Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Organizacje pozarządowe przerzucają emigrantów na masową skalę

Posted by Marucha w dniu 2017-10-22 (Niedziela)

Przez dwa miesiące obserwowaliśmy za pomocą marinetraffic.com ruchy statków należących do organizacji pozarządowych (NGO). Korzystając z danych z data.unhcr.org śledziliśmy trasy, którymi codziennie emigranci przepływają z Afryki do Włoch. Stało się jasne, że jesteśmy świadkami wielkiego oszustwa i wielkiej operacji nielegalnego transportu ludzi.

NGO, przemytnicy i mafia, będąca w zmowie z Unią Europejską przewiozła statkami tysiące nielegalnych emigrantów pod pretekstem ratowania rozbitków, a wszystko przy asyście Włoskiej Straży Przybrzeżnej, która koordynuje ich poczynania.

Przemytnicy kontaktują się odpowiednio wcześniej z Włoską Strażą Przybrzeżną, żeby otrzymać od niej wsparcie i spokojne odebrać swój podejrzany „ładunek”. Statki NGO są przez nią kierowane do tzw. „miejsc akcji ratunkowej” nawet wtedy, kiedy ci, którzy mają zostać uratowani są jeszcze w Libii.

15 z obserwowanych przez nas statków, będących własnością NGO lub przez nie wynajmowanych, były regularnie widywane we włoskich portach, jak wychodziły w morze kierując się na Południe, żeby zatrzymać się krótko u wybrzeży Libii, przechwycić swój ładunek z ludzi i obrać kurs powrotny do Włoch – tj. 260 mil morskich z powrotem, choć port w Zaris w Tunezji jest stamtąd oddalony o jednie 60 mil.

Do wymienionych NGO należą: MOAS, Jugend Rettet (Młodzieć Ratuje), Stichting Bootvluchting, Médecins Sans Frontières (Lekarze bez Granic) [! – admin], Save the Children, Proactiva Open Arms, Sea-Watch.org, Sea-Eye i Life Boat.

Czego naprawdę chcą ludzie stojący za NGO, nie wiadomo. Być może ich motywacją są po prostu pieniądze, co by nas nie zdziwiło.

Mogą oni jednak działać również z pobudek politycznych; działania MOAS, organizacji mającej swoją siedzibę na Malcie, która przerzuca ludzi do Włoch są najlepszą gwarancją, że emigranci nie pojawią się na wybrzeżach Malty. MOAS kieruje bowiem były oficer Marynarki Wojennej Malty, który znany jest ze złego traktowania uciekinierów. [1]

Możliwe jednak, że organizacje te kierowane są przez naiwnych [? – admin] ulepszaczy świata, którzy nie są w stanie pojąć, że ich działalność przyciąga Afrykańczyków jak magnes i chcąc nie chcąc doprowadzają oni do tego, że coraz więcej ludzi ginie w morzu, nie wspominając o tym, że destabilizują oni swoimi poczynaniami sytuację w Europie.

[Jak to – destabilizują? Ci wszyscy inżynierowie, architekci, mikrobiologowie, lekarze? – admin]

Jakkolwiek szlachetne są rzekomo ich pobudki, tak naprawdę dopuszczają się oni przestępstwa, ponieważ większość przybyszy nie ma prawa do otrzymania azylu i ląduje potem na ulicach Rzymu, czy Paryża, co zagraża stabilności Europy i nasila niepokoje społeczne na tle rasowym.

Bruksela uchwaliła szereg praw, dzięki którym ludzie z NGO nie ponoszą żadnej odpowiedzialności karnej. W uchwale unijnej pod tytułem „Misje poszukiwawcze i ratunkowe” czytamy, że „kapitanowie prywatnych statków i organizacje pozarządowe, które udzielają pomocy podczas akcji ratunkowych na Morzu Śródziemnym nie mogą ryzykować bycia pociągniętym do odpowiedzialności za to, że zaoferowali taki rodzaj pomocy” [2].

Więcej informacji na ten temat:

W październiku wykryliśmy, że cztery NGO odbierają ludzi z libijskich wód przybrzeżnych. Posiadamy dowód na to, że przemytnicy ci uzgodnili z góry swoje działania z władzami włoskimi. Włoska Straż Przybrzeżna prowadziła statki NGO na „miejsce akcji ratunkowej” na dziesięć godzin przed opuszczeniem przez emigrantów Libii. Pełny artykuł:   “Przyłapani na gorącym uczynku: organizacje pozarządowe zajmują się przerzucaniem migrantów”.

Organizacja MOAS jest powiązana z amerykańską firmą „Blackwater”, armią amerykańską i Marynarką Wojenną Malty. Pełny artykuł: “Amerykanie z organizacji MOAS przerzucają ludzi do Europy ”.

Pełna relacja odnośnie statków uczestniczących w tej operacji: „Flota pozarządowych organizacji krąży przy libijskim wybrzeżu“ oraz na temat tego, w jaki sposób ludzie są zachęcani do przyjazdu do Europy:„Droga śmierci do Europy promowana w internecie“.

https://gefira.org/

 

Komentarzy 10 to “Organizacje pozarządowe przerzucają emigrantów na masową skalę”

 1. Grace said

  Jeden wielki burdel, dobrze zaplanowany dla wyniszczenia Europy. Islam to choroba której się nie da wkrótce powstrzymać. USA wie co robi..oni do siebie nie wpuszcza Tej „wykształconej elity ” z muzułmańskich krajów. Oj biednas ty Europa !

 2. Kazek said

  Koszt takiego jednego statku to około 4-5 tysiecy USD plus paliwo drugie tyle .
  Ktoś tę kasę musi wykładać.
  Podobno”uchodzcy” biorą kredyt na transport do Europy , jak się znajdą w np Niemczech dostaja zasiłki z których taki kredyt spłacają.

  Jest to taki sposób na ogołocenie europejskich funduszów socjalnych .

 3. Kazek said

  mówię o koszcie dziennym około 10000 USD

 4. JerzyS said

  taka prosta metoda” Złapać kapitana statku i przypiec boczku!

 5. JerzyS said

  Druga to odstawić
  UCHODŹCÓW DO KTRAJU W KTÓRYM ZAREJESTRROWANY JEST STATEK
  „Zbawiciel”!

 6. Kazek said

  Ad 5 Topaz Responder zarejestrowany jest na przykład na Wyspach Marshalla

 7. JerzyS said

  KTO OPŁACIŁ mafie WŁOSKA ,
  ZE MAFIA włoską,
  że nie radzi sobie z takimi problemami?

 8. Poziomka said

  A tutaj jej główny sponsor i inicjator demolki europejskiej:
  https://www.wprost.pl/swiat/10081792/george-soros-zrobil-przelew-na-18-miliardow-dolarow-na-co-biznesmen-przeznaczyl-pieniadze.htm

 9. […] za; https://marucha.wordpress.com/2017/10/22/organizacje-pozarzadowe-przerzucaja-emigrantow-na-masowa-sk… […]

 10. Plausi said

  Desant

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  taka operacja mogą zorganizować jedynie zagraniczni inwestorzy

  https://marucha.wordpress.com/2017/10/19/ke-chce-przeciwdzialac-terroryzmowi-zwalczy-wszystko-procz-zamachowcow/#comment-709015

  ci bowiem mają dosyć miliardów, zrabowanych Gojom.

Sorry, the comment form is closed at this time.