Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Zimowy sen Polski
  Kojak o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Boydar o Polskie elektrownie produkują…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Aborcjoniści robią wszystko aby zarobić miliony na mordowaniu niewinnych dzieci. Aborcja w terminie porodu? W USA to nie problem.

Posted by Marucha w dniu 2017-11-16 (Czwartek)

E-mail otrzymany od Fundacji PRO-Prawo do życia:

7 tysięcy dolarów. To cena za… zamordowanie dziecka na 2 dni przed porodem! Wiedziałam, że przemysł aborcyjny jest wstanie zrobić wiele, aby zarobić na śmierci i ludzkim cierpieniu. Jednak z tak przerażającym bestialstwem jeszcze się nie spotkałam.

Grupa obrońców życia z Nowego Meksyku w USA dokonała prowokacji, której celem miało być odkrycie kulis działania jednej z tamtejszych placówek aborcyjnych, która specjalizuje się w tzw. późnych aborcjach. Dokonują tam wyjątkowo okrutnych mordów na dzieciach.

Do ośrodka weszła Felicia – kobieta w 37 tygodniu ciąży. Pozorowała chęć abortowania swojego dziecka, u którego zdiagnozowano Zespół Edwardsa. Personel placówki bez żadnego problemu przyjął jej „zlecenie” i wycenił „zabieg” na 17 tysięcy dolarów!

Jeden z pracowników tej aborcyjnej rzeźni wytłumaczył Felicji jak dokładnie wygląda cała procedura. To makabryczny horror! Po wypełnieniu niezbędnych formalności, kłują dziecko wielką igłą i podają mu truciznę, co wywołuje u maluszka atak serca. W jego wyniku dziecko umiera w bólu przez około 6 godzin. Następnie każą kobiecie nosić w swoim łonie martwe dziecko przez cztery dni i codziennie przychodzić do placówki aby powoli rozszerzać szyjkę macicy i w ten sposób dokończyć aborcję!

O tym przerażającym barbarzyństwie aborcjoniści mówili całkowicie otwarcie. Tak jakby była to każda inna usługa, którą po prostu można kupić na rynku…

Felicia nie zamierzała oczywiście zgodzić się na to bestialstwo. Dwa dni po wizycie w placówce aborcyjnej poszła do normalnego szpitala i urodziła chłopczyka. Wie Pan co się okazało? Dziecko było całkowicie zdrowe! W trakcie ciąży dwa razy robiła badania i dwukrotnie wyszło z nich, że dziecko ma Zespół Edwardsa. Te diagnozy okazały się całkowicie błędne. Dla biznesu aborcyjnego to nie ma jednak żadnego znaczenia.

Aborcjoniści robią wszystko aby zarobić miliony na mordowaniu niewinnych dzieci. I prześladują ludzi, którzy próbują im w tym przeszkodzić.

Czy słyszał Pan o nowym prawie, które wprowadzono ostatnio w Kanadzie? W Ontario przegłosowano ustawę, która zakazuje jakiejkolwiek działalności za życiem w promieniu 150 metrów od placówek aborcyjnych! Nie wolno pokazywać antyaborcyjnych plakatów, modlić się w intencji nienarodzonych a także okazywać jakiegokolwiek wsparcia kobietom wchodzących do tych miejsc! Wszystko po to aby aborcyjne mordownie mogły zabijać bez zakłóceń. Za złamanie zakazów grozi pół roku więzienia i kilka tysięcy dolarów grzywny.

Proszę sobie wyobrazić, że do podobnych wydarzeń dochodzi również w Polsce!

Mariusz Dzierżawski, członek zarządu naszej Fundacji, został skazany na 2000 zł grzywny za pokazywanie prawdy o aborcji! Sprawa dotyczy jednego z naszych billboardów, które wyjątkowo rozwścieczają zwolenników aborcji. Nie mogli go zniszczyć ani w żaden inny sposób się go pozbyć. Rozpoczęli więc kampanię donosów, przesłuchań i postępowań sądowych. W wyniku tej nagonki sąd skazał Mariusza Dzierżawskiego za „wywołanie zgorszenia publicznego”poprzez pokazywanie prawdy o aborcji na billboardzie!

Zamierzamy odwołać się od tego skandalicznego wyroku i nie zaprzestaniemy naszych działań. Jednak aby móc je kontynuować potrzebujemy Pańskiej pomocy.

Ostatnie wichury, które przeszły nad Polską, wywołały wiele zniszczeń. Ich ofiarą padł również jeden z naszych ogromnych billboardów, które tak bardzo przeszkadzają aborcjonistom. Stojący przy jednej z głównych ulic Krakowa billboard został zniszczony przez wiatr i musimy szybko powiesić go na nowo. Billboard ma powierzchnie ponad 100 metrów kwadratowych. Sam wydruk tak dużego transparentu kosztuje 2000 zł. Chciałabym aby możliwie szybko wrócił na swoje miejsce. Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby szybko wydrukować nowy billboard i powiesić go przy jednej z głównych ulic Krakowa.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

http://prawicowyinternet.pl/

Komentarze 2 to “Aborcjoniści robią wszystko aby zarobić miliony na mordowaniu niewinnych dzieci. Aborcja w terminie porodu? W USA to nie problem.”

 1. Komitet Obrony Gojów said

  Denerwują mnie stwierdzenia typu: „Dla biznesu aborcyjnego to nie ma jednak żadnego znaczenia. Aborcjoniści robią wszystko aby zarobić miliony na mordowaniu niewinnych dzieci.”

  Nie ma żadnych mitycznych „aborcjonistów”, tak samo jak nie ma żadnego mitycznego „lobby gejowskiego”, które same przestawiają tradycje i mentalność całych narodów i prawodawstwa państw. To jest wszystko odgórna robota NWO (żydomasonerii) i potęgi środków, jakimi dysponuje. Żadne wrzeszczące feministki od aborcji czy sodomici od „małżeństw jednopłciowych” i adopcji dzieci nigdy nie byłyby w stanie przestawić w ciągu zaledwie kilkudziesięciu lat prawie całego świata na tory aborcji i sodomii.
  I nie chodzi tu o biznes, tylko depopulację i deprawację. To samo się tyczy szczepień. Zarobek to tylko skutek uboczny, a nie główny, tych przedsięwzięć.

 2. m.s.said said

  …to szokujace’,o czym tutaj mowa…Prawda’ jest iz w dzisiejszych czasach ,trudno jest o dobrego lekarza..i teraz moge napisac to co chcialam,ale cos mnie powstrzymalo.. w poprzednim kom.o ‚lekarzu czy weterynarz’..Z pewnoscia’pisze’iz sa’jednak wyjatki. Znam i mam d.kolezanke’ ,ktora oprocz pracy w szpitalu,dodatkowo jezdzi w karetce ratujac upitych na lawkach a oprocz tego leczy mala’ dziewczynke’,ktora jest chora na stwardnienie rozsiane(a wiem cos’ o tym).I co szokujace.,rodzice tej dziewczynki wiedzieli.,jest ich stac’i nie moga nic tak naprawde’zrobic’.Za kazdym razem jak ma dusznosci lub problem z przelykaniem dzwonia’z przerazeniem do Bernadetty a ona jedzie do nich,tlumaczy za kazdym razem tlumacza’c co i jak. I tak na okra’glo..bo.. to ich uspokaja jak lekarz jest .i ..i..przy malej.Tak nieraz codziennie.Bo i tak nie ma zadnego leku na to i jest sie’bezsilnym widzac’ jak malen’ka sie k..,dusi itp. Oni dobrze wiedza..nic nie mozna zrobic, ze tak naprawde ta choroba wygla’da! Przerazajace’dla nich jest to ze powoli umiera,a oni nie moga’nic uczynic’nic.. To prawdziwa nadzieja,miec’ przynajmniej taka’pomoc ze strony lekarza…czyz nie..

Sorry, the comment form is closed at this time.