Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Czy choroba umysłowa to żydowska przypadłość?

Posted by Marucha w dniu 2017-11-19 (Niedziela)

Lekarz twierdzi, że Żydzi są nosicielami schizo…

Tego nie było w internecie…

Tego nie ma w internecie. Ale jest w Psychiatric News, opublikowane przez American Psychiatric Association . Data publikacji: 25.10.1972. Sprawdź w lokalnej bibliotece.

Dowód na to, że Żydzi są nosicielami schizofrenii znajduje się w pracy przygotowanej dla American Journal of Psychiatry autorstwa dr Arnolda A. Hutschneckera, nowojorskiego psychiatry, który leczył prezydenta Nixona.

W pracy pt. Mental Illness: The Jewish Disease [Choroba umysłowa: żydowska przypadłość] dr Hutschnecker powiedział, że choć wszyscy Żydzi nie są chorzy umysłowo, to choroba umysłowa jest wysoce zaraźliwa i Żydzi są głównym źródłem tej infekcji.

Dr Hutschnecker powiedział, że każdy Żyd rodzi się z zarodkiem schizofrenii i to ten fakt jest przyczyną prześladowań Żydów na całym świecie. [Powiedziałbym, że jest przyczyną, iż Żydzi prześladują wszystkie inne narody – admin]

„Świat bardziej współczułby Żydom, gdyby wiedział, że oni nie są odpowiedzialni za tę chorobę,” powiedział dr Hutschnecker. „Schizofrenia jest faktem, który w Żydach wywołuje kompulsywne pragnienie prześladowań.” [Taaaak, szczególnie współczuję Rotschildom, Warburgom, Guggenheimom, Lehmanom, Sorosom… – admin]

Dr Hutschnecker zwrócił uwagę na to, że choroba umysłowa specyficzna dla Żydów objawia się ich brakiem zdolności odróżnienia dobra od zła. Powiedział, że choć żydowskie prawo kanoniczne uznaje cnoty cierpliwości, pokory i uczciwości, to Żydzi są agresywni, mściwi i nieuczciwi. [No, ale skoro to nie ich wina, tylko „choroby”, to osso chozzi? – admin]

‘Podczas gdy Żydzi atakują nie-żydowskich Amerykanów za rasizm, Izrael jest najbardziej rasistowskim krajem na świecie,’ powiedział.

Żydzi, jak mówi, ujawniają swoją chorobę umysłową przez paranoję. Wyjaśnił, że paranoik nie tylko wyobraża sobie, że jest prześladowany, ale umyślnie stwarza sytuacje, które prześladowanie uczynią rzeczywistością. Powiedział również, że wszystko czego potrzebuje ktoś by dojrzeć żydowską paranoję w akcji, to wejść do nowojorskiego metra. Dziewięć razy na dziesięć, ten który cię wypycha będzie Żydem.

‘Żyd ma nadzieję, że weźmiesz na nim odwet w naturze, i kiedy to ma miejsce, jest przekonany, że jesteś antysemitą.’

Podczas II wojny światowej, jak mówi dr Hutschnecker, żydowscy przywódcy w USA i Anglii wiedzieli o okropnej zbrodni nazistów wobec Żydów. Ale kiedy urzędnicy Departamentu Stanu chcieli wypowiadać się przeciwko niej, zostali uciszeni przez zorganizowane żydostwo. To ono chciało kontynuacji zbrodni, by wywołać sympatię świata.

Żydowską potrzebę prześladowań porównał z rodzajem szaleństwa, kiedy cierpiący okalecza się. Powiedział, że ci którzy się okaleczają robią to, gdyż chcą sympatii wobec siebie. Ale, dodał, tacy ludzie ujawniają swoje szaleństwo oszpecaniem się w taki sposób, że wywołują wstręt raczej niż sympatię.

Zwrócił uwagę, że zachorowalność na chorobę umysłową wzrosła w USA w bezpośredniej proporcji do wzrostu populacji żydowskiej.

‘Wielka migracja żydowska do USA rozpoczęła się pod koniec XIX wieku. W 1900 roku było 1.058.135 Żydów; w 1970 roku 5.868.555; wzrost o 454.8%. W 1900 roku było 62.112 pacjentów w publicznych szpitalach psychiatrycznych w USA; w 1970 roku 339.027, wzrost o 445.7%. W tym samym okresie amerykańska populacja wzrosła z 76.212.368 do 203.211.926, wzrost o 166.6%. Przed przybyciem Żydów z Europy, USA była narodem zdrowym pod względem umysłowym. Ale to już nie jest prawdą.’

Dr Hutschnecker uzasadnił swoje twierdzenie, że USA nie była już zdrowym psychicznie narodem, cytując dr Dawida Rozentala, szefa laboratorium psychologii w Narodowym Instytucie Zdrowia Psychicznego, który ostatnio oszacował, że ponad 60.000 osób w USA cierpi na jakąś formę zaburzeń schizofrenicznych. Biorąc pod uwagę to, że dr Rozental jest Żydem, Żydzi wydają się być przewrotnie dumni z szerzenia choroby umysłowej.

Dr Hutschnecker powiedział, że wyraz ‘schizofrenia’ przypisał chorobie umysłowej dr Eugen Blueler, szwajcarski psychiatra, w 1911 roku. Wcześniej znana była jako ‘dementia praecox,’  termin używany przez jej odkrywcę, dr Emila Kraepelina, jak mówi dr Hutschnecker, tej samej chorobie nazwę ‘neurosis’ nadał dr Siegmund Freud.

„Objawy schizofrenii zostały uznane niemal równocześnie przez Bleulera, Kraepelina i Freuda w czasie, gdy Żydzi przenosili się do zamożnej klasy średniej,” powiedział dr Hutschnecker. „Wcześniej byli ignorowani jako jednostki społeczne i rasowe przez lekarzy z tamtej epoki. Stali się klinicznie istotni, gdy zaczęli mieszać się z nie-Żydami.”

Dr Hutschnecker powiedział, że badania dr Jacquesa S Gotlieba z Wayne State University wykazują, że schozofrenia wywoływana jest przez deformację białka alfa-dwa-globuliny, która u schizofreników jest w kształcie korkociągu. Zdeformowane białko powstaje na skutek wirusa, jak twierdzi dr Hutschnecker, który przenoszą Żydzi na nie-Żydów z którymi wchodzą w kontakt. Powiedział, że ponieważ ci którzy są potomkami narodów z zachodniej Europy nie wytworzyli odporności na wirus, są szczególnie podatni na tę chorobę.

‘Nie mam żadnych wątpliwości,’ powiedział, ‘że Żydzi zainfekowali naród amerykański schizofrenią. Żydzi są nosicielami choroby i osiągnie ona epidemiczne proporcje, jeśli nauka nie odkryje szczepionki zwalczającej ją.’

W ramach studiów nad świętą Biblią i Talmudem Żyd uczy się, że zbrodnie przeciwko Gojom, takie jak ludobójstwo, masowe morderstwa, wykorzystywanie dzieci itp. są uważane za święte usługi wobec Boga. Biblia i Talmud, święte księgi nienawiści, zobowiązują niewinną młodzież żydowską do nienawiści, do mordowania, do oszustwa, do wypędzania, do okradania nie-Żydów w imię Boga. To pozwala nie tylko na ich skrzywienie struktury umysłowej, ale zamienia duszę na ropiejącą deformację duchową.

Oni mieszkają i pracują razem z nie-Żydami w społecznościach na całym świecie, lubią ich gojowskich sąsiadów, korzystają z ich kultury, a nawet czasem zakochują się w Goju przeciwnej płci.

Jednak ze względu na surowe prawa i ograniczenia (w oparciu o czystość rasową) nakładane na nich, są oni zmuszeni do dorastania i rozwijania się w świecie, w którym uczą się umiejętności wykonania jednego rozkazu i prowadzenia podwójnego życia.

Dylematem z jakim zmierza się zwykły Żyd jest to, że musi przestrzegać rabinackiej interpretacji prawa Bożego. Oni uczyli młode umysły narodu żydowskiego by gardzić, ujarzmiać, lekceważyć, a nawet nienawidzić nie-Żydów świata. Nieprzestrzeganie powyższych świętych poleceń skutkuje, jak się ich uczy, surową karą ze strony Boga. To musi naturalnie skutkować aberracją umysłową wśród społeczności żydowskiej.

Odrażający przykład – pacjentami tej poważnej choroby psychicznej, która spotyka Żydów, są w Ameryce neo-konserwatyści, którzy wydają się cieszyć z prowadzenia wojen na Bliskim Wschodzie.

To było w internecie…

Rozwiązanie zagadki schizofrenii

Maria Tsepilovan – Koordynator badań klinicznych, Mount Sinai School of Medicine

Mój przyjaciel Piotr był sportową gwiazdą naszej szkoły. Nie tylko mógł zdobywać punkty, ale był „A” studentem, który mógł wygrać debatę z prawie każdym, w tym z nauczycielami. Piotr ukończył szkołę z bardzo dobrym wynikiem i rozpoczął studia na wydziale prawa w Ivy League University. Podczas drugiego roku Peter zaczął się zmieniać. Przestał spotykać się z przyjaciółmi, jego oceny pogorszyły się i spędzał więcej czasu sam w swoim pokoju.

Któregoś dnia pod koniec roku szkolnego Piotr był w szpitalu i wkrótce potem zdiagnozowano u niego schizofrenię. Nigdy już nie był taki jak dawniej. Nie mogłam z nim sensownie porozmawiać, skakał z tematu na temat i nie wiedziałam o czym mówił. Był również paranoidalny. Piotr upierał się, by w każdym publicznym miejscu siedzieć plecami przy ścianie, żeby nikt nie mógł skraść się za nim z tyłu. Myślał, że FBI monitoruje każdy jego ruch.

Życie Piotra zmieniło się na zawsze. Dlaczego on? Dlaczego teraz?

Schizofrenia jest ciężkim, chronicznym zaburzeniem pracy mózgu, trwającym co najmniej 6 miesięcy i charakteryzuje się co najmniej miesiącem występujących symptomów takich jak halucynacje i przywidzenia, zaburzenia mowy i negatywny afekt (brak emocji). Choroba może wystąpić bez ostrzeżenia i ogólnie najpierw ujawnia się w późnych latach dorastania lub wczesnych dorosłości.

Naukowcy przez dziesiątki lat poszukiwali przyczyn schizofrenii. Była pewna kontrowersja nt. co bardziej wpływa na jej rozwój: genetyka czy środowisko. Osiągnięto wstępne hipotezy: choroba jest zarówno genetyczna jak i środowiskowa. Oznacza to, że przeprowadzono wystarczające badania na to, że istnieją specyficzne geny, które czynią człowieka bardziej podatnym na zachorowania na schizofrenię i niektóre czynniki środowiskowe, które mogą spowodować jej rozwój.

Co to za geny odpowiadają za schizofrenię i jakie czynniki środowiskowe powodują wystąpienie choroby?

Czynniki środowiskowe, w tym przypadku, mogą oznaczać stresor każdego typu, który człowiek napotyka w życiu płodowym lub w ciągu całego życia (np. zerwanie relacji, mieszane sygnały od rodziców, stres w pracy, itp.).

Genetyczna część jest trudniejsza. Różnice genetyczne między ludźmi, nie mówiąc już o Amerykanach o różnym pochodzeniu, tworzą trudności w izolowaniu poszczególnych genów odpowiedzialnych za zaburzenia. Po latach badań genetycznych, naukowcy zidentyfikowali wiele genów w ludzkim organizmie, potencjalnie związanych z początkiem schizofrenii. Niektórzy badacze z Johns Hopkins University zaczęli kwestionować te ustalenia, twierdząc, że mogli wskazać kluczowe miejsca na konkretnych chromosomach, które są przyczyną choroby.

Z problemem różnorodności genetycznej w rozważanej populacji, naukowcy z Johns Hopkins postanowili zawęzić pulę genetyczną swoich badań. Szukali grupy osób podobnych genetycznie, grupy, która pochodziła od jednego przodka, a następnie, od pokoleń, trwała we własnej kulturze. Hopkins wysunął hipotezę, że zebranie takich osób ułatwiłoby badaczom porównać DNA i zlokalizować geny, które są podobne u osób z rozpoznaniem schizofrenii.

W 1996 r. z dotacją z Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, Johns Hopkins rozpoczął rekrutację Żydów aszkenazyjskich, u których rozpoznano schizofrenię. Żydzi nie są bardziej narażeni na rozwój tej choroby, schizofrenia występuje u około 1% światowej populacji, i nie wydaje się być widoczna w jednej grupie. Powodem dlaczego to badanie jest ukierunkowane szczególnie na Żydów wywodzi się z tradycji żydowskiej małżeństw w ramach tej samej grupy. To sprawia genetyczny szlak łatwiejszy do zbadania.

Po dziesięciu latach badań, zespół Johns Hopkins zebrał grupę ponad 1.000 takich osób do badań i wyniki wstępne opublikowano w American Journal of Human Genetics.”

Co to oznacza dla nas? Każdy może zachorować na schizofrenię. Wiemy, że jest ona częściowo genetyczna. Jeżeli uda nam się wykryć jej obecność w początkowej fazie, możemy lepiej określić, jakie można podjąć środki ostrożności, by złagodzić objawy gdy się pojawią, czy zapobiec im w ogóle. Możemy opracować leki lepiej dostosowane do chorych osobników. Ostatecznie, lepsze zrozumienie przyczyn schizofrenii pozwoli zbadać ogromną różnicę wśród Piotrów tego świata, którzy teraz stają w obliczu cierpienia i szoku, kiedy w wieku 20 lat, nagle zachorują na schizofrenię.

Johns Hopkins podjął współpracę z Mount Sinai School of Medicine, aby kontynuować te obiecujące badania. Obecnie rekrutują osoby w rejonie Nowego Jorku, u których rozpoznano schizofrenię i są Żydami aszkenazyjskimi. Przekazujcie tę wiadomość. I poświęćmy chwilę by cieszyć się tym co mamy.

‘Is Mental Illness the Jewish Disease?’
http://thisiszionism.blogspot.com/2008/03/evidence-that-jews-are-carriers-of.html
Tłumaczenie Ola Gordon
http://wolna-polska.pl

 

Komentarzy 13 do “Czy choroba umysłowa to żydowska przypadłość?”

 1. NC said

  „Podczas II wojny światowej, jak mówi dr Hutschnecker, żydowscy przywódcy w USA i Anglii wiedzieli o okropnej zbrodni nazistów wobec Żydów. Ale kiedy urzędnicy Departamentu Stanu chcieli wypowiadać się przeciwko niej, zostali uciszeni przez zorganizowane żydostwo. To ono chciało kontynuacji zbrodni, by wywołać sympatię świata.”

  Celem było skłonienie państw świata do zaakceptowania stworzenia Izraela na teranch arabskich.
  Powiedział o tym bez ogródek Yitzhak Gruenbaum (po polsku Izaak Grünbaum), syjonista urodzony w Warszawie, który przeniósł się do Palestyny w 1932, po zostamiu dyrektorem Agencji Żydowskiej odpowiedzialnej za skłonienie Żydów do przemiszczania się do Palestyny:

  „One cow in Palestine is worth more than all the Jews in Europe.”

  Nota bene jego syn, Eliezer Grünbaum, służył jako kapo w hitlerowskich obozach.

 2. jaja said

  Jak gloalna wladza majaczy sie im jeszcze we lbie to znaczy, ze sa zakazeni schizofrenia. Niestety te rojenia szlag trafil razem z eksportem zachlannej schizofrenii zydowskiej do Chin. Teraz juz jest po ptokach i smok chinski niedlugo ich wyleczy z tej przypadlosci. Nikt na tym niezyskal oprocz Ping Pongow bo moga teraz wszystkim pokazac palca w d…. Tak sie koncza bajki o zlotej rybce, dla durniow.

 3. spadkins said

  ustrojka ustawka czyt. zażydzene lub zgnilizna mózgu.

  Skośnookie i żółte karakany są ogromna silą polityczna żydów.

  W Polsce białych najwydatniejszych parobków Unijnych podłączonej do 2-j największej gospodarki świata po 25 latach powstały szalenie zadłużone 2.5 autostrady na krzyż, parę obcych folwarków oraz trzy wysokościowce. To tak dla porównania. Mimo Polin, ale to pod lackie. Za każdy kamień zajrzy w poszukiwaniu szekla i uncji złota. To najpodlejszego ponoć sortu.

  Poza tym żydzi to genetyczne skrzywienie natury. Tu nie ma co dyskutować o chorobie psychicznej. To inna rzeczywistość zaimplantowana w nasza.

 4. Tekla said

  Soros = Vampir

 5. JerzyS said

  https://pl.sputniknews.com/polish.ruvr.ru/2013_11_01/Na-zydowskim-cmentarzu-znaleziono-grob-szefa-gestapo/

  Na żydowskim cmentarzu znaleziono grób szefa gestapo
  Na żydowskim cmentarzu w Berlinie znaleziono miejsce pochówku szefa gestapo Heinricha Muellera, który kierował tajną policją III Rzeszy. Weterani walki z nazizmem i historycy badający tragedię holokaustu wyrazili oburzenie tym faktem.

  Na żydowskim cmentarzu w Berlinie znaleziono miejsce pochówku szefa gestapo Heinricha Muellera, który kierował tajną policją III Rzeszy. Weterani walki z nazizmem i historycy badający tragedię holokaustu wyrazili oburzenie tym faktem. Uważa się, że Mueller był odpowiedzialny za masowe morderstwa Żydów podczas II wojny światowej.

  Na chwilę obecną Mueller oficjalnie uznawany jest za zaginionego. Wokół zniknięcia jednej z kluczowych figur III Rzeszy narosło wiele sprzecznych wersji. Stawiane były hipotezy, że udało mu się uciec z Niemiec i emigrować do Ameryki Łacińskiej. Inni uważali, że przeszedł on na stronę armii radzieckiej.
  Czytaj dalej: https://pl.sputniknews.com/polish.ruvr.ru/2013_11_01/Na-zydowskim-cmentarzu-znaleziono-grob-szefa-gestapo/

 6. Kar said

  re: 5

  ..a to zidki maja teraz szczesliwy maca-orgazm widzac goja wpedzonego w chorobe umyslowa (..i prozac bedzie nadal robil shekel, bo goim wpadl w rozpacz)

 7. Nie było? A jest!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lekarz-twierdzi-ze-zydzi-sa-nosicielami-schizofrenii-2014-12

  http://maxpark.com/community/13/content/5831806

  A poza tem… a raczej bardzo długo przedtem:

  „Tych najcięższych zbrodni przeciwko ludzkości a Słowianom w szczególności dopuścili się żydzi i ci sami żydzi krzyczą na cały świat najgłośniej o zbrodniach ludobójstwa i to ludobójstwa w ZSRR – na zasadzie: „Złodziej najgłośniej krzyczy: Łapać złodzieja!” Żydzi to wykrzykują całemu światu o tych okropnościach, ale za każdym razem obwiniają niewinny naród rosyjski, który był tak naprawdę ich ofiarą! Tak, nawiasem mówiąc, to stara żydowska zasada – czynić zło, a o to zło obwiniać potem tych, przeciwko którym jest ono kierowane. [O innych zbrodniach też tak wrzeszczą – Hulajdusznik]

  Zgodnie z definicją słynnego psychiatry profesora Lombroso różne szaleństwa i choroby psychiczne występują u żydów 6 razy(!!!!!!) częściej niż u innych ludzi. Ale… Lombroso sam był włoskim żydem. Był potomkiem długiej linii rabinów i talmudystów, tak, że trudno go chyba oskarżyć o wymyślony przez nich „antysemityzm” [który wcale nie odnosi się do Semitów – przypis mój].
  Jako psychiatra, Cesare Lombroso był bez wątpienia człowiekiem uczciwym, z bardzo dobrą reputacją w świecie naukowym. Dlatego powinniśmy chyba mu ufać, jeżeli chodzi o ten sześciokrotny czynnik? [A może ze względu na to, że był potomkiem, to ten wynik zaniżył? – przypis mój].
  Choroby psychiczne powodują szereg kompleksów, które bardzo często występują u ludzi dorywających się nagle do władzy [zwłaszcza kurdupli i pedałów – przypis mój]. Są to chory kompleks władzy oraz kompleks przewodzenia innym i wiąże się to [nader często], zdaniem większości ekspertów, z sadyzmem i homoseksualizmem. [A poza tym ze sknerstwem, pażernością, udawaniem kogoś innego i smrodem przeżutego czosnku – przypis mój]”.

  Na podstawie książki Andrjeja Dikjego: „Żydzi w Rosji i ZSRR”. Z komentarzami Grigorija Klimowa.

  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B9_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BE,_%D0%A7%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B5

 8. Boydar said

  Ten artykuł to ordynarne pomieszanie oczywistych i znanych od zawsze prawd z chytrze spreparowanymi ewidentnymi kłamstwami.
  Ale dobrze, że Pan Gajowy toto zapuścił; jeśli nasi gajówkowi analitycy zewrą szeregi, kilka użytecznych wniosków może zostać wyciągniętych.

 9. star1 said

  Było, było w internecie.
  Chciałam powołać się na ten artykuł odpowiadając pewnemu (mniejsza o nazwisko) … współczesnemu językoznawcy, który – z radością obwieścił, nowinę, że pewien psycholog amerykański o nazwisku typu Horowitz, jakoś tak podobnie, opublikował wyniki swoich „badań”, w których stwierdził, że ludzie klnący jak szewce są bardziej inteligentni od tych, którzy nie przeklinają.

 10. VA said

  Choroby umysłowe maja czesto podloze opetania demonicznego. Jak wiadomo Zydzi sa narzedziem szatana. Wiec nie dziwi, ze sa psychicznie chorzy. Jeszcze do konca lat 1950 przecietnemu Amerykanowi slowo homoseksualista, kojarzylo sie z Zydami. Nowy Jork byl osrodkiem homoseksualizmu zydowskiego. Depresja, schizofrenia, uzależnienia i inne problemy psychiczne, to czesto efekt działania demona.
  https://milujciesie.org.pl/szatan-istnieje-widzialem-go.html

 11. TomUSAA+ said

  Re 9, klną, idą póżno spać, i są bałaganiarzami. To trzy cechy wyższej inteligencji, wypisz wymaluj mój starszy syn.

 12. Znajomy pracował przy remontach szpitali psychiatrycznych w Nowym Jorku. No cóż…

 13. JerzyS said

Sorry, the comment form is closed at this time.