Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Saskie czasy i koniec Polski

Posted by Marucha w dniu 2017-09-14 (czwartek)

Sytuacja w Polsce współczesnej coraz bardziej przypomina to, co działo się w okresie przed wyborem Stanisława Augusta Poniatowskiego na króla.

Są dwa nienawidzące się stronnictwa z których jedno szuka za wszelką cenę wsparcia za granicą. Jest słabe i niewydolne państwo – albo skłócone, albo już uzależnione od potężniejszych sąsiadów.

Jakaś znana postać, już nie pamiętam aktorka, czy piosenkarka, zamieszcza w internecie mapkę Polski mniej więcej podzieloną wzdłuż Wisły. To, co na wschód od Wisły to „państwo PiS”. To, co na zachód, to „rzeczpospolita polska”. Wierzę, że są ludzie tak zacietrzewieni, iż gotowi na taki podział, najlepiej przy pomocy Unii Europejskiej, a za karę niech „państwo PiS” dostanie się pod rosyjski but.

[Jednak Polacy chyba są jeszcze głupsi od Litwinów… zwłaszcza piosenkarki – admin]

Kolejny element to wywołanie dyskusji o polskich granicach. Dzisiejsza Polska jest w takiej sytuacji, że powinna być ostatnim państwem zainteresowanym taką dyskusją. Zbyt wielu rodakom wydaje się chyba, że ziemie zachodnie uzyskaliśmy raz na zawsze, a problemem jest odzyskanie tego, co za Bugiem. Takiemu myśleniu może sprzyjać względnie dobra sytuacja gospodarcza. Podobnie było w Rzeczpospolitej u schyłku panowania dynastii saskiej.

Tymczasem obecnie ta dobra koniunktura ma kruche i wątłe podstawy, ponieważ rośnie zadłużenie i wydatki państwa oraz inflacja, a maleją inwestycje. Dodatkowo jedne z badań pokazują, że młodzież mentalnie zaczyna przypominać hreczkosiejów z czasów Rzeczpospolitej za Sasów. Chcą mieć spokój, bezpieczeństwo i siedzieć na miejscu. W ich myśleniu nie ma miejsca na silną Polskę, mogącą i potrafiącą oddziaływać politycznie i gospodarczo na zewnątrz.

Sytuacja w czasie kiedy królem został Stanisław August Poniatowski jeszcze rozbiorami nie groziła, ale solidnie je przygotowywała. Podobieństwa do tamtego czasu, które widać obecnie mogą być powierzchowne, ale lepiej mieć się na baczności.

Jeżeli takie sprawy jak kwestionowanie granic i ingerencja zewnętrznych sił nabiorą mocy, to nikt w Polsce nad nimi nie zapanuje. Dla mnie to są symptomy definitywnego upadku Polski w obecnej postaci. W Polsce początków panowania Stanisława Augusta były to wewnętrzna polityczna głupota i nienawiść oraz słabość państwa, połączona z wrogością potężnych sąsiadów. Obecnie wszystkie te warunki już występują.

Andrzej Szlęzak
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 13 to “Saskie czasy i koniec Polski”

 1. JO said

  August Poniatowski byl pro rosyjski, byl jak sie wydaje Polakiem. Tego Krolazgoda na oddanie wladzy Carowi Rosji spowodowala , ze Polska i Polacy przetrwali kolejne 150 lat jako Katolicki Narod, majacy swoje panstwo.

  Dzis panujacymi sa Zydzi – Masoni… prowadzacy antypolska, antynarodowa, zabojcza polityke dla narodu polskiego, polityke antyslowianska i antychrzescijanska.

  Czasy dzisiejsze nie maja porownania do przeszlosci.

  Ten artykul to sen, romantyczny sen…inaczej bredzenie

 2. Bogaty Miś said

  „Jeżeli takie sprawy jak kwestionowanie granic i ingerencja zewnętrznych sił nabiorą mocy, to nikt w Polsce nad nimi nie zapanuje”
  – mądre stwierdzenie. Najgorsza konstatacja (jeśli trafna), to to, że „młodzież mentalnie zaczyna przypominać hreczkosiejów z czasów Rzeczpospolitej za Sasów”. Polityka Czartoryskich była jedyną możliwą dla ocalenia istnienia odrębnej państwowości i wprowadzania reform. Sojusz Stronnictwa Patriotycznego (masoni) z Prusami, to był cios w plecy tej polityce, i doprowadził do II-go rozbioru. Wtedy, przed 1939, i teraz, bez masonerii zniszczenie Polski nie udałoby się.

 3. Boydar said

  .https://www.youtube.com/watch?v=kgZLZmXXXbg

 4. Chazarowie Potem Chazarowie Teraz
  Od ponad 1400 lat Chazarowie wciąż rozprzestrzeniają niewyobrażalne zniszczenie, śmierć i zło wszędzie tam gdzie się pojawiają, tylko znacznie gorsze niż kiedykolwiek.
  oryginał napisany przez Preston’a James’a i Mike’a Harris’a
  http://www.veteranstoday.com/2017/09/05/khazarians-then-khazarians-now/khazarian-preferences/
  Tłumaczenie i korekta: Jerzy Majewski

  Jest to dobrze znany fakt, że Chazaria została zniszczona wspólnie przez Rosję, jak i Persję (obecnie Iran) w ok. 1250 r. I to z dobrych powodów. Od wielu lat, Rosja i Persja, wystosowywały całe mnóstwo zdecydowanych ostrzeżeń do państwa chazarskiego, jednak bez odzewu. Powodem tego ostatecznego zniszczenia Królestwa Chazarii było to, że jego władcy i jego mieszkańcy zignorowali te ostrzeżenia, które zostały podjęte wspólnie przez Rosję i Persję.
  Rosja i Persja wielokrotnie instruowały przywództwo Chazarów, że jako państwo i naród muszą się zmienić i odejść od swoich złych, nieludzkich sposobów postępowania oraz zaprzestać pasożytnictwa wobec swoich sąsiadów lub ponieść konsekwencje całkowitego zniszczenia.
  Chazarowie byli znani przez mieszkańców przygranicznych krajów, z bycia kłamcami, zwodzicielami, złodziejami, przestępcami, manipulatorami, gwałcicielami, pedofilami, mordercami, złodziejami tożsamości i pasożytami społecznymi najgorszego rodzaju. A co gorsza, ich władca król Bułan nie zrobił nic, aby odwrócić ten trend, ponieważ on też był jak oni.
  Kiedy Chazaria została ostatecznie zniszczona w ok. 1250 r. przez Rosję i Persję, ustało trwające ponad 500 lat terroryzowanie, rabowanie, mordowanie i pasożytowanie na sąsiadach.
  Te endemiczne zachowania kryminalne były wspierane instytucjonalnie przez ich przywódców i kulturę chazarską. W Chazarii nie było rządów prawa, były tylko zasady manipulacji, socjopatii, siły, przemocy i nikczemności.
  Chazarowie wielokrotnie żerowali na podróżnych w pobliżu ich granic lub osobach, które próbowały przejechać przez Chazarię. Podróżowanie do Chazarii lub przez Chazarię było zwykle śmiertelnym błędem. Kobiety były często gwałcone, a następnie mordowane a jeśli były wystarczająco młode służyły jako niewolnice seksualne.
  Chazaria była znana przez inne narody jako bezprawny, zły naród, który pozwalał na najgorsze zbrodnie wobec sąsiadów i podróżnych, których nie można sobie wyobrazić. Chazaria była znana jako uosobienie samolubstwa i zła, od króla aż do przeciętnego obywatela.
  Obecnie wiadomo z recenzji badań genetycznych dokonanych w instytucie John’a Hopkins’a, że Chazarowie nie posiadają absolutnie żadnej krwi hebrajskiej i wcale nie są Semitami i nigdy nimi nie byli.
  Uważa się, że pochodzenie Chazarów jest powiązane z hybrydyzacją pomiędzy Turkami i Mongołami, bez żadnych powiązań genetycznych ze starożytnymi Hebrajczykami.
  To naprawdę interesujące, że Chazarowie w ogóle nie mają żadnej starożytnej krwi hebrajskiej, chociaż ich przywódcy zazwyczaj twierdzą, że niosą ze sobą starożytną hebrajską krew i są Semitami. Jeśli wcale nie są Semitami to nie mają absolutnie żadnych praw rodowych do jakiegokolwiek kraju na Bliskim Wschodzie (obecny Izrael).
  Około 80% Palestyńczyków posiada starożytną hebrajską krew, a tym samym są prawdziwymi Semitami i posiadają wszelkie, nieodparte i absolutne prawo przodków do Palestyny, pomimo wszelkich twierdzeń chazarskich, które opierają się na kłamstwach i intrygach politycznych.
  Można zatem sądzić, że Izraelczycy nie tylko nie są wcale Semitami, ale są największymi antysemitami na całym świecie za ich ogromną kradzież ziemi palestyńskiej i ludobójstwo przeciwko Palestyńczykom. I pomimo tej wyjątkowej rzeczywistości, szefowie chazarscy natychmiast oskarżają kogokolwiek, kto krytykuje ich lub Izrael, że są antysemitami – co jest oczywistym błędem.
  Staje się oczywiste dla wielu, że Izrael jest głęboko rasistowskim państwem chazarskim, które kontynuuje te same antyspołeczne wzorce przestępcze, które doprowadziły do jego zniszczenia około roku 1250.
  Dlaczego Rosja i Persja zniszczyły Chazarię około roku 1250?
  Przywódcy rosyjscy i perscy mieli dość, około roku 750 AD – Król Chazarii, Bułan, otrzymał ultimatum wspólnie od Rosji, jak i Persji, które dawało mu wybór jednej z trzech religii Abrahama, w celu „oczyszczenia” ludu chazarskiego.
  Chazarowie w tamtych czasach byli znani przez tych, którzy żyli w krajach sąsiadujących jako kłamcy, oszuści, złodzieje, zbójcy, mordercy, złodzieje tożsamości i pasożyci społeczni najgorszego sortu. A co gorsza, ich władca nie zrobił nic, aby odwrócić to, ponieważ on też był taki jak oni.
  Raz za razem żerowali na podróżnych w pobliżu ich granic lub na kogokolwiek, kto próbował przejechać przez Chazarię. Zwykle było to śmiertelnym błędem.
  Gdy problem osiągnął epickie proporcje i nie był już akceptowany przez otaczające narody i ludy, przywódcy rosyjscy i perscy utworzyli koalicję i dostarczyli surowe ultimatum królowi Chazarii, Bułanowi.
  To ultimatum polegało na tym, że Chazaria jako naród musi natychmiast zmienić sposób postępowania, a król Bułan musi wybrać jedną z trzech religii Abrahamowych i wprowadzić ją jako urzędową religię państwa chazarskiego. Król Bulan został poinformowany w sposób nie pozostawiający żadnych wątpliwości, że wybrana religia musi być indoktrynowana we wszystkich regionach Chazarii, aby służyć jako zasady postępowania i jako podstawę integralności i etyki, która była wcześniej nieobecna.
  Król Bulan zgodził się i wybrał judaizm oparty na Torze jako oficjalną religię Chazarii. Działało to przez chwilę, ale wkrótce Chazarowie powracali do swoich starych sposobów narodowego bandytyzmu, brutalnego morderstwa i pasożytnictwa wobec innych i okolicznych narodów.
  Zamiast pracować nad tym, aby wyznawać moralność i etykę w swoim kraju, podejmując poważną próbę praktykowania judaizmu opartego na Torze, król Bulan i jego najwyżsi urzędnicy zostali faktycznie zapoznani z czarną magią i sztuką tajemną wywodząca się z babilońskiego talmudyzmu, lepiej znaną jako kult Baala lub szatana (satanizm, lucyferianizm). Z zewnątrz wyglądało to jak judaizm oparty na Torze, który mógł być używany jako fałszywa przykrywka do ich niecnych celów, czym faktycznie to było.
  Powodem tego, że ten wybór króla Bułana nie stał się trwałym rozwiązaniem dla społeczności Chazarii, ponieważ sam nigdy nie przyjął ani nie praktykował wyłącznie judaizmu ortodoksyjnego, natomiast pokazywał tylko fałszywy wygląd zewnętrzny tej religii.
  Zamiast tego nauczył się tajemnych sztuk talmudyzmu babilońskiego i ćwiczył sekretne obrzędy okultystyczne demonologii satanistycznej, aby uzyskać więcej mocy, bogactwa i statusu społecznego.
  Tajemne oddawanie czci i praktykowanie kultu talmudyzmu babilońskiego przez króla Bułana (wielbienie Baala, Satanizm) były dobrze ukryte przez jego fałszywe przedstawienie zewnętrzne judaizmu ortodoksyjnego jako przykrywki. Jego serce nie świeciło przykładem i nie prowadziło ludzi z dala od kulturalnej socjopatii, nieludzkości i przestępczości, z której Chazaria była dobrze znana.
  Początkowo, gdy ultimatum zostało wydane wspólnie przez Rosję i Persję, Chazarowie cofnęli się na chwilę ze złej drogi, obawiając się zniszczenia. Ale ich kultura pozostała taka sama; a ich stare sposoby znęcania się, kradzieży i mordowania sąsiadów zaczęły się ponownie – tym razem gorzej niż wcześniej.
  W końcu około 1250 roku sytuacja stała się nie do przyjęcia zarówno dla Rosji, jak i dla Persji i wspólnie zdecydowali na inwazję Chazarii i zniszczenie jej doszczętnie.
  Obecny król i jego dworzanie byli ostrzeżeni przez swoich szpiegów, a najwyższa szlachta chazarska uciekła ze swoim bogactwem srebra i złota przed inwazją i zniszczeniem Chazarii.
  Trudno ustalić wszystkie szczegóły dotyczące tego, dokąd udała się chazarska rodzina królewska, ale wydaje się, że kontynuowali praktykowanie czarnej magii i okultyzmu talmudycznego babilońskiego i wyemigrowali do Włoch i innych państw Europy Zachodniej.
  Historia Chazarii została starannie wyeliminowana z większości bibliotek w świecie zachodnim i trzeba się dobrze dokopać aby ją odnaleźć. Na szczęście, Sołżenicyn udokumentował dość dużą część historii chazarskiej przed swoją śmiercią.
  Prawda o destrukcji króla Bułana i Chazarii przez Rosję i Persję za ich nieodpokutowane zło jest dziś bardzo strzeżoną tajemnicą chazarską, a liderzy Chazarii bardzo obawiają się ujawnienia tego społeczności międzynarodowej.
  Członkowie chazarskiej rodziny królewskiej, którzy specjalizowali się w babilońskim talmudycznym satanizmie, uczestniczyli również w ofierze poświęcenia małych dzieci, ponieważ wierzyli, że dostarczy im to coraz więcej satanistycznych mocy.
  Sołżenicyn, historyk – Książkę tę można przeczytać online.
  Główni Chazarowie, ze szczytów władzy królewskiej, znani są jako najwięksi na świecie oszuści, zwykle ukrywający się w innych grupach, twierdząc, że należą do dziedzictwa genetycznego i kulturalnego tej grupy.
  Ostatecznie członkowie chazarskiej rodziny królewskiej stali się mistrzami w babilońskiej talmudycznej „magii pieniędzy”, czyli zarabianiu pieniędzy na niczym z powodu szkodliwej lichwy. Często przybierali tożsamość Żydów i twierdzili, że mają starożytną krew hebrajską, gdy nie mieli jej wcale, a tylko nosili krew chazarską (mongolsko-tatarską).
  Wkrótce stali się bankierami watykańskimi i byli znani jako „Hof Juden” lub „Żydami Trybunału” uznanymi przez różnych królów, królowe, rodziny królewskie i narody europejskie.
  Zostali więc łatwo zaakceptowani przez starą europejską rodzinę szlachecką, która przejęła kontrolę nad Watykanem, gdzie również praktykowano talmudyzm babiloński i gdzie wierzono w uzyskanie władzy od ciemności satanistycznej, używając do tego celu sekretnej ofiary z dzieci.
  Czy ktoś będzie smutny, gdy zostaną wygnani?
  Chazarowie zostali przyjęci jako narzędzie mocy dla starej europejskiej szlachty, którzy byli również satanistami praktykującymi czarną magię i rytuały okultystyczne.
  Jasnym jest, że Chazarowie byli przychylnie przyjęci przez starą europejską szlachtę, ponieważ czcili szatana tak jak oni, i podzielali wiarę w tajne czarne sztuki i obrzędowe rytuały, takie jak ofiara z dzieci. Wkrótce Chazarowie wżenili się w brytyjskie rodziny królewskie i inne europejskie rodziny królewskie.
  Szczytowi przywódcy chazarscy byli znani ze swojej wiedzy na temat intryg politycznych, ludzkiego kompromisu i szantażu, a także administrowania lekami hipnotycznymi i specjalnymi truciznami, które służyły do uśmiercania ludzi a ich śmierć wyglądała jakby z przyczyn naturalnych lub kondycji zdrowotnych.
  Zdołali przejąć kontrolę nad City of London, gdy Napoleon został pokonany i procedowali w procesie przejęcia kontroli nad wszystkimi zachodnimi systemami monetarnymi dystrybucji pieniądza. Ustanowili prywatne systemy drukowania pieniądza i szkodliwej lichwy.
  Naczelni przywódcy chazarscy, mistrzowie czarnej magii i okultyzmu, w 1913 roku, przejęli amerykański system tworzenia i dystrybucji pieniądza kreując Federal Reserve System (System Rezerwy Federalnej). Zostało to zrobione przy użyciu skomplikowanych systemów łapownictwa, szantaży i ludzkich kompromisów aby zdobyć wystarczająco dużo głosów w Kongresie z poparciem Prezydenta USA. Celem było przeforsowanie tego nielegalnego i niekonstytucyjnego aktu prawnego i dokonanie największego przestępstwa finansowego w historii.
  Jako przykład – chazarska rodzina Kagan z PNAC: Donald (tata) Victoria, Robert i Fred Kagan
  Naczelni Chazarowie ustanowili swój mocny przyczółek w Ameryce.
  Gdy naczelni Chazarowie ustanowili przyczółek w Ameryce, byli w stanie wykupić za łapówkę lub ludzki kompromis prawie wszystkich wybranych i wyznaczonych urzędników rządowych USA. Ci, którzy się nie zgodzili na współpracę z Chazarami, zostali wyparci lub wygnani, następnie zastąpieni przez chazarskich wybrańców.
  Wkrótce wszystkie amerykańskie systemy polityczne, agendy rządowe, korporacyjne, wymiaru sprawiedliwości, systemy wojskowe i wywiadu zostały przejęte za pomocą tych samych metod. Pozwoliło to naczelnym Chazarom na pasożytowanie w Ameryce, co w praktyce oznaczało uczynienie z większości Amerykanów niewolników, i to niewielkim nakładem.
  Ameryka została przekształcona w narzędzie chazarskie do pasożytowania na reszcie całego świata. Dobrze opisał to John Perkins w jego klasycznej książce Confessions of a Economic Hitman (Wyznania Płatnego Mordercy Gospodarczego).
  Chazarskie motto mówi: kupuj wszystkich, jeśli to możliwe, w przeciwnym razie odstaw ich na bocznicę lub zabij.
  Systemy tworzenia i dystrybucji pieniądza zostały przejęte przez główno-dowodzących Chazarów (zwane „Moneychangers” przez osoby poufne) w każdym zachodnim narodzie świata.
  Narody islamskie odmówiły ustanowienia systemów bankowych opartych na szkodliwej lichwie; i dlatego narody islamskie od tej pory były celem zniszczenia przez przywódców chazarskich.
  Rząd USA jest teraz wykorzystywany do prowokowania jakiegokolwiek narodu, takiego jak Rosja, Chiny i niektóre kraje Bliskiego Wschodu, które nie chcą pozwolić Chazarom prowadzić swojej bankowości.
  Najwyżsi dowodzący Chazarowie nazywani są liderami chazarskiej mafii Rothschild’a, bo to właśnie jest mafia, mafia chazarska prowadzona przez bankierską rodzinę Rothschildów, którzy są rzekomo wysokimi mistrzami szatańskimi.

  Podsumowanie i konkluzja
  Dokumenty historyczne, mówią wyraźnie, kim Chazarowie byli w okresie 750 AD do 1250 roku, zanim Rosja i Persja zniszczyły Chazarię za ich nieodpokutowane i niewyobrażalnie złe postępowanie.
  Ich władcy i ich ludzie, ogólnie rzecz biorąc, byli źli do szpiku kości. Sugeruje to, że ta patologia kryminalna była instytucjonalna i kulturowa. Inni twierdzą, że jest to też genetyczne zachowanie, ale to pozostaje wciąż w rękach opracowań naukowców.
  Kiedy King Bułan potwierdził, że wybrał judaizm i jako oficjalną religię państwa Chazarii, skłamał i promował tylko jej pozorny i fałszywy wizerunek, zachęcając jednocześnie do praktykowania diabelskiej czarnej magii i niewyobrażalnie złych rytuałów okultystycznych, takich jak pedofilia, ofiary z dzieci i picie krwi.
  Pytanie, które wymaga odpowiedzi -czy po ponad 1000 latach ród chazarski i jego przywódcy w ogóle się zmienili? Czy nadal są bandycką rasą porywaczy, lichwiarzy, oszustów, szumowin i morderców?
  Najwyraźniej ich czołowi przywódcy w ogóle się nie zmienili i są w istocie gorsi, bo teraz niszczą całe narody i ludy, używając amerykańskich wojsk jako mięsa armatniego, aby popełnić ludobójstwo w wyniku wojny. Czy tylko przywódcy chazarscy i ich wybrani pachołkowie, którzy niezasłużenie okupują najwyższe pozycje władzy, pozostali tak niewyobrażalnie źli i nieludzcy?
  Odkąd Chazaria została zniszczona około roku 1250 AD, ponad 150 narodów wyrzuciło Chazarów ze swoich terytoriów za ich złe postępowanie. Teraz z powodu szerokiego dostępu do internetu rośnie świadomość, że naczelni Chazarowie są złoczyńcami, mordercami, oszustwami i pasożytami na całym świecie.
  Bojkot, zbywanie akcji, sankcje świadczą o wzrastającej świadomości. Wygląda na to, że wkrótce cały świat powtórzy działania Rosji i Persji w kontaktach z Chazarami.
  Tak, cały świat jest szybko informowany o problemie chazarskim, czyli największym problemie dzisiejszego świata, a nadużycia i nieludzkość Chazarów przelały czarę goryczy. Jest prawie pewne, że w najbliższych miesiącach prywatny bank Rothschildów zostanie wyeliminowany z City of London.
  Ruch ten pozbawi Chazarów centrum zarządzania i osłabi dowództwo Chazarskie oraz jego kontrolę i siłę na całym świecie. Wątpisz w to, a więc sprawdź podstawową wiedzę dotyczącą BRICS, AIIB, Silk Road System (szlak jedwabny), Szanghajskiej Giełdy Papierów Wartościowych i niedawnej erozji amerykańskiego systemu Petro Dollar z Arabią Saudyjską przyjmującą zapłatę za ropę w walutach innych niż dolar USA.
  Chazarscy główno-dowodzący zawsze trzymają się ponadczasowej, międzypokoleniowej urazy. Rewolucja bolszewicka była zemstą wobec Rosji za zniszczenie Chazarii około 1250 roku.
  Około 80% bolszewików były bezbożnymi Chazarami, którzy gwałcili, łupili, torturowali i zamordowali ponad 100 milionów obywateli innych państw nie będących chazarskimi obywatelami rosyjskimi. Ci sami bolszewicy zrobili to samo Niemcom, kiedy weszli do Niemiec Wschodnich pod koniec II wojny światowej. Faktem jest, że bolszewizm był ukryty w Chazarianizmie. To samo dla maoizmu.
  Ameryka została zinfiltrowana i przejęta przez mafię chazarską Rothschildów, która jest zdeterminowana aby zniszczyć dziedzictwo chrześcijańskie i deistyczne Ojców Założycieli USA wraz z gospodarką, granicami, językiem, rolą płci i małżeństwem oraz rodziną.
  Chazarowie stali się niszczycielami społeczeństwa i wszystkiego, co rodzi się naturalnie, czyli naturalnego porządku rzeczy.
  Chyba, że Amerykanie i obywatele świata obudzą się i wyrzucą tych chazarskich przywódców z wysokich stanowisk, jakie uzyskali nienależnie w wyniku rabunku, wymuszenia, przekupstwa, szantażu i ludzkiego kompromisu lub morderstwa, Ameryka jest skazana na zagładę, a z nią cały świat.

 5. Bryś said

  Nienawiść, wrogość, piosenkarki – panie Andrzeju – to tylko interesy.

 6. Jurgen said

  PiS to wielka kruszarka którą chazaraowie przemielą Polskę na bezwartościowy gruz. Wrzucą do niej wszystko co nie pasuje budowniczym POLIN: Ziemie Zachodnie, pomniki i mauzolea, zabytki, a na końcu ludzi, w czym pomogą specjalnie w tym celu ściągnięte Ukry.

 7. Panie Majewski, trochę to chaotyczne i niestylistyczne. Radziłbym, aby popracował pan jeszcze nad tym materiałem i zwracał też uwagę na błędy merytoryczne. Na przykład nie Rosja a Ruś. Całość ma sens, ale każdy z potomków i pociotków tych mieszańców w łatwy sposób może Panu dopie_dolić, bo tych istotnych błędów jest sporo. „Veteranstoday” też nie ma dobrej marki. Zamiast „anglospasów” lub w uzupełnieniu, jeśli Pan woli, proszę poczytać książki Татьяны Грачёвой (Tatiany Graczowej), o której już tu było w Gajówce.

  Oto jedna z nich:

  „Święta Ruś przeciwko Chazarii”

  https://rapidu.net/9621970744/Swięta-Rus-przeciwko-Chazarii.pdf

  Dla chcących zgłębić ten temat, na zachętę:)

 8. Chazarskie ych mameły!

 9. Ja jeszcze do Pana Jerzego Majewskiego. Czy czytał pan książki niejakiego Michaela Bradley’a, żyda z Kanady? Otóż był on ongiś przez żydów wysławiany i hułubiony, dopóki nie dotarło do nych, o czym pisze.

  Oto link do jego strony:

  http://www.michaelbradley.info

 10. Amadeus said

  Nie wiem co bierze autor, ale mocno go to kopie. Chyba że bierze informacje o Polsce i Polakach od ruskich lub niemieckich pierdolcow.

  ——
  Najłatwiej to piardnąć i uciec.
  Admin

 11. Plausi said

  Powtórka czasów saskich

  „Sytuacja w Polsce współczesnej coraz bardziej przypomina to, co działo się w okresie przed wyborem Stanisława Augusta Poniatowskiego na króla. ”

  „Są dwa … stronnictwa z których jedno (i drugie) szuka za wszelką cenę wsparcia za granicą”

  Skutek tego już mamy, „Zbyt wielu rodakom wydaje się chyba, że ziemie zachodnie uzyskaliśmy raz na zawsze”

  https://pppolsku.wordpress.com/2017/09/13/zmiany-na-mapie-polski/

  chyba tylko na jakiś okres czasu.

  Także każdy sejm dziś, jest „sejmem czterolenim”, wyniki są podobne.

  O tym, że królewicz Stanisław August został nasadzony przez Rosję na tron, wiemy od dawna, o tym, że premierczyk Donald czy premierczyczka Beata, ta nawet przeszkolona w tym celu w USA, zostali nasadzenie przez siły zewnętrze nie wiemy jeszcze, ale możemy się domyślać.

 12. ojojoj said

  Za sasa popuszczalo sie pasa.
  Dzisiaj jest to samo. Na polskich ulicach coraz wiecej widac sloni i hipopotamow.

 13. Bronisław said

  Re: 7. Szanowny Panie Hulajdusznik!

  Wdzięczny jestem Panu za krytyczny osąd, który Pan wyraził w słowach: „Panie Majewski, trochę to chaotyczne i niestylistyczne. Radziłbym, aby popracował pan jeszcze nad tym materiałem i zwracał też uwagę na błędy merytoryczne. Na przykład nie Rosja a Ruś.”!!!

  Kaganat Chazarski został rozbity natomiast w 965 roku przez księcia Rusi Kijowskiej Światosława, który dokonał tego dzieła przy
  wydatnej pomocy walecznych Wikingów, a Chazarowie zostali rozproszeni po całym Księstwie Kijowskim i innych krainach, w tym także w Naszym Królestwie Lechitów!!!

  W III wojnie światowej, jak zapowiadają Święci i Błogosławieni, a zwłaszcza III Tajemnica Fatimska, Chazarzy sami dokonają swej samozagłady, pociągając za sobą wiele innych narodów i państw!!!

  Gorąco pozdrawiam Pana, Panie Hulajdusznik oraz Autora omawianego wpisu!

  Króluj Nam Chryste!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.