Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Wolne tematy (08 – …
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Wywrotowiec o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Zełeński niszczy Ukraińską Cer…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Widmo RT TV

Posted by Marucha w dniu 2017-10-07 (Sobota)

Niezależna Gazeta Polska Nowe Państwo” nr 10. Ten miesięcznik to niewątpliwie najbardziej twarde ze wszystkich wydawnictw Sakiewicza.

Większość tekstów na temat Rosji to głównie bazujące na antyrosyjskich fobiach, uprzedzeniach, obsesjach i stereotypach. Moją uwagę zwrócił natomiast tekst Michała Rachonia o telewizji Russia Today (RT).

„Zdaniem samej RT sygnał stacji dystrybuowany przez 22 satelity i ponad 239 operatorów trafia do ponad 700 mln gospodarstw domowych w ponad 100 państwach . W samych USA dostępny jest w 85 mln domów. W 2011 r. zgodnie z wynikami firmy badawczej Nielsen RT było drugą po BBC Word News najchętniej oglądana stacją newsową w USA, a w pięciu największych miastach wygrywało. Między innymi w san Francisco, Chicago i Nowym Jorku. (…) Dwa miliony Brytyjczyków oglądają regularnie kremlowski kanał, a w serwisie YouTube RT była pierwsza stacją telewizyjną, której materiały obejrzało więcej niż miliard internautów.”

Już prawie mnie pan Rachoń zachęcił do oglądania RT. Sukcesy tej rosyjskiej telewizji wzbudzają przestrach na Zachodzie i jakaś korporacja RAND proponuje „rozważenie użycia środków, które pozwolą technicznie uszkodzić lub po prostu uniemożliwić działanie przedsięwzięć w rodzaju RT na Zachodzie” [sic! – admin]

No patrzcie państwo jak to się sytuacja odwróciła. 70 lat temu to na Wschodzie zagłuszano Radio Wolna Europa a teraz zastanawiają się na Zachodzie czy nie robić tego samego w stosunku do RT. Efekt będzie pewnie taki sam, czyli przeciwny do zamierzonego.

Stanisław Lewicki
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 14 do “Widmo RT TV”

 1. Maverick said

  Tak wszystko odwróciło się o 180 stopni. Powoli Żydzi i chazarstwo przejęło kontrolę nad mediami, bankami, kulturą i teraz mamy powolny upadek USA. Wszystko jest podparte dolarem bazowanym na sile militarnej bez żadnego pokrycia, jak długo świat wierzy w żydowską propagandę tak długo będą te bajki sprzedawać światu. Wojny w imię demokracji kosztowały wiele, tak że wszystko odbija się czkawką naćpania alkoholowego Amerykanom. Trump miał to zmienić, ale wszystko wskazuje że dalej dba o interesy kabały na pierwszym miejscu.

 2. Joannus said

  Ad 1
  ”Wojny w imię demokracji kosztowały wiele,”
  Demokracja była i jest tylko maską dla głuptaków, prawdziwy cel – grabież, ludobójstwo , destrukcja Bożego porządku, w sumie rozpowszechniany satanizm

 3. peacelover said

  …” wynik odwrotny od zamierzonego ”

  DOKLADNIE !!!!!……. Caly „deep state” juz wylazi ze skory by utrzymac kontrole… ale tego sie juz NIE DA !!!!

  …PARCHY WON Z POLSKI !!!!! …..poki jeszcze czas !

 4. Maverick said

  Deep State jest operacją żydowską, dlatego nie chcą się ujawnić, bo przebudzeni Amerykanie by ich wystrzelali, wolą pociągać za sznurki podstawianymi ludźmi, kontrolują kongres i senat, zniszczą każdego kto nie wykonuje ich dyrektyw i nie głosuje zgodnie z ich wolą.

 5. PISKORZ said

  re 1. „Trump miał to zmienić,” TRUMP TO SOBIE MOŻE ZMIENIĆ..skarpetki..O święta ludzka naiwność..

 6. osoba prywatna said

 7. Peryskop said

  W tym odwróceniu się o 180 stopni sporą role odegrał rozpowszechniany w biurach na Zachodzie od końca lat 1970. pewien wynalazek firmy Xerox. Choć przewrotnie, bo na tym etapie przyspieszył upadek ZSRR.

  Sojuz wtedy jeszcze zipał dzięki kreatywnemu raportowaniu do Centrali.

  Ale gdy i tam zaczęto w komitetach i ministerstwach instalować telefaxy, to rozdźwięki pomiędzy klasycznie entuzjastycznymi ustnymi relacjami z regionów, a przesyłanymi inomig suchymi papierowymi dokumentami
  – zaczęły bulwersować naczalstwo, bo jedno z drugim się nie zgadzało.

  Szybko powstały burdel (dez)informacyjny przyspieszył kolaps systemu. Potem Rosja pod rządami Putina mogła się stopniowo dźwignąć z kolan.

  Teraz fax zszedł na czwarty plan gdy dominuje net, tv-sat, oraz tel-komi.

  Lecz szybki, tani, uniwersalny i masowy przesył informacji spowodował, że manipulowanie rzetelnością przekazu stało się utrudnione w warunkach kiedy każdy ma do dyspozycji szybkie i tanie narzędzia weryfikacji.

  Zatem „odwrócenie o 180 stopni” to skutek nie tylko postępu w dziedzinie technik telekomunikacyjnych, ale również JAKOŚCI INFORMACJI – tj jej zgodności z realem. Dziś relacje RT są coraz częściej oceniane jako bardziej wiarygodne niż cały ściek typu Fox CNN ABC BBC CBS Times.

  Bo Zachód, realizując [tele]wizję Lenina o sprzedawaniu przez kapitalistę dla zysku sznura do wieszania niebielizny – wpadł we własne sidła !

  Jako że od czasów Josepha Goebbelsa i jego mistrza Edwarda Bernaysa cała machina kapitalizmu „sprytnie” została przestawiona na „kreatywnie” sfałszowane tory, po których przez kilka dekad udawało się cfaniaczkom pędzić w wielkim tempie, że aż zahaczyli Kubrickiem o Moonlandingi 🙂

  A potem bardziej dzięki skutecznemu pijarowi – oraz telefaxom ! – niż pukawkom i lotniskowcom wygrali I Zimną Wojnę św.

  Aż zimny kagebista powiedział bez otwierania ust : SPRAWDZAM

  ===

  Niestety, podobny jest mechanizm kolapsu Kościoła Żymsko-Katolickiego. Inne są tylko detale, szczegóły operacyjne, doktryny i stosunki czasowe.

  Zgodnie z Ewangelią pomięta Prawda wychodzi na swoje … i na wierzch.

 8. Komitet Obrony Gojów said

  @4
  Adolf Nowaczyński już wiek temu nazywał to „mocarstwem anonimowym”, a teraz opóźnieni umysłowo Amerykanie zaczynają się orientować i nazwali to „Deep State”.

 9. snag said

  OMG, luuudzie ,…

  Odbiło na cacy bo jakiś tam dupek Rachoń w jakimś tam miesięczniku o którym nikt nie słyszał bo jakaś tam korporacja, coś tam, lakoniczne BS a drugi dupek Lewicki dolewa oliwy do ognia i raban na gajówce bo demolka RT … Na szczęście tutaj nie rząd a klient i liczba promocji (reklam) decyduje kto prosperuje a kto zamoczy … W niepłatnych stacjach rząd pilnuje etyki, to wszystko. Musieli by zmienić prawo albo wprowadzić stan wojenny a tego nie zrobią bo nikt nie ma tyle mass mediów za granicą co my a kij ma dwa końce ,…

  Na marginesie RAND corp. jest znaną firmą świadczącą research usługi i sama korzysta z materiałów RT.

  Spakojno, świat się nie zawali bo jakiś tam, coś tam – Al Jazeera egzystuje w zio-grajdołku to RT przeżyje w Stanach dopóki ma coś ciekawego do przekazania a jak narazie to ma i czasem też tam zaglądam, a co nie mogę 😉 ,…

  Czasmi nie wiem czy się śmiać czy płakać czytając wasze uwagi i kometarze.

  ——
  Przykład z Al Jazeera wyjątkowo nietrafny.
  Admin

 10. Maverick said

  Za atakiem w Las Vegas stoi również Deep State:

 11. RomanK said

  RT jest bardzo przyjaznie traktowane przez Amerykanow…z ogromna nienawiscia przez Deep State. To chyba najbardziej skuteczna bron w arsenale Rosji.
  Wielka wizyta rodziny Saudow z krolem na czele w Moskwie..np fake Media pominely milczeniem:-))))_
  a RT pokazala w pelnej krasie i przepychu:-))))

 12. snag said

  Admi @ 9 ,…

  Niby dlaczego?

  Nie ulatwiaja im zycia, straszyli ze zamkna im kram, skonczylo sie na pogrozkach dlatego napisalem ‚egzystuja’

 13. TV Superstacja bedzie nauczać ideologii Doncowa, Bandery i UPA ukrainców zamieszkałych w III RP ! said

  Superstacja” rusza z telewizyjnym magazynem tylko dla Ukraińców! Oczywiście w bełkocie UKRAINSKIM na przekór Polakom zamieszkałym na TYMCZSOWEJ tzw. „ukrainie” których to Polaków PRZESLADUJĄ pogrobowcy UPA i straszą śmiercią za posługiwanie się polskim językiem w prywatnych rozmowach.

  „Na czasie UA” to nazwa nowego programu „informacyjno-poradnikowego”, jaki obejrzeć będzie można na kanale „Superstacja” należącym do żyda Zygmunta Solorza-Żaka, który zajadle razem z żydo-komunistą Michnikiem zwalczają polskość w III RP.

  Co ma wyróżniać ten program TV ukrów w Polsce na tle innych audycji?
  Przede wszystkim, jako pierwszy w Polsce, skierowany będzie do Ukraińców i prowadzony w języku UKRAŃSKIM. Głównymi tematami, jakie mają być poruszane w „Na czasie UA”, będą stosunki polsko-ukraińskie widziene przez pryzmat INTERESU ukraińskiego PONAD Polskim z uwzględnieniem bzdurnych doktryn lewackiego żydo-masona Jerzego Gedrycia.
  Następny temat to wiadomości przydatne dla Ukraińców mieszkających w Polsce, czyli jak „kantować Polaków” oraz „niusy” z życia najliczniejszej mniejszości narodowej w naszym kraju z nawoływaniem do organizowania PLEBISCYTÓW do odrywania ich od Polski lub jeszcze większego skonfliktowania społecznego niektórych regionów w Polsce, które wg. paragrafu 116 konstytucji niemieckiej dalej są własnością niemiecką.

  W każdym programie ma także występować specjalnie zaproszony do studia gość „historyk” z tzw. „ukrainy” lub jakiś działacz ze Związku Ukrainców w Polsce jak np. Piotr Tyma:

  Ta ukrainska audycja TV „Na czasie UA” będzie nadawana co sobotę na antenie wspomnianej „Superstacji”.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/8486/superstacja-rusza-z-telewizyjnym-magazynem-tylko-d/

 14. Pinxit said

  9
  Admin
  re: Al Jazeera
  Ciekawe spostrzezenie.
  Ja ogladam Al Jazeere; nadaja z Kataru ale ciagle maja klopoy z syjonem, ktory ich czesto blokuje.
  Ciekawe sa tez wiadomosci z TRT – Turcja.
  Niemniej jednak, zastanawiam sie, dlaczego nie ma takiej nagonki na chinskie wiadomosci. Przeciez oni nie zostawiaja suchej nitki na polityce USA.
  RT jest jednak bardzo ogledne, i co tu duzo mowic – kulturalne- gdy chodzi o wiadomosci. Zdaje sie, ze wielkim problemem sa Amerykanie, ktorzy udzielaja wywiadow w RT. Podobno teraz sie boja wystepowac bo sa inwigilowani.

  Czy mi sie tylko zdaje, zy rzeczywiscie polityka wewnetrzna USA coraz bardziej przypomina czasy gleboko stalinowskie?. Przegonila juz Macarthyzm.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: