Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Carlos o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  Szczepan Zbigniewski o Samochody dla wybranych
  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Marucha o Wolne tematy (84 – …
  corintians o Samochody dla wybranych
  UZA o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Yagiel o Dodatnie i ujemne plusy państw…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  Marek o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (84 – …
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Eurodeputowany podziękował Timmermansowi za działania przeciw Polsce

Posted by Marucha w dniu 2017-08-31 (Czwartek)

Poseł do Parlamentu Europejskiego Michał Boni w czasie czwartkowej debaty na temat Polski, z niecierpliwością pytał komisarza Timmermansa o dalsze kroki formalne przeciwko Polsce.

Parlament Europejski obradował dziś nad postępowaniem Komisji Europejskiej przeciwko naszemu państwu pod pretekstem „naruszenia praworządności”.

Głównym referującym był nadzorujący procedurę, wiceprzewodniczący Komisji Frans Timmermans. W czasie debaty głos zabrał deputowany z ramienia Platformy Obywatelskiej, Michał Boni.

„Solidarność Wałęsy przyniosła Polsce wolność, niepodległość i demokrację. Dziś rządzący zawłaszczają hasło solidarności, ale tak naprawdę niszczą polską wolność i solidarność, wyrzucają Polskę z Europy” – rozpoczął swoje przemówienie Boni, zdemaskowany jako tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa w latach 1988-90. Za wieloletnie ukrywanie prawdy został spoliczkowany przez innego polskiego eurodeputowanego, Janusza Korwina-Mikke.

„Dziękuję panu, panie przewodniczący Timmermans, za pańską cierpliwą gotowość do dialogu z rządem Polski” – mówił Boni, który uznał twierdzenia atakującego nasze państwo eurokomisarza, za „obiektywną ocenę” sytuacji.

Polityk Platformy Obywatelskiej zadeklarował poparcie dla eurokraty nie tylko we własnym imieniu. „Nie jest pan sam, są z panem miliony Polaków” – mówił Boni zwracając się do Timmermansa.

Deputowany Boni był bardzo ciekawy jakie dalsze kroki represyjne przeciw Polsce podejmie Unia Europejska „przy ciągłym odrzucaniu przez rząd Polski zaleceń Komisji”. Boni pytał jak Timmermans „wyobraża sobie dalsze procedowanie w oparciu o artykuł 7 punkt 1 w sprawach, które dotyczą zniszczenia niezależności Trybunału Konstytucyjnego?”.

„Jak skomentuje pan główną linię ataku polskiego MSZ, w ostatnim liście do Komisji, gdzie podważa się kompetencję Komisji Europejskiej do upominania się o zasady praworządności w danym kraju? Czy w świetle stanowiska rządu polskiego Komisja podejmie kolejne kroki, kierując sprawę do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, jak to zostało zapowiedziane?” – pytał natarczywie Boni.

youtube.com/kresy.pl
http://kresy.pl

Są w Polsce politycy, których nienawidzę i życzę im wszystkiego najgorszego. Michał Boni jest w w innej kategorii: połączenie glizdy, kapusia i gównojada. Można doń czuć tylko wstręt i obrzydzenie.
Admin

 

Komentarze 52 do “Eurodeputowany podziękował Timmermansowi za działania przeciw Polsce”

 1. Radam said

  PS
  Pani -e -/-i Admin
  Jest takie zwierzątko – przytulne , miłe , wyglądające dostojnie , jak nie chociaż elegancko –
  – a ten futrzak to …… S K U N K S
  ……
  ( i nie trza szukać jakiś hybryd…)
  🙂

 2. gość said

  Michał Boni vel Jakub Bauer, to komunistyczny kapuś -TW „Znak”, wyjątkowo podła kanalia.

  Pytanie, kto na to coś głosował?

 3. penelop said

  Korwin Mikke raz mu dał w ryj, powinien 2 razy – drugi ode mnie

 4. RomanK said

  I tylko JKM..zachowal sie- jak Czlowiek Honoru i dal mu w ryja:-))))

 5. PISKORZ said

  re YT /wypowiedź gnidy/..Tego słuchać się nie daje..jaki stek pomyj z tego ryja leci..

 6. Marucha said

  Re 1:
  Skunks przynajmniej zewnętrznie jest dość sympatyczny, i ma cenne futerko.

  A Boni nawet zewnętrznie przypomina rozdeptaną glizdę.

 7. gość said

 8. RomanK said

  Panie Gajowy- jak pan mogl porownac takie milutkie zwierzatko do takiego podlego SSynskiego Bydlaka????
  Skunk to doskonale zwierzatko domowe ..drobny zabieg i po smrodzie…udomowiony to jest kochane zwierzatko..slicznie sie bawi z dziecmi i innymi zwierzatkami..przyjazni z kotami i psami…konie je lubia..ale dopiero po poznaniu blizej:-)))to swiadczy o jego inteleligencji…No i nie jest tanie…:-))

  http://www.tinytracksexoticanimals.com/Skunk.html

 9. NICK said

  Pan się coraz częściej.
  Myli.
  Romanie, Panie.

 10. A ten, co dał w mordę tej „gnidzie”, zrobił to pod publiczkę. I nie wiadomo, czy z niego nie gorsza gnida od tej pierwszej. W mordę? A to ci macie radochę! To tak, jakby gwałcicielowi zasunąć kopa w dupę i palcem pogrozić.

 11. adsenior said

  Wszak ta nacja tak ma, ich motto to: ZA OPIEKĘ I POMOC, ZDRADĄ I JADEM ODPŁAĆ!!

 12. NyndrO said

  Panie Hulajdusznik, a zna Pan „Kodeks honorowy” Władysława Boziewicza? Może Pan lubić Korwina, albo go nie lubić, ale Korwin postąpił po prostu honorowo (jeśli zna Pan kontekst tego liścia, to powinien Pan wiedzieć o co chodziło). A czy pod publiczkę? Taki honorowy liść jest właśnie ” pod publiczkę”. Niejako piętnuje gnidę w towarzystwie. Zazanaczam, że nie jestem w fan-klubie Mikkego. Muszę jednak przyznać, że patrząc na posłów „III RP”, bardzo pozytywnie się wyróżniał w czasie swojej „kariery” poselskiej.

  ——
  Tak jest.
  Admin

 13. jowram said

  Kiedy mówienie prawdy jest skandalem’

  ” w środę „Gazeta Wyborcza” opublikowała artykuł, w którym szef POT tłumaczył, dlaczego z programów wizyt promujących Polskę wykreślono Auschwitz oraz Muzeum Historii Żydów Polskich

  „To polskie, nie żydowskie elity zostały w czasie wojny zupełnie przeorane”

  – Auschwitz to nie produkt turystyczny lecz miejsce martyrologii, zadumy i przemyśleń, a my zajmujemy się promocją Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie. Poza tym chcemy położyć nacisk na promowanie tego, co cenne w naszej własnej kulturze, pokazać nasz wielki wkład w rozwój Europy. Nie mam potrzeby eksponowania miejsc i zdarzeń związanych z historią innych narodów – wyjaśnił Olszewski. – To polskie, nie żydowskie elity zostały w czasie wojny zupełnie przeorane i zlikwidowane. Pamiętajmy, że kultura żydowska w praktyce cała przetrwała. W latach 30. z Niemiec wielu Żydów emigrowało. W Polsce pod okupacją niemiecką nie było takiej możliwości – dodał

  „W związku ze skandaliczną wypowiedzią prezesa POT Marka Olszewskiego podjąłem decyzję o jego natychmiastowej dymisji” – napisał w środę na Twitterze minister sportu i turystyki Witold Bańka. (http://www.tvn24.pl)

 14. Panie NyndrO, na moje to uny mogom dawać sobie nawzajem plaskacze nawet po trzy razy dziennie przed posiłkiem; mnie to ganz egal. Ja pisałem, o czem innem. Tu nie chodzi o jakieś kodeksy honorowe. Uny i tak nie mają honoru. Ci dwaj tu wspomniani som właśnie z tego bezhonorowego plemnienia. Do tego oba cwaj posługują się nieprawdziwymi danymi personalnymi. To dopiero jest honor! Co?

 15. NyndrO said

  …właściwie, jeśli użyłem cudzysłowu, powinienem napisać „Polski kodeks honorowy”, rzeczywiście nazywanym Kodeksem honorowym Boziewicza. Wypadało, żebym to napisał.

 16. andzia said

  re:2 „kto na niego głosował” ? PO z rodzinami, jego familianci i rodacy. Listy układa partia, mógł mieć mniej głosów niż konkurent z tej partii, ale o wpisie decyduje kto inny. Tak też jest i do Sejmu- dlatego żelazne gęby stale siedzą u koryt.

 17. Admin: „Michał Boni jest w w innej kategorii: połączenie glizdy, kapusia i gównojada. Można doń czuć tylko wstręt i obrzydzenie.”
  Jest to dokładnie moje wrażenie, ilekroć widzę w TV łeb tego osobnika.

  Na marginesie stwierdzenia Pan RomanaK, że „tylko JKM..zachowal sie jak Czlowiek Honoru i dal mu w ryja”, pozwolę sobie zauważyć, że gest JKM był tym bardziej usprawiedliwiony, że żadna forma pojedynku z Bonim nie wchodziła w rachubę – Boni nie miał tzw. „zdolności honorowej”, patrz ROZDZIAŁ I („Osoby zdolne do żądania i dawania satysfakcji honorowej.”) Polskiego Kodeksu Honorowego (np. tutaj .http://literat.ug.edu.pl/honor/0002.htm)
  Nietrudno, w oparciu o listę 28 motywów wykluczenia, wsadzić Boniemu do plecaka co najmniej „oszczerstwo” (p. 16) i wykopać go na schody.

 18. Marcin said

  Ciekawe czy mu dupy nadstawił też na zachętę do dalszej pracy?

 19. PolishPolackski said

  „boni” i „lewandowski”, jak te żydowskie kreatury mogą nas, Polaków, reprezentować gdziekolwiek?!

  Dwie kurwy, które tylko na sznur zasługują, tfu

 20. Zborowski said

  I te bydle jeszcze zyje.Cos nie prawdopodobnego.
  I MY POLACY chcemy miec dobrze w swoim wlasnym kraju.?

 21. Lily said

  Re 7;Gosc
  Moim zdaniem obaj siebie wartni (po kodzieli).

 22. Lily said

  Re 9
  Genotyp. A,Polska jest ich matecznikiem.
  Eldorado od czerwca 1989 r.
  Kraj w ktorym zyje”lepeszy i gorszy” sort
  ludzi,jak to zadeklarowal niejaki karzel moralny.

 23. Pinxit said

  Z tego wynika, ze mordobicie to honorowe rozwiazanie.
  Od kiedy?

  Od zawsze. Wobec niektórych osobników.
  Admin

 24. GonDar said

  Śliniak.

 25. Pinxit said

  24
  Admin

  re: honor
  No, dobra, ale w tym konkretnym przypadku to chyba wszystko jedno, kto komu dal w morde.

  ——
  Jednak nie.
  Korwin nie donosił.
  Admin

 26. Maryś said

  Ma pan rację GonDar,tak wyraziła się o nim jego matka podczas spotkania z Albinem Siwakiem w Ciechocinku

 27. RomanK said

  Bicie po mordzie….nie ma nic do czynienia z honorem!
  Ilu ludzi posiada tzw „zdolnosc honorowa”????
  Taki ..uj, jak Boni…nie ma zadnej zdolnosci honorowej od wielu , wielu lat…nigdy nie mial////
  Dlatego Korwin zrobil blad..ze go lekko spoliczkowal pod publiczke…Takie gowno wali sie w zeby i dokopuje na ziemi po przyrodzeniu. Korwin swoim czynem zasugerowl, ze ta szmata ma zdolnosc honorowa, i za to go spotkalo- co go spotkalo:-)_))
  Ludzie, ze zdolnoscia honorowa- nie zachowuja sie, jak ..uje…
  Poprostu maja honor!, ktory im na to nie pozwala!
  NP. co to za honor nasrac sasidowi na Portalu i podpisac sie…Krolewna Sniezka?:- )))))

  ——
  A to prawda, Panie Romanie.
  Powinien go skopać.
  Admin

 28. krulewna śmieszka said

  To nie honor czy dyshonor tylko całkowicie odrębna kategoria (bliżej dyshonoru, ale nie o tym żem chciał). To sranie na portalu to coś w rodzaju próby rozładowania stanu, który się nazywa lack of self-confidence. Tak nas wychowywano w poniżeniu przez trzy lub cztery pokolenia. Trochę w tym naszej winy, ale mniej niż nam sie przypisuje. Podpisywanie sie królewna śnieżka wymaga większej odpowiedzialności za słowo niż występowanie pod nazwiskiem. Bo odchodzi motywacja odpowiedzialności za nazwisko, a pozotaje zwyczajna przyzwoitość.

 29. NC said

  Boni powinien być walony w pysk przez każdego przechodnia, który się na niego natknie.

 30. hulsz said

  Czym zajmowal sie ojciec Boniego ;Fragment z ksiazki Albina Siwaka:

 31. hulsz said

  Jakie on miał stanowiska, to nie wiem, nigdy o tym nie mówił. Codziennie zabierał go kierowca i woził pod Otwock. Tam do dziś, stoi piękna willa i nazywa się Muzeum Ziemi Otwockiej. Ale za czasów PRL było to specjalne więzienie i kotłownia. Ta willa była przeznaczona dla Jakuba Bermana, a mąż był jego pracownikiem. W komisji biura politycznego Berman odpowiadał za bezpieczeństwo i kulturę. To oznaczało władzę nad życiem i śmiercią. Pomimo, że Bierut był pierwszą osobą w państwie, to Berman miał faktyczną, fizyczną władzę. Przecież to Berman uknuł pomysł oskarżenia Władysława Gomułki [I pierwszego sekretarza KC PZPR] o prawicowe odchylenie i zamknął w więzieniu. To Berman i Radkiewicz są odpowiedzialni za polityczne morderstwa tego okresu. Obaj dążyli do wytrzebienia polskiego narodowo-katolickiego sposobu myślenia [i myślę, że obecni Żydzi realizują ten sam kierunek]. To Berman zwołał naradę Żydów po tym jak gen. Berling napisał do Stalina depeszę tej treści: „Błagam tow. Stalin ratujcie Polskę od Żydów, bo wymordują Polaków bez sądu i wyroku”.

  Nie wiem czy słyszał pan lub widział w telewizji w roku 1990 jak pokazywano tę willę pod Otwockiem. Przeżyło tę katownię kilka kobiet, a między innymi żona generała Sosabowskiego. I to ona mi mówiła, że tak zwane „badania ginekologiczne”, robił im osobiście sam Jakub Berman lub jego pomocnik, czyli mój mąż. A pretekst tych badań, to rzekomo kobiety w pochwie ukrywały tajne mikrofilmy i inne ważne dokumenty, więc niby tego szukali. Był taki sam stół, jak mają do badań kobiet ginekolodzy. Tylko, że ten stół miał mocne paski na nogi i ręce oraz w okolicach bioder. Berman, jak kobieta była młoda i ładna, to najpierw ją gwałcił. Przecież taki gwałt już świadczył o tym, że kobieta nic w pochwie nie przetrzymuje. Ale „szukali” pomimo tego. Bo nie chodziło o znalezienie czegokolwiek a o pokaleczenie kobiety, by po takim badaniu zmarła. Zakładali na palce naparstek taki krawiecki ale z ostro zakończonymi końcówkami i wpychali w pochwę całą dłoń kalecząc tym naparstkiem. Jak się zorientowano, podczas zeznań tych ocalałych kobiet że sprawcami byli Berman i mój mąż – szybko ten cykl reportaży wycofano. Oczywiście zbrodnie to przypisano systemowi komunistycznemu.

  W latach 1989-1990, nocami, grupa nieznanych osób odkopywała zbiorowe groby w lesie przy tej willi. Nawet ich nakrył burmistrz Otwocka, o czym po latach mówił w telewizji. Ale że w tej grupie rozpoznał komendanta milicji oraz szefa MSW Otwocka, to udał, że ich nie widział. Obecnie oficjalnie już się mówi, że obok tej willi leżą 392 szkielety ludzkie, i w większości kobiece. Jakub Berman był sadystą i okrutnym mordercą i takiego, jak on sam, mordercę, zrobił z mego męża. Nie wyobraża pan sobie co ja przeżywałam, jak mój mąż miał ze mną stosunki… Przecież ja dowiadywałam się z różnych źródeł, co oni tam robią z kobietami. Zresztą nie tylko z kobietami. Na przykład Berman kazał zrobić imadła w które musiał więzień wkładać swego członka. A on przykręcał i lubował się w patrzeniu jak człowiek się męczy i umiera, nawet ciał nie oddawali rodzinom.

 32. Boydar said

  Wy jacyś dziwni jesteście …

  Kim jest tow. Śliniak to widać. A co mówi to słychać.

  Uważam iż pomimo że nic z tego nie wynika (z tego jego mówienia) to sam fakt że mówi znaczenie ma. W zestawieniu z cechą pierwotną jeszcze większe. Kto z Was odegra przedstawienie i uda żyda próbującego sprzedać Polskę i Polaków Niemiaszkom. Nawet prof. Kękuś z gen. Jabłonowskim takiej sztuki tak pięknie nie zagrają. A Śliniak z tym problemu nie ma, jest absolutnie naturalny i przekonujący.

  Takie dramy są Polakom bardziej potrzebne dzisiaj niż cała Biblioteka Narodowa.
  Gdyby tow. Śliniak był normalnym żydem, zapewne nigdy by się na takie numery nie poważył, po co. Ale on normalny nie jest, to znaczy się zwyczajny, chciałem powiedzieć. Ma za paznokciami tyle, że teraz albo skoczy z mostu albo będzie robił co każą. No i właśnie robi. Płacze ale robi.

 33. RomanK said

  Wlasnie Kurewno Smieszko… nie pomoze bicie , ,,uja, uczenie…..uja…branie korepetycji…. uj ..ujem… jaki sie ulung takim….. zdechnie!
  ..a teraz napisz poddanie o medal i dodatek medalowy za …nalezy ci sie…
  wiesz za co:-)))))

 34. Donosił, donosi, będzie donosił.

 35. tech said

  Biali ludzie Europejczycy to Państwo WIELKIE a nie żydowskie …`białe śmieci`.
  Proszę to powtarzać aż do bolu świadomośći istnienia a Polska będzie POLSKA a Europa EUROPA.

  Polacy maja z tym pojeciem od ponad 300 lat problemy.

  W BOGU MOC i SILA.

  [ Nie zydzie. ]

 36. tech said

 37. NyndrO said

  Tech, no i co. Wstał i poszedł, poza tym wygląda na czaka norisa z żółtymi papierami, albo po prostu jest czeskim hokeistą z lat ’80 – tych. Tu mosz niemców. * .https://www.youtube.com/watch?v=3g9OrWGrxkI

 38. NyndrO said

  Swoją drogą, profesjonalna miejska kamera. Źaden balkon i gówniarz z telefonem.

 39. NyndrO said

  Ja bym go nabił na widły do gnoju, no i dobrze. Ja pierd*lę. Gajówka to jest mocna dosyć strona. Ale nie w piątek/sobotę. * Tak, napierd*lę Korwinowi, Boniemu i Róży Marii Barbarze Gräfin von Thun und Hohenstein, że mnie z internetu w kaftanie wywiezą* Mikke świnty nie jest -podejrzewam Mossad (mówię serio) , ale Boni to przy nim mada na rybę.Jest przynajmniej bardzo inteligentny. A Boni jest zwykłe tępe bydle. Podtrzymuję, że liść honorowy był na miejscu. * .https://www.youtube.com/watch?v=XvAwziD3r0c

 40. La Reine Toronto said

  Robactwo i padlina….ktore panoszy sie w Polsce dzieki Polakom co dali sie nabic w butelke? Padalec/gadzina a jak to dalej bedzie ? Nie wracac wrogom do Polski bo nasze ‚chlopy’ juz beda czekac i same wymierza ‚sprawiedliwosc’ ktorej nie ma….juz …a le to tylko przez moment…NyndrO nie warto tak samemu poczekaj Synku troszke dluzej…rosniemy w sile i mamy poparcie bialych Europejczykow juz tez….cicha w BRD ale u nas? to nadzieja…
  cheers!

 41. NyndrO said

  To „Synku” bardzo mi się spodobało. 😉 Jeszcze lepiej brzmiałoby „Synek”. 😉

 42. Antymon said

  ad Hulsz/32

  Siwak strasznie namieszał z tym Bonim. Wywnioskował na bardzo wątłej podstawie, że pani z Ciechocinka jest matką tego człowieka (bo użyła określenia „śliniak”, a na Boniego podobno ktoś tak mówił), i w dodatku napisał, że to tylko jego przypuszczenie, ale pół Internetu powtarza to jako prawdę.

  Tymczasem wystarczy parę minut w Googlu, aby stwierdzić, że matka Boniego nie mogła być panią z Ciechocinka, bo zmarła w 1993 roku, podczas gdy opisane spotkanie miało miejsce co najmniej 10 lat później, gdy Siwak był już znany jako autor książek. Nazywała się Anna Zuzanna Boni z domu Alwast. O ojcu, Władysławie Bonim, rocznik 1910, z netu można się dowiedzieć tylko tyle, że w 1955 otrzymał od ministra budownictwa, obok blisko 600 innych osób, medal 10-lecia Polski Ludowej.

  W książkach Siwaka jest wiele nieprawdziwych informacji. Pan Albin myli nazwiska, daty i zdarzenia. Prawdopodobnie wynika to z jego podeszłego wieku i braku fachowej pomocy przy pisaniu, niemniej jednak błędy podważają wiarygodność jego książek, a szkoda, bo wiele opisanych tam historii, niewątpliwie prawdziwych, zasługuje na uwagę.

  Nie zmienia to oczywiście faktu, że Boni to wyjątkowy… no, mniejsza z tym. Nawet gazeta Urbana go nie oszczędza:
  http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=990&Itemid=55

 43. krzysiek1203 said

  [url=https://gifyu.com/image/zOnv][img]https://gifyu.com/images/wsadzanie_na_pal.jpg[/img][/url]

  https://gifyu.com/image/zOnv

  (…„Błędy chrześcijańskich rządów ukażemy w tak jaskrawych kolorach i taki do nich wpoimy wstręt, że ludzie będą woleli żyć w stanie poddaństwa, aniżeli powrócić do stanu osławionej wolności, która ich zmęczyła i wyczerpała do gruntu. Ciągłe niepotrzebne zmiany, do których przyczyniliśmy się, podkopując państwowe istnienie gojów, tak się ludziom uprzykrzą, że będą woleli znosić nowy ład, aniżeli przeżywać znowu te straszne troski i niepokoje, które znosić musieli („Protokół 14”- „Protokoły Mędrców Syjonu”).

  Treść „Protokołów Mędrców Syjonu” nie pozostawia najmniejszych wątpliwości, że dzisiejsza „inżynieria społeczna” (polityka „unii”) jest realizowana wg. nakreślonego ponad 150 lat planu, który wg. głupawych prześmiewców… opracowała carska „Ochrana”.

 44. "Kapitan Bomba" said

  tępy chuj….

 45. tech said

  Nyndro z widłami, tu idzie o zasady, honor i szacunek.

  `jako takie` ma wiedzieć gdzie jego miejsce.

  Nur fur deutche, ponimajet, trzask w pysk, do skutku.

  Tylko dla Polaka, jasne, prask w mordę, do zrozumienia.

  Niemiec nie będzie traktował jak Słowianin żyda cygana czy innego mam-zera, jak swego.

  To wzór, jak chcesz żyć bez syfu, a nie tłuc się miedzy sobą.

  Pan Bóg nie bez powodu pokolorował ludzi i dal im oczy, a niektórym co więcej.

  Pora soon wracać do macierzy i robić wielka Polskę a nie Polin i kolejki po chipa.

 46. Boryna said

  Dlaczego taka kanalią nie zajmie się prokuratura?

 47. NC said

  To nie był Niemiec, tylko Holender, zdaje sie na wystepach w Melbourne, co jeszcze bardziej zadziwia

 48. Yagiel said

  Trudno, przykro z tym człowiekiem w jednym kraju…
  Ale tyle zamieszania, zamieszania, zapowiedzi (w nawiąz do Krzysiek 1203/44.), a czy ktoś ma pomysł, ja sprawdzić, ile jest w Polsce osób narodowości żydowskiej – tak z dokładnością do 100 tys…?
  Oczywiście chodzi mi tylko o osoby świadome swej tożsamości, a noszące polskie czy inne nieprawdziwe nazwiska. Oraz o osoby w ciągu kilku ostatnich lat nabywsze polski paszport.

  Ktokolwiek wie, czy zrobiono taki szacunek, nomen omen? Czy to jest możliwe w Polsce, tj. dopuszczone prawem?

  Zaznaczam, że chodzi mi tylko o wiedzę. Tylko.

 49. Yagiel said

  I jeszcze jedno: Boni donosił – nie przyznał się po 89., został spoliczkowany. Wszyscy wiedzą – i co? PO na niego stawiała, nie tylko na niego przecież: czy PO jest legalna? Jest. Jest passe, włącznie z Bonim np., lecz jest legalna.
  Moim zdaniem znaczy to tyle, że jeśli teraz donosi na PiS w UE – czyni to legalnie, jawnie, pod nazwiskiem z dowodu osobistego. Można go pytać, jak Ogórek Borowskiego – kto go pyta? W UE ktoś? Na podst. Siwaka czy na jakiejś pewnej podstawie? Jestem ciekaw – co odpowie na pytanie o ojca?

  Chcecie więc policzkować go teraz po JKM? albo za teraz? za to jego wystąpienie legalne, jawne, osobiste polityczne w imieniu PO? Za to, że jest Żydem-demokratycznym politykiem? Pewnym typem Żyda w polityce w Polsce/UE? Typem kapusia’2017? Zdrajcy’2017 Polski? – On ma inną, niż my, wizje Polski: wolno mu. Nam wolno myśleć, co i jak mu/im przeciwstawić.

  Nie ułatwiajmy sobie nic-nie-robienia. To nie jest 44-45r. – nie ma w Polsce Armii Czerwonej ani tajnej armii politycznych morderców, psychicznych sadystów (choć jest „seryjny samobójca”): więc ?

  ——
  Ten chuj ma „inną wizję Polski”… Dobre.
  Za takie wizję to kiedyś końmi rozrywali.
  Admin

 50. Yagiel said

  Emocje czy myślenie?

 51. Yagiel said

  Adminie Szanowny – czy jest legalnym euro-posłem z III RzP? Jest, bo ktoś na niego głosował, wiedząc, że kapuś i Żyd. (Może to wskazywać pośrednio na liczbę Żydów w III RzP.) Więc jeśli nawet jego wizja Polski to Polin z 75% większością żydowską, to co?

  Michalkiewicz pisze i mówi, że naszym państwem „chdikk” (Sienkiewicz/Sowa) od dawna rządzą sterowcy starych kiejkutow – że też chce im się bawić w pozory demokracji! Kremlowi po 44 też się chciało – widać jakiś powód jest. Jaki?

  Dla jakiego powodu/celu istnieje UE? Sprowadzająca dżihad.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: