Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (64 – …
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Sebastian o Facet o ksywce „Margot”
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Instytut Rodła we Wrocław…
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  revers o Segregacja pacjentów. Koronawi…
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Wokół przyjazdu Donalda Tuska

Posted by Marucha w dniu 2017-11-16 (Czwartek)

Szanowni Państwo!

Pojawienie się byłego premiera Donalda Tuska na obchodach 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości na zaproszenie pana prezydenta Andrzeja Dudy pokazuje, że konflikt między panem prezydentem a prezesem Jarosławem Kaczyńskim, nie jest żadną „ustawką”, tylko dzieje się naprawdę.

Donald Tusk od wielu lat jest faworytem Naszej Złotej Pani z Berlina. Kiedy w konsekwencji afery hazardowej musiał wyrzucać z rządowej pirogi jednego po drugim murzyńskich chłopców na pożarcie krokodylom i od starych kiejkutów dostał szlaban na kandydowanie w wyborach prezydenckich, Nasza Złota Pani spowodowała przyznanie mu Nagrody im. Karola Wielkiego, co stanowiło przestrogę, że kto odtąd podniesie świętokradczą rękę na Donalda Tuska, to będzie miał z nią do czynienia.

Na takie dictum stare kiejkuty natychmiast się zreflektowały, ale Nasza Złota Pani na wszelki wypadek mocną ręką przeniosła go na europejskie salony, z których w roku 2010 powróci do Warszawy na białym koniu, by objąć stanowisko prezydenta naszego i tak już przecież nieszczęśliwego kraju.

Tymczasem jednym w priorytetów politycznych prezesa Jarosława Kaczyńskiego, jest wytarzanie Donalda Tuska w smole i pierzu, jako domniemanego sprawcy katastrofy smoleńskiej, do której miał doprowadzić do spółki z zimnym rosyjskim czekistą Putinem, co to zamierza zostać prezydentem Rosji już po raz czwarty.

W tej sytuacji zaproszenie przez pana prezydenta Dudę Donalda Tuska na uroczystości do Warszawy oznacza po pierwsze, że ta sama ręka, która prowadzi Donalda Tuska, kieruje również panem prezydentem Dudą, dzięki czemu lepiej rozumiemy przyczynę, dla której decyzję o zawetowaniu ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie sądownictwa ogłosił on po 45-minutowej rozmowie telefonicznej z Naszą Złotą Panią.

Po drugie – nieobecność Jarosława Kaczyńskiego na niepodległościowych uroczystościach w otoczeniu prezydenta oznacza, że pan prezydent niedowołanie wkroczył na szlak przetarty wcześniej przez Kazimierza Marcinkiewicza.

Po trzecie – że w tej sytuacji pan prezydent musi poszukiwać sobie sojuszników i to raczej w kręgach od politycznego zaplecza rządu raczej oddalonych. To wyjaśnia, dlaczego panu prezydentowi tak zależało, by w wyborach sędziów do Krajowej Rady Sądownictwa opozycja miała zagwarantowany parytet: PiS wybierze dziewięciu sędziów do Krajowej Rady Sądownictwa, a opozycja – sześciu.

Myślę, że po takim porozumieniu każdego, kto będzie jeszcze wierzył w apolityczność Krajowej Rady Sądownictwa i niezawisłość zasiadających tam sędziów, śmiało można uważać za idiotę. Ciekawe, ilu członków skompletowanej w ten sposób Krajowej Rady Sądownictwa będzie tajnymi współpracownikami starych kiejkutów, a za ich pośrednictwem – niemieckiej BND, rosyjskiego GRU, a ilu – izraelskiego Mosadu.

Okazuje się, że konsekwencje emancypacji pana prezydenta Dudy mogą mieć daleko idące konsekwencje nie tylko dla naszego i tak już przecież wystarczająco nieszczęśliwego kraju, ale również dla sławnej „dobrej zmiany”. Dobra zmiana robiona do spółki ze starymi kiejkutami dobra być nie może z natury rzeczy, bo stare kiejkuty nigdy, ani przez chwilę nie służyły, ani nie służą Polsce, tylko państwom na służbę których się przewerbowały. Polska jest im potrzebna tylko do pasożytowania na niej, więc jeśli pan prezydent właśnie w tych środowiskach szuka sobie politycznych sojuszników, to nic dobrego z takich związków dla Polski wyniknąć nie może.

Okazuje się, że wprawdzie pan prezes Jarosław Kaczyński, wysuwając kandydaturę Andrzeja Dudy na prezydenta w roku 2015 okazał się wirtuozem intrygi, ale co z tego, kiedy widzimy, że jak zwykle potyka się już o własne nogi?

Nie tylko zresztą on. Właśnie pan minister Waszczykowski dał wyraz wzruszającym wątpliwościom, czy deklaracje ukraińskich władz o strategicznym partnerstwie Ukrainy z Polską, są aby na pewno prawdziwe. Najwyraźniej aż do tej pory musiał uważać, że z tym strategicznym partnerstwem to wszystko naprawdę.

Tymczasem cwani Ukraińcy opanowali do perfekcji sztukę obcinania kuponów od prezentowania światu Ukrainy, jako państwa specjalnej troski, któremu lepiej się w niczym nie sprzeciwiać, podobnie jak upośledzonemu na umyśle dziecku, które w przeciwnym razie może zrobić coś okropnego sobie, albo na przykład – podpalić dom.

Wygląda na to, że nasi warszawscy statyści dawali się na ten prosty trick nabierać z oczywistą szkodą dla polskich interesów państwowych, zwłaszcza, że to strategiczne partnerstwo Polska musiała smarować złotem, które pewnie już jest stracone na zawsze, podobnie jak łzy, których nikt nam już nie powróci.

Stanisław Michalkiewicz
http://www.michalkiewicz.pl

Komentarzy 9 do “Wokół przyjazdu Donalda Tuska”

 1. Joannus said

  ”…z zimnym rosyjskim czekistą Putinem, co to zamierza zostać prezydentem Rosji już po raz czwarty.”

  A co to, dowciapnemu przewidywawcy i objaśniaczowi nie pasuje czwarta kadencja. Konia kują żaba się nadyma.

  Czekam, kiedy Michalkiewicz ujawni dla odmiany swych ulubieńców o przeciwnych cechach do ”zimnego czekisty” , ciepłych wolnościowców z podaniem narodowości. Czekam na recenzowanie z dowcipnym równie nazewnictwem innych prezydentów np. Trampa,

  ——-
  Proszę jednak wyczuć w tym ironię.
  Admin

 2. Barbara chojnacka said

  To nie ironia, tylko lekko oślizgły styl i żonglerka słowna na okrągło

 3. Marek said

  Ciekawe, ilu członków skompletowanej w ten sposób Krajowej Rady Sądownictwa będzie tajnymi współpracownikami starych kiejkutów, a za ich pośrednictwem – niemieckiej BND, rosyjskiego GRU, a ilu – izraelskiego Mosadu.
  ===
  Pan Stanisław przez grzeczność, ewentualnie sympatię dla projektu Międzymorza, zapomniał wspomnieć o agentach usia.

 4. Sebastian said

  Na takie dictum stare kiejkuty natychmiast się zreflektowały, ale Nasza Złota Pani na wszelki wypadek mocną ręką przeniosła go na europejskie salony, z których w roku 2010 ( sic! ) powróci do Warszawy na białym koniu, by objąć stanowisko prezydenta naszego i tak już przecież nieszczęśliwego kraju.

  Chyba P. Stasiu miał na myśli 2020 r.

 5. SzewachSzwajs, polak said

  #4 Pan Stasiu żongluje i słowami i datami, kakaja rażnica, wsio ryba. Kolejny artykuł „ku pokrzepieniu” serc.
  # 3 Agentow usia nie ma tak jak i „żydow”, jedynie razwiedka.

 6. MatkaPolka said

  PAN MICHALKIEWICZ UTRWALA PEWNE STEREOTYPY

  Prezydent Duda jest sterowany przez fundacje SOROSA – BATOREGO
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/08/sensacja-duda-kieruja-ludzie-z-fundacji-georga-sorosa

  Nie ma żadnego konfliktu miedzy Dudą a Kaczyńskim – wszyscy występowali w Fundacji Sorosa

  Wszyscy przeszli przez International Visitors Leadership Program – kurs dla zagranicznych liderów organizowany przez State Department – Ministerstwo Spraw Zagranicznych USA – również m.in. Beata Szydło Komorowski, Tusk

  Nie ma żadnego konfliktu miedzy PO a PiS-em jest współpraca

  (Blog Andrzeja Lepera – PO-PiS wiecznie żywy -19 lipiec 2010)
  W 2005 PO i PiS stwierdziły, że aby jeszcze mocniej i skuteczniej działać muszą udawać, że się kłócą, że są dla siebie alternatywą i ten kuriozalny medialny spektakl trwa do dziś! Faktycznie obie partie dogadują w zaciszu gabinetów dalsze działania na rzecz okradania społeczeństwa.

  Une udają, że się kłócą – ma to ogłupić Polaków i odciągnąć uwagę opinii Publicznej od najważniejszych spraw kraju – zapaść demograficzna – depopulacja, emigracja, dług publiczny – emisja złotego przez Narodowy Bank Polski mogłaby zlikwidować ten dług w ciągu 1 sekundy, Stacjonowanie obcych wojsk na terenie Polski, uwięzienie Mateusza Piskorskiego, CETA i TTIP – Transatlantic Trade and Investment Partnership,
  PolExit – wyjście Polski z UE, wyjście Polski z NATO.

  Tusk nie jest ani Niemcem ani Polakiem – wszyscy dziadkowie Tuska ze strony matki i ze strony ojca byli Żydami, którzy podpisali Volkslistę i stali się Niemcami (raportnowaka.pl)

  Tak samo „Złota Pani” Merkel – Kasner (skąd się wzięła „Złota Pani” – to niemieccy wartownicy kazali śpiewać Żydom, kiedy szli z łopatami do roboty – „Marszałek Śmigły Rydz nie kazał robić nic, a Hitler nasz „Pan Złoty” nauczył nas roboty”). Życiorys Merkel jest zagmatwany – jedni mówią , że Merkel to córka Hitlera inni że polska żydówka Koshner or Kesner;

  Według Wikipedia Horst Kasner – ojcem Angeli Merkel.
  Ojcem Horsta Kasnera był Ludwig Kaźmierczak, policjant niemiecki, urodzony 1896 w Poznaniu, zmarły w 1959 w Berlinie. Był on synem Polki Anny Kazmierczak i Ludwika Wojciechowskiego.1930 zmienił nazwisko na Kasner.(dlaczego zmienił nazwisko) Horst Kasner był w Hitlerjugend był policjantem, a potem służył w GESTAPO

  Nagroda Karola Wielkiego dla Tuska – Karol Wielki nie był Niemcem – był Francuzem, Nie było żadnego „Cesarstwa Rzymskie Narodu Niemieckiego” – to wymysł niemiecki uzasadnienie racji istnienia Niemiec.

  Wg. kronik rzymskich, greckich, polskich – NIEMCÓW NIGDY NIE BYŁO –
  Lechici Walczyli z Imperium Karola Wielkiego. Jeden z synów Karola Wielkiego ściągnął na pomoc do walki z Lechitami – Alemanów – azjatyckie plemię, które runęło na Imperium Karola Wielkiego i je doszczętnie zniszczyło. Potem Alemanie rozbili Imperium Lechitów
  Niemcy to po francusku Allemagne

  Pan Michalkiewicz neguje istnienie Polski – Lechii sprzed 966 r. –Michalkiewicz twierdzi, że to ubeckie rzygowiny

  I znowu wraca „Katastrofa Smoleńska” (wytarzanie Donalda Tuska w smole i pierzu, jako domniemanego sprawcy katastrofy smoleńskiej), jako przykład ogłupiania społeczeństwa
  Nie ma dowodów na „ KATASTROFE SMOLENSKĄ” – ją jedynie HIPOTEZY

  Była wcześniejsza wiedza o katastrofie

  • Tusk rozdzielił wizyty w Kancelarii Premiera
  • Marszałek Sejmu Komorowski wygłosił Orędzie do Narodu „ W tych trudnych chwilach bądźmy Razem” – 3 godziny przed katastrofą,
  • Wypowiedz Komorowski udzielił wywiadu – Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni”
  • „GW” podała informację o katastrofie W s24 jest informacja, że portal gazeta.pl podał informację o katastrofie już o 8:38 od razu informując, że wszyscy zginęli.
  • Urban – piątkowe wydanie „Fakty i Mity”z karykaturami Gosiewskiego siedzącego na nurkującym samolocie. Kolejny „przypadek”
  • Ambasador Jerzy Bahr –wiedział, że wszyscy zgieli – 16 minut przed Katastrofa –
  • Komorowski Orendzie „W tych trudny chwilach bądźmy razem” opublikowane na TVP.INFO o godz. 5:57 3 godziny PRZED katastrofą
  • Katastrofa o godz 8:56 – Wiktor Bater z Polsatu wiedział już o niej o 8:40 – czyli 16minut przed katastrofą wiedział, że ona nastąpi?

  Nie ma dowodów, że Delegacja wyleciała w ogóle z Warszawy – nie ma zdjęć i reportaży prasowych,
  • Nie ma raportów oficerów BOR-u,
  Nie ma zdjęć z kamer na lotnisku w Warszawie –co jest rutynowym działaniem na każdym lotnisku i zakładzie przemysłowym – nowo wyremontowany hangar wyburzono,
  Nie ma ciał przypiętych do foteli na miejscu katastrofy – nagie ciała w prosektorium w Moskwie bez mundurów to nie dowód.
  • Nie ma unikalnej (amerykańskiej) awioniki w kokpicie , ani dowodów że w Smoleńsku rozbił się Tu-154 z numerem 101.

  NAJWIARYGODNIEJSZA HIPOTEZA – zamachu dokonano w Warszawie dzień wcześniej wieczorem 9 kwietnia 2010, ciała preparowano w zakładzie utylizacji padliny – był to ZAMACH WARSZAWSKI

  Nie ma wyjaśnienia tajemniczych zgonów już po katastrofie
  Sprawcy katastrofy smoleńskiej do tej pory nie zostali wykryci ani ukarani

  Nie ma późniejszych wypraw do Katynia
  Obok cmentarza 20,000 polskich oficerów zamordowanych przez żydowskie NKWD
  Jest cmentarz 46, 000 rosyjskich oficerów zamordowanych przez żydowskie NKWD
  Leżą ramie przy ramieniu w tych samych zbiorowych mogiłach

  Katyń – Czego nie powiedział Putin –

  Bez strachu. Wspomnienia stare i nowe”, autor: Albin Siwak. Tom III, str 286)

 7. Barbara Chojnacka said

  A tymczasem, po cichutku ściganie niemowląt igłami pełnymi syfu, na bazie szczątków dzieci poczętych,z dodatkiem niezawodnych metali ciężkich.Fundacja Heroda, czyli szczepienia pod przymusem. Dawniej był CZERWONY KRZYŻ symbol zbawienia, obecnie żmija i sztylet/żmija i puchar, czyli TRUJ I ZABIJAJ…

 8. , said

 9. revers said

  Pank Tusk zatwitowal i bez pana Stasia.

  Mowiac o 4 kadencji zimnego czekisty, pan stasiu otwarcie ingeruje jak hakerzy rosyjsscy w wybory Trumpa w wybory prezydenta Rosji, co jest zabronione nie tylko w stanach, ale juz pani premier W.B. May w te same tony uderza co pan Stasiu, blizsza im jest jakas celebrytka z sieci hoteli Paris Hilton, co pokaze cyece i wie komu oddac w wieczna dierzawe rosyjska stacje paliw, zasoby gazu ziemnego, oraz hakerstwo naracyjne przeciw Rosji.

  Czas na biohackerow by tych Putinow bylo miliony.

Sorry, the comment form is closed at this time.