Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rodzina dziecka zamordowanego przez homoseksualnego przybranego ojca powiedziała, że ​​”dziewczynka nadal by żyła, gdyby nie pozbawiono ich opieki nad nią.”

Posted by Marucha w dniu 2017-11-13 (Poniedziałek)

Matthew Scully-Hicks został skazany na dożywocie za śmiertelne pobicie Elsie Scully-Hicks zaledwie dwa tygodnie po jej formalnej adopcji. Jak się okazało, dziecko ma kochającą biologiczną rodzinę, która walczyła o utrzymanie go przy sobie.

Pedał, którego powinno się żywcem zakopać w gnoju. Teraz będzie żył na koszt podatników… Żaden pedał nie jest normalny.

Maluch został odebrany klika dni po porodzie- tuż po śmierci matki, która nastąpiła w wyniku zażywania narkotyków. Dziewczynka zmarła w szpitalu w maju ubiegłego roku, po czterech dniach w śpiączce, w wyniku ciężkich obrażeń głowy.

Sian O’Brien- babcia Elsie – tuż po jej urodzeniu rozpoczęła postępowanie przed sądem rodzinnym, aby stać się prawnym opiekunem dziecka:

– Chciałam ją wychować w szczęśliwym, zdrowym i ciepłym środowisku rodzinnym. To prawo zostało mi odebrane, gdy pracownicy socjalni i sąd rodzinny zdecydowały, że nie będę w stanie sobie z tym poradzić -mówi kobieta.

– Cała rodzina każdego dnia jest odrętwiała z bólu i żyje w świadomości, że Shayla była kochana bezwarunkowo przez nas wszystkich i że gdyby nie została nam odebrana, nadal by żyła – kontynuowała O’Brien, przemawiając w imieniu rodziny.

Rodzina przez cały okres trwania procedur utrzymywała z dzieckiem ciągły kontakt.

-W sierpniu 2015 roku pracownicy socjalni nagle poinformowali nas, że musimy jak najszybciej zobaczyć się z Shaylą i pożegnać się, ponieważ znaleziono dla niej odpowiednią rodzinę adopcyjną. To był cios dla nas wszystkich – opowiada babcia maluszka.

Scully-Hicks została zabita przez mężczyznę-geja, który ją adoptował. Matthew Scully-Hick połamał jej żebra i nogi. Dziecko miało także pękniętą czaszkę. Swoją adoptowaną córkę określał jako „szatana w dziecięcym ciele”, a według zeznań sąsiadów krzyczał do niej: „zamknij się głupia, mała ku***”.

Gdy na skutek obrażeń dziewczynka zaczęła wymiotować krwią, stwierdził, że jego adoptowana córka „spadła ze schodów”. Morderca został skazany na dożywocie.

https://newsbook.pl

Czy jakaś odpowiedzialność spadła na te kurwy socjalne, które roszczą sobie prawo do rozbijania rodzin? Powinno się ich odstrzelić. 
Admin

Komentarzy 27 to “Rodzina dziecka zamordowanego przez homoseksualnego przybranego ojca powiedziała, że ​​”dziewczynka nadal by żyła, gdyby nie pozbawiono ich opieki nad nią.””

 1. lopek said

  Odbieranie dzieci rodzinom i dawanie ich potem na pastwę sodomitom – to rodzaj ofiary składanej szatanowi przez tych, których Jezus Chrystus określił kiedyś dziećmi diabła.

 2. Z.T. said

  Już się tam nim w pierdlu zajmą w miarę odpowiednio. Ale to nie wróci życia dziecku. Socjalnych kurwr odstrzelic sie nie da bo na cąłym swiecie nie ma tyle amunicji. Czyżby Złemu miało się udac w którejś tam dogrywce?

 3. Boydar said

  „Socjalna qurwa” … jako określenie na mordercę małego dziecka … czy z Panem (2) jest na pewno all right ?

  ——
  Nieporozumienie. Chodzi o pracowników socjalnych.
  Admin

 4. rycho08 said

  Panie Boydarze, – czytajmy uważnie, nie po łepkach! 🙂

 5. revers said

  a jak pan mysli p. Boydar? bo mi juz brak slownikow bliskoznacznych po tym jak wielka policja europejska, skonczywszy na Interpolu wlamala sie do wynajmowanego legalnie lokalu w centrum wielkiego europejskiego miasta i zniszczyla na cienkiej chinskiej bibulce drukowane slowniki w tym wlasnie slowniki Stanislawskiego Polsko-Angielskie, ze All Right nie przetlumacze, czy terroryzm imidiate, papieru o ktorym Gutenberg i jego bankstersi, pisaciele zachodni i drukarze baksow z FED-u, a takze wielebni i mysliciele z KUL i po KIL moga tylko w swoich toaletach znalezc..

 6. Marucha said

  Nie wiem, jakie są obyczaje w amerykańskich więzieniach. W polskich by chyba długo nie pożył…

 7. Boydar said

  A więc nie „socjalna” tylko „socjopatyczna”. Warto było w owo „nieporozumienie” popaść.

  ——
  Pracownik socjalu to niekoniecznie socjopata.
  Admin

 8. Kar said

  ..duzo tych odpadow socjalnych-degeneratow laduje w miejscu pracy, w ktorym nie maja odpowiednich predyspozycji zawodowych..to sa mentalne odrzuty z ambicjami gliny-policjanta..”I wanna be a cop”..Za mlodu naogladal/a sie filmow w nastepstwie czego pozniej chcial pilnie do policji..a tam odpadl odsiew z roznych powodow znajdujac cieply transfer pod dachem socjalu

 9. Boydar said

  Niekoniecznie ? To jak by go mieli przyjąć do tej roboty ? Przecież normalny nie podpisze wyroku na dziecko. A co, nie wiedzieli komu dają je „opiekę” ? Znaczy się nie dość że pier*dolnięci to jeszcze debile.

  Już w Norymberdze słychać było – „ja tylko wykonywałem rozkazy …”

 10. Admin napisał:
  „Czy jakaś odpowiedzialność spadła na te kurwy socjalne, które roszczą sobie prawo do rozbijania rodzin? Powinno się ich odstrzelić.”

  To nie precyzyjny strzał. Socjalne k… wykonywały swoje obowiązki wynikające z przepisów. Jednak inne k… takie przepisy ustanowiły i umożliwiły proceder adopcji przez pederastów. To te k…, k… tworzące cały system żydo-liberalny należy eliminować.

  ——
  Oczywiście nie miałem na myśli bezpośrednich wykonawców, choć to też k..wy.
  Admin

 11. revers said

  A wracajac do wlasnego podworka, wczoraj wracalem po 10 kilometrowym marszo-spaceru, po pozostalosciach w ruinie szwedzkich mlynach by typowo policyjny przypadek nie spotkac, patrol policyjny, czesciowo po cywilnemu byl wyjatkowo zajetym interwcja w rodzinie, gdy 50 metrow dalej za zaroznikiem w Zabce jumaki obrabiali sklep na chorego po zawale lub na padaczke.

  Cos za cos, nikt nie wspomni przy okazji o ostanim porwaniu w nocy w Hamburgu dzieciakow z rodziny polskiej przez aktywistki niemieckich zielonych w ktorych o zgroza coraz wiecej dewiatow i zielonych faszystow od gendrow przesiaduje i ich losie, a bylo ich dwoje i to w obecnosci stratowanej babci.

 12. Marucha said

  Kiedyś odsuwano pederastów od wielu funkcji zawodowych i społecznych.
  Wiedziano bowiem, że są to osoby zwichnięte psychicznie, niestabilne, na których nie można polegać i którym nieraz odbija z zupełnie nieoczekiwanej strony.
  Ja nie znałem osobiście zbyt wielu pedałów, bo ich unikałem. Ale z tych, z którymi miałem nieprzyjemność się zetknąć, ŻADEN nie był całkiem normalny.

 13. AlexSailor said

  1. „Czy jakaś odpowiedzialność spadła na te kurwy socjalne, które roszczą sobie prawo do rozbijania rodzin? Powinno się ich odstrzelić.
  Admin”

  „„Socjalna qurwa” … jako określenie na mordercę małego dziecka … czy z Panem (2) jest na pewno all right ?

  ——
  Nieporozumienie. Chodzi o pracowników socjalnych.
  Admin”

  To są wspólnicy w morderstwie dziecka, więc określenie jest zbyt słabe.
  Nawet ten zbrodniczy zboczeniec ponosi mniejszą winę, bo to tak, jakby psu dać
  do pilnowania 5 kg schabu i mieć mu za złe, że zżarł.
  Ci, którzy odebrali dziecko rodzinie i dali zboczeńcowi są prawdziwymi mordercami.

  2. „Nie wiem, jakie są obyczaje w amerykańskich więzieniach. W polskich by chyba długo nie pożył…”

  Nie jest dobrze, jak sprawiedliwość wymierzają więźniowie.
  To jest patologia, tak jak brak kary śmierci (publicznej oczywiście).

  3. „Niekoniecznie ? To jak by go mieli przyjąć do tej roboty ? Przecież normalny nie podpisze wyroku na dziecko. A co, nie wiedzieli komu dają je „opiekę” ? Znaczy się nie dość że pier*dolnięci to jeszcze debile.

  Już w Norymberdze słychać było – „ja tylko wykonywałem rozkazy …””

  Dokładnie tak Panie @Boydar i @Marucha.

  4. „To nie precyzyjny strzał. Socjalne k… wykonywały swoje obowiązki wynikające z przepisów. ”

  Tak jak niemieckie bydło na Pawiaku i innych katowniach Gestapo, tak jak prowadzący ludzi do dołów i strzelający do nich w ramach mordowania polskiej inteligencji na Pomorzu i Śląsku w 1939r.

 14. hulsz said

  Ad.Marucha Pedał, którego powinno się żywcem zakopać w gnoju.Nie Pan sie nie martwi jego wiezienni kumple porzadnie go wyseksuja i zamienia mu zycie w pieklo.

 15. www said

  może w więzieniu więźniowie wymierzą sprawiedliwość

 16. hulsz said

  ad.12 Moje natomiast blizsze kontakty z PD konczyly sie na odleglosci rownej zasiegowi moich ramian wliczajac oczywiscie piesci.

 17. Carlos said

  Panie Hulsz ! To co zrobia mu koledzy z pod celi, pedalowi sprawi przyjemnosc, a pan mowi, ze zamienia mu zycie w pieklo.

 18. PISKORZ said

  re 2 Jedyna „pociecha”. że ma ścierwo dożywocie..!! Ps Co takie bydlę myślało, że ujdzie mu to na sucho..?!

 19. Voodoosch said

  Musze sprostowac. Sytuacja wydarzyla sie w Walii, niedaleko Cardiff, a nie w Stanach.
  Uwazam kare smierci za zbyt niski wyrok do tego typu zbrodni. Pare tygodni w celi i bezbolesny zaszczyk – to ma byc kara? Pfffffffffff.
  Ciezkie roboty spoleczne (zakaz rozmawiania z innymi wykonujacymi wyrok) do konca zycia (pieniazki oczywiscie na cele spoleczne). Nie cela, a lochy. Cela moze byc dla zlodzieja, lub oszusta.
  Jedzenie – bez smaku ale ze wszystkimi witaminami, zeby skur**el nie zachorowal i mogl pracowac. Do picia, tylko woda. Loch przyozdobiony w usmiech tej dziewczynki i z glosnika powinien byc puszczany jej smiech. Mysle ze 14-16 godzin pracy na dobe do konca zycia byloby korzystne dla spoleczenstwa. Koszt utrzymania takiego osobnika bylby minimalny, a profit z jego pracy na pewno duzo wiekszy. Podobnie z tymi, ktorzy sa odpowiedzialni za to morderstwo (socjale).

 20. hulsz said

  ad.17 Spoko maja tam swoje sposoby zeby przyjemnie nie bylo.

 21. ZT said

  Słabą ma Pan wyobraźnię, panie Voodoosch. Ja bym panu powiedział, co go tam czeka, ale nie na Gajówce.

 22. Boydar said

  Można ? Moooożna.

  http://www.dziennikwschodni.pl/kraj-swiat/dzieci-skladaly-falszywe-donosy-na-swoich-rodzicow-siedza-w-wiezieniu-od-9-lat-wiezienia,n,1000208401.html

 23. maniek said

  …moze sie naraze komus – ale ten temat temat – to pryszcz…

  „towary” – do wziecia…we wszystkich opcjach – po prostu masowka – NA CALYM SWIECIE…

  https://www.thepeopleimage.com/samples/tru/

 24. ojojoj said

  W wiezieniu nic go nie czeka. Najwyzej przyjemnosci. Nie poszedl siedziec za pedofilie.

  A poza tym jakie jest dozywocie w Angli?

  Slyszalem ze w Norwegi to mniej niz 20 lat. Moze niedlugo wyjdzie Breivik i zrobi porządek.

 25. Boydar said

  A ja słyszałem „za Hitlera to był porządek”

 26. global33 said

  Nasza biernos ,naiwnosc , wiara w niebiosa w ONZ …w UNECO i dziesiatki innych tak zwanych globalistycznych i tak zwanych miedzynarodowych organizacji 😂doprowadzilo do tego ze biblijna sodoma i gomora …..w poruwnaniu do obecnej ” demokracji” i wartosci cyvilizacji Lacinskiej to…… w Sodomnie i gomorze Bog okazal swoja boska Moc 🤤🤤 i surowo pokaral !😲🤓🤐 a teraz ? Bog jest bezradny i bezsilny na te zbrodne 😣☹😟

 27. Marcin said

  Te zboczone pojeby są uprzywilejowane i tak są przez ten kurewski system traktowane. Odbiegając od tematu tej tragedii w wielkiej Brytanii nauczyciel matematyki został zawieszony po tym jak powiedział do swoich uczennic „dobra robota dziewczyny!” i nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby w tej grupie nie znalazł się transpojeb lub pojeba ,która utożsamia się z chłopem.

  http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/maths-teacher-suspended-after-saying-11511826

  Już został zmuszony do publicznego biczowania się, tłumaczenia,że to przez przypadek a jego kariera wisi na włosku bo w tym popieprzonym kraju dostaje się łatkę pojebofoba na całe życie. Tak się niszczy ludzi.

Sorry, the comment form is closed at this time.