Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

W zeszłym roku Niemcy wydali na zasiłki dla islamistów astronomiczną kwotę 9,2 mld euro!

Posted by Marucha w dniu 2017-11-02 (Czwartek)

„Uchodźcy”

Pieniądze bez konieczności pracy, zaoferowane przez kanclerz Niemiec, Angelę Merkel, każdemu chętnemu imigrantowi z Afryki i z Azji, który zdecyduje się przejechać przez pół świata byle dotrzeć do Niemiec, to bardzo istotny wabik wywołujący kryzys migracyjny w Europie.

Jednak aby podtrzymać z jakiegoś powodu falę nielegalnych imigrantów przybyłym już trzeba wypłacać realne, duże pieniądze.

Niemcy w zeszłym roku przeznaczyły na zasiłki dla niepracujących imigrantów aż 9,2 miliarda euro. Jest to kolosalna suma porównywalna z rocznym deficytem budżetowym Polski. Innymi słowy, tyle ile oni rozdali islamistom, my musimy pożyczyć na procent.

Można by powiedzieć – kto bogatemu zabroni – ale konsekwencje takiej polityki mogą być tragiczne nie tylko dla Niemiec, lecz również dla całej Europy. Dzisiaj niemieckie media obiegła wiadomość, że przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy tak zwanych uchodźców, zaginęło bez śladu, gdy tylko dowiedzieli się, że mogą zostać deportowani.

[Bo jak wiadomo, Niemcy to kraj dzikiej przyrody, puszcz, bagien i niedostępnych gór, gdzie łatwo schować się przed władzami – admin]

Przeważnie byli to ludzie nie posiadający żadnych dokumentów, co powodowało że mogli właściwie przyjść do dowolnego urzędu, w dowolnym landzie i ubiegać się o zasiłek. Wiadomo, że rekordziści pobierali zasiłki nawet w kilkunastu landach jednocześnie! Kto wie czy ta astronomiczna kwota wydana na opłacanie fałszywej empatii, nie jest w dużej mierze wynikiem nadużyć opanowanych do perfekcji przez „Księciów Orientu”?

Ta nowa rasa panów nie musi pracować, bo politycy przekazują im środki wypracowane przez ludzi którzy ich wybierali do sprawowania władzy. Teraz mogą przekazywać zrabowane w podatkach pieniądze, wprost do kieszeni niepracujących islamistów.

To doprawdy zabawne, że Niemcy wpadli w kierat i muszą pracować na swoich „gości:, których łaskawa była im zaprosić ich lekkomyślna pani kanclerz, którą sobie zresztą niedawno wybrali na kolejną kadencję …

[Nie jest tak źle. My pracujemy na Niemców, więc dadzą sobie oni radę. – admin]

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 37 to “W zeszłym roku Niemcy wydali na zasiłki dla islamistów astronomiczną kwotę 9,2 mld euro!”

 1. ~_~ said

  Nie szkoda mi szkopów. Za Warszawę.

 2. ojojoj said

  Kiedys za brak dokumentow mozna bylo byc zaaresztowanym.
  Nie tylko w NRD, ale nawet w RFN.

 3. Plausi said

  Tyko pół prawdy

  RFN wydał „na zasiłki dla islamistów astronomiczną kwotę 9,2 mld euro!”, nie chodzi naturalnie o islamistów a o migrantów, islamiści stanowią jedynie małą część migrantów, którzy zresztą nazywani są oficjalnie „uchodźcami”. Określenie celowo błędne, ale tę zabawę semantyczną to dobrze znamy.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  „Pół prawdy”, bowiem całość wydatków na migrację, koszty to nie tylko zasiłki, ale także administracja, insfrastruktura i.t.d., te koszty ocenia się na 20 miliardów euro. Aby i w Polsce należycie zrozumieć jaką kwotę wydano na ok. 1 miliona migrantów należy wyjaśnić, że jest to ok. 25% budżetu takiego kraju jak Polska z przeszło 35 milionami mieszkańców. Jak widać, migranci pana Sorosa

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  są daleko bardziej wartościowi niż n.p. Polacy.

  ——-
  A jakież to grupy „uchodźców” mogą mierzyć się liczebnością z islamskim bydłem???
  Admin

 4. Jonasz said

  W zeszłym roku Niemcy wydali na zasiłki dla islamistów astronomiczną kwotę 9,2 mld euro!

  A budżet Niemiec to 329 000 000 000 euro
  czyli x4 ponad 1 bilion złotych 1300 miliardów złotych
  1 300 000 000 000 złotych
  w dodatku bez zadłużenia, bez deficytu, z nadwyżką.

  Niestety ale to Polacy i Europa Środkowa wydała na zasiłki dla islamistów, semitów, wahabitów, salafitów poprzez „zwrot” podatków z polskiego budżetu z tytułu podatku CIT dla niemieckich oligarchów z BAUER LIDL KAUFLAND, AUDI, MERCEDES, VOLKSWAGEN, OPEL, BMW,
  Ducati
  Lamborghini
  Bentley Motors
  Bugatti Automobiles
  MAN SE
  Porsche
  Scania
  SEAT
  Škoda Auto
  Mini
  Rolls-Royce
  itd , dotacje z polskiego budżetu na „dofinansowanie unijne” kapitału firm niemieckich w Polsce, dofinansowanie z polskiego budżetu niemieckich firm, infrastruktury, kolejnych zwolnień podatkowych w specjalnych strefach ekonomicznych, „zwrot” podatku inflacyjnego z PL budżetu dla niemieckich banków za dodrukowanie elektronicznych złotówek w postaci kredytów itd

  Niemcy będą miały prawie 7 mld euro na uchodźców i drugie tyle na zwrot podatków.

  W budżecie niespodziewanie zanosi się na nadwyżkę.
  Z szacunków niemieckiego ministerstwa finansów wynika,

  że w tegorocznym budżecie może powstać nadwyżka w wysokości 14 mld euro

  – poinformował w sobotę tygodnik „Der Spiegel”. Do tej pory mowa była jedynie o zrównoważonym budżecie bez zaciągania nowych długów.

  Gdyby taka nadwyżka rzeczywiście powstała, minister finansów mógłby pokryć z niej koszty utrzymania uchodźców w wysokości 6,7 mld euro oraz zwrot podatku od paliwa jądrowego dla koncernów energetycznych w wysokości ponad 7 mld euro. I to bez konieczności sięgania po rezerwy finansowe.

  Fundusz dla uchodźców w wysokości 20 mld euro nie został do tej pory naruszony. Rząd Angeli Merkel utworzył go w 2015 roku w związku z masowym napływem uchodźców do Niemiec. Zgromadzone środki miały stanowić rezerwę na wypadek dalszego wzrostu liczby migrantów, co jednak nie nastąpiło. W 2015 roku do Niemiec przyjechało 890 tys. obcokrajowców zamierzających zabiegać o azyl.

  Niemiecki Bundestag przyjął budżet na przyszły rok. Nie przewidziano w nim żadnych nowych długów, a ministrowi finansów Wolfgangowi Schaeublemu po raz kolejny udało się przygotować

  budżet bez deficytu.

  Rząd w Berlinie nie zaciąga nowych długów od 2014 roku. Umożliwia to dobra sytuacja gospodarcza Niemiec – zwłaszcza bardzo wysokie zatrudnienie i związane z tym rekordowe wpływy z podatków.

  W przyszłym roku niemiecki budżet ma zasilić 329 miliardów euro.

  Na takim samym poziomie będą wydatki. Prawie 36 miliardów zostanie przeznaczone na inwestycje – to najwięcej od lat. Większe pieniądze przewidziano też na bezpieczeństwo i łagodzenie skutków kryzysu migracyjnego.

  8 tys. zł w Luksemburgu

  Dane Eurostatu z początku roku, które porównują dane z 22 krajów, w których minimalna obowiązuje, nie pozostawiają złudzeń. Różnice są gigantyczne, a Polska zajmuje w tym zestawieniu 8 miejsce od końca. Najgorzej zarabiają Europejczycy odbierający pensję minimalną w Rumunii – 275 euro (1,1 tys. zł), Łotwie i Litwie – 380 euro (1,5 tys. zł) i Czechach – 407 euro (1,7 tys. zł).

  Nasza minimalna – 453 euro – lekko wyprzedza węgierską i słowacką. Daleko nam jednak do mieszkańców Luksemburga, którzy za swoją miesięczną pracę muszą otrzymać co najmniej 1999 euro (8,3 tys. zł). Pracownicy w Irlandii też nie mają na co narzekać, bo mogą liczyć na pensję minimalną w wysokości co najmniej – 1563 euro (6,5 tys. zł). Nie wiele gorzej mają też Niemcy – 1498 euro (6,2 tys. zł).

 5. Archer said

  Do Rajchu przybyło kilka milionów nierobów z krajów III świata. Dostają od szkopów około 350 euro zasiłku na osobę samotną (czyli tyle ile wynosi minimalna krajowa w Polsce), i nie muszą się martwić o jedzenie i dach nad głową, bo mają to już zapewnione. W Judeopolonii wielu Polaków musi ciężko pracować na takie „pieniądze” (co w Niemczech mają „uchodźcy za friko), i sami się muszą kupić za to jedzenie i zapewnić dach nad głową.
  Niemcy rozdali na nierobów beżowych i czarnych 9.2 miliardy euro, a budżet mają zrównoważony. Za to do Judeopolonii przybyło kilka milionów „uchodźców” ukraińców, którzy w większości pracują, i tak Polska ma ogromny deficyt budżetowy. To pokazuje, że po niemal 30 latach transformacji, „reform” Balcerowicza, Bieleckiego, Lewandowskiego i wielu innych hochsztaplerów ekonomicznych, dalej jesteśmy w czarnej dupie.

 6. Perro said

  „Niemcy rozdali na nierobów beżowych i czarnych 9.2 miliardy euro, a budżet mają zrównoważony. Za to do Judeopolonii przybyło kilka milionów „uchodźców” ukraińców, którzy w większości pracują, i tak Polska ma ogromny deficyt budżetowy. ”

  Pero, perooo, bilans musi wyjść na zero.

 7. kid said

  żydy Boga się nie boja, bo im piekło pisane i oni o tym wiedza dlatego pchają talmud do przodu jak widać na załączonym obrazku.

 8. Maćko said

  Wydano. Ok.
  Do kogo w koncu trafily?

 9. Antares said

  Co tam do szwabów 9 mld euro. Przecież niedawno dodrukowali sobie tj. zmienili zapisy na kontach bankowych, 20 razy tyle aby wykupić swoje obligacje. Dla nich żadna kwota na „uchodźców” nie jest za duża.

 10. Jerzy said

  A ile reżim PiS i preżydent wydali na banderowców? Ile poszło na bandyckie sotnie na terenie UPAiny, a ile na terenie POLIN (edukacja, służba zdrowia, itd)?

 11. muki said

  nie wnikajac w meritum-po raz kolejny bzdurny tytul-„Islamista” co to za czort? Wiadomo ze Zydom i shabesgojom-80% Polakow chodzi, o to zeby oczernic Islam -religie 100 razy bardziej humanitarna niz judaizm i stad na kazdym kroku ich media trabia te durne okreslenie. Wprost rwia sie -zydlaki- i nie moga doczekac kiedy ich shabesgoje zaczna zamykac meczety na zzydzonym swiecie. Niemcy moga przyjmowac kogo chca -Polska bedaca w zapasci ekonomicznej przyjela miliony grekokatolikow-ukrow jednoczesnie wysylajac na Zachod miliony swych-przewaznie mlodych -obywateli. Niemcy bynajmiej nie musza emigrowac za chlebem, dlatego tez szmatlawce polskie nich nie wtracaja sie w sprawy , o ktorych nie maja bladego pojecia

 12. Jerzy said

  Bankowość islamska zakazuje lichwy, która jest podstawą bytu żydostwa.

  Dlatego żydostwo robi co może, żeby zniszczyć czy chociaż oczernić islam, tak by w żaden sposób im nie zagroził.

  Czy kiedykolwiek polskojęzycznemu szabes-gojowi, który nienawidzi islamu, przyszło do głowy, że syryjski prezydent Asad jest pobożnym muzułmaninem tak jak i jego małżonka? Czy zadał sobie pytanie dlaczego „islamscy terroryści” tak nienawidzą muzułmańskiego prezydenta Syrii? Czy słyszał, że syryjscy chrześcijanie walczą ramię w ramię z syryjskimi muzułmanami przeciwko fałszywym muzułmanom z ISIS z sojusznikami, które jest zbrojone, finansowane i wspierane przez Izrael, USA, będąca pod jankeskim butem Arabię czy część państw EU?

  Na pewno nie słyszał, bo w POLIN jest pod wpływem chazarskiej propagandy, która nazywa prezydenta Syrii tyranem, rząd reżimem, a bandytów i terrorystów islamskich nasłanych przez żydostwo partyzantami lub rebeliantami.

 13. NacjoFilm said

  Zachód umiera — https://www.youtube.com/watch?v=q618putLVOE

 14. Kar said

  re:11/umiera

  ..powiedzialbym, ze poprawniej-przyjemniej dla ucha brzmi – stoi (umiera kot, pies) ..zdycha..tak dokladnie zdycha jak wyeksploatowana uliczna bladz..Ale choc juz lezy i ciezko dyszy ten smierdzacy kaszalot, to trzeba jeszcze dobrze dokopac mu od tylu, zeby zlamac ten syfilistyczny kregoslup, i wtedy bedzie calkiem k.. szlus…., a na razie jeszcze to wciaz knuja

 15. semperparatus said

  Re.9,10 W „trójkącie”-syjonizm,islam i chrześcijaństwo…Syjonizm jest ‚ręką”…islam-„mieczem”…a chrześcijaństwo-ofiarą…której ten „miecz”ma uciąc głowę…Międzynarodowe żydostwo używało i używa islamu jako narzędzia do zniszczenia chrześcijaństwa i białego człowieka.Zresztą-tak naprawdę-judaizm i islam nie są wcale religiami…tylko(zbrodniczymi)projektami politycznymi…bo ich głównymi celami są te doczesne(ziemskie)…czyli pieniądze i absolutna władza…

 16. Jerzy said

  Re. 13.

  Wszystko się zgadza, tylko prawdziwi muzułmanie wolą pokój i swoje rodziny, wiec stworzono radykalnych ekstremistów, żeby w ten sposób pobudzić muzułmańskie masy do działania. Bezskutecznie. Syjonizm nie ma już kim walczyć w Syrii i Iraku. Zostali Kurdowie, Bezwartościowi w sensie realizacji syjonistycznych planów.

  A skorpion w postaci „islamskich terrorystów” wrócił do ręki która go wypuściła. I tę rękę będzie kąsał, co przewidział prezydent Syrii Asad w odniesieniu do Europy a szczególnie państw wspierających „islamistyczną” agresję przeciwko Syrii. Dla nas chrześcijan to bardzo dobrze, bo teraz syjoniści pokaleczą się własnym mieczem czyli terrorystycznym radykalnym islamem który sami stworzyli.

  ——
  Czy najeźdźcy, którym pogonił kota Sobieski, też woleli pokój i swoje rodziny?
  Admin

 17. denuo said

  KOLEJNY ATAK NA MARIANA KOWALSKIEGO! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO 3.11.2017
  .https://www.youtube.com/watch?v=E7yrKCFCCYg

 18. NC said

  Taniej byłoby otworzyć biuro rozdawnictwa pieniędzy gdzieś tam w Sudanie i wypłacać te miliardy euro w małych kwotach, by skłonić migrantów to przybycia tam i osiedlenia się w pobliżu tego kantrka.

 19. NyndrO said

  Nie wiem, gdzie są Wolne Tematy, bo ostatnio chadzają swoimi ścieżkami, ale sąd w jakimś-tam mieście we Włoszech wydał wyrok na państwo żydo-szkopskie w sprawie o wypłacenie odszkodowania dla społeczneości tego regionu. Coś z 6-7 mln jełro. Nie znam szczegółów, bo zap**rdalałem samochodem, ale to chyba precedens.

  Słusznie Pan zwrócił uwagę. Wolne Tematy wróciły na właściwe miejsce.
  Admin

 20. Joannus said

  Ad 16
  Atakowany biedak Kowalski bredzi

 21. muki said

  ad 13-wez sobie na dlugi zimowy wieczor „Koran” jest bardzo dobre polskie wydanie, poczytaj spokojnie i nie pisz bzdur jak np gazeta”polska” lub interia. Bog chrzescijanski to dokladnie ten sam co islamski a jedyna roznica ze prorok Mahomet jest takim samym prorokiem jak Jezus, gdyz dosc abstakcyjnie i trudno wyobrazic sobie Syna Bozego i Jego Ofiare-czy czlowiek stal sie chociazby odrobine lepszy po Ukrzyzowaniu???. Podobny zreszta problem dzieli Prawoslawie i Chrzescijanstwo odnosnie Ducha swietego.Jezeli chodzi o zasady moralne to oczywiscie nie ma religii tak dojrzalej jak Islam.

  ——
  Bzdury, Bóg Islamu NIE jest tym samym, co Bóg katolików.
  Ręce opadają i cxłowiekowi odchodzi chęć do tłumaczenia po raz pięćsetny…
  Admi

 22. Joannus said

  winno by ad 15

 23. ,... said

  A to dobre! Schowali się.

 24. matirani said

  10. Jerzy – islam pozornie tylko zakazuje lichwy. Pobierany procent nazywany jest udzialem w zyskach z przedsiewziecia, na jakie pozyczono pieniadze. Tak czy siak, nie ma nic za darmo.

  14 – Jerzy: „Prawdziwi” muzulmanie wymordowali 270000000 ( 270 milionów) Czlowieków na Ziemi i dalej morduja.

  16. NC – jasne, sama racja.. ino wtedy kasa by nie trafila do kieszeni Korporatokracji. Banksterzy nie som gupi. Jak daja to aby dostac z powrotem, czyli nie daja, ale subwencjonuja np. fabryki szajsu który muslimy jedza, wlascicieli lokali gdzie muslimu spiom. 😉

 25. gość said

  W Berlinie zbudowali plac zabaw z meczetem. „Pozwala nawiązać lepsze stosunki z migrantami”

 26. gość said

  Zapraszamy do wysłuchania spotkania z red. Witoldem Gadowskim. Klub Myśli Politycznej Arsus w Ursusie wraz z portalem Prawy.pl zapytał dziennikarza śledczego, jak to jest z islamem i dobrą zmianą, skoro na ulicach polskich miast widać coraz więcej ciemnoskórych imigrantów. Zobaczcie, co odpowiedział Witold Gadowski…

  Prowadzenie: Anna Wiejak

  .https://youtu.be/1tqAEr2Zo_Q

  http://prawy.pl/60481-witold-gadowski-odra-nie-jest-rzeka-ktora-moze-zatrzymac-salafitow/#comment-5018459

 27. Plausi said

  Egzotyczny tekst

  zamieścił @Jerzy, 10, nie do pomyślenia aby taki tekst wyszedł spod pióra prostackiego patrioty polskiego, których przecie niemało.

  „Bankowość islamska zakazuje lichwy, ” która arabskie, „Ribā “, inaczej niż w katolicyzmie papieskim jest surowo zakazana, żydowska wikipedia dla Polaków nie zawiera terminu „riba“, patrz angielska wersja. Muzułmaninowi jest nie tylko zabronione wyduszać lichwę/odsetki ale także je płacić. Fakty o renegatach lichwiarskich w Watykanie pzytaczaliśmy wielokrotnie

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Banki szarii (tzw. sharia banking) był jedynym systemem bankowym, który nie został dotknięty zarazą tzw. „kryzysu finansowego“, żydowskie oszustwa bankowe są tam bowiem zabronione.

  „syryjscy chrześcijanie walczą ramię w ramię z syryjskimi muzułmanami przeciwko fałszywym muzułmanom z ISIS z sojusznikami“

  Syryjscy chrześcijanie stali się pierwszymi ofiarami band nazywanych „opozycjonistami“ i „umiarkowaną opozycją“, którzy zostali w dużej części przerzuceni z Libii po zakończeniu tam napadu na tę republikę islamską.. Koszerne media nie donosiły o tych zbrodniach na chrześcijanach ze zrozumiałych względów, aby nie drażnić zbytnio gojów szabasowych w krajach UE.

  „Ataki na społeczeństwa islamskie włącznie z talmudyczną wersją islamu salafizmem, stosowanym przez Daesh (znanym lepiej jak IS), mają zniszczyć także ten ostatni bastion. “

  https://marucha.wordpress.com/2017/10/02/dlaczego-podpisalem-correctio-filialis-wywiad-z-bp-bernardem-fellayem/#comment-705062

  W przypadku ideologii Daesh (nazywany przez żydowskie media „państwem islamskim“) chodzi o talmudyczną wersję islamu, czyli po prostu talmud podszywający się pod islam. Także wzorce postępowania bandytów talmudycznych Daesh wywodzą się od Judejczyków

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  z których to wzorców niejeden zbrodniarz już korzystał.

  Nie sądzę, aby odosobniony głos Jerzego był w stanie naprawić niebywałe zniszczenia w świadomości Polaków, zwiedzionych i zdezorientowanych przez gadzinówki, ale nasze uznanie dla jego wysiłku, tak dalece odbiegającego od „panującego poglądu“ na temat islamu i isalmskiego społeczeństwa. Nie nasz to wymsł, że

  „Panujący pogłąd jest poglądem panujących.“

 28. Dictum said

  ad. „Jednak aby podtrzymać z jakiegoś powodu falę nielegalnych imigrantów…”

  Ciekawe, a z jakiego to powodu, autor nie wie?
  To mu powiedzmy: Tak ubogacić Europę, żeby zdechła.

  ad. 1 – Mnie też szkopów nie żal. Ale straszne jest, że to wszystko dzieje się tak blisko nas.

 29. Boydar said

  Niestety, Panie Dictum, dwa miliony kozojebców nie wykończą dziewięćdziesięciu milionów żydoszkopów; to kropla w morzu potrzeb. To także różnica w technice i zaawansowaniu stopnia zorganizowania sił bezpośredniego przymusu. Można tylko liczyć na starą mądrość, że kropla drąży skałę. Myśli Pan, że doczekamy ?

 30. W imieniu Świętego Mikołaja said

  Mahomet jest takim samym prorokiem jak Jezus, gdyz dosc abstakcyjnie i trudno wyobrazic sobie Syna Bozego i Jego Ofiare-czy czlowiek stal sie chociazby odrobine lepszy po Ukrzyzowaniu???

  Muki, chcesz w dziub?

  ——
  Kiedyś to takim wybijano zęby…
  Admi

 31. Marcin said

  To było wpisane w bilans. Dadzą radę.

 32. Marucha said

  Re 11:
  Nie wiem, ile razy religia islamu jest bardziej humanitarna, niż judaizm. Dla mnie wystarczy.

  A w ogóle mierzenie wartości religii „humanitaryzmem” wydaje mi się zupełnie niewłaściwe

 33. Listwa said

  @ 21 muki

  O chrześcijaństwie to pojęcia za bardzo nie masz. Do tego masz mierną wyobraźnię.
  W swej dojrzałości zasad moralnych tak nie wciskaj „dobrego polskiego wydania” Koranu, wy oryginalnego nawet do ręki nam nie dacie.

  Jest różnica między Jezusem Chrystusem a Mahomentem, Jezus Chrystus wycierpiał mękę i zmartwychwstał dla naszego uratowania i zbawienia. Mahomet czegoś takiego nie zrobił. Ponadto Jezus Chrystus jest Bogiem, a Mahomet tylko prorokiem.

  Bóg chrześcijański nie po to powołał chrześcijaństwo, żeby muzułmanie gnębili i mordowali chrześcijan i chrześcijaństwo, powołując się na Boga stwórce świata i tego chrześcijaństwa.

  Obrażasz nasze uczucia religijne.

  A jeśli „Bog chrzescijanski to dokladnie ten sam co islamski” to dlaczego nie pozwalacie przechodzić z islamu na chrześciajństwo tym którzy chcą przejść?

 34. Regina said

  Bardzo dobrze,że tyle musieli wydać na imigrantów.Chętnie by się podzielili tą kwotą z nami.Nie ma co ich żałować,nie trafiło na biedne państwo,takie jak Polska.Ponadto odbiją to sobie z nawiązką,sprzedając broń w ramach NAT-o dla „umiarkowanej opozycji”,czyli ISIS. Niemcy są błównym eksporterem broni w UE.Zasłużyli sobie na ten najazd islamistów.Nie z dobroci serca zapraszali te rzesze z bliskiego wschodu,chodziło im głównie o wyludnienie tych roponośnych terenów,aby skuteczniej dobrać się do ich bogactw. To ich deal i ich zachodnich koalicjantów w rozboju. Niech nie starają się ten ciężar przerzucić na takich biedaków jak my.Ale wdepnęliśmy w g..no,wstępując do tej całej UE.

 35. W imieniu biskupa z Myry said

  Nie chodzi o wybijanie zębów. Gdy Arius na soborze wyraził zdanie zaprzeczające bóstwu Pana Chrystusa, wtedy święty Mikołaj podszedł do niego i przygwizdał mu w ryj tak, że ten zleciał ze stołka i zgubił kapcie. (proszę nie mylić z tym krasnoludem w czerwonej piżamce i szlafmycy co łazi i psuje atmosferę Świąt). To wydarzenie wyglądało mniej więcej tak:

  .https://2.bp.blogspot.com/-w8ObEQEPYyQ/WEkqphGYCTI/AAAAAAAAH1c/6FTseTs1pBQPLiarjqJY4tSca0AmcjE3QCLcB/s1600/StNicholasCouncil_of_Nicaea4thCentury.jpg

  ——
  Też ładnie.
  Zawsze mówię, że czasami, gdy komuś się przydzwoni w durną japę, to może być to Bogu miłe.
  Admin

 36. Re: 11 Muki…
  Chyba dawno ktos ci nie „przydzwonil” w durny leb.
  Islam stworzony byl przez zydow jako oreze przeciwko chrzescijanstwu, ktorego Krolem jest Jezus Chrystus Syn Boga Najwyzszego.
  ============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 37. kiddailey said

  Dziwi mnie taka przypadłość w posługiwaniu się terminami nacjonalistycznymi przypisującymi dany problem narodom i państwom, wiedząc kto rzeczywiście jest ich sprawca.

  Niemiec a żyd niemiecki ma przecież całkowicie inne konotacje. Polak a żyd polski. Rosjanin a żyd ruski itd., nie każdy może rozróżnić mafie żydowską, jej szczepy i znaczenie implantowane w Narodach. Niemniej to żydzi niemieccy, polscy, francuscy, angielscy, amerykańscy, kanadyjscy, brazylijscy, itd. rządzą tymi krajami lub narzucają im swoja politykę. Narody stały się zaledwie biernymi wykonawcami wierzącymi nawet w `dziurę w plocie`. Bezkrólewie i bezbożność zapanowały nad ludzkim rozumem. Niestety z Nauki żydzi zrobili bożka mającego zastąpić sens istnienia i samego Pana Boga, bez którego następuje pomieszanie zmysłów i wartości, powodowane przez jego przeciwnika z jego mocą sprawcza na ziemi.

  Nie nazywanie rzeczy po imieniu prowadzi do zniewolenia świata.

Sorry, the comment form is closed at this time.