Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbych o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  UZA o Wykład internetowy profesora N…
  ! o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  lewarek.pl o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Listwa o Struktura muzyki
  Panicz Pawełek o Jedno zdjęcie – trzy kłam…
  Olo o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  lewarek.pl o Struktura muzyki
  Listwa o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  Listwa o Struktura muzyki
  UZA o Niemiecka dziennikarka opowiad…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Wolne tematy (77 – 2017)

Posted by Marucha w dniu 2017-09-26 (Wtorek)

W szwedzkim mieście Örebro spłonęła największa w kraju szyicka świątynia. Strażacy toczyli wielogodzinny bój z ogniem. Policja zatrzymała 20-letniego mężczyznę podejrzanego o podpalenie. Funkcjonariusze twierdzą że przestępstwo nie miało podłoża politycznego ani religijnego, bo niby dlaczego miałoby mieć?

Poniżej miejsce na wolne uwagi.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2017/09/21/wolne-tematy-76-2017/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2017/09/30/wolne-tematy-78-2017

Gajowy Marucha

Komentarzy 219 do “Wolne tematy (77 – 2017)”

 1. Bober said

  poprzednie 245 Cyborg

  Ze chembzdetów i cyklofaguf.

 2. osoba prywatna said

  – Mamy ogromne zasoby geotermalne. To centralne ogrzewanie, do którego wystarczy się podłączyć – mówił minister środowiska Jan Szyszko. We wtorek podpisano umowy ws. poszukiwania wód geotermalnych w kilku gminach w Polsce. Koszt tych odwiertów to ok. 100 mln zł.
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/szyszko-wody-termalne-geotermia,61,0,2369597.html

 3. NICK said

  Proste. Pożywne. Smaczne. Tanie.

  A tu? Kabaret:
  https://opinie.wp.pl/roman-giertych-kaczynski-ogral-prezydenta-6170315528759425a

 4. NICK said

  Tu też:
  https://opinie.wp.pl/roman-giertych-kaczynski-ogral-prezydenta-6170315528759425a
  prawdą jest, że postępuję za radami P. Jaśka.
  Ale?
  I tak jesteśmy, hm, na widelcu?

 5. osoba prywatna said

  Jabłonowski i Milewski – Szczepienia w Polsce
  .https://www.youtube.com/watch?v=ySTAMak1jxE

 6. osoba prywatna said

  Jabłonowski i Poręba – Desant Berlingowców na Warszawę 1944
  .https://www.youtube.com/watch?v=qFhwX_CuD6g&t=1

 7. NICK said

  Ech. Pani Osobo.

 8. Gerard said

  CZEGO MOZEMY ZAZDROSCIC NIEMCOM?

  Nieufność, niechęć a nawet nienawiść do wszystkiego co germańskie jest głęboko zakorzeniona w polskiej duszy. Każdy kto odważyłby się postawić nam za przykład Niemcy, natychmiast zostałby okrzyknięty zdrajca narodu polskiego. Tymczasem, świat podziwia Niemcy, i to nie tylko ich wspaniałą gospodarkę, dyscyplinę, praworządność, solidna prace,organizacje itd. Ostatnio, wiele krytycznych komentarzy wywołał izraelski historyk prof. Martin Levi van Creveld, któryuznał Wehrmacht za najlepsza armie w historii świata. http://prawica.net/28564).

  My Polacy oburzamy się kiedy nasze bohaterstwo, poświęcanie się za innych lub za wielkie idée jak wolność, wiara, demokracja, itp.. budzą u innych co najwyżej uśmiech politowania a nawet zwykłą kpinę. Polak to często synonimgłupka, idioty rzucającego sie z przysłowiową lanca na czołgi. Ostatnio, protest Polonii amerykańskiej wywołałylekceważące uwagi rektora Uniwesytetu Stanowego w Ohio prof. Gordona Gee na temat polskiej armii.http://www.forum-polonia-houston.com/?p=3100
  Zapytajmy wiec czy nie powinniśmy spojrzeć na nasza historie mniej emocjonalnie. Przy całym bohaterstwie polskiegożołnierza w czasie II wojny światowej, żenująco wygląda np. zachowanie przedwojennej piłsudczykowskiej generalicji.Weźmy jako przykład Naczelnego Wodza, który 17 września gdy jego żołnierze bili się z Niemcami uznał za stosowne uciekać do Rumunii, co angielski generał Carton de Viart miał dyplomatycznie skomentować słowami:”szukam precedensu w historii i nie znajduję żadnego” http://prawica.net/28700

  Chyba jednak najbardziej powinniśmy zazdroscic Niemcom faktu, ze każdy ich rząd czy kanclerz w calej historii Niemiec zawsze na pierwszym miejscu stawiał swój naród. Nas może oburzać fakt ratowania tuz po wojnie oraz zapewnienie ochrony niemieckim obywatelom nazistom, wśród których było wielu przestępców wojennych.http://prawica.net/28656 Jakże podle na tym tle wygląda zachowanie rządu w powojennej Polsce w stosunku do własnych obywateli. Tysiace aresztowanych, torturowanych lub zamordowanych działaczy i żołnierzy podziemia. Ludzie rządzący Polska zachowywali sie tak jakby gardzili własnym narodem lub wręcznienawidzili go. W wyniku wojny oraz zmian politycznych, jakie miały miejsce tuz po niej, w Polsce nastąpiła wymiana elit. Znany intelektualista Artur Sandauer ujął to obrazowo, mówiąc ze „w wyniku II wojny światowej Polacy utraciligłowę a Żydzi ręce i nogi. Na polski korpus nasadzono pejsata zydowska głowę.”

  Wydawało się, ze masowy, narodowy ruch Solidarność przywróci nam autentyczne polskie rządy. Stalo się jednak inaczej. Jak pisze Cezary Rozwadowski w świetnym artykule pt. SMUTNA ZABAWA W KLOCKI HISTORYCZNE
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=5694&Itemid=56
  „Jako klocek dziesiąty zakwalifikowalbym zainfekowanie systemu ustrojowego larwami destrukcji. To tak, jak giez bydlęcy nakłuwa skórę np. krowy i składa tam jajo. Z jaja wylęga się larwa żywiąc się gotowym kotletem tatarskim, larwa rośnie i przegryza cystę, jaką w samoobronie otoczył ją organizm zwierzęcia i wydostaje się na zewnątrz (np. do USA). Tak żydowski desant sprawujący niepodzielną władzę po 1989 r., złożył jaja w zdrowym ciele narodu polskiego. Ojcowie III Rzeczypospolitej niepolskiego pochodzenia stworzyli patologiczne w zamiarze struktury państwa, przestępcze zasady funkcjonowania państwa i wadliwe prawo a wylęgłe z jaj tych larwy, żywią się ciałem Polski, naigrawając się z nas mamrocząc coś o demokracji i sprawiedliwości, dla pozoru prowadząc ze sobą „zaciekłą” wojnę medialną.
  Całkiem nieciekawa układanka, i w moim przekonaniu bliska prawdy, ale dzisiaj prawda to coś innego niż prawda prawdziwa. Dzisiaj prawdę piszą nadal ci, którzy w naszym imieniu przy okrągłym stole załatwiali swoje partykularne interesy żydowskiej diaspory.
  Przecież tym wszystkim nie zarządzał przypadek, czyli chaos, wszystko to, co się zdarzyło miało swoją przyczynę i praprzyczynę, celowość tego ciągu zdarzeń jest porażająca, tylko ślepcy nie potrafią tego zobaczyć a ludzie małego ducha zobaczyć tej porażającej prawdy nie chcą. Jestem przekonany, że kiedyś, kiedy odzyskamy prawdziwą suwerenność – zagadka stanu wojennego, oraz zmowa Jaruzelskiego, Michnika i Geremka zostaną ujawnione.”

  Być może, brzmi to jak ponura groteska, ale faktem jest, ze obrady okrągłego stołu w Magdalence przygotował były agent KGB w wojsku polskim Żyd Jaruzelski, który zostal”pierwszym demokratycznym prezydentem Rzeczpospolitej.” Malo tego, jako „pierwszego demokratycznego premiera rządu polskiego” powołał starego kamrata, byłego uśpionegoagenta KGB w kościele katolickim ZydaTadeusza Mazowieckiego.
  (Porównaj:. http://www.wyszkowski.com.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=898:mazowiecki-premier-jaruzelskiego

 9. narozniak said

  kilka dni temu zainteresował mnie artykuł na TVN Warszawa o najdłuższych liniach autobusowych w Warszawie, a pierwsze zdanie w nim brzmi tak:
  „Niektóre trasy autobusów są tak krótkie, że człowiek nie zdąży nawet przeczytać jednego opowiadania Kereta. ”
  Orzeszku rwany w lesie, ja rozumiem że można promować felietony Wiecha czy też prozę Grzesiuka jako nierozerwalnie związanych z historią i folklorem Warszawy, ale to już przesada. Najpierw, na siłę stworzono atrakcję turystyczną, najwęższy dom w stolicy (w myśl prawa budowlanego nie jest to dom, a instalacja artystyczna) a teraz usiłują popularyzować twórczość teoretycznego mieszkańca tegoż przybytku. TVNWarszawa propaguje obcą „kulturę” którą można śmiało nazwać inwazyjną. Skoro już mieszkamy w POLIN to stolicą powinien być Warszawiw.

  http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,warszawskie-top-5-najdluzsze-linie-autobusowe,240491.html

 10. Cyborg said

  https://www.magnapolonia.org/polak-franciszek-kornicki-zostal-wybrany-symbolem-raf-oraz-bitwy-o-anglie/

  W internetowym głosowaniu zorganizowanym z okazji 100-lecia brytyjskich sił powietrznych (RAF) nasz rodak dostał 324.700 głosów, deklasując całkowicie brytyjską konkurencję. Następny w kolejności sir Douglas Bader dostał tylko 6300 głosów. Pełne wyniki głosowania publikuje brytyjski Telegraph.

  Franciszek Kornicki urodził się w 1916 r. w Wereszynie w woj. lubelskim. W 1940 roku trafił do Wielkiej Brytanii, gdzie dołączył do Dywizjonu 303. W 1943 r. został dowódcą Dywizjonu 308 jako najmłodszy pilot na tym stanowisku w Polskich Siłach Powietrznych w Wielkiej Brytanii działających w ramach RAF. Pracował też dla 9 Grupy Myśliwskiej RAF i wykonywał zadania dla brytyjskich sił lotniczych w Holandii i Belgii.

  Zwycięzca plebiscytu zostanie uhonorowany naturalnej wielkości pomnikiem, który stanie na londyńskiej wystawie 100-lecia RAF.

 11. ibrahim ibn jakub said

  Order Orła Białego dla podpalacza.

 12. Cyborg said

  1. Bober – ok – wirtualną i w wyobrazni ignorantow to taką sie da wybudowac. Zgoda.

 13. NICK said

  Te. Cyborg.

  Pisz jednym nick’iem.

  Inaczej to zginiesz.
  Dzieciaku.

  Profilaktycznie zapodam.
  Nie „pod wpływem”.
  Rozumiesz?

 14. Boydar said

  To mi się podoba Panie NICK’u, Witkacy też informował jolajnie.

 15. Boydar said

  Żeby nie było – ja też zawsze informuję jak jestem trzeźwy.

 16. NICK said

  Inputacja?

 17. PISKORZ said

  Tamtejsze sądy uznały w 2008 r., że osoby prywatne, których rodziny zostały przez Niemców skrzywdzone lub poniosły straty materialne, mogą się teraz domagać od rządu w Berlinie wysokich odszkodowań. BRAWO WŁOSI…U NICH SPRAWA ODSZKODOWAŃ AKTUALNA..

 18. NICK said

  Czy.
  Gomułka to Witkacy?

  Eee, tam.
  Lepiej jechać całokształtem.
  Tyle.
  Dobranoc.
  „Jednego serca”.

 19. Boydar said

  Nie, absolutnie, nawet nie imputacja. Zwykłe poczucie wspólnoty 🙂

 20. NICK said

 21. snag said

  PISKORZ @ 219 – Ty albo jesteś kompletnym ignorantem albo upychasz hasbara dung.

  A’propos zio-grajdołka

  Do Huston przysłali 10 ciu bezrobotnych shrinkow (żeby podnosili na duchu (sic) którzy nie znali angielskiego na tyle żeby się porozumieć i trzy ekipy filmowe TV stacji żeby uwieczniły jak ich samolot ląduje na lotnisku i chwalić się jacy to oni humanitarni?

  Do Haiti parę lat temu podobnie, kilka ekip TV, kilka namiotów ponoć setka używanych koców i namiot z polowym szpitalem z kilkoma łóżkami żeby nagrać jak mama noworodka nazwała dziecko ‚Israel’ w dowód wdzięczności i spakować manele po paru dniach bo ktoś ich oskarżył że przyjechali po ludzkie ‚części zamienne’

  Przylecieli nieproszeni i blokowali inne samoloty które miały lądować w tym czasie które naprawdę coś wiozły.

  Coś na otwarcie oczu, pierwsze parę zdań to typowe dla nich przechwałki

  „Israeli doctors were among the first to set up emergency hospitals in Haiti after its devastating 2010 earthquake. Israel also swiftly dispatched water-purification experts to Japan following the 2011 tsunami and trauma experts to Boston after the recent marathon bombings”

  … dalej trochę prawdy, że jeśli chodzi o pomoc innym to na szarym końcu za Meksykiem i Chile, a ich rzekoma pomoc Gojom w tragedii to mit.

  Jeśli znasz angielski to zauważ że prowadzący wywiad i jego rozmówca są szczególnie ostrozni i cedzą słowa żeby przypadkiem nie urazić żydów ale między linijkami słoma wyziera z kamaszy.

  http://articles.latimes.com/2013/jun/08/world/la-fg-israel-foreign-aid-20130609

 22. www.wandaluzja.com said

  Ad. 217, 220, 221:
  Nie wiedziałem, że Morawiecki ma język GAWINA. Dobrze jednak pamiętam Polski Cud Gospodarczy TUSKA za Amerykańskie Pieniądze, bo Z Pustego i Salomon Nie Naleje, gdyż Syn Boży Belcerowicz rozbierał głupich polaczków DO SKARPETEK, a potem obiecał Cud Gospodarczy za 50 lat.
  Ja nie tylko BYŁEM, ale i JESTEM wypłacalny, co potwierdziły banki niemieckie Uzależniając pieniądze na odbudowę Odry Przemysłowej od MEGO podpisu, ale ja oświadczyłem, że 10 razy Tańszy i 20 razy bardziej Opłacalny będzie Kanał Przemysłowy, więc odbudowa zniszczonej przez komunistów a zlikwidowanej przez Solidarność Odry Przemysłowej się RYPŁA.
  Amerykanie walczyli ze mną Zajobami Amerykańskimi, których spłodzili ze 40, a teraz z Zajobem Amerykańskim wystąpił Putin: https://www.o2.pl/artykul/rosyjscy-zolnierze-na-latajacych-samochodach-producent-kalasznikowa-ma-prototyp-6170340477159041a//, który ogłosił Zajoba którym chciał ukoronować nas Morawiecki czyli Jęzor Gowina?
  MM chciał widocznie Otumanić Głupich Polaczków, ale dla Putina jest to ZASŁONA DYMNA licencji Sióstr Alvarado na Aerobus-KAMAZ, którym ZŁAMAŁY doktrynę Monroe’go na Karaibach, tak jak Chińczycy doktrynę Teodora Roosevelta w Azji Wschodniej Aerobusem-KITANEM. Przeniesienie przez Schroedera i Arafata Aerobusa-SADDAMA z Dniepropietrowska do Pekinu jako KITANA było fundacją SUPERMOCARSTWOWYCH Chin.
  NICK pouczył Prawdzica-Pana, że Gowin oświadczył, iż premierostwo CYRANKIEWICZA-Morawieckiego zapowiada najbliższe ćwierćwiecze GORSZE od ubiegłego, co potwierdzałoby WALKĘ o schedę po Premier Szydło, która odejść musi z racji afer ze Skarbcem Goeringa i Złotem Stalina, które nazwała Oszustwem Nigeryjskim.

 23. cg said

  UWAGA! Minister MSW Błaszczak wydał dyspozycję policji i innym służbom do wymordowania bezdomnych pod pozorem walki z pijaństwem. Administracja budynków wywiesza wpierw informacje o istniejącym problemie pijaństwa bezdomnych prosząc o aktywne włączenie się mieszkańców do tej sprawy i podaje nr telefonów na policję by wyrażać swoje w tym względzie poparcie bez wiedzy jak ma być to prowadzone. U mnie na osiedlu ########## na rozkaz dzielnicowego wszyscy bezdomni nocą zostali skuci kajdankami i wywiezieni do pobliskiego szpitala ######### gdzie został im podany zastrzyk uśmiercający. … Wiem, że już jest sporo osób, które takie diable rozwiązania akceptują (bo trzeba się przecież pozbyć takiej patologi i ścierwa) … ale i nieodparte wrażenie, że to właśnie oni jako następni znajdują się na liście do eutanazjowania którą tak ochoczo poparli w przypadku bezdomnych.

  ——
  Coś mi to pachnie fejkiem. Ostro pachnie.
  Admin

 24. PISKORZ said

  Już kiedyś pisałem..W Izraelu jest b. mało zachorowań na raka. Np. w roku 2003 umarło 160 osób, w roku 2004 152 osoby. Oni odeszli tam chyba całkowicie od tych różnych znanych nam terapii ..Stosują całkowite oczyszczenie organizmu + przejście na tzw. zdrowe odżywianie.TAK PODAJE PORTAL NIEMIECKI..

 25. Boydar said

  „I my też, i my też !” 🙂

 26. PISKORZ said

  re 21..Dane te wziąłem z meksykańskiego portalu anglojęzycznego /na żywca/ i nic więcej..Nie ma co się głupio przypierdalać..Głupol to przypierdoli się do wszystkiego..!!

 27. Boydar said

  Zdrowie ciała, Panie Piskorzu, zależy głównie od tego co się je, czym oddycha i jak (gdzie) śpi. Pierwsze i ostatnie leży głęboko w żydowskiej tradycji. A drugie ? Może u siebie nie pryskają ?

  Wpływ istotny i relatywnie udokumentowany ma także psychika. Głównie stres z wyrzutów sumienia oraz troski o jutro. Sumienia nie posiadają, o wyrzuty więc trudno. A dopóki USrael płaci to też jeszcze nie ma się co martwić.

 28. NICK said

  Je-Go-wina, raczej.
  Złotousty i ustawiony.
  Był u braci tynieckich.

 29. PISKORZ said

  re 27 Dzięki za uwagę..to się wszystko- zgadza, ale tam palą jak smoki..a mimo to tak mało zachorowań na raka.

 30. snag said

  Topic taboo … forbidden fruit on Breitbart – Freedom of speech is history – This link is getting busted no wonder why and by whom ,…

  https://www.unz.com/pgiraldi/americas-jews-are-driving-americas-wars/

 31. Boydar said

  Z tym paleniem to różnie jest. Może oni palą inne, serio. Papieros papierosowi nie równy. A skutki palenia też są różne. W Czarnobylu akurat palacze ucierpieli najmniej, wycharczeli ze śluzem cząstki promieniotwórcze z płuc, których niepalący by się już nie pozbył. A płuca palacza produkują nieporównywalną ilość śluzu.

 32. cg said

  Ad. 23 Że takie ogłoszenia z administracji wisiały u mnie w bloku to mogę zeskanować i podesłać. A dzisiaj dzwoniłem na ten numer policji z ogłoszenia i dowiedziałem się, że policja zastosowała wobec nich przewidzianymi prawem represjami na spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Ale znając ten typ ludzi którzy się takimi represjami wcale nie przejmują wysnułem wniosek, że jeśli od miesiąca na osiedlu ani jednego z nich nie ma to w ten sposób odbyć się to musiało. Jeszcze w trakcie tej akcji gdy z jednym bezdomnym rozmawiałem to powiedział mi, że gdy zwyczajnie (trzeźwy) przy sklepie stał to w biały dzień został dotkliwie pobity przez dzielnicowego.

  ps. Przecież zakaz spożywania alkoholu pod chmurką dla bezdomnych jest bezwzględnym jego zakazem. Coś tu nie gra jeśli złodziej do woli pić może kosztem tego co do nędzy doprowadził i w takiej sytuacji nawet zakazał pocieszyć się mu alkoholem.

 33. Boydar said

  Dzielnicowy ? Na patrolu ? I żeby się jeszcze umęczył ? Dmuchnijcie no w ten gwizdek obywatelu Cg …

 34. cg said

  Pobicie bezdomnego dla dzielnicowego to żaden wysiłek tylko rozrywka. Tak się domyślam. Przecież nic tak nie rozwesela skur.wysyna jak przypisanie niewinnemu własnego skur.wysyństwa i wymierzenie za to kary np. pobicia?

 35. Boydar said

  Myślę, że poniosła Cię ułańska fantazja Przyjacielu. Albo Twoich informatorów.

 36. cg said

  ok nie wnikam dalej … a jak coś się dowiem to napiszę

 37. La Reine Toronto said

  .https://www.youtube.com/watch?v=2ZOh59HJJDE

  Jan Zbigniew hrabia Potocki atakowany przez wrogie Polakom sily…dlaczego posluchajmy i podajmy dalej jak najdalej ASAP

  upaly w Toronto do 40 st. w cieniu straszne!
  uff uff jak goraco ! kto pamieta wierszyk o lokomotywie?

 38. La Reine Toronto said

  .https://www.youtube.com/watch?v=bUBcO03aQRE

 39. VA said

  Irański generał mówi ze referendum kurdyjskie to izraelski spisek.
  https://theuglytruth.wordpress.com/2017/09/26/top-iranian-general-says-kurdish-referendum-an-israeli-plot/

 40. La Reine Toronto said

  obiad panstwa C. z Nowej Funlandii na Swieto Dziekczynienia

 41. NICK said

  Oj. Oj.
  (22).
  Pan Prawdzic.
  NICK, znaczy ja; to może tylko się uczyć.
  Od Pana.

  Co też Macka wypomniała. Do siebie. Jełop un.
  Ksywek wielu.
  Nie polecam „dyskusji” z mackami.

  Po co?

  A teraz będzie?
  Że pod ‚wpływem’?

 42. NICK said

  Naczelnik rządzi.
  Popielnik.

 43. snag said

  Oy vey ,…

  Aktywisci brytyjskich Labour’rzystow domagaja sie wypieprzenia zydowskich i pro-izraelskich grup z partii Labour’rzystow i przywrocenia wolnosci slowa … Chodzi o fakt ze dyskutowanie czy powatpiewanie w holohoax jest karane oraz pare innych obiekcji zwiazanych z zydami i cenzura.

  Corbynistas’ applause for vile anti-Semitic rants amid calls to expel Jewish group
  ——————————
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-4919300/Labour-branded-real-nasty-party.html#ixzz4tpYuKzTI

 44. snag said

  Piskorz @ 24 ,… a mimo ze ja to sprostowalem to znowu upychasz ten shit a przy okazji tzw. alternatywna ‚terapie’ snake oil peddlers ,…

  Rak/i sa glowna przyczyna zgonow w gradolku, po nich choroby serca. Poza tym, ich statystykami mozesz sie podetrzec bo nawet nie wiedza ilu maja orthodoxow a co dopiero na co choruja.

  Na marginesie, Ortho czesto choruja na choroby ktore sa bardzo rzadkie wsrod bialych.

  Cancers, followed by heart diseases are the biggest causes of mortality in Israel. The most common cause of death in 2013 was cancer, followed by cardiovascular diseases, according to a new report issued Wednesday by the Central Bureau of Statistics.Nov 25, 2015
  Cancer is No. 1 cause of death in Israel – HEALTH & SCIENCE …
  ———————————————–
  http://www.jpost.com/Health-and-Science/Cancer-most-common-cause-of-death-in-Israel-340341

 45. snag said

  Add do 44 ,…

  Tu masz cala liste tych chorob ,…
  —————————–
  http://www.jewishgeneticdiseases.org/jewish-genetic-diseases/

 46. snag said

  PISKORZ @ 26

  Dokladnie z tego – Pokaz mi gdzie masz jakas wzmianke na temat pomocy graidolka?
  ——————————–
  https://mexiconewsdaily.com/news/china-joins-donors-with-us-1mn-pledge/

  Znalazlem fotke na temat

  .https://pbs.twimg.com/media/DJo5oZ3X0AEHIMe.jpg

  A truck carries emergency aid to Oaxaca from the Israeli embassy, which donated 15 tonnes of supplies.

  Pod spodem lakoniczna wzmianka: 15 ton zaopatrzenia i ogromny transparent kiedy inne kraje robia to praktycznie anonimowo a jesli dowiadujemy sie kto co i ile to nie z transparentow a od rzecznika rzadu czy zarzadu miasta czy pipidowy.

  Na marginesie mam watpliwosci czy ta ciezarowka jest zdolna przewiezdz 10 ton a co dopiero 15, zreszta mamy na gajowce kierowce, niech sam oceni ,…

  .http://makeadifference.cufi.org/wp-content/uploads/2017/09/Israeli-rescue-team-ready-to-provide-Mexico-earthquake-aid-585×317.png

  Ich pomoc w Nepalu

  .https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCDCADLWrhEa8g53cYs8fnPZp3SceNvJQuDUOx-FXOVJXS5Ffz

  Haiti

  .http://www.hasturktv.com/sites/hasturk/_media/mediabank/1499_mb_file_255ce.jpg
  .http://njjewishnews.com/images/made/images/uploads/moDiplomatTellsOfHaiti2_800_600_90.jpg

  Ciekawe jak ty byś się czuł gdyby ktoś pomógł ci w potrzebie a później wygadywał że gdyby nie on ,…

  Na koniec, cytować mozesz, jak najbardziej ale nie płódź żeby chwalić skoorwieli bo w tym czasie kiedy chwalili się że pomagają ofiarom tragedii w Meksyku czy Haiti burzyli domy Palestyńczyków i kradli ich ziemię ,…

 47. snag said

  Znalazlem orginal artykulu w gazecie meksykanskiego Michnika – W tekscie nic na temat grajdolka za to jedna fotka co to warta tysiac slow – To bractwo uczylo sie od Goebelsa jak dymac takich jak ty.

  http://mexiconewsdaily.com/news/china-joins-donors-with-us-1mn-pledge/

 48. bober said

  Cyborg 12

  Zaznaczam!!!!!! TO TEORIA!!!!!!

  Tworzenie ośrodków niskiego ciśnienia, poprzez zmiejszenie nasłonecznienia za pomoca wydzielania do atmosfery zanieczyszczeń.

 49. matirani said

  Prof.
  Aleksander Stępkowski

  Szanowni Państwo,
  co 6 minut jeden wyznawca Chrystusa jest zabijany za wiarę. Najtragiczniejsza sytuacja panuje na Bliskim Wschodzie, gdzie ludobójczych aktów na chrześcijanach i innych wspólnotach, dopuszcza się przestępcza organizacja ISIS. Nie kryje ona, że dąży do całkowitej eksterminacji chrześcijan na terenach, które stanowią kolebkę wiary w Chrystusa.
  http://www.maszwplyw.pl/zbrodniarze-isis-pod-sad-m,74,k.html

 50. Lydokork said

  To jest dobre!

 51. Cyborg said

  48. Bober – jakich zanieczyszczenia? W jakiej ilosci? Gdzie? W jakim celu? Z jakim skutkiem?
  Czy Pan uwaza, ze USA posiadaja srodki techniczne dzieki którym moga wplywac na klimat na skali krajów czy regionów?
  Pozdr.

 52. Boydar said

  Nnnnooo …

  https://kobieta.wp.pl/przyszla-do-szkoly-nieodpowiednio-ubrana-i-zaczelo-sie-pieklo-wojna-o-uczniowski-ubior-trwa-6170343534859905a

 53. La Reine Toronto said

  ad 29 Panie Piskorz wg mnie maja czysta wode i kontroluja sami so tam w ‚wodociagach’ jest ….nasza wode przejeli bo Dudek na to zezwolil i beda nasze zdrowie kontrolowac a jak juz to zalatwia to przyjada do Polin na gotowe …i beda zyli jak w ‚raju’.
  Ilu Polakow zostalo jeszcze? a woda to przeciez najwazniejsza dla czlowieka!?

 54. Bober said

  I to są właściwe pytania.

  Pzdr.

 55. VA said

 56. robertgrunholz said

  Z cyklu: polska polityka energetyczna w wykonaniu PiS.

  10 stycznia: ,,W Polsce zostanie dziewięć zespolonych kopalń. Znikną małe zakłady, mające trudne warunki górniczo-geologiczne i zasoby uwięzione pod kosztowną infrastrukturą – mówi wiceprezes Prairie Mining.”

  27 września: ,,Amerykański węgiel zasili polskie elektrownie.”

  ***

  1 czerwca: ,,Odkryto złoże gazu w centralnej Polsce, kolejne w ostatnich dniach.”

  6 lipca: ,,Wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych może przynieść Polsce nowy kontrakt gazowy. Donald Trump zadeklarował, że „Ameryka jest gotowa pomóc Polsce i innym krajom europejskim w zdywersyfikowaniu dostawców energii”. Polska liczy na dostawy gazu skroplonego LNG (…)”

  Za: Rzeczpospolita, TVN24BiS

  https://www.facebook.com/grunholz.robert/?fref=ts

 57. snag said

  snag01 Immutable8 10 hours ago

  Detected as spam – Thanks, we’ll work on getting this corrected.

  Nobody’s denying anything but to avoid any controversy or denial it would be prudent to open this subject to research and study like any other in episode in history – The most renowned researcher on this subject Prof. Raul Hilberg (a Jew) spend his adult life digging in archives couldn’t find and verify 5 million. His book ‚The Destruction of the European Jews’ was banned in Israel and for years not translated to English. Yad Vashem have list of little over 3 million victims despite that the German war archives are open for research since 2007.

  If there’s no so called dual loyalty problem than how would you explain a fact that there’re almost as twice as many an American Jews serving in IDF than US Marines? Are the US Armed Forces not good enough for them? After all this country provided them an education, security and a roof over their heads.

  So much for some gratefulness and an appreciation.

 58. snag said

  Nic nie piłem i nie rozumię ,…

  Ci sami którzy dziś domagają się dziś otwarcia granic dla muzułmańskiego bagna organizują dziękczynną modlitwę na granicach Polski w ramach upamiętnienia bitwy Lepanto gdzie chrześcijańska flota pobiła muzułmańska armadę i uratowała Europę przed islamizacją?

  A Million Christians to Pray Rosary on Poland’s Border Commemorating Historical Defeat of Islam
  —————————————————-
  http://www.breitbart.com/london/2017/09/27/million-christians-pray-rosary-poland-border-commemorating-defeat-islam/

 59. NyndrO said

  Panie Snag & Splitex. „Więc”, a nie „i”.

 60. snag said

  Przyszła granica z Meksykiem – Wczoraj zaczeli budować ,…

  .https://www.standard.co.uk/s3fs-public/styles/hero_tablet/public/thumbnails/image/2017/09/01/07/mexicowall-0.jpg

 61. Yagiel said

  @ 56 Robertgrunholz

  Z USraelem proso: buy ora die!

 62. Peter said

  Nr 8 Gerard powoluje sie na artykul Cezarego Rozwadowskiego. Warto rozwinac ten temat, aby lepiej zrozumiec obecna sytuacje Polski.

  “Boże, chroń nas przed przyjaciółmi”

  Niedawno pisaliśmy o fatalnym wpływie ludzi o podwójnej lojalności, którzy zdominowali polskie współczesne elity poityczne. Nasz kraj ciągle musi znosić brzemię historycznej wymiany elit, jaka nastąpiła u nas w rezultacie wojny. Patriotycznie nastawieni przedstawiciele polskich warstw przywódczych zostali fizycznie wyeliminowani przez obydwa totalitarne reżimy: nazistowski i sowiecki.
  Stalin z definicji nie ufał Polakom i posługiwał się polskimi Żydami komunistami oraz agentami-matrioszkami w celu przejęcia przywództwa i zapanowania nad narodem, w stosunku do którego prowadził długofalową politykę podboju. Wielu spośród współczesnych przywódców politycznych Polski wywodzi się właśnie z tych stalinowskich rodów. Jednym z nich jest były Prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski, jak również Prezydent Bronisław Komorowski, reprezentujący środowiska byłych PRL-owskich wojskowych służb specjalnych.

  Wstrząsający życiorys ojca Aleksandra Kwaśniewskiego
  http://niepoprawni.pl/blog/2218/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego
  Komorowski – kandydat postkomunistycznych służb WSI
  http://www.bibula.com/?p=22834
  https://mistykabb.wordpress.com/2014/07/12/zydowski-rzad-polski/

  Prof. Wolniewicz o pachołkach Żydów którzy zdradzili Polskę

  Władysław Gomułka walczy z żydowskim antypolonizmem

  Szczególną rolę w utrzymaniu wpływów przedstawicieli elit politycznych, wywodzących się ze wspomnianych powyżej środowisk, odegrał Generał Wojciech Jaruzelski, uważany przez niektórych autorów za byłego agenta NKWD – sowiecką „matrioszkę.”€œ
  http://prawica.net/forum/38481

  Jaruzelski pokazał swoje prawdziwe oblicze, ogłaszając stan wojenny oraz przygotowując grunt do rozmów w Magdalence. Cezary Rozwadowski w swoim artykule pt. Smutna zabawa w klocki historyczne przedstawił scenariusz, według którego gen. Jaruzelski przygotował rozmowy okrągłego stołu, wykorzystując stan wojenny do wyeliminowania z gry działaczy Solidarności Polaków-patriotów i podzielił się władzą ze starannie dobranymi, głównie według kryterium etnicznego, działaczami tzw. opozycji demokratycznej pochodzenia żydowskiego oraz Polakami, na których miał teczki świadczące o ich współpracy z komunistycznymi służbami specialnymi, nie licząc kilku polskich tzw. “użytecznych idiotów”, którzy jedynie uwiarygodnili calą akcję.
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1388&Itemid=56

  Misja specjalna – Oszustwo Magdalenki i okrągłego stołu

  Z powyższych wywodów można byłoby wyciągnać wiosek, że przedstawiciele tych elit reprezentują tzw. „razwiedkę,” czyli wpływy rosyjskie w Polsce. Jak więc wytłumaczyć nieustanne ataki propagandowe naszych mediów na Rosję Putina oraz zaangażowanie przedstawicieli naszych elit, niezależnie od opcji politycznej, w bezwarunkowe poparcie dla Ukrainy, ignorujących równocześnie wpływy neonazistów-banderowców w tym kraju.
  http://www.prawica.net/40997

  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/865977,skrzypczak-ze-mnie-dupa-nie-polityk-odwoluje-wszystko-co-mowilem-o-ukrainie.html

  Nie da się tego zrozumieć bez uwzględnienia informacji, że interesy grupy amerykańsko-żydowskiej były kluczowe dla polskiej transformacji i generalnie to ich rozstrzygnięcia stoją za tym, czym Polska jest dzisiaj. To one decydowały o tym, jak z Polską i Polakami postępować i na czym opierać techniki manipulacyjne. Polacy byli w tamtych czasach,€“ a mówię tu o szerzej pojętych elitach,€“ całkowitymi idiotami, zupełnie niezdającymi sobie sprawy z mechanizmów politycznych, gospodarczych, nieświadomymi powszechnie używanych metod rozgrywania; słowem, Polska była bezbronna jak masło pod nożem, mentalnie upośledzona, co wręcz wywoływało gorączkę złota u szabrujących ją międzynarodówek.
  http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Zapis-rabowania-Polski

  Dzisiaj szuka się nowych sposobów oddziaływania , jak na przykład specyficznie ukierunkowane uczucia patriotyczne i narodowe. Na nich można oprzeć mobilizację społeczną na potrzeby interwencji na Ukrainie i związanych z nią „wyrzeczeń”; na podpompowywaniu i wzmacnianiu tradycyjnych polskich lęków przed Rosją, odwoływaniu się do starych klisz antysowieckich, podkreślaniu sowieckich zbrodni (jeszcze niedawno wyciszanych), budować można akceptację prowadzonej dziś nad Polską polityki amerykańskiej i żydowskiej wobec Rosji Putina.
  Wielu ludzi dziwi, dlaczego na Ukrainie tak łatwo udało się złączyć żydostwo z banderyzmem, gdy przecież nacjonaliści ukraińscy mają na koncie masowe morderstwa Żydów w latach wojny? Otóż, ideologia banderowska została wskazana jako jedyne nośne pasmo do antyrosyjskiej mobilizacji części zaangażowanej młodzieży. Ukraiński banderyzm jest kontrolowany i finansowany przez Żydów, co nie powinno też dziwić, jeśli zdamy sobie sprawę, jak silne są związki Ukraińców z Izraelem, dokąd wyjechało 600 tys. osób, często o silnym ukraińskim lub mieszanym poczuciu tożsamości. To dzisiaj owocuje interesującą współpracą, wpływami i dostępem do informacji na terytorium republiki.
  http://www.goniec.net/goniec/teksty/andrzej-kumor/jak-hartowa%C5%82a-si%C4%99-stal.html

 63. Yagiel said

  Boydar @ 52

  Pamięta pan powieść „Wielka, większa i największa”? to ja mam większą w tym zakresie:
  Do jednego z LO w W-wie wezwano rodziców uczennicy – powód? „Weszła do klasy uśmiechnięta.”

  Największa ?

 64. PISKORZ said

  re 46..”Na koniec, cytować mozesz, jak najbardziej ale nie płódź żeby chwalić skoorwieli bo w tym czasie kiedy chwalili się że pomagają ofiarom tragedii w Meksyku czy Haiti burzyli domy Palestyńczyków i kradli ich ziemię ” TO SIĘ ZGADZA NIE PRZECZĘ…Ale info o tym trzeba było wziąć w kurze łapki..To był mój błąd A nie każdy TAKI BYSTRY. aby znaleźć w nim ironię!!

 65. , said

  AD.NICK (7) Cien góry ktorej miało nie być Lublin-tatary -ul LOTNICZA 3 (sp)-tak trochę serio trochę żartem

 66. snag said

  PISKORZ @ 63 ,…

  Zalatwione, nothing personal – Tu musze dodac ze po propagandowym fimowaniu ich ekipa ratunkowa zajela sie odkopywaniem rabina z gruzow budynku gdzie nie bylo szansy ze ktos przezyl zamiast kopac gdzie tam byla szansa ze ktos zyje i czeka na pomoc.

  https://www.jta.org/2017/09/24/news-opinion/world/israeli-zaka-volunteers-pull-body-of-local-rabbi-from-rubble-of-mexico-earthquake

 67. snag said

  NyndrO @ 59 ,…

  Byc moze, Babu* NyndrO, od ostatniej wizyty w kraju w ’07 na sucho ,…

  *babu – rzeczownik … indyjska forma grzecznościowa zwracania się do kogoś na piśmie.

  Cacy?

 68. Boydar said

  Jeszcze będą tą trawę dupami szczypać, i o szybką śmierć się modlić

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201709276360406-Trzcianka-na-miejscu-zbiorowej-mogily-posiano-trawe/

 69. gość said

  Pół roku dla Jacka Międlara za słowa prawdy

  Były ksiądz Jacek Międlar został skazany na pół roku ograniczenia wolności za rzekome znieważenie posłanki Nowoczesnej Joanny Scheuring-Wielgus.

  Sąd wymierzył oskarżonemu karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności, polegającą na obowiązku nieodpłatnej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie.

  http://prawy.pl/58325-pol-roku-dla-jacka-miedlara-za-slowa-prawdy/

 70. snag said

  Boydar @ 68

  … o zydowskie dbaja, kiedy zydowska ‚mlodziez’ demoluje hotele podczas wizyt w Auschwitz polska mlodziez zapieprza na ich cmentarzach, bo opuszczone i zaniedbane …

  http://www.kirkuty.xip.pl/zalecenia.html

  http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/zielona-gora/a/wielkie-sprzatanie-cmentarza-zydowskiego-w-zielonej-gorze-zdjecia-wideo,11967694/

 71. gość said

  Dlaczego mass media kłamią – sprawa białogardzkiego dziecka.

  Hepatitis B podawany w pierwszej dobie życia zawiera 250 mcg aluminium, czyli niemowlak otrzymuje dawkę odpowiednią dla 150 funtowego osobnika, czyli osoby ważącej ok. 75 kg.

  Z cyklu: „ P-146, 52 stan”

  J.Jaśkowski

  PAMIĘTAJ, TYLKO TE INFORMACJE „ŻYJĄ”, KTÓRE WG STARSZYCH I MĄDRZEJSZYCH ŻYĆ MAJĄ. jj

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21054&Itemid=119

 72. PISKORZ said

  re 62 ” uważany przez niektórych autorów za byłego agenta NKWD – sowiecką „matrioszkę. ” NO I SŁUSZNIE…radzę poszukać w sieci /wszystko jest/. Tylko mała uwaga, jak WJ wylądował miękko na naszych ziemiach, a kiedy była okazja aby spotkał się z kolegami..to kategorycznie odmówił. do matki też się podobno nie śpieszył..itd itd Sieć zaprasza..

 73. snag said

  Add do 70 ,…

  A tu jeszcze jeden dowod ze Polin, nie Polska.

  http://www.tvn24.pl/pomorze,42/maszewo-zniszczyla-cmentarz-twierdzi-ze-o-nim-nie-wiedziala,769421.html

 74. matirani said

  http://m.naszdziennik.pl/artykul/189583

  Poczta Polska i China Post Group podpisały wstępne porozumienie dotyczące transportu przesyłek drogą lądową z portu przeładunkowego w Małaszewiczach do 30 krajów europejskich – poinformowała Poczta Polska w poniedziałkowym komunikacie.

 75. osoba prywatna said

  Eutanazja i życie w Anglii
  .https://www.youtube.com/watch?v=eji0gYMrAGI

 76. gość said

  Szczepienia to element terroru – opinia prawnika

  Prof. zw. dr hab. Andrzej Bałandynowicz twierdzi: „Władza powinna kierować się uczynnością, pomocniczością i skutecznością. Dzisiejsza władza w postaci szpitala, organów instytucji państwa kieruje się działaniem reaktywnym, a nie praktycznym. Tam nie ma żadnej uczynności, tam nie ma pomocniczości, tam nie ma skuteczności, tam jest odwet, represje i przymus, który wymusza także prawo do przyjmowania szczepień”

 77. Boydar said

  „… władza w postaci szpitala, organów instytucji państwa kieruje się działaniem reaktywnym, a nie praktycznym /…/ tam nie ma żadnej uczynności, tam nie ma pomocniczości, tam nie ma skuteczności, tam jest odwet, represje i przymus …”

  Rozumiem, że z racji prof przed nazwiskiem p. Bałandynowicz czuł się zobligowany do użycia trzydziestu dwóch wyrazów zamiast dwóch, np. – pierdoleni bandyci.

  Swoją drogą, gdzie był wcześniej ? Pierwszy raz o nim słyszę; czyżby miał chrapkę na jakąś fuchę w przyszłym ministerstwie zdrowia ?

 78. edmer17 said

  >https://www.youtube.com/watch?v=Nw9X2ww0nqQ

 79. edmer17 said

  >https://www.youtube.com/watch?v=hVTOf0efsXE

 80. Boydar said

  Sądząc z treści – Gość (71), dr Jaśkowski Gajówkę pilnie studiuje i z materiału czerpie – https://marucha.wordpress.com/2017/09/16/rodzice-musieli-porwac-ze-szpitala-wlasne-dziecko-chroniac-je-przed-polskim-panstwem-trwa-policyjna-oblawa-na-malzenstwo/#comments

  Autorzy Main Kampf jako miarę gruntu podali yardy. A dr Jaśkowski człowieka waży funtami.

 81. Mykoła said

  OSZUST PREZYDENTEM III RP
  Mikuś
  Niemieckie media zachłystują się podłością Andrzeja Dudy przedstawiając jego podłość, jako polityczną samodzielność. Polityka to gra zespołowa nie solo. Andrzej Duda okazał się wobec PiS i wszystkich jego wyborców- ja głosowałem na niego, łajdakiem. Prezydenturę zawdzięcza tylko i wyłącznie PiS i tym wszystkim, których PiS przekonał do jego kandydatury. Nigdy nie miał i nie ma żadnych przymiotów, które mogłyby dać nadzieję na wygranie wyborów bez wsparcia i pieniędzy PiS. Był nikim i pozostał nikim. Przez 5 lat prezydentury, Komorowski nie zawetował ani jednej ustawy autorstwa PO- PSL . Był prezydentem wspieranym przez PO i był wobec PO lojalny! Kim jest Andrzej Duda w zderzeniu z Komorowskim? Łajdakiem, oszustem. Hymny pochwalne niemieckich mediów wobec Andrzeja Dudy , są tym samym co wylanie wiader gówien na jego łeb. Oto jak Niemcy nazywają jego podłość; cytuję „ Andrzej Duda wie, co robi. Ten sondaż mówi wszystko Okazuje się, że działania Andrzeja Dudy odbierane są wyjątkowo pozytywnie. Opinia o jego prezydenturze jest bowiem coraz lepsza – tak wynika z sondażu przeprowadzonego dla Wirtualnej Polski na panelu Ariadna.” Koniec cytatu. W pałacu prezydenckim popiera go 90% jego nepotów Popierają go wszyscy Niemcy, popierają go kanalie. Na zdrowy rozum. Skoro 80% Polaków chce radykalnej zmiany w wymiarze sprawiedliwości -a tyle chce, to kto popiera zdradę Dudy? Niemcy, ich V kolumna z PO i folksdojcze i to jest to „masowe” poparcie renegatów, o których rozpisują się niemieckie media . Do bezmyślnego podłego zachowania bufona Andrzeja Dudy wyjątkowo pasuje wiersz biskupa Krasińskiego o szczurze. Bo Andrzej Duda okazał się szczurem w przebraniu człowieka cytuję.

  Mnie tu kadzą” – rzekł hardzie do swego rodzeństwa
  Siedząc szczur na ołtarzu podczas nabożeństwa,
  Wtem, gdy się dymem kadzideł zbytecznych zakrztusił –
  Wpadł kot z boku na niego, porwał i udusił. Koniec, cytatu

  Chwalby Niemców za zachowanie wobec PiS i jego wyborców, „mnie tu kadzą” zakończy się w dniu jego kadencji gdy odejdzie jak żałosny frajer którego nikt nie zechce popierać. Będzie tylko frajerzyną, który oszukał PiS i wyborców, stając po stronie tych, których jego wyborcy pozbawili władzy! Po co nam było wybierać łobuza? Po

 82. Boydar said

  Jak na profesora to rozumienie dość skromne prezentuje, ale przeczytać nie zaszkodzi

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201709276360041-ukraina-zakaz-wjazdu-polski-profesor-sputnik/

  Wrzutki typu „… głupich nacjonalistów …” czy „… w Europie robią wszystko zgodnie z prawem …”, są ewidentnie tendencyjne i wskazują na promotorów naszego dzielnego naukoffca. A „… ile wy nam, tyle my wam …” to trochę nieudolne tłumaczenie/nawiązanie do „oryginału ukraińskiego” – ‚wy nas a my was budem rezaty’. Takie to dzisiaj „polskie profesory” mamy.

 83. PISKORZ said

  Może nie na temat, ale warto o tzw. wyznawcach Mahometka https://youtu.be/gnQD8ES8Ul8

 84. snag said

  😉 ,…

 85. wolidar said

  Nie jestem absolutnie całkowitym przeciwnikiem szczepień ale to co się obecnie wyprawia rodzi poważne pytania! Czy moze po takiej ilości chemii
  organizm nie ma obniżonej odporności? Podobno „ostatnio” nasilił się problem z wirusem RS u dzieci miedzy trzecim a szóstym miesiącem życia. A czy to nie „ostatnio” zafundowano
  maluszkom nowe przymusowe szczepienia??
  –Wirus RS, atakuje głównie wcześniaki, dzieci z dysplazja oskrzelowo-płucną oraz maluchy z wada serca i mukowiscydoza, a wiec dzieci z obniżoną odpornością.–
  A wiec popatrzmy:
  1 miesiac: -WZW typu B
  -przeciw gruźlicy

  2 miesiac -Druga dawka WZW typu B
  -Haemophilus influenzae typu b
  -szczepionka bloniczo-tezcowo-krztuscowa (DTP)
  -Pierwsza dawka STREPTOCOCCUS PNEUMONIAE, znanym jako pneumokoki

  3-4 -druga dawka szczepionki przeciw blonicy, tezcowi, krztuscowi oraz Haemophilus influenzae typu b
  -druga dawka STREPTOCOCCUS PNEUMONIAE
  -polio

  5-6 -Trzecia dawka szczepienia podstawowego przeciw blonicy, tezcowi i krztuscowi
  -szczepionka inaktywowana IPV poliwalentna
  itd…

 86. snag said

  Zwariowali 😦 ,…

  https://goalperformer.com/products/shimano-core-50mg7-low-profile-baitcasting-reel?gclid=CjwKCAjwmK3OBRBKEiwAOL6t1Cu7zx8TsEL_W2mYyLHSfcAMxjhxneTD3OW8zgwvRu4KkSsuybHfGRoCf8YQAvD_BwE

 87. La Reine Toronto said

  .https://www.youtube.com/watch?v=StRs4htZHhw

  Szwecja wariacja? sami zobaczcie…jak to mozliwe? Mind control kontrola umyslu a moze wina lewactwa? NWO? co?

 88. gorky said

  Wyniki wyborów w NRF są zasadniczo znane od 1945r.

  Na zdjęciu elita rządząca NRF z doproszoną Merkel

  Uroczystość z okazji uhonorowania Merkel nagrodą Kongresu Europejskich Żydów, 2008r.

  Nie inaczej jest w IIIŻydo-RP i w każdym żydowskim reżimie w UE.

 89. Rafal Cz. said

  Nie znalazlem ani jednego komentara na temat!

 90. rafal said

  Старые песни о главном (1-й выпуск)

  PIĘKNY FILM ROSYJSKI ! ! !

 91. gorky said

  https://i.ytimg.com/vi/QEEKaOlGKXs/maxresdefault.jpg 🙂

 92. www.wandaluzja.com said

  Wersja polskojęzyczna:
  Przepraszam, że piszę dopiero TERAZ, ale listy Sądu Najwyższego (12, 13 IX br) mnie tak satysfakcjonowały, że nie chciałem zmieniać mej sytuacji prawnej. Pierwotne orzeczenie w mej sprawie według listu Sądu Najwyższego z 12 IX br z zaskarżenia Banku Atlantyckiego, było następujące: PONIEWAŻ JESTEM ZNANYM W CAŁYM ŚWIECIE OSZUSTEM, A SPRAWA DOTYCZY USA, TO SĄD NAJWYŻSZY KIERUJE MĄ SPRAWĘ DO FBI. Przy tej sprawie chciałbym podkreślić, że nie chodziło o JEDEN zamach na USA, ale CZTERY.
  W obu listach Sądu Najwyższego zaznaczono, że po rozprawie przeciw Depozytorowi 25 IX 2017r. ZJAWI SIĘ U MNIE FBI, co powinno nastąpić w ciągu 3 dni, czyli do 28 IX 2017r.
  Uprzejmie informuję, że niezwłocznie powiadomię o tej wizycie mego Obrońcę Z Urzędu i bardzo proszę o powiadomienie mnie o Wyroku Sądu Najwyższego z 25 IX 2017r.

 93. www.wandaluzja.com said

  http://www.msn.com/pl-pl/podroze/news/nie-pary%c5%bc-nie-rzym-nawet-nie-nowy-jork-kt%c3%b3re-zatem-miasto-tury%c5%9bci-odwiedzaj%c4%85-najcz%c4%99%c5%9bciej/ar-AAsxxm6?ocid=spartandhp#page=2//

  NIE PARYŻ, NIE RZYM, NAWET NIE NOWY JORK. KTÓRE ZATEM MIASTO TURYŚCI ODWIEDZAJĄ NAJCZĘŚCIEJ?

  Za moich studenckich czasów to JEDYNYM miejscem, które pokonało Wenecję był moskiewski KREML Kazimierza III Wielkiego.
  Nie ma to jak Renesansowe Praktyki Włoskie. Matką Rosji była królowa Bona Sforza, która BAŁA SIĘ, że Sulejman Wspaniały, po zdobyciu Oranu, uderzy Słowianami bałkańskimi na Włochy, więc wysłała luterańską armię z Turyngii na Wołgę.
  To ZAMAZAŁO Domysły o zburzeniu przez nią Antycznego Rzymu PAPIESKIEGO Wandalami czyli Serbołużyczanami, odium czego wziął na siebie Henryk VIII.

 94. metro said

  Natomiast Słowianie, jak wszyscy ludzie kulturalni, przyjmują istnienie PRAWDY OBIEKTYWNEJ, którą zdefiniował dawno temu Arystoteles. W filozofii funkcjonuje ona po łacinie: „veritas est adequatio rei et intellectus”. Prawda to tożsamość rzeczywistości i umysłu.

  Każdy, kto głębiej dociekał historii Polski, powinien wiedzieć o czystkach etnicznych organizowanych przez sanację od 1938 roku. W oficjalnej propagandzie Niemcy czy osobiście Adolf Hitler, są demonizowani, i obarczani za wszystkie zło świata podczas i przed II wojną światową. Wiemy że to nieprawda, realizacja zasady „dziel i rządź”, napuszczanie jednych gojów na drugich. Oficjalna historia to kłamstwa.

  Faktem są czystki etniczne przeprowadzane przez Czechów w Sudetach. To była przyczyna rozbioru Czechosłowacji. Faktem są polskie czystki etniczne skierowane przeciwko Niemcom czy Słowianom wschodnim. Ile cerkwi puścił z dymem sanacyjny rząd w 1938 roku? To chyba była najbardziej sprawna operacja Wojska Polskiego w latach 30-tych, można ją porównać do dzisiejszych bohaterskich interwencji w Iraku czy Afganistanie.

  Prawda jest taka że Polska prowadziła otwarcie wrogą Niemcom politykę już od 1919 roku, głównie utrudniając funkcjonowanie Gdańska. Tylko że od 1938 roku, a zwłaszcza w 1939 roku, sanacyjne trepy poszły na całość, zupełnie im odbiło. Są na ten temat książki: https://www.kopp-verlag.de/Der-Tod-sprach-polnisch.htm?websale8=kopp-verlag&pi=B1598619

  Za to barbarzyństwo trudno bezpośrednio oskarżyć rząd, ale bez wątpienia była to sprawka klasy rządzącej, ona to inspirowała. Zastraszanie, skrytobójstwa, to była polityka sanacji także wobec własnej opozycji, Witos schronił się w Pradze ale za Niemcami wstawił się kanclerz Rzeszy. Sanacyjne trepy, bez wątpienia podżegane przez żydomasonerię, po prostu przesadziły.

  Oni zawsze stosują te same metody. Jedną z technik jest fałszowanie historii. W pseudo-historii uczonej w Polsce Polacy są przedstawiani jako wieczne ofiary złych Niemców czy demonicznych Rosjan. U sąsiadów odwrotnie. I to, taka manipulacja zbiorowej świadomości, jest najlepszym zarzewiem wojen. A wojna to ich żywioł.

  Jedną z technik obrony powinna być demaskacja kłamstwa, dążenie do Prawdy.

 95. szczypior said

  Potrafi Szczypior wykazać realne podstawy hipotezy o Izraelu jako koronie tikkun olam? Bo mnie się wydaje, że to jednak Wielki Szatan, póki co, trzęsie tym padołem bawiąc się w światowego policmajstra – i że gdyby wszystkich sruli przeflancować do ich eretzu (obojętnie czy będzie to Palestyna, Uganda, Madagaskar czy Birobidżan, jak już pisałem) to wtedy ten śmieszny Mały Szatan byłby pozbawiony jakiejkolwiek władzy nad narodami gojów. Jednostka Syjonistyczna zawdzięcza swój „dar przekonywania” (tudzież urok nieodpartej presji – jak to określał Douglas Reed) tylko i wyłącznie gęstej siatce obrzezanych agentów rozsianych w golusie, tj. wśród narodów gojów – czyli diasporze.

 96. metros said

 97. metros said

  To jest banknot funkcjonujący w Palestynie. Prorok na pierwszym planie to Edmond de Rothschild.

  Polecam postudiowane życiorysu tego pana: סטנלי פישר, pardą: Stanleya Fischera:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanley_Fischer

 98. gorky said

  Polska bez zydow, no nieeee..

 99. Wiesiek said

  Każy kto atakuje święty powszechny kościół katolicki będzie się smażył w piekle. Luter 500 lat temu potępi kościół i co go spotkało? Zwiódł masy protestantów na manowce i bagno kapitalizmu. Doprowadził do podziału świętego kościoła i cerkwi. Żydzi też ukżyżowali Pana Jezusa i ponieśli karę w holokauście. Dlatego módlcie się do Świętego Jana Pawła Drugiego by doznać opuszczenia grzechów śmiertelnych i nie wylądować na wieki w ogniu piekielnym. Za narodowcami połączcie się z jedynym KOściołem czystym i nieskalnamym przez islamistów i innych innowierców, którzy chcą zaatakować kościół Powszechny.

  ——
  Modlimy się TYLKO DO BOGA.
  Świętych możemy prosić o wstawiennictwo.
  Admin

 100. Lily said

  Re 88; Gorky
  Mowi sie,zeUE to najwieksza kolonia Zydowska.
  Prosze sprawdzic,kto zajmuje najwyzsze stanowiska w tej kolonii. Np.Slonce Peru,to
  jeden dla przykladu. A,Europoslowie z III.R.P,
  to kto?,moze znajdzie sie wyjatek od normy.

 101. Kar said

  ..spokojny film, polecam

 102. gość said

  Czyżby ostateczny cios w przymusowe szczepienia? Praca naukowa z 2017r.

  Poniższa praca z marca 2017 roku jest wyjątkowa, ponieważ wcześniej trudno było o grupę badaną, w której znalazłoby się wiele dzieci nieszczepionych i szczepionych zarazem, ale żyjących w podobnych warunkach. Badania przeprowadzono na 666 (sic!) dzieciach odbywających w USA edukację domową (nieuczęszczających do szkół). 39% w tej grupie było nieszczepionych.

  http://www.ekspedyt.org/2017/09/24/czyzby-ostateczny-cios-w-przymusowe-szczepienia-praca-naukowa-z-2017r/

 103. gość said

  Grzywna za posiadanie nieoznakowanego psa lub kota

  Grzywna za posiadanie nieoznakowanego psa lub kota – tak rząd chce walczyć z bezdomnością zwierząt – pisze środowa „Rzeczpospolita”.

  W Ministerstwie Rolnictwa trwają zaawansowane prace nad projektem ustawy o identyfikacji zwierząt i utworzeniu centralnej bazy danych o właścicielach psów i kotów. To rozwiązanie ma zapobiec wzrostowi liczby bezpańskich zwierząt i bestialstwu wobec czworonogów – informuje „Rzeczpospolita”.

  Jak pisze gazeta, resortowy projekt ustawy zakłada, że nowy obowiązek rejestracji obejmie każdego właściciela, hodowcę czy podmiot prowadzący azyl dla zwierząt.

  Wszczepienie elektronicznego transpondera pod skórę psa będzie musiało nastąpić nie później niż podczas pierwszego obowiązkowego szczepienia ochronnego przeciwko wściekliźnie (starsze – w terminie 18 miesięcy od dnia wejścia w życie nowych przepisów). Właściciel kota musi go zaczipować w ciągu roku – czytamy w artykule.

  https://gosc.pl/doc/4209068.Grzywna-za-posiadanie-nieoznakowanego-psa-lub-kota

 104. gość said

  Nie do wiary! Wirus HIV w popularnym leku firmy Bayer

  Tego typu skandale wychodzą na jaw bardzo rzadko. Choć wiele mówi się o potencjalnych przekrętach, dokonywanych przez koncerny farmakologiczne, ten ma wyjątkowy ciężar gatunkowy. Trudno w to uwierzyć, ale firma Bayer sprzedawała pacjentom lek, który zawierał wirusa HIV.

  Specyfik, który niósł śmiertelne zagrożenie, przeznaczony był do leczenia hemofilii. Na skutek jego zażywania wirusem HIV zarazić się mogło od 6000 do 10000 osób.

  Co wyjątkowo szokuje w sprawie to fakt, iż dowody na winę firmy przedostały się do opinii publicznej. Publikacja dokumentów obciążających Bayer nie przyczyniła się wymierzenia sprawiedliwości osobom odpowiedzialnym za sprzedaż zakażonych leków.

  Wśród poszkodowanych są osoby spoza Ameryki Północnej. To dlatego, ponieważ firma postanowiła rozprowadzać zakażone leki tylko w Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej. Wycofano je natomiast z USA.

  – Wewnętrzne dokumenty Bayer ukazują, że kiedy wiedzieli w 100% o tym, że mają lekarstwo zainfekowane wirusem HIV, wycofali produkt z amerykańskiego rynku i wyrzucili go do Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej. Lek o nazwie Faktor VIII był wstrzykiwanym lekarstwem na hemofilię – informowało NBC News.

  http://pikio.pl/nie-do-wiary-wirus-hiv-w-popularnym-leku-firmy-bayer/

 105. gość said

  Legendarny twórca Playboya, Hugh Hefner nie żyje. Wiadomość o tym podała założona przez niego firma Playboy Enterprises. Informację na ten temat można znaleźć także na oficjalnym profilu Playboya na Twitterze.

  http://pikio.pl/miliony-fanow-w-zalobie-nie-zyje-legendarny-hugh-hefner/

 106. gość said

  Paweł Kukiz – Marszałkowie Terlecki i Kuchciński pałają miłością do banderowskiej Ukrainy

  Podpisaną 25 września przez prezydenta Ukrainy Petro Poroszenkę nową ustawę oświatową zgodnie skrytykowały już Węgry, Bułgaria i Rumunia i Rosja. Tylko Polska w ramach źle pojmowanej solidarności z wrogim nam sąsiadem milczy.

  http://prawy.pl/58346-pawel-kukiz-marszalkowie-terlecki-i-kuchcinski-palaja-miloscia-do-banderowskiej-ukrainy/

 107. gość said

  Dr Ewa Kurek wraca do sprawy ekshumacji w Jedwabnem!

  Jeśli trudno nam zrozumieć jakieś zjawisko czy wydarzenie z bieżącej polityki, a w przypadku ekshumacji w Jedwabnem – polityki historycznej kolejnych po 2001 r. rządów, zawsze warto zastanowić się, czy mamy do czynienia ze zjawiskiem zupełnie nowym, czy może jego źródła sięgają przeszłości.

  Rok już bowiem mija od czasu, gdy w Polsce zmieniła się władza. Władza, z którą większość społeczeństwa wiązała nadzieje na zmiany nie tylko w gospodarce, ale także w zakresie prawa i sprawiedliwości oraz dbałości o dobre imię Polski i prawdę historyczną, co dla historyków przekłada się na wolność prowadzenia badań historycznych. Zadziwiające, że politycy i historycy, którzy jeszcze rok temu doskonale rozumieli konieczność wyjaśnienia do końca sprawy Jedwabnego, dziś albo nabrali wody w usta, albo jeszcze gorzej – urzędniczymi zakazami blokują inicjatywę przeprowadzenia ekshumacji. W sprawę blokowania ekshumacji w Jedwabnem absurdalnie włączył się nawet jeden z wojewodów oraz RIO, czyli Regionalna Izba Obrachunkowa! Źle się dzieje w państwie polskim. Zaczynam bać się, czy województwa w Polsce rzeczywiście zarządzane są należycie i czy rachunki w regionalnych izbach się zgadzają, skoro urzędnicy państwowi, zamiast z odpowiednią starannością zajmować się wypełnianiem swych obowiązków, zajmują się działaniami zmierzającymi do niedopuszczenia do ekshumacji w Jedwabnem.

  Czytaj dalej:
  http://zaprasza.net/a.php?article_id=34407

 108. gość said

  Podczas wizyty w Medellin w Kolumbii w dniach 9 i 10 września 2017 r. Papież Franciszek postanowił użyć dwóch mrocznych krzyży, powyżej i poniżej, pierwszych i ostatnich rzędów . W ten sposób kontynuuje swoją rewolucję, aby zniszczyć wszelkie symbole uroczystości i przepychu, które Kościół stworzył podczas swojej długiej i chwalebnej przeszłości.

  http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A747-Crosier.htm

 109. gość said

  Wczoraj przypadała 75. rocznica powołania Tymczasowego Komitetu Pomocy Żydom, polskiej organizacji podziemnej przekształconej w grudniu 1942 roku w Radę Pomocy Żydom (ŻEGOTĘ) – organizację humanitarną, która – będąc organem polskiego rządu na uchodźstwie – jako jedyna na świecie w latach 1942-1945 w sposób instytucjonalny organizowała pomoc dla Żydów prześladowanych i eksterminowanych przez Niemców. Warto ten fakt przypominać wszystkim tym, którzy próbują przekonywać, że Polacy są współodpowiedzialni za Holocaust.

  Tylko w Polsce niemieccy okupanci wprowadzili prawo, które przewidywało karę śmierci dla osób ukrywających Żydów. Głównie z tego powodu znalezienie schronienia dla nich nie było zadaniem łatwym. Aby skoordynować i usprawnić działania, których celem miało być ratowanie Żydów z Holocaustu, polski rząd na uchodźstwie zdecydował się powołać Radę Pomocy Żydom – organizację humanitarną, która jako jedyna na świecie w latach 1942-1945 w sposób instytucjonalny organizowała pomoc dla Żydów prześladowanych i eksterminowanych przez Niemców.

  http://niewygodne.info.pl/artykul8/04019-Polacy-uratowali-dziesiatki-tysiecy-Zydow.htm

 110. gość said

  Komornicy u Kulczyków. Mają zwrócić Polsce 1,2 mld złotych

  Rozpoczęto działania egzekucyjne mające doprowadzić do odzyskania około 1,2 mld zł od Autostrady Wielkopolskiej z tytułu nadmiernej rekompensaty wypłaconej kilka lat temu przez polskie władze – poinformował w środę w Senacie wiceminister infrastruktury Jerzy Szmit.

  http://wolnosc24.pl/2017/09/28/komornicy-u-kulczykow-maja-zwrocic-polsce-12-mld-zlotych/

 111. Boydar said

  Inne spojrzenie na rzeczywistość

  https://wiadomosci.wp.pl/nagranie-z-napadu-robi-furore-pracownik-zachowal-zimna-krew-nie-przeszkadzaj-mi-bo-czytam-gazete-6170723856230017a

  W sumie, sprowadza się to do „wypierdalaj !”

  ——
  Jeszcze skuteczniej by było, gdyby wyciągnął gnata i zamknął napastnika w kiblu.
  Admin

 112. La Reine Toronto said

  Panie Gajowy moze Pan zalozyc program/siatke zeby osobnicy nie uzywali coraz to innych nickow ? Dzisiaj widze ze temat zydowski powraca ze zdwojona sila i sa tu subliminal messages….takich jak uzywa np. Towarzysz Snag.
  Snag ja mam juz dosc tych tematow o Zydach i prosze zaprzestan tego…nie czytam i nie otwieram linkow a podszywanie sie pod coraz to inne nicki jest ponizajace a raczej uwlaczajace godnosci.
  Snag ‚daj se na wstrzymanie’ mowie kolokwialnie.

  ——
  Niestety, w zasadzie nie ma takiej możliwości. Chyba, że dopuścimy wyłącznie osoby zarejestrowane na tzw. białej liście (którą sam sporządzę) albo zarejestrowane na WordPressie.
  Admin

 113. Boydar said

  https://teleshow.wp.pl/jerzy-zieba-twierdzi-ze-nowotwor-mozna-wyleczyc-witamina-c-teraz-poprowadzi-swoj-program-w-tvn-6170752100685953g

 114. Jan Saski said

  Hugh Hefner nie żyje. Twórca „Playboya” miał 91 lat

  Nie żyje słynny skandalista i twórca magazynu dla panów Hugh Hefner. Miał ogromny wpływ na rewolucję seksualną w USA. Hefner zmarł we własnym domu w wieku 91 lat. O jego śmierci poinformowała firma Playboy Enterprises.
  https://wiadomosci.wp.pl/hugh-hefner-nie-zyje-tworca-playboya-mial-91-lat-6170916187547265a

  Playboy a rewolucja (homo)seksualna ( Henry Makow)

  Jaki właściwie jest lansowany przez Playboy’a model mężczyzny? Nie jest zbyt wybredny w takich sprawach jak wygląd lub dom. Natomiast chce mieć tyle życia seksualnego ile to możliwe i wybiera swoje partnerki głównie kierując się ich wyglądem. Jest skoncentrowany na sobie i nie zależny mu na głębszych więzach emocjonalnych lub przywiązaniu. Uważa, że jedna kobieta może go tłamsić a dzieci byłyby jedynie obciążeniem. Czy nie wygląda to na typowe zachowanie gejowskie?

  Powyższa postawa to ideał mężczyzny lansowany przez magazyn dla panów Playboy od lat 1950-ych. Już w latach 1970-ych badania na studentach amerykańskich koledżów wykazały, że 3 na 4 badanych studentów opierało swój ideał mężczyzny na wzorach z Playboy’a, co przyniosło nieobliczalne szkody im samym, kobietom, dzieciom oraz społeczeństwu. Podobieństwo postawy lansowanej przez Playboy’a do ideału zachowania homoseksualnego nie jest przypadkowe. W roku 1948 ukazał się tzw. Raport Kinsey’a, który ukształtował dzisiejsze powszechne podejście do seksu. Lansował on niczym nieskrepowana ekspresje seksualna i stal się manifestem kontrkultury i rewolucji seksualnej. Raport ten zainspirował Hugha Hefnera do wydawania Playboy’a od 1953 roku. Podstawa było twierdzenie, ze aberacje seksualne są tak typowe wśród społeczeństwa, że staja się właściwie norma. Obecnie, dzięki badaniom psychologa dr Judith Reisman wiemy, ze Raport Kinsley’a był oszustwem. Kinsey był zatrudniony na Uniwersytecie Indiana jako zoolog i udawał konserwatywnego, tradycyjnego męża i ojca rodziny. W rzeczywistości był homoseksualista i perwertem, któremu udowodniono molestowanie dzieci. Zmuszał swoją żonę oraz studentów i asystentów do uczestnictwa w nakręcaniu filmów pornograficznych.

  Używając slow Judith Reisman, idea Kinsey’a polegała na wyparciu tradycyjnej, wąskiej prokreacyjnej postawy judeochrzescijanskiej na sprawy seksu przez promiskuistyczną zasadę „robta co chceta,” prowadząca do stworzenia gejowskiego, biseksualnego, pedofilskiego raju. Okazało się, ze Kinsey oparł swoje wnioski na badaniu grupy składającej się w dużym stopniu z prostytutek i byłych więźniów, wśród których było wielu oskarżonych o molestowanie seksualne. Kinsey, który zmarł przedwcześnie na wskutek dolegliwości wywołanej nadmiernym onanizmem, twierdził np. ze 10% amerykańskich mężczyzn to geje, gdy w rzeczywistości udział ich w populacji wynosi około 2%. Kingsey wraz ze swoim zespołem pedofilów molestował ponad 2 tys. dzieci oraz nieletnich, pod pretekstem udowodnienia, ze maja one nieuświadomione potrzeby seksualne. W konkluzji dr Reisman pisze: „Rosnący udział patologii dotyczących libido w życiu Amerykanów, w szkołach, w sztuce, mediach, prawie oraz w polityce społecznej odzwierciedlają w rzeczywistości seksualne psychopataologie Kiunsey’a i jego grupy.”

  Hugh Hefner powiedział, ze Raport Kinsey’a „spowodował niesamowite przebudzenie seksualne, głownie dzięki udziałowi mediów, ale jest to dopiero początek. Ta książka była dla mnie bardzo ważna.” Z mesjanistycznym zapałem Playboy niósł pochodnie wolności seksualnej dla amerykańskiego mężczyzny, który w latach 1950-ych i 60-ych ciągle kojarzył seks z małżeństwem. Jednakże wolność ta okazała się iluzja. Właściwym celem Playboy’a, podobnie jak i całej pornografii, jest bowiem uzależnienie mężczyzn od seksualnych fantazji. Aby tego dokonać, należy utrudniać znalezienie im prawdziwej satysfakcji w małżeństwie. Używając slow dr Reisman, „Playboy był pierwszym narodowym magazynem, który wykorzystywał strach młodych akademickich mężczyzn przed związkiem z kobieta i obowiązkami rodzinnymi. Playboy oferował pewny, komfortowy substytut dla monogamicznej heteroseksualnej miłości. Tak wiec, Playboy i feministki – „zaprzysięgli wrogowie” zdrowych, heteroseksualnych związków seksualnych, mających swój wyraz w normalnym małżeństwie, znaleźli teraz wspólne pole do działania. W rezultacie tej (homo)seksualnej rewolucji, nasze społeczeństwo cierpi obecnie na epidemie rozbitych związków małżeńskich, pornografie, impotencje, molestowanie seksualne dzieci, przemocy sadoseksualnej, rosnącej liczby nieletnich ciaz oraz zachorowań na AIDS i STD. Liczba urodzeń spadła w porównaniu do lat 1960-ych o 60% i osiągnęła poziom poniżej wymiany.

  Zdaniem psychologa Richarda Cohena (Coming Out Straight: Understanding and Healing Homosexuality, 2000), homoseksualizm wynika z zaburzenia rozwoju spowodowanego brakiem związków uczuciowych dziecka z ojcem. Zdaniem Cohena, dorosły gej, poprzez seks z mężczyznami, próbuje zrekompensować brak miłości ojca, której nie zaznał w dzieciństwie. Sam Cohen był kiedyś homoseksualista a obecnie ma normalna rodzinę i troje własnych dzieci. Z kolei, Cohen przypisuje zachowanie lesbijskie kobiecej reakcji na brak miłości ojcowskiej lub przemoc z jego strony w dzieciństwie. Cohen wyleczył setki homoseksualistów, ale znajduje się obecnie pod nieustannym atakiem ze strony gejowskiego lobby za naruszanie ich politycznego programu, jakim jest próba przedefiniowania dotychczasowych norm społecznych Psychiatra Jeffrey Satinover zwraca uwagę na inna jeszcze przyczynę homoseksualizmu. W swoich badaniach grupy 1000 gejów zwrócił uwagę, że w stosunku do 37% z nich starsi lub mocniejsi partnerzy używali przemocy fizycznej przed osiągnięciem wieku 19 lat. Według badan Anne Moir, pewien procent „gejów od urodzenia” może wynikać z zaburzeń równowagi hormonalnej w okresie płodowym, jednakże jest to znikoma ilość.

  Przez cale wieki geje byli potępiani, uznawani za chorych i okrutnie prześladowani. Obecnie próbują przekonać świat, ze to heteroseksualizm jest choroba. W roku 1973 wymogli na Amerykańskim Stowarzyszeniu Psychologicznym, aby uznało zachowania homoseksualne jako normalne. Razem z feministkami (które z kolei uważają, ze heteroseksualizm jest zawsze despotyczny) geje zaczynają stopniowo demontować takie instytucje związane z heteroseksualizmem jak męskość, kobiecość, małżeństwo, rodzina, harcerstwo, sport, armie, system szkolnictwa oraz nasze judeochrzescijanskie dziedzictwo. Wykorzystując swoje stanowiska zajmowane w mediach, geje, wspierani przez swoich liberalnych przyjaciół, kształtują obecnie nasza kulturową wrażliwość. Są odpowiedzialni za niedojrzałą obsesje pornograficznego seksu, który przenika do telewizji, video, Internetu. Ten stan zahamowanego rozwoju ludzkiego jest typowy dla homoseksualistów, którzy maja problemy z ukształtowaniem pełnych długookresowych relacji. W sytuacji, kiedy za normalne uznamy kobiety zachowujące się jak mężczyźni i vice versa, wkrótce my tez się do nich upodobnimy.
  W instrukcjach dla aktywistów gejowskich radzi się w jaki sposób prezentować ich seksualność jako „normalna”, jak również w jaki sposób zwalczać „nadwrażliwość” heteroseksualistów na punkcie homoseksualizmu poprzez nachalne demonstrowanie swoich cech. Kiedyś zabrałem mojego syna do kina na film Adama Sandlera Billy Madison, w którym jeden nastolatek pytał drugiego: „Kogo wolałbyś poderwać, Pamele Anderson czy młodego Jacka Nicholsona?” Tak samo jak kiedyś komuniści promowali modę na radykalizm, tak obecnie wśród liberałów promuje się bycie gejem jako „trendy.” Geje i feministki uważają, ze tradycyjna moralność została wynaleziona, aby utrwalać niesprawiedliwe status quo. W rzeczywistości, moralność to akumulacja mądrości ludzkości w rozpoznawaniu co jest zdrowe i co liczy się w ostatecznym spełnieniu. Perwersja to dewiacja od tego co jest zdrowe. Moralność heteroseksualna umieszcza seks w kontekście miłości i/lub małżeństwa, ponieważ „uczłowiecza” ono seksualne apetyty. Zapewnia, ze najgłębszy i najintymniejszy fizyczny akt pomiędzy dwojgiem ludzi wyraża wzajemny emocjonalno-duchowy związek. To jedyny sposób, w jaki seks może dać satysfakcje obojgu płciom, zarówno mężczyznom jak i kobietom. Również dla społeczeństwa jest on korzystny i zdrowy, ponieważ w naturalny sposób zapewnia owoce miłości – dzieci.

  Przy pomocy Hugh Hefnera, Alfred Kinsey oddzielił seks od miłości i prokreacji. Zredukował go do jeszcze jednej fizycznej funkcji jak np. oddawanie moczu. Homoseksualisci uprawiają często anonimowy „sportowy” seks w łaźniach przez otwór w ścianie. Większość z nich ma od 10 do 100 partnerów każdego roku. W mniej ekstremalny sposób zastosowali taki model również heteroseksualiści. Jak pisze dziennikarz National Post, wiele znanych mu heteroseksualnych par rozeszło się, zmieniając styl życia na zabawowy, zmieniając często partnerów seksualnych i uczęszczając na niekończące się party.
  W konkluzji można stwierdzić, ze „rewolucja seksualna” była triumfem perwersyjnych homoseksualnych wartość i norm obyczajowych. Ideologią gejów i lesbijek było zdefiniowanie na nowo tego co zdrowe na dewiacje i vice versa. Trzeba przyznać, że odnieśli w tym sukces. W ciągu krótkich 40-u lat prawie wszystkie seksualne zakazy zostały obalone a społeczeństwo heteroseksualne poddaje się. Społeczne i kulturalne załamanie może się tylko pogłębiać. Niezbędna będzie kontrrewolucja.

  Dr Henry Makow

  Źródło: http://www.henrymakow.com/000165.html

 115. PISKORZ said

  re 88 A Makrela jakoś tak dziwnie swoje pazury trzyma…nie pamiętam..A przecież to coś oznacza..Może ktoś wie..?!

 116. Boydar said

  „… trzeba przyznać, że odnieśli w tym sukces …” (114); a gdzie myśmy byli w tej operacji ?

  Nie odnieśli by oni sukcesu, gdybyśmy my wcześniej nie odrzucili wartości. Znowu zametłanie skutku i przyczyn. Ten „sukces” dojrzewał przez lat czterdzieści. Ale odrzucanie wartości prawie czterysta. Można już zacząć się zastanawiać co nas czeka przez następne cztery.

 117. Boydar said

  „… Proszę was o jedno, bądźcie cierpliwi …”

  https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/713278/nico-rosberg-prosze-was-o-jedno-badzcie-cierpliwi

  Od dłuższego czasu uważam, że „sprawa Kubicy” jest lampką sygnalizacyjną. Martwi mnie tylko ten Rosberg 🙂

 118. Boydar said

  „… Pierd..lę polityków, fałszywy kraj, fałszywą rzeczywistość. (…) Chcę ich zapytać o jedno, czy wy macie kur.. serce do ludzi? …”

  https://gwiazdy.wp.pl/jurek-owsiak-stanie-przed-sadem-wszystko-przez-wulgarne-wystapienie-podczas-przystanku-woodstock-6171040982660737a

  I po to pozwolono puchnąć temu słoikowi. Ale to jeszcze nie koniec …

 119. , said

  ad.118 Boydar
  rozlokowanie „byłych” w Domach Kultury to prawie typówka szczególnie na prowincji-trza młodzież przekonywać

 120. snag said

  112 ,…

  Woman, o wszystko możesz mnie posądzać ale nie o multi-nicki i o ile się nie mylę to admin może to potwierdzić. W ciągu kilku lat kliknąłem parę razy nie tam gdzie zamierzałem i zamiast nicka wyszedł jakiś dziwoląg który po odnotowaniu prostowałem.

  Jeśli chodzi o temat it’s not your damn business, zajmij się swoimi ‚odlotami’ które ja osobiście olewam ale nie wszyscy i narzekają. Jesli masz dość to nie czytaj, nikt cię nie zmusza.

  Narazie grzecznie proszę, get a life and f..k off ,…

  ——
  Snag pisze zawsze pod tym samym pseudonimem.
  Admin

 121. gość said

  Polska: Czystka w ABW

  Właśnie dokonuje się wielka reorganizacja Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Formalnej likwidacji poddano większość delegatur w kraju, przekształcając je w wydziały zamiejscowe – informują na łamach „Rzeczpospolitej” Izabela Kacprzak i Grażyna Zawadka.

  http://xportal.pl/?p=31003

 122. gość said

  Balcerowicz oskarżony o defraudację 39 mln złotych

  .https://youtu.be/qSz_40ZOo7w

 123. gość said

  Szwecja: Muzułmanie się doigrali! Największy meczet stanął w płomieniach „Imam tylko stał i płakał” [WIDEO]

  https://wrealu24.pl/szwecja-muzulmanie-sie-doigrali-najwiekszy-meczet-stanal-w-plomieniach-imam-tylko-stal-i-plakal-wideo/

 124. gość said

  Śmierć rosyjskiego generała w Syrii to efekt wycieku danych wywiadowczych

  Śmierć rosyjskiego generała Valerego Asapova w Syrii związana jest z wyciekiem informacji wywiadowczych do Państwa Islamskiego, jak donosi RIA Novosti, powołując się na źródła wojskowe w Syrii.

  Zgodnie ze źródłem informacje te miały zostać potwierdzone przez syryjską armię.

  „Początkowe wyniki śledztwa w sprawie śmierci generała Valerego Asapova w Deir ez-Zor wskazują na to, że informacje o jego miejscu pobytu wyciekły do przeciwników, którzy na tej podstawie zarządzili atak.”

  Śledztwo oczywiście trwa nadal, a to są jedynie jego wstępne ustalenia.

  Śmierć generała została potwierdzona przez rosyjskiego Ministra Obrony. Dodatkowo zastępca Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Siergiej Ryabkov ogłosił, że śmierć rosyjskiego generała to cena za podwójną grę USA w Syrii.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/smierc-rosyjskiego-generala-w-syrii-efekt-wycieku-danych-wywiadowczych

 125. Peryskop said

  Re poprzednie WT 77-2017 #213 #246 #242 #204 #203 #202 #198
  Dr Zbigniew Koziol : „Nadal nie wierzę. Ale będę teraz zastanawiał się więcej …”</i

  Panie Doktorze Zbigniewie, w ramach zastanawiania się i profesjonalnej auto-rewindykacji po wpadce na wadliwym bilansowaniu FIZYKALNYCH czynników klimatyczno-pogodowych – proponuję bez uszczypliwości :

  – przejrzeć swój dorobek naukowy w laserach i zamiast frustracji – pozamieniać etapowe konkluzje na przeciwne, a być może wtedy Pan też znajdzie tam jakąś perełkę jak mi się udało* ? Nie tylko patentable, ale i użyteczną…

  – samokrytycznie przemyśleć poglądy naukowe pani dr Diany Wojtkowiak wyrażone tu przed 6 laty :
  https://marucha.wordpress.com/2011/11/18/noblista-odkrywa-naukowe-podstawy-homeopatii/#comment-127551

  – mnie Pan nie musi przepraszać za próbki ścieku tamże w #70 :
  … niech się pan po*sra z domysłami… A posikaj się pan z tego powodu…
  bo jestem pozbawiony komplexów, gdyż (bodaj w przeciwieństwie do Pana) napotkałem na Mistrza***, który pokierował moimi badaniami radą : „Skomplikowane to oni już tam mają. Ale jeśli uda się panu stworzyć tu coś prostego a skutecznego – to oni tu przyjadą**.”

  ===

  * Szkicowałem rozmaite warianty w brulionie i gdy po miesiącach go zapełniłem a pomysłu wciąż nie było – przekartkowałem swe notatki i znalazłem rozwiązanie wstępnie odrzucone. Po odpowiedniej rafinacji …

  ** Przyjechali najpierw ze Szwecji i kupili od Instytutu za GOTÓWKĘ pierwszą i dotychczas jedyną licencję z prawdziwego zdarzenia; potem wdrożenie też w USA, lokalne wersje w Niemczech (+plagiat 🙂 ), w UK, i ostatnio w Chinach. Pomysł z głowy, ale właściwe via „śmietnik” 😀

  *** Prof. med. Marian Allan Weiss (1921†1981) pozbawiony komplexów w 1963 roku zaproponował w Kopenhadze oryginalną koncepcję z Konstancina pod nazwą Immediate Post-Operative Fitting (IPOF), polegającą na twórczej kompilacji metod niemieckiego ortopedy Dedericha oraz protetyka Berlemonta z Francji. Propozycja wzbudziła tak wiele kontrowersji w gronie specjalistów, że w roku 1990 dla analizy stanu wiedzy zorganizowana została w Glasgow pierwsza z serii ISPO Consensus Conference [Murdoch G. Editorial. Prosthetics Orthotics Int 14:99-101, 1990]. I choć teraz pacjenci podczas amputacji nie otrzymują protez na stole operacyjnym – jak zakładała pierwotna koncepcja IPOF – to jednak lata doskonalenia wizjonerskiej koncepcji prof. Weissa przyniosły optymalizację regulowanych komponentów protez, a także optymalizację poziomu amputacji w oparciu o kryterium najkorzystniejszej relacji kikut ₪ lej (amputacja fizjologiczna), zamiast pilnowania minimalnej utraty długości kończyny. Konsekwencją koncepcji IPOF jest dzisiejsza, stosowana na całym świecie Protetyka Modularna. Innej już właściwie nie ma.

  pozdrawiaM

 126. osoba prywatna said

  Spartańskich metod szkoleniowych nie powstydziłyby się Zielone Berety. W odróżnieniu od współczesnych komandosów, zabijania uczono się nie na manekinach, ale na ludziach.
  http://www.focus.pl/artykul/spartanscy-rangersi?page=1

 127. osoba prywatna said

  Wideo z bijatyki deputowanych z ramienia „Bloku Petra Poroszenki” i partii „Batkiwszczyna” w Kijowskiej Radzie Obwodowej zostało opublikowane na stronie ukraińskiego Kanału Piątego na You Tube.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201709286363813-w-sieci-pojawilo-sie-wideo-z-brutalnej-bijatyki-ukrainskich-deputowanych/

 128. snag said

  127 ,…

  Przekaz tym durniom w linku i sam zapamietaj ze Spartanie zaczynali od ignorantow i idiotow ktorzy porownywali jablka z pomaranczami bo tym jest mylenie US Rangers z Green Berets.

  Gosh ,…

 129. Boydar said

  Stare …

  https://przemeke.wordpress.com/2015/08/05/co-zrobic-z-tymi-pojebanymi-polakami-im-bardziej-sie-im-dokreca-srube-tym-bardziej-im-odbija-szajba/

 130. La Reine Toronto said

  ad 120 Gans : Narazie grzecznie proszę, get a life and f..k off ,…tak nie odnosi sie do zadnej kobiety bez wzgledu na to czy ma odmienne zdanie czy ma inne; krytyka sie ‚gans’ nie podoba to o czym swiadczy? Braku kultury osobistej i oglady nie zastepuje sie grozbami pod niczyim adresem.
  Swiadczy to o niskim poczuciu honoru i wlasnej wartosci.

  Mam juz dosc tu dywagacji na tematy zwiazane z Izralem i Zydami. To jest polskie forum i po polsku a ze nie potrafi ‚Gans’ po polsku to niech nie wtraca w zdaniach angielszczyzny : albo tak albo tak.

  YOU get a life and fuck off from me OK? once and for all.
  Wypraszam sobie grozby pod moim adresem .

  Jezeli tu nie ma miejsca dla kobiet …Pani Ania K. juz odszla a jest miejsce dla myzoginistow tacy jak gans to trudno. Odejde bo na wpisach ‚gans’a swiat sie nie konczy.

  Jeste gans napuszony jak stetryczaly indor ktory nadaje sie tylko na stara pieczen?

  Troche szacunku dla Polakow i Polek prosze!

  Ciekawe ze nie porusza ‚gans’ wazki problemow dotyczacych nieistniejacego oficjalnie panstwa polskiego tylko odwraca uwage nasza i kieruje w strone us raela?
  A kysz a kysz.

  Basta!

  ——
  Przepraszam Panią w imieniu forum. Przykro mi, że do czegoś takiego doszło, a ja przepuściłem.
  Proszę od nas nie odchodzić.
  Admin

 131. La Reine Toronto said

  .https://www.youtube.com/watch?v=1EAbIEnELbU

  no prosze o to dlatego spotykamy ‚gans’ow tu i owdzie…

 132. snag said

  Oy vey gevalt 😉 ,…

  )
  Żeńska szkoła katolicka w Kansas City nie wyrzuciła uczennic które na piwnej bibie urządziły zawody żydzi vs. naziści, mimo że ‚starsi bracia’ głośno się domagali, ba nawet nie powiadomiła, jak ukarały przestępczynie po śledztwie czy piły legalnie*

  *(chodzi o wiek)

  Students from all-girls Catholic school post photos of Jews vs. Nazis beer pong
  ————————————————————————-
  https://www.jta.org/2017/09/26/news-opinion/united-states/students-from-all-girls-catholic-school-post-photos-of-jews-vs-nazis-beer-pong

  .http://drinkinggamezone.com/img/games/other/nazis-vs-jews-pong.jpg

 133. Głos Prawdy said

  „U nas Polakow minimalna pensja już jest większa niż wasza w Rosji średnia.” – Jakub Korejba

  – Za to u was koszty duże – politolog z Rosji

 134. Głos Prawdy said

  na Ukrainie trwa za przyzwoleniem Zachodu ludobójstwo Rosjan. Etniczne ludobójstwo z zakazem nauczania po rusku. To neonazizm i Europa ze swoimi podwójnymi standardami nie zamierza interweniować. W tej sprawie protest wyrazili tylko Węgry i Rumunia

 135. Głos Prawdy said

  Antychryst będzie pochodził ze Wschodu, nie z Zachodu

  Moja szczerze umiłowana córko, świat jest przygotowywany do nadejścia antychrysta. Jest przygotowywany przez szereg potężnych sił politycznych, aby nastąpiło jego wielkie wejście.
  Antychryst będzie pochodził ze Wschodu, nie z Zachodu, ale będzie kochany, czczony i szanowany zarówno przez Wschód jak i Zachód w każdym zakątku Ziemi. Rozpocznie on w następujący sposób.
  Antychryst z pomocą wrogów Boga szybko doprowadzi do wojny między dwoma narodami kierowanymi przez dwóch upartych i silnych przywódców. Wojny będą narastać, a następnie rozleją się na inne kraje. Gdy zagrożenie stanie się tak poważne, że zacznie mieć ono wpływ na najpotężniejsze narody, wtedy rozpoczną się pokojowe negocjacje.
  Bestia wkroczy znikąd. A umiejętnościami, które zadziwią świat, doprowadzi on do zakończenia wojen. Będzie miał potężny głos. Będzie bardzo inteligentny i wykreuje imponujący, charyzmatyczny wizerunek. Jego przystojny, dobry wygląd, urok i poczucie humoru, będą jak silny hipnotyczny magnes. Będzie odbierać wielkie pochwały od znanych światowych przywódców oraz mediów i stanie się sławny. Jego postawa spodoba się przywódcom biznesu, którzy będą go postrzegali, jako środek do tworzenia bogactwa, gdy gospodarka zacznie się rozwijać.
  Antychryst okaże się tak niezwykły, że narody będą się głośno domagać i zachęcać go do odwiedzenia ich krajów. Będzie kochany i będzie naśladował ostatni szczegół, każdą chwilę Mojej Misji, kiedy chodziłem po Ziemi. Głosząc znaczenie miłości, pokoju i znaczenie jedności między narodami, będzie postrzegany, jako ten, który dokonuje wielkich cudów, dokądkolwiek pójdzie. To nie jest człowiek, jak każdy inny. To nie jest człowiek, jak każdy inny charyzmatyczny figurant. Jego gwiazda będzie świecić i błyszczeć, jak nikogo innego przed nim. Będzie postrzegany, jako symboliczny przywódca jednej światowej humanitarnej religii. Jemu będzie przypisywany tak zwany sukces tej obrzydliwości. Wszyscy upadną do jego stóp. Wszędzie będą obrazy z jego twarzą. Będzie widziany z głowami wielu religijnych wyznań. Wkrótce powiedzą, że ludzie zostali spontanicznie wyleczeni w jego obecności. Dzięki mocy szatana, będzie mógł dokonywać czynów, które zaskoczą wielu i zostaną one uznane za cuda.
  Do tego czasu, nieświadomi będą postrzegali go, jako Mesjasza. Wtedy zasugeruje, że został posłany przez Boga, aby zbawić świat. Wielu w tym świecie, którzy nie akceptują Mojego Istnienia, będzie przekonanych, że ten człowiek jest Synem człowieczym, Jezusem Chrystusem. Ci, którzy będą oddawać mu cześć i będą posłuszni w tym, o co ich prosi i którzy będą go uwielbiali, zostaną opanowani przez takie zło, że ich dusze będą wciągnięte do próżni, z której, jak się przekonają, nie będą w stanie się wydostać.
  Ci, którzy znają Prawdę Mojego Nauczania, rozpoznają oszustwa, które są podsuwane ludzkiej rasie i przeciwstawią się tej obrzydliwości. Ci, którzy twierdzą, że znają Boga i są praktykującymi chrześcijanami nie będą w stanie zrozumieć Mojej Obietnicy powrotu. Kiedy wrócę, to będzie Sądzenie. Gdy przyjdę po raz drugi, nigdy nie będę chodził po Ziemi. Pomimo całej ich wiedzy o Moim Nauczaniu nie rozumieją tego, co powiedziałem. Teraz im przypominam. Nie będę chodził w ciele. Każdy człowiek, który twierdzi, że jest Mną, jest kłamcą.
  Wasz Jezus
  http://paruzja.info/2013.04.26_12-30.php
  ——————–
  „doprowadzi do wojny między dwoma narodami kierowanymi przez dwóch upartych i silnych przywódców” – może to Tramp i grubas?

 136. snag said

  snag01 to Gee a month ago

  Detected as spam – Thanks, we’ll work on getting this corrected.

  Te Middle East was a turbulent place in ancient times, in many cases the occupied tribes or nations embraced the occupation like the Hebrews under Seleucid rule that traded with them with mutual benefits they mingled and intermarried making babies and converting to Hellenism or ‚sprinkle’ their Judaism with Hellenism, creating Hellenistic Judaism that combined the Hebrew religious tradition with elements of Greek culture. Under Seleucid’s rule it got to the point that Maccabees had to implement forced circumcision in overrun territories to reclaim their ‚Jews’ that deserted to Hellenism.
  Needles to mention the invaders are not stupid, the Babylonians or Greeks ‚took care’ of the establishment the old fashioned way and left the six-pack alone. A native farmer knows the climate and conditions, what to plant and what grows, the fisherman knows where and what to fish for and the craftsmen knows what’s needed on the local market, there’s no time and no need to learn on the job. The Greeks created market for their products (export) in Mediterranean Basin making them much better off financially and unhampered personally than under Judaism. Former Hebrews are the Palestinians today they converted to Islam to avoid taxes to feed their kids. During the crusader conquest some converted to Christianity and surprise, surprise they survived the Muslim conquest.

 137. snag said

  snag01 to RamboDave a month ago

  Detected as spam – Thanks, we’ll work on getting this corrected.

  There’re other minorities in this country, there’re over 70 million of ethnic Germans in US, 56 million of ethnic Irish, 17 million ethnic Italians, 12 million ethnic Poles, you don’t even know that they exist except once a year during October Festivities or St. Patrick, Columbus and Pulaski days, for the rest of the year they blend in and are an Americans. Non of the country of their ancestors is meddling in our affairs except a one little bully from M. East that knows better what’s good for us and what’s not.

  Getting sick of it

 138. snag said

  snag01 to blaize21 2 months ago

  Detected as spam – Thanks, we’ll work on getting this corrected.

  „You forgot to mention your innovative know-how poster child, a famous Merkava 4 battle tank that in reality happen to be a result of your scavenging skills.

  Let see what we got in it ,…

  Engine – Honeywell AGT1500C multi-fuel turbine engine, USA
  Transmission – Renk RK 325 Transmission made by RENK Aktiengesellschaft, Germany.
  Canon – German Rheinmetall 120 mm tank gun, replaced by ‚improved’ version a carbon copy of the one of Abrams.
  Suspension – In the past was U.S. made M-series replaced by Horstman of the British Centurion that’s not a particularly good was but easy to repair/replace.
  Turret – Electrical turret-driving system US invention. Integrated Turret and Gun Control systems US invention and product.

  Like I have said a proof of your scavenging skills not of your innovative genius ,…

  You see my friend you can spin it as much and as long as you can but the reality shows that your country allegedly overflowing with geniuses, inventors and innovators can’t stay afloat without German and US handouts and that’s a fact ,…

 139. VA said

  DEKLARACJA WARSZAWSKA – „Karta wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych”
  https://podpisz.to/petycja/deklaracja-warszawska-karta-wolnosci-wyboru-w-przyjmowaniu-tzw-szczepien-ochronnych,269

 140. Zbyszko said

  Rozbicie dzielnicowe na euroregiony w Europie postępuje:
  http://ram.neon24.pl/post/140373,katalonia-czyli-jak-sfederalizowac-europe-niepodlegloscia

 141. matirani said

  Promocja islamu
  Piątek, 29 września 2017 (03:00)

  Unia Europejska oficjalnie uznała muzułmanów za grupę dyskryminowaną i przeznacza ogromne środki, aby ukazać ich w lepszym świetle

  W opublikowanym przez Agencję Praw Podstawowych Unii Europejskiej raporcie o mniejszościach w Europie postawiono tezę, że większość muzułmanów na Starym Kontynencie ufa instytucjom demokratycznym, mimo że każdego dnia spotykają się z dyskryminacją. Co więcej, unijna agenda przekonuje, że islamiści w większym stopniu wierzą w instytucje demokratyczne niż rdzenni Europejczycy, a tym samym islam nie stoi w opozycji do demokracji.

  – Badanie stosunku muzułmanów do instytucji demokratycznych nie odpowiada na fundamentalne pytanie: czy islamiści są w stanie zaakceptować wartości chrześcijańskie, które zbudowały współczesną Europę, oraz czy dla tych wartości zrezygnowaliby z prawa szariatu – mówi w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Piotr Ślusarczyk z portalu euroislam.pl. – Osoba, która przeczyta ten raport, może pomyśleć, że muzułmanie tak ochoczo się asymilują. Prawda jest jednak inna. W przeszłości wielokrotnie twierdzono, że dowodem na asymilację muzułmanów jest znajomość języka kraju, w którym mieszkają, oraz to, że chodzą do pracy. Lecz gdy pytano muzułmanów o stosunek do naszych wartości, to przejawiali wobec nich wrogą postawę – wyjaśnia.

  Unijny raport porusza także kwestię dyskryminacji muzułmanów. Według niego, prawie 40 proc. z nich uważa, że w ciągu 5 lat poprzedzających ankietę padli ofiarą prześladowań. W opinii badaczy, to dyskryminacja jest głównym powodem odizolowania się islamistów od części społeczeństwa. – Osoby, które formułują takie twierdzenia, znają muzułmanów jedynie z „Baśni z tysiąca i jednej nocy”, bo na pewno nie z rzeczywistości. System muzułmański jest systemem ideologicznym z minimalnym dodatkiem religii, który polega na wprowadzaniu prawa szariatu. To prawo jest zupełnie inne od zasad, które my znamy. Muzułmanie nie zakładają równości między ludźmi – muzułmanami i wyznawcami innych religii, dla nich także kobieta jest o wiele gorszym stworzeniem niż mężczyzna.

 142. osoba prywatna said

  Prorok Szatana coraz bardziej umacnia swoją armię
  .https://www.youtube.com/watch?v=gwt-EroT7Wk

 143. Boydar said

  @ GP (135)

  „… dzięki mocy szatana, będzie mógł dokonywać czynów, które zaskoczą wielu i zostaną one uznane za cuda …”

  Nie Szatana tylko rosyjskich naukowców i inżynierów. Prawie cała reszta to żydowskie pierdolety.

 144. Boydar said

  @ https://marucha.wordpress.com/2017/09/28/amerykanski-podrecznik-pokazuje-jak-zwyciezyc-rosje/#comment-704168

  Pekin – najwyżsi urzędnicy Chińskiego Programu Kosmicznego wyrażali swoje uczucia, że ​​amerykańskie lądowanie księżycu było „kompletnym oszustwem”, informuje Beijing Daily Express.
  200 wysokich rangą urzędników z chińskiego programu kosmicznego podpisało petycję z prośbą o wyjaśnienia od amerykańskiego rządu i przedstawienie konkretnych informacji NASA dotyczących amerykańskich lądowań na księżycu, które mogłyby pokazać Światu, że /lądowanie Amerykanów na księżycu/ jest wymyślnym oszustwem, aby oszukać świat /w kwestii/ ówczesnego potencjału programu kosmicznego Ameryki.
  Te oskarżenia/sugestie pojawiły się niedawno dzięki analizie zdjęć pochodzących z chińskiego łazika księżycowego, który /rzekomo/ nie znalazł /na Księżycu/ żadnych śladów amerykańskich lądowań.
  Petycję powyższą podpisał m.in. znany na całym świecie rosyjski inżynier jądrowy Jurij Ignatiew Mukhin oraz kilkunastu innych najlepszych rosyjskich inżynierów i agentów ex-KGB. Twierdzą oni, że „rząd rosyjski zawsze zdawał sobie sprawę z sytuacji od początku lat 70.” …
  (tłumaczenie częściowo moje)

 145. snag said

  Admin ,…

  Babsko sie czepie bez powodow, oskarza plodzac ‚dowody’ dyktuje co pisac, jak pisac, przeczytaj p. jeszcze raz 112, please. Pod 130 czepia sie dalej zamiast przeprosic po panskim wyjasnieniu kontynuuje ten szajs i oskarza o jakies sympatie, demolowanie bloga i placze ze ktos jej odpowieda na ten szajs jak zasluguje.

  Stare angielskie przyslowie radzi: ‚if you can’t take the heat get the f..k out of kitchen’ co w luznym tlumaczeniu jak ci za goraco to zjezdzaj z kuchni w znaczeniu ‚nie szukaj pracy jako kucharz’.

  i tego czy jakos tam ,…

 146. Boydar said

  Przydałby się jakiś Jagiełło albo chociaż Mieszko …

  https://wiadomosci.wp.pl/nieprzemyslane-decyzje-i-zbyt-pochopnie-wypowiadane-slowa-niemiecki-episkopat-znowu-o-polsce-6171343358523521a

 147. VA said

  https://gloria.tv/video/ViBvvJM1Drxd1ui1XQYe9LTsY

 148. zero said

  ad 103: pod ogonem będzie wisiał rodzaj tablicy rejestracyjnej?

 149. zero said

  ponieważ tu są mądrzejsi ode mnie;
  Jak to jest że kraj z grupy G20, NAFTA, z ropą naftową, ma benzynę droższą niż w polsce, dolar jest po ok 18 pesos, ceny (po przeliczeniu) w Costco czy innych supermarketach takie same albo wyższe niż w polsce, zaś pensje 1-1 jak w polsce, ktoś zarabia jakies 5 tysięcy pesos a jeb..ana pizza 250 pesos?? Skąd to się bierze? Żydzi???

  Jak się wali (np. to trzesienie ziemi sprzed kilku dni) to ci ludzie się jednoczą, każdy pomaga jak może, gołymi rękami wygrzebują zasypanych, gdy pojawił się jakiś lokalny radny to go skopali: .https://youtu.be/4Q_dQGH3BbI

  Tu miasto Meksyk przed I po trzęsieniu 19 bm: .https://youtu.be/eTo_8TGeQEg

  Już są dowody na kradzież pomocy po trzęsieniu ziemi w MX przez tzw. „fundacje”.

 150. cg said

  http://dag.un.org/services/embed?object=11176%2F304666&type=item

 151. snag said

  Gość @ 104 ,…

  Rewelacja sprzed 6 ciu lat a ze sprzedal, a ze rzekomo wyrzucili go do Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej to bujda.

 152. snag said

  Zero @ 149 ,…

  Wliczajac koszty produkcji i transportu galon benzyny (3.8) ok. $0.60-70 a na stacji w mojej okolicy ok. $2.50 … wlasciciel stacji musi zaplacic pracownikom i zarobic po podsumowaniu nie wiecej jak $1.00 … reszta to podatki.

  Lepszy przyklad w Norwegii, plywaja na ropie i placa $10 za gallon.

 153. gość said

  Nie żyje Wiesław Michnikowski

  Smutna wiadomość dla fanów polskiego kina i kabaretu. W Warszawie zmarł Wiesław Michnikowski, wybitny polski aktor filmowy i teatralny. Zagrał w takich filmach jak: „Seksmisja”, „Akademia pana Kleksa” i „Hydrozagadka”. Znany był także z występów w Kabarecie Starszych Panów i w kabarecie Dudek. Miał 95 lat.

 154. gość said

  Panie Snag

  2017-09-29 (piątek) @ 16:32:03

  ——————

  Gość @ 104 ,…

  Rewelacja sprzed 6 ciu lat a ze sprzedal, a ze rzekomo wyrzucili go do Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej to bujda.

  —————–

  Jeśli to prawda to portal pikio.pl się kompromituje i tyle!

 155. PaniWoźna said

  Co chwalimy to chwalimy, ale co złe to należy skrytykować. Uważam, że inwigilacja zdecydowanie zbyt zaawansowana:

  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/monitoring-w-moskwie-rozpoznawanie-twarzy/0pkk3yn

  Sztuczna inteligencja w Moskwie za pomocą kamer będzie identyfikowała twarze.

 156. gość said

  Musisz to wiedzieć!(253)Ile w końcu jest obecnie Ukraińców w PL? Oni sami twierdzą, że 7 mln

 157. osoba prywatna said

  Jabłonowski, Poręba, Sendecki – Zróbmy z goja, g3ja..
  .https://www.youtube.com/watch?v=ZH4bfpqTuS0

 158. snag said

  Tego to sam Lucyfer przywital … osobiscie 😉 ,…

  .http://www.freakingnews.com/pictures/80000/Hugh-Hefner-the-Perverted-Old-Man–80260.jpg

 159. gość said

  Aż 93,6 proc. lekarzy, pielęgniarek nie szczepi się na grypę!

  https://martabrzoza.pl/szczepienia/93-proc-lekarzy-pielegniarek-nie-szczepi-sie-na-grype/

 160. gość said

  Szariat w praktyce? Niemiecki policjant popycha białą kobietę z dzieckiem i psem [WIDEO]…

  Nagranie zarejestrowane ostatnio w mieście Naumburg (Saale) udowadnia, że Niemcy coraz bardziej przypominają kraj typowo muzułmański. Na filmie widać, w jak skandaliczny sposób niemiecki policjant, prawdopodobnie muzułmanin, potraktował białą kobietę…

  http://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/niemcy-policjant-popycha-biala-kobiete-z-dzieckiem-i-psem-2800.html

 161. gość said

  Michalkiewicz u Gadowskiego: „Wynalazek” Duda stanął dęba prezesowi Kaczyńskiemu

  .https://youtu.be/5M9r2Ez0LyY

 162. Boydar said

  Poszedłem za linkiem Gościa (159) i trafiłem to

  https://martabrzoza.pl/korupcja/jerzy-zieba-w-sejmie-gmo-to-depopulacja-aborcja-polakow/

  Nie chodzi mi jednak o Ziębę tylko o Szyszkę, też zresztą z lasu. Zachęcam do odsłuchania pomiędzy 7 a 14 minutą i skonstatowania co te sprzedajne qurwy nam zrobiły.

 163. La Reine Toronto said


  Mowmy o Polsce i polskich sprawach !

 164. snag said

  a kysz, a kysz, a kysz … a jajaj 😉

  .https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRyxyVvRFlthaZYlqCTx0x9G4M27IKCgVaulh4drrpqP4WPE576

 165. La Reine Toronto said

  .https://www.youtube.com/watch?v=6__s2-iytA0
  a to potem

 166. La Reine Toronto said

  .https://www.youtube.com/watch?v=UuaU-OI8rf8

 167. La Reine Toronto said

  .https://www.youtube.com/watch?v=F8laMm-YyLY

  kultowy Kazik Staszewski ….

 168. La Reine Toronto said

  ,https://youtu.be/um3a_kstBZ4

 169. La Reine Toronto said

  ad 162 my wiemy co te ”’pi”’dy ‚ zrobily ale co dalej? czy one sa odopowiedzialne? czy ktos zaskarzyl te mendy do sadu? co ktokolwiek zrobil po fakcie? no co? konczy sie na biadoleniu a karawana jedzie dalej Panie Szanowny Kolego?

 170. La Reine Toronto said

  .https://youtu.be/nFBBD1Eim1E
  przerobmy to jeszcze raz? super! to bylo tyle lat temu ale czy uratowalismy wtedy juz tonaca Ojczyzne?
  Smutno!

 171. La Reine Toronto said

  .https://youtu.be/W1jIuwYGIrU
  ale to bylo mlode pokolenie pelne wiary i milosci a co teraz? niestedy nie da sie nic naprawic bo nie mozemy sami albo cos /ktos nam przeszkadza?
  Mlodzi nie maja sily? a my co?
  piekne to co spiewaja…iedaly i wiara w przyszlosc i lepsza Polske ale ….no co?

 172. La Reine Toronto said

  ,https://youtu.be/_EdZbopNeS8
  polska mlodziez taka wrazliwa i zdolna; kochc chce i zyc …we wlasnej Ojczyznie!

 173. La Reine Toronto said

  ,https://youtu.be/uZAsT5x9mBg
  ojejku i taka tworczosc tez sie rozwijala; nawiazanie do tradycji polskiej ulicy ….marginesu spolecznego…ciekawe….miejski folklor z Lodzi czy Warszawy?

 174. La Reine Toronto said

  .https://youtu.be/xwr9v3pqv44
  zakochany mlodzian spiewa b.dobrze

 175. La Reine Toronto said

  .https://www.youtube.com/watch?v=Zc7aWR-MOtA
  gdzie te miliony Waleso?

 176. La Reine Toronto said

  .https://youtu.be/I1IJzJH9aYk
  kultowe nagranie

 177. Isia said

  (162) Panie Boydarze … dziękuję za link.

  Sprawa jest bardzo poważna, dot. biologicznego przetrwania i przyszłości Polaków.

  Prof. Szyszko kręci i mataczy w tej kwestii … przy herbatkach, w cztery oczy, po cichu, chce przekonywać swoich oponentów do, zawartego w projekcie ustawy, absurdalnego i zbrodniczego dla Narodu Polskiego, pomysłu tworzenia stref GMO, przy jednocześnie całkowitym zakazie upraw GMO w Polsce. To ludobójcza polityka rządzącego żydostwa.

  Bardzo ciekawe wystąpienia ludzi – przeciwników upraw GMO. A wnioski końcowe są takie:

  1/ wprowadzenie – niebezpiecznych dla zdrowia człowieka i jego p ł o d n o ś c i – upraw roślin genetycznie zmodyfikowanych jest procesem n i e o d w r a c a l n y m – a to oznacza, że nie będzie można powrócić już do stanu poprzedniego (przed wprowadzeniem tych upraw),

  2/ żadna wydzielona strefa uprawy GMO, wraz z utworzoną wokół niej kilkukilometrową czy nawet kilkusetkilometrową barierą ochronną, nie powstrzyma przed rozprzestrzenianiem się tych zmodyfikowanych genetycznie organizmów na cały kraj, tak stało się np. w Meksyku,

  3/ badania naukowe, dot. skutków oddziaływania żywności GMO na organizm człowieka, dowodzą niezbicie, iż żywność produkowana z roślin genetycznie zmodyfikowanych jest zabójcza dla zdrowia ludzi, powoduje bezpłodność i ciężkie choroby (w tym nowotworowe).

 178. osoba prywatna said

  Arkadiusz Mularczyk oraz Józef Menes dotarli do nieznanego do tej pory dokumentu ONZ dotyczącego reparacji wojennych. Deklaracja rządu PRL z 1969 r., która się w nim znalazła, świadczy o tym, że Polska nie zrezygnowała z praw do odszkodowań wojennych od Niemiec – twierdzą.
  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-mularczyk-i-menes-o-nieznanym-dokumencie-onz-ws-reparacji,nId,2446837#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 179. brys said

  ad 176 Isia o GMO

  Podbijam:https://www.youtube.com/watch?v=7Dp_s-5_M5I

  Żywność będąca GMO?! Jestem za, a nawet przeciw!

  Nie muszę zgadzać sie z autorem.

 180. Zbyszko said

  Polska uwikłana jest w międzynarodowy handel bronią, która służy ludobójstwu. Tzn polski ciężki sprzęt wojskowy via Ukraina dostaje się do Sudanu i tam bierze udział w mordowaniu niewinnych ludzi na wielką skalę:
  .https://www.youtube.com/watch?v=hDAbsrjawGU

 181. guła said

  PC zaczął się jąkać więc może w Gajówce.
  .https://www.youtube.com/watch?v=TcNA3H1PVpE

 182. Zbyszko said

  Gerard @8 mam nadzieję, że ktoś tam „po drodze rozprawił się” z Panem (bo nie czytałem komentarzy za Panem). Otóż, proszę Pana:
  Niemcom się „dobrze” mówi (chociaż właśnie widać jaka kara na nich przychodzi), bo…
  1. po wojnie zostały za grosze kupione przez Wall Street, który zainwestował w swoją kolonię kupę szmalu, nazywając to Planem Marszala (czy jakiegoś innego tam szala)
  2. niemieckich chłopów, nikt nie rozpijał w karczmach tak jak to za zgodą polskiej pieprzonej szlachty, rozpijani byli pędzonym bimbrem polscy chłopi. Do dzisiaj na wsiach (i nie tylko) widzimy tego dramatyczne i niestety także tragiczne skutki.
  Król Jan Kazimierz w Ślubach Lwowskich obiecał Matce Boskiej złagodzenie niewolniczego losu chłopów. Niestety nie dotrzymał danego Matce Boskiej słowa, bo polska szlachta się na to nie zgodziła. Zapłaciła zresztą za to zsyłkami na Sybir (po powstaniach do których była podpuszczona), zdradzona przez swoich żmijowatych sługusów, którzy poprzejmowali jej majątki i herby.
  Więc Panie Gerardzie, jeżeli mówi Pan o armii, która eksterminowała Polaków, ze była to najlepsza armia… aż mi się odechciewa dalej pisać…

  Na Niemców właśnie przychodzi kara za te wszystkie zbrodnie, Drang nach Osten itd.

 183. guła said

  ad 177
  Sprawę reparacji wojennych od Szkopów jest najlepiej powierzyć Pawłowi Kowalowi.

 184. osoba prywatna said

  Piękna akcja.
  http://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/imigrant-z-afryki-zablokowal-na-drodze-auto-w-srodku-byli-polacy-2779.html

  Powtórzę oklepany zwrot: to kropla w morzu potrzeb.
  Admin

 185. Boydar said

  I ja dziękuję Pani Isiu za zwięzłe podsumowanie.

  Z tego materiału wynika oczywiście dużo więcej i również w innych niż GMO sprawach, ale nie sposób roztrząsnąć wszystkiego za jednym podejściem.

 186. www.wandaluzja.com said

  Gdy Amerykanie zapytali Łowczego Siedmiogrodu, kiedy zdał sobie sprawę, że wojna jest przegrana to odpowiedział, że gdy zobaczył w Berlinie wrak MUSTANGA, a na to samo pytanie odpowiedział Brytyjczykom, że GDY ZOBACZYŁ W BERLINIE WRAK MOSKITA. Tak Mustang jak Moskit były z Polskiej Doktryny Lotniczej. Amerykański generał lotnictwa mówił: We Wrześniu 39 dziwiliśmy się, GDZIE JEST POTĘŻNE POLSKIE LOTNICTWO, KTÓREGO ZAZDROŚCILIŚMY?
  Gdyby Polacy ujawnili swe Karty Lotnicze w 39 to Anglia padłaby po miesiącu wojny lotniczej z Luftwaffe. Dopiero po PRZEGRANIU II wojny lotniczej Anglicy otworzyli skrzynie z 500 Jastrzębiami, których silniki były już przestarzałe więc trzeba było zamontować Roys-Roysy i wysłać na III wojnę lotniczą jako MUSTANGI, choć nie był to samolot myśliwski tylko Eskortowy Wichra-DAKOTY.
  Najważniejszym polskim atutem lotniczym był Wicher-DAKOTA. Amerykanie narobili tych Latających Wagonów 50 tysięcy a Sowieci 20. Był bardzo łatwy w prowadzeniu, toteż na II pilota Dakoty szedł chłopak, który miał prawo jazdy na ciężarówkę i PO PÓŁ ROKU MÓGŁ IŚĆ NA FRONT. W Niemczech szkolenie lotnika było zaś bardzo drogie i trwało 2 lata, toteż Łowczy Siedmiogrodu oświadczył na odchodnym: Przegraliśmy bo ZABRAKŁO LOTNIKÓW, choć Hitler pouczał go, że POLACY TO NAJINTELIGENTNIEJSZY NARÓD W EUROPIE.
  Anglicy chlubili się, że od Pomysłu do Taśmy MOSKITA było 3 miesiące !!! Gdy zjawili się Moskitem w Wydziale Planowania RAFu to WYRZUCONO ICH, i dopiero gdy zaczęli krzyczeć, że to BOMBOWIEC NOCNY – niewidzialny dla radarów to wysłuchano. Mógł wejść na taśmę ZA TRZY MIESIĄCE, gdyż został oblatany i opracowany technologicznie w Polsce 10 lat wcześniej.
  Największy Absurd Techniczny II wojny światowej, ŚWIERKOWA GĘŚ, musiała być zaś opracowana i oblatana przez Czechów. Był to wodolot o udźwigu STU TON dla czechosłowackiej strategicznej bomby atomowej, której egzemplarz Na Londyn zarekwirowali w MONACHIUM Anglicy. Musiała być DREWNIANA – jak Nocny Bombowiec – gdyż Niemcy po namierzeniu radarem tak wielkiego obiektu: Supersamolot + Bomba, zorientowaliby się w Czym Rzecz i strąciliby przed dotarciem nad Berlin.
  Hitler ZAKAZAŁ prac nad bombowcem STRATEGICZNYM, gdyż wiedział, że pracują na nim Polacy i mają Wyniki. Łowczy Siedmiogrodu chciał kupić bombowiec JÓZEF PIŁSUDSKI przez polsko-rumuńską konwencję zbrojeniową, ale Polacy sfingowali wypadek i wysłali wszystko i Wszystkich z Rumunami, do USA. Bombowiec ten kupił prawdopodobnie mój dziadek, ale US AF nie przyjął go z powodu Braku Uzbrojenia Obronnego.
  Takie Uzbrojenie wg polskiej doktryny lotniczej nie było jednak potrzebne, gdyż bombowce miały być bronione przez SOKOŁY, czym były Jastrzębie. W razie zagrożenia bombowiec miał wyrzucić bomby i UCIEKAĆ z większą szybkością od myśliwców.

 187. www.wandaluzja.com said

  WERSJA POLSKOJĘZYCZNA
  Do Obrońcy z Urzędu
  Bardzo dziękuję za Odpowiedź. Z listu wnoszę, że Wysoki Trybunał powierzył Panu przekazanie mej sprawy do FBI. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że moja ewentualna podróż do Pana jest możliwa PO przesłuchaniu mych świadków w Polsce, co może potrwać kilka tygodni.
  Najważniejsze są dokumenty Klemensa D. Prawdzica i Jowana Prawdzica, którego akt Zgonu i czek na sumę 9.200.000.USD otrzymałem i uwierzytelniłem. To moje uwierzytelnienie UZNAŁ Bank Atlantycki, ale wobec rozprawy w Wysokim Trybunale przeciw Deponariuszowi i mnie jako Znanemu w Świecie OSZUSTOWI, musiałem przesłać ten Akt Zgonu z Czekiem do ambasad Chorwacji i Serbii dla uwierzytelnienia i zaasekurowania mnie.
  Odpowiedzi z ambasad Chorwacji i Serbii nie otrzymałem, co jest dziwne, gdyż TYLKO JA oprotestowałem wyrok sądu londyńskiego z zaskarżenia przez rząd Australii w sprawie amerykańskich obligacji dla Czang Kai-szeka na sumę 2.000.000.000.000.DOLARÓW ZŁOTYCH oraz 6.000.000.000.000.DOLARÓW ZŁOTYCH dla marszałka Broz-Tito na IV front na Bałkanach. Sąd londyński anulował te obligacje, ale są one nadal na giełdzie na podstawie mego PROTESTU, co jest też sprawą FBI.
  Prosiłem Bank Atlantycki o skierowanie mej sprawy do Trybunału Paryskiego dla spraw Kolonialnych i Postkolonialnych, co byłoby analogią do skierowania przez rząd Australii obligacji amerykańskich do sądu londyńskiego, wyrok którego OPROTESTOWAŁEM na podstawie FAŁSZERSKIEJ ekspertyzy tych obligacji i Rozboju wobec dystrybutorów.
  Dystrybutorami obligacji Czang Kai-szeka byli: oficer jugosłowiańskiej bezpieki i emerytowany angielski rządowy ekspert papierów wartościowych, którzy dostali po 6 lat więzienia, co zaskarżyłem do Brytyjskiego Sądu Apelacyjnego.

 188. artysta said

  Fenomen polskiego interentu patriotycznego – Krzysztof Karoń:

  .https://www.youtube.com/watch?v=Et_iTXbFtAQ
  w dwa dni 2000 nowych wyświetleń!

  Karoń OSTRO o PATOLOGIACH zwanych: Feminizm, Gender i LGBT!? Również o przymusie szczepień dzieci!

  Na dzisiaj 47721 wyświetleń.

 189. osoba prywatna said

  Powstał polski odpowiednik Facebooka – na dodatek patriotyczny!
  http://prawy.pl/58209-powstal-polski-odpowiednik-facebooka-na-dodatek-patriotyczny/

 190. osoba prywatna said

  http://img.wiocha.pl/images/4/3/4348fcecfdf52315f09038d2dcd8ed3c.jpg?s=1506269395

 191. osoba prywatna said

  ALARM!!! MUZUŁMAŃSKI „PUCZ” W POZNANIU??!!! RZĄD POWINIEN NATYCHMIAST ZDELEGALIZOWAĆ ISLAM W POLSCE!!!
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/09/24/alarm-muzulmanski-pucz-w-poznaniu-rzad-powinien-natychmiast-zdelegalizowac-islam-w-polsce/

 192. Boydar said

  Za „komuny” tak (190) właśnie było. Z racji ograniczonych możliwości technicznych zamiast automatów używano kobiet. Dzisiaj daje się zaobserwować trend odwrotny

  http://gadzetomania.pl/27581,pierwszy-seksrobot-trafil-do-sprzedazy-wideo

 193. osoba prywatna said

  red Michalkiewicz
  .https://www.youtube.com/watch?v=Lt94uD-f3P4

 194. osoba prywatna said

  Ojciec noworodka z Białogardu zabiera głos w Radiu Maryja (23.09.2017)
  .https://www.youtube.com/watch?v=R2XNfWzjcZY&feature=youtu.be

 195. osoba prywatna said

  Żydzi się nie szczepią❗ Szczepionki – trucizny dla gojów❗ Sanepid to firma handlowa❗ Jaśkowski
  .https://www.youtube.com/watch?v=S03b0EhiT3c

 196. osoba prywatna said

  Prawda o szczepieniach, której nikt nie ma poznać
  https://warszawskagazeta.pl/felietony/justyna-socha/item/5130-prawda-o-szczepieniach-ktorej-nikt-nie-ma-poznac#itemCommentsAnchor

 197. osoba prywatna said

  Dalaj Lama wezwał do przygotowań na przyjęcie kosmitów
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dalaj-lama-wezwal-przygotowan-przyjecie-kosmitow-2017-09

 198. Isia said

  (185) Oczywiście Panie Boydarze … to tylko bardzo zwięzłe podsumowanie całego materiału.

  Na tym spotkaniu głos zabrało wiele osób – mówcy podnosili jeszcze inne, bardzo ważne kwestie. Dodam, że Panu Ziębie udało się trochę „usadzić” Panów Posłów, zwłaszcza Pana prowadzącego spotkanie (irytowały w szczególności jego słowa, co rusz zabraniające zebranym oklaskiwania poszczególnych mówców, czyli wyrażania dla nich, i dla ich słów, swojego poparcia – „proszę nie klaskać, proszę nie klaskać”) mniej więcej słowami – „to my jesteśmy w ł a d z ą, a wy macie wypełniać to, czego m y chcemy”.

  Padły też, ze strony zaproszonych gości, ostre, aczkolwiek słuszne, słowa m. in., że przedstawiony projekt ustawy jest h a n i e b n y a rządzący PiS nie wywiązuje się z przedwyborczych obietnic, składanych polskim rolnikom, zwłaszcza w sprawie całkowitego zakazu upraw GMO w Polsce.

 199. osoba prywatna said

  Pech żołnierzy z Ameryki. Rozpoczęły się manewry Dragon-17
  .http://jacekmarchewka.neon24.pl/post/140279,pech-zolnierzy-z-ameryki-rozpoczely-sie-manewry-dragon-17

 200. osoba prywatna said

  Ukraiński gigant przejmuje polski drób. Branża ma obawy
  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/handel/mhp-z-ukrainy-przejmuje-polski-drob/vjkr65

 201. brys said

  ad 198

  Zięba gada bzdury – kto go wybrał i kogo reprezentuje? Jeżeli CHCE coś w swoim imieniu to musi się liczyć jeszcze z jakimiś 20 milionami innych Polaków – którzy mogą mieć inne zdanie.

  ——
  Przecież nikogo nie zmusza do dawania mu wiary, bo i nie ma ku temu środków.
  Kto go wybrał? A to musi go ktoś wybierać, żeby mówił to, co uważa za słuszne? Kto niby? Komisja sejmowa?
  A kogo reprezentuje? Siebie i tych, których przekonał.
  Admin

 202. osoba prywatna said

  We wtorek, 25 lipca, północno-wschodnia prowincja Borno w Nigerii została zaatakowana przez terrorystów z Boko Haram. W ataku z zasadzki na konwój przewożący specjalistów z krajowej korporacji naftowej Nigerian National Petroleum Corporation (NNPC) zginęło ponad 50 osób, a 83 odniosły obrażenia.

  Co ciekawe, atak ten nastąpił wkrótce po tym, jak Nigeria ogłosiła, że wznawia poszukiwanie ropy naftowej – z pomocą Chin – na północnym wschodzie kraju. Dwa dni po ataku nigeryjski rząd federalny zapowiedział, że wstrzyma poszukiwania ropy naftowej w dorzeczu jeziora Czad.
  https://pracownia4.wordpress.com/2017/09/24/wspierana-przez-zachod-sekta-boko-haram-i-jej-patriotyczne-przeciwstawianie-sie-chinsko-nigeryjskiej-wspolpracy/

 203. osoba prywatna said

  Donald Trump i Kim Dzong Un nie chcą wojny, dlaczego więc prowadzą niebezpieczną grę?
  https://pracownia4.wordpress.com/2017/09/19/donald-trump-i-kim-dzong-un-nie-chca-wojny-dlaczego-wiec-prowadza-niebezpieczna-gre/

 204. osoba prywatna said

  Globaliści chcą wycofać papierowe książki i papierowe gazety z użycia
  https://mowiacprawde.wordpress.com/2017/03/14/globalisci-chca-wycofac-papierowe-ksiazki-i-papierowe-gazety-z-uzycia/
  Youtuberzy celebryci czyli potok fałszywych autorytetów
  https://mowiacprawde.wordpress.com/2015/09/28/youtuberzy-celebryci-czyli-potok-falszywych-autorytetow/

 205. bolton said

  https://www.youtube.com/watch?v=vVT1cgJdD0c ciekawe programy ten pan prowadzi

 206. wojsat said

  .http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/189695,szpital-nie-mial-racji.html warto przeczytać

 207. brys said

  Panie Adminie – ale on właśnie mówił do wybranych przez naród przedstawicieli. Dostał szansę kogoś reprezentować – w tym przypadku przeciwników GMO – i wg. mnie – zbytnio się do wystąpienia nie przygotował. Inż. górnictwa mówiący o inżynieri genetycznej – a przecież mieli też jakichś profesorów pod ręką. Jak dla mnie nie przysłużył się tej sprawie zbytnio. Chcieli nadać sprawie rozgłosu poprzez jego nazwisko chyba.

  A po za tym mówił „my naród” – zwykje odpowiadam: „Jacy my?”

 208. Boydar said

  Brysiu, Ty nie jesteś pies, Ty jesteś baran, bo pies by wyczuł wiatr. „Ukryte terapie” kupiło bez żadnego przymusu milion czterysta tysięcy ludzi i żaden nie żałował. Drugie albo i trzecie tyle przeczytało ją korzystając z już kupionych. Pokaż mi posła na którego tylu wyborców zagłosowało.

 209. snag said

  Zbyszko @ 180 ,…

  Luuudzie przestańcie zawracać se doope Sudanem czy innymi grajdołkami i zajmijcie się sytuacją w kraju – Jeśli nie kupią od Polaków to kupią od innych, tego szajsu nie brak na ‚rynku’, handlarzy śmiercią również. Patrząc z mojej gałęzi to wygląda to na odciąganie uwagi od wewnętrznych problemów przez polsko-jezycznych.

  Zydowska franca skazala czlowieka ktory mowi prawde i obnaza zydowskie dziadowstwo w kraju, a ci o Sudanie.

  ——
  To nas różni od Amerykanów, że interesuje nas nie tylko własny kraj, ale i inne. I nawet z reguły wiemy, gdzie te inne kraje leżą. A świat to system naczyń połączonych.
  Admin

 210. La Reine Toronto said

 211. brys said

  Panie Boydar – płyn na porost włosów też kupowali. A raczej nadzieje, że odrosną.

  Czy te książki były o GMO?

 212. La Reine Toronto said

  Prosze podac dalej ASAP

 213. Isia said

  (297) Panie Bryś …

  … istotnie, Pan Zięba, jak sam to przyznał, nie był wcześniej przygotowany – bowiem o tym, iż ma wystąpić, dowiedział się dopiero w ostatniej chwili, po przybyciu na miejsce spotkania.

 214. osoba prywatna said

  Niezapomniany Louis.
  .https://www.youtube.com/watch?v=FvAImdR2Z_0&feature=youtu.be

 215. revers said

  ad88
  Co laczy te kapturowe bractwo? oprocz zlozonych paluszkow.

 216. Zbyszko said

  Snag @209, tak się złożyło, że patrzenie w tym wypadku, tylko na swój świeżo skoszony trawnik w najlepszym stopniu, obarcza nas grzechem zaniechania. A wg mojej wiedzy, już nie tylko wiary a wiedzy, takie olewanie zbrodni w której bierzemy bierny udział, bardzo nas jako naród obciąża.
  Dokładnie tak samo jak naród niemiecki jest obaczony zbrodniami II wojny.
  Zachęcam do obejrzenia filmu na ten temat:
  .https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw&t=110s

 217. NyndrO said

  Niezwykle utalentowane siochy w kolorze „kawa z mlekiem”. * .https://www.youtube.com/watch?v=FQxdhPr6vaQ

 218. Isia said

  (213) Odnośnie wpisu – (207) Pan Bryś.

 219. www.wandaluzja.com said

  Dziś, 30 IX 2017, otrzymałem odpowiedź mego Obrońcy z Urzędu. Pisze on, że USUNIĘCIE mego Nazwiska z Międzynarodowej Listy OSZUSTÓW będzie mnie Drogo Kosztować. Ja jednak nie godzę się na Rehabilitację BEZ ujawnienia DENUNCJUJĄCYCH mnie jako Międzynarodowego Oszusta i Aferzysty bez przysługującego w takich wypadkach Oskarżonemu procesu, gdyż jest to oskarżenie ANONIMOWE czyli Kapturowe alias Mafijne.
  Pierwszym Oskarżonym przeze mnie jest Premier Szydło, która odmówiła mi praw Obywatelskich a BEZPOŚREDNIO po Ujawnieniu przeze mnie adresu Skarbca Goeringa udała się do Izraela, gdzie została potraktowana rosyjską rakietą pp, przed czym uratował ją MON Macierewicz.
  Sprawa Skarbca Goeringa, który był krezusem, MUSIAŁA być omawiana w gabinecie prezesa PiS-u, który WYRAŹNIE zawnioskował udanie się ze sprawą do Jerozolimy. Dobrze zwykle poinformowany Doktor Kękuś ogłosił posłanie do Premier Szydło: KANALIO WON !!! czego odium, w związku ze sprawami skarbca Hitlera w Wałbrzychu i Goeringa we Wrocławiu, spada na Jarosława Kaczyńskiego.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: