze, też nie są od decydowania o wyniku – mięso armatnie – bo tego by jeszcze brakowało, żeby jakiś drybler… no! Jest sędzia, paczka sędziów. I biznes trwa.

  Nie jestem pewny, czy zarząd globalny polityki/walki z terroryzmem i zarząd globalny piłki nożnej to to samo towarzystwo… No bo ani Izrael ,ani CCCP/Rosja nigdy nie zdobyli mistrzostwa. Taka widać polityka, że pocieszać to trzeba dojonych frajerów.
  zresztą, niech pomyślę – kiedy to słowiańskie państwo zdobyło mistrzostwo świata? albo Europy?

Sorry, the comment form is closed at this time.