Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Parlament europejski zaatakował Polskę

Posted by Marucha w dniu 2017-11-15 (Środa)

Uchwalając rezolucję zawierającą spis zarzutów wobec Polski Parlament Europejski uruchomił procedurę zmierzającą do nałożenia na nasz kraj sankcji.

Na środowym posiedzeniu Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie praworządności w Polsce. Jak donosi RMF FM, w dokumencie poddano Polskę ostrej krytyce. Skrytykowano m.in. projekty zmian w systemie sądownictwa i wycinkę Puszczy Białowieskiej. Wezwano do potępienia przez polskie władze Marszu Niepodległości. W rezolucji znalazła się nawet wzmianka o pigułkach „dzień po”.

Zdaniem Europarlamentu polskie władze powinny poczekać ze zmianami w sądownictwie do czasu oceny projektów ustaw przez Komisję Wenecką. Dokument zawiera także wezwanie do wstrzymania wycinki Puszczy Białowieskiej i apel o dopuszczenie pigułek „dzień po” do sprzedaży bez recepty. Aborcję nazywa się w nim „podstawowym prawem kobiet”.

Europosłowie chcą także, by polski rząd potępił „ksenofobiczny i faszystowski” Marsz Niepodległości.

Jak podaje RMF FM, rezolucja otwiera drogę do uruchomienia artykułu 7, pozwalającego na wprowadzenie sankcji wobec Polski. Komisja Wolności Obywatelskich PE została zobowiązana do przygotowania sprawozdania na temat praworządności w Polsce. Jeśli sprawozdanie poprze w głosowaniu większość europosłów, będzie to oznaczało, że Europarlament wzywa Radę UE do rozpoczęcia procedury praworządności.

W trakcie debaty nad projektem rezolucji salę posiedzeń opuścili europosłowie PiS. Według Ryszarda Legutki dyskusja była „orwellowskim seansem nienawiści”.

https://kresy.pl

Nie poierwszy to raz totalniackie bydło z Unii Europejskiej urządza seanse nienawiści skierowane w stronę naszego kraju i narodu (im nie chodzi o aktualne rządy, ale właśnie o naród).
I regularnie następują potem obszerne tłumaczenia, wyjaśnienia i dementi polskich mężyków stanu, które UE ma w dupie i dalej mówi swoje. Zamiast w języku dypomatycznym powiedzieć w dwu słowach: odpierdolcie się.
Czy ktoś z czytelników gajówki z uporem trzymałby się członkowstwa w jakimś klubie, gdzie pozostali odnoszą się doń wrogo?
Admin

Komentarzy 20 to “Parlament europejski zaatakował Polskę”

 1. Maverick said

  Dlatego aby normalnie żyć należy stworzyć Unię Słowiańską, wolnych i suwerennych krajów. Gdzie wszelkie formy lewactwa będą nielegalne jak i wysługiwanie się obcym, i karane śmiercią.

 2. volviak19 said

  Maverick- w pełni popieram,
  pejsaty paplament IV Reszy dodatkowo robi wodę z mózgu Polakom, a PIS-owi daje alibi.
  Jacy ludzie są durni, popierają wyburzenie PKiN-u, obrzezane przez żydów mózgi- dlatego bo dar Stalina, a jak powiedzą że trzeba zburzyć całą Polskę, bo powstała za PRL-u, to tez dadzą przyzwolenie?

 3. Izaurus said

  A tych, którzy okazali się wrogami Polski głosując przeciwko Polsce, nie wolno wpuszczać w granice Polski.

 4. AlexSailor said

  Ad 1
  No to tworzymy.
  Z Ukrainą.

 5. AlexSailor said

  @Marucha

  Problem w tym, że prowadzimy politykę bezalternatywną, a działania rządu są po prostu picem na wodę.

  Nie ma żadnych rzeczywistych działań.
  Przecież to, co dzieje się w Szwecji, Niemczech, Francji, Włoszech, czy Hiszpanii daje możliwość po prostu rozjechania całej tej bandy,

  Prosta sprawa.
  Niech choćby ruszą sprawę napisu nad wejściem do PE, kto, dlaczego i jakim prawem go umieścił.
  No i oczywiście zażądają natychmiastowego jego usunięcia rozgłaszając sprawę wszędzie.
  Na takiej dupereli można już coś ugrać.
  Ale tak na prawdę to jest tylko pic.
  Właśnie Polska poparła utworzenie sił zbrojnych europejskich dających UE i KE zbrojne ramię do udzielania bratniej
  pomocy.

  A poza tym, jak ma się długi, to se można podskoczyć.
  Tu kłania się 500+.

 6. Joannus said

  Ad 1
  Jakaś forma unii słowiańskiej miała miejsce do 1989 r /RWPG, Układ Warszawski/. To się nie wróci.
  Ad 4
  Dobre.

  PS.
  Spóła z iluminatem Timermansem szaleje, bo mocno zabolał przekaz na świat z 11 listopada – ”My chcemy Boga”

 7. JerzyS said

  Gdyby Polska mała jądra , a nie kurze jaja to by:

  Sejm potępił
  „ksenofobiczny i faszystowski” atak na polską demokracje.

  Wpisał na – Czarną Listę Europejskich Faszystów Poprawności”!

  Kibole stosowaliby wobec europejskich szowinistów,
  tabletki „dzień po” przekroczeniu granicy
  i przyszywali im świńskie napletki,
  gdy tylko odważą się przekroczyć granicę naszego kraju!

  Oczywiście wszystko w ramach spontaniczności i bez paragrafów

 8. JerzyS said

  „Właśnie Polska poparła utworzenie sił zbrojnych europejskich dających UE i KE zbrojne ramię do udzielania bratniej
  pomocy.”

  hi hi!
  Bratnia pomoc? a jakim to bratem Polaków jest Niemiec faszysta euro pejski?

 9. Kar said

  ..rozpisac konkurs na odkrywce polskiego nacjonalizmu z jajami ! (czy jak to sie tam zowie)..i bedzie inaczej..

 10. Jasiu Pukwaterek said

  @ Święty Papieżu JP 2 który w roku pańskim 2004 nas namawiałeś do przystąpienia do U E ratuj nas teraz Polaków od tych bezbożników i masonów.

 11. Joannus said

  Grupy młodzieży zaatakowały posterunek policji w Brukseli. Niszczą samochody i rzucają kamieniami w policjantów.
  Według danych miejscowych mediów, policja miejska już zwróciła się po pomoc do sił federalnych. W centrum miasta zamknięto kilka stacji metra.

  Tymczasem tamże przy udziale folksdojczów podejmuje się wezwania Polski min.do przeproszenia za Marsz Niepodległości.

 12. olciam said

  Ale to cuchnie komunizmem „pigułka dzień po – to podst. prawo kobiet” niesamowite jak karykaturalna formę jawnego komunizmu (marskizmu-leninizmu) przybrała obecnie UE,a w zasadzie to juz jest oficjalnie ZSRE bez zadnych zludzeń. Caly zarzut o praworządnosc jest wynikiem rozrostu prawodawstwa socjalistycznego na terenie Europy zwlaszcza mniej wartosciowej.. no ale to trzeba zestawic z odpowiedzia Niemcow na Trojmorze, kilka dni temu owczarek niemiecki polecial do moskwy by omowic strategiczne partnerstwo niemiecko-sowieckie. No jak oni sie dogadaja i tu na miejscu z udzialem abw (swr i bnd) zacisną pasa to procedura praworzadnosci socjalistycznej strzeli jak korki od szampana.

  10. Z jednej strony mam dobre wspomnienia ( chyba przez niewiedze) o JP2 i ciezko mi po tylu latach zmienic o nim zdanie, z drugiej strony wlasnie podejrzany jest i był jak wszyscy papieze po 1814r. , ktorych nie wymordowali masoni.

 13. Maverick said

  Aby Ukraina mogła przystąpić do Unii Słowiańskiej to muszą się na tej terytorium odbyć referenda na ziemiach skonfiskowanych Polsce, Rosji, Słowacji. Węgier i Rumunii w prostym pytaniem czy administracyjnie chcą pozostać w składzie Ukrainy czy też wejść do składu państwowego, sprzed II wojny światowej, coś na wzór tego jak to zrobiono na Krymie czy chciano zrobić w Odessie czy w Donbasie. Banderyzm byłby uznany za zbrodniczą ideologię antysłowiańską, ci co popierają banderyzm w Polsce będą podlegali karze za popieranie zbrodniczych ideologi z karą śmierci włącznie i nie ważne czy to jest Duda , czy Kaczor jako kraj suwerenny wszyscy obywatele są równi wobec prawa i nikt a specjalnie jakiś chazraski czekista nie będzie ponad prawem i robił Polakom wodę z mózgów.

 14. tokarz said

  A czy wiecie ze Izrael zaatakował Polske za marsz, ktory został rzecz jasna podburzony przez antypol. sluzby w tym celu, a w tym czasie Polska bierze udział w zydoskich cwieczeniach wojskowych z naszych kieszeni??

 15. Maverick said

  Przecież chcą zbudować międzymorze! Dlaczego nie od razu zbudować aż do Pacyfiku, wtedy wasale kabały musieliby się liczyć że Słowianami a nie jak Hitler uważać ich tylko za tanich robotników, czy najemników w swoich wojnach o żydowską demokrację??

 16. Kapsel said

  STOWARZYSZENIE MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI ZAPOWIADA POZEW ZA SŁOWA VERHOFSTADTA W PE

  Pozew ma dotyczyć słów szefa liberałów w Pe Guy’a Verhofstadta o Marszu Niepodległości, w których nazwał uczestników faszystami i neonazistami.

  Słowa szefa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy w Parlamencie Europejskim, Guyąa Verhofstadta podczas debaty w PE brzmiały: Na ulice Warszawy wyszło kilka tysięcy faszystów, neonazistów, białych suprematystów. (…) Marsz ten miał miejsce 300 kilometrów od obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. To nie powinno nigdy wydarzyć się w Europie.

  https://kresy.pl/wydarzenia/stowarzyszenie-marsz-niepodleglosci-zapowiada-pozew-slowa-verhofstadta-pe/

  ——
  Nie lepiej bydlaka odstrzelić?
  Przecież sądy NIC mu nie zrobią.
  Admin

 17. maasteer said

  Washington Post, Newsweek i CNN rozsiewają fake newsy na temat polskiego Marszu Niepodległości!

  Jak wiadomo w tym roku polskie święto niepodległości zostało określone przez lewicową prasę jako zgromadzenie nazistów. Aby jakoś uzasadnić tę teorię posłużono się standardowymi w takich sytuacjach manipulacjami, byle tylko udowodnić założoną tezę. Aby nazwać Polaków nazistami posłużono się więc głupim transparentem z 2015 roku z Poznania, który wszystkie uczestniczące w tej hucpie media przedstawiały jako incydent na nazistowskim Marszu Niepodległości.
  […]
  Ten bezprecedensowy atak na Polskę może miec również związek z ogłoszonym ostatnio dofinansowaniem walki z prawicą znanego finansowego spekulanta George’a Sorosa, który niedawno rzucił na szalę walki ze znienawidzoną przez niego prawicą aż 18 miliardów dolarów. Ochocze powielanie kłamstw przez sprzyjające mu media może mieć też związek z tym faktem. Zastanawiające jest to, że wszyscy politycy zależni od Sorosa jak Guy Verhofstadt, czy polscy europarlamentarzyści z PO, mówią to samo i udają, że fake news o transparencie życzącym islamistom holokaustu, który zapoczątkował tę nagonkę, jest prawdą.
  ———————————–
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/washington-post-newsweek-i-cnn-rozsiewaja-fake-newsy-na-temat-polskiego-marszu

 18. Bogusz said

  Ja uważam, że sukinsynom takim jak Boni, Lewandowski, Bieńkowska Tusek czy Thun, którzy są zdrajcami Polski należy pozbawić obywatelstwa polskiego i zakazać powrotu do kraju , nawet na jeden dzień, skonfiskować cały posiadany majątek. Ku przestrodze innym

 19. Carlos said

  Re !8 Brawo za pomysl, tylko kto to zrobi?

 20. revers said

  wychodzi na to ze to 1/3 parlamentu oplacana przez Sorosa robi to dla kasy, nie pominajac z rp oficjeli

  http://theduran.com/the-list-of-soros-names-226-meps-in-europe-who-are-under-the-control-of-george-soros/

Sorry, the comment form is closed at this time.