Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  zagłoba sum o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Grabara o Wolne tematy (38 – …
  Liwiusz o Tragedia Ukrainy
  revers o Wolne tematy (38 – …
  Bezpartyjna o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  I to wszystko sergec… o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Majster o Czy III RP może napaść na…
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Liwiusz o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Organizacje pozarządowe przerzucają emigrantów na masową skalę

Posted by Marucha w dniu 2017-10-22 (Niedziela)

Przez dwa miesiące obserwowaliśmy za pomocą marinetraffic.com ruchy statków należących do organizacji pozarządowych (NGO). Korzystając z danych z data.unhcr.org śledziliśmy trasy, którymi codziennie emigranci przepływają z Afryki do Włoch. Stało się jasne, że jesteśmy świadkami wielkiego oszustwa i wielkiej operacji nielegalnego transportu ludzi.

NGO, przemytnicy i mafia, będąca w zmowie z Unią Europejską przewiozła statkami tysiące nielegalnych emigrantów pod pretekstem ratowania rozbitków, a wszystko przy asyście Włoskiej Straży Przybrzeżnej, która koordynuje ich poczynania.

Przemytnicy kontaktują się odpowiednio wcześniej z Włoską Strażą Przybrzeżną, żeby otrzymać od niej wsparcie i spokojne odebrać swój podejrzany „ładunek”. Statki NGO są przez nią kierowane do tzw. „miejsc akcji ratunkowej” nawet wtedy, kiedy ci, którzy mają zostać uratowani są jeszcze w Libii.

15 z obserwowanych przez nas statków, będących własnością NGO lub przez nie wynajmowanych, były regularnie widywane we włoskich portach, jak wychodziły w morze kierując się na Południe, żeby zatrzymać się krótko u wybrzeży Libii, przechwycić swój ładunek z ludzi i obrać kurs powrotny do Włoch – tj. 260 mil morskich z powrotem, choć port w Zaris w Tunezji jest stamtąd oddalony o jednie 60 mil.

Do wymienionych NGO należą: MOAS, Jugend Rettet (Młodzieć Ratuje), Stichting Bootvluchting, Médecins Sans Frontières (Lekarze bez Granic) [! – admin], Save the Children, Proactiva Open Arms, Sea-Watch.org, Sea-Eye i Life Boat.

Czego naprawdę chcą ludzie stojący za NGO, nie wiadomo. Być może ich motywacją są po prostu pieniądze, co by nas nie zdziwiło.

Mogą oni jednak działać również z pobudek politycznych; działania MOAS, organizacji mającej swoją siedzibę na Malcie, która przerzuca ludzi do Włoch są najlepszą gwarancją, że emigranci nie pojawią się na wybrzeżach Malty. MOAS kieruje bowiem były oficer Marynarki Wojennej Malty, który znany jest ze złego traktowania uciekinierów. [1]

Możliwe jednak, że organizacje te kierowane są przez naiwnych [? – admin] ulepszaczy świata, którzy nie są w stanie pojąć, że ich działalność przyciąga Afrykańczyków jak magnes i chcąc nie chcąc doprowadzają oni do tego, że coraz więcej ludzi ginie w morzu, nie wspominając o tym, że destabilizują oni swoimi poczynaniami sytuację w Europie.

[Jak to – destabilizują? Ci wszyscy inżynierowie, architekci, mikrobiologowie, lekarze? – admin]

Jakkolwiek szlachetne są rzekomo ich pobudki, tak naprawdę dopuszczają się oni przestępstwa, ponieważ większość przybyszy nie ma prawa do otrzymania azylu i ląduje potem na ulicach Rzymu, czy Paryża, co zagraża stabilności Europy i nasila niepokoje społeczne na tle rasowym.

Bruksela uchwaliła szereg praw, dzięki którym ludzie z NGO nie ponoszą żadnej odpowiedzialności karnej. W uchwale unijnej pod tytułem „Misje poszukiwawcze i ratunkowe” czytamy, że „kapitanowie prywatnych statków i organizacje pozarządowe, które udzielają pomocy podczas akcji ratunkowych na Morzu Śródziemnym nie mogą ryzykować bycia pociągniętym do odpowiedzialności za to, że zaoferowali taki rodzaj pomocy” [2].

Więcej informacji na ten temat:

W październiku wykryliśmy, że cztery NGO odbierają ludzi z libijskich wód przybrzeżnych. Posiadamy dowód na to, że przemytnicy ci uzgodnili z góry swoje działania z władzami włoskimi. Włoska Straż Przybrzeżna prowadziła statki NGO na „miejsce akcji ratunkowej” na dziesięć godzin przed opuszczeniem przez emigrantów Libii. Pełny artykuł:   “Przyłapani na gorącym uczynku: organizacje pozarządowe zajmują się przerzucaniem migrantów”.

Organizacja MOAS jest powiązana z amerykańską firmą „Blackwater”, armią amerykańską i Marynarką Wojenną Malty. Pełny artykuł: “Amerykanie z organizacji MOAS przerzucają ludzi do Europy ”.

Pełna relacja odnośnie statków uczestniczących w tej operacji: „Flota pozarządowych organizacji krąży przy libijskim wybrzeżu“ oraz na temat tego, w jaki sposób ludzie są zachęcani do przyjazdu do Europy:„Droga śmierci do Europy promowana w internecie“.

https://gefira.org/

 

Komentarzy 10 do “Organizacje pozarządowe przerzucają emigrantów na masową skalę”

 1. Grace said

  Jeden wielki burdel, dobrze zaplanowany dla wyniszczenia Europy. Islam to choroba której się nie da wkrótce powstrzymać. USA wie co robi..oni do siebie nie wpuszcza Tej „wykształconej elity ” z muzułmańskich krajów. Oj biednas ty Europa !

 2. Kazek said

  Koszt takiego jednego statku to około 4-5 tysiecy USD plus paliwo drugie tyle .
  Ktoś tę kasę musi wykładać.
  Podobno”uchodzcy” biorą kredyt na transport do Europy , jak się znajdą w np Niemczech dostaja zasiłki z których taki kredyt spłacają.

  Jest to taki sposób na ogołocenie europejskich funduszów socjalnych .

 3. Kazek said

  mówię o koszcie dziennym około 10000 USD

 4. JerzyS said

  taka prosta metoda” Złapać kapitana statku i przypiec boczku!

 5. JerzyS said

  Druga to odstawić
  UCHODŹCÓW DO KTRAJU W KTÓRYM ZAREJESTRROWANY JEST STATEK
  „Zbawiciel”!

 6. Kazek said

  Ad 5 Topaz Responder zarejestrowany jest na przykład na Wyspach Marshalla

 7. JerzyS said

  KTO OPŁACIŁ mafie WŁOSKA ,
  ZE MAFIA włoską,
  że nie radzi sobie z takimi problemami?

 8. Poziomka said

  A tutaj jej główny sponsor i inicjator demolki europejskiej:
  https://www.wprost.pl/swiat/10081792/george-soros-zrobil-przelew-na-18-miliardow-dolarow-na-co-biznesmen-przeznaczyl-pieniadze.htm

 9. […] za; https://marucha.wordpress.com/2017/10/22/organizacje-pozarzadowe-przerzucaja-emigrantow-na-masowa-sk… […]

 10. Plausi said

  Desant

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  taka operacja mogą zorganizować jedynie zagraniczni inwestorzy

  https://marucha.wordpress.com/2017/10/19/ke-chce-przeciwdzialac-terroryzmowi-zwalczy-wszystko-procz-zamachowcow/#comment-709015

  ci bowiem mają dosyć miliardów, zrabowanych Gojom.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: