Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Powymiatać precz banderowskie śmieci.

Posted by Marucha w dniu 2017-11-18 (Sobota)

Gdyby tak polskie władze miały do siebie i do Polaków choć tyle szacunku, ile ma go do siebie osoba świadcząca płatne usługi seksualne trędowatym …

Lektura portalu Kresy.pl jest już zwyczajowo przygnebiająca, co nie jest w najmniejszym stopniu winą jego Redakcji – trudno rzetelnie informować o pogrzebie i śmiać się do rozpuku.

Używając słowa „pogrzeb” mam na myśłi pogrzebanie nadziei na politykę prowadzoną wyłącznie w polskim interesie państwowym i narodowym, szczególnie wobec naszych Rodaków na wschodzie, obcą przemocą wbrew jakimkolwiek prawom ludzkim i boskim oderwanych od Macierzy po 1945.

Proszę porównać zupełnie niedawne informacje:

„Nie pozostaniecie sami” – zadeklarował szef węgierskiej dyplomacji gdy mówił do Węgrów mieszkających na historycznych ziemiach Królestwa Węgier, dziś wchodzących w skład Ukrainy. „Będziemy kontynuować walkę tak długo, aż prawa których zostaliście pozbawieni zostaną przywrócone, tak długo aż Węgrzy na Zakarpaciu będą mogli uczyć się w swoim języku ojczystym” – powiedział Szijjártó.

Oraz wypowiedź wiceszefa MSZ:

Jasne jest bowiem, że sposób zdemontowania pomnika w Hruszowicach nie brał pod uwagę wrażliwości strony ukraińskiej. Wicepremier Gliński jednoznacznie potępił wykonanie tej decyzji samorządu podczas wspomnianych konsultacji w Kijowie. Do demontażu doszło tuż przed ważną dla wspólnoty ukraińskiej rocznicą akcji „Wisła”, co mogło być odebrane jako prowokacyjne. Również potraktowanie państwowej symboliki Ukrainy spotkało się z krytyką wicepremiera Glińskiego.

[Minister Gliński owszem, mimo, że stary dziad to wyhaczył młoda laskę, ale poza tym dał się poznać jako zwykły tchórz bojący się opinii tego czy innego GW-na]

Zarzuci ktoś, że drugi cytat nie jest całkowicie na temat – być może, ale przecież co druga wypowiedź samego prezesa Kaczyńskiego czy otaczających go ‘wiernot’ na temat polityki wschodniej to „konieczność budowy silnej Ukrainy, obrony przed agresją Rosjan, Marsjan, Reptylian, konieczność przekonania Ukrainy, konieczność zapewnienia dla Ukrainy, konieczność wsparcia dla demokracji, sracji i pierdacji”.

Taka jest zatem różnica między rządzącym Wegrami Fideszem a PiS-em, że dla pierwszego Węgrzy są celem, zaś dla drugiego Polacy są co najwyżej pochodną innych celów – zakarpaccy Węgrzy są dla Fideszu zadaniem i celem, Polacy na Litwie czy szczególnie na Ukrainie są dla PiS-u najczęściej li tylko zawadą (ci na Litwie mogliby się wreszcie zlituanizowac, a ci na Ukrainie sami porżnąć i pokłuć nożami i nie przeszkadzać w realizacji wielkiego planu izolowania i demokratyzowania Rosji).

Pisałem o tym wcześniej (Wielki plan PiS-u), zamierzam raz jeszcze podjąć ten temat w obszerniejszym artykule (roboczy tytuł to „Dlaczego PiS rozmija się z narodem?”).

Ale powróćmy do tytułowych banderowskich śmieci. Jeden z nich, ambasador Deszczyca (skądinąd wyjątkowy prymityw nawet jak na rezuna) poskarżył się niedawno żydowskiej gazecie (tej samej, przed którą tak skwapliwie zgina drżące kolano wicepremier Gliński), że „Trochę obawiam się o bezpieczeństwo moich rodaków – Andrij Deszczycia, ambasador Ukrainy o narastającej fali nacjonalizmu w Polsce.”

Wyjątkowe SKURWYSYNY I SKURWYCÓRY z tej GW i wyjątkowy bezczel z tego prymitywnego rezuna, którego formacja od kilku lat gangrenuje cały kraj na U, kraj, w którym oficjalnie czci się SS-manów i kanonizuje najpilniejszych uczniów Hitlera a jednocześnie zarzucający nam „narastanie fali nacjonalizmu”.

Za KRESY.PL

Ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca przyznał, że coraz bardziej obawia się o bezpieczeństwo mieszkających w Polsce Ukraińców. „Coraz częściej otrzymujemy sygnały, że Ukraińcy mają incydenty z Polakami. Ta atmosfera, która się tutaj tworzy i nawet ta narracja historyczna też może się w jakiś sposób przenieść się na nastroje Polaków wobec Ukraińców”

Rezun zapomniał dodać, że te coraz częstsze „incydenty Ukraińców z Polakami” to podejmowane przez jego rodaków próby napaści, rabunku a niejednokrotnie też zabójstwa na Polakach, o jeździe i wypadkach (w tym śmiertelnych) w stanie stuporu horyłkowego już nie wspominając.

Najlepsze zostawiłem na koniec:

Ukraiński ambasador zaznaczył, że „kwestie historyczne są ważne” i strona ukraińska przedstawi swoje propozycje na wyjście z obecnej sytuacji. Będą one dotyczyć odnowienia obiektów ku czci UPA w Polsce.

Wiem, co zrobiłbym ja i co zrobiłoby normalne państwo, wiem, co zrobiłaby nawet malutka republika San Escobar, gdyby tylko takowa istniała:

Postawiłaby Jego Ekscelencji Wielce Czcigodnemu i Wielmożnemu Panu Ambasadorowi dwie pieczątki: jedną tuszem w kształcie misia w paszporcie, a drugą butem poniżej pleców … gdyby tylko polskie władze miały do siebie i do Polaków choć tyle szacunku, ile ma go wobec siebie osoba świadcząca płatne usługi seksualne trędowatym …

http://macgregor.neon24.pl

Komentarzy 27 to “Powymiatać precz banderowskie śmieci.”

 1. AlicjaM said

  Doskonaly artykul, choc mozna tylko pomarzyc.

 2. zenek trąba said

  Żeby powymiatać trzeba mieć miotłę. A jak na razie można tylko wymiotować jeśli oczywiście doniesienia w sprawie cytatów Glińskiego sa prawdziwe.

 3. Kapsel said

  Znany historyk, prof. Waldemar Rezmer z UMK w Toruniu poinformował o swojej rezygnacji z funkcji wiceprzewodniczącego Polsko-Ukraińskiego Forum Historyków, z funkcji przewodniczącego polskiej grupy w ramach polsko-ukraińskiego zespołu i z dalszego udziału w tym gremium.

  Według informacji podanych przez Stowarzyszenie Upamiętnienia Ofiar Zbrodni Ukraińskich Nacjonalistów we Wrocławiu (SUOZUN), w piątek w warszawskiej siedzibie IPN odbyło się spotkanie polskiego zespołu Polsko-Ukraińskiego Forum Historyków z władzami Instytutu.

  https://kresy.pl/wydarzenia/prof-rezmer-zrezygnowal-funkcji-wiceprzewodniczacego-polsko-ukrainskiego-forum-historykow/?utm_source=notification&utm_medium=browser

 4. Dziadzius said

  Jezeli MY Polacy nie dbamy o swoj kraj i swoj narod i swoj honor i dume i pelna historyczna i polityczna sprawiedliwosc to czego my chcemu —zeby INNI moze tak jak niemcy czy upadlincy czy rosjanie czy iwreje czy Unia Jewropejska czy wielka brytwanka DBALI o nasze IMIE i sprawiedliwosc.
  Zgroza tylko zgroza na rzady tak zparszywiale ze warte tylko krzesla i krotkiego powroza .

 5. Radam said

  Ad 3) W. Sz. Panie Dziadziuś
  Święte słowa , Dobrodzieju .

  Tylko ostatnie zdanie wypadałoby zmodyfikować .
  Krzesła mają być ELEKTRYCZNE ( z zasilaniem , jak elektrowóz , a nie kocyk ) , a powrozy mają mieć ca. 3 yds ( trzy
  jardy , to ok. 2.70 mb )
  🙂
  🙂

 6. revers said

  Powymiatyc, a pokazac kto strzelal na majdanie, w wloskiej tv to zrobiono

  .https://www.youtube.com/watch?v=ZESNWGRNQMs

  lub w Odessie

  .https://www.youtube.com/watch?v=Mo2IPC_4z_Q

  Polska narazie zablokowala przejazd ukrainskich TIR-ow, tani przewoznik z ukrainy warszawce nie na reke.

 7. Dziadzius said

  SZANOWNY Panie Gajowy ,
  Czy mozna by poprosic [no i chyba w Imieniu innych exterra Polakow] zeby Pan uprzejmie podal nazwisko pod zdjeciem tej otwartej geby bo na starosc nie poznaje czy to ‚czort czy szurumacha”

  ——-
  To jest Jego Ekscelencja Nadzwyczajny i Pełnomocny Ambasador Ukrainy w Warszawie – dr Andrij Deszczyca.
  Admin

 8. Boydar said

  Chyba Der Chupacabra …

 9. ibrahim ibn jakub said

  zburzę każdy banderowski pomnik.

 10. Jerzy said

  Wystarczy odsunąć od żłoba żydo-banderowskie kanalie z PiS, to ukraińscy bandyci stracą w Polsce głównego sojusznika i żadnego pomnika już nie postawią.

 11. Marcin said

  Doktor? Z czego ten prymityw ma doktorat?
  U tego gościa robił?

 12. king crimson said

  Ten deszczyca na fotce, to wypisz wymaluj- schetyna

 13. king crimson said

  Także na zdjęciu,jego ulubiona pozycja seksualna ( Deszczycy)

 14. RomanK said

  Sranie w Banie…..glupimi rzadmi Polska stoi od stuleci.
  Wszystkim Polakom zamieszkalym na Ukrainie – tym ktorzy nie ulegli ukrainizaji- bo takich sa setki tysiecy…..:radze z glebi serca!
  Wykorzystajcie sezon i wracajcie do Polski…nawet- zeby przyszko wam mieszkac w namiocie….Przyjezdzajcie do Polski, wyrabiajcie papiery i sobie i dzieciom…bo to tylko moze wam zapewnic bezpieczenstwo! Nie wierzcie nikomu i w nic! Ani polskim , ani ukrainskim oszustom! Uciekajcie!!!!
  Uciekajcie – poki mozecie!

 15. Do 10 i do 14.Tylko słowo: tak.

 16. Boydar said

  A co, potrzebne jest miejsce dla uchodźców z bezcennego Izraela ???

 17. Joannus said

  Ad 10
  ”Wystarczy odsunąć od żłoba żydo-banderowskie kanalie z PiS, to ukraińscy bandyci stracą w Polsce głównego sojusznika i żadnego pomnika już nie postawią.”

  Nie tylko PIS, od 1976 po dziś dzień cała ”demokratyczna opozycja”

 18. Jerzy said

  Pan Boydar ma rację, zamiast uciekać z UPAdliny, niech lepiej wykuwają maczety i spokojnie czekają na uchodźców z bezcennego Izraela. W ten sposób wybawią nie tylko samych siebie, ale przy okazji większość świata.

 19. RomanK said

  Obydwom panom obiecuje sprawic maczety inkrustowane imiennie srebrem i zlotem, jesli przeniosa sie na Ukraine I beda czekac:-)))) -jak radza Polakom na Ukrainie.

 20. hary said

  Co wy oczekujecie od tych pisowskich kurew ?

 21. hary said

  Ad 7. Bardzo podobny do braci „polaków” niejakich Kurskich. Jeden z proweniencja Michnikowkiej drugi proweniencji pisowskiej. Obie szmaty zasłużone ,robiące „polaczków” w bambuko.

 22. Inkwizytor said

  Re 14

  Chciałbyś głupi chazraski CH*JU 😉

 23. Kar said

  znalazlem, przeczytalem,, podaje dalej

  http://www.kresowianie.info/artykuly,n651,kresowe_wspomnienia__cz1__najwazniejsze_to_nie_zapomniecs.html

 24. Re: 22 inkwizytor…
  To nie „sciepa”, ani onet…
  Wyglada na to, ze Gajowy inkwizytora wezmie za morde i wywali za drzwi…
  =================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 25. revers said

  Z Antkiem …

 26. RomanK said

  Panie Jasiu,,jaka to roznica sciepa czy Onet…zlub wniesiony na salony nie przestaje byc zlobem:-))))
  Po czym by pan poznal szlachte herbowa- jak nie po lacinie dworskiej:-)))))

Sorry, the comment form is closed at this time.