Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Nadchodzi rewolucja w tropieniu mowy nienawiści i fake newsów! Zawodowi antyfaszyści biją na alarm, bo z oprawców mogą się stać ofiarami!

Posted by Marucha w dniu 2017-11-08 (Środa)

Ministerstwo Cyfryzacji rządzone obecnie przez „silnoręką” Annę Streżyńską zaprezentowało nowy plan zdyscyplinowania portali informacyjnych w kwestii zamieszczania treści klasyfikowanych jako „mowa nienawiści” i „fake news”.

Według proponowanej ustawy będą się tym zajmowały sądy 24-godzinne które mają decydować co jest mową nienawiści, a co jest fałszywą wiadomością.

Wydawałoby się że takie propozycje będą się podobały zawodowym antyfaszystom ze stajni znanego spekulanta George’a Sorosa, jednak okazuje się, że oni też protestują przed takim prawem sugerując, że tą metodą mogą być penalizowane również „właściwe”, czyli lewackie treści.

[E tam, mogą spać spokojnie. Ja to wam mówię. Gajowy Marucha. – admin]

Ta obawa funkcjonariuszy Sorosa wydaje się być jednak grubo przesadzona, bo chyba wszyscy mamy świadomość jaki jest obecny stan polskiego sądownictwa. Sorosowe stowarzyszenia i fundacje po prostu obawiają się utraty monopolu na wskazywanie kto jest faszystą, a kto nim nie jest.

Prawdopodobnie obawiają się, że może się teraz okazać, iż jako mowa nienawiści, sądy zaczną klasyfikować agresywne lewackie wypowiedzi w stosunku do konserwatystów, prawicowców, wolnościowców i w ogóle białej rasy. Środowiska te chcą, aby ewentualne konsekwencje czekały tylko tych, którzy niepochlebnie wypowiadają się o czarnych i Arabach, których sorosowe organizacje zachęcają i aktywnie pomagają w ich inwazji na Europę.

Celem zmian proponowanych przez minister Streżyńską jest też zdyscyplinowanie najpopularniejszego portalu społecznościowego świata, Facebooka, którego moderatorzy i kierownictwo, znani są z faworyzowania lewicowych poglądów. W rezultacie Facebook stał się medium bezwzględnie niszczącym przejawy myślenia konserwatywnego i innego od lewicowego.

Zawodowi bojownicy z faszyzmem, którzy swoim zachowaniem sami przypominają faszystów, twierdzą że tak nie może być aby rządząc w danym kraju wpływali na to kto może mieć zawieszone konto, a kto nie może i zagraniczne korporacje nie muszą się do tego stosować. Może i nie muszą, ale stosują się do lokalnego prawa skrzętnie w krajach takich jak Niemcy, gdzie cenzura idzie na taką skalę jakiej nie znaliśmy nawet za PRL.

Proponowane zmiany mogą drastycznie wpłynąć na kulturę blogosfery. Po prostu w obawie przed pozwem, ludzie będą się zastanawiać co pisać i jak pisać bo każdy niepochlebnych wpis może się skończyć w sądzie. W rezultacie zapewne ludzie będą się w ogóle zastanawiać czy jest sens się narażać i pisać w internecie cokolwiek.

Znając zamiłowanie Polaków do pieniactwa, może się nawet tak skończyć, że sądy zostaną zalane dziesiątkami tysięcy spraw związanych z rzekomą „mową nienawiści”. Należy też wyrazić sceptycyzm względem bezstronności polskiego wymiaru niesprawiedliwości (bo trudno go nazywać wymiarem sprawiedliwości).

Jak wiemy sądy to bastion poprzedniego ustroju. Zresztą dziedzicowie prawniczych rodów, nawet jako młodzi sędziowie potrafię dać niezły popis, jak na przykład młoda panna, która skazała niedawno znanego opozycjonistę Krzysztofa Wyszkowskiego nakazując mu publikacje przeprosin Lecha Wałęsy jakoby był on nigdy agentem SB o pseudonimie „Bolek”.

Może to prowadzić do konkluzji że oddanie władzy sądu w orzekaniu tego, co jest prawdą, a co fałszem, jeśli chodzi o wiadomości, oraz co jest mową nienawiści, a co nią nie jest, otworzy swoistą Puszkę Pandory i niemal zupełnie zabiję debatę publiczną w internecie poprzez powszechny terror sądowy.

Dla pocieszenia można dodać, że zawsze może być gorzej na przykład do władzy mogą wrócić odsunięci w 2015 roku poplecznicy George’a Sorosa. Wtedy to co teraz wydaje nam się tyranią będzie tylko miłym wspomnieniem, a oni dopiero nam pokażą co to jest tyrania i to do kwadratu! Teraz gdy mają nieograniczone źródło finansowania po przelewie 18 miliardów dolarów z konta George’a Sorosa, prawie na pewno czekają nas kłopoty, bo jesteśmy na wojnie i pozostanie na niej jeszcze przez długi czas.

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 47 to “Nadchodzi rewolucja w tropieniu mowy nienawiści i fake newsów! Zawodowi antyfaszyści biją na alarm, bo z oprawców mogą się stać ofiarami!”

 1. ibrahim ibn jakub said

  Normalny Człowiek wystarczy jak będzie starał się przestrzegać dziesięciorga przykazań Bożych.
  Niestety lucyfer w swej przebiegłości rozkminił na drobne te 10 Przykazań i robi to do tej pory. Powstały i nadal powstają przeróżne kodeksy,ustawy, rozporządzenia, zarządzenia, uchwału i inne tego typu pojebane pseudoprawo, które mówi nam co nam wolno a czego nie. Szczerze Pani Anno?
  Sram na wszystkie wasze kodeksy które słudzy lucyfera wymóżdżyły od czasów Mojżesza do dziś. Wymóżdżajcie dalej, lemingi się dostosujom.

 2. Zenek Trąba said

  Po prostu w obawie przed pozwem, ludzie będą się zastanawiać co pisać i jak pisać bo każdy niepochlebnych wpis może się skończyć w sądzie.

  A to dopiero! A jażem stary głupi myślał, ze ludzie pisują przyzwoite rzeczy przez najzwyklejszą przyzwoitość, zwłaszcza ci ukryci za przydomkami, a wcale, ale to wcale nie w obawie przed pozwem… O tylem madrzejszy od dziś dnia po przeczytaniu powyższej bezcennej infomacji.

  ——
  Panie Trąbo, Pan chyba sobie nie zdaje sprawozdania, że najprzyzwoitsza i najprawdziwsza wypowiedź może być uznana za mowę nienawiści.
  Admin

 3. Marcin said

  Okropne słowo „rewolucja”. Po rewolucji jak napiszę sobie o ludobójstwie na Wołyniu to mogę spotkać się z prorokiem bo będę obrażał sąsiadów przedstawiając ich jako zwyrodnialców chociaż to dobrzy i wrażliwi ludzie a i przy okazji będzie też fejk news bo przecież zbrodni nikt nie dokumentował a tylko są liczby oszacowane przez historyków.

 4. Zerohero said

  Rząd PiS w 24 godziny będzie osądzał co jest prawdą a co nie. Dylematy moralne, dowody matematyczne – krótko i węzłowato. he he.
  Wg. wyborców PiS rząd PiS jest Bogiem.

 5. jjj said

  „Jak wiemy sądy to bastion poprzedniego ustroju”
  Powiedziałbym, w sporym stopniu tak, ale też niekoniecznie, nie zawsze, bo jakoś nie widzę, by brali stronę „moczarowców” czy tęskniących za PGRami. Natomiast zdaje mi się, że często biorą stronę byłych „opozycjonistów wobec socjalizmu” czy „szermierzy” „kapitalizmu” (acz wspartego często pieniądzem podatników) lub „globalkapitalizmu” (wspartego układami zagranicznymi) żydowskiego pochodzenia.
  Czyli system polityczny (aczkolwiek beneficjenci poprzedniego i ich potomkowie, także ci gojowi, też gdzieś są rozdysponowani, ale chyba przy mniejszych apanażach, niż nacja „słuszna”) ma jakby mniejsze znaczenie, niż sprawy etniczne…..

 6. AlexSailor said

  @Admin

  Przerażające.
  Wolno, małymi krokami, obecna władza robi nam to co w Niemczech.
  Dziś z nich się śmiejemy, ale za chwilę nie będzie żadnej wymiany myśli, żadnych wypowiedzi, a jest to wszystko precyzyjnie zaplanowane i wykonywane.
  Ma być jak w obozie koncentracyjnym.
  Proszę zwrócić uwagę na nakaz rejestracji kart do telefonów komórkowych, dzięki czemu w zasadzie odpada wszelka anonimowość.
  Za nic władze mają zapisy konstytucji przestrzegane nawet w PRL o wolności komunikowania się i wszystko jest podsłuchiwane, to jest rejestrowane i archiwizowane, a wszelkie SS mają możliwość grzebania w tym.

  Następnym etapem będzie zamontowanie robotów-programów inwigilujących cały net w poszukiwaniu do czego by się
  przyczepić.
  No i będzie można zatrudnić tysiące kolejnych swoich ludzi.
  Dziś swoich tej władzy, jutro tamtej, a w każdej chwili może dojść do władzy opcja niemiecka w rodzaju PO i dopiero będzie ściganie.
  Teraz przygotowywane są narzędzia.

  A zawodowi tropiciele „mowy nienawiści” przerażeni są utratą finansowania, a nie ściganiem.
  Bo skoro robotę, za którą płaci Soros i jemu podobni, wykonają roboty i organy państwowe za pieniądze Polaków, to
  po co ma im płacić.
  Nie sądzę, by czego innego się obawiali.

  A tak w ogóle, moim zdaniem, sądy 24 godzinne, to już samo w sobie zbrodnia sądowa.
  Bo gdzie oskarżony może się przygotować do obrony, jak przedstawić argumenty, itd.
  Od razu odpada mu jedna instancja.

 7. revers said

  A gdzie podziala sie ani prokurator w bialych kozaczkach?

  Wczoraj widzialem takie panie obslugujace kierowcow na szosie poznanskiej jadacych w kierunku na zachod lub wschod.

  A tak pozatym po wydarzenaich w Kataloni zamiast w wpolnej europie, zyjemy w wspolnym wiezieniu, tak ze nie ma co obawiac sie o prawo i sprawiedliwosc na revirach lub euro regionach.

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201710126458955-sputnik-katalonia-referendum-niepodleglosc/

  inne europejskie listy goncze …

  http://www.newsweek.pl/swiat/polityka/europejski-nakaz-aresztowania-dla-carlesa-puigdemonta-,artykuly,418427,1.html

  lub wiezienia, to na wypadek jak by komu przyszlo do glowyy wyjsc z uni, np. wzorem Anglii.

  http://www.rp.pl/Katalonia/171109826-Ministrowie-Katalonii-zostali-przewiezieni-do-wiezienia.html.

 8. Jerzy said

  Polacy chcieli sprawiedliwości, wolności i niepodległej Polski, a od zdrajców z PiS dostali łagier, zamordyzm i Banderland.

 9. Kar said

  ..a ja podtrzymuje..czuje to w kosciach; trzymajcie swoje baby juz tera krotko, cieszcie sie nimi poki co, bo za niedlugo wroci nomenklatura zoologiczna..wszystkie pojda w obieg do pana waszego..A Wasz numer beda zwali ” счастливый -ostatni” ..bec !

 10. borsuk polski said

  Krótkowzroczne to ze strony PiS działanie. Nie wiadomo jaki będzie wynik następnych wyborów. Niewiadomo kto je wygra. PiS odejdzie a narzędzia do „gruchatania kości mącicielom polskiej wody” zostaną.

 11. Parlament EU zadecydował o tym przepisie prawnym a nie POPISOWI politycy w Sejmie. PiS skopiował i wprowadził.

  Ten przepis prawny jest już niestety w Niemczech, we Francji, w Holandii.

  SB wraz z WSI w PRL mogło sobie pomarzyć o takich przepisach prawnych.

 12. Cóż… chyba odpowiednia osoba do odpowiedniej roboty. Przecież tyle wszędzie „antysemityzmu” (dotyczy żydów, którzy Semitami nie są), dookoła pogromy i pokłosia, katolicy i w ogóle samo zło.
  Aha, byłbym zapomniał, bo w artykule nie doczytałem. Podobno (żeby nie było „fake new”) ta Anna Streżyńska jest żydówką i wew dodatku żoną byłego księdza katolickiego, i wew drugiem dodatku z Podkarpacia łona jest.

 13. borsuk polski said

  Marek Lipski tak czy owak jest to wygodne narzędzie do rozprawiania się nie tylko z lewakami ale i z kimkolwiek, kto swoim niezadowoleniem będzie próbował dzielić się publicznie, przedstaeiając niewygodne fakty.

  Ciekawi mnie jeszcze jedno, PiS to przyjmuje, bo musi, czy przyjmuje, bo chce?

 14. Boydar said

  Panie Ibrahimie (1)

  „rozkminił „, bez względu na proweniencję wyrazu oznacza „zrozumiał”, „pojął”.
  Określenie [kmina], to umowna nazwa gwary, głównie więziennej, gitowskiej, której jednym z celów głównych było niezrozumienie przez zwykłych ludzi. Można więc znaleźć pełną analogię do „rozszyfrował”. Kum, kum ?

 15. Marcin said

  Przepis jest uniwersalny. Jedni i drudzy na nim skorzystają tzn.tak jeden jak i drugi okupant.

 16. Zenek Trąba said

  Borsuku: Co za różnica, które ugrupowanie? Co za różnica co za przepis? Wszystko jest kwestią interpretacji. A interpretacja nalezy do Nich i nam od tego wara. Te wszystkie podziały, ruskie podchody w formie „praw” i „regulacji” to tylko forma robienia wody z mózgu i tak juz doszczętnie ogłupiałemu i skonfundowanemu małemu ja. Psychiki jeszcze szaremu człowieczkowi nie zabrali, czas to zrobić. Duszy, znaczy się, powiedziawszy wzniośle.

 17. guła said

  Ktoś nie „szamał” tylko jadł.

 18. guła said

  Foto
  ………………..
  A po co masz takie duże uszy?

 19. Zenek Trąba said

  Foto
  …………………..
  Żeby cię lepiej widzieć, czerwony kapturku.

 20. guła said

  Zamiast świntuszyć, wstawaj Zenek do roboty

 21. Zenek Trąba said

  Sorry. Guła. Zenek właśnie wrócił z hebla. Czas poszamać i lulu.

 22. Pinxit said

  Lepiej, zeby ta pani od cyfryzacji podala liste grup, osob, instytucji i problemow wspolczesnych, ktore beda pod specjalna ochrona nowej ustawy; i za krytykowanie tych instytucji oraz pojedynczych osob beda nakladane bardzo surowe kary.
  Bo tak jak ja to rozumiem to nie wolno bedzie krytykowac (nienawidziec) i oczerniac:
  Rosjan, Arabow, uchodzcow, katolikow, ateistow, protestantow, zydow, pedalow, lesbijek, lewakow, lewicowcow, prawicy, cyganow, parlamentarzystow, sedziow, policji, NATO, Armii Syryjskiej, lagodnych terrorystow, przemytnikow, armii USA, klinik aborcyjnych, islamu, szczepionek, prywatnych mediow, prywatnych biznesow, .

  Szczegolne kary beda nakladane za obrazanie i szkalowanie pojedynczych, znanych osob takich jak:

  Madam Clinton, prez. Trump, sen.McCain, Obama, madam Michelle Obama, prez. Assad, prez. Poroszenko, prez. Putin, prez. tow. Xin Jinping , tow. Kim Jong -un, PiS-Duda, Madam Szydlo, prezio Kaczynski prez. Donald Trump, papiez..

  a takze:
  Mateusz Piskorski
  Gajowy Marucha
  i Ja, Prinxit

 23. Lily said

  Ciekawe,czy za antypolonizm,tez bedzie
  paragraf.W co watpie.

 24. Poziomka said

  Madam Michelle Obama. Bo pęknę ze śmiechu.

 25. Stan said

  ” nowy plan zdyscyplinowania portali informacyjnych w kwestii zamieszczania treści klasyfikowanych
  jako „mowa nienawiści” i „fake news”.

  To znaczy mowa nienawiści i „fake news” ucieknie ze stron portali informacyjnych, nastanie era prawdy,
  szacunku człowieka do człowieka i ludzie będą się nawzajem kochać, miłować i spokojnie żyć podobnie
  jak to było za czasów PRL-u?

  A czy w rozmowach towarzyskich można będzie pożartować i krytykować kogoś znanego???
  Sadze, że niektórzy z Towarzystwa na stronie Szanownego Pana Maruchy będą musieli teraz więcej uważać.

  A jak będą oceniani kabareciarze i inni pokrewnej maści ???
  Czy politycy za „fake news” tez bada też karani???

  Jęli tak to lista w polskim życiu politycznym jest pełna „fake news” i takich tez powinno się
  na pierwszym miejscu karać.

  A jakie kary będą nakładane???
  Wielu dziennikarzy straci prace lub wyląduje w kiciu za podawanie fałszywych wiadomości???
  A takich jest pełno w polskich mediach.

  Brawo, Bravo — jestem całkowicie za tym planem.

 26. Plausi said

  PRAWDA w 24 godziny

  Polacy w jednym osiągną stan błogi, „sądy 24-godzinne które mają decydować co jest mową nienawiści, a co jest fałszywą wiadomością”, sądy będą dostarczały im PRAWDę w ciągu 24 godzin. żaden naród na świecie nie ma takiego szybkiego dostępu do prawdy, choć przecie od dawna jest już przez media masowe niebywale rozpieszczany.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

 27. Kar said

  ..a kto kogo tutaj oskarzy o rasizm, nienawisc..jak to w ogole moglo przejsc przez cenzure..hollywood za du*pe powinni wziac od zaraz..A czy w ogole beda mieli odwage..zaczac, ruszyc od tego gniazda wszeteczeństwa

 28. Borys said

  Ścigają mowę nienawiści? No, i dobrze!

  Może wreszcie polaczki nauczą się konspiracji.

  PS

  1. Przekazywać informacje zaszyfrowane
  2. Przekazywać informacje na pendrivach osobiście
  3. Spotkania osobiste, regularne
  4. Usuwać metadane!
  5. Poczytać o zasadach konspiracji Armii Krajowej

  Za mało ich jest, aby mogli wszystkich na sprawdzić

 29. Do 13.”PiS to przyjmuje, bo musi” W innym przypadku,politycy w Polsce, mogą być „zneutralizowani”.Iluzją cyrkową są ataki pseudo polityków, zachodnich na polską administrację,reałizującą życzenia Parlamentu EU.

  Zamiast uchodzców,oficjalnie mamy w Polsce,inwazję mieszkańców Ukrainy dlatego EU krzyczy ,medialnie na PiS ale za kulisami zgadza się z potopem ze wschodu i wymianę narodowości z polskiej na
  napromieniowaną i skażoną ludność Ukrainy.

  Kontrakty na dostarczanie energi, dotacje dla przemysłu zbrojeniowego, hutniczego, dla kopalni w Polsce od polskiego podatnika i od EU nie pozwalają Popisowm politykom na jakiekolwiek swobodne, suwerenne, decyzje.

  Dostarczysz do prokuratury,do niezależnych mediów dowody na video o maltretowaniu,torturach dzieci przez sadystycznych ,lewicowych pracowników,urzędników….dostaniesz sprawę karną,za nagrywania sadystycznych psychopatów i zboczeńców.

  Pomimo ,makabrycznych dowodów…przeciw 3 takich ,chorych, na etacie, urzędników,musiałem zapłacić….tylko 4500 Euro.

  Dzięki youtube i google,sprawa została uciszona a dzieci uratowane.
  Dzięki adwokatom z ….google

  Youtube pokazała na moją odpowiedzialność makabryczne nagrania a to wkurzyło zboczeńców piastujących etaty,którzy sobie pozwalały na wyrywanie włosów dzieciom(3 letnim),na podpalanie papierosami brzucha i pleców małego dziecka.

  Mamy trudne czasy dlatego starajmy się realizować swoje cele dla zysków i starajmy się być czujni jak wilki.

  Współczuję Kaczyńskiemu i innym politykom w Polsce,bez tylko polskiej ochrony i bez dublerów jakich mają znani politycy w USA,w Rosji,w Chinach,w Izraelu..

  Oni ,politycy w Polsce,nie mają ,oprócz tolerowanych układów i forsy, prawa do samodzielnych decyzji .Krytyków będzie się wsadzać do więzień a najłatwiejszym spsobem na milczenie,będą grzywny…

  Na początek.

  Tak jak w Niemczech, pod patronatem US Army.

 30. Slav said

  Zdrajcy wspierają islam — https://www.youtube.com/watch?v=79DoTr45ia0

 31. Re: 29 Slav.
  Zadni zdrajcy To zydowska finansjera wspomaga islam (panstwo islamskie) do destrukcji chrzescijan.
  (islam zostal stworzony przez zydow….)
  Zdrajcami nie sa zydzi, ale skurwieni polacy, ktorzy wprowadzili ich do zarzadzania naszym narodowym majatkiem….
  zydzi byli I sa jedynie narzedziem w reku lucyfera….(….)
  ===============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 32. Pinxit said

  29
  Slav
  Ten film to zrobil jakis nieuczony debil – kompletny belkot. A moze tylko zydowska hasbara.
  To liczba wszystkich Chrzescijan, w tym katolikow, dochodzi do dwoch miliardow.!

  Wyznawcow islamu jest troche mniej, cos ponad poltora miliarda.. Prawda, ze ich liczba wzrasta. A najbardziej … w Anglii!!
  Nawet szwagierka Tony Blaira przeszla na islam.

  To Tony Blair (katolik) zagraza najbardziej religii katolickiej mordujac katolikow po swiecie: w Libii, Iraku, Syrii, na Bliskim Wschodzie i w Afryce!!

  A Afganistan jest chyba najglupszym z przykladow!!!

  Za czasow ZSRR – Afganistan byl swieckim panstwem!!!!!!
  To Amerykanie stworzyli Talibani (przeciwko Rosji) i zradykalizowali religie; wlasciwie stworzyli kurewska odmiane islamu!
  Tylko ostatni ciemniak jeszcze o tym nie wie.
  Ani islam iracki ani w Libii ani w Iranie, ani w Indonezji nigdy nie zagrazal zachodniej cywilizacji!

  W jaki sposob Indonezja, Kazachstan , Malezja, Brunei, zagraza katolickiej religii??.
  Komus sie pomylil islam z zydostwem.

  Niektorzy nie biora zadnej odpowiedzialnosci za to, co wklejaja po blogach i gdzie sie da.
  Zeby krytykowac islam – to trzeba przede wszystkim wiedziec dlaczego!

  Z tego samego powodu nieuctwa, zaden jak dotad „Slav” nie wkleja filmow o ewangelistach amerykanskich, ktorzy stworzyli i uzbroili islamistow.
  A islamista – to amerykanski najemnik!

  Amerykanski senator jest bezposrednio odpowiedzialny za stworzenie ISIS; pisza o tym sami Amerykanie. I opowiadal o tym byly kandydat na prezydenta USA, dr. Ron Paul.
  Izrael nie ukrywa, ze zbroi Panstwo Islamskie.
  Z wszystkich mozliwych informacji, Slav wkleil najglupsza z mozliwych.

  MCCAIN IS Directly Responsible For ISIS… | GOVERNMENT SLAVES

  http://www.govtslaves.info/mccain-is-directly-responsible-for-isis/

 33. Pinxit said

  29
  Slav
  Amerykanscy weteranie wojenni opisuja jak Izrael i USA stworzyli islamistow i Panstwo islamskie.

  A Slav wkleja bzdury do kwadratu. W samej Indonezji jest wiecej muzulmanow niz wszystkich katolikow na swiecie.

  Jak powstal ISIL:
  How ISIL Emerged | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2016/08/22/how-isil-emerged/

 34. Pinxit said

  Re: ISIS
  Z wywiadow rekrutacyjnych do Panstwa Islamskiego wynika, ze 70% przyjetych do ISIS najemnikow nie ma pojecia o islamie.

  70% of foreign ISIS recruits knew little about Islam, based on 3,000 leaked ISIS documents – Orrazz

  http://www.orrazz.com/2016/08/70-of-foreign-isis-recruits-knew-little.html

 35. Re: 31 Pinxit.
  Jest Pan(I) w bledzie.
  Panstwo Islamskie nie stworzylo CIA ani Mosad ani USA…jesli juz.
  Te zydowskie k…rwy z CIA I Mosadu jedynie finansowaly ten zydowski (syjonistyczny) twor sprzed XVIII wiekow….

  Nie wiem ile jest w Indonezji muzulmanow ani ilu jest katolikow na swiecie??? Moze przyblizy Pan(I) ta statystyke bardziej blizej…
  na ktora sie Pan(I) powoluje…
  ==================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 36. Pinxit said

  33
  Jasiek z Toronto.
  Ja nawiazuje do tego filmu, ktory jakis Slav wrzucil bezmyslnie. Na tym filmie jakis debil opowiada, ze niedlugo muzulmanie przegonia w liczebnosci katolikow. Ja to juz probowalem wyjasnic ale moderator mi siedzi na wpisie.

  O co mi chodzi?
  Ten czlowiek ktory zrobil ten propagandowy film opowiada o katolikach i muzulmanach.
  Tymczasem to wszystkich chrzescijan jest prawie 2 miliardy; katolikow jest duzo mniej bo chrzescijanstwo to nie tylko katolicy ale i prawoslawni, i przerozni protestanci, luteranie, metodysci, adwentysci ; mormoni i swiadkowie Jechowy, katechumeni , ewangelisci, baptysci , unici itp, – tez sie uwazaja za chrzescijan. Stad nieporozumienie.
  Innym nieporozumieniem jest sama religia islamu, ktora jest na ogol przez niedouczonych traktowana jako religia wylacznie arabska.
  Najwiekszym panstwem muzulmanskim jest Indonezja: 250 milionow muzulmanow. Razem z Malezja ( pond 30 milionow muzulmano.) stanowia duzy muzulmanski blok w Azji .Do tego dochodza nie- arabskie Indie i Pakistani, nie-arabski Iran i nie arabski Afganistan, Kazachstan, Tatarstan, Kirgistan, Tadzykistan itp oraz kraje afrykanskie, w ktorych jest przewaga muzulmanow : Egipt, Nigeria, Sudan, Maroko Jemen, Oman, Jordania ;
  No i dochodzi Bliski Wschod.

  W sumie, na calym swiecie jest podobno dobrze ponad poltora miliarda mzulmanow. Chrzescijan jest okolo 2 miliardy wiernych RAZEM z katolikami.
  I najweksze kraje muzulmanskie nie zagrazaja Europie!
  Ani Indonezja, Kazachstan, Iran, Malezja czy Indie – nie zagrazaja Europie!

  Podalem tez linki, ktore trzyma jeszcze moderator.
  Ja nie moge byc w bledzie bo informacje nie pochodza ode mnie.. Moge natomiast podac zrodla, ktore sa w bledzie.
  A ja na ogol zawsze podaje zrodlo informacji. No wiec podalem link do spotkania senatora McCain z szefami ISIS., informacji jest ogromnie duzo, bo zarowno obama jak i Hillary Clinon sie przyznali, ze ISIS jest stworzony przez USA i Izrael. Izrael tez sie przyznal.
  Dr. Ron Paul ma wlasny blog. Wszystkich zainteresowanych odsylam do tego blogu bo jest w nim duzo informacj. Przypominam, ze dr. Ron Paul, Republikanin z Teksasu, kandydowal na prezydenta USA.
  Ja moge podac wszystkie linki ale moderator nie lubi nadmiaru odnosnikow.
  Powyzej podalem zrodlo amerykanskich weteranow na temat utworzenia ISIL.

  Reagan w towarzystwie Talibanu stworzonego przez Amerykanow.

  http://snippits-and-slappits.blogspot.com.au/2016/08/saturday-alternative-cartoons-august-19.html

 37. Pinxit said

  33
  Jasiek z Toronto

  re: 34
  No wlasnie!
  No akurat nie ten link mi sie wpisal. Nie ma pojecia jak to sie stalo. Nawet nie wiem skad sie wzal. jJkis chochlik, widac.

  Putin Explains How Obama Created ISIS – YouTube

 38. Pinxit said

  ad:

  Jasiek z Toronto
  Panie Jasku
  Tu sa kanadyjskie wiadomosci. Mysle, ze zrodlo panu nie calkiem obce

  America Created Al-Qaeda and the ISIS Terror Group | Global Research – Centre for Research on Globalization

  https://www.globalresearch.ca/america-created-al-qaeda-and-the-isis-terror-group/5402881

 39. Boydar said

  „… z wywiadów rekrutacyjnych do Państwa Islamskiego wynika, ze 70% przyjętych do ISIS najemników nie ma pojęcia o islamie …” – Pan Pinxit (31)

  Przeglądał Pan te „wywiady”, Panie Pinxit ?

  Ja z kolei proponuję Panu Gajowemu założenie topic’u „Wpływ zorzy polarnej na …”; wielu naszych Znakomitych Komentatorów z pewnością rozwinie temat.

 40. Jerzy said

  A czym się różni PiS od ISIS? Niczym – obydwie organizacje pracują dla syjonizmu i zostały stworzone do zniszczenia państw w których operują.

  Tak jak najemnicy i bandyci z ISIS nie mają pojęcia o islamie czy historii Syrii, tak samo PiSowcy nie mają pojęcia o chrześcijaństwie i historii Polski. Proszę zapytać o podstawowe sprawy któregokolwiek pisowca, to każdy przekona się osobiście.

  ISIS podejmuje z narodem syryjskim bezpośrednią walkę podszywając się pod Syryjczyków, PiS i jego syjonistyczni mocodawcy planują posłużyć się antypolskim banderyzmem. W tym celu PiS blokuje penalizację banderyzmu i sprowadza do Polski kolejne miliony Ukraińców. Z tego samego powodu idzie finansowe wsparcie od prezydenta RP dla banderowskiej Ukrainy. PiS zamiast więc walczyć z groźnym dla państwa polskiego banderyzmem, staje się dla niego matką i ojcem.

 41. Kar said

  ..artykul nawiazuje do nienawisci..,i jezeli przyjmiemy chociaz troche..pare rodzin takich jak ta pani szybko rozmnazajaca sie kwoka, na zdjeciu, to zdobedzimy +y, aplauz tych z brukselki..zmniejszymy rowniez u siebie statyske zapyzialego nizu demograficznego..prosze patrzec i podziwiac..

 42. NICK said

  Pinxit ma (o)kres[kę].

 43. NC said

  Oto jak żydowski portal Fox News opisuje zgroamdzenie faszystów, ekstremistów i białych supremacistów, czyli Marsz Niepodległości w Warszawie:
  http://www.foxnews.com/world/2017/11/10/polish-far-right-march-goes-global-drawing-people-from-afar.html

 44. Marucha said

  Re 28:
  Czyli przekazywanie prawdy powinno się odbywać w formie zaszyfrowanej, dostępnej tylko dla wtajemniczonych?
  No to po co komu taka prawda?

 45. Plausi said

  Konfident Pankowski

  @Pinxit, 38
  Trzeba nie lada wysiłków, aby ustrzec się doniesień o związkach służb specjalnych USA z Daesh, w wielkiej akcji propagandowej gadzinówek nie tylko w całej UE ale także innych krajach systemu demokracji prawdziwej, wylansowanego do rangi „państwa islamskiego“. Przy tym potencjale propagandowym nie jest dziwnym, że pospólstwo i ociężali umysłowo obronili się przed tą interpretacją, że Daesh może produktem wywiadów USA/Izraela/Kataru/Arabii S., która wydaje się dość racjonalnym wyjaśnieniem zjawiska Daesh.

  https://marucha.wordpress.com/2017/06/07/dobra-zmiana-w-usraelu-bandyci-atakuja-wojska-rzadowe-w-syrii-walczace-z-terrorystami/#comment-681105

  Wielu Żydów uważa Polaków za durni, niektórzy nawet za skończonych durni, czy potrafimy dowieść, że mogą się mylić.

  @NC, 43

  Wymieniony w linku Rafał Pankowski wg Wikipedia „podjął również współpracę z Chatham House, Policy Network oraz Institute for Strategic Dialogue ” i pewnie też innymi organizacjami szpiegowskimi. Uzupełnia w ten sposób działalność organizacji wywrotowych należących do koncernu konfidentów „Open Society” niejakiego pana G. Sorosa, noszącego w środowiskach przestępczych ksywę „Filantrop”, zapożyczoną zresztą od innego znanego przedstawiciela tego półświatka D. Rockefellera.

  https://pppolsku.wordpress.com/2017/02/22/wykaz/

  „Ministerstwo Cyfryzacji” nosi pewne znamiona ministerstwa inwigilacji, dla której jest technika cyfrowa niebywale przydatna. Miarą rozwoju państwa noszącegego dumną nazwę III Rze-czpospolita, ta nazwa przywodzi nam z pamięci inną III Rze-sza, jest to, że osoba o tak niebywałej kompetencji jak pani Streżyńską otrzymała zadanie operacyjne nadzorowanie branży cyfracji.

 46. revers said

  Za prawde agencji ginie sie lub istnienie prawdy opatrzonej klauzula scislej niejawnosci, niedostepnosci w stylu pragraf 22, o czym przekonali sie swiadkowie ostaniej hucpy w Las Vegas.

  Znawcy tematu, niekoniecznie teorii spiskowej radza pierw przez Wiki leaks rozdmuchac prawde, co wiaze sie z tajemnica korespodencji, hiden IP, prywatne VPN, lub w mediach drugiego obiegu potem ewentualnie isc do quasi kriminalnej policji, ale z adwokatem, prywatna obstawa w zaleznosci od mozliwosci ochrony osobistej.

  Prawda szybko ginie wraz z smiercia nosiciela, zwanego tez czasami swiadek.

 47. revers said

  zbiorowe mordy na holistycznych lekarzach, i ich rodzinach …
  https://newsbook.pl/2017/11/14/zamordowano-holistyczna-lekarke-i-jej-rodzine/

Sorry, the comment form is closed at this time.