Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Imigranci z krajów islamskich już są w Polsce. Te dane przerażają.

Posted by Marucha w dniu 2017-11-12 (Niedziela)

Od 2014 roku polską opinią publiczną wstrząsają kolejne doniesienia na temat przymusowej relokacji tzw. uchodźców (będących według danych Frontex i Eurostat w 95% zwykłymi imigrantami ekonomicznymi). Kwoty przymusowej relokacji nakazanej przez władze Unii Europejskiej szacowane były wstępnie na kilka tysięcy, w kilka miesięcy wzrosły następnie do wysokości tysięcy kilkunastu.

Między innymi na fali niechęci Polaków do ich przyjmowania, wynikającej z obawy przed przestępczością, terroryzmem, islamizacją i innymi dobrodziejstwami „multikulti” zwyciężył PiS, jako partia obiecująca powstrzymanie nadchodzącego zagrożenia.

Po październiku 2015 roku Polacy odetchnęli z ulgą, ulicami Warszawy przeszedł kolejny Marsz Niepodległości pod hasłem „Polska Bastionem Europy”. Widmo islamizacji oddaliło się… pozornie.

Od pewnego czasu coraz więcej ludzi zauważa, szczególnie na ulicach dużych polskich miast pewną zmianę. W komentarzach na portalach typu ndie.pl, czy pod filmikami o tematyce islamizacji można przeczytać „jest ich coraz więcej”, „po Ursynowie chodzą grupkami po 3-5”, „zobaczcie co się dzieje na mieście”.

Dotychczasowe medialne obrazki z Francji, Niemiec czy Szwecji pokazujące grupki młodych, śniadych mężczyzn z małymi plecakami widzimy już i na naszych ulicach, choć w znacznie mniejszej ilości. Pewne jest jedynie to, że z roku na rok jest ich coraz więcej.

Kobiety w hidżabach z gromadkami dzieci stanowią już część krajobrazu w centrach handlowych Warszawy i Krakowa. Przechodząc w godzinach szczytu koło Urzędu do Spraw Cudzoziemców przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie, czujemy się jak na ulicach Paryża… I nie chodzi tu niestety tylko o wspaniałą architekturę kamienicy Kacperskich, czy Jana Łaskiego przy placu Unii Lubelskiej…

Tak, w naszym kraju postępuje multikulti.

Mimo, że widzimy to wszyscy, ciężko jest ten obraz jakoś przyswoić, czy właściwie zinterpretować. Przecież Rząd odmówił przyjmowania imigrantów… To na zachodzie osiedlają się muzułmanie… To do Niemiec maszerują „uchodźcy”… W Warszawie zawsze było dużo cudzoziemców… To pewnie turyści…

Wypierając w ogóle z umysłu możliwość tego, że nasz kraj może poddawać się dokładnie temu samemu procesowi co Zachód, ufni w zapewnienia Rządu i zadufani we własną narodową potęgę maszerując w kolejnych Marszach, pisząc komentarze, wstawiając obrazki z husarią na profilowe i śmiejąc z tego jak to Szwedzi, Niemcy i Francuzi niszczą swoje kraje, bezwolnie wtoczyliśmy się w te same koleiny.

Stojący w kolejkach z wnioskami o legalizację pobytu Turcy, Marokańczycy, Libijczycy, Kazachowie i Pakistańczycy nie są turystami. Są pierwszym krokiem procesu, który w zaawansowanym etapie możemy oglądać na Zachodzie.

Garść przerażających faktów

Wiosną tego roku Urząd do Spraw Cudzoziemców otworzył nowy portal.

https://migracje.gov.pl/

Można na nim obserwować ilość składanych wniosków o zezwolenie na pobyt z podziałem na województwa, wyszczególnieniem płci, wieku, kraju, oraz porównywać obecność imigrantów z ubiegłymi latami. Wszystkie informacje wyświetlają się w eleganckich tabelach, na mapach, a co najważniejsze, są codziennie aktualizowane.

Porównując obecność w Polsce imigrantów z krajów takich jak Afganistan, Iran, Irak, Egipt, Pakistan, czy Indie (gdzie mieszka ponad 130 mln wyznawców Mahometa) w roku 2013, czy 2014, oraz obecnie, na początek listopada 2017 (grafika) możemy wręcz dostać zawału…

https://migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/mapa/rok/2017/rok2/2014/kraj/AF,AL,DZ,SA,AM,AZ,DM,EG,ER,GH,IN,IQ,IR,JO,QA,KZ,KW,LY,MA,MR,NG,PK,SO,SD,SY,TJ,TN,TR,TM,UZ,AE/?x=0.3252&y=1.0104&level=1

Okazuje się ich ilość na koniec roku 2014 wynosząca dla Polski niecałe 12,5 tys. w chwili obecnej przekracza…. 28 tysięcy.

Oznacza to, że w niecałe trzy lata w Polsce osiedliło się ponad 15 tysięcy imigrantów z Afryki, oraz Bliskiego i Środowego Wschodu, co stanowi podwojenie ich ogólnej ilości. Dla przypomnienia, najwyższe kwoty relokacji o jakich była mowa sięgały 12 tysięcy… Polska przed niczym się nie broni.

Najbardziej dobitne są dane dotyczące Mazowsza, głównie Warszawy. W trzyletnim okresie obserwujemy wzrost z niecałych 4,5 tys. do prawie 14 tysięcy. W Stolicy Polski liczba ludzi z krajów islamskich, lub o znaczącej ilości wyznawców Mahometa wzrosła zatem trzykrotnie! (Sic!) Trzy razy w niecałe trzy lata. W chwili obecnej w Warszawie osiedla się już około 5 tys. ludzi z tych krajów rocznie.

Nie to jest jednak najgorsze. Najgorsza jest geometryczna niemalże tendencja wzrostu ilości nowych imigrantów z roku na rok. Na przykładzie Warszawy i Mazowsza:

Rok 2013- 4002
Rok 2014- 4388 (+386 nowych imigrantów)
Rok 2015- 5986 (+1598)
Rok 2016- 9316 (+3330)
Rok 2017- 13716 (+4400 tylko do listopada)

Choć może się to wydać absurdem, przy obecnej tendencji, Warszawa miastem o przewadze muzułmanów może stać się nie za dwieście lat, ale za dwie dekady. Pierwszy pełny procent osiągną oni już w przyszłym roku.

W tym momencie, wielu czytelników podniesie krzyk, że przecież to niemożliwe, że część z tych imigrantów to nie muzułmanie, że część to Hindusi… że oni chcą tutaj tylko pracować, że większość to zezwolenia na pobyt czasowy… Że w dalszym ciągu ich obecność nam nie zagraża…

Zestawmy zatem kilka faktów tylko z tego roku…

Styczeń: Okrzyki obrażające Polaków i próba gwałtu na Polce:
http://www.prawdaobiektywna.pl/polska/obywatel-niemiec-zatrzymany-w-warszawie-1124.html

Zabójstwo chłopaka w Ełku:
http://www.gk24.pl/polska-i-swiat/a/zabojstwo-w-elku-tunezyjczyk-i-algierczyk-z-zarzutem-zabojstwa-21letniego-daniela-zdjecia,11648616/

Czerwiec: Ośrodek w Górze Kalwarii:

http://wolnosc24.pl/2017/06/20/w-gorze-kalwarii-maja-dosc-awantur-uchodzcow-zadaja-likwidacji-osrodka-lub-zakwaterowania-chrzescijan/

Lipiec: Demolowanie kościoła i bitwa frakcji muzułmańskich:
https://ndie.pl/warszawa-iranczyk-dewastowal-kosciol-zostal-zatrzymany-policje/
http://niezalezna.pl/101638-awantura-muzulmanow-w-warszawskim-meczecie-interweniowala-policja

Sierpień: molestowanie nastolatki:
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Dwoch-Algierczykow-molestowalo-14-latke-n115283.html

Uzbrojony Palestyńczyk w środku Warszawy zaatakował policjanta:
http://www.dzienniknarodowy.pl/8069/warszawa-prokuratura-postawila-zarzuty-arabskiemu-/

Wrzesień: publiczne modły muzułmanów na Muranowie:
http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/170919106-Modlitwa-muzulmanow-na-ulicy-w-centrum-Warszawy-Stanislaw-Pieta-Deportowac.html

To nie są newsy ze Szwecji, to jest polska rzeczywistość.

Pierwsza molestowana na ulicy Polka, pierwszy zdemolowany kościół, pierwsza publiczna modlitwa muzułmanów.

Rok 2017 możemy nazwać pod tym względem przełomowym. Na własne oczy widzimy, że Państwo Polskie przestaje panować nad tym kto wjeżdża do naszego kraju. I jak widać na nic nie zda się tu pisanie kolejnych komentarzy w internecie, ani nawet zorganizowanie kolejnej pikiety.

Bo co pikieta obchodzi agencję pracy ściągającą na rower do UberEats kolejnego Pakistańczyka? Czy tę pikietę widzi pani z Urzędu ds. Cudzoziemców przeklepująca w komputerze dane kolejnego imigranta, który właśnie złożył wniosek o zezwolenie na pobyt? A może obrazek husarii na profilowym zatrzyma autobus przejeżdżający bez żadnej kontroli przez nieistniejącą realnie granicę polsko-niemiecką? Będąc w strefie Schengen, siłą rzeczy jesteśmy częścią chorego organizmu, z którego zakażenie powoli dociera i do naszych tkanek.

Mamy za granicą 2,5 mln młodych Polaków, powinniśmy myśleć jak ich ściągnąć do Polski i jak zwiększyć przyrost demograficzny w polskich rodzinach. Ściąganie w ich miejsce do Polski imigrantów z krajów skrajnie obcych kulturowo, czy wręcz wrogo nastawionych do cywilizacji europejskiej jest polityką samobójczą. Jeśli nie ma znaczenia, kto tutaj pracuje, byle tylko pracował, to może zrezygnujmy z własnej państwowości? Po co się męczyć? Jakie ma znaczenie, że pracujemy w kraju o nazwie Polska?

Mimo szumnych zapowiedzi powstrzymania multikulti, płynących nawet w ostatnich dniach z ust senatorów i ministrów, proces postępuje i trzeba temu przeciwdziałać. Przywrócenie kontroli na granicach, zaprzestanie wydawania wiz, skontrolowanie firm ściągających imigrantów do naszego kraju, wymagają jednak presji społecznej na rządzących i nagłośnienia tego problemu.

Przekazujcie dalej te informacje, piszcie petycje, rozmawiajcie, jeśli działacie w patriotycznych organizacjach nagłośnijcie w nich tę sprawę, jeśli macie dostęp do któregoś z polityków prawej strony przekażcie im… że multikulturalizacja i islamizacja Polski nie jest już mglistym zagrożeniem, tylko postępującym po cichu z dnia na dzień procesem i to jest ostatni moment, aby go przerwać.

Mamy prawo decydować kogo chcemy widzieć w naszym domu i jakim chcemy go pozostawić w spadku naszym dzieciom. Inaczej za 10-15 lat obudzimy się w kolejnym Malmö…

Warszawiak

Dane: https://migracje.gov.pl/
http://echointernetu.pl/

To wszystko nieprawda. Nie powinniśmy wierzyć własnym oczom, tylko temu, co mówi Koran oraz sami muzułmanie o sobie: że są pokojowi, że ich religia jest bezkonfliktowa, że ich kultura jest bardzo wysoka, że szanują wszystkich itp.
Admin

Komentarzy 35 to “Imigranci z krajów islamskich już są w Polsce. Te dane przerażają.”

 1. Jerzy said

  Dziwny jest ten polski strach przed islamem przy jednoczesnym braku odczuwania zagrożenia ze strony milionów żyjących w Polsce UPAińców. Tak jakby nie było żadnego ludobójstwa, roszczeń terytorialnych czy strachu przed odradzającym się banderyzmem.

 2. Kar said

  ..nie ma co panikowac, panie gajowy, bedzie dobrze. Nalezy posladki zasznurowac w ciup, i do przodu. Na osiedlu (w Polsce…) znam b. cierpliwego czlowieka, ktoremu jego mama (czyt. zona) przywlokla z niemieckich rajzow najpierw jedno murzyniatko, i zaraz potem szybko znikla..pozniej dostarczyla nastepne tez kolorowe.. Ale juz z innej branzy..i tak bylo cyklicznie w nastepnych latach; znikala/pojawiala sie wciaz z nowym kolorowym dobytkiem..Wszyscy dookola dziwili sie, dlaczego ten facet (niektorzy bezwiednie zwali go durny..durna styrana du*pa..) ma, az tak wyjatkowo anielska cierpliwosc,.. bo on, prosze pana, harowal-tyral w pocie czola i chowal czerede nie zwazajac na dzikie lajadaczenie sie mamy..Dzisiaj te dzieci sa juz duze/dorosle i on je b. kocha i nalezy mu sie za wszystko naj.. za to, ze nie wywali je z gniazda niczym kukulka..

  A co do sciagania przez rzad calych watach.., to juz inny przedzial gadania

 3. Re: 2 Kar…
  Jakie sa k…rwy w „rzondzie” takie mamy k…rwy w rodzinach…
  (nie mam na mysli tylko cielesne k…rwy, polityczne, prawnicze czy „mendy-ialne”…)

  Nie po to prawie 8 milonow Polakow (z czego conajmniej 5 – 8 tys. elit) zydowskie I polsko-jezyczne k…rwy wygonily z kraju, by bylo lepiej dla polskiej „gawiedzi”, ale po to, by polska gawiedz „zagospodarowac” jako „zasob ludzki” do utrzymywania tej talmudycznej mafii…

  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 4. Romanus Minutus said

  To wszystko wynika z dyrektyw unijnych. Kraje eurogulagu nie mogą prowadzić własnej polityki migracyjnej (azylowej też). TYLKO, POWTARZAM, TYLKO OPUSZCZENIE EUROGUŁAGU umożliwi odzyskanie kontroli nad zasiedlaniem Polski przez ukrów i muslimów.
  Nie istnieje innym sposób, aby to powstrzytmać.
  Dlatego plaszczak i reszta zdrajców z PO, PIS, Kukizów i innych sa zdrajcami bo o tym nie powiedza, lub tego niewiedza.

 5. Jerzy said

  Rzecz w tym, że muslimy wcale nie chcą do Polski. Nawet syryjscy chrześcijanie do nas nie chcą. Nagłaśnianie nieistniejącego problemu pt. „islamizacja Polski” to tylko i wyłącznie odwracanie uwagi od wielkiego zagrożenia jakim jest banderyzacja Polski.

  ——
  Nie chcą – a są…
  Sam widziałem.
  Admin

 6. Jerzy said

  Owszem są, ale podobno tylko w drodze na zachód, czyli tymczasowo. Natomiast znacznie więcej widuje się Hindusów (!) i Murzynów, nie wspominając o żydach czy UPAińcach, których jest zatrzęsienie w każdym polskim mieście.

  Niech jeden problem nie przesłania drugiego.
  Admin

 7. volviak19 said

  Pisałem wcześniej niedowiarkom, zapraszamy do Raszyna w zasadzie przedmieścia Warszawy, 20 tys.mieszkańców.
  Od 2 lat są tu i mieszkają, praktycznie nie ma takiej ulicy, by ich nie było
  W lokalach, gdzie były kiedyś hurtownie, jakieś sklepy, mają wynajmowane, ale też w pustostanach, gdzie nikt nie mieszka, o dziwo bardzo dużo opuszczonych jest w Raszynie domów, pewno sie powłamywali i siedzą tam.
  Ci przybysze to Pakistańczycy i Kurdowie , oczywiście sami faceci. Żadna policja ich nie sprawdza, chodzą grupkami po 4-5 osób. Jest też oczywiście wiele rodzin Hindusów, Turków a najwięcej Wietnamców, Ukraińcy też stanowią liczną grupę.

 8. Jerzy said

  Ostatnio rozmawiałem z grupą Irakijczyków z Kirkuku. Muzułmanie. Wszyscy byli w drodze do Niemiec. Polska w ogóle ich nie interesuje.

  ——
  Jasne, że ich nie interesuje.
  Nie interesuje ich ŻADEN kraj, w jakim się osiedlają.
  Nie interesują ich ani tamtejsze obyczaje, ani moralność, ani religia…
  No… może białe kobiety ich interesuja.
  Admin

 9. volviak19 said

  a Jerzy wciąż swoje (8) U nas są od 2 lat, nie zamierzają się wynosić i przyjechali z Niemiec, ja nie kwestionuję zagrożenia ukraińskiego, ale islamiści są takim samym zagrożeniem

 10. Jerzy said

  Wie Pan, z pewnością są jakieś siły, które chciałyby Polskę zislamizować na wzór państw skandynawskich (bo Francja czy Anglia to płaci za kolonializm), ale wydaje się to niemożliwe. Jest opór wewnętrzny, jest też i niechęć ze strony muzułmanów do Polski. Oczywiście co innego to Czeczeni, których na poważnie możemy się obawiać. Ale to zupełnie inna kwestia.

 11. ? said

  Re 3:
  Przeczytałem dziś taki komentarz w sieci:
  „Tylko głąb może mówić o kompetencjach kogokolwiek, głąb który wybrał na prezydenta 38 mln kraju elektryka po zawodowce ze średnią oceną dostateczny. Cudu nie ma jaki kraj tacy i kompetentni ludzie.”

 12. NyndrO said

  I jak to Pan interpretuje?

 13. Boydar said

  Czy byłoby właściwsze gdyby wybrał profesora Geremka ?

 14. Jerzy said

  Proszę też nie mylić muzułmanów z armią najemników i terrorystów udających muzułmanów, którym nie udało się obalić Asada, na gruzach Syrii i Iraku zbudować kalifatu, więc musieli wrócić do państw, z których przybyli, czyli głównie z państw UE które same ich wychowały i w interesie światowego syjonizmu wysłały na podbój Bliskiego Wschodu. Wcześniej te państwa ściągnęły do siebie i wykorzystały jako tanią siłę roboczą pokolenie ich ojców i dziadków, więc to anglosasi niech teraz płacą za lata taniego dobrobytu. Nas ten problem w takim stopniu nie dotyczy. Dlaczego nas to tak boli? Czy anglosasi przejmują się, że Polskę zalewają UPAińcy? Czy pomagają nam w zatrzymaniu odradzającego się banderyzmu?

 15. bez obłudy said

  Podbity narodek daje sobie chłopca do bicia podsuwać, bo ego mu rośnie a odwracać uwagę od likwidacji Państwa Polskiego, przekształcanego intensywnie w latyfundię zarządzaną poprzez olbrzymią już grupę współczesnych judenratów w postaci lawinowo rozrastających się rad, komisji, stowarzyszeń, fundacji, nie mówiąc już o pasożytach z isniejącycgh ośrodków władzy najrozmaitszego szczebla, również intensywnie rozbudowywanych.
  Nie tędy droga. Muzułmanie są tak samo szczuci na was, jak wy na nich.

  ——
  Mnie, k. mać, nie trzeba „szczuć”. Wystarczy, że mam oczy i uszy.
  Admin

 16. Jerzy said

  Oto dowód na moje słowa – wyznanie milicjanta z ISIS na temat swojego chlebodawcy. I już wiadomo kto stoi za islamizacją.

  https://friendsofsyria.wordpress.com/2017/11/12/captured-isis-fighter-blows-whistle-we-work-for-the-us-government/

 17. Marucha said

  Re 14:
  Panie Jurku, niech mi Pan powie – dlaczego te bandy dzikusów, terrorystów i ogólnie rzecz biorą kryminalistów rekrutuje się wyłącznie spośród muzułmanów?
  Co takiego jest w ich mentalności, w religii, w sposobie bycia?

 18. Re: 17 Marucha
  Alez Panie Gajowy, mozna by odwrocic pytanie: „Dlaczego polska gawiedz tak uparcie wybiera s…synow I kryminalistow by nas reprezentowac I sila rzeczy okradac???”…

  Czy mamy jakas „specyficzna” mentalnosc, ze kazdy sk….syn ktorego wybierzemy (pod partyjnym szyldem) okazuje sie zydem lub pol-zydem???…

  Z muzulmanami jest dokladnie to samo: sa uparci, zindoktrynowani (przez zydowskich „mesjaszy”) I ida na „calego” nie wiedzac o tym, ze to w syjonistycznym interesie…tylko i wylacznie…

  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 19. Jerzy said

  Panie Marucha,

  islam stał się dla syjonistycznego zachodu wygodnym narzędziem do wzmacniania własnej pozycji i powiększania strefy wpływów. Wszystko zaczęło się od czasów zimnej wojny i balansowania wpływów państw Układu Warszawskiego i RWPG na Bliskim Wschodzie. My jako blok wschodni dawaliśmy Arabom rozwój i edukację, syjonistyczny zachód kontrował to poprzez islamizowanie i cofanie w rozwoju (dosłownie do czasów Mahometa). Gdy my budowaliśmy w Syrii czy Iraku drogi, szkoły i szpitale, syjonistyczny zachód budował we Francji, Anglii czy Szwecji meczety i szkoły religijne dla radykalnych muzułmanów, w których za pomocą agentury imamów kształcił przyszłą armię religijnych najemników, którzy teraz wszystkie te drogi, szkoły i szpitale wysadzają w powietrze.

  Z drugiej strony poprzez różne zamachy „islam” stał się też świetnym sposobem na kontrolowanie zachodnich społeczeństw- poprzez wywoływanie strachu, uczucia zagrożenia i jednoczesne dokręcanie śruby bezpieczeństwa.

  Co mają do tego jacyś uczciwi muzułmanie, którzy żyją sobie gdzieś tam w Syrii czy Iraku i wcale im się nie chce wyruszać na tułaczkę w świat. Chcą tylko, ze okupanci wynieśli się od nich, by mogli wrócić do swojego spokojnego i normalnego życia.

  Wcale tu nie bronię islamu, nie jest to religia dla normalnego człowieka, ale ktoś tu tego dżina wypuścił z butelki, bo sam by nie wyszedł.

 20. revers said

  Islam, islamem a pod Reistagiem i Brama Brandemburska zainstalowano 3 pionowe autobusy z syrii, z Allepo po Al Nustrze i innych obcinaczy glow dzieciom, czy tam bialych helmow od prowokacji chemicznych.

  W Poczdamie od dawna juz stoi meczet i tak wlec islamsko-syjonistyczny postepuje dalej na wschod bez wzgledu na upodobania, konstytucje , czy prawka tubylcow. To meczet, to nowy kebab, to wpolny ekumenizm za lucyferka i lbtq.

 21. Marucha said

  Re 18:
  Jeżeli ktoś na mnie napuszcza wściekłego psa, to w pierwszym rzędzie zastrzelę psa, a dopiero potem zajmę się tym, kto go napuścił.

  Re 19:
  Widzę wiele słuszności w tym, co Pan powiedział. Ale – patrz Re 18.

 22. revers said

  Po za tym wsrod najemnikow ISIS mozna znalezc tylko 20-30% radykalnych islamistow, reszta to zbieranina z calego swiata, najemnicy, awanturnicy, obudzeni islamisci z zachodu ktorzy na chwile porzucili zachodni styl zycia, konsolki wojenno-strzelankowe by sprawdzic sie na placu boju gdzies w Syriii, czy Iraku pod scislym dowodztwem usraelitow i ich agentow, szkoleniach przez zachodnich instruktorow walki.

  Napor najemnikow trwa caly czas bo juz w 2010 roku na forum wprost mozna bylo spotkac koszernych werbownikow ktorzy szukali do mokrej roboty za 8k$ cyngli i deperatow za wasza WOLNOSC i nasza koszerna KASE.

  ——
  Wśród nachodźców za to są sami islamiści. Mało wśród nich osławionych inżynierów i lekarzy. W większości klienci socjalu i wymiaru sprawiedliwości.
  Admin

 23. Rafal Cz. said

  Jeden zamach islamistow w Polsce to dobry powod zeby przed nimi zamknac szczelnie granice. Nie czas teraz na gadanie o prawach czlowieka kiedy gina niewinni ludzie.

 24. Boydar said

  Co to znaczy „dobry powód” ? Czy Wyście ochu*jeli ? Żeby przewieźć przez granicę chomika trzeba mieć kupę papierów że jest zdrowy i zaszczepiony. Żeby przywieźć, zwłaszcza skądś gdzie jest cieplej, jeszcze więcej. Mam dalej mówić ?

  Mój znajomy nieco dalszy ostatnio złapał coś, co dohtorstwo określiło wirusem i że na pewno zjadł z owocem egzotycznym. No, z bananem, na przykład. A objawia się to to paraliżem częściowym. Człowiek widzi, ale powieki trzeba mu otworzyć ręcznie. I takie różne podobne.

 25. Marcin said

  Biorą już nas „na dwa baty” jakby ukraincy rady by mieli nie dać a przecież dadzą. O co chodzi?

 26. NyndrO said

  Panie Jasiu, jest Pan zwykłym skurwielem, co mogę Panu pięścią udowodnić.

 27. Marucha said

  Re 26:
  Ale do którego Jasia to – i za co?

 28. Boydar said

  Panie Nyndr0, uczciwy buddysta wszelkie niejasności interpretuje na korzyść podsądnego. Tu się nie da „po łebkach”.

 29. Joannus said

  Ad 1
  ”Dziwny jest ten polski strach przed islamem…”

  Dziwnym bardziej jest podejście Jerzego do islamu.

 30. Boydar said

  Pan Jerzy pierdoli ściemę, Panie Janie. I ustosunkowywanie się do tych stosunków jest dziecinną naiwnością. Pan Jerzy wysuwa na czoło (z ramienia ?) strach przed islamem. Czy to strach przed islamem, lub jego brak, łamie prawo obywateli RP do normalnego życia ? Nie, to prawo jest złamane i zgwałcone przez import wrogiego elementu w ilości NICZYM nie uzasadnionej. Do czego Polsce potrzebni byli/są kozojebcy ? Pytam do czego ! Ktoś to zaplanował, ktoś na to pozwolił, ktoś zrealizował. Teraz trzeba będzie posprzątać. Możemy bać się jedynie, że nie starczy wapna i zagrozi nam epidemia. Tu obawa jest w pełni uzasadniona.

 31. Komitet Obrony Gojów said

  Na kanale tworu o nazwie Fundacja Służby Rzeczypospolitej
  https://www.youtube.com/channel/UCh5HLglxpxuOTaV3mCdLi1w/videos?disable_polymer=1
  stręczą przyjmowanie nachodźców do obrzygu. Jest tam seria wystąpień z jakiejś konferencji, m.in. ohydne wystąpienie Nycza, który – powołując się na jakiegoś włoskiego przedmówcę i na „Polskę Jagiellońską” (nb. promowany przez środowiska okołoPiSowskie od kilku lat jagiellonizm to w rzeczywistości zawoalowany multikulturalizm) instruuje wręcz, w jaki sposób sprowadzać do Polski nachodźców z pominięciem pozwoleń rządowych i prawa:
  „Ale pytanie, jak długo można czekać [na zgodę rządu na otwarcie Polski dla imigracji]? Myślę, że niesłychanie ważną rzeczą byłoby to, co podsunął pan Maximiliano, profesor z Rzymu, żeby odwołać się do tego artykułu o wizach humanitarnych i jakby ograniczyć oczekiwanie od strony państwowej, rządu, do pewnego minimum, bo przecież my jeszcze, oprócz organizacji pozarządowych, oprócz Kościoła, mamy ogromny potencjał i to życzliwy potencjał – w samorządach. I ograniczając to oczekiwanie do minimum, bo się inaczej możemy nigdy nie doczekać, to podjąć to działanie właśnie w tej ścisłej współpracy: organizacje pozarządowe, Kościół katolicki, kościoły chrześcijańskie w Polsce, we współpracy z samorządami. I my, po tym spotkaniu, przynajmniej na poziomie Warszawy, chcemy w najbliższym czasie – w czerwcu [2017 r.] jeszcze – zorganizaować spotkania kilkunastu samorządów z tymi parafiami, które są na ich terenie, żeby pokazać możliwości tej współpracy także w zakresie uchodźców”.

  8-minutowa całość poniżej:

  Dla każdego, kto zdaje sobie sprawę z żydomasońskiego przewrotu w Kościele w latach 60. XX wieku, nie jest tajemnicą to, że prym wiodą w nim wilki w owczych skórach. Najgorzej jest, gdy ktoś nie wie, czym był Sobór Watykański II i po zetknięciu się z taką postawą (wręcz knowaniami) ws. nachodźców, jaką prezentuje Nycz i wielu innych księży posoborowia, po prostu zagniewa się na katolicyzm jako taki, nie szukając tradycjonalistycznej, przedsoborowej alternatywy.

 32. Pinxit said

  Ponad poltora miliarda muzulmanow na swiecie to niekoniecznie same ‚ajnsztajny’ – ale tez ponad poltora miliarda muzulmanow to nie sami przestepcy.

  Gdy chodzi o swiat chrzescijanski – tez mamy duzo do dyskutowania, bo ja na przyklad nie wiem jaka religie wyznaja Amerykanie, ze morduja i gwalca ludzi po calym swiecie. (W tym muzulmanskie kobiety i dzieci).

  Ale ktokowiek byl na lotnisku w Kuala Lumpur musi przyznac, ze jest to najnowoczesniejsze i i najlepiej zaprojektowane lotnisko na swiecie .
  Przepych i rozmach Dubaju podziwiaja najwieksi sceptycy i wrogowie islamu.
  W muzulmanskiej czesci Mumbaju ogladalem najpiekniejsza bilioteke. W Deli tez jest wspaniala biblioteka z ksiegozbiorem z calego swiata.
  To tylko w Polsce sie zamyka ksiegarnie, likwiduje Ossolineum.

  Najwiekszy wplyw na to co sie dzieje w Europie i w USA maja bardzo bogaci muzulmanie do ktorych NIKT – NIKT -NIKT nie ma pretensji! Media sie nie znecaja nad bogatymi Arabami, ktorzy wykupili ozne brytyjskie wyspy i palace.

  Katar jest juz wlascicielem 1/3 UK – naturalnie, ze Teresie May sie to nie podoba wiec probuja sklecic koalicje przeciwko Katarowi. Guzik zrobia.
  Teresa may juz tak zglupiala, ze oskarza Roje o manipulacje referendum dot. Brexit.

  Ta holota, ktora zydostwo razem ze szwedzka dama Barbara Spectre sprowadzaja do Europy zachowuje sie dokladnie tak, tak jak europejski margines.
  Turcy sa w Niemczech od dziesiatek lat – i nagle teraz sie nie asymiluja???
  Amerykanie i Polacy w Kosowie i Afganistanie tez sie nie asymiluja.

  Szwecji sie dostalo z tymi muzulmanami, bo Szwecja sie bardzo narazila zydom. Do tego uparcie rzady w Szwecji popieraja Palestyne, co jest nie do darowania- przekonala sie o tym Francja, Syria, Malezja.
  Pani Barbra Spectre zapowiedziala kilkanascie lat temu dokladnie polityke multi-kulti i role zydow w rozpieprzeniu Europy. Cala prasa w Szwecji obecnie nalezy do zydow. Nic dziwnego, ze maja Szwedzi problemy.

  Najazd Europy zapowiedzial tez znany nam George Soros, ktory zreszta przyznal sie, ze zdemolowal gospodarke Polski.
  Polska ma powazny klopot z emigracja ukrainska – te nam nie tylko meczetow nie beda budowac- zburza wszystko co mamy. Bo tez sa naslani na rozwalke Europy.
  Z ostatnich wiesci wynika, ze probuja sie syjonisci dorwac do Wegier.

  Dlatego zydy kaza nam opowiadac tylko o naslanej swoloczy islamskiej; nie mamy prawa nawet oddzielac ziarna od plew.
  A z ta asymilacja to ja mam powazny klopot: Anglicy w Indiach nigdy sie nie zasymilowali – jakos Indie pozostaja Indiami.
  Francuzi tez do konca nie ubili kultury polnocnej Afryki.

  Rozumiem tak:
  Gdyby Unia Europejska nie byla w zmowie z syjonem – nie byloby islamskiej (nie muzulmanskiej) inwazji na EUrope
  Gdyby Europie bardzo przeszkadzali islamisci – to wszystkich by dawno deportowali do wolnych panstw muzulmanskich w Europie: Kosowa, Bosni i Albanii. Ani muzulmanskie Kosowo ani Albania nie maja muzulmanskich najezdzcow. Czy to nie dziwne?
  Bogata Bosnia moglaby przyjac nawet milion muzulmanow.

  Gdyby Wielka Brytania nie byla w zmowie z syjonem – to Teresa May jeszcze jako minister od bezpieki – wspolpracowalaby z Wlochami, ktore kilkakrotnie proponowaly wspolprace. Co policja wloska zlapala znanego terroryste, ktory „podrozowal z Turcji do Anglii i z powrotem – to Teresa May kazala go przepuscic przez granice.
  Gdyby Unia Europejska rzeczywiscie chciala kontrolowac emigracje z bliskiego Wschodu – to wszystkie panstwa unijne zebralyby do kupy wywiad i powolaly sluzby bezpieczenstwa do kontroli emigracji.
  Unia nie jest zainteresowana rozwiazaniem problemu.
  najlepszy dowod, ze w oole sie nawet nie probuje wspolnego spotkania, koferencji, zjazdyu sluzb bezpieczenstwa panstw europejskich i przedstawicieli rzadow, zeby w ogole dyskutowac problem muzulmanskiej i ukrainskiej inwazji na Europe.
  Widac biadolenie i szukanie kozla ofiarnego jest czescia planu rozwalki Europy.

  W Anglii jest tajemnica poliszynela, ze gniazdo Churchilla, Manchester, trenuje islamskich terrorystow do Libii. Nazywaja sie nie bez powodu „Manchester Boys”. Jak kogos interesuje to moze sobie sprawdzic w sieci.

  No wiec najbardziej podejrzane jest to, ze w CALEJ UNii Europejskiej toleruje sie wszystkie przestepstwa Kosowa: Gwallty, handel kobietami, dziecmi, nerkami, bronia, narkotykami.

  Bo Kosowo to lepszy gatunek muzulmanow??

 33. Pinxit said

  Zgadlem. Poczekam na moderatora.

 34. zenek trąba said

  Nie usiłując bronić islamu (istnieje kilka islamów), należy zauważyć, ze obawa orzed islamem jest fałszywą flagą, bo islam atakuje inną sferę kultury niż afrykańska dzicz napływowa zwana biednymi uchodźcami. Dziki afrykańczyk, czarny czy siny, będzie obcinał głowy nie z uwagi na islam tylko z uwagi na swoje zezwierzęcenie. Najpierw dziki będzie niszczył fizycznie, potem muzułmanin będzie burzyc kościoły. Trailer do tego filmu juz wyświetlano w Serbii.

  Zapatrzeni w afrykę, nie traćmy z oczu tylnych drzwi, którymi wlewa sie inny żywioł, kto wie czy nie o wiele straszniejszy. Umrzemy świadomi.

 35. Pinxit said

  34
  Zenek Traba
  Islam jest jeden. Podrobek kilka.
  Tak jak w chrzescijanstwie mamy roznych takich co udaja chrzescijan, badaj Pismo Swiete i zbieraja skladki na kosciol. Jest pelno zydowskich przechrztow, ktorzy udaja chrzescijan ze wzgledow politycznych.
  Ja ciagle pytam w kolko i nikt mi nie chce odpowoedziec na pytanie:
  Dlaczego POPIERAMY, TOLERUJEMY, AKCEPTUJEMY bandyckie panstwo Kosowo, ktore jest centrum wszystkich zbrodni w EuropIe?
  Nie tylko szkola islamistow, gealca kobiety, hamdluja dziecmi i kobietami do burdeli, porywaja dzieci na nerki i handluja bronia i narkotykami.
  Przeciez to raj dla islamisow!
  Dlaczego nie deportujemy tych niechcianych emigrantow do Kosowa, Albanii czy Bosni??
  Mamy przeciez TRZY panstwa muzulmanskie w Europie.
  A moze to KFOR znczy sie polskie wojsko i amerykanska armia nie wpuszczaja islamistow do Kosowa?

Sorry, the comment form is closed at this time.