Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Europa w szoku. „Te słowa Merkel to początek końca Unii”.

Posted by Marucha w dniu 2017-09-11 (Poniedziałek)

Niemiecka kanclerz ma już dosyć oporności krajów Unii Europejskiej. Angela Merkel nie może zrozumieć, dlaczego członkowie wspólnoty tak bardzo wzbraniają się przed dojściem do zgody i wspólnego decydowania.

Szefowa niemieckiego rządu w złości powiedziała coś, co ma zapoczątkować rozkład Unii Europejskiej.

W wywiadzie, którego Angela Merkel udzieliła dla Frankfurter Allgemeine Zeitung, mówiła o przewijającym się od dwóch lat problemie imigracji. Jak stwierdziła, jest zdruzgotana, że kraje członkowskie nie mogą dojść do jedności w tej sprawie. Jej słowa uznano, za „początek końca Unii”.

– Jeżeli w kwestii migracji nie będzie solidarności, to nie będzie jej też w innych dziedzinach – grzmiała Merkel.

Nie ulega wątpliwości, że sprawa imigracji do Europy ogromne dzieli członków UE. Brak solidarności w tym temacie już od dawna przekłada się na unijną stabilność, powodując w coraz większy chaos. Słowa Merkel uznane więc zostały za gorzkie proroctwo. Jeżeli nie będzie bowiem mowy o zgodzie w coraz większej liczbie kwestii politycznych wśród członków Unii, wspólnota po prostu się rozpadnie.

[Co daj Boże amen… ale nie liczmy na to. Polska, nawet w razie rozpadu Unii, będzie mocno trzymana w niemieckich łapach. – admin]

Źródło: wp.pl
http://pikio.pl

Komentarzy 17 to “Europa w szoku. „Te słowa Merkel to początek końca Unii”.”

 1. jasiek z toronto said

  Re: Artykul…
  Jak dlugo jeszcze mozna wachac zydowski smrod w niemieckim opakowaniu???
  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 2. adsenior said

  Niemiecki porządek musi być, to jest bantustany mają szkopów słuchać, inaczej kanclerzyca aniela, zmuszona jest tupać nogami!!

 3. Hasso C. said

  Nikt do tego nie dopusci. Ten artykulik to tylko chciejstwo, niestety.

 4. Jabo said

  Do kurki wodnej! Czy pani Merkel konsultowała się z innymi krajami unii,gdy zapraszała imigrantów do Europy. Solidarność unijna według pani kanclerz ma wyglądać tak: ja [czyli Niemcy] decyduję, a reszta solidarnie wykonuje.

 5. Boydar said

  To się nie ma co bulwersować. Nasza Wschodnia Siostra straciła przez NIEMCÓW (cokolwiek by to nie miało znaczyć) ponad dwadzieścia milionów swoich Dzieci tylko w II WŚ. Ile przedtem i jak, ludzki rozum nie ogarnie.

  Nigdy i za żadne pieniądze tego nie daruje. Sprawiedliwość musi zostać wymierzona, tu, na tym świecie. Bo to jest Rosjan Honor i Pamięć. Szczególnie, że winny do żadnej winy tak naprawdę się nie poczuwa. Wyrok na bandytów może być tylko jeden i już zapadł. To jak zostanie wykonany to oddzielna sprawa; dokładnie tak, jak jest to realnie możliwe.

  Ciotka Makrela to nieodrodna córka cioci Stasi. A ciocia Stasia zawsze bardzo uważała wujka Władka. Obecnie Władka, bo przedtem trudno powiedzieć.

 6. veri said

  Tyle mowy o solidarnosci … dlaczego zachodnie elity nie chca byc solidarni z nami w tym temacie imigrantow ?

 7. Maniek said

  „Jeżeli w kwestii migracji nie będzie solidarności, to nie będzie jej też w innych dziedzinach” – aż strach pomyśleć o tych innych dziedzinach, przy których przyjęcie milionów najeźdźców, to mały pikuś – czyżby ein Reich, ein volk, ein Furher?

 8. NICK said

  Jest oczywistym.
  Dbałość. O Polskość.

 9. A nowe deutsch-marki już od dawna czekają w skarbcach… 🙂

 10. Marcin said

  Gówno a nie się rozpadnie. Nie po to inwestowali grubą kasę aby wszystko za ryj trzymać aby o tak pozwolić aby się rozpadło. Przecież to największy projekt marksistowsko-leninowski od czasów zsrs. Manifest Spinellego tak pięknie się realizuje a tu takie „ponure” wizję.
  http://trybun.org.pl/2016/12/16/rozbrojenie-europejczykow-to-realizacja-komunistycznego-manifestu-altiero-spinellego-z-ventotene/

 11. La Reine Toronto said

  Cholera z Niemcami nigdy nic nie wiadomo; znajdzie sie jeden madrala i cala reszta oszaleje i pojdzie za nim…
  Ona jest do kogos b. podobna….ciekawe prawda?
  Turcja tez jest silna i ona sobie drwi z Erdogana a to juz nie zarty…Ma wielu wrogow a to nie wrozny niczego pozytywnego i dla nas tez c zyli naszej racji stanu!
  Ja sie mowi ‚f….ck po niemiecku’?
  Czuj Duch!

 12. Liczyrzepa said

  Polska handlowo i medialnie jest uzależniona od Niemiec! Warto jednak zapłacić każdą cenę, żeby odciąć się od kołchozu UE którym dyrygują Szwaby. OLAĆ ICH!

 13. Ale dlaczego? said

  „Jak stwierdziła, jest zdruzgotana, że kraje członkowskie nie mogą dojść do jedności w tej sprawie.”

  Co należy tłumaczyć:
  „A przecież naciskają na mnie z góry, by wprowadzić to NWO. Bez krajów na „wschodniej flance” EU to nie będzie to samo.”

 14. Joe said

  6…”dlaczego zachodnie elity nie chca byc solidarni z nami”..???..Bo ich poprostu brak…wszyscy odwazni zostali pozbawieni zycia w roznych okolicznosciach,na terenie calej Zachodniej Europy. A ci ktorzy sa przy zyciu,nauczeni sa siedziec cicho…Wiec pozyteczni idioci maja ulatwione zadanie…Wot cala zagwozdka politycznej poprawnosci.

 15. Sybirak said

  [Co daj Boże amen… ale nie liczmy na to. Polska, nawet w razie rozpadu Unii, będzie mocno trzymana w niemieckich łapach. – admin]

  Admin ! Więcej wiary w Bożą sprawiedliwość.

  Wystarczy stosowne opodatkowanie a markety oraz niemieckie media przestana istnieć w Polsce.
  A przy okazji „ulica i zagranica” dla zdrajców Polski przestanie być realna !

  Daj Boże by stało się to jak najszybciej abym zdążył za tego życia obejrzeć to na własne oczy.

 16. Dobrze grają swoje role. Napięcie rośnie jak w baranich jajach na widok owcy w rui. Chaos ma być. Niezgoda ma być. Tylko wówczas stado zaakceptuje „wybawicieli” i samo się zaczipuje, zamknie w klatkach, a klucze odda tym uszkodzonym genetycznie.

 17. Hulajdusznik !! uja to najdokladniej 🙂 wprost precyzyjnie 🙂 ich Plan jest baaardzo prosty i od rewolucji francuskiej niezawodny! Najpierw zamet ,bieda ,nedza groza chaos ! a potem CI sami ziemscy bogowie proponuja :lad ,harmonie,porzadek ,dobrobyt , ale tym razem z ich diabelskim chipem wstawionym w glopie medialnie porazone LBY:):)

Sorry, the comment form is closed at this time.