Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Mg-42 o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Marek Rogalski o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Kura domowa o Wolne tematy (67 – …
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Zagraniczne organizacje sfinansowały polskie feministki

Posted by Marucha w dniu 2017-10-03 (Wtorek)

Ubiegłoroczny „Czarny protest” zorganizowany przez polskie środowiska feministyczne otrzymał niezwykle hojne wsparcie z zagranicy. Z dostępnych informacji wynika, że ogółem podmioty zarejestrowane głównie w Stanach Zjednoczonych przekazały milion złotych na działalność feministek, co zdaniem ich przeciwników znacząco wpłynęło na polski dyskurs publiczny i doprowadziło do zablokowania zakazu aborcji w naszym kraju.

Przed rokiem przez Polskę przetoczyły się protesty organizacji feministycznych, które tym razem przybrały nazwę inicjatywy „Ratujmy Kobiety”. W ramach „Czarnego protestu” na ulice polskich miast wyszło kilkanaście tysięcy zwolenników liberalno-lewicowej opozycji, a demonstracje przybrały groteskową formę, ponieważ w ich trakcie manifestowano chociażby sprzeciw wobec zakazu badań prenatalnych, choć inicjatorzy obywatelskiej ustawy przeciwko aborcji w ogóle nie postulowali podobnych rozwiązań.

Teraz instytut „Ordo Iuris”, odpowiedzialny za przygotowanie ustawy antyaborcyjnej, opublikował informacje na temat finansowania zeszłorocznych protestów przeciwko inicjatywie ze strony zagranicznych podmiotów. Po podliczeniu wszystkich kwot przekazanych na rzecz ruchu „Ratujmy Kobiety” przez organizacje działające poza Polską okazuje się, że feministki otrzymały ogółem milion złotych, a ich głównymi sponsorami okazały się ruchy feministyczne zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych.

Dane dotyczące wsparcia dla polskich feministek nie są tajne, bo chwalą się nimi na swoich stronach internetowych właśnie zagraniczne instytucje i fundacje. Z podawanych przez nich informacji wynika chociażby, że dzięki finansowemu wsparciu udało się w Polsce zablokować projekt ustawy zakazujący aborcji, co zdaniem „Ordo Iuris” jasno wskazuje na wpływanie przez obcokrajowców na polski dyskurs publiczny w tej sprawie.

Na podstawie: rp.pl, money.pl.
http://autonom.pl

Komentarzy 9 do “Zagraniczne organizacje sfinansowały polskie feministki”

 1. jjj said

  Wstały z kolan,może powstały z piany (cywilizacyjnej, nie morskiej)? Mniejsza z tym.

  „wskazuje na wpływanie przez obcokrajowców na polski dyskurs publiczny w tej sprawie”. Wydaje się też, że sporo tam robi (w owym „feminizmie”) „cudzoziemców wewnętrznych”, tzw. „nacji mniejszościowej”, im wyższy szczebel tym gęściej. Przypomina mi to inne środowiska i dziś i z przeszłości jak ub

 2. Moher49 said

  Działalność antypolska powinna być przez polskie sądy ukarana a przynajmniej ogołocona z wrażych pieniędzy.

 3. Maćko said

  Milion zlotych to 1000z na 1000 aktywistek, albo 5000 na 200 macic… tak na oko, to mala kasa. Pewno bylo wiecej ale dobrze ze choc to odkryto.

  Mamy coraz wiecje madrych i zacnych dzialaczy w Polsce.

 4. Sybirak said

  Do wszystkich przedstawicieli Narodu (posłów urzędników).

  Wprowadzić do kodeksu karnego:

  „Kto korzysta ze środków pochodzenia zagranicznego do prowadzenia działalności politycznej w Polsce winien jest zdrady stanu”

  Karę dla zdrady stanu mamy już w kodeksie karnym.

 5. snag said

  Zerzniete doslownie przez durnych aktywistow z amerykanskiego angielskiego, to co brzmi normalnie w NYC po angielsku brzmi raczej wulgarnie przetlumaczone doslownie w Warszawie.

 6. awkzim said

  A może jakieś inne źródła niż Ordo Iuris.

 7. snag said

  Finansowanie organizacji/ruchow ‚wyzwolenia’ kobiet czy jakichkolwiek przez zagraniczne organizacje czy fundusze formalnie czy ‚po cichu’ jest normalka w demokracjach. Blokowanie prawne nie jest skuteczne a najlepszym przykladem jest Solidarnosc.

 8. snag said

  Ich celem jest nie ‚wyzwolenie’ kobiet a rozwalanie rodziny, najważniejszej komórki zdrowego społeczeństwa – Rozwalonym i skłóconym łatwiej manipulować.

 9. Słuchałem ich przemów dość długo… Pogoda była podła, ale nie padało. Jedna refleksja: W ich narracji w ogóle nie występuje takie zwierzę, jak mężczyzna… One chyba są wiatropylne. 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: