Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

To nie my, to Żydzi i ubecy

Posted by Marucha w dniu 2017-11-13 (Poniedziałek)

Polacy są narodem wspaniałym – mądrym, walecznym, wierzącym w Boga. Kto by miał w tym względzie jakieś wątpliwości, jest Żydem, ubekiem i w ogólności nikczemnym łajdakiem. A przynajmniej paskudnym defetystą.

Większość Polaków zupełnie nie zna podstaw swej wiary, nie rozumie o co w ogóle chodzi z tym „Zbawieniem”, co to jest Trójca Święta i ile właściwie jest tych Przykazań. Łyka bez zastanowienia brednie serwowane przez Bergoglio. … Ale to przecież nie mogą być prawdziwi Polacy, to na pewno jacyś frankiści czy inni przebierańcy.

Polacy nienawidzą Rosji, pogardzają Rosjanami i oczekują lada chwila najazdu na nasz kraj. Mają ku temu podstawy: napaść Rosji na Gruzję, krwawe odbicie odwiecznie ukraińskiego Krymu (tysiące ofiar, o których się nie mówi), brutalne podbicie Czeczenii, nieustanne wkraczanie wojsk rosyjskich na ukochaną Ukrainę, czy – ostatnio – napaść na syryjską umiarkowaną opozycję. To są fakty…  ale zaraz, zaraz, to przecież nie Polacy, tylko tacy robiący za Polaków. Prawdziwi Polacy pragną wszak dobrosąsiedzkich stosunków z Rosją!

Polacy kochają Amerykę. Do tego stopnia, że gdy wojska amerykańskie rozpoczęły okupację naszej ziemi, posrali się ze szczęścia i do tej pory nie mogą sobie doprać kalesonów… no nie, znowu mi się coś popieprzyło. To nie Polacy, to przecież Żydzi. Dla prawdziwego Polaka obecność obcej armii w granicach państwa (w dodatku wyłączonej spod polskiego prawa) – to hańba i dowód na zniewolenie.

Polacy popierali każdą bandycką napaść USA na suwerenne kraje. Rozwalenie Jugosławii (przy wybitnym współudziale naszych innych przyjaciół, Niemców), bombardowania bezbronnej Serbii, zniszczenie Iraku, zniszczenie Libii… Święcie wierzyli w czystki etniczne na pokojowych muzułmanach w Bośni. Popierali powstanie państwa „Kosowo”… ech, to przecież nie byli Polacy, to jakieś pseudopolactwo, żydokomuna i masoneria!

Polacy widzą w Korei Północnej zagrożenie dla świata, choć kraj ten na nikogo nie napadł i chce tylko jednego – aby dać mu święty spokój i nie pouczać, co dla niego dobre. Ale czy to aby Polacy? Chyba nie. To znowu jacyś przebierańcy, podszywający się pod Polaków.

Dopiero co odbył się Marsz Niepodległości. Zależnie od tego, kto liczył, brało w nim udział 60 do 120 tysięcy osób. Patriotów.

Wśród tych kilkudziesięciu tysięcy nie znalazł się ani jeden człowiek protestujący przeciwko bezprawnemu i bezpodstawnemu trzymaniu Mateusza Piskorskiego w areszcie. Ani jeden transparent „Uwolnić Piskorskiego!”…

Wniosek może być tylko jeden: w Marszu Niepodległości nie brał udziału ani jeden Polak. Sami Żydzi, ubecy, masoneria i agenci obcych wywiadów.

Gajowy Marucha

 

 

Komentarze 54 to “To nie my, to Żydzi i ubecy”

 1. też przegrany said

  Trafne uwagi, Marucha. Czemu takiej potrzeby zawczasu nie zasugerowałeś?

  ——
  Trzeba czytać gajówkę bardziej uważnie.
  A żadnej potrzeby nie sugerowałem, tylko opisałem stan faktyczny, jak go widzę.
  Admin

 2. Lily said

  Panie Marucha,ta obojetnosc wobec dr. Mateusza Piskorskiego jest trudna do
  zniesienia. W III.R.P z etnicznym Polakiem
  mozna zrobic wszystko.Wlasciciel Torunia,
  tez nie pisnie w tej sprawie.Nie chce sie
  Naczelnikowi narazic,bo sie pogniewa i
  odetnie zrodlo doplywu.

 3. Boydar said

  Panie Gajowy …

  Ja za Piskorskim nie przepadam, co deklarowałem wielokrotnie. Deklarowałem również swój sprzeciw wobec obowiązującego prawa (lewa). Z czego jasno wynika, że jestem stanowczo na nie, wobec przetrzymywania KOGOKOLWIEK bez wyroku w nieskończoność. Tą kwestię uważam za wyjaśnioną.

  A teraz druga. Dlaczego podnoszą się głosy (oprócz Pańskiego dość rzadkie) za uwolnieniem Piskorskiego a brak takowych za uchyleniem nieludzkich przepisów ?

  I trzecia. Kto na Marszu rozdawał uczestnikom transparenty ?

 4. Jerzy said

  Kiedyś mówiło się, ze Polska jest najwierniejszym sojusznikiem USA, chociaż było to tylko na papierze. Z tej pozycji spadliśmy znacznie niżej, stając się wasalem Kijowa. Teraz jesteśmy najwierniejszym „sojusznikiem” Ukrainy, chociaż też jest to tylko na papierze. Banderowcy mogą wjeżdżać do Polski kiedy chcą, manifestować swoje faszystowskie poglądy jak chcą, natomiast Polacy nic nie mogą na Ukrainie, nawet wygrzebać i godnie pochować kości swoich przodków.

  Nawet w święto odzyskania przez Polskę niepodległości Kijów pokazuje światu kto rządzi Warszawą. Wystarczy jeden telefon od zwykłego urzędnika ukraińskiego (Wiatrowycza), a Warszawa grzecznie usuwa Birczę z tablic na Grobie Nieznanego Żołnierza. Proszę zauważyć, ze Polską trzęsą nie ukraińscy politycy, a zwykli urzędnicy niższego szczebla. Czy można niżej upaść?

 5. Marucha said

  Re 3:
  Panie Boydar, to nie przepisy wsadzają ludzi bez sądu do więzienia. To nie przepisy biją więźniów. To nie przepisy przemawiają przez „prokuratorkę” głosem kretynki.
  Przepisy, ustawy, prawa mogą być jak najlepsze. A jak trzeba, to je się złamie. I co im Pan zrobisz?

  PS. Transparent można sobie zrobić samemu, co udowodnił choćby jakiś starszy facet nosząc „Ręce precz od mojej macicy”.

 6. Boydar said

  Panie Gajowy …

  „… Przepisy, ustawy, prawa mogą być jak najlepsze …”

  Mogą; tym czasem są jak najgorsze. I tego bym zaczął. Szkoda że Brunon kibluje, on znał się na rzeczy, choć nie na ludziach. Naukowiec cholerny …

 7. Lily said

  Re 5;Marucha
  Panie Marucha,czy ten osobnik jest obojniakiem?.W medycynie,ma to swoja nazwe.

 8. Marucha said

  Re 7:
  Nie. Jest zwykłym, pożytecznym durniem.

 9. Marucha said

  Re 6:
  Żadne zmiany prawne nic nie zmienią, dopóki prawo jest interpretowane przez koczowniczych prawników.

  Co powiedziawszy nie twierdzę, iż trzeba prawo pozostawić takim, jakie jest. Ale tu mamy tyle do gadania, co Żyd za okupacji.

 10. Boydar said

  Biedny Żyd …

  ——
  Jeśli Pan woli, to „mamy tyle do gadania, co Polak w Judeopolonii”.
  Admin

 11. Boydar said

  Chwilowo już nic nie wolę. Łańcuch przyczyn i skutków na którego końcu wisimy, jest za długi, żeby się wspiąć i naprawić błędy przodków. Widać konsekwencję muszą być poniesione do samego końca. Zgadzam się na to, gdyż Amicus Plato, sed magis amica veritas. Trzeba umieć godnie zdechnąć, godność to jedyne czego nikt nie jest w stanie mi odebrać, mógłbym ją tylko porzucić. Ale nie umiem.

 12. ibrahim ibn jakub said

  Pokuszę się o kilka uwag wobec Waszmości P. Gajowego:

  „Polacy są narodem wspaniałym – mądrym, walecznym, wierzącym w Boga. Kto by miał w tym względzie jakieś wątpliwości, jest Żydem, ubekiem i w ogólności nikczemnym łajdakiem. A przynajmniej paskudnym defetystą.”

  Pełna zgoda.

  „Większość Polaków zupełnie nie zna podstaw swej wiary, nie rozumie o co w ogóle chodzi z tym „Zbawieniem”, co to jest Trójca Święta i ile właściwie jest tych Przykazań. Łyka bez zastanowienia brednie serwowane przez Bergoglio”.

  Tak, większość. Zauważ jednakowoż Waćpan , iż coraz więcej młodego pokolenia przejrzewa na swe zaropiałe jeszcze zachodnim jadem ślepia, po czem zaczyna deliberować, po swojemu rozumując zagadnienia tak doczesne jak duchowe.

  „Polacy nienawidzą Rosji, pogardzają Rosjanami”.

  Azaliż w tem temacie nie mogę się zgodzić z Waćpanem. Polacy kochają Rosjan jak braci. Nienawidzą władzy radzieckiej, a nie Narodu Rosyjskiego, który prawie, że wyginął już pod butem rządzących oprawców. I nie jest błędem mowa o władzy radzieckiej, bo rosyjska władza został wymordowana przez żydo-bolszewię w 1917 i do dziś jej nie uświadczysz. Zresztą tak samo nienawidzą zrakowaciałej władzy żydowskiej polsko-języcznej zakotwiczonej w Warszawskiej wiosce na granicy rusko-niemieckich wpływów służb specjalnych.

  „napaść Rosji na Gruzję, krwawe odbicie odwiecznie ukraińskiego Krymu (tysiące ofiar, o których się nie mówi), brutalne podbicie Czeczenii, nieustanne wkraczanie wojsk rosyjskich na ukochaną Ukrainę, czy – ostatnio – napaść na syryjską umiarkowaną opozycję. ”

  Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę (czytaj: Rosję).

  „Polacy kochają Amerykę. ”
  A nie prawda. 🙂 Tak samo kochają gazetę wyborczą i izrael.

  „Do tego stopnia, że gdy wojska amerykańskie rozpoczęły okupację naszej ziemi, posrali się ze szczęścia”

  No nie Waszmości. W niektórych miastach podczas „uroczystego” wkraczania okupanta juesej delegacja społeczeństwa Polskiego bardziej zorientowanego w „gruncie” rzeczy, krzyczała ,żeby się jankesi wynosili spowrotem (qrwa nigdy nie wiem jak się pisze „z powrotem”). Zgodnie jednak z Waćpana teorią to niestety jest ta mądrzejsza mniejszość, która obecnie kupuje sobie na lewo broń i amunicję, na wszelki słuczaj.

  „Polacy popierali każdą bandycką napaść USA na suwerenne kraje. Rozwalenie Jugosławii (przy wybitnym współudziale naszych innych przyjaciół, Niemców), bombardowania bezbronnej Serbii, zniszczenie Iraku, zniszczenie Libii… Święcie wierzyli w czystki etniczne na pokojowych muzułmanach w Bośni. Popierali powstanie państwa „Kosowo”… ech, to przecież nie byli Polacy, to jakieś pseudopolactwo, żydokomuna i masoneria!”

  I znów muszę się uśmiechnąć do Waćpana. Otóż dokładnie tak właśnie jest. No przynajmniej tak piszą w szwabskich gazetach dla Polaków i tak „mówiom” w wielu prawdomównych kanałach tv gadajonce głowy z tytłamy nałukowymy.

  „Dopiero co odbył się Marsz Niepodległości. Zależnie od tego, kto liczył, brało w nim udział 60 do 120 tysięcy osób. Patriotów.
  Wśród tych kilkudziesięciu tysięcy nie znalazł się ani jeden człowiek protestujący przeciwko bezprawnemu i bezpodstawnemu trzymaniu Mateusza Piskorskiego w areszcie. Ani jeden transparent „Uwolnić Piskorskiego!”…”

  I to jest właśnie ta otwierająca ślepia, niedowidząca jeszcze od szwabsko-żydowskiego jadu, mniejszość. A Pan Mateusz Piskorski?. No cóż, gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. A bo to on jeden był i ostatni będzie? W tej wojnie służb specjalnych które rządzą Rzeczypospolitą od kilku dziesiątek wiosen?

 13. Joannus said

  Zdaje się iż zapominamy kto zawładnął światem. Komu służy prawo w demokratycznym świecie, będące narzędziem władzy.
  Proponuję posłuchać Pana Krajskiego, kto kieruje masonami

 14. Marek said

  Jeśli przyjmiemy, że warunkiem sine qua non niepodległości jest suwerenna gospodarka, to musimy dojść do wniosku, że państwo polskie nie jest suwerenne, gdyż nie posiada w swoich rękach podstawowego atrybutu – suwerennego pieniądza. Pieniądz w Polsce jest bowiem kreowany prawie w całości przez komercyjne banki w postaci oprocentowanego długu. NBP spełnia w praktyce funkcję państwowego bankomatu dla banków, które tworzą pieniądz w postaci bezgotówkowej. Z tego powodu istnieje tzw. luka nabywcza wynosząca 40% PKB, co oznacza, że Polacy muszą się zadłużać, żeby skonsumować owoce własnej pracy. Skazuje to nas na finansową przemoc i niewolnictwo. Długi w tym systemie mają to do siebie, że mogą tylko rosnąć. Z roku na rok pogłębia się zadłużenie polskich rodzin, firm i państwa (łącznie ok. trzykrotność PKB). Coroczny koszt dla społeczeństwa używania transfuzyjnego (obcego) pieniądza jest szacowany na 150 – 200 mld zł, co stanowi kilkukrotność dziury budżetowej i prawie dziesięciokrotność wartości zadłużeniowego programu 500+. To jest cicha wojna wypowiedziana narodowi. A skutki społeczne są dramatyczne: ponad 7 tys. samobójstw rocznie (dwukrotność ofiar wypadków drogowych; liczba porównywalna do ofiar wojny na Ukrainie), 12 mln spraw komorniczych (na 16 mln zatrudnionych), 2,5 mln emigracja.We
  współczesnym świecie toczy się permanentna wojna ekonomiczna. Jej orężem jest dług, a Polska jest jego ofiarą. Naszym przeciwnikiem są zaś korporacje międzynarodowe, które go tworzą. Ta lichwiarska międzynarodówka trzyma nas za gardło i sączy z nas krew, ale tak, żeby nie zabić, żeby pasożyt mógł się żywić, wysysając siły żywotne organizmu. To zjawisko dotyczy każdej sfery życia zbiorowego, zatruwa każdą tkankę. W tym kontekście trzeba powiedzieć, że największym sukcesem wrogów Polski w ostatnich latach jest narzucenie tonu dyskursu publicznego, w którym temat pieniądza jest objęty swoistym tabu. Media są natomiast przepełnione informacjami nieistotnymi i sporami pozornymi, które odwracają uwagę odbiorców i dezorganizują skierowanie energii społecznej ku pozytywnym zmianom.
  Dlatego trzeba ponieść na sztandarach hasło suwerennego pieniądza narodowego. Trzeba zmienić art. 220 Konstytucji, skazujący rząd na zadłużanie się w komercyjnych bankach i art. 4 Ustawy o NBP, zawężający prerogatywy banku centralnego do emisji gotówki.
  Nie ma i nie będzie wolnej, sprawiedliwej i niepodległej Polski bez suwerennego pieniądza!
  Opracował: Piotr Robert Jankowski
  Narodowy Instytutu Studiów Strategicznych

 15. ibrahim ibn jakub said

  Niech Wszechmogący da Panu odwagę, siłę i zdrowie Panie Marku, bo rozum już Pan ma.

 16. guła said

  ad #4
  .http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isakowicz-zaleski/blogi/news-usunieto-obroncow-birczy-z-grobu-nieznanego-zolnierza-zenada,nId,2464149

 17. global33 said

  Z tego wynika ze ….😁 ze zniszczenie calego niemal ekosystemu ziemskiegi.permamentnych rewolucji , ciaglych wojen , trucizn sypanych z powietrza,trujacych szczepionek zatrutej chemikaljami sprywatyzowanej wody i powietrza🤤 winny jesttylko i 😂wylacznie🤣😆 jakis tam z kosmosu !! Niewidzialny 😃😄😅 diabelek 😀 moze nawet djabel Boruta ! No i co ? Nie lyso tym co to podejrzewali masonow.iluminatow ,fabianow ,bolszewikow ,

  ——-
  Pan trochę obok tematu skomentował, jakby nie całkiem zrozumiał przesłanie…
  Admin

 18. Boydar said

  Panie Guła, operacja musiała przygotowana znacznie wcześniej, znacznie przed pierwszym zawieszeniem. Takiej tablicy nie da rady przez noc. To znaczy podobno da, ale …

 19. Punkt said

  Marucha opisał nas takimi, jacy jesteśmy, my naród wiecznie pokrzywdzony. Próżny i głupi po prostu, często z frajerskiej chciwości. Nie u przodków szukać win, cofnąć się do 1980 roku, do Porozumień Sierpniowych i tego, co się po nich działo. Zamiast ewolucji nastąpiła rewolucja przeciw sobie samym.
  A Mateusz Piskorski? Naśladowanie poprzez jednego karakana drugiego karakana, tego samozwańczego marszala, niemotę w wojskowości
  i tchórza, jak przyszło czoła stawić tym, co go za ruchawki na zlecenie gnali, za to w mściwości nad lepszymi pierwszego z tą jego Bierezą.

 20. Maverick said

  Polską rządzą podstawiane Polakom kundelki kabały a plany mają znacznie większe dla nich Polska to tylko pionek. https://www.youtube.com/watch?v=ZZfiOmcipoI

 21. Maverick said

  ponownie załączam video z planami lucyferiańskiej kabały.

 22. Joannus said

  Ad 19
  Punkt ma dobry punkt widzenia

 23. guła said

  Takie cóś już nie robi się w technologii Jana Himilsbacha. Proszę mi wierzyć, panie Boydar, da radę.

 24. Boydar said

  Może mieć Pan Guła rację, trochę spróchniały jestem. Ale i tak myślę, że scenariusz był wydrukowany.

 25. Premizlaus said

  Re 21:
  Co ten kapeluszowy pasożyt tam bełkocze pod nosem o upadku wiary w Pana Jezusa? Chyba chce w mordę!

  Biały człowiek powinien pracować trzy godziny dziennie. Przecież Bóg po to stworzył inne rasy – Żydów, Cyganów, aby pracowały za niego…
  Andrzej Sapkowski

 26. zenek trąba said

  Wydaje sie że ten dziadek z macicą to mało zakamuflowane szyderstwo z tych bab co nie mają szans na …… a co dopiero na dziecko. Zbyt poważnie wygląda, aby to było na serio.

 27. Pinxit said

  Najpiekniejszy tekst w calej gajowce.
  Gajowemu naleza sie wszystkie uczciwie zdobyte mdeale za to expose.

  Niemniej jednak, umknelo uwagi gajowego, ze ten makabryczny taniec nawalonych lunatykow w zaden sposob nie mogli przygotowac Boga i ojczyzne milujacy Polacy! To zydzi i masoni zastawili na nas kolejna pulapke, zeby nas osmieszyc na arenie miedzynarodowej.

  Al Jazeera:
  http://www.aljazeera.com/news/2017/11/60000-nationalists-fascists-joined-warsaw-march-171112140646393.html

  Chrzescijanska Rosja miala niedawno tez swoje obchody swieta niepodleglosci.
  Z przyjemnoscia ogladalem radosne uroczystosci; bardzo bogaty program zabaw i gier dla dzieci, ance i zabawy dla doroslych, programy artystyczne, pokaz osiagniec i postepu technicznego narodu, radosc z zycia w niepodleglym kraju … i przede wszystkim uroczystosci religijne i udzial Kosciola prawoslawnego w narodowych uroczystosciach.
  Bylo to swieto radosci i narodowego entuzjazmu.

  Nie chodzi o to, zeby nasladowac Rosjan, bo przeciez wiadomo, ze Putinem zadza zydzi. Ale to widac inny gatunek.

  Chodzi mi o to, ze ten Marsz Zalosny pokazal wszystko tylko nie radosc z wycyganionej od Rosji wolnosci i niepodleglosci polskiego narodu, ktory wreszcie moze urzadzic majdan niepodleglosci w imie chrzescijanskich hasel:
  „My chcemy Boga”
  „Jebac Antife”
  „Modlmy sie o holokaust dla muzulmanow”

  Widac, nie stac nas bylo na nic tworczego jak np. uroczyste otwarcie marszu przez wspolna modlitwe i udzial kosciola w uroczystm pochodzie.
  Przy calym wykrzykiwaniu „Honor, Bog Ojczyzna” nikt nie zachwycal sie nasza obecna niepodlegloscia. W przemowieniu jakis przywodca skrajnej podobno partii (Tomasz Dorosz) krzyczal z podium:
  „Dzis odbieramy rewolucje naszym wrogom. Dzis my jestesmy rewolucja”!

  Do tego Marszu Niepodleglosci zaprosilismy tez gosci z zaprzyjaznionych panstw, ktorzy pomagali nam odgrazac sie Unii Euro-pejskiej. (ktora nam podobno te niepodleglosc ukradla)

  Z calego tego bajzlu marszowego nasuwa sie jeden wniosek: tylko skrajna prawica i jej polityczny program to ludzie wierzacy i pobozni. Nikt o lewicowych odchyleniach nie moze byc katolikiem.

  A my tej Unii jeszcze pokazemy!
  W przyszlym roku!

 28. Pinxit said

  3
  Boydar
  Nie chodzi o to, kto rozdawal transparenty, tylko kto je bral do reki.

  Gdy chodzi o przepisy to mamy Konstytucje, na ktora wszystkie rzady i faceci w togach a takze trybunaly nasraly i nie spuscily wody.
  I nie podoba nam sie konstytucja, wiec nalezy przez nastepne 20 lat dyskutowac o nowej konstytucji; potem zbierze sie „nocna zmiana” i do rana wymasci nam nowy dokument, ktory tez bedzie sluzyc jak dekoracja szuflady.

  W Polsce nie pomoga zadne przepisy. Mamy bardzo seksualny stosunek do ustanowionych praw. Odziedziczylismy pare zacnych hasel po Pilsudskim.

  Mnie najbardziej zdumiewa spoleczna znieczulica na istniejace prawa:
  To zbrodniarz, zabojca, najgorszy przestepca moze miec dostep do adwokata i obrony- a Piskorskim nie ma sie kto zajac??? Nawet, zeby go wypuscic za kaucja???!!!

  Niech mi jeszcze ktos na gajowce pisnie o PRL-u!
  W 1968 roku aresztowano dwoch studentow!
  Cala Polska wyszla na ulice! Studentow po dwoch dniach wypuszczono.
  I kiedy Jaroszewicz oglosil nieludzkie podwyzki w 1976 – cala Polaks wylazla na ulice.
  Podwyzki odwolano w ciagu dwoch dni!.

  Bo w PRL-u mielismy wolnosc wyjscia na ulice bez zezwolenia rzadu!
  Ubecja w PRL-u nie rzadzila.
  Rzadzi teraz.

 29. Rick said

  Kennedy powiedział: ” Nie pytaj co Ameryka może zrobić dla ciebie, ale co ty zrobiłeś dla Ameryki”
  Panie Gajowy, dlaczego zatem sam Pan z tym transparentem w obronie Piskorskiego nie wystąpił ?
  Ale ja nie mam do Pana zarzutów w tej kwestii. Bo sam wiem, że sam w niczym nie jestem lepszy. A jak na razie gorszy. Bo Pan przynajmniej prowadzi tego bloga. I choć to jest stanowczo za mało jak na wyzwania przed dzisiejszymi Polakami to i tak dużo więcej niż przeciętna – nie zwykłych Polaków tubylców – ale komentujących tu patriotów.

 30. Maćko said

  A dlaczego tak jest?

 31. Izaurus said

  Jeżeli chodzi o „obżydzanie” Polakom Kościoła Katolickiego, to niemała liczba tutejszych jest bardzo bliska kohorcie z Czerskiej. Nie zdają sobie sprawy z tej współpracy GóWnem-borczym i jego bandą?

 32. Re: 27 Pinxit..
  Czy ktos ma dowod na to, ze Putinem rzadza zydzi?
  (pytam z ciekawosci)
  Owszem, sa wokol niego zydzi i dosc mocno kreca swymi „diabelskimi ogonami” wokol niego co jest faktem, ale scisle grono majace wplyw na polityke nalezy do DUMY I nie jest to polityka zydowska (moze cos przeoczylem lub pominalem lub o czyms jeszcze nie wiem).
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 33. RomanK said

  Tak panie Jasiu,,,sa dowody. Ale przejeli je Zydzii pokazuja za duze pieniadze. Trza sie zlozyc…..

 34. RomanK said

  ..I pane Gajowy niech pan dopisze ..ze Polki wogole nie daja, …a tylko Zydowki sie pod nie podszywaja!!!!!

  ——
  😁
  Admin

 35. Re: 32 RomanK
  Czy juz mam zakladac „fundacje” na rzecz zakupu dowodow od zydow???..
  Nawet, gdyby zyd powiedzial prawde, to I tak mu nie uwierze, a kiedy zyd mowi prawde, to tylko wtedy, kiedy sie boi lub sie pomyli…:)))
  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 36. Maverick said

  Psychopaci i ich kundle co chcą zniewolić świat i chrześcijan:

 37. Marucha said

  Re 29:
  Panie Rick,
  Nie niosłem takiego transparentu, bo mnie tam nie było, a Marsz oglądałem w telewizorze.
  I to powinno wystarczyć jako wyjaśnienie.

  Ale ja na tym nie poprzestanę.
  Ja takie i podobne transparenty noszę nieustannie. Tu, w gajówce, w Internecie, będąc oczywiście obserwowany przez wiadome służby.

  Pan mówi, że to za mało.
  A co Pana zdaniem mam robić? Zorganizować ruch oporu?
  Opłacić snajperów?

 38. Boydar said

  Sprawa transparentu i Pana Gajowego została zatem wyjaśniona. Od początku zresztą była jasna; przynajmniej dla tych którzy wiedzą gdzie leży Szw*ecja a gdzie Warszawa.

  Ale „kto rozdawał transparenty” już nie.

  Przecież podtekst zawarty w pytaniu był oczywisty nawet dla ćwierćinteligentnego trolla. Na Marszu, zorganizowanym przez kilka określonych formacji, po prostu takiego transparentu NIE BYŁO. Nie, że nikt nie niósł, bo to było widać, to znaczy nie widać było, ale te organizacjo-formacje takiego transparentu nie przygotowały. Bo gdyby przygotowały, to zostałby wydany do niesienia. I ktoś by go poniósł nie zastanawiając się nawet nad treścią. Taki jest obyczaj demonstracji organizowanych.

  Najwyraźniej, sprawa wolności gwarantowanej przez uczciwe prawo nie powinna przesłaniać fetowania niepodległości. Być może też, z tymi organizatorami coś nie do końca jest tak jak powinno. Bo jeśli nawet osoba Piskorskiego budzić może kontrowersje, to popier*dolone przepisy już żadnych.

  Gdyby owe „narodowe” ruchy były prawdziwe czy uczciwe, a Piskorskiego uznawały za zdrajcę czy szpiega, powinni domagać się wypuszczenia tym bardziej. Choćby po to, żeby go zgodnie z tradycją ukamienować. A tak, kalifaktorują qurestwo. I dają dowód, że ich przywódcy to banda gnoi, być może nawet sprzedajnych.

 39. Yah said

  A ilu patriotów słyszało lub czytało o Piskorskim ? Ilu patriotom przeszkadza łamania prawa, nepotyzm, kolesiostwo itp. ? Owszem przeszkadza im, gdy robili to „czerwoni” jak robią to nasi to jest to dziejowo słuszne.

  A tak na poważnie. Czy jakikolwiek marsz byłby dozwolony, gdyby środowiska patriotyczne nie były dobrze kontrolowane i infiltrowane ? Przecież wszystko odbywa się wg. scenariusza. Nawet działania prawdziwie niezależnych są dopuszczane tylko gdy:

  – zasięg oddziaływania medialnego jest niewielki
  – działania wpisują się w akurat realizowany scenariusz, a jak nie to …….. ( Ratajczak vs. Michalkiewicz)

  Powtarzam jeszcze raz Polacy nie myślą, bo myśli za nich i programuje myślenie meinstream.

  „Polacy są narodem wspaniałym – mądrym, walecznym, wierzącym w Boga. ”

  Tak myślą, bo ….. tak im powiedzieli w TV. Jak by powiedzieli, że Polacy sa zniewieściałym i tchórzliwym narodem Eskimosów żyjących w ziemiankach, tez by uwierzyli.

  Panie Gajowy tu nic się nie da zmienić. Odrodzenia narodu nie będzie, będzie samozagłada tej mieszanki. Nic nie da sie zbudować na kłamstwie, a na kłamstwie zbudowane są wszystkie porozbiorowe „polskie” projekty państwowe.

  Natomiast pisanie prawdy spotyka się z atakami nawet w Gajówce, co w takim razie działoby sie w zwykłym społeczeństwie, bo na reakcje na prawdę wśród głównych beneficjentów III RP nie wspomnę

 40. Re: 39 Yah…
  Ano wlasnie…. Gdyby do wladzy doszliby Polacy (lub wladze by zydom wyrwali z lap), to z miejsca w „pierdlu” znalazloby sie conajmniej 3 miliony zlodzieji i oszustow… No I Piskorski musi jednak siedziec, by zazegnac taki scenariusz…
  ====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 41. Pinxit said

  35
  Jasiek Z Toronto
  Panie Jasku

  Amerykanie nie maja zadnego dowodu na to, ze im jakis rosyjski hacker wybral prezydenta, ktory ma nie taka fryzure jak potrzeba. I ten prezydent nie podoba sie Madam Clinton, ktora wydala juz miliony dolarow, zeby uniewaznic wybory.
  I mimo, ze sa dowody ze to pani Clinton i jej wielbiciele wykolegowali kolege Sandersa – wszyscy poinformowani wiedza, ze to Putin z milosci do Trumpa pomogl biednym niedojdom amerykanskim glosowac tak, jak nalezy.
  Bo przeciez pani Clinton byla ulubionym kandydatem wszystkich amerykanskich wyborcow i miala pewna wygrana, ale jakis rosyjski hacker wkradl sie do bazy danych DEMOKRATOW i namowil, zeby Demokraci glosowali na Trumpa.
  Widac Demokraci postanowili zdradzic dynastie Clintonow i zaglosowali na biznesmana. A to wszystko przez magika Putina.
  Amerykanie nigdy w zyciu nie wpadli na pomysl mieszania w cudzych wyborach i nigdy nie probowali nawet wybierac innym panstwom prezydentow.
  Dlatego ich tak zabolala krzywda wyrzadzona przez jakiego nieodpowiedzialnego malolata z Rosji.
  A najbardziej boli, ze do tej pory NSA nie wyczailo tego gowniarza, ktory tak Amerykanom pomieszal szyki wyborcze. Wszystkie datki na Hillary szlag trafil. A NSA dalej szuka tego hakera. Osama bin Laena szukali kilkanacie lat. Dojda i do ruskich hakerow. I do tych Demokratow, ktorzy zaglosowali na Trumpa.

  A fundcje trzeba zalozyc dwie. Jedna dla prawdomownych zydow – druga dla tych co klamia. Przyda sie trzecia fundacja, ktora pomoze zidentyfikowac klamcow. Ta trzecia fundacja tez musi byc zydowska bo zyd najlepiej wie kto klamie a kto tylko cygani.

  Na doradcow Putina tez nie potrzeba zadnych dowodow. Wystarcza zdjecia, ktore ktos nieopatrznie wkleil w gajowce a na tym zdjeciu jest Putin z zydami.
  I jest gotowy dowod nie tylko na doradcow ale i na genetyczne pochodzenie Putina!

  Z Polakami Putin przestal sobie robic zdjecia, bo przeciez nie wiadomo, kto Polak- a kto zyd.

 42. revers said

  To nie my to wrog wewnetrzny

  https://wiesci24.pl/2017/11/13/przerazajace-slowa-antoniego-macierewicza-namawia-wojska-obrony-terytorialnej-zabijania/

 43. Boydar said

  Kiedy akurat Maciora prawdę powiedział.

  Przecież wszyscy Znakomici Komentatorzy w swych analitycznych elaboratach wskazują, że chu*jowy los naszego nieszczęśliwego kraju ma źródło w zdrajcach i sprzedawczykach. Nawet o żydach trudno mówić w tym kontekście, bo zdradzić może tylko swój, nigdy obcy. To gdzie one są, te wyrzutki ? No muszą być wewnątrz, nie gdzie indziej. I co z nimi zrobić ?

 44. RomanK said

  Hej Catony Gajowkowe….Gajowy sie ze zwierciadlem zaprezentowal ..kazdemu podstawil….I sie quzqwa zaden nie dostrzegl:-))))))
  Nic nie widac?????
  Panie Gajowy pan zaluzyl na nobla ..odkryl pan Vampirzyzm prawdziwy -szczyropolski:-))) Czyli na drugi rraz opisujac Polakow nie kieruje sie pan strojami:-))) Mamzer z Meheska przebiora sie w kaZdy I kazdy na nich pasuje:-))))

 45. Cholera said

  13. Joannus – BZDURY. Dla kucherek, sie mawialo przed wojna. Albo dla czytelników romansów w rózowej okladce.

  14. Marek – kolejny rzeczowy wpis Szanownego. W tym watku piewszy do rzeczy patrzac od góry wliczajac tytulowy. Ale gdzie synteza?
  17. Global33 – jest Pan na dobrej sciece 😉 – trzecie poziom bliski.

  21. Maverick – BZDURY. Dla kucherek, sie mawialo przed wojna. Albo dla czytelników romansów w rózowej okladce. 36 nieco lepiej, ale dalej daleko od rzeczywistosci.

  27. Pinxit – pierwsze zdanie bezpodstawne, reszta podobnie. Peu mieux faire? .. shepas…
  28. Pinxit – pierwsze zdanie i juz blad. Nie chodzi ani o to, kto je rozdawal, ani o to kto je bral do reki, tylko istotne jest w jakim celu i kto mial idee aby je zrealizowac i kto na ta realizacje dal fundusze. reszta to taktyka kaprala.
  W 1968 „cala Polska wyszla na ulice” bo ktos chcial aby wyszla i mial na to srodki. Jasne?

  29. Rick – celnie. Trafiony – zatopiony. 😉

  34. Romek K… kolejny antypolski wpis.. co Panu dolega?

  38. Boydar – no lepiej, lepiej, ktos jeszcze mysli.
  39. Yah – w zasadzie dobry wpis. Kontroluje sie, owszem, ale wszystkiego sie nie da. Jest marza manewru w kazdym ruchu. Niekoniecznie po mysli kontrolujacych, vide I Solidarnosc.
  Pisze Pan : „Powtarzam jeszcze raz Polacy nie myślą, bo myśli za nich i programuje myślenie meinstream.” – ok, w zasadzie tak. Tylko ze… :

  Powtarzam jeszcze raz Niemcy nie myślą, bo myśli za nich i programuje myślenie meinstream.
  Powtarzam jeszcze raz Francuzi nie myślą, bo myśli za nich i programuje myślenie meinstream.
  Powtarzam jeszcze raz Nowedzy nie myślą, bo myśli za nich i programuje myślenie meinstream.
  Powtarzam jeszcze raz USanei nie myślą, bo myśli za nich i programuje myślenie meinstream.
  … etc….

  …tu nic się nie da zmienić…. A JESLI SIE DA? Eh? A jesli sie zmieni? .. To wtedy pójdziecie do kopania rowów za defetyzm i krakanie. 😉
  ….pisanie prawdy spotyka się z atakami nawet w Gajówce… ano prawda.

  43. Boydar : …chu*jowy los naszego nieszczęśliwego kraju ma źródło w zdrajcach i sprzedawczykach….
  Nie tak jest. Zdrajcy i sprzedawczycy sa wtórni do wroga, który ich uzywa. Naprzód jest wróg a potem jest zdracja.
  ————

  Ogólnie – Piskorski : jesli nie ma idei+kasy na utrzymanie tematu jego niezrozumialego przetrzymywania w areszcie, to tematu dla mas nie ma. Co z oczu to z mysli. Proste.

 46. guła said

  Tam gdzie w centralnym punkcie kondominium dominuje Menora i gdzie kultywuje się kult związany z Chanuką sprawa jest bezdyskusyjna.
  Tak uważam.

  W ciemno zakładam iż w Białym Domu też stoi.

  I po co te niedomówienia?

 47. revers said

  re43

  Oby p.Boydar, a prawda ma trzy wymiary wg. ks. Tischlera, o drana na pobliskiej strzlnicay w lesie dobiegaja huczne wystrzaly , roznej broni strzeleckiej i tej ciezszej.

  Przed szkolami jeszcze wybudowanymi za komuny i przez niby komusnistow lub 1000 lecia, coraz wiecej zmilitaryzowanych uczniow w zielonych beretkach, oby im reka nie drgnela jak beda musieli strzelac do mlodszego dziecka jak sami sa w wieku 16-18 lat, matke z dzieckiem lub do swojej, czajes babci i przechodniow bo powiedzieli nie tak heil smolensk.

 48. guła said

  Przysposobienie obronne zlikwidowane przez PO/PSL – z cicha pęk, które powróciło do szkół miało strzelanie.

 49. Boydar said

  „… nie tak jest …”

  Właśnie tak, Panie Macka; pójdziesz Pan Eskimosowi lodówkę sprzedać ?

 50. Listwa said

  @ 45 Macko

  Ale sieczka nawiedzonego.

 51. Re: 41 Pinixt.
  Fotografowanie sie zydow z Putinem lub odwrotnie nie stanowi zadnego dowodu z prostej przyczyny: Putin jest glowa panstwa ktore nazywa sie Rosja, a w tym kraju zyja rozne diaspory i rozne religie, wiec sila rzeczy prezydent Putin z urzedu, osoba publiczna grzecznie przyjmuje rowniez i zydow, a to jeszcze nie jest dowodem na to, ze Putin jest zydem czy pol-zydem…

  Mnie bardziej interesowalalby odpowiedz na moje pytanie: „Co takiego W.Putin zrobil dla zydow dobrego, a co zrobil zlego dla Rosjan???… (obywateli Rosji jesli juz)…. – mam na mysli uprawianie polityki i polityki DUMY od ktorej rowniez jest W.Putin zalezny (w kwestii militarnej, spraw zagranicznych czy wewnetrznej polityki).

  Pytanie – dlaczego W.Putin nie fotografuje sie z Polakami??? Odpowiedz jest prosta: Dlatego, ze caly polsko-jezyczny kneSejm jak rowniez sluszna czesc „polskiego spoleczenstwa” I zdurnowacialej polskiej gawiedzi „chorobliwie” nienawidzi Rosji o czym W.Putin doskonale wie („wiedza sasiedzi jak kto i na czym siedzi…”) I o czym Rosjanie i tym samym W.Putin bedzie dyskutowal z krajem pt: „Polin” ktory nalezy do NATO I EU, a rowniez na terenie RP stacjonuja amerykanscy najemnicy…

  Cisnie mi sie na usta moj internetowy komentarz: „Dlaczego Rosja wybrala sobie takie miejsce w ktorym dookola sa NATOW-skie bazy???”

  Wracajac do kwestii „lady jew Clinton” I D.Trumpa, to nikt inny jak wlasnie zyd g.soros wyasygnowal (byl jedynie posrednikiem pieniedzy rotschilda) na kampanie h.clinton ok. 5 MILIARDOW dolarow a clintonowa ze swoimi „drobnymi” dolarami mogla sobie jedynie kupic kredki do pokolorowania….swojej kampanii…
  Mysle, ze nie zdaje sobie Pan sprawy, jakie „sily” byly wprowadzone (zaplacone) do tego wyscigu by h.clinton wygrala wybory.

  Jesli chodzi o D.Trumpa, to jedynie moge przypuszczac, ze tuz po zaprzysiezeniu „objawiono” mu kto w USA tak naprawde ustala reguly gry i najprawdopodobniej przypomniano mu rok 1963 „wypadek” w Dallas z JF Kennedy’m… Czego skutkiem jest to, ze D.Trump mowi co chce…natomiast robic ma to, co „gora” (oni) kaza… Czyli jak D.Trump mowi, to tylko mowi…I na tym koniec…

  W/g mnie mogl byc taki wlasnie scenariusz, ktory jest dzisiaj adresowany w strone Rosji czy „hakerow” z Rosji…

  Generalnie bardzo malo jest zmian w USA… „Lukruja” swoje zydowskie g…wna dla amerykanskiej gawiedzi, ktora jest troche w lepszej sytuacji anizeli nasza polska „gawiedz”…Amerykanska gawiedz jest dosc powaznie ubrojona I moze sie szybko „wkurzyc”…(na co „bialy kneset” bardzo liczy…)

  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. zydowski „pajacyk” D.Trump wedruje po swiecie i przekonuje m.in. Japonczykow do wprowadzenia „demon-kracji” w P.Korei… (smiesznie to wygladalo)…

 52. Pinxit said

  51
  Jasiek z Torono
  To nie ja wklejalem zdjecie Putina z zydami i nie je komentowalem doradcow Putina ani jego pochodzenie.
  To raz.
  Ja bardzo dobrze zdaje sobie sprawe z wielu przestepstw Madam Clinton i tu na gajowce, w czasie kampanii wyborczej w USA podalem skladki na pania Clinton , razem z obrazkami.
  Od samej Arabii Saudyjskiej dostala 20 milionow.

  Zreszta gielda wyborcza w USA nie jest zadna tajemnica, Kandydaci zachowuja sie jak krowy na sprzedaz na zydowskim targowisku. I wlasciwie niczego sie od nich nie wymaga: ani security check, ani zaswiadczen z policji, dyplomow, kwalifikacji, etyki, lojalnosci wobec kraju, ktory maja reprezentowac.
  Najlepszym przykladem byl senator McCain, ktory w czasie wojny wietnamskiej zdradzal wlasnych towarzyszy broni. Za te swoja zdrade mial sad wojskowy ale zostal ulaskawiony (pardoned) wiec mnie zadna kandydatura nie zdziwi, nawet kariera prezydenta-biznesmena, ktory kilkakrotnie bankrutowal i sam Soros wyciagal go z biedy.
  A gdy chodzi o tzw. zmiany w USA – to najlepiej podsumowali to Chinczycy po pozegnaniu Trumpa: Stany Zjednoczone nie sa fleksyjne, nie potrafia sie ani zmienic ani dostosowac do zmian jakie zachodza w swiecie; maja przestarzaly system decydowania o wlasnych losach juz nie mowiac o losach innych panstw: wciskaja innym bron i swoje instytucje.
  Chinczycy nie ukrywali, ze Trump polecial do Azji, ktora dziwnie nazywa Indo-Pacific, z dwoma punktami w programie: Sprzedac bron gdzie sie da i zobowiazac Chiny do „uregulowania problemu w Korei Polnocnej”.
  Z Japonii wyjechal z pustymi rekami bo Japonczycy powiedzieli wprost, ze maja sie czym bronic.

  W CGTN byla bardzo ladna dyskusja Chinczykow z przedstawicielami Korei Poludniowej.

  Na pytanie dlaczego Chiny przyjely Trumpa tak uroczyscie – inaczej niz kiedys Obame- jakis przedstawiciel chinski powiedzial (dokladnie: We’ve made the child happy).
  „Chcielismy zrobic Trumpowi przyjemnosc, po tym jak zobaczylismy jak sie cieszyl z tego tanca z mieczami w Arabii Saudyjskiej”.
  Mozna sprawdzic te konwersacje w chinskim programie The Heat.
  Fascynujaca dyskusja pokazujaca jak malo juz Stany znacza w Azji. Przeciez zarowno Korea Poludniowa jak i Chiny bardzo sie przyjaznia z Kim Jong -unem!. Dlatego on moze sobie na wiele rzeczy pozwolic.
  A tymczasem zachodnie zakapiory uwazaja Kima za idiote i do tego agresywnego glupa! A Koree Poludniowa za swojego wasala.
  Nawet prezydent Duterte ladnie przyjal Trumpa – Duterte do Trumpa nic nie ma- ale tez i obecny prezydent USA nie pisnal ani slowa na temat metod zwalczania narkomanii i handlu narkotykami na Filipinach.
  Czasami mozna rzeczywiscie odniesc wrazenie, ze Trumpem mozna byloby zyc w zgodzie, gdyby nie fakt, ze w czasie kampanii wyborczej obiecal Izraelowi stolice w Jerozolimie. Tego mu wiele osob nie moze darowac.
  Do wojny z Korea Polnocna pcha glownie Izrael – na razie zajety intrygami na Bliskim Wscodzie; porwaniem Hariri, atakiem na Syrie i wymuszaniem na Arabii Saudyskiej napadu na Liban – a w konsekwencji na Iran. Panstwo kurdyjskie w Iraku nie wyszlo, w Syrii tez jakos nijako w Raqqa.
  Ani Izrael ani Arabia Saudyjska nie maja porzadnej armii – moga atakowac z powietrza i puszczac rakiety.
  Ale lubia sie awanturowac. Zwlaszcza cudzymi rekami.

 53. Maćko said

  Trump nie doszedl do wladzy sam. Stoi za nim potezne lobby pro-amerykanskie rodowitych USanów zainteresowanych robieniem wiekszej kasy w USA niz poza ich krajem. Na ile moga sie oprzec stronie banksterko-korporatokracyjnej trudno powiedziec, only the time will tell.

  Jak widza ich sytuacje wewnetrzna sami USanie? Przeciez sa tu Polacy mieszkajacy w USA, moze pomoga naswietlic sprawe?

 54. Taki wpis, a nie znalazłem pod nim odpowiedzi jednej Pani, która od dłuższego czasu gotowa jest twierdzić na łamach Gajówki, że nawet chłop wyrzucający śmieci do rowu albo pijany rowerzysta to nie mogą być Polacy, tylko (proszę wstawić dowolne).

  Polacy zatem nie ponoszą za nic żadnej odpowiedzialności, bo tak na dobrą sprawę Polaków w Polsce już nie ma. Jeśli pracodawca płaci pracownikom grosze i jeździ ferrari, to też nie może być Polak. Muszę przyznać, że to bardzo wygodne. W każdym razie zwalnia z odpowiedzialności wszystkich tych, którzy może i chcieliby, ale niczego konkretnego jeszcze uczynić nie zdołali i mają z tego powodu wyrzuty sumienia. Więc nie zrobili – BO SIĘ NIE DA. Posprzątać po własnym psie też się nie da, bo ubecy chodzą po parkach i skwerach, rzucając ludziom pod nogi psie odchody. Przecież nie Polacy.

Sorry, the comment form is closed at this time.