Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Opublikowano akta CIA ze zdjęciem Adolfa Hitlera z 1954 roku!

Posted by Marucha w dniu 2017-10-31 (Wtorek)

Od dawna pojawia się coraz więcej teorii wskazujących na to że Adolf Hitler wcale nie zginął w bunkrze w Berlinie tylko wydostał się z terenu upadającej III Rzeszy i uciekł do Ameryki Południowej.

Na dowód tych doniesień już jakiś czas temu przedstawiono rzekome dokumenty z CIA, potwierdzające, że amerykański wywiad poszukiwał Hitlera jeszcze długo po wojnie. Teraz pojawiły się kolejne materiały rzekomo z CIA, przedstawiające zdjęcie Hitlera wykonane w 1954 r. w Kolumbii!

Wygląda na to, że w obliczu upadku Trzeciej Rzeszy, Adolf Hitler uciekł z Berlina do Hiszpanii, która rządzona była przez sprzyjający mu reżim Generała Franco. Następnie miał się udać na wyspę Fuerteventura skąd został przerzucony U-botem do Ameryki Południowej. Miał rzekomo wypłynąć z tamtejszego portu Moro Jable, a do czasu zorganizowania przerzutu przebywał w tzw Willi Wintera. Ta część wyspy Fuerteventura znajdowała się zresztą pod zupełną kontrolą Niemiec, oddana w użytkowanie przez Franco.

Willa Wintera

Według oficjalnej historii Adolf Hitler popełnił samobójstwo w swoim bunkrze w Berlinie. MIało to mieć miejsce 30 kwietnia 1945 r. Wraz z nim śmierć wybrała jego żona, zresztą świeżo poślubiona, Ewa Braun.

Oficjalnie mówiono, że ich ciała zostały spalone, aby nie trafiły w ręce Armii Czerwonej. Trzeba przyznać, że było to bardzo wygodne wytłumaczenie, dlaczego nie ma ciał.

Było to niemal tak samo idealne wyjaśnienie jak to armii amerykańskiej, że po rzekomym zastrzeleniu Osamy bin Ladena, jego ciało wrzucono do morza, a wraz z nim dowód tego zabójstwa.

Zarówno bin Ladena jak i Hitlera łączy to, że w rzekomą oficjalną śmierć obu tych zbrodniarzy trudno uwierzyć. Teoria, wedle której Hitler mógł przeżyć II wojnę światową i uciekł do Ameryki Południowej, jak wielu nazistów, jest jednak dość stara. Obecnie jednak przeżywa swój renesans. Dowiadujemy się nowych rewelacji.

Jeden z informatorów CIA, były oficer SS Filip Citroen, miał rzekomo w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku spotykać się z Hitlerem. Jak twierdzi Citroen, były wódz Trzeciej Rzeszy ukrywał się początkowo w Kolumbii pod nazwiskiem Shrittelmayor.

Na potwierdzenie swoich słów informator przekazał nawet fotografię wykonano rzekomo w kolumbijskiej miejscowości Tanja.

Według Citroena Adolf Hitler wyjechał do Argentyny dopiero rok później czyli w 1955. Niestety zdjęcie Hitlera wykonane rzekomo rok wcześniej w Kolumbii, nie jest dobrej jakości. Wątpliwy wydaje się też fakt, że człowiek ukrywający się pozostawił by charakterystyczny wąsik.

Nie można zatem wykluczyć, że te najnowsze rewelacje z archiwów CIA, mają raczej za zadanie skierowanie pewnych podejrzeń na fałszywe tropy.

Jednak jak wiadomo może być w tym też ziarnko prawdy – czy zatem CIA oficjalnie przyznała, że Hitler przeżył wojnę i do lat pięćdziesiątych przebywał w Argentynie?

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 10 to “Opublikowano akta CIA ze zdjęciem Adolfa Hitlera z 1954 roku!”

 1. PISKORZ said

  Może nie o Hyclerze, a o Bormannie.. W latach „60 w Bawarii pewien były oficer Wehrmachtu na wiadomość, że Bormann przeżył wojnę powiedział.. „Wcale się nie dziwię, że ta świnia Bormann żyje”.!! PS No pewnie…zagłada Reichu zbliżała się nieuchronnie, a oni mając takie środki do dyspozycji….Na co mieliby czekać.?! Zresztą sami Rosjanie przyznali po latach, ze to nie była czacha Hitlera..

 2. Marek B said

  Bormann miał silne plecy w Londynie i w Nowym Jorku, nie dziwię się że nie zginął.

  Co do kanclerza Hitlera, na wypadek jakby ktoś chciał na niego pluć bezzasadnie, to przypomnę że kanclerz wytrwał do samego końca, do końca kwietnia, z berlińczykami w oblężonym i atakowanym mieście. Być może rzeczywiście uciekł, wiele wiarygodnych osób o tym wspomina, ale jak miasto padło.

  Naczelnik Kaczyński już dzisiaj ma przygotowaną opcję Zaleszczyki 2.0 – ucieczka do Niemiec, nawet nie udaje, że będzie próbował na cokolwiek czekać: http://polmedia.pl/pilne-znamy-plan-ewakuacji-rzadu-rp-na-wypadek-wojny-z-rosja/

 3. Federal Bureau of Investigation:

  https://rapidu.net/1322468135/Adolf-Hitler-The-FBI.pdf

  203 strony.

  Możecie pobawić się w śledczych. 🙂

 4. revers said

  Nie wiem po co wszyscy czepiaja sie Adolfa H. i Jozka S. jak to wbyli tylko polityczni wykonawcy roznych trustow bankowych i przemyslowych od Nowego Jorku , przez Berlin po Londyn. Zlapano paru nazistow ale caly aparat partyjny NSDAP mogl przepoczwarzyc sie w niewinne partie Adenauera, realni kotynuatorzy polityki Hitlera w wersji nie hard, sofotowo-unijnej dzialaja do dzisiaj.

  Naet wspomnienia roznych agencji CIA, rowniez FBI ma swoja niezweryfikowana wersje ucieczki Adolfa H. do Argentyny, dalej do bazy Neuduetschland na Antarktydzie, moze tam lezy w wiecznych lodach do odhipernowania..

 5. Joannus said

  Borman przeżył za dokonany i zaakceptowany trójpodział łupów zrabowanych podczas wojny.
  Ciekawym kto trafnie wytypuje trzech beneficjentów.

 6. revers said

  Nie wystarczy dzsiejszych policyjnych adolfkow z Przemysla i innych wielkich miast wyksztalciuchow bez wasa, frakcji partyjnych i parlamentarnych RP, precz z komuna, chwala herojom z UPA, Swobody
  https://forumemjot.wordpress.com/2015/08/04/skandal-policja-w-przemyslu-rozwaza-wspolprace-z-ukrainskimi-nacjonalistami/

 7. PISKORZ said

  re 4 Daję Nobla…a pewnie że tak..Wystarczy poczytać Nazistowskie korzenie UE..i wszystko jasne.!

 8. malowane ptaszki said

  Jeszcze wróci i co wtedy.
  Donosy rury kanały żółte gwiazdy gniazda spędu..
  Bez okradania mordowania oszukiwania gwałtów ohydy okrucieństwa demoralizacji..

 9. NyndrO said

 10. revers said

  Putin o armii ukrainskiej, strzalaja do ludnosci cywilnej jak pod stalingradem lub lenningradem jak hitlerowcy ..

  http://www.tvp.info/16630884/putin-na-spotkaniu-z-mlodzieza-armia-ukrainska-jak-hitlerowcy

  czekac tylko na polskich antkow, specjalistow wojskowych od konsoli gierkowych, moze nie znaja jeszcze co to mosin z lufa co nie jedna wojne i rewolucje wygral, ruska ruletka na zywo.

Sorry, the comment form is closed at this time.