Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
  CBA o Wolne tematy (82 – …
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Lily o Wolne tematy (82 – …
  CBA o Wolne tematy (82 – …
  bryś o Nie strasz, nie strasz, b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Rzydy dopatrzyły się antysemityzmu w podręczniku dla pielęgniarek

Posted by Marucha w dniu 2017-10-27 (Piątek)

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, to informujemy, że antysemityzmem jest wszystko. Antysemicki jest deszcz padający na Żyda, który zapomniał parasola. Antysemicki jest wiatr, który wieje Żydowi w twarz. Antysemicki jest komputer, który zawiesi się, gdy używa go Żyd. Antysemicka jest żarówka, która przepala się, gdy Żyd zapala światło.

A najbardziej antysemicki jest podręcznik dla pielęgniarek, w którym napisano, że w reakcji na ból Żydzi „natarczywie domagają się pomocy”. To nie jest żart! Amerykański wydawca, który ów podręcznik opublikował, został oskarżony o antysemityzm i właśnie bije się w piersi obiecując, że ten fragment zostanie usunięty z podręcznika.

Podręcznik pt. „Pielęgniarstwo: Konceptualne podejście do nauczania” zawiera rozdział dotyczący różnej reakcji na ból wynikającej z uwarunkowań kulturowych.

Według podręcznika czarni częściej narzekają na intensywny ból niż inni, ale uważają, że ból i cierpienie są nieuniknione, a ulgi szukają w modlitwie.

Muzułmanie nie proszą o leki przeciwbólowe i dziękują Allahowi za ból, jeśli jest on częścią terapii mającej przynieść wyleczenie.

Azjaci mogą nie poprosić o środki przeciwbólowe nie chcąc przeszkadzać pielęgniarce. Traktują też prośbę o ulżenie w bólu jako niegodną.

Indianie prawie w ogóle nie proszą o leki przeciwbólowe, chyba że ból jest naprawdę nie do zniesienia.

Latynosi mogą nie zgłosić bólu, ponieważ wierzą, że jest to wola boska.

Natomiast Żydzi natarczywie domagają się pomocy, uważając, że ich ból musi być zauważony i potwierdzony przez innych. I w związku z tym stwierdzeniem Żydzi zrobili awanturę zarzucając wydawcy antysemityzm, a ten grzecznie przeprosił za „obrazę”.

Czy to nie jest kompletne wariactwo? Podręcznik, w którym uczula się pielęgniarki na różne rodzaje reakcji pacjentów z różnych kręgów kulturowych, w związku z czym mają one być lepiej przygotowane do niesienia pomocy osobom cierpiącym, został okrzyknięty jako antysemicki, ponieważ wskazano w nim, że Żydzi nie czekają biernie na pomoc, tylko natychmiast jej się domagają. Gdzie tu antysemityzm? [He he, niech autor nie udaje głupka… – admin]

Jeśli o czymkolwiek świadczy ta cała hucpa, to wyłącznie o żydowskim dopatrywaniu się antysemityzmu wszędzie i przy każdej okazji. Gdy słońce świeci i gdy nie świeci. Gdy deszcz pada i gdy nie pada. Gdy wiatr wieje i gdy nie wieje.

To jest po prostu żydowska szajba i dowód na to, że nieustanna nagonka z użyciem „antysemityzmu” jako młotka przeciwko reszcie świata jest kompletną aberracją i pomieszaniem pojęć. Najwyższa pora, żeby Żydzi zaczęli leczyć się ze swojej „antysemickiej” obsesji zanim do reszty im odbije. A może już im odbiło?

Źródło: breitbart.com
http://wprawo.pl

Komentarzy 14 do “Rzydy dopatrzyły się antysemityzmu w podręczniku dla pielęgniarek”

 1. osoba prywatna said

 2. Poziomka said

  Stefan Kisielewski opowiadał raz o różnicy między pielęgniarką polską i żydowską. Pielęgniarka polska rano relacjonuje lekarzowi, jak chorzy przetrwali noc i tak dalej. Pielęgniarka żydowska też – ale swoją relację rozpoczyna od okrzyku: „panie doktorze, co JA przeżyłam!”

  Z felietonów SM.

 3. Majster said

  „Chów wsobny, in. kojarzenie krewniacze, kojarzenie wsobne, hodowla w pokrewieństwie – polega na kojarzeniu osobników spokrewnionych ze sobą w stopniu wyższym niż wartość średniego spokrewnienia populacji. Skutkiem inbredu jest wzrost homozygotyczności potomstwa.
  Negatywnym następstwem zwiększonej homozygotyczności jest depresja inbredowa, która może objawiać się zmniejszeniem płodności i plenności, zmniejszoną witalnością, odpornością na choroby, wydelikaceniem fenotypu (zmniejszeniem rozmiarów i masy ciała, słabszym kośćcem), zwiększeniem wrażliwości na niekorzystne warunki środowiskowe oraz ogólnym o s ł a b i e n i e m o d p o r n o ś c i p s y c h i c z n e j.

 4. Jacek2 said

  Re.2 Poziomka
  Pielęgniarka żydowska? To chyba jakiś oksymoron.

 5. Jacek2 said

  Re.1 Osoba Prywatna
  „Wariatów” mnożą ludzie którzy z „wariactwa” uczynili sobie sposób na dostatnie życie.

 6. Jacek2 said

  Kolejny przykład jak bardzo „naród wybrakowany” jest wybrakowany.

 7. PISKORZ said

  re 2 Daję nagrodę Nobla w postaci Bobla..z ten kawal..

 8. RomanK said

  Kto wie dlaczego unikaja kladzenia w jednym pokoju chorych Polaka i Zyda????

 9. Pinxit said

  Podobno sa na to potwierdzenia w dokumentach, ze stalinizm w Rosji wprowadzili …Amerykanie.

  Wycwiczyli sie na Indianach i wlasnych ubitych prezydentach jak „wprowadzac demokracje” i zwalac wine na wrogow demokracji..
  Tak na przyklad walczyli z komunizmem w Wietnamie. Komunizm byl w Polnocnym Wietnamie. Sajgon raczej przypominal Hawane sprzed rewolucji na Kubie.
  W 1975 roku udalo sie wspolnymi silami USA zaprowadzic komunizm w calym Wietnamie. Tak upadl kapitalistyczny Sajgon.
  I tak Amerykanie obalaja rzekomych dyktatorow a wprowadzaja prawdziwa dyktature, zamordyzm i dlugoletnie wojny do kazdego zbombardowanego kraju.
  W USA duzo latwiej byc pedofilem niz antysemita.

  W Polsce glownie zydy ujadaja na PRL – bo antysemityzm nie byl karalny.
  Teraz mamy tak jak w Ameryce!

 10. Maryś said

  Antysemityzm wymyślili sobie Żydzi bo jest im potrzebny jak powietrze.Po pierwsze żeby nie dać się zasymilować,po drugie,żeby odwracać uwagę świata od swoich knowań w kierunku panowania i ujarzmiania narodów nieposłusznych.Tam gdzie nie ma antysemityzmu ,zrobią wszystko żeby zaistniał.

 11. ann said

  no i dobrze, pielęgniarki zgodnie z ich życzeniem powinny NIE zauważać ich bólu

 12. gość said

  Kilka cytatów bardzo znanych osób, które na przestrzeni wieków miały okazję podsumować w kilku zdaniach „plemię żmijowe”

  Oczywiście dzisiaj okrzyknięto by te osoby „antysemitami”, „ksenofobami” czy „neonazistami”!

  https://www.nwo.report/nwo/cytatow-znanych-osob-ktore-przestrzeni-wiekow-mialy-okazje-podsumowac-kilku-zdaniach-plemie-zmijowe.html

 13. jasiek z toronto said

  Re: Artykul

  Wystarczy pzeczytac uwaznie „Raport bermana” pt: „Scisle tajne”, ktory bardzo polecam ku przestrodze…

  Raport Specjalny

  Polonijne Stowarzyszenie Patriotów Narodu Polskiego w Kanadzie

  Ile razy będziesz wybierał tymczasowe żydowskie rzady w Polsce?

  Stenogram z Tajnego Referatu tow. Jakuba Bermana wygłoszonego na posiedzeniu Egzegutywy Komitetu
  Żydowskiego w kwietniu 1945 r.

  Ścisle tajne…TYLKO DLA ZYDÓW

  ŚCIŚLE TAJNE Instrukcja Nk/003/47
  Żydowski scenariusz zniewalania pañstw i narodów. Namiestnicy moskiewscy musieli je przestrzegac pod rygorem natychmiastowego wezwania do Moskwy lub gułagowej banicji. Egzemplarz tego scenariusza znajdowal sie m.in. w Belwederze, do wiadomości Bieruta, Bermana i najbliższego zydowskiej kliki. Tam właśnie zginał!…
  Posiadamy kopiê tego unikalnego najtajniejszego żydowskiego dokumentu.

  Przejdźmy do lektury tego dokumentu
  Wierne tłumaczenie z oryginału rosyjskiego
  Sciśle tajne Moskwa 2 VI 1947r.
  Instrukcja Nk/003/47

  1. W gmachu ambasady nie należy przyjmować żadnych informatorów terenowych rekrutujących się z krajowców. Spotkania z tymi ludźmi organizują nasze służby specjalne w miejscach publicznych. Informacje przyjmuje ambasada za pośrednictwem naszych służb specjalnych.

  2. Należy szczególnie zadbać o to, aby nie było żadnych kontaktów między naszym wojskiem a ludnością cywilną kraju. Niedopuszczalne jest składanie wizyt w domach
  krajowców przez naszą kadrę oficerską, ani nawiązywanie kontaktów przez naszych żołnierzy szeregowych z miejscowymi kobietami, ludnością lub żołnierzami krajowców.

  itd. itd.

  ===============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 14. Lovshak Russkij Agient said

  Ad 13

  Dziś taką naturalną rolę bezpiecznego separatora Polaków i Rosjan i jakiejkolwiek współpracy wiernie wypełnia żydobolszewik Maciorewicz vel Singier, i trzeba mu przyznać wypełnia lepiej od jakuba Bermana.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: