Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o List otwarty do Prezydenta RP…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (82 – …
  Uhall o List otwarty do Prezydenta RP…
  zen o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Boydar o Dugin: geopolityka wyjaśnia…
  kontra o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  UZA o Dugin: geopolityka wyjaśnia…
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

Syryjska baza wojskowa zaatakowana przez izraelskie lotnictwo

Posted by Marucha w dniu 2017-09-08 (Piątek)

Sukcesy syryjskiego wojska w ostatnich walkach o miasto Dajr az-Zaur zmartwiły nie tylko Państwo Islamskie, ale także Izrael.

Z tego powodu izraelskie lotnictwo zaatakowało w czwartkową noc bazę wojskową Syryjskiej Armii Arabskiej w prowincji Hama, zaś z tego powodu władze Syrii zażądały od Rady Bezpieczeństwa ONZ potępienia działań Izraela sprzyjających przede wszystkim islamistycznym grupom terrorystycznym.

Dowództwo Generalne Siły Zbrojnych i Armii Syryjskiej Republiki Arabskiej poinformowało wczoraj, że o godzinie 2:42 czasu miejscowego dokonany został atak rakietowy na bazę wojskową w miejscowości Masjaf, która znajduje się w prowincji Hama w zachodniej części Syrii. W wyniku ostrzału zginęły dwie osoby i naruszona została infrastruktura wojskowa, natomiast sam atak musiał zostać przeprowadzony przez izraelskie samoloty jeszcze z przestrzeni powietrznej sąsiedniego Libanu.

Jednocześnie dowództwo Syryjskiej Armii Arabskiej (SAA) nazwało izraelską agresję rozpaczliwą próbą ratowania morale wśród bojowników Państwa Islamskiego, po tym jak zostały zadane mu poważne straty związane z przerwaniem oblężenia miasta Dajr az-Zaur. Sukcesy syryjskiej armii na wielu frontach walki z terroryzmem według kierownictwa SAA niepokoją Izrael, a jego działania po raz kolejny pokazały, iż zapewnia on wsparcie grupom ekstremistów.

W związku z izraelskim atakiem Syria zażądała od Rady Bezpieczeństwa ONZ, aby ta potępiła powtarzające się ataki Izraela, a także podjęła zdecydowane i szybkie kroki wynikające z rezolucji dotyczących zwalczania terroryzmu. Działania Izraela mają bowiem uzupełniać się ze zbrodniami popełnianymi przez Państwo Islamskie i z tego powodu dalej eskalować trwający konflikt. Syryjskie władze w liście do Rady Bezpieczeństwa ONZ podkreśliły, iż izraelskie ataki systematycznie przyczyniają się do wsparcia ekstremistów.

Na podstawie: sana.sy
http://autonom.pl

Komentarzy 15 do “Syryjska baza wojskowa zaatakowana przez izraelskie lotnictwo”

 1. Sybirak said

  „W związku z izraelskim atakiem Syria zażądała od Rady Bezpieczeństwa ONZ, aby ta potępiła powtarzające się ataki Izraela…”

  Pomylono adresy.
  O powstrzymanie Izraela trzeba się zwracać do
  prezydenta Putina. Może on więcej od ONZ
  siedzącego w kieszeni Wuja Sama.

 2. Jacek2 said

  Na mój wiejski rozum to Syria zamiast zawracać sobie głowę jakimś żydowskim ONZ lepiej by zrobiła wysyłając w ramach odwetu nieoznakowane samoloty na to gniazdo żmij. Parch potulnieje gdy dostanie po łbie na dodatek nie wiedząc od kogo.

 3. peacelover said

  …oj oni spotulnieja, spotulnieja juz nie dlugo !!!!!!!!!!!!!

 4. Boydar said

  Myślę, że Putin nikomu już braku zdecydowania nie daruje. Jeżeli pozwolił na powyższe, to znaczy że w Syrii jeszcze nie wszyscy mają pełną jasność, kto, z kim i dlaczego. No więc teraz im się rozjaśniło, przynajmniej trochę bardziej.

 5. Cyborg said

  A co te i-sra-hellskie samoloty robily nad Libanem?

 6. Boydar said

  One przeważnie to sobie tam latają; taki Pan Macka niby duży i mądry a nie wie co robi samolot. Poza tym, samolot robi jeszcze wrrrr … albo zzziuuuuu … Czasem jeebuuuuduuuu … Wtedy winien jest Pan Putin, cbdo

 7. Plausi said

  Zwracamy uwagę

  na wyjaśnienia Michalkiewicza w ostatnim linku wskazanego poniiżej tekstu, trudno o bardziej rzeczową interpretację:

  http://ram.neon24.pl/post/140059,32-miliony-od-ue-na-gender-i-islamski-podboj-europy#comment_1410806

 8. Boydar said

  Paaanie Macka, stare przysłowie pczół mówi, że złość piękności szkodzi.

  Natomiast posiłkując się mądrościami Pana Gajowego, można spróbować Libańczyków usprawiedliwić – „mają za mało armat aby to Izraelowi wytłumaczyć”.

 9. Rafal Cz. said

  Trzeba poczekac. Jesii Sryjska aramia bedzie w natarciu I nic jej nie przeszkodzi to zwyciezy. I ja tej armii zycze zwyciestwa.
  chce zeby Syria byla krajem niezaleznym od USA. oraz od innych krajow.. To zadanie trudne ale wykonalne..To droga przwz krew ppzelana
  na polach bitew oraz cierpienie zwykluch ludzi uwiklanych w ten kofflikt.
  .

 10. Czesław said

  Pan Prezydent Syrii Baszszar Al-Asad wygrywa wojnę z żydowskim terroryzmem poprzebieranym za islamistów, to żydki na całym świecie wyją z bólu.

 11. Czesław said

  Z żydowskiej agresji przeciwko Syrii wypływa dla Polski i Polaków jeden ważny wniosek: – jeśli Syryjczycy byli w stanie obronić swój kraj przed żydowską okupacją, to Polacy też nie powinni mieć z tym problemów!

  ——
  Polsce Rosja nie pomoże… bo niby dlaczego?
  Admin

 12. Boydar said

  A dlaczego ktoś karmi Hawkinga ?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stwardnienie_zanikowe_boczne

 13. Czesław said

  Ad. 11. Admin.

  Rosja Polsce nie pomoże, bo Polacy swoją wolność mają gdzieś. W odróżnieniu od Syryjczyków, którzy bardziej ją sobie cenią. Jak ktoś sam sobie chce pomóc, to chętni do pomocy zawsze się znajdą. Polak woli być żydowskim podnóżkiem, lokajem, cieciem, niewolnikiem lub po prostu wyjechać na służbę do anglosasów, ale walczyć o swoje nie chce…

  Gdyby chciał, to żyd znałby w Polsce swoje miejsce…

 14. Pinxit said

  Syryjczycy zrobia wszysko, zeby tylko nie mieszkac w Polsce jako emigranci!!

 15. Czesław said

  Syryjczycy wolą żyć jak ludzie u siebie w domu, a Polacy wolą lizać anglosaskie i żydowskie tyłki. Ot, niewielka różnica w podejściu do życia…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: