Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Instytut Rodła we Wrocław…
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  revers o Segregacja pacjentów. Koronawi…
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Kowalski3 o Facet o ksywce „Margot”
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Facet o ksywce „Margot”
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Żyd schował się przed Marszem Niepodległości w łazience

Posted by Marucha w dniu 2017-11-16 (Czwartek)

Na stronie internetowej magazynu „The Forward”, będącego miesięcznikiem dla amerykańskiej społeczności żydowskiej, ukazała się relacja niejakiego Simona Rubina, który znalazł się w Warszawie w ramach wymiany zagranicznej.

Rubin twierdzi w swoim artykule, że z powodu przejścia ulicami polskiej stolicy Marszu Niepodległości musiał…. ukryć się w łazience, ponieważ w demonstracji uczestniczyć miały osoby o „antysemickich” poglądach.

Co ciekawe, amerykański Żyd nie mieszka w ścisłym centrum Warszawy, a właśnie w tym miejscu zawsze odbywa się Marsz Niepodległości, lecz zajmuje mieszkanie na Woli, czyli około dwa kilometry od miejsca rozpoczęcia demonstracji w dniu Narodowego Święta Niepodległości. Rubin pisze jednak, że „Ulica Leszno ponownie stała się miejscem antysemityzmu, nienawiści i tym razem własnego strachu”, w czym nawiązał oczywiście do faktu istnienia w tym miejscu getta w czasie II wojny światowej.

Z powodu dźwięku wybuchających petard oraz policyjnych syren Rubin musiał więc… ukryć się w łazience, uprzednio wyłączając wszelkie źródła prądu i zasłonił wszystkie okna w swoim mieszkaniu. Żyd w trakcie pobytu w łazience miał się przy tym zastanawiać, czy sąsiedzi z którymi rozmawiał o swojej żydowskiej tożsamości „rzeczywiście są jego sprzymierzeńcami”.

Ponadto zdaniem przybysza z Ameryki, przez sobotnią demonstrację po raz pierwszy musiał się on obawiać, czy przypadkiem z powodu swojego wyznania nie stał się właśnie „celem”. [W związku z czym zesrał się, na szczęście zdążył zdjąć spodnie – admin]

Jako dowód występowania „antysemityzmu” na Marszu Niepodległości, Rubin wskazuje fakt, iż zwołały go „dwa radykalnie nacjonalistyczne ruchy młodzieżowe, które biorą swoją nazwę od grup antysemickich z lat dwudziestych i trzydziestych”, zaś w trakcie manifestacji jeden z jej uczestników stwierdził na antenie telewizyjnej, że „należy odsunąć od władzy żydostwo”. Dodatkowo amerykański Żyd upatruje wzrostu postaw „antysemickich” w wyborczym zwycięstwie Prawa i Sprawiedliwości sprzed dwóch lat.

Na podstawie: forward.com
http://www.autonom.pl

Komentarzy 36 do “Żyd schował się przed Marszem Niepodległości w łazience”

 1. Dość dzość dość tych mend said

  Więc, żeby dać odpór tej żydowskiej Qrewskiej mendzie i jej prowokacji trzeba posłuchać tego co obnaża ich świńską koczowniczą podłość:

  Niech Qrwy mendy koczownicze wypierdalają tam skąd przyszli i przestaną zaczepiać inne narody bo to się dla nich skończyć może tragedją po której przestaną istnieć i będzie można ich najwyżej oglądać w klatkach w ZOO. My ich w Polsce nie chcemy, i inne Narody też, darmozjadów schizofrenicznych.

 2. Moher49 said

  Tak, tak maszerowali z pianą na ustach, z długimi nożami, z błędnym spojrzeniem, które zabijało jak bazyliszek. Żydzie, chory na mózg żydzie – nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

 3. zenek trąba said

  Panie Moher? Przeciw jakiemu znów bliźniemu?

 4. kuntakinte said

  niestety nie skoczyl do sedesu nasiskajac spluczke albo chociaż nie dokonał aliji i biedak bedzie musial sie dalej z nami meczyc a my razem z nim ojojoj

 5. Boydar said

  Młodszemu, Panie Zenku; według Lolka – młodszemu.

 6. zenek trąba said

  Nie rozśmieszaj mnie pan, bo jestem w robocie.

 7. Kapsel said

  Przychodzi do spowiedzi bardzo zawstydzony facet:
  – Proszę księdza, oszukałem Żyda, czy to grzech?
  – Nie, synu, to cud…

 8. Korab said

  Ojej,jaka szkoda,że żydostwo naprawdę nie sra po nogach ze strachu przed Polakami… Prawdziwa niepodległość byłaby bliżej – a tak,to tylko marzenia zostają naiwne…

 9. Ludek said

  Aaaaaajjjjj!!!! Wwwaaaaaajjj!Czysz jego ten Żyd oszalało kompletnie?….. chować sze do łazienka przed maszerowaniem?…. Czysz ono nie mogło sze schowane za piecem?….. Nie! Nie! .. absolutne nie mówię sze do bo nie jestem na szczęście antysemichnik………….zn sze…. antysemitnik

 10. Nemo said

  Niechże się Rubin uda do specjalisty, szkoda czasu, jego nieciekawy stan może się tylko pogłębić.

 11. Maćko said

  Infowar w pelni!

 12. Pinxit said

  Zdaje sie, ze mialem racje w poprzednim wpisie (krajobraz po marszu). To naglasnianie przez media troche nieudanego pokazu polskiego patriotyzmu – jest mocno podejrzane.

  Nawet zydom z Ameryki nie przeszkadzaly antysemickie antyzydowskie hasla w Kijowie.
  Petroszenko nie boi sie chodzic po ulicach. Jaceniuk nawet w Wierchownej Radzie gardlowal gdy Prawy Sektor warczal antysemickie hasla na ulicach..

  A ten amerykanski zyd z Warszawy jest glupi jak but. Powinien sie ukryc w piwnicy, bo z piwnicy mniej osob korzysta. Lepszy schowek.
  No i nie musialby tracic cennego czasu na zaslanianie okien.

  ——
  Żydzi nie potrafią dobrze wymyślić scenariuszy, choć przecież są arcymistrzami kłamstwa. Np taki Eli Wiesel – widział „gejzery krwi” jeszcze przez miesiąc wydobywające sie grobów pomordowanych Żydów.
  Admin

 13. […] Tekst  wzięty  z  https://marucha.wordpress.com/2017/11/16/zyd-schowal-sie-przed-marszem-niepodleglosci-w-lazience/ […]

 14. kid said

  Tym czasem Rybak na wzmiankę o problemie żydowskim idzie do więzienia, za `żydówe w dyby`, musi żyda bolec jak pokazują prawdziwą twarz.. Ta śmieszna dama i kukła srula wystarczyła, by patriotę zamknąć z gnojem.

  Prezydencka Para Polski. Jaki pan taki kram.

  Brylanty na myśl Polska i Polak powinien srać w gacie i gnać w mrok jak szalone. Niestety Niemcy maja ten zaszczyt jako pierwsi na czele a powinni przejąć go Rosjanie i Polacy, maja na to najwieksze powody. Inne białe nacje nie odbiegają w tym wyścigu po pierwszeństwo, pytanie kiedy się obudzą i zobaczą przyczynę swej tragedii.

 15. Sebastian said

  To metafora jest, przecież nie napiszą, że się zesrał ze strachu

 16. maniek said

  …Panowie – dajcie spokój – jakie ŻYDY?…toz to scierwa chazarskie – ktore podszywają sie pod nich i sraja ŻYDOM do gniazda …

  mongoloidy – ktore nie wiadomo jakiej sroce z pod ogona wypadły…

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/godlo-ukrainy-chazarska-tamga-2014-09

  psychopatyczne chore gnoje – ktore w stadzie są „mocne”!…wierzcie mi – spotkałem osobiscie kilku z nich/pojedynczo/ tak „zesranych” ze strachu-ze az nie dało sie patrzec – mimo,ze rozmawialismy przez 3 metrową wysoką brame – na ktorej była kuloodporna drobna siatka z tytanu i od groma kamer – normalnie dygotali…dlatego wierze w ten artykuł…

 17. Joannus said

  Jeżeli słyszę co rusz o tropieniu strasznego antysemityzmu, przy równoległym tolerowaniu antypolonizmu, to dochodzę do jedynego wniosku.
  Władze mają większe obowiązki wobec żydów niż Polaków.
  Ewentualnie uznania ichnich jako zbiorowego Mesjachacha, którego poszczególne osobniki traktowane są jako święte krowy w Indiach.
  Co oczywiście z ocenzurowanym do samego dna,rasizmem i ksenofobią niby niema nic wspólnego.

  Pan Sebastian ma rację, musiał się biedak skitrać na rzadko.
  Wyobrażam sobie milion ludzi na Marszu w AD 2018 i w konsekwencji smród niesamowity w sanitariatach Warszawy.

 18. Boydar said

  Nie ma tylu sanitariatów.

 19. Janko muzykant said

  To zdjęcie sedesu widzę jako stół do pożerania macy przez bydło żydochazarskie. Ale im k…wom się zbiera, ale się zbiera, i współczucia już nigdy nie będzie.

 20. Maverick said

  Deep State is obsadzony żydami, i chcą dominacji nad światem, gdzie holocaust będzie jedyną i poprawną religia. To jest niezbity dowód że to są lucyferianie.

 21. gość said

  Piotr Rybak w więzieniu! NAGRANIE Z ZATRZYMANIA i komentarz

 22. gość said

  prawda dla Polaka ( PIOTR RYBAK POSZEDL DO WIEZIENIA )

 23. VA said

  Wiersz teścia Andrzeja Dudy

  Jacy by źli LUDZIE mieszczanie kielczanie,
  zeby pana swego, Seweryna Kahane,
  zabiliście, Chłopi, kamieniami, sztachetami!
  Boże ZE przejść pożałuj i Wszech Synów Dawidowych
  ize tako marnie zeszli od nierównia swojego!
  Chciałci I JEGO bracia miła królowi służyć
  SWA Chorągiew Mieć, ALE Żołnierze dali idź zabić.
  Żołnierze, milicjanci, kieleccy Rodzice
  świętości Nie Mieli, bezbronne poland zatłukli!
  Zabiwszy, ulicami powlekli, bić Żydów krzyczeli,
  Polacy, kielczanie Jako psy kłamacze.
  Okrutność Śmierci poznali, szkarady posłuchali,
  krwią splamili przyjacioły, na bruk Ich wyrzucili.
  zamknięty Bog Polaków w obozie, w Baraku
  drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
  dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.

  Julian Kornhauser – “Kamyk i cień” – str 28, Wydawnictwo a5 – Poznań 1996.

  ISBN 83-85568-25-5

  Książka dotowana przez Ministerstwo Kultury i Sztuki

 24. Jack Ravenno said

  @23 VA – kij mu w ryj temu „teściowi”

 25. snag said

  Na jew stronie gdzie dostęp do artykułów jest odpłatny ten akurat jest za darmo i wiadomo w jakim celu – Facet specjalizuje się w Community Development (budowa/odbudowa wspólnoty/gminy) W angielskim orginale demonizuje was bardziej niż to tłumaczenie sugeruje.

  Jego fotka, podziękujcie przy najbliższej okazji – „studiuje” w Instytucie Sztuki Polskiej Akademii Nauk ,…

  Sam Rubin
  Fulbright Student Research Fellow ’17-’18, Warsaw, Poland
  Ithaca, New YorkResearch
  Current
  Polish Institute of Art of the Academy of Sciences

  Previous
  J Street U at Ithaca College, Coalition on the Environment and Jewish Life, Ithaca College

  Skills
  Community Development. Report Writing. Community Outreach. Writing. Blogging. Communication. Research. Social Media PowerPoint. Nonprofits.

  http://forward.com/opinion/387504/i-hid-in-my-bathroom-from-anti-semitic-marchers-in-poland-in-2017/

 26. ibrahim ibn jakub said

  gdyby to byli antysemici – jak ja – to byś się jebany żydzie nigdzie nie schował.

 27. snag said

  Ciekawostka w tekście ,…

  „On my own street, once part of the Warsaw Jewish ghetto” w luźnym tłumaczeniu „na mojej (własnej) ullicy która była kiedyś częścią ghetto – To nie jest przejęzyczenie, gdyby nie uważał że ‚jego’ napisał by ‚na ulicy na której mieszkam’ choćby z grzeczności bo nie wierzę że urodzony w kraju gdzie pierwszym jego językiem jest angielski wyksztalcony student mógł popełnić taką gafę piszac.

 28. kominiarz said

  zeby pana swego, Seweryna Kahane,

  Słowa kluczowe wytłuszczone. Reszta poematu to tylko tło.

 29. ojojoj said

  A ja bym sie wcale nie zdziwil jakby ten Rubin (czy Diamond czy jak mu tam) w tym czasie nie byl wogole w Warszawie.

  Gdzie jest swiadek ze ten pan o nazwisku szlachetnych kamieni schowal sie w kiblu?

 30. JerzyS said

 31. jjj said

  Ktos z maszerujacych -jak wskazują w tym artykule- osmielil sie powiedziec powiedziec publicznie w telewizorni o panowaniu Żydów. No, no….
  Domyslam sie, ze pokazano to, jako wypowiedz sfrustrowanej, prymitywnej osoby

 32. antonio said

  Sam Rubin
  Fulbright Student Research Fellow ’17-’18, Warsaw, Poland
  Metryke ma wypisana na twarzy

 33. antonio said

  No pieknie ,…. na obradach „pejsetu” w Polsce wraz z dudusiemkornhauserem była równiez krysia Pawłowicz . no jak to czasem mozna poznac farbowanego lisa (specjalnie z małej litery ,bo na duza trzeba sobie zasłuzyc )

 34. Kapsel said

  NIEMIECKI PROFESOR POPARŁ MARSZ NIEPODŁEGŁOŚCI – GROŻĄ MU SANKCJE ZE STRONY UCZELNI

  Niemiecki profesor z uniwersytetu w Lipsku, Thomas Rauscher, wyraził w poniedziałek solidarność z uczestnikami polskiego Marszu Niepodległości.

  Niemiecki profesor opublikował w poniedziałek na Twitterze retweet artykuł o warszawskim Marszu Niepodległości, dodając Biała Europa braterskich narodów – dla mnie to wspaniały cel.

  https://kresy.pl/wydarzenia/niemiecki-profesor-poparl-marsz-niepodleglosci-groza-mu-sankcje-ze-strony-uczelni/

 35. Re: 30 JerzyS
  Nie ma co sie „czarowac, bo „kneset” od „kneSejmu” w zasadzie sie niczym i nikim nie rozni. Dokladnie ta sama k…rwa I zydowski zlodziej.
  I jesli ktos jest przekonany, ze „PiS” (Przestepcy I S….syny… czy Parchaci i Szabesgoje”) cos zmieni, cos ulepszy, cos co bedzie przeciwko zydom jest malo spostrzegawczy albo jest kompletnym idiota…
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 36. analiza patologii said

  No to żydek wyraźnie dostał pietra, ale właściwie u nich to jest po trosze chorobowe, jak donoszą inne niezależne (o tyle o ile) media:

  http://wolna-polska.pl/psychopatologia-judaizmu/czy-choroba-umyslowa-to-zydowska-przypadlosc

  Można zrobić przedruk w razie, gdyby tamto źródło „wyschło”.

Sorry, the comment form is closed at this time.