Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Powstanie nowa formacja, po to…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Największe w dziejach LUDOBÓJSTWO gojów

Posted by Marucha w dniu 2017-09-02 (Sobota)

Cywilizację ŚMIERCI zbudowali Żydzi. Największe LUDOBÓJSTWO gojów (100 mln ofiar) Taki artykuł znalazłem z 2015 roku, może wiele wyjaśnia dlaczego jest jak jest.
http://lustro-blizna.blogspot.co.uk/2015/02/cywilizacje-smierci-zbudowali-zydzi.html?m=1

Rosjanie wycierpieli w XX wieku więcej niż jakikolwiek inny naród. Żaden kraj nie stracił podczas obu wojen światowych tylu obywateli, co Rosjanie. Ale to sowiecka (praktycznie żydowska) władza przez czystki i wymuszony głód zabiła więcej swoich dzieci niż wszyscy wrogowie razem wzięci.

„Zanim uruchomiono obóz w Oświęcimiu wymordowaliście w Rosji 60 mln gojów i to 25 lat wcześniej, wy potomkowie największych ludobójców w dziejach świata!”

Zażydzone media chcąc nas skłócić wmawiają gojom nawet to, że zbrodni w Katyniu dokonali Rosjanie a nie żydzi z NKWD. Podobną taktykę stosuje zło przypisując Polakom odpowiedzialność za Holokaust żydów. Czyste ZŁO rozgrywa gojów jak chce.

Przypomnienie: Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry.

„Żydowski major w tajnej sowieckiej służbie (NKWD) i inni oficerowie przyznali mi się, że okrutnie zamordowali 12 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim po wybuchu II wojny światowej.”

Nie wolno nam nigdy zapomnieć o tym, że Zbrodnia Katyńska to ciąg dalszy tej potwornej zbrodni ludobójstwa gojów:

Żydowska Rewolucja z 1917 r. była największym w dziejach świata LUDOBÓJSTWEM gojów (w samej Rosji prawie 60 mln ofiar). ZŁY wymordował w carskiej Rosji całą elitę, wszystkich okradanych wraz z rodzinami, likwidując przy okazji konkurencję na wiele pokoleń – odcinając głowę od tułowia Narodu.

Zbrodnicze ZŁO wymordowało również wszystkie najszlachetniejsze jednostki z prostego ludu czyniąc pozostawiony przy życiu „najgorszy” element całkowicie poddany woli i kaprysom bezwzględnego pasożyta który zyskawszy monopol na prawdę mógł już dowolnie prać mózgi oświeconym dyplomatołkom.

W wyniku tej największej w świecie eksterminacji gojów wyselekcjonowano z ludobójczych pogromów najbardziej zdegenerowaną rasę głupich i posłusznych niewolników potulnie tyrających na odwiecznego pasożyta zżerającego od środka żywy organizm nosiciela.

Niewolników, których główną rozrywką ma być ubliżanie i wygrażanie „okradającemu” narody Kościołowi i „złodziejowi” Rydzykowi. – Przeraża mnie każda żydokomusza religia która wysuwa fanatyczne żądania lub twierdzenia, argumentując to wolą ludu.

„Czy wolno zabijać kobiety i dzieci gojów? (…) Gojów najlepiej zabić, wężom najlepiej rozwalić czaszkę” . Źródło: Izrael Szahak – Żydowskie Dzieje i Religia.

Chyba teraz łatwiej zrozumieć Holokaust gojów w XX wieku, łączenie przeszło 100 mln wymordowanych gojów.

Przypomnienie

Pierwszy rewolucyjny sowiecki rząd składał się z samych tylko Żydów; Lenin, Trocki, Zinowiew, Kamieniew, Swierdłow. Ani jednego Rosjanina, choć przecież rewolucję przeprowadzano w Wielkiej Rosji carów.

NKWD składało się w 84 procentach z żydów. Komendantami byli wyłącznie żydzi. Żyd automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków.

Natomiast NAJWIĘKSZE w historii świata LUDOBÓJSTWO gojów (łącznie prawie 100 mln wymordowanych) ZŁY za wszelką cenę chce zwalić na ustrój – który wymyślił i wcielał w życie.

I pomyśleć, że ta największa w dziejach świata hekatomba miała miejsce w czasie gdy o Hitlerze nikt nie słyszał. Ale można się domyślać, że młody Hitler miał możliwość zapoznania się z tym co wyprawiali Żydzi w Rosji.

Do władzy Hitler doszedł dopiero po 16 latach, mordować Żydów zaczął od połowy 1942 r. (6 mln zamordowanych), czyli po 25 latach od krwawej masakry gojów w Rosji (60 mln ofiar).

*                        *                         *

PIERWSZA żydowska rewolucja XX wieku

Żydowska Rewolucja z 1917 roku to największy i najbardziej bezczelny PRZEKRĘT wszech czasów. Rewolucja z 1917 to NAJWIĘKSZA w dziejach świata KRADZIEŻ bogactw największego państwa świata dokonana przez ż. na oczach całego świata.

Ta wymyślona i przeprowadzona przez ż. rewolucja umożliwiła inicjatorom tego gigantycznego oszustwa zrabowanie wszystkich ruchomych bogactw wielonarodowej Rosji carskiej, a kolejna ponowny podział bogactw ZSRR i krajów Europy wschodniej.

Tak gigantycznego skoku na KASĘ historia nigdy nie odnotowała. To dzięki rewolucji udało się ż. przywłaszczyć gromadzone od tysiąca lat bogactwa rodziny carskiej, arystokracji, szlachty, Cerkwi, kupców, mieszczan, chłopów, całego kraju.

To do kieszeni „szlachetnych” ż. rewolucjonistów szło zrabowane złoto i kamienie szlachetne, klejnoty, srebra rodowe, naczynia liturgiczne, ikony, dzieła sztuki, i wszelkie dobro jakie tylko ż. złodzieje zdołali załadować na wozy i wywieźć w większości za granicę.

To nie rosyjski chłop i robotnik grabił najcenniejsze rzeczy tylko żydowscy wichrzyciele którzy zawsze i wszędzie dowodzili zrewoltowanymi masami.

To nie rosyjski chłop i robotnik grabił najcenniejsze rzeczy tylko ż. komendanci i oficerowie polityczni – ci najwięksi w dziejach świata oszuści realizujący prawdziwe cele swojej nacji.

To nie rosyjski chłop i robotnik grabił najcenniejsze rzeczy tylko wyrafinowani ż. dranie zawsze skryci za chwytającymi za serca szczytnymi hasełkami wprowadzającymi w błąd łatwowiernych i naiwnych gojów.

Teraz chyba łatwiej zrozumieć dlaczego ż. i ich janczarzy bez przerwy grzeją temat „złodzieja Rydzyka” i Kościoła „okradającego” państwo.

DRUGA żydowska rewolucja XX wieku

Od towarzyszy do kapitalistów – Tajemnica żydokomuszej wiary: pałace, auta i dolary

Upadek ZSRR i ponowny podział bogactw Rosji można nazwać kolejną żydowską Wielką Rewolucją XX wieku… Czyli dokonania przez ż. kolejnego SKOKU na gigantyczną MAMONĘ, na gigantyczną KASIORĘ, na góry KASZANY, na niezmierzone BOGACTWO, na ogromnej wielkości KORYTO.

To żydowscy towarzysze z Polski i Rosji byli głównymi ideologami prowadzonej tym razem pod hasłami „prywatyzacji” – całkowicie odwrotnymi niż w 1917 r. – prozachodniej rewolucji z 1989/1991 r. mającej znów zrobić dobrze głupim gojom.

To żydowscy towarzysze i ich janczarzy, ci wybitni specjaliści od robienia gojom dobrze dokonali kolejnego rabunku/podziału bogactw narodu polskiego, rosyjskiego, ukraińskiego i pozostałych krajów z bloku wschodniego.

W wyniku drugiej w XX wieku żydowskiej Rewolucji 1991/93 Rosjanie zostali trwale odsunięci od władzy politycznej w swoim kraju (przykładem „ukraiński” Majdan) – stając się w istocie zakładnikami w walce o władzę między nowymi mieszkańcami Kremla i klanami mafijnymi żydowskich oligarchów.

Druga w XX w. żydowska rewolucja stworzyła nie tylko bajecznie bogatych żydowskich oligarchów w Rosji (Chodorkowski, Abramowicz, Gusiński…), Ukrainie i krajach Europy wschodniej, ale również oddała w ich ręce wszelką władzę – realną a nie tę ze świecznika.

Na liście 50 najbogatszych Ukraińców, Ukraińcy są gatunkiem wymierającym. Podobnie jest w Rosji i większości krajów Europy wschodniej. Na Ukrainie jedynie stanowiska sołtysa może dochrapać się Ukrainiec.

A tymczasem… Najbogatszy oligarcha ukraiński Rinat Achmetow – uważany niemalże do wczoraj za Tatara, zajął nieoczekiwanie 12 miejsce wśród najbogatszych Żydów świata wg. gazety „Forbes”. Wiktor Pińczuk, zięć L. Kuczmy – 56, Petro Poroszenko (prezydent Ukrainy) – 130 (sami żydzi).

Same biedne ż. pracujące uczciwie na waciki dla małej biednej Salcie okradanej przez złego Rydzyka, zachłanny Kościół katolicki i prawosławny oraz przez niedobrych chrześcijan ANTYSEMITÓW.

Zaś z danych najnowszego rankingu „100 Najbogatszych Polaków 2015” wynika, że Majątek Jana Kulczyka jest obecnie wy­ce­nia­ny na 15,1 miliarda złotych i w ciągu roku powiększył się o ponad jedną trzecią! W tym kontekście zastanówmy się co mógłby kupić ż. dorobkiewicz Kulczyk za swoje 15 mld zł.

Otóż Kulczyk za 15 mld zł mógłby kupić dwa Państwa Watykańskie. Prof. Ewa Łentowata mówi o skandalu związanym z żydowskimi przekrętami: Tylko jeden polski żyd w ciągu 20 paru lat dojenia gojów zgromadził prawie dwa razy większy majątek niż posiada Watykan, choć Watykan istnieje od 2000 lat.

Natomiast rosyjski żyd Chodorkowski za 52 mld $ mógłby wybudować każdemu z 40 tysięcy księży kościół za 3,9 mln PLN. Tak się robi geszefty w krajach Słowian gdzie pasożyt potrafi w kilkanaście lat zarobić 52 mld $ pijąc krew podludzi.

Lista 200 najbogatszych Rosjan to przede wszystkim Żydzi i Ukraińcy. Link.

Wniosek jest prosty. Im naród biedniejszy tym większą ilością żydowskich miliarderów może się poszczycić (Ukraina). Oto co ZAWDZIĘCZA żydom BIEDNY kraj.

Natomiast KAŻDE państwo chrześcijańskie które POZBYŁO się mądrych Żydów – tych potencjalnych noblistów – startowało do przodu jak rakieta, zaś kraje które z inicjatywy żydów wymordowały kler – ZSRR, itd. – coraz słabiej przędły. Przykładowo, średniowieczna Hiszpania – gwałtowny rozwój nauki i techniki umożliwił odkrycie Ameryki, Niemcy które wyprzedziły CAŁY świat o wiele dziesiątków lat, Włochy – szybki rozwój nauki i gospodarki, itd.

Jeśli naprawdę nie widzisz co jest grane… i jaka jest PRAWDA… to znaczy, że na pewno zamieniłeś się z koniem na łby.

*                        *                         *

Największą KASĘ robi się na rewolucjach i wojnach

Zażydzone media rozpętały orgię bezprzykładnej nienawiści wobec Putina i Rosji. Teraz Irak, Libia, Syria, Egipt, Ukraina, Rosja.

Zastanówmy się dlaczego żydzi po przejęciu władzy na Ukrainie (dzięki Majdanowi) demonstrują tak skrajną nienawiść do Putina. Otóż, Żydzi idąc za ciosem organizują kolejny „Majdan” w Rosji – ryjąc, judząc i skłócając rosyjskich gojów, napuszczając na siebie różne grupy społeczne, bratnie narody.

Obecnie toczy się światowa akcja mająca na celu obalenie Putina i przejęcie przez żydów władzy w Rosji. Uważam, że żydzi typu „Michniki”, „Poroszenki, Jaceniuki” po trupach dążą do celu. Z Talmudem w butonierce żydzi prą na chama do kolejnego koryta z KAPUSTĄ i władzą. W tym marszu nigdy nie ustaną.

Dobroczyńcy ludzkości dobrze wiedzą, że NAJWIĘKSZĄ i najszybszą KASZANĘ robi się na wszelkiego typu REWOLUCJACH, ruchawkach i WOJNACH. Najkorzystniej światowych, dzięki którym żydzi kocą niewyobrażalne majątki żerując na krwi zniewolonych gojów, przejmując jednocześnie pełnię realnej władzy. Link

To jest właśnie GŁÓWNY powód dlaczego czyste ZŁO robi wszystko by doprowadzić do III Wojny Światowej. Wystarczy tylko zastanowić się jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH – Teraz Syria, Ukraina i Rosja. Patrz Link

Żydzi prą do kolejnej wojny światowej bo żyd z każdej wojny wychodzi silniejszy, bogatszy, bardziej wpływowy i potężny. W tym kontekście proszę zwrócić uwagę na charakterystyczne wypowiedzi dwóch bardzo wpływowych żydówek oraz żyda Adama Michnika:

 • Żydówka Julia Tymoszenko: trzeba wyrżnąć 8 mln Rosjan. Link.
 • Żydówka Anne Applebaum: Czy przygotowywanie się na wojnę totalną z Rosją to histeria? – Szokujące, Applebaum podobnie jak Goebbels wzywa wręcz do wojny totalnej.
 • Żyd Adam Michnik: „Miałem wrażenie, że rozmawiam z gangsterem”. „Kto podaje Putinowi rękę (chyba żydowi), musi później policzyć, czy ma wszystkie palce”. „Brak oporu tylko ośmiela bestię”. „Bandytyzm zatrzymać siłą”.
 • Żyd Adam Michnik o Putinie „wczoraj” i dziś: 

Wystarczy popatrzeć na Ukrainę. Dla Poroszenko MORDOWANIE od prawie roku gojów z Doniecka i Ługańska to pryszcz, podobnie jak dla naszych antypolskich mediów, choć liczba zabitych oceniana jest już na 50 tys. przez niemiecki wywiad wojskowy.

Gdyby NATO zbombardowało PAŁACE ż. OLIGARCHÓW tak jak Belgrad w 1999, mielibyśmy pokój na Ukrainie. Nie można pozwolić by zachłanne krwiożercze ZŁO przebrane w złote ornaty bezkarnie szafowało słowiańską krwią!

W jednej ręce „KRZYŻ” lewacki w drugiej MIECZ. Link
Dlaczego żydokomunie tak ZALEŻAŁO na polskiej i ruskiej Pierestrojce? Link
Polska PIERESTROJKA czy upadek KOMUNIZMU? Rok 1989. Link
Jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH? Link
Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju. Link
Żydzi RĘKOMA gojów ELIMINUJĄ kolejnych WROGÓW Izraela. Po Iraku… Link
Dlaczego Żydzi nie spłodzili nawet 1 KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat? Link
Obnażanie bezeceństw Jasia Hartmana. Link
Inwestując 1$ na 108% LICHWY po 50 l. Żyd dys. mająt. 100xPKB całego świata. Link
Kim są osoby nienawidzące Rosji i Rosjan pracujące w polskojęzycznych mediach. Link
ZŁY wmawia gojom, że to nie ON ale Kościół OKRADA Polskę, Ukrainę, Rosję. Link
Gdyby wierzyć Żydom, światem rządzi od 200 lat rodzina Rydzyka. Link

Lorenco
http://orka1306.neon24.pl

Komentarze 22 do “Największe w dziejach LUDOBÓJSTWO gojów”

 1. Benny Kuleczka said

  Błagam, nie używajcie słowa „goj”. To jest określenie OBRAŹLIWE.
  Wystarczy, że eskimosi tak o nas mówią i piszą.

 2. Ad 1:

  Słuszna uwaga. Używanie słów: goje i gnoje (dla mnie przeciwstawnych) niczego dobrego nie wnosi, ale zaprzestanie ich używania też niczego nie zmieni.

  Ad artykuł:

  To zaledwie kropelka w morzu potrzeb. Dodam tylko od siebie, iż owo ludobójstwo dokonało się nie tylko w sferze fizycznego unicestwienia, lecz także w sferze psychicznej spuścizny. Fenomenem jest brak dobrej i silnej woli odcięcia się od parchatej przeszłości zarówno wśród Rosjan, Polaków, jak też innych Słowian. Dopóki to nie zostanie należycie zrobione, dopóty będą między nami animozje, spory, kłótnie i konflikty. Trzeba dokładnie i dobitnie nazwać rzeczy po imieniu; powiedzieć, że prowodyrami, zleceniodawcami i wykonawcami zbrodni ludobójstwa (i innych niejako przy okazji) nie byli Rosjanie, Polacy itd., ale gnoje (bo nie ludzie) udający Rosjan, Polaków itd. Jeśli zaś znalazła się wśród oprawców cząstka Słowian, to należy z całą bezwzględnością ujawnić ich nazwiska (prawdziwe) oraz rodowód. Ludobójcy muszą być osądzeni i skazani (nawet pośmiertnie). Na razie uny mają się dobrze i okupują nie tylko nasze ziemie rodzinne, ale też niektóre umysły. Nie ma dziś wśród polityków nikogo (podkreślam: nikogo), kto chciałby, kto mógłby, kto dokonałby takiego przełomu. Dlatego artykuły takie należy publikować i jeszcze raz publikować.

 3. , said

  są wśrod nich różni -mają swoją „NORMĘ>trochę psychologii o nich od 6 minuty -smutne i straszne

 4. www.wandaluzja.com said

  Ad. 1:
  MNIE TO NIE OBRAŻA, bo wolę być Gojem niż ŻYDEM czy Amerykaninem-Holokaustem. Podczas wypraw krzyżowych muzułmanie nazywali chrześcijan ŚWINIAMI. Podczas przechadzki w Odzyskanej Jerozolimie cesarz Fryderyk II Hohenstauf zagadną jakiego przechodnia. Tamten zapytał: PANIE, KIM JESTEŚ? – ŚWINIĄ, przedstawił się cesarz.

  Jeśli idzie o Holokaust Rosjan, to był on zaplanowanym przez Prusaków WSTĘPEM do Holokaustu Słowian Rękami Żydów. To że Plan NIE POWIÓDŁ SIĘ zawdzięczamy Piłsudskiemu, który wydał tajny rozkaz Rozstrzeliwania Mauserów, co Rosjanie nazywają Tucholskim Katyniem. Dzięki temu ELITĄ bolszewicką zostali Żydzi a nie Prusacy, którzy Celowali w granicę na Missisipi.
  Podczas bitwy pod Gorlicami Dmowski słuchał radia SZTOKHOLM i na wieść o przełamaniu frontu przez IX galicyjską dywizję piechoty telefonował gdzie się dało: PALIĆ SZYBY NAFTOWE.
  O odbudowie frontu mowy być bowiem nie mogło, gdyż Rosjanie mieli artylerię BEZ Teleskopów Powrotnych, z której to racji na działo przypadało 40 pocisków, gdy Austriacy i Węgrzy z TELESKOPAMI z normą 1200 pocisków.
  Rosjanie cofając się w świetle płonących szybów WYGRALI dla Francuzów i Anglików wojnę. Jak powiedział lord Curson to ROPA WYNIOSŁA NAS DO ZWYCIĘSTWA.

 5. Głos Prawdy said

  Słuchałam programu historycznego, historycy rosyjscy mówią, ze odpowiednie wielkości swojego kraju i gęstości zaludnienia Polska w czasie II wojny światowej straciła najwięcej w Europie i chyba juz blizko z Rosją pod tym względem.

 6. Głos Prawdy said

  Żyrinowski zawsze narzeka, że żydzi, do których prosi go w pełni nie zaliczać, tak jak po matce on ruski, (jego ojciec – polski żyd, stale chroni prawa ruskich) – tyle nieszczęść narobili w Rosji, poczynając od rewolucji i narzucania komunizmu, że konsekwencje będą nieść jeszcze wiele pokoleń rosyjskich ludzi i nie tylko rosyjskich. Zaraza komunizmu rozprzestrzeniła się w Chinach, w Korei, na Kubie. Oni skonsolidowali u siebie ten tryb i nie chcą odpuścić, nawet zrobili go bardziej szorstkim.

 7. Zborowski said

  A jak mamy mowic o ;terorystach zydowskich.?

 8. RomanK said

  Najbardziej skutecznym ludobojstwem wszechwiekow …
  Jest ABORCJA!!!!!!!

  http://www.numberofabortions.com/

 9. Przemko said

  kilka słów:
  a/ to nie są Żydzi (też bandziory jak o opisuje bez ceregieli Stary Testament ) ale chazarzy
  b/ cyt „Żydowska Rewolucja z 1917 roku to największy i najbardziej bezczelny PRZEKRĘT wszech czasów” – niekoniecznie… nazywanie chazarii Żydami to chyba najbezczelniejszy przekręt, (choć nie tak krwawy i bestialski) – bo obnażenie prawdy nie pozostawia żadnych wątpliwości, że chazarzy nie mają ani cienia prawa do Jerozolimy i Palestyny
  c/ proszę autora o źródło naukowe podające dane 6 mln wymordowanych chazarów (nie – nie chodzi mi o gazety z początków XX wieku podające te liczby – TO NIE ŻART)…

 10. Duce said

  Ad. 5 (RomanK)

  W pełni zgadzam się z wypowiedzią biskupa Williamsona, który powiedział w jednym ze swoich licznych wystąpień, że jeśli Bóg zdecyduje się na koniec świata (wg. biskupa nastąpi to w ciągu najbliższych 30 – 50 lat lub nawet wcześniej: tak tak żyjemy w przededniu kresu świata. Nie jestem katastrofistą, ale ja również jestem o tym przekonany) to tylko ze względu na krew zamordowanych dzieci. Dwa największe dary jakie otrzymaliśmy od Boga to: życie i wolność. Ten świat MUSI się skończyć.

  Ad. 6 (Przemko)

  „nazywanie chazarii Żydami…” – ma Pan rację, tyle tylko że to czysta żonglerka słowami. Pomijając biblijnych Hebrajczyków, Żydami (z dużej litery, jak podaje Pismo Święte, ew. świętego Jana) byli – i nadal nimi są, bo nic się nie zmieniło od 2000 lat – ci, którzy odrzucili Jezusa czyli w sensie ogólnym Boży porządek wszechświata.
  Nie ma najmniejszego znaczenia czy będą to potomkowie biblijnych Hebrajczyków (pochodzący od Mojżesza i Salomona) którzy odrzucili Chrystusa, czy dzikusy znad Morza Kaspijskiego, które przyjęły wiarę od tych pierwszych.
  „Czystej krwi” chazar mieszkający w tzw. izraelu, który wyznaje katolicyzm nie jest żydem. Koniec kropka. Jakie więc znaczenie mają jego geny.
  Wg prawa niemieckiego z lat 30-ych „za Żyda uważa się osobnika, którego przodkowie jeszcze w 1852 roku byli wyznania mojżeszowego”. Nie ma tu słowa o krwi, tylko o wyznaniu.

  Aby uniknąć nieporozumień niektórzy autorzy (np. ksiądz Poradowski) wyraźnie rozróżniają mozaistów od żydów / Żydów (i guzik mnie obchodzi z jakiej litery będziemy pisali).

 11. Rick said

  Tylko dodam, że źródłem grzechu nie są ludzie , ale SZATAN.
  Ponadto największym złem są NASZE grzechy osobiste nie innych.

  Prawie wszyscy wpadają w tę pułapkę negatywnej moralności. A więc nie tyle starają się o poprawę własnej duszy, ale widzą zło w innych.

  Tak więc mówi się, że to Żydzi komuniści winni są obecnego stanu Rosji czy Polski a nie sami Rosjanie albo Polacy. To podstawowy błąd w diagnozie upadku moralnosci.

  Zdaje się wykorzystywać ten błąd też Franciszek, który kpi z letniosci, zdziecinnieniu wyznawanej wiary przez katolików. Dlatego często mówi prawdę. Jednak jego ten stan rzeczy zadawala i dlatego zamiast głosić zasadność poświęcenia w wierze – on stara dopasować prawdy wiary do nędznego poziomu świadomości religijnej katolików.

  Zawsze oceniając ludzi musimy pamiętać, że ludzie jak np. żydzi „nie wiedzą co czynią” . Wiec nie są aż tak winni jak nam się zdaje. Wina rozprzestrzenia się po wszystkich, w psychologii mówi się o poneryzacji całego społeczeństwa.

  Raczej powinismy pietnowac fałszywe ideologie jak np. Islam czy judaizm niż samych ludzi, którzy zostali przez nie oszukani. Postępowanie, uczynki, ale nie samych ludzi.

  Taka ocena która za każdym złym postępkiem widzi człowieka wprowadzonego w błąd- jest wymagająca.
  Łatwiej powiedzieć: on jest zły, niż to, że został najpierw oszukany przez rodziców, potem dziadków, którzy z kolei zwiedzeni zostali przez komunistów a ci z kolei przez samą ideę komunizmu. I że to wsystko było popierane ogromnymi nakładami materialnymi, medialnymi, ludzkimi, instytucjami i całą strukturą państwową.

  Chodzi o to, aby nie dokonywać sądu na ludziach, gdyż wchodzi to w kompetencje Sądu Bożego.
  „Nie sądź abyś nie był sadzony”. Sam często o tym zapominam, albo nie dość pogłębiam tego rozumienia i niejednokrotnie w tę pułapkę oceny człowieka wpadam.
  Ale chyba każdy się zgodzi, że nie jest łatwo zrozumieć te słowa a jeszcze trudniej stosować w praktyce.

 12. snag said

  Autor ma braki – Największe ludobójstwo w dziejach ludzkości (nie licząc skrobanek) miało miejsce w Chinach. Żydzi dominowali w maoistowskim naczalstwie w czasie wprowadzania komuny, Wielkiego Skoku naprzód i Rewolucji Kulturalnej które pochłonęły minimum 80 milionów ofiar.

  Sidney Rittenberg naczalny doradca Mao mieszka sobie spokojnie w Stanach niedaleko odemnie, w ubiegłym roku promował swoją książkę po Stanach, między innymi na c-span, udzielał wywiadów amerykańskim i zagranicznym reporterom i nikt go nie spytał co robił naprawdę w reżimie Mao.

  http://www.jewwatch.com/china.html

  Zażydzone media podobnie jak z Bielski braćmi robią z niego bohatera.

  https://www.google.com/search?biw=1455&bih=700&q=sidney+rittenberg+forward&oq=sidney+rittenberg+forward&gs_l=psy-ab.3..33i21k1.19798.22395.0.23224.8.8.0.0.0.0.80.501.8.8.0….0…1.1.64.psy-ab..0.8.496…0j0i20k1j0i22i30k1j33i160k1.gVg09DXyBB0

  http://www.bbc.com/news/world-asia-pacific-13974472
  http://theweek.com/articles/568597/extraordinary-life-first-american-join-chinas-communist-party
  http://forward.com/schmooze/159051/a-jew-in-maos-china/

  Właściciele MSM (Main Stream Media) decydują co prawda i kto winny a kto nie ,…

 13. Ad 8:

  A mi się zdaje, iż to pana osąd i pojmowanie pewnych zjawisk jest właśnie pułapką, w którą pan wleciał. Chyba, że napisał to pan w ynnej yntencji. Uny niech grabią, mordują i w ogóle niech sobie bezkarnie robią te wszystkie bezecne rzeczy, a my ych nie sądźmy, wybaczmy, bo to nie ych wina, bo zostali oszukani, nadstawmy ym „drugi policzek”, a najlepiej nadstawmy ym… Nie! To pana osobisty tokhes, więc niech sobie go pan ym wystawia do obróbki do woli w różnych pozycjach. Aliści byłoby to stosowaniem w praktyce pańskich sugestii. W każdym razie ja jestem na „nie” i nie mam najmniejszego zamiaru nawet rozważać pańskich urojeń. Byłoby to największym złem, moim „grzechem”, akceptacją samozagłady, płonną nadzieją na obiecanki cacanki tak szeroko przecież rozpowszechniane przez różnej maści wytresowanych do tego manipulatorów.

 14. Przepraszam, mój ostatni wpis odnosi się do komentarza pana Ricka. Zapomniałem, że numeracja się zmieni, jak zwykle, bo moje komentarze mają bardzo dłuuugi okres oczekiwania na moderację.

 15. Benny Kwadracik said

  Benny Kuleczka
  @ 1

  Ja bym wolał, żeby ktoś mnie nazwał kurwą niż żydem. Bardzie ohydne słowo iż żyd nie istnieje na świecie. Na sama myśl o żydzie rzygać się chce.

 16. Zdziwiony said

  Mencujsz, starożytny filozof chiński z IV w.p.n.e.,napisał:
  „Oto dlaczego uważam, ze wszyscy ludzie posiadają wrodzoną zdolność współczucia: pewien człowiek spostrzega nagle, iż niewiele brakuje, by dziecko wpadło do studni. Jego zmysł współczucia zostaje zaalarmowany. Nie dzieje się tak dlatego, że chce on zyskać przychylność rodziców dziecka czy aprobatę sąsiadów i przyjaciół, ani dlatego, że obawia się oskarżeń, w wypadku gdyby dziecka nie uratował. Bowiem nie ma człowieka, który nie posiadałby zdolności współczucia bądź zdolności odczuwania wstydu, bądź wrodzonej uprzejmości, bądź zdolności odróżniania dobra od zła.

  Zdolność współczucia jest początkiem człowieczeństwa, zdolność odczuwania wstydu początkiem prawości, wrodzona uprzejmość jest początkiem dobrych obyczajów, zdolność odróżniania dobra od zła początkiem mądrości.

  Każdy człowiek, tak jak ma cztery kończyny, tak i ma w sobie te cztery początki. Ponieważ każdy z nas ma je w sobie, człowiek, który uważa, iż nie jest zdolny do korzystania z nich, niszczy sam siebie.”

  Jak odległe od powyższych zasad są przykazania, którymi religia żydowska w swej klasycznej i talmudycznej formie zatruwa ludzkie serca i umysły.
  Droga do autentycznej rewolucji w judaizmie – do uczynienia go bardziej ludzkim, pozwolenia żydom na poznanie swej przeszłości, a tym samym pozbycie się jego tyranii – wiedzie poprzez bezlitosną krytykę żydowskiej religii.

  Izrael Szahak

 17. RomanK said

  Podwojnosc….podwojny kod- moralny, etyczny -prawny. Jeden dla siebie i swoich….i calkowicie inny dla obcych- goyim…
  Podwojny kod..wyklucza ze spolecznosci o innym kodzie. Kazdym innym kodzie…bo z zadnym nie moze byc i nie jest kompatybilnym!
  Z takim nie mozna wejsc w stosunek kontraktowy, powierniczy, ani zaden inny. Nie mozna powolywac na swiadka, czy na swiadectwo…
  I Tak tez spoleczenstwa traktowaly Zydow…i tylko i wylacznie z tego powodu….

  Wczoraj ogladalem program red Pospieszalskieg ‚ Warto rozmawiac” i naprawde warto ogladnac…
  Tam po raz pierwszy uslyszalem w tzw mediach ..z ust mlodej, madrej kobiety o nazwisku A Sierakowska…cos co jest tematem tabu…co powtarzam do znudzenia od 30 lat…ze bylo dwie Solidarnosci…i dokladnie prosto wyjasnila zgodnie z prawda co i jak…
  I cala tzw wojna i nieporozumienia maja wlasnie tam zrodlo….ronice w swietowaniu dat, roznice w karierach…roznice w statusie i zachowaniach.
  Podjal ten temat takze pan Wyszkowski….i jego starzy koledzy, ze Niezaleznych ZwZW…
  Zauwazcie -jaka alergiczna reakcje wywolalal jej wypowiedz w „madrych inaczej”:-)))
  Swoja droga ciesze sie ze w Polsce jest tego narastajaca sqwiadomosc , jaka pomoze skonczyc dyualizm sytuacji politycznej i powod rozbicia Polakow, ktorzy wola sluchac co inni gadaja ..a nie sprawdzac jak jest rzeczywistosc. mimo ,ze ne maja zadnego zaufania do relacjonujacych :-))))

 18. , said

  nie komentuję znowu–psychologia

 19. Lily said

  Re 11;Rick
  Szatan dziala przez ludzi.
  Stad te slowa „Wy jestescie dziecmi Szatana,
  i wole jego czynic chcecie”.
  Ewangelia wg.Sw.Jana 8;44.
  W III.R.P, mamy tez Ich pod dostatkiem.

 20. Lily said

  Re 3; said
  A,ten srodkowy palec,to komu Jackowski pokazuje ?. Nie”Pan”bo panowie to maja
  piekne maniery.

 21. […] https://marucha.wordpress.com/2017/09/02/najwieksze-w-dziejach-ludobojstwo-gojow/#comments […]

 22. markglogg said

  No i cóż, komuniści wymordowali przed II WŚ tyle milionów narodów w ZSRR, ale jakoś ich wystarczyło, aby po tym wszystkim, dodatkowo pokonać Rzeszę Hitlerowską, zająć pół Europy i wypuszczać w Kosmos satelity, itd.

  To jakiś portal kompletnych umysłowych pojebańców.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: