Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Быдлошевский Л.З. o Polski prawnik komentuje karę…
  prostopopolsku o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Niezwyciężeni” – agitka IPN

Posted by Marucha w dniu 2017-10-16 (Poniedziałek)

Obejrzałem film IPN-u „Niezwyciężeni”; jest tam oczywiście o powstaniu w getcie warszawskim, ale nie ma nic o tym, że Polacy byli wśród zdobywców Berlina. Jest o bitwie o Monte Cassino, ale nie ma nic o bitwie pod Lenino (choć pojawia się na sekundę na mapce).

Jest bardzo dużo o Katyniu (20 tys. ofiar) ale nie ma nawet słowa o „inteligentzaktion” (50 tys. zamordowanych, kolejne 50 tys. zesłanych do obozów gdzie większość zmarła), ani o akcji AB (6 tys. ofiar).

Nie ma oczywiście też nic o Wołyniu (60 tys. ofiar). Jest o tym że ratowaliśmy Żydów, że złamaliśmy Enigmę, jest o Janie Karskim i jest o tym, jak to źle że oddzielono nas żelazną kurtyną od „wolnego świata”, ale nie ma nic o tym, że zabrano nam Kresy i wypędzono oraz wymordowano większość żyjących tam wcześniej Polaków.

Wniosek z IPN-owskiej propagandówki jest więc oczywisty: Polacy zawsze chcieli być częścią bloku amerykańskiego, lojalnie pracowali dla niedoceniającego ich Zachodu, bezskutecznie skarżyli się Zachodowi i przestrzegali niesłusznie lekceważący ich Zachód, byli też dobrymi gojami i cały czas robili dobrze Żydom, a wojna zakończyła się dla nich dopiero, gdy pękła żelazna kurtyna i Polska mogła stać się wschodnią flanką NATO.

Największym wrogiem Polski była i jest Rosja; jakieś tam zbrodnie niemieckie co prawda były, ale to już dawno i nie wiadomo za bardzo o co chodziło; żadnych zbrodni ukraińskich nie było, a nawet jeśli były, to dawno i nieprawda. Polaków na Kresach nie ma i nie było, a nawet jeśli jacyś są i byli, to dawno i nieprawda. Żadni Polacy nie walczyli w sojuszu z Rosją, a jeśli nawet jacyś walczyli, to dawno i nieprawda.

Kto nie uznaje tych twierdzeń, ten jest trollem opłacanym z Kremla i bierze udział w rosyjskiej wojnie hybrydowej przeciwko „wolnemu światu”.

Coś takiego nie jest ani uczeniem historii Polski, ani wychowywaniem do samoświadomego polskiego patriotyzmu. To zwykła demoliberalna indoktrynacja ideologiczna dla wychowania nadwiślańskich „askarysów” lojalnych wobec demoliberalnego zachodniego paradygmatu i zakonserwowanych w dozgonnej nienawiści wobec Rosjan.

Jest zapis z Waszyngtonu, że Polacy mają być harcownikami przeciw Rosji, tak więc posłuszni wyrobnicy z IPN wdrażają stosowną linię propagandową.

Nie o taką politykę historyczną nam chodzi. Chcemy polskiej polityki historycznej, a nie propagandowej manipulacji dla uwiarygodnienia Polski jako „wschodniej flanki NATO”.

Ronald Lasecki
http://mysl-polska.pl

Komentarze 22 do “„Niezwyciężeni” – agitka IPN”

 1. Rosją sowiecką rządzili szydzi! Takie stwierdzenie już dawno powinno było paść z ust kogoś z Kremla. W Katyniu żaden Rosjanin nie zabijał Polaków strzałem w tył głowy. Wszyscy kaci byli szydami. Niemcami hitlerowskimi rządzili szydzi! Z całego ychniego naczalstwa tylko Hermann Göring nie był chazarskiej krwi, chociaż jego szonka już tak. Reszta to kundle. Bandera i Szychewycz mieli szydowskie koszenie!

  „Nie ma oczywiście też nic o Wołyniu (60 tys. ofiar)”. Pierdolenie. Po pierwsze to nie tylko Wołyń. Po drugie według innych źródeł, tak samo wiarygodnych, a może bardziej niż te szemrane, to liczba Polaków wymordowanych przez te nieludzkie chachłackie ścierwa z poduszczenia i rozkazu wspomnianych kudłajów wynosi 500 tysięcy! Liczba innych ofiar podanych w tym artykule też opiera się na szydowskim liczeniu z sufitu. A tych, którzy taki film zlecili zrobić i tych, którzy go zrobili, najpierw gołą dupą po majdanie przez tydzień, a potem wypierdolić toto z gołą dupą i na zbity ryj, gdzieś na afrykańskie uchodźstwo, bo tam ostatnio za sprawą szydów się troszki wyludniło. Kutafony posrane i posrańcy kutafońskie.

 2. Dziadzius said

  „Największym wrogiem Polski była i jest Rosja; jakieś tam zbrodnie niemieckie co prawda były, ale to już dawno i nie wiadomo za bardzo o co chodziło; żadnych zbrodni ukraińskich nie było, a nawet jeśli były, to dawno i nieprawda. Polaków na Kresach nie ma i nie było, a nawet jeśli jacyś są i byli, to dawno i nieprawda. Żadni Polacy nie walczyli w sojuszu z Rosją, a jeśli nawet jacyś walczyli, to dawno i nieprawda.”……..
  To jest chyba NAJDOKLADNIESZY prawdziwy opis obecnej swiadomosci – obecnej polityki – obecnego zrozumienia przeszlosci i przyslosci- i obecnej pamieci obecnego Narodu??Polskiego.
  Dalego mamy takich dzielnych proukrainskich politykow-no i takze takich dzielnych proniemieckich FUCKdojczow-no i jak sie nalezy wazeliniarzy UniiJewropesjatej- no i musowe antyrosyjskie podskoki–
  A GDZIE Polscy politycy dla Polski i dla Polskiego narodu i dla Polskich granic i dla Polskiej ekonomii i dla Polskiej kultury i dla Polskiej dumy i honoru – no po prosty DLA POLSKI ?????????????
  ” Bez serc bez duszy to szkieltow zgraja”
  Mordy jak smocze ale puste jaja,
  Ida gdzie zloto, i cieplo i cicho,
  A reszte Kraju niech bierze licho—

 3. ERROR 404 NSZ said

  Ktoś na te „wiekopomne dzieło” srebrniki wyłożył…

 4. PISKORZ said

  re art ..”nawet słowa o „inteligentzaktion” POWINNO BYĆ…”Intelligenzaktion”, ..tak jest poprawnie..Najpierw sprawdzić a potem pisać..

 5. - said

  Panie Dziadziuś, znów się ciśnie na klawiaturę ironiczna parafraza z czasów studenckich jako skojarzenie w pańskim cytatem. „Bez serc, bez dupy, to kościotrupy.”

  Sorry za chwilowy niedobór powagi.

 6. Cytat z poprawką:”uwiarygodnienia Polski jako „wschodniej samobójczej, flanki NATO”.Lekceważenie w filmie , polskich żołnierzy jest kpiną z polskiej historii i jej mieszkańców.

  Tylko perfidny, krymynalista , wróg Polski, bez empatii dał rozkaz,do produkcji tego filmu,w którym brakuje informacji o 7 milionach Polaków zamordowanych przez narkomanów z SS na rozkaz chorego,narkomana Hitlera.

  Nie ma słowa o walce z grużlicą, po 45, z analfabetyzmem po 45 i nie ma słowa że to alianci sprzedali w Teheranie,Polskę i jej mieszkańców.
  Nie ma słowa o 1000 szkół na 1000 lecie Polski.itd.

  Obleśny film ,który kpi…z Polaków żyjących w PRL.Kpiny z rodziców, z dziadków żyjących w PRL za zgodą….zachodu,do którego PRL eksportowała nie tylko węgiel do Szwecji czy do Wielkiej Brytanii.

  Pomijam fakt(archiwa w Poznaniu,w Bydgoszczy) że tysiące żydowskich dzieci było w latach 30 adoptowanych….przez Polaków.

 7. Dziadzius said

  @5
  nie zawsze jest wazne zrodlo ale zawsze jest wazny wynik– a w tym wypadku Panski „wynik” PASUJE do opisu naszego rzadu jak skora na wezu.– no i „niedobor powagi” tez jest dozwolony zaleznie od temetu ktoren powagi nie dostepoje – tak jak to bylo przy okazji z Puszkinem kiedy polozono mu na talezu krowia sromte a on rozporek otworzyl i powiedzial jak strawa taki i widelec -czy cos bardziej podobnego po rusku.

 8. Rob said

  Pan Ronald Lasecki pisze:””Nie ma oczywiście też nic o Wołyniu (60 tys. ofiar).”
  Malutkie niedoszacowanie!

 9. Rafal Cz. said

  Wolyn! Tylko 60000 ofiar.
  Nie chce rewanzu, chce prawdy.

 10. Yah said

  Dziwka wspomina dobrych klientów – którzy płacili i często przychodzili. O tych, ktorzy byli nieczuli na jej watpliwe wdzięki milczy.

  Jaj milczenie akurat dobrze świadczy o tych ludziach. Oni pewnie chcieliby, ale by wspomnienia o nich pochodziły z ust porządnej kobiety.

 11. justus said

  -ale ktoś ten film kręcił ,ktoś grał główne role ,ktoś się podpisał pod scenariuszem tego wiekopomnego dzieła
  Może ktoś zna te osoby i po klei je wymieni ,w allei zasłużonych dla polskiej kinematografii .
  Takie rzeczy powinno się ujawniać i promować ,

 12. Dziadzius said

  @8 -Rob said–@9,Rafal Cz. said….
  W dzisiejszym swiecie, swiecie klamstwa i oszustwa i politycznie poprawnego myslenia, mowy i uczynku, jest tylko JEDNA jedyna liczba ofiar ktora jest wyryta w kamieniu i ona sie nie zmienia,a to jest liczba 6,000,000 zabitych zydow w Drugiej Wojnie Swiatowej. Mimo matematycznie widocznych bledow ta liczba jest nie zmienna.
  W 1945 roku na tablicy w Auschwitz napisane bylo ze tam zabito 4 i pol miljona zydow. Dzis w tym samym miejscu stoji inna tablica na ktorej pisze ze tam zabito moze 1 i pol miljona zydow , a wiec znizka o 3 miljony ALE O DZIWO liczba 6,000,000 jest dalej ta sama i nie naruszalna.
  Pomyslmy nad tymi liczbami . Wojna trwala tak ( dla wygodnego liczenia) od 1940 do 1945 , to jest 5 lat. 5 lat to jest 1825 dni.
  6,000,000 ofiar zabitych w 1825 dni wypada ze zabijano 3287.7 ( 3288) ofiar kazdego dnia albo 3288 na 24 godzin to 137 ofiar co godzine DZIEN i NOC bez przerwy.
  Wiecej cyfr nie potrzeba do udowodnienia najwiekszego szachrajtwa naszych czasow.
  Ale wrocmy do tematu.
  Moze Pan Lasiecki razem z IPN maja dostep do ukrainskich zapisow tych ofiar wiec nie mozemy ich obwiniac o falszerstwo. Pisarze tak jak Wiktor Poliszczuk i Prus i inni podawali cyfre ofiar zarznietych przez ukraincow jako 600,000 + i to bylo zaraz po wojnie, kiedy byli swiadkowie ,kiedy ukraincy jeszcze nie dostali bezczelnej odwagi, kiedy ukraincy BALI sie Polskiego odwetu mimo Rosyjskiej protekcji.. Ta liczba przetrwala az do czasu kiedy nowi ?prezydenci? Polski [ chyba spokrewnieni z morderczymi ukraincami] zaczeli wlazic ukraine tam gdzie slonce nie swieci i raptem ta liczba ofiar zaczela topniec jak lod na saharze i stopila sie do prawdowpodobnej nowej liczby 120.- 140 tysiecy ( to prawie zmniejszylo sie 80%)– Jak tak pojdzie dalej to za 20 lat beda w Polskich szkolach uczyc ze _—
  **Tak na Kresach Wschodnich, to te ziemie zabrane przez Polske od biednej Ukrainy, Polacy sie bili – no nie wszyscy Polacy, bo ich tam duzo nie bylo ale zdaje sie ze DWOCH Polakow bilo sie widlami i braterscy ukaraincy w imie sasiedztwa i samarytanskiego chrzescijanstwa skoczyli z pomoca ale za pozno bo Polacy sami sobie wbili widla i to az DZIESIEC razy. Ukraincy z batiuszka pochowali te ofiary samobojstwa i zrobili to po cichu zeby ulzyc rodzinom tych samobojczych Polakow przykrosci o samobojczych smierciach rodziny **

 13. Dla jasności:
  – Wall Street założyła komunę.
  – Wall Street założyła III Rzeszę.
  – Stalin (i towarzysze) mieli pochodzenie żydowskie.
  – Hitler prawdopodobnie był wnukiem jakiegoś Rothschielda.
  W II Wojnie światowej ginęli:
  – Chińczycy (20 milionów, z czego 16 000 000 zginęło z rąk walczących ze sobą 2 grup komunistów od Mao i Czang-Kai-Szeka)
  – Słowianie ( Polska 6 000 000+, Rosja 27 000 000+, Niemcy [tak, genetycznie to są Słowianie, nie moja wina, że odurnieli] 8 000 000, Jugosławia 1 500 000, Słowacja, Rumunia, Węgry po 500 000, Czechy, Łotwa, Litwa, Estonia od 370 000 do 200 000 każdy itd itp) – 45 000 000+
  – nie-Europejczycy pozostali (Japonia 3 000 000, Indie 2 500 000, Wietnam 2 000 000, Indonezja 4 000 000, Filipiny i Korea po 500 000) – 12 000 000

  Na tym tle „Zachód” wypada raczej pociesznie:

  Królestwo Grecji 800 000, Francja (wliczając kolonie) 600 000, Włochy (w powojennych granicach z roku 1947) 492 400, Wielka Brytania (wliczając kolonie brytyjskie) 450 900, Stany Zjednoczone 419 400, Birma 252 600, Holandia 210 000, Belgia 88 000, Kanada 43 600, Australia 40 400, Związek Południowej Afryki 11 900, Nowa Zelandia 11 700, Norwegia 10 200, Dania 6 000,00 – do kupy mniej niż 3 000 000 zabitych.

  Wątpliwa ilość: Mandat Południowego Pacyfiku (terytorium japońskie) tylko 10 000,00. Tymczasem na samym Saipanie zginęła cała japońska ludność cywilna, 35 000 000. No normalnie poszli i utopili się.
  I nie zapominajmy o 300 000 mieszkańcach Burundi zamordowanych „w wolnej chwili” przez Belgów.

 14. Zborowski said

  Wszystkie wojny kryzysy rewolucje.Wszelkie niepokoje spoleczne.Robi to wszystko;
  rozpanoszone;;;zydostwo ktore swoja kasa przebija wszystkich.I demoralizuje cala spolecznosc miedzynarodowa.
  zyd wieczny; tulacz anarchista tchorz,siejacy wszedzie ferment.Inteligentni mordercy ktorzy ;zlecaja wszelkie morderstwa ;GLUPIM GOIOM.Przekupionym pieniedzmi.
  POLSKO OBUDZ SIE Z TEGO LETARGU (jakos tam bedzie)DOSC TEGO

 15. Plausi said

  Produkcyjniak

  tak nazywano w czasach stalinowskich propagandową produkcję w rodzaju „Niezwyciężeni”, z reguły pozbawione związku z rzeczywistością, czyżby był to powrót do metod czasów stalinowskich ? Kadrowo, jeśli spojrzeć na zarządzających nami spadkobierców, tak.

  „o Katyniu (20 tys. ofiar) …
  „inteligentzaktion” (50 tys. zamordowanych, kolejne 50 tys. zesłanych do obozów gdzie większość zmarła)”

  Dziesiątki tysięcy zginęły/zmarył w efekcie Powstania Warszawskiego i.t.d.

  Ociemniałym w historii należy przypomnieć, że trzeba było niewiele tygodni aby zwyciężyć Polskę w 1939. roku. W tej sytuacji mówić o niezwyciężonych jest przejawem szyderstwa wobec Polaków, albo obłąkania semantycznego.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  To ostatnie wysoce prawdopodobne, jak widać podmieniono Polakom znaczenie niezliczonych pojęć. Jak można racjonalnie myśleć używając nieracjonalnych pojęć, to nie wiemy, ale widocznie o to chodzi.

 16. Plausi said

  Do Maruchy

  Te linki nie funkcjonują poprawnie:

  Ranking polskich witryn – http://botd.wordpress.com/?lang=pl

  Zegar długu dla Polski – http://www.zegardlugu.pl/

  Polski blog – Польский блог – http://polski.blog.ru/

  Za to funkcjonuje „Israel Shamir (artykuły po polsku)”, sama jednak strona ma problemy z linkami, polecamy każdemu czytelnikowi „PaRDeS”, jako wprowadzenie do tematu żydostwa, aktualny link:

  http://www.israelshamir.net/Polish/Polish8.htm

  ——
  Dziękuję, poprawiłem.
  Admin

 17. Antares said

  A czego spodziewać się po IPN-ie skoro na jego czele jest banderowskie ścierwo a. bodnar.

 18. PaniWoźna said

  ad. 1
  Panie Hulajdusznik, u mnie na wydziale mówi się wprost, że rządzili Żydzi. Z dodaniem, że oprócz Stalina (Gruzina bądź Osetyjczyka). Są jeszcze normalni ludzie nawet w systemie edukacji 🙂
  Pozdrawiam!

 19. Dla Pani Woźnej. Na dobry początek.

  Click to access Zydzi-w-Rosji-i-ZSRR-lista.pdf

  http://www.zarubezhom.com/podigom.htm

  http://na-puti-k-vozrozhdeniyu.ru/avtorskoe-video/klimov-grigorij-stalin-byl-evreem-1988-89

  Click to access Bryan-Mark-Rigg.pdf

  Click to access Zydowscy-zolnierze-Hitlera-Marek-Jan-Chodakiewicz.pdf

  https://rapidu.net/1722348314/Hitler-Had-Jewish-DNA.mht

  Click to access Hitler-zalozycielem-Izraela-Hennecke-Kardel.pdf

  Click to access Na-zydowskim-cmentarzu-znaleziono-grob-szefa-gestapo.pdf

  __________________________________________________________________________

  Przedziwnem zbiegiem okoliczności żydorysy najgorszych kanalii, jakich nosiła ta ziemia, a szczególnie „największych” kurdupli jak Napoleon, Lenin, Stalin, Bandera, są tak poplątane, zachachmęcone, żeby żadna „cholera” za cholerę nie dociekła przypadkiem prawdy o ychnich koszernych koszeniach.

  Szydzi kameleony, kamuflony, przebierańce (bardzo często i gęsto kurduple) i dziś nadal siedzą sobie w wielu sządach wielu państw i szydzą sobie z nas na swoją modłę, jak to uny potrafią i dopóki będą tak szydzić, dopóty ludziom to szydzenie nie obżydnie do tego stopnia, że wreszcie tej gadziny nie wyplenią.

 20. PaniWoźna said

  ad. 19
  P. Hulajdusznik, z tym Stalinem jako Żydem grubymi nićmi szyte, ale nie mówię tego by go usprawiedliwiać. Co do reszty towarzystwa – wiem. Jednakże dziękuję za linki.

  Niestety coraz więcej Rosjan deklaruje chęć oddania głosy na Navalnego. Są źli, że jegomościa власть nie chce dopuścić do wyborów. Zastanawiam się z żalem czy faktycznie Rosja popełni ten błąd i pozwoli na agresywną okcydentalizację rękoma Navalnego i wyniosą jego lub podobnych jemu na stanowisko prezydenta…

  Pozdrawiam!

 21. Yah said

  Ad 20

  „Niestety coraz więcej Rosjan deklaruje chęć oddania głosy na Navalnego. Są źli, że jegomościa власть nie chce dopuścić do wyborów. ”

  Zawsze warto zobaczyć co to za ludzie i czy aby to na pewno Rosjanie. Poza tym deklaracje, to wyniki sondaży, a sondaże to przecież jawna manipulacja i sterowanie wynikami przyszłych wyborów.

  To co widzimy w rosyjskich mediach, to nie głos Rosjan tylko właścicieli tych mediów. Tak jest u nas, tak jest na Zachodzie, tak jest w Rosji.

  Oczywiście celu rozgrywki nie znamy, choć możemy się domyślać. Po co Szojgu poleciał do Izraela ? To są głowni rozgrywający. Już kiedyś pisałem, że nie ma historii narodów tylko jest historia narodu wybranego robiona … rękami narodów.

 22. PaniWoźna said

  ad. 21

  P. Yah 🙂 pozdrawiam i zgadzam się.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: