Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Gardzę PiS-em.

Posted by Marucha w dniu 2017-11-08 (Środa)

Przez ostatnie kilka dni łudziłem się, że PiS otrzeźwiał w sprawie UPA-iny, nawet jeśli jedynym źródłem tego otrzeźwienia była opinia amerykańskich Żydów.

Taka jest już bowiem w Polin (= tu odpocznij) kolejność dziobania, że miliony Polaków, w szczególności Kresowian, są daleko daleko za braćmi strasznymi (nie przejęzyczyłem się: braćmi strasznymi, nie starszymi).

No ale po raz kolejny okazało się, że kierownictwo PiS-u pogrywało z nami najzwyczajniej w durnia:

PiS po raz kolejny blokuje ustawę o penalizacji banderyzmu. Ten punkt spada z porządku obrad 51. posiedzenia Sejmu RP – poinformował na Twitterze poseł Kukiz’15 Tomasz Rzymkowski.

Polityk ocenił, że zmiana w relacjach z banderowską Ukrainą jest pozorna. „Nadal deszcz pada, a nie plują na nas. Giedroyć i Geremek jest dumny z PiS!” – ocenił Tomasz Rzymkowski.

W rozmowie z DoRzeczy.pl, poseł wyjaśnił, że otrzymał taką informację od marszałka Stanisława Tyszki, który uczestniczył w konwencie seniorów. Powodem wycofania z porządku obrad projektu ustawy ma być niepsucie relacji z Ukrainą przed wizytą prezydenta Andrzeja Dudy w tym kraju.

Przypomnijmy, że na rozpoczynające się dziś posiedzenie Sejmu zaplanowano drugie czytanie projektu ustawy klubu Kukiz’15 zakazującego propagowania w Polsce banderyzmu i podważania zbrodni ludobójstwa na Wołyniu. Projekt został złożony dokładnie rok temu i do tej pory znajdował się w tzw. zamrażarce sejmowej.

Źródło:
https://dorzeczy.pl/kraj/46546/Rzymkowski-PiS-po-raz-kolejny-blokuje-ustawe-o-penalizacji-banderyzmu.html

Grafika wprowadzająca przedstawia Ukrainę srającą na Polskę, ale to nie jest prawda – Ukraina, UPA-ina czy jak ich tam zwał to zaledwie sztuczny konstrukt polityczny nie mający żadnego umocowania w rzeczywistości, to żerowisko różnej maści złodziei i super-złodziei-grandziarzy, zwanych dla niepoznaki z cudzoziemska oligarchami oraz najzwyklejszych opryszków i degeneratów typu parchaty sektor czy Azow.

Na Polskę i na Polaków sra zupełnie kto inny – ciamajdowaty i jak widać chyba mało rozgarnięty Adrian oraz konsekwentnie realizujące bynajmniej nie Międzymorze, ale żydowską koncepcję UKR-POL-u ścisłe kierownictwo PiS-u.

Nigdy więcej.

PS:
Jestem wściekły na siebie, bo tak naprawdę to jeszcze do dzisiaj wierzyłem w dobre chęci PiS-u. Jak mawiają moje Bladawce ( czyli Angielczykowie): NO FOOL LIKE OLD FOOL czyli nie ma smutniejszego widoku nad starego durnia a ja widzę go w lustrze.

http://macgregor.neon24.pl

A co tam, gajowy da chwilowo upust swej próżności i pochwali się, że obrazek Ukrainy srającej na Polskę jest autorstwa niejakiego W. Maruchy. Maruchę cieszy, że poszedł w sieć.
Admin

 

Komentarzy 27 to “Gardzę PiS-em.”

 1. gość said

  https://forumemjot.wordpress.com/2016/07/26/precz-z-popis-wszyscy-won/

 2. Zerohero said

  Dobry pisiak to martwy pisiak.

 3. Jerzy said

  PiS robi się tak samo banderowski jak OUN-UPA.

 4. Rob said


  Spójrzcie tylko pod koniec nagrania na stronę rządową i posłów PiS-u. Martwe, zdradzieckie mordy.
  I pomyśleć, że wielu „patriotów” zagłosuje na nich ponownie w następnych wyborach.

 5. ojojoj said

  Bubel to nie moja bajka, ale…

 6. AlexSailor said

  No i jak widać nie dostali żadnych instrukcji, tylko właśnie wybory i konieczność mydlenia oczu.
  O ustawie mało kto wie, a o „żądaniach” nawet sputnik pisze.

 7. Jerzy said

  Chyba można już swobodnie mówić nie tylko Jarosław „chwała Ukrainie” Kaczyński, ale także Jarosław „SS Galizien” Kaczyński, gdyż jak się okazuje, PiS jest nie tylko po stronie OUN-UPA ale też SS-Galizien.

  Jedno jest pewne – na pewno nie są po stronie Polski i Polaków.

 8. borsuk polski said

  A 11 listopada Goj Parada.

 9. http://biztok.money.pl/gospodarka/artykul/tak-upadaly-rzady-wystarczyl-jeden-czlowiek,182,5,2201014.html

 10. borsuk polski said

  Ukraińska siła robocza jest podobno ratunkiem dla wielu przedsiębiorców. Coraz więcej pracodawców decyduje się na „restrukturyzację” zatrudnienia w swoich zakładach. Polacy są zastępowani Ukraińcami. Jest to tajemnica poliszynela. W czasach „miedzynarodowki kapitalistycznej” i swobodnego przepływu „zasobów siły roboczej” rynek pracownika to fikcja propagandowa.

 11. Dziad Wernyhora said

  Jest taki kanał na youtubie, przypadkiem go znalazłem i się zadziwiłem – Żyd z Izraela, nawrócony na chrześcijaństwo (protestantyzm), zna Nowy Testament, cytuje list św. Pawła, jedzi po świecie, ewangelizuje. Prawie-że mu się Pan Jezus ukazuje.
  A kanał zrobiony na podejrzanie profesjonalnie.
  I nawet można zobaczyć kluczowe elementy życiorysu tego gościa. A jeden z nich to IDF – Izraeli Defence Forces ….
  Więc zasubskrybowałem, żeby mieć „Głos Mossadu w Twoim Domu”.

  Gość nadaje głównie na tematy religijne (choć protestant, bywa bardziej ortodoksyjny niź niektórzy księża – np. na sądzie ostatecznym będą 2 rodzaje ludzi – ci co kierowali się własną wolą i ci co pełnili wolę Bożą – pierwsi pójdą do piekła, drudzy do nieba – gość piekłem straszy !!! – a ludzie przychodzą go słuchać i jeszcze mu datki dają !!! – no, ale to izraelczyk, jego ograniczenia nie obowiązują).

  Jednakże mówi także o polityce i reprezentuje/sugeruje tu oficjalny punkt widzenia Izraela.
  Generalnie, pokrywa się to (nomen omen) z retoryką PiS.

  Mój wniosek jest taki, że PiS to po prostu ekspozytura Mossadu, nie ma co nimi gardzić 😉 – oni takie mają zadania i je wypełniają.
  Oczywiście, oszukują naród tubylczy, ale od kiedy to agenci służb mają być prawdomówni.

  W końcu jest demokracja – ludzie mogą wybrać którzy agenci nimi rządzą.

 12. Marek said

  Panie Marucha, dobre dzieło warto uwiecznić.
  Może wrzuci Pan swój obrazek na pierwszą stronę obok innych?

 13. Voodoosch said

  Nic sie w Polsce nie zmieni. Co za roznica, ktora partia rzadzi – dla mnie to i tak jedna partia. Kukiz czy Korwin by doszedl do wladzy byloby to samo, ten sam kierunek tylko sciezka troche inna. Nie wiem, strasza ich tam, czy bija? Nawet Trumpo nie zmienil nic w Stanach, a przeciez mialo byc inaczej, a jest tak samo (czekamy na kolejna wojne).
  Moze powinno sie zmiany zaczynac od dolu, a nie od gory. Moze miedzy ludzmi (tymi zwyklymi) gdyby jakas chec wspolpracy i dazenia do wspolnego dobra sie nawiazala to z czasem, poszlo by to wyzej. Tylko przegladajac dzisiejsze media, a ludzie im wierza, to nie ma najmniejszej szansy na poprawe. Nikt nikomu nie ufa, bo byc moze ten jest z tej drugiej opcji politycznej. Spoleczenstwo/a sa zastraszane codziennie. BBC straszy mnie atakami terrorystycznymi w Anglii. Co roku tez straszy mnie zima stulecia, gdzie w Londynie nie bylo prawdziwej zimy chyba od dwudziestu lat.
  TVN mnie straszy TVP, a TVP TVNem.
  Gdybym ogladal telewizje codziennie mialbym papke z mozgu i chodzilbym wiecznie wku**iony.
  Jak sie cos nie zmieni w umyslach ludzi (w co watlpie) to zmienimy sie w zombie bardzo szybko.
  Uciekne na Kanary, albo w Bieszczady!

 14. Boydar said

  To dzieło nie jest „dobre”, ono jest tylko rozpaczliwie adekwatne.

 15. NICK said

  Tu już nie ma gdzie uciekać… .

 16. Boydar said

  Jak komu, jak komu …

 17. Kurica Nie Ptica said

  @2

  Jedna z moich ulubionych postaci historycznych bardzo trafnie oddzieliła osobników takich jak pan od ludzi 🙂

  http://demotywatory.pl/3959322/Nie-wiem-jak-to-jest-zabic-czlowieka-zabijalem-tylko-komunistow

  Może jednak doczekamy sądów doraźnych i powtórki z historii niejakiego Hibnera, niejakiego Rutkowskiego i niejakiego Kniewskiego?
  A może pojawi się kolejny Józef Muraszko?

  Lać ruską agenturę ile wlezie!

 18. Joannus said

  Ad 8 Borsuk Polski
  ”A 11 listopada Goj Parada.”

  Racze święto mesjaszyka ”naszego” dla goim, o stosownym ich ilorazie inteligencji.
  Chyba p. Michalkiewicz winien zrezygnować z mantrowania ” naszym nieszczęśliwym krajem”, wobec szczęścia z otrzymanego daru 2 mesjaszyków w samym tylko XX wieku.
  Jeden w jego początkach wywalczył sam wolność i granice drugi przed końcem wieku / nie całkiem sam bo z Bolkiem, ale walnie dopomógł wyzwolić nas z niewoli ” komunizmu”.
  Co nam czynić wypada innego, jak nie maszerować 11 listopada gdzie się tylko da, nawet po polach i łąkach.

 19. Jack Ravenno said

  11 listopada nie będę maszerował ino zap…lał krajzegą bo roboty w bród…

 20. ojojoj said

  Nie wiem co o tym myslec, mam mieszane uczucia :/

  .https://www.youtube.com/watch?v=9xmCYtaydBk&index=12&list=RD3Y64XJk-63U

 21. Zborowski said

  E tam krajzegi To wam nic a nic nieda.Tu trzeba brac narzedzia tak jak;Kriss Super vector,MSBS, At-4 RGppanc, MP-7 H&K-416.I jazda na szlachte =JEROZOLIMSKA
  Ktora obsiadla nasz nieszczesliwy kraj.TO JEST PRAWDZIWA mafia zydowska.

 22. Komitet Obrony Gojów said

  PSL to partia-szmata, która sama niszczyła przez ponad 2 dekady polską wieś, więc udawanie teraz troski o los polskiego chłopa jest obłudą. Mimo wszystko, warto zwrócić uwagę na ten donos:

  „PiS uderza w rolników kolejnym podatkiem
  Nowym pomysłem rządzących na gnębienie polskiego rolnika jest opodatkowanie działalności pozarolniczej. Dla wielu gospodarstw rolnych taka kara to pewne bankructwo.
  – Rolnicy muszą czuć wsparcie polskiego państwa, muszą czuć, że państwo jest po ich stronie, a nie pozostawia ich samym sobie z ich problemami – mówiła podczas kampanii wyborczej Beata Szydło. Szybko jednak okazało się, że była to zwyczajna kiełbasa wyborcza, po której został tylko niesmak. Po wygranych wyborach rząd szybko zapomniał o obietnicach składanych polskiej wsi. Jakby tego było mało, politycy PiS ściągają na polską wieś kolejne plagi.
  Nowym pomysłem rządzących w niszczeniu rolnika jest opodatkowanie działalności pozarolniczej prowadzonej przez gospodarstwa, spółdzielnie czy przedsiębiorstwa rolne. Dla wielu rodzinnych gospodarstw to pewne bankructwo. Nowe podatki sprawią, że z pewnością zdrożeją usługi, jakie większe gospodarstwa świadczą mniejszym. Przykład? Orka, siewy, czy też zbiórka z pola zbóż i innych płodów rolnych.
  Wielu rolników nie stać na kupowanie drogich maszyn, więc jedynym rozwiązaniem jest korzystanie z usług większych gospodarstw. Gospodarstwa te były zwolnione z podatku, jeśli dochód nie przekraczał 40 proc. rocznych dochodów. Nowy podatek, to wyższe ceny, które zwyczajnie odbiją się czkawką biedniejszemu rolnikowi,
  Obostrzenia wprowadzane przez PiS są najprawdopodobniej dlatego, że rządowi zaczyna brakować pieniędzy. Tylko dlaczego rządzący chcą oszczędzać właśnie na rolnikach? To grupa społeczna, która najliczniej poparła PiS w wyborach. Teraz rządzący tak się im odwdzięczają. Co PiS-owi zrobili rolnicy, że ten tak ich karze?”

  http://www.psl.pl/pis-uderza-w-rolnikow-kolejnym-podatkiem/
  .https://www.youtube.com/watch?v=2ajdj6b5jNc

  Co roku, we wrześniu, gdy na Jasnej Górze dochodzi do Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rolników, czołowi jak i pomniejsi politycy i działacze PiS-u tam brylują, a wszystko jest korzystnie dla wizerunku PiS-u „opakowane” przez TV Trwam. Kilka tygodni po owej pielgrzymce PiS dokonuje działań niszczących polskich rolników – vide przeforsowanie CETA rok temu i teraz przygotowywanie ww. ustawy Morawieckiego.
  Widać Syjon kazał PiSuarom zniszczyć polską wieś jako ostoję konserwatyzmu, przyrostu demograficznego i suwerenności żywnościowej Polski (Agenda21 ONZ zakłada zniszczenie indywidualnych gospodarstw rolnych na całym świecie).
  Trzeba przyznać, że une nieźle ustawiły sobie polską scenę polityczną: na kogo by człowiek nie zagłosował, to i tak ma przej…ne. Można sobie wybrać rodzaj topora, którym zostanie się ściętym.

 23. marrkerr said

  Nowe tablice Macierewicza na Grobie Nieznanego Żołnierza. Poświęcone są walkom z OUN i UPA
  http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,22621292,nowe-tablice-macierewicza-na-grobie-nieznanego-zolnierza-poswiecone.html

 24. Boydar said

  Tak trzymajcie, Maciora ! A mówić sobie i durniom możecie co tam aktualnie potrzeba.

 25. Lily said

  Re 21
  „Naczelnik”,dopina swego.
  „Dotad bedziemy wyprowadzac na ulice ten oglupialy narod(o Nas),az dopniemy swego”.
  Nie na darmo ludzie mowia,za”braciszkowie
  to budowniczowie Polin”. Cos w tym jest.

 26. Jerzy said

  Ad.22

  Szkoda że odsłanianie tablic poświęconych walkom z OUN-UPA (jak najbardziej słuszne) nie idzie w parze z polityką penalizacji banderyzmu, powstrzymywania ukraińskiego potopu oraz wycofania się prezydenta RP z finansowania banderowskiej Ukrainy.

 27. Rick said

  Re.13 Voodoosh
  Jest Pan w błędzie. To jest ważne, która partia rządzi. To jest jak z religiami (choć tak naprawdę jest tylko jedna religia). Protestantyzm jest lepszy od buddyzmu a ten od islamu a ten z kolei lepszy od judaizmu.
  Jedni oddają cześć wprost Lucyferowi inni oszukani za Boga mają – podających się jedynie za Niego- sługi Lucyfera.
  Tak i podobnie z partiami. Ludzie Nowoczesnej wrogo są nastawieni do wszelkiego porządku moralnego, PO za nic ma dobro Narodu uważając Go za przeżytek. PIS natomiast pod pozorem troski o Naród dba o państwo. Jednak to państwo nie ma służyć Polakom, ale traktować ich jak niewolników. Partia Kukiza z kolei -to najbardziej wolna w swych przekonaniach. Wielu domaga się sprawiedliwości, nie rozumiejąc, że nigdy jej nie będzie bez uznania nadrzednosci religii katolickiej nad wszelkim prawem ludzkim.
  Tak więc, jest czerń i biel, ale są również szarości. Nie można mylić czerni z szarością. Choć ostatecznie pozostanie tylko prawda i kłamstwo to jednak póki żyjemy nie możemy brać niewiedzy i niezrozumienia za kłamstwo.

Sorry, the comment form is closed at this time.