Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Putin nie zna litości. Zamordował 2359 wrogów podczas 10-dniowej rzezi

Posted by Marucha w dniu 2017-09-30 (Sobota)

Władimir Putin to jeden z najbardziej kontrowersyjnych i bez wątpienia jeden z najbardziej wpływowych polityków XXI wieku. Nazywany przez niektórych „Nowym Carem” Putin krytykowany jest za ograniczanie wolności w swoim kraju.

Inni doceniają jednak to, że rządzi „silną ręką”, „bez politycznej poprawności”.

O Putinie można powiedzieć wiele złego, ale faktycznie trudno mu odmówić skuteczności, której często brakuje zachodnim demokracjom. Tak było i tym razem. Rosyjski przywódca postanowił bez litości rozprawić się ze swoimi wrogami z ISIS.

Potężne naloty na Syrię przeprowadzone od 19 do 29 sierpnia poskutkowały śmiercią 2359 bojowników Państwa Islamskiego. Co więcej, ponad drugie tyle, bo 2700 islamistów zostało rannych.

Nie ma wątpliwości, że Putin urządził islamistom prawdziwą rzeź. 10-dniowa masakra to prawdziwy cios w Państwo Islamskie, które radzi sobie coraz gorzej w syryjskiej wojnie.

https://www.facebook.com

Oczywiście bardzo się litujemy nad „Państwem Islamskim”, a zwłaszcza nad wyrzuconymi w błoto pieniędzmi USRaela, przeznaczonymi na wspieranie bandytów. Rozumiemy też, że prezydent Putin jest kontrowersyjny – w odróżnieniu od bezkontrowersyjnych Trumpa, Merkel, Trudeau czy Macrona. Nie jesteśmy wprawdzie pewni, czy Putin rządzi jak władca absolutny, ale skoro tak pisze międzynarodowa prasa, to pewnie tak jest, a cała ta Duma to tylko fikcja.
Ciekawą informacją było to, że ISIS było wrogiem Rosji i Putina – i zapewne niczyim innym?
I tylko żal nam, że z 2700 rannych islamistów część się zapewne wyliże…
Admin

Komentarzy 49 do “Putin nie zna litości. Zamordował 2359 wrogów podczas 10-dniowej rzezi”

 1. RomanK said

  Moze pan Gajowy doda do tego slicznego artykulu zdjecie ISIL rznacych nozami Chrzescijan…dla TelAvizji…

 2. RomanK said

  NIe tylko Putin jest msciwa bestia…
  Prosze Vietnam….
  I za co panie??? za co????
  …..Za gupie 35 milionow???? U nas panie za to- to posylaja na wyzsze i bardziej odpowiedzialne stanowisko….
  Sam pan patrzy:

  http://www.zerohedge.com/news/2017-09-29/vietnam-shows-how-clean-banking-system-ex-banker-sentenced-death-fraud

 3. La Reine Toronto said

  W 3 RP nalezy unicestwic ilu? ile milionow? albo kto powie ilu nalezy wyeliminowac zeby odzyskac Polske dla Polakow ?
  Czy Mamy juz polskiego Wladimira P.?

 4. Leming said

  Żeby jeszcze była pewność że nie ginęli tam cywile…

  … ani umiarkowana opozycja…
  Admin

 5. RomanK said

  POLSKA WSPÓLNOTA NARODOWA
  ZARZĄD NACZELNY

  ul. Hoża 25 m. 13, 00-521 Warszawa, telefon: 22 621 55 71, 22 629 36 06
  http://www.pwn.info.pl e-mail: pwn@pwn.info.pl
  PKO BP SA Odział 10 w Warszawie, nr 77 1020 1013 0000 0802 0118 8408

  Uwolnijmy Polskę od zagrożeń

  Coraz więcej Polaków rozumie to doskonale, że Unia Europejska – będąca niegdyś nadzieją dla Polski – staje się dzisiaj naszym zagrożeniem. Unia Europejska zdominowana przez Niemcy i zarządzana głównie w interesie Niemiec jest nieprzychylna a nawet wroga wobec Polski. Unia Europejska to właściwie unia Zachodniej Europy, to Niemcy, Francja i Włochy jako Państwa kierownicze, natomiast Polska i pozostałe Państwa unijne mają celowo drugorzędne znaczenie i są podporządkowane interesom Zachodu.
  Formuła Unii Europejskiej nie przystaje do historycznie ukształtowanej i aprobowanej przez Polaków formuły Państwa Polskiego. Między Unią Europejską a Polską istnieje konflikt wartości i konflikt interesów.
  Unia Europejska jest zaborcza, niedemokratyczna, nieuduchowiona, zmaterializowana, antynarodowa, antychrześcijańska, amoralna. Przeciwstawia się prawom Natury, między innymi w odniesieniu do istoty małżeństwa jako jedynie związku mężczyzny i kobiety. Przeciwstawia się prawom cywilizacji mówiącym o niemożliwości cywilizowania ludności Państwa na dwa sposoby, mówiącym o konieczności istnienia w Państwie dla całej ludności jednej cywilizacji i wynikającej z niej jednej kultury, jednej moralności, jednych obyczajów, jednego prawa, czyli jednych wartości i zasad zbiorowego życia społecznego w Państwie.
  Wbrew tym cywilizacyjnym prawidłowościom funkcjonowania Narodu i Państwa, Unia Europejska – w imię głoszonej przez siebie szkodliwej zasady wielokulturowości jako naczelnej wartości – sprowadza masowo do Europy ludność islamską mającą inną cywilizację i wynikającą z niej inną kulturę, inną moralność, inne obyczaje, inne prawo niż ludność europejska. Jaskrawym tego przykładem jest wolność i równouprawnienie kobiet europejskich a niewolnicze podporządkowanie mężczyznom kobiet islamskich nie dopuszczanych do życia społecznego. Ludność islamska nie chce się dostosować do Europy, lecz chce Europę dostosować do siebie, chce Europę opanować. Do przyjmowania takiej antyeuropejskiej ludności islamskiej Unia Europejska zmusza również Polskę.
  Ta nie dająca się pogodzić różnica wartości i celów rodzi konflikty rozsadzające Państwa europejskie. Są one coraz ostrzejsze, albowiem doskonale zorganizowany masowy napływ ludności islamskiej jest sprytną formą inwazji, najazdu wojującego islamu na Europę pod pozorami uchodźctwa politycznego i migracji zarobkowej. Jest to swoista „pokojowa” kontynuacja po wiekach dawnej wojennej inwazji islamu na Europę, a zwłaszcza na Ruś, Polskę, Bałkany i Hiszpanię.
  Zalewająca obecnie Europę ludność islamska nie potrzebuje pracować zarobkowo. Jest utrzymywana dużymi świadczeniami socjalnymi obciążającymi obywateli Państw unijnych. Ma dużo czasu na islamską działalność. Żyje się jej lepiej niż Polakom w Polsce. Pomimo tego jest ona wrogo nastawiona do wartości europejskich i Europejczyków, nie ma zamiaru europeizowania się. Bowiem z rozkazu swych religijnych i politycznych przywódców dąży ona do zdobycia Europy, zniszczenia wartości europejskich, islamizacji ludności europejskiej i utworzenia jednokulturowej Europy islamskiej bez wielokulturowości.
  Dla tych islamskich wartości i celów poświęcający swe życie fanatyczni terroryści islamscy organizują przemyślane, systematyczne zamachy terrorystyczne, niszczą, kradną, biją, gwałcą i mordują, sieją postrach i testują w jakim stopniu Europejczycy są zastraszeni, czy już ulegają czy jeszcze są zdolni do przeciwstawiania się agresywnemu islamowi. Ku zadowoleniu islamistów Unia Europejska nie jest zdolna do obrony Europy, obrony cywilizacji europejskiej, obrony ludności europejskiej, a zwłaszcza obrony traktowanych jak niewolnice kobiet europejskich przed agresywnym islamem, przed islamskimi zwyrodnialcami. A przecież obrona zagrożonych Narodów europejskich, zagrożonych ludzi a zwłaszcza zagrożonych kobiet jest nie tylko prawem ale i obowiązkiem Europejczyków, jest sprawą honoru.
  W świetle tych faktów Unia Europejska jest antyeuropejska, jest przeciwna Europie i jej Państwom narodowym przez sprowadzanie islamistów, popieranie obcych i wrogich Europie wartości islamskich, przeciwstawianie się tradycyjnym wartościom chrześcijańskim, łacińskim i ogólnoeuropejskim drogim nam

  Polakom i wszystkim Europejczykom. Nie może być inaczej, albowiem Unia Europejska jest tworem zdegenerowanej duchowo i moralnie Europy Zachodniej, która utraciła poczucie własnej europejskiej tożsamości i nie jest zdolna do obrony tradycyjnych wartości europejskich. Europa Zachodnia utraciła Ducha. Nie tworzy już wyższych wartości duchowych. Tworzy jeszcze wartości materialne, zapewnia dobrobyt. Ale to – przy braku duchowości, ideowości i woli obrony – może być Europie Zachodniej łatwo odebrane. I o to między innymi islamistom chodzi.
  Na konflikt wartości między Unią Europejską a Polską nakłada się konflikt interesów. W interesie Unii Europejskiej a wbrew interesom Polski leży szkodliwe dla Polaków utrzymywanie dużej bezdomności i dużego bezrobocia oraz zaniżanie zarobków, powodujące masowe przepływanie dobrej i taniej polskiej siły roboczej na Zachód. W interesie Unii Europejskiej leży szkodliwe dla Polski odłogowanie ziemi, ograniczanie polskiej produkcji rolnej i przemysłowej, niedopuszczanie do rozwijania w naszym Kraju własnego przemysłu elektronicznego, maszynowego, samochodowego, kolejowego, okrętowego i zbrojeniowego, niedopuszczanie do zwiększania wydobycia polskich bogactw naturalnych. W interesie Unii Europejskiej jest szkodliwe dla Polaków zadłużanie Polski, wynoszące już ponad 3 biliony złotych. Unia Europejska nie rozwija Polski, lecz ją hamuje w rozwoju i wyzyskuje. Ogranicza w znacznej mierze naszą suwerenność. Tak traktowane są wszystkie drugorzędne Państwa unijne, bowiem rozwój jest zagwarantowany dla kierowniczych Państw unijnych.
  W tej unijnej sytuacji ostrego konfliktu wartości i interesów Polacy muszą mieć świadomość, że nasza przynależność do Unii Europejskiej jest w interesie Niemiec a wbrew interesowi Polski. Zatem wystąpienie Polski z zagrażającej nam Unii Europejskiej jest dziejową koniecznością, jest aktem korzystnym i powinno nastąpić jak najszybciej dla naszego narodowego dobra. Naśladujmy w tym Wielką Brytanię, która – dbając o swoje interesy – miała dość przynależności do szkodzącej jej Unii Europejskiej. Natomiast nieuchronna likwidacja Unii Europejskiej będzie aktem korzystnym dla wszystkich europejskich Państw narodowych, które wypracują lepszą formułę zbiorowej współpracy europejskiej.
  Znacznie bardziej od Unii Europejskiej zagraża Polsce NATO. Przynależność Polski do agresywnego NATO i coraz większa ilość wojska amerykańskiego, niemieckiego i innego obcego na polskiej ziemi ogranicza w dużym stopniu naszą suwerenność, podporządkowuje nas interesom USA, naraża nas na wciąganie w międzynarodowe konflikty zbrojne, izoluje nas od Rosji i przeciwstawia Rosji. Zgodna z poglądami opozycji kłamliwa propaganda polskiej władzy – zapewne na polecenie USA – wmawia Polakom konieczność stacjonowania w Polsce wojsk NATO dla obrony przed zagrażającą nam Rosją. Straszenie Rosją ma uzasadnić nieprzyjemną dla honorowego Narodu obecność obcych wojsk NATO w Polsce i przekonać do tego ogół Polaków. Ma Polaków przekonać, że bez wojsk NATO w Polsce Rosja nas napadnie. Ale Rosja Polsce nie zagraża i NATO nie jest potrzebne dla naszej obrony. Polsce potrzebne jest własne nowoczesne Wojsko Polskie liczące co najmniej 200 tysięcy żołnierzy. A Rosja może być najlepszym sojusznikiem Polski ze względu na specyfikę naszych narodowych interesów oraz geopolityczne i geostrategiczne uwarunkowania. Jedynie Rosja spośród mocarstw gwarantuje granicę Polski na Odrze i Nysie ze Szczecinem.
  Jeżeli NATO nie jest potrzebne dla naszej obrony, to jakie są prawdziwe przyczyny rozmieszczania w Polsce wojsk NATO, głównie amerykańskich?
  Po pierwsze, wojska NATO w Polsce mają konfliktować Polaków z Rosjanami i nie dopuścić do możliwego i koniecznego dla naszych narodowych interesów pojednania i sojuszu Polski z Rosją. Pojednaniu i sojuszowi polsko-rosyjskiemu są przeciwne USA, Niemcy i neobanderowska Ukraina. Państwa te w swoim własnym imperialnym interesie a wbrew naszemu interesowi uczynią wszystko, by przeciwstawiać Polskę Rosji.
  Po drugie, wojska NATO w Polsce mają uczynić z naszego Kraju posłuszne narzędzie polityki USA wobec Rosji. USA mogą szantażować Rosję dozbrajaniem Polski i żądać od Rosji określonych ustępstw za cenę rozbrajania Polski. Polska ma być amerykańskim straszakiem i narzędziem szantażu wobec Rosji.
  Po trzecie, wojska NATO w Polsce będącej dogodną bazą wypadową mają być elementem amerykańskiego pierścienia otaczającego Rosję w celu jej ewentualnego zaatakowania z wielu stron.. W tej ewentualnej agresji USA na Rosję, Polacy mają być najbardziej fanatyczną siłą uderzeniową gotową ginąć w interesie Amerykanów. Dlatego na amerykańskie życzenie Polaków wychowuje się w miłości do USA i w nienawiści do Rosji. Służy temu ostatnio uchwalona przez Sejm i natychmiast podpisana przez Prezydenta tak zwana ustawa dekomunizacyjna nakazująca usunięcie pomników żołnierzy radzieckich wyzwalających Polskę spod ludobójczej okupacji nazistowskich Niemiec w II wojnie światowej. Tym znieważaniem poległych w obronie Polski żołnierzy celowo obraża się Rosjan i konfliktuje się ich z Polakami.
  Po czwarte, wojska NATO w Polsce mają zapewnić korzystną dla USA eksploatację polskich złóż

  surowcowych, których bogactwo daje Polsce drugie miejsce w Świecie po najbogatszej w surowce Rosji.
  Polacy są coraz bardziej świadomi tego, że nasza przynależność do NATO jest w imperialnym interesie USA a wbrew interesowi Polski. Zatem wystąpienie Polski z zagrażającego nam NATO jest korzystne i konieczne dla zwiększenia naszego bezpieczeństwa i powinno nastąpić jak najszybciej. Wystąpienie z NATO i uwolnienie się od jego wojsk może również poprawić stosunki Polski z USA. Polska z Państwa podległego USA stanie się Państwem suwerennym i partnerskim wobec USA. Będzie to z korzyścią nie tylko dla Polski i Europy, lecz także dla tych sił politycznych w USA, które chcą szanować suwerenność innych Państw i układać z nimi stosunki na zasadach partnerskich a nie wasalnych.
  Poza Unią Europejską i NATO, Polsce zagraża mająca wiele wspólnych elementów polityka Niemiec i neobanderowskiej Ukrainy. Oba te nieprzyjazne a w pewnych aspektach wrogie Polakom Państwa wysuwają wobec Polski roszczenia terytorialne i odszkodowawcze. Współpracują w tej kwestii z antypolskim agenturalnym Ruchem Autonomii Śląska, który finansują. Licząca już w Polsce 3 miliony osób i stale rosnąca ludność ukraińska, mająca w większości neobanderowskie poglądy, żąda we Wrocławiu uznania języka ukraińskiego za państwowy na równi z językiem polskim. Ukraińcy w Polsce poprą ewentualne starania Niemców o przyznanie podobnego statusu językowi niemieckiemu w niektórych rejonach naszego Kraju. Pojawiające się w środowiskach ukraińskich w Polsce banderowskie hasła w rodzaju „Polaków trzeba dorżnąć do końca” wymagają stanowczego potępienia ze strony polskiej władzy i polskich obywateli. Nam nie zagrażają agresywni islamiści, bo ich w Polsce nie ma i nie będzie. Nam zagrażają Niemcy i będący na ich usługach neobanderowscy Ukraińcy. Dlatego Niemcom trzeba przypominać ich ludobójcze zbrodnie i żądać od nich należnych Polsce odszkodowań wynoszących ponad 6 bilionów złotych oraz konfiskować w Polsce niemiecką własność nabytą bezprawnie. Zaś neobanderowskich Ukraińców za chwalenie banderowskiego ludobójstwa dokonanego na Polakach oraz za grożenie Polakom należy karać i usuwać z Polski, konfiskując broń sprowadzaną przez nich w coraz większej ilości.
  Polska w tej sytuacji dla realizacji swoich interesów musi zintensyfikować korzystną współpracę z Państwami Środkowo-Wschodniej Europy, takimi jak Węgry, a zwłaszcza z pokrewnymi nam Państwami Słowiańskimi – z Czechami, Słowacją, Serbią, Czarnogórą, Słowenią, Chorwacją, Bośnią i Hercegowiną, Macedonią, Bułgarią, Mołdawią, Białorusią.
  W konfliktowej rzeczywistości Europy i Świata zabezpieczenie naszych dalekosiężnych, najżywotniejszych interesów narodowych wymaga od nas Polaków podjęcia dyktowanych mądrością polityczną starań o pojednanie Polski z Rosją i przygotowanie warunków do zawarcia korzystnego dla obu stron oraz dla całej Europy sojuszu polsko-rosyjskiego. W staraniach o pojednanie i sojusz Polski z Rosją jest miejsce dla polskiej władzy i opozycji, dla wszystkich zrzeszonych w różnych organizacjach i niezrzeszonych Polaków. Pojednanie i sojusz Polski z Rosją to historyczna szansa zapewnienia Narodowi Polskiemu, wszystkim polskim obywatelom trwałego bezpieczeństwa oraz stworzenia dla nas wielkich możliwości wszechstronnego rozwoju, to historyczna szansa ugruntowania w Europie pokoju i sprawiedliwej współpracy suwerennych Państw narodowych, to historyczna szansa europejskiego odrodzenia duchowego i moralnego.
  Apelujemy do wszystkich Polaków dobrej woli – rozpocznijmy starania o pojednanie i sojusz bliskich sobie Słowiańskich Państw – Polski i Rosji dla naszego wspólnego dobra! Jest to nasza polska historyczna misja!
  Niechaj w tej historycznej misji wzorem dla nas będzie Wspólne Przesłanie do Narodów Polski i Rosji ogłoszone przez Kościół Prawosławny w Rosji i Kościół Katolicki w Polsce w dniu 17 sierpnia 2012 roku w Warszawie. Przesłanie apeluje o pojednanie Polski i Rosji, Narodu Polskiego i Narodu Rosyjskiego, Polaków i Rosjan. Jego najdonioślejszymi słowami jest wołanie „aby każdy Polak w każdym Rosjaninie i każdy Rosjanin w każdym Polaku widział przyjaciela i brata”!
  Idźmy tą drogą do tego celu!

  Polska Wspólnota Narodowa
  Polski Komitet Słowiański
  Stowarzyszenie Przyjaźni Polsko-Rosyjskiej
  Przewodniczący Bolesław Tejkowski

  Warszawa, 27 sierpnia 2017 roku

 6. Leming said

  Co do samodzielności Putina to albo Vlad ma służby, albo służby mają Vlada. Zaraz tu jego zwolennicy nazwą mnie żydobanderowcem, ale w postkomunie tak wygląda władza czego przykładem jest Polska po 89. Największe geszefty robiła razwiedka.
  Więc pytanie czy Putin jest bezkompromisowy czy ktoś nad nim

  ——
  Oczywiście Putin nie jest władcą absolutnym! Po prostu przestrzega rosyjskiego prawa.
  Admin

 7. Pinxit said

  Putin Morduje wrogow … USA przyjaciol: Husejn, Kadafi, Miloszewicz
  DUUUUZa roznica.

  Zwlaszcza, ze ci wrogowie z ISIS sa oficjalnie wrogami USA ale przyjaciolmi Izraela bo … walcza z Hebullah, a Hezbullah to Iran/Liban – odwieczny wrog Izraela i wyraznie stoi na przeszkodzie zydowskiego kalifatu na Bliskim Wschodzie.
  Przeciez USA opowiadala, ze walcza z ISIS ale nie bardzo dobrze szlo.
  Rosja obiecala pomoc.
  I pomaga.

  I okazalo sie, ze Rosjanie nie zrozumieli prawdzwych intencji US/ Izrael.
  Bo nie o to chodzi by zlapac kroliczka ale …..by gonic go!

 8. Joe said

  Pan Gajowy zupelnie zignorowal nic nie wspominajac o najlepszych specjalistach w czynieniu zadym…oficerach Mosadu.A zginelo ich sporo i nawet w stponiach bliskich generala.

 9. PISKORZ said

  re 5 Bardzo dziękuję…Ps Polecam ksiązkę Tejkowskiego „W obronie Polski. W obronie Słowiańszczyzny”…

 10. PISKORZ said

  re art. Z prasy rosyjskiej wiem, że około 50/55% Rosjan NIE WIDZI POTRZEBY ISTNIENIA PARTII…opozycyjnych..Prawdziwe, że aż śmieszne..

 11. NyndrO said

  Oj…, ile gnojków na tym świecie „jedzie” na litości Putina i Rosji. Powiedziałbym, że trzeba umieć z litości Rosji korzystać, z tym że Pan Putin i Rosja zna też pojęcie „cierpliwość” oraz zna swoją wartość i siłę. Więc nie będę podpowiadał, żeby z tej litości korzystać, bo się może komuś krzywda stać. 😉

 12. NyndrO said

  Ja oczywiście nie jestem patafianem, który mógłby sądzić, że sytuacja na świecie zależy od poziomu romantyzmu i umiejętności gry na harfie. Ale w istocie myślę, że Putin i Rosja bardzo dużo wybacza i tak jakby mam wrażenie, że praktycznie jako jedyne z „mocarstw” ma na uwadze sytuację na Planecie w przyszłosci, nie tylko przez pryzmat własnych korzyści. Jak się na tym przejadę (albo ma inkarnacja, Boydarek), to już w nic w polytyce nie uwierzę. A narazie jeszcze w coś tam wierzę. Tzn. wierzę, że przy dobrym rozdaniu 😉 jest miejsce na Ludzkość. * Ale zajebołym.

 13. revers said

  A czy to ostanio amerykanie czasami nie wystawili swoich pulpili z ISIS na pierwsza linie front, wycofujac kurdow.? A ze 300 isismanow nie moze dac rady wyszkolonym 29 ruskom to inna bajka z 1001 dni i nocy. A za zabicie sprzed tygodnia wysokiej rangi generala rosyjskiej armii Astonowa w przedzien wyjazdu do Rosji, nalezy sie dwa razy tyle 200-setek i 300 setek ISISmanow w tym specjalne oddzialy us army ktore wykonaly wyrok na generale.

  Nie mowi sie o ukraincach walczacych w szeregach ISIS, Czeczenow i innej zbieraniny z calego swiata.

 14. La Reine Toronto said

  ciekawe ze nasze ‚forumowe’ trolle nie maja na ten temat nic do dodania a ujadaja na Jablonowskiego, Ziebe , Potockiego i innych narodowcow z prawdziwego zdarzenia?
  To jest b. wymowne ze cicho siedza …
  no no no ………….?

 15. Re: Artykul…
  Erdogan zamordowal ponad 7000 politycznych s…synow I uwiezil ponad 15.000 zachodnich „szczekaczy” I nikt nie ma do niego pretensji jedynie kwik podniosl sie z Zachodnich „osrodkow masowego razenia”….
  Poprostu I najzwyczajniej Erdogan (prezydent Turcji) zrobil porzadek, ktory „ktos” powinien zrobic z „naszym” k…wskim „kneSejmem” I cala zydowska administracja…Raz na zawsze….
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. jaja said

  Erdogan to maz stanu i wali po mordzie wszystkich, ktorzy mu nadepna na odcisk. Kurnikowcy jakos nie opamietali sie i mysla ze z misiem maja do czynienia. Zapomnieli za co zmuszeni byi Turka przepraszac ( pierwszy raz w ich karierze) i wyplacac rodzinom tureckim odszkodowania. I tak polecialo im z gorki, Turek rozum swoj ma i stopnial pod wplywem Putina i grzeja razem glupich bandziorow – rowno. I bredzenia o wielkim Kurniku poszly sie na moscie budowanym przez Rosjan na Eufracie, chyba jebac. Kurnik byc moze na swoja zgube nie docenil przebieglosci niedawnego sojusznika. A jeszcze bol glowy bezdie wiekszy gdy Turek, Rusek i Pers dogadaja sie w sprawie i okrwsla wspolnego przeciwnika. WStyd dla Izraela, ze sie dal tak wycykac takim „cwokom.”?

 17. La Reine Toronto said

  ad 15 Panie Jasku w 3 RP nie ma juz chlopow a sa same mieczaki? waleczni zostali banitami i to jest problem numer jeden.
  Ponadto narodowcow tych preznych mlodzianow nazywa sie faszystami i spoleczenstwo na to przyzwala? Polacy kupuja gadzinowy manipulujace ich i ograbiajace z resztek szarych komorek ktore i tak sa deficytowe? Polacy w wiekszosci licza na kogos innego ktory zrobi porzadek? ale kto? Rosjanie by mogli ale daje sie im w twarz burzac pomniki ich poleglych na polskiej ziemi zolnierzy! Szlachta i arystokracja juz nie maja wlasnych armii na pospolite ruszenie….no to co?
  Marny to los Polski ale tylko Polacy w Polsce moga tam sobie posprzatac i oporzadzic obejscie….pelne trzody chlewnej czyli polskojezycznej klasy/sitwy rzadzacej!

 18. peacelover said

  add 16 JAJA

  …To nie tylko wstyd !!! Jeszcze chazary dostana po pysku i beda musieli oddac , co ukradli (GOLAN !)
  i to juz niedlugo , ku uciesze calego swiata !!!!! I nikt tego scierwa zalowac nie bedzie !!!

 19. revers said

  Erdogan wywalil Niemcow z bazy NATO w Irceck, przeniesli sie do Jordani. Czeka na dalsze posuniecia AfD w BRD GmbH, nie bez kozery i nastepstw sa takie spektakularne wygrane ze za wszystko obwinia sie SPD, nawet za to ze chadecka Merkel wpuscila uchodzcow do EU..

  A tak poza tym to na pld-wsch. Ukrainie wzrosla liczba ostrzalow Nowejrosji, Niemcy wzieli sie za Roseneft i polnocna – rure, bo nie jest jeszcze ich wlasnoscia jak wieksza szesc europy wschodniej i srodka europy.

  https://adnovumteam.wordpress.com/2017/09/30/wojna-domowa-na-ukrainie-30-09-2017r-948-dzien-od-nowego-rozejmu/

 20. Jerzy G. said

  Jakich tam bojowników Państwa Islamskiego? To sami najemnicy i bandyci anglo-syjonu ale nie żadnego tam państwa islamskiego. Walczyli o Wielki Izrael, który miał być wycięty z terenów Syrii oraz Iraku.

 21. polak said

  ten blog dolącza do propagandy TVN. GWóno prawda michnika

  ——
  Idiota.
  Admin

 22. VA said

  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=ID0pAy3BYdY

 23. Pinxit said

  To ladnie moze wyglada na papierze ale jak na razie to trudno sobie wyobrazic wielka wspolnote slowianska. Moze kiedys dorosniemy; jak dotad nie bardzo wierze w wielka milosc chocby tylko polityczna Polakow, Rosjan, Ukraincow, Bialorusinow, Serbow, Chorwatow i Macedonczykow a juz napewno nie zniemczonych Slowencow.
  Dochodza jeszcze Czesi i Bulgarzy. Mam takie niejasne przeczucie, ze najtrudniej byloby zaprzyjaznic Ukrow i Polakow z Rosja. Sam Pan Cejrowski bedzie robic za Rejtana.

  Putina prasa zachodnia oskarza o wszystko co jest niestworzone, a moi znajomi PiSowcy mi wlasnie tlumaczyli, ze Rosjanie to sa glupie raby i nie widza co z nimi robi Putin. (Bo mi sie wyrwalo, ze Putin nie moze byc tyranem i dyktatorem skoro ma 84% poparcia narodu ).
  Nie bardzo rozumiem, dlaczego Polacy wypominaja Rosji rewolucje na Wegrzech w 1956 roku i Czechoslowacje w 68. Przeciez wiadomo, ze to byla prowokacja. I niestety, moi znajomi wierza, ze „nie ma dymu bez ognia” i ze na pewno Putin grzebal w amerykanskich wyborach, napadl na Gruzje i na Syrie i ukradl Ukrainie Krym.
  Lista jest dosc dluga grzechow i przewinien.

  Putin did it

 24. revers said

  Panie Polak, moze cos konkretnie? bo ostanio mozna tylko wsiasc do autobusu marki MAN, nie Sana, Jelcza, czy chocby Ikarusa z szyldem Polska Komunkacja Samochodowa i zapytac sie kierowcy mowicego po ukrainsku z zlotymi zebami, nie z masy perlowej lub szlifowanych diamnetow , ktore sa drozsze czy zatrzyma sie na ulicy Polanki, w Kurniku Dolnym. lub na ulicy Wiejskiej. ostatecznie jak pasazer autobusu ma szczescie to i otworza sie zacinajace sie drzwi autobusu z nazwy tylko Polskie jak Gazeta polska dla Polakow Sakiewicza.

  czytaj pan wiecej Sakiewicza.

  I nie paluj ludzi w katalonii

  https://wsedno24.pl/index.php/2017/10/01/pilne-sytuacja-wymknela-sie-spod-kontroli-walki-ulicach-mnostwo-rannych-wideo-foto/

  zreszta mialem kontakt z bardzo mila redaktorka z Madrytu Susana, bedzie mial o czym pisac po hiszpansku jak jest jeszcze w dobrej formie pismieniczej i nie zfrankowiala calkiem przy unijnym korycie..

 25. narozniak said

  Możliwe że pan Polak nie wyczuł sarkazmu w przypisie pana Gajowego?

  ——
  Nie po raz pierwszy nic nie zrozumiał i nie wiedział, kto co napisał.
  Admin

 26. NyndrO said

  „Sarkazmu”?! Toż to dopiero je sarkazm! 😉

 27. NyndrO said

  Panie Kierownik, Pan Polak faktycznie chyba je gupi, a może tylko wolno kuma czaczę.

  ——
  Mam dla takich coraz mniej cierpliwości.
  Gajówka to nie jakaś klasa specjalna dla opóźnionych dzieci.
  Admin

 28. NyndrO said

  Tym bardziej, że czasu coraz mniej, Szefie. Masz rację. Tylko gdyby Pan miał zintesyfikować kontrolę na granicy Gajówki….. no to kurrwa, szkoda tegoż czasu, Mistrzuniu. Nie?! Luzik. Tu już jest kilku strażników, którzy robią robotę na rzecz nieskurwienia Gajówki, gdyż ociekają w kyrywawe ruskie ruble. Nie wiem co się stanie z internetami w przyszłości, ale, może chociaż przez 50 lat (pffffffffffff) będzie w miarę ludzko ( nie, no…. dojebołym z tym 50 lat). No to ta Gajówka wygrywa internet. I to srając na Gatesa! 😉 Także to pewnie bydzie z pińć tygodni.

 29. Boydar said

  A co Pan NyndruŚ zaplanował za pińć tygodni ?

 30. NyndrO said

  Ja za pięć tygodni planuję posiadać mniej z 3 kilo swojego opakowania, bo zaczynam redukcję. Z tymi pięcioma tygodniamy, to se tylko tak ino rzuciłem. Pytanie je bardziej do Pana Sna g a . Kiedy za takie speluny, jak Gajówka się zabiorą ” na ostro ” . I Pan mi tu gupka nie zgrywaj. Taaak wszystkich w domu!

 31. NyndrO said

  Jako ciekawostkę podam, że przez 5. tygodni możnaby zniknąć i z 10. kilo, ale ja przygotowuję się na maj. Od wtedy Anna -Żona ma, zaczyna być zazdrosna. Letko, ale jednak. To baardzo miłe, więc potem się taką skrzywdzoną Istotę wynagradza. I się toczy. 😉

 32. Boydar said

  Trzy kilo, w pięć tygodni … śmiały plan … 🙂

 33. NyndrO said

  Wie Pan za co Pana lubię z innej beczki? Że gdyby Pan schudł 3 kilo, to mógłby siedzieć w mojej bryce na siedzeniu pasażera i by nie pikało, że pasażer musi pasy zapiąć. Kuwa, nawet szwedzki system by Pana nie wykrył. 🙂

 34. NyndrO said

  Nie będę czekał na moderację. Dzia-dzia ma se prawo odpocząć. Tu pewnie chodziło o tą „kuwę”. * Poprawiam : Wie Pan za co Pana lubię z innej beczki? Że gdyby Pan schudł 3 kilo, to mógłby siedzieć w mojej bryce na siedzeniu pasażera i by nie pikało, że pasażer musi pasy zapiąć. Ku n a* , nawet szwedzki system by Pana nie wykrył. 🙂

 35. NyndrO said

  O! No to jest kultura! Prawie, jakbym miał złotą kartę w JP Morrrrgan.

 36. Boydar said

  Zazdrośnik …

 37. NyndrO said

  Niee no. Serio. Taki chudzielec jak Pan, albo Kierownik, to nie. Koło stówki trzeba mieć.

  ——
  No to się nie załapię… choć w swoim czasie zbliżałem się do tej granicy. Powiedzmy to wagi cruiser.
  Admin

 38. NyndrO said

  Z tym (oczywiście), że Stary jest bardziej ogarnięty od Pana, bo nie łoi szlug. Nie wiem, może mi się coś przewidziało, ale Pan chyba coś ostatnio o dzieciach z „downem” pisał. No to zna Pan normalne dziecko z „downem”, które ćmie szlugi? 😉

 39. NyndrO said

  Wiem, Majster. Ja Cię widziałem. I tyn śmiszny krawat w synergii z koszulą. No czas…. No co mom powiedzieć. Za to jesteś Pan mądrzejszy i ubiera szalik ( pffffff) . Oj, co z Pana za Model. No Winetu!

 40. Boydar said

  Aż poszedłem i się zważyłem. Sześćdziesiąt osiem. Jeszcze nie jest tak źle, zobaczymy na wiosnę; o ile w ogóle jeszcze jakaś wiosna dla nas przyjdzie.

 41. NyndrO said

  Tej, Panie Boydarze, to nie taka sromota! To jeszcze by Pan jamnika uniósł. Oceniałem Pana na świnię. Tzn. morską, morską.

 42. Marucha said

  Re 38:
  Rzuciłem szlugi rok temu. Chyba tym razem definitywnie. Przeszedłem na papierosy elektroniczne. Taniej i bez ryzyka zaprószenia ognia, co zawsze gnębiło małżonkę.

 43. NyndrO said

  …ale to chyba straszne … no gówno, zwykłe gówno jest. Ja naprawdę myslę, że jak se zapalę wieczorem trawki, to jestem w temacie palenia czegokolwiek (oprócz oczywi-wiście gupa i gum) mniej gupi od Was. No tak to widzę. Ja se zajaram, to chociaż mam ciekawą fazę. se np. znaczki pocztowe oglądam, albo kręcę huulla – hoopeem. A Ci dymią ez sensu. No królu złoty… 😉

 44. Marucha said

  Re 43:
  No nie takie straszne goovno. Da się używać. Nazywa się to „vaping”.
  A w moim przypadku nie tyle chodzi o wchłanianie tlenku węgla z nikotyną, ile o rytuał.

 45. NyndrO said

  A tych rytuaów jest od cholery. Spokojnie. Ja np. w robocie nie pójdę na dwójkę, jeśli nie wezmę „Faktu” od Pani Gosi – naszej ukochanej sprzątaczki. I zaczynam czytać od ostatniej strony.

 46. NyndrO said

  Aha. W moim przypadku nie tyle chodzi o wiadomości z Ekstraklasy i gołą babę, U mnie w miarę normalnie.

  ——
  Bez wątpienia. 🙂
  Admin

 47. NyndrO said

  Czy Pan sugeruje, że firma zatrudniająca NyndregO, jako największa w branży,itd. kręci lody z Mocami? * .https://www.ft.com/content/406b06fe-05b6-11e7-aa5b-6bb07f5c8e12 * NyndrO chyba powinien mieć podwyżkę. No i przede wszystkim! – NyndrO będzie polityczny! Jak Jacek von Slirberstein.

 48. NyndrO said

  Yhy… już. Jak NyndrO nie istnieje. Prosta fizyka kwantowa. hehehe 🙂

 49. NyndrO said

  A! ok… * .https://theinternationalreporter.org/2017/04/25/lafargeholcim-ceo-will-resign-because-of-cooperation-with-isis-in-syria/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: