Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  zagobasum o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  JW o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  maxi o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Aryjczyk z pochodzen… o Niemiecka minister zachęca do…
  Leo o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Józef Bizoń o Kaczyński – fałszywy kate…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Marzenia Konstantego Geberta (ps. Dawid Warszawski)

Posted by Marucha w dniu 2017-10-04 (Środa)

… czyli plany Judeopolonii wiecznie żywe jak Lenin (o czym przypomniał red. Mirosław Kokoszkiewicz w najnowszym felietonie „1000 szkół na 1050-lecie Polski”).

Do 2050 r. Polska stanie się źródłem gospodarczej potęgi z polskimi Żydami jako siłą napędową

(By 2050 Poland will become an economic powerhouse with Polish Jews as its driving force, „Moment”, II 1998, s. 45-46. „Moment” jest żydowskim miesięcznikiem ukazującym się w USA.)

Z perspektywy czasu wszystko wydaje się tak oczywiste, iż zastanawia niemożność zauważenia kierunków zmian przez świadków wydarzeń końca XX wieku. Już ponowne pojawienie się polskiego żydostwa w ostatnim ćwierćwieczu obecnego stulecia powinno stanowić wskazówkę co do kierunku zachodzących wydarzeń.

Pomimo szoah, powojennych pogromów [jakich? – admin], pół wieku komunizmu i chaotycznej demokracji, wyłaniającej się z bałaganu skorumpowanego systemu, polscy Żydzi przetrwali. Gdy tylko stało się to bezpieczne, dzieci i wnuki tych, którzy powodowani złudzeniem bądź pod przymusem porzucili swoją żydowskość, odnaleźli drogę powrotną do żydowskich instytucji.

Jedni przystąpili do Synagogi, inni nagle zakładali świeckie stowarzyszenia. Wszyscy współpracowali w celu ponownego zorganizowania przedszkoli, szkół i programów młodzieżowych.

Do roku 2000 Polska będzie miała społeczność żydowską liczącą około 30000 osób [najpewniej autorowi chodzi jedynie o Żydów jawnie przyznających się do żydostwa – przyp. tłum.], sześć razy większą niż w 1989 r., kiedy to żydowskie odrodzenie rozpoczęło się na serio.

Demograficzne wyzwanie zakończyło się sukcesem i społeczność ta poczęła wzrastać, aczkolwiek w wolniejszym, bardziej naturalnym tempie. Polityczne wyzwanie okazało się wykonalne. W swojej determinacji przystąpienia do Unii Europejskiej i wyzbycia się przekonań politycznych, które czyniły naród polski zakładnikiem historii przez 200 lat, młodzi Polacy porzucili zarówno złe jak i dobre tradycje. Wolą uczyć się niemieckiego niż historii wojen z Niemcami. Uczą się raczej programowania komputerowego niż mętnych teorii spiskowych.

Antysemityzm został zmarginalizowany do księżycowych peryferii. Zarazem całe połacie tożsamości narodowej i tradycji zostały zapomniane.

Bardzo niepatriotycznie – mówią polscy Żydzi z dezaprobatą. Jak tylko polscy Żydzi zakończą odbudowę swojej tożsamości i instytucji, rozpoczną program specjalny mający na celu zachowanie polskiej tradycji. W roku 2100 żydowscy profesorowie zdominują wydziały polskiej historii i tradycji na uniwersytetach.

Kiedy Polska ostatecznie przystąpi do Unii Europejskiej, doprowadzi to do odkrycia sojuszników poza Polską. Pokolenia polskich Żydów, które uciekły z kraju i odbudowały swoje życie gdzie indziej na kontynencie (w Europie), wychowały swoje dzieci w nostalgii do starego kraju, kraju płaczących wierzb, szarżującej kawalerii, wódki i Fryderyka Chopina.

Polskie lobby żydowskie wkrótce wzrośnie w siłę, powiązaną z zadziwiającym rozwojem polskiej gospodarki, pomagając w stworzeniu polskiego cudu gospodarczego. W połowie przyszłego wieku Polska stanie się kontynentalną potęgą gospodarczą, a polscy Żydzi, w całej Europie, będą jej siłą przewodnią. Społeczność nadrabiała hucpą, to czego brakowało jej z nieodbytych nauk.

Oprócz niektórych specjalistów dokumentujących historię chasydyzmu, antysemityzmu i szoah większość polskich Żydów byłaby szczęśliwa bogacąc się i sprowadzając amerykańskich rabinów i uczonych dla dokonania reszty. Jako że amerykańskie żydostwo będzie się asymilować i kurczyć żydowskie instytucje edukacyjne muszą rozwiązać sakiewkę.

Aczkolwiek europejska pozycja nie powinna być wyszydzana, a do połowy XXI wieku nauczanie żydowskie będzie masowo importowane ze Stanów Zjednoczonych. Dziesięć lat później nie będzie już takiej potrzeby. Po kolejnych dziesięciu latach polscy Żydzi nie tylko będą tworzyć uczoność żydowską ale także ją eksportować.

To było przysłowiowym źdźbłem trawy, które złamało wielbłąda. Amerykańskie władze będą kpić z amerykańskich Żydów, którzy będą oskarżali polskich Żydów o nieuczciwą konkurencję akademicką, w o wiele większym stopniu niż Stany Zjednoczone oskarżały Unię Europejską o nieuczciwą konkurencję gospodarczą w przeszłości.

Izrael, od dłuższego czasu będzie wściekły na Europę Środkową za jej manifestacyjny brak sympatii syjonistycznych, przyłączy się do Amerykanów. Ewentualnie obydwie strony będą zwalczać się do rozejmu. Potomkowie polskich Żydów w Ameryce i Europie Środkowej będą negocjować zawieszenie broni z polskimi Żydami.

Celem uhonorowania roli żydostwa środkowoeuropejskiego w dziele wspomagania integracji kontynentu – nade wszystko to Żydom będzie łatwiej zaprzysiąc lojalność wobec Europy niż mogliby to uczynić inni obywatele z różnych państw narodowych – rząd Unii Europejskiej w Brukseli nagrodzi barona de Rothschild pierwszym wyróżnieniem dla polskiego Żyda.

Konstanty Gebert
[znany również jako Dawid Warszawski -przyp. tłum,] jest redaktorem naczelnym jedynego w Polsce miesięcznika żydowskiego „Midrasz”. Wcześniej był związany z „Gazetą Wybarczą”, największym dziennikiem w Polsce. W 1978 r. pomagał w utworzeniu żydowskiego uniwersytetu latającego, grupy studyjnej która spotykała się w celu dyskutowania kwestii żydowskich. Był on jednym z założycieli Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów w 1990 r. 

Tłum. z j. ang. wyk. Ruch Narodowy, skr. 55, 81-701 Sopot I, tel.(0-58) 551 65 69
http://macgregor.neon24.pl

Komentarzy 25 do “Marzenia Konstantego Geberta (ps. Dawid Warszawski)”

 1. Joannus said

  Ten z fotki chodzący po Warszawie z talerzykiem skórzanym na głowie otumaniał gęsto naiwniaków w podziemnej bibule.

 2. Kojak said

  Polacy sa najglupszym narodem swiata ! Tutaj z Zydami sie akurat zgadzam ! Wcale niewykluczone ze z polskimi glupkami i idiotami uda im sie zrobic co tylko zechca ! Polscy idioci sa niEdosciglymi wrecz debilami w skalI swiata ! Smutne to bardzo ale co zrobic jak taka jest prawda !

 3. Kar said

  ..podobnych ubranych w czarnych mundurkach (obowiazkowo parami) naganiaczy jak ten zdjeciu mozna spotkac na ulicy w autobusie w Kanadzie, US i UK natretnie sprzedajacych slowo Jehowa. Swiat zwariowal, bo k*urwa wybaczcie, ale nie ma juz gdzie sie schowac!..depcza nam nachalnie coraz b. po pietach

 4. Pod Ruś i Rosję proszę podstawić Polskę.

 5. Lach om w pejsy said

  I co z tego wychodzi?
  A to, „żeby Polski nie pogrzebać trzeba żyda w dupę j*bać*.
  I ‚ZERO’ jakiejkolwiek i w czymkolwiek pomocy. A wręcz odwrotnie. To my jesteśmy u siebie, w swoim domu, POLCE, i oni mają siedzieć cicho jak mysz pod miotłą albo wypie*dalać na chazarskie stepy, tam skąd przyszli, pasoŻydy.

 6. narozniak said

  A kiedy orzełkowi zmienią koronę na jarmułkę?

 7. Moher49 said

  @2,
  Panie Kojak, my Polacy, może głupi i naiwni jesteśmy, ale najgłupsi na pewno nie. Przecież Chazary opanowali już niezwyciężone USA, IV Rzeszę niemiecką, Francję, Anglię , Skandynawię, Rosję. O Ukrainie nie wspomnę. Pan Soros robi co chce w wielu krajach świata. Nikt mu nic zrobić nie może. Czy słaba Polska może coś zrobić, jeśli najpotężniejsi milczą ?.

 8. Ten artykuł to jakaś psychologiczna gra? Bo chyba nie ostrzeżenie z nadzieją na masowe przebudzenie? Mamy się bać? Mamy uwierzyć we własną niemoc? Mamy pogodzić się z losem, jaki napisali dla nas i dla dzieci naszych psychopaci? Najpotężniejsi milczą? A są tacy? Słaba Polska? A jest w ogóle taki kraj? W sensie politycznym, własności, planowania, edukacji, prawa? Tak, jest Polska, tylko jakby niepolska. Żyją tam Polacy, tylko jakby niewolnicy. Niewolnicy w sensie pracy traktowanej jako nie nagroda nawet, a jałmużna, w sensie płacy traktowanej jako nie wynagrodzenie, nie jałmużna nawet, a ochłapy. Żyją z dnia na dzień, oszukani, okradani, okłamywani, bez nadziei na jakąkolwiek poprawę, zindoktrynowani, skłóceni. Bezładna, bezrozumna, otumaniona i zastraszona masa zwykłych dobrych ludzi. Budzą się, powoli, dociera do ich świadomości coraz więcej. Nie potrzebują takich artykułów. Potrzebują edukacji, moralnego wsparcia, dowartościowania i odrobiny otuchy. Polacy to bardzo stary, zdolny, pomysłowy, pracowity i uczciwy naród. Parchy robią wszystko, aby ten obraz zamazać wszelkim dostępnym ym, zrodzonym w ych neandertalskich, chorych łbach gównem. Przy pomocy takich artykułów też. Mamy załapać doła i szukać ukojenia w ychnich „wynalazkach”? Może jakaś część, mała część pójdzie na straty, ale reszta odrodzi się. Odrodzi się mądrzejsza, zdrowsza i potężniejsza. A wówczas?

 9. Boydar said

  Wedle statystyk przytaczanych przez Ziębę, co czwarty obywatel III RP zdiagnozowany jest jako psychol. Większy lub mniejszy. Co przy założeniu trzydziestu sześciu milionów liczebności daje ca. dziewięć milionów. Czy coś Panu Hulajdusznikowi ta liczba nie przypomina ? Pan Gebert napisał instrukcję podlewania pomidorów, przed deszczem. I cieszy się jak indyk przed Independence Day.

 10. RomanK said

  http://www.momentmag.com/man-warsaw-konstanty-gebert/

 11. Boydar said

  No, i skąd młody człowiek, napotykając p. Geberta przy jakiejś okazji, ma wiedzieć że to jewrej ???

 12. Poziomka said

  9 – Thanksgiving Day.

 13. Boydar said

  Czujna Poziomka mieć słuszna racja, moja przepraszać i podziękować.

 14. Isia said

  (8) Pan Hulajdusznik

  Polacy „potrzebują edukacji, moralnego wsparcia, dowartościowania i odrobiny otuchy. Polacy to bardzo stary, zdolny, pomysłowy, pracowity i uczciwy naród.”

  Całkowicie się z Panem zgadzam. Od siebie dodam, że Polacy są inteligentni, zaradni, z wyobraźnią, szybko się uczą etc.- dzięki tym i innym przymiotom byli i są zdolni przetrwać ciężkie czasy.

  (2) Pan Kojak

  Jeśli jest Pan Polakiem to wyjątkowy z Pana masochista – nazywanie siebie głupkiem, idiotą, debilem musi Panu sprawiać niesłychaną „przyjemność”… jeśli nie jest Pan Polakiem to świadomie szkaluje Pan Polaków i Naród Polski – a to jest już wraża, agenturalna działalność.

  Pańska „krytyka”, sprowadzająca się do wylewania kubła pomyj na ludzi walczących każdego dnia o biologiczne przetrwanie, o własną godność, jest karykaturą człowieczeństwa z brakiem jakiejkolwiek empatii włącznie. Trzeba być skończonym bydlakiem, żeby natrząsać się z cudzego nieszczęścia.

 15. Re: 14 Isia
  Naszym najwiekszym obecnie problemem jest sluchanie (czytanie) naprawde madrych Polakow…Nie mam na mysli „przebierancow”, ale Polakow, ktorzy troche wczesniej przejrzeli plany zydowskiego k…rstwa I w miare na swoje mozliwosci staraja sie publicznie nawiazywac do polskiej racji stanu w sensie doslownym w przeciwienstwie do zydowskich osrodkow masowego razenia, ktore uprawia totalnie destruktywna (oglupiajaca I demoralizujaca) propaganda.
  Co jest najwazniejsze? Bog, Ojczyzna, Rodzina.
  Bog – Jego Prawo Naturalne
  Ojczyzna – wolnosc, wlasnosc, suwerennosc.
  Rodzina – bezpieczenstwo – bron palna przy sobie, (w domu lub w samochodzie) w kazdej chwili do uzycia – godziwe zarobki, dywidenda Narodowa (podzial zysku narodowego na kazdego obywatela (bogatego czy biednego), likwidacja wszelkich podatkow dla Polek I Polakow w obrebie wlasnej Ojczyzny…. itd., itd.,

  Naszym najwiekszym nieszczesciem bylo wymordowanie przez zydowskie NKWD sredniej klasy (I po czesci elity) I wymordowanie elity w Galicji ktorych czlonkow skrupulatnie zydzi wskazywali do „odstrzalu” (na miejscu)… Podobnie dzialali jak w obozach koncentracyjnych zydowskie „kapo”…

  Wlasnie nasunelo mi sie pytanie: „Czy w tamtych tragicznych chwilach dla nas Polakow Bog przez przypadek zamknal oczy czy na chwile sie zdrzemnal???”…(doswiadczajac nas w taki sposob)….

  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. Rick said

  Re. 14

  To wogóle jest grzech ciężki oczerniać swój Naród wobec obcych.
  A w sferze publicznej nie jesteśmy wśród swoich.
  Pan Gajowy ma również niestety – niezrozumiałe dla mnie – takie zapędy.

  Tłumaczenie, że oczernianie jest jedynie mówieniem prawdy – jest przekręcaniem tej prawdy.

  Jeśli np. ktoś mówi, że „Polacy są głupi” – to jest to prawda negatywna.
  Zastąpić należy tę prawdę negatywną – pozytywną i powiedzieć: „Polacy są manipulowani”

  Zresztą – wszyscy jesteśmy zdemoralizowani i popełniamy błędy – nie wiedząc o tym.
  „Nie wiemy co czynimy”.

  ——
  Proszę mi wskazać, gdzie i kiedy oczerniałem polski naród wobec obcych.
  Admin

 17. Re: 16 Rick…
  Szanowny Panie, Czlowiek, jako dzielo skonczone (ulomne, grzeszne, niedoskonale) zawsze bedzie popelnial bledy, czyli bedzie przez cale swoje zycie upadal (moralnie, etycznie czy materialnie), ale zawsze ma mozliwosc (w/g niezbywalnego Prawa wolnej woli) podniesienia sie I zawrocenia (rowniez I zadoscuczynienia) z blednej drogi. Natomiast popelnianie bledow nie jest glowna przyczyna demoralizacji czy destrukcji czlowieka, poniewaz czlowiek ma bardzo powazne narzedzia, by do takiego stanu samego siebie nie dopuscic.

  Piszac krotko: „Glupota nie jest brak wiedzy, madrosci czy inteligencji, ale glupota jest nie skorzystac z madrosci, wiedzy I inteligencji, ktore sa podawane praktycznie zupelnie za darmo na wielu publicznych plaszczyznach internetowych. A wiec kazdy czlowiek doskonale wie (intuicyjnie) co jest dobre a co jest zle. „I zaden ojciec czy matka nie da wlasnemu dziecku jadowitego weza, kiedy dziecko chce jajko”…

  ======================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 18. morek said


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kogo-podrozuje-chojecki-amerykanskie-kontakty-lubelskiego-pastora-2017-10

 19. Isia said

  (15) Pan Jasiek z Toronto

  Ma Pan słuszność. Jesteśmy Narodem ciężko doświadczonym, któremu wymordowano elity – zaś odbudowa polskich elit jest procesem długotrwałym, wymagającym pracy od podstaw, a więc, szeroko rozumianej, edukacji i jeszcze raz edukacji … tak, jak Pan pisze, w oparciu o podstawowe i nieprzemijające wartości (Boże prawo naturalne, rodzina, Ojczyzna etc.) …

 20. Re: 19 Isia
  Pani Isiu, jestesmy Narodem bardzo ciezko okaleczonym, ktoremu odcieto glowe w doslownym tego slowa znaczeniu I w to miejsce wstawiono nam zydowsko-ku…rewski leb bez jakiegokolwiek milosierdzia… I wlasciwe pytanie byloby w danej chwili…mam na mysli w jakim stanie jestesmy obecnie, to mozna byloby porownac z ciezko rannym zolnierzem, ktoremu podlaczono krew o zupelnie innej grupie krwi. A wiec tragedia jest w cierpieniu z doznanych ran I cierpienia z niewlasciwe podawanej grupie krwi…
  Prosze zwrocic uwage na obecny „kneSejm” : co mowi a co robi…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Gdyby dzisiaj Polacy przejeli wladze w RP, to conajmniej 3 miliony szubrawcow poszloby w „pasiaki” (do pierdla za przekrety nie tylko finansowe ale przede wszystkim polityczne).

 21. Zborowski said

  Dla Polaka najwazniejsze by mial ;;pelny brzuch zidlowie prace ;;No I nadzieja .A jak wiadomo nadzieja nigdy nie zawodzi.Noi wszyscy czekaja na Matke Boska I na JEZUSA ze przyjdzie z Matka Boska .I wszystko sami zrobia.A my jak tel potulne baranki otumanione WIECZNA MILOSCIA DO TYCH CO ICH NISZCZA OD WIEKOW.
  AMEN

 22. Boydar said

  Wredny łobuz, Pan RomanK powtarza z uporem maniaka taką tezę – elity rodzą się wciąż. I ma rację. Nie wiem czy swoją ale ma !

  Problemem nie jest to, że je wymordowano, bo to jest tylko smutne jak każdy pogrzeb. Problemem faktycznym jest doskonale funkcjonujący mechanizm niszczenia elit odradzających się.

  Elity charakteryzują się moralnością/etyką, wiedzą ogólną i szczególną oraz nie byciem jak Stephen Hawking. Co można przełożyć na moje Jezus, szkoła, strzelnica.

  Ktoś te obszary permanentnie nam rozpier*dala i to jest jedyny problem.

  Od Jezusa starają się nas oddalić delegaci Brandenburczyków, czyli żydoszkopy pod przykryciem. Od wiedzy, („… wszyscy współpracowali w celu ponownego zorganizowania przedszkoli, szkół i programów młodzieżowych /…/ w roku 2100 żydowscy profesorowie zdominują wydziały polskiej historii i tradycji na uniwersytetach) tacy sami, tylko w togach zamiast sutann. Naszymi ciałami zajęła się BigFarma ze wsparciem ofiarnej rzeszy żydowskich konowałów („…uczyńcie z waszych synów lekarzy i aptekarzy, aby i oni mogli odbierać życie chrześcijanom …”).

 23. Rick said

  Re. Admin

  Cytuję wpis Admina pod artykułem ” Z Czeczenii lepiej widać Europę”:
  „Może zbyt często kojarzymy Czeczenów z szumowinami, jakie uciekły ze swego kraju przed wymiarem sprawiedliwości, by znaleźć ciepłe przyjęcie u głupich Polaków?”

  Ale proszę się nie obrażać. Mi też zdarza się nazywać Polaków głupcami. Czasem człowieka po prostu „szlag trafia”.

 24. Jurek said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/elita-zydowska-przeciwko-polsce-2017-10

 25. Boydar said

  „… W 19-stym wieku i do wybuchu pierwszej wojny światowej władze rosyjskie używały osadników żydowskich, t.zw. Litwaków do niszczenia jedności narodowej Polaków na terenie Kongresówki …”

  Szkoda że Pan prof. Pogonowski nie dodał, że zdecydowana większość tych „rosyjskich władz” przez zupełny przypadek mówiła tylko po niemiecku, po rosyjsku nie za całkiem. No i ta wstawka odnośnie „statutów kaliskich”, niech ktoś pokaże oryginał albo uwierzytelniony odpis.

  No ale nie będę się nieboszczyka czepiał, niech spoczywa w pokoju. Dużo mądrych rzeczy napisał, a to (24) to w swej istocie znakomite kompendium, naprawdę warto przeczytać.

  Dzięki Panie Jurku.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: