Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bryś o Wolne tematy (23 – …
  Olo o „Udu***y cię tak, że się…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Szaleństwo poprawności politycznej na szczytowym poziomie. Skórka od banana rozwścieczyła czarnoskórych studentów!

Posted by Marucha w dniu 2017-11-28 (Wtorek)

Żyjemy obecnie w dziwnym świecie, w którym biali ludzie przepraszają za to, że są biali, a czarnoskórzy uważają się domyślnie za ich ofiary. Są oni tak przewrażliwieni, że wszystko kojarzy im się z rasistowskim atakiem.

W zeszłą sobotę podczas weekendowej integracji studentów University of Mississippi ktoś po zjedzeniu banana powiesił na drzewie skórkę czym wzbudził ogólną wściekłość i przerażenie!

Czarnoskórzy uczniowie widząc skórkę na drzewie uznali to za rasistowski atak. Wzburzenie tej grupy społecznej nasilało się mimo, że znaleziono studenta, który konsumował tego banana. Stanowczo zaprzeczył, że był to jakiś rasistowski gest i oświadczył, że jedynym powodem powieszenia skórki był brak możliwości znalezienia kosza na śmieci.

Mimo tych wyjaśnień wielu kolorowych studentów uznało, że nie czują się tam bezpiecznie i ostatecznie spotkanie integracyjne odwołano. Nic nie pomogły też przeprosiny opublikowane przez „sprawcę” na portalu internetowym dla studentów tej uczelni. Oburzenie trwa do dzisiaj.

To doprawdy niesamowite do jakich absurdów doprowadziło szaleństwo cenzury nazywającej się „polityczną poprawnością”. Jedyne co jest dozwolone to dokopywanie białej rasie, a zwłaszcza znienawidzonym na całym świecie Polakom, którym dorobiono gębę nazistów.

Z drugiej strony praktycznie wszystko może zostać uznane za rasistowski atak i możliwość sypania takimi oskarżeniami z rękawa powoduje, że to biali stają się obecnie rasą szczególnie prześladowaną. Oskarżenie o rasizm to poważna sprawa i nawet jeśli ktoś nie jest winny to przylgnięcie takiego określenia potrafi złamać niejedną karierę.

Wedle najnowszych trendów politycznej poprawności, białych można, a nawet należy obrażać. Gdy tylko któryś z nich zaczyna się oburzać, wystarczy go nazwać „białym suprematystą”, aby niczym jockerem z talii kart wytrącić mu wszystkie argumenty.

Pamiętajmy, że świat, w którym żyjemy stał sie taki szalony dlatego, że pozwoliliśmy się sterroryzować. Miejmy nadzieje, że jeszcze nie jest za późno na otrzeźwienie.

[Nie, qrva. Jest już DUŻO za późno. – admin]

http://zmianynaziemi.pl

A zresztą… czy polskie feministki nie są równie głupie?
Admin

Komentarzy 21 do “Szaleństwo poprawności politycznej na szczytowym poziomie. Skórka od banana rozwścieczyła czarnoskórych studentów!”

 1. RomanK said

  Panie Gajowy…wie pamn ze pewnemu odsetkowi populacji do ktorej nalezal kapral Skiba…obojetnie co pan namaluje , powiesi, wystruga….kojarzy sie zawsze z jednym:-))) i stale tym samym. Czrnoskorzy dokladnie tak samo- jak biali, posiadaja takie odsetki:-))))

 2. Cholera said

  Panie Sang, Co Pan na to?

 3. Boydar said

  Pan Ssss stwierdzi, że to u nas biją Murzynów.

 4. peacelover said

  …po pysku i…kopa !!!!

 5. Prawdą w polityczny ryj said

  Poprawność polityczna to największe medialno-polityczne Qrestwo, i tylko Qrwy medialno-polityczne ją przestrzegają.
  Zawsze i wszędzie najważniejsza jest prawda, która wcześniej czy później wychodzi i te Qrwy kompromituje do końca.

  ——
  To jednak nie tak.
  Po pierwsze – prawda nie zawsze zwycięża, a nawet jeśli, to czasami już jest za późno.
  Po drugie – ci psychopaci nie znają poczucia wstydu, a więc nie można ich skompromitować.
  Admin

 6. Pinxit said

  Ameryka to kraj wariatow. Murzyni mieszkaja nie tylko w USA, ale takich cyrkow jak w USA z poprawnoscia polityczna i rownoczesnym stopniem przestepczosci – nie ma chyba nigdzie na swiecie. W Kandze tez sa murzyni.

  To w USA wymyslili gender, hipisow, reforme szkolnictwa i „kaganiec oswiaty”. Dochodzi juz do takich absurdow jak to:

  Nauka alebry jest forma rasizmu ,bo murzyny jej nie rozumieja -opowiada bialy profesor :

  Algebra Is Racist According To California College Chancellor! It Is A Civil Rights Issue –…

  http://investmentwatchblog.com/algebra-is-racist-according-to-california-college-chancellor-it-is-a-civil-rights-issue/

  Inny profesor uniwersytecki stwierdza, ze matematyki nie powinno sie nauczac bo jest rasistowska. Biali maja biologiczna przewage umyslowa nad czarnymi wiec z powodu rownych praw do…braku intelektu nalezy zakazac nauczania matematyki

  University professor claims MATH is racist, because whites have a natural advantage… should algebra and geometry be banned for EQUALITY? – InvestmentWatch

  http://investmentwatchblog.com/university-professor-claims-math-is-racist-because-whites-have-a-natural-advantage-should-algebra-and-geometry-be-banned-for-equality/

  A rownoczesnie bywaja i takie kwiatki:
  Policjanta oskarzono o rasizm po powiedzial: „Wsadzcie ich do pieca ii skonczcie z nimi. ..”

  Hot Cop’ Accused of Anti-Semitic Remarks: ‚Put Them in an Oven and Deal With Them

  http://www.orrazz.com/2017/09/hot-cop-accused-of-anti-semitic-remarks.html

  Rasizm w USA? Skadze! To narodowy dialog::

 7. Boydar said

  „… a więc nie można ich skompromitować …” – Pan Gajowy

  To błąd jaki popełniamy od wieków, żeby nie powiedzieć od samego początku; uważamy że złapanie kłamcy na kłamstwie czy złodzieja na kradzieży spowoduje że ów się zarumieni ze wstydu. Być może, ale tylko że dał się złapać.

  A takie np. żydowskie damy są niezmiernie dumne, że mogą „grać” w pornograficznych „filmach”.

 8. Sebastian said

  Cosik mi się wydaje, że tam są czarni żydzi, mentalność i choroba umysłowa na to wskazują. A tak w ogóle to ten student powinien chyba zjeść banana ze skórą.

  Z innej beczki: moja ślubna (pewnie żydówka bo ma zdiagnozowaną schizofrenię) łazi po poradniach psychologicznych z dzieciakami i załatwia im kwity na dysgrafię, dysleksję i inne dys, żeby im ułatwić nauczanie, wróć utrudnić nauczycielowi możliwość oceny za ortografię czy niestaranne pismo. Ale jak dla draki czy zwykłego łobuzerskiego wygłupu młody narysował na tablicy penisa to zrobił to tak dokładnie, że nauczycielka nie miała najmniejszych wątpliwości cóż to i wysmarowała uwagę w dzienniku elektronicznym by stary t.j. ja musiał się za smarkacza wstydzić. Tłumaczenie młodego,że gdzieś na murze widział i nie wiedział co to jest jakoś mnie nie przekonało.

 9. Boydar said

  Każdy kwadrat jest prostokątem, Panie Sebastianie; ale nie każdy prostokąt kwadratem. To a’propos diagnozowania u Pańskiej Małżonki. Identyczne objawy mogą występować w wyniku specyficznych zatruć organizmu.

  Wyczyn młodego świadczy jedynie o talencie, oraz, w jakiejś części, braku zażenowania upublicznieniem przedmiotu przekazu. Ale to Pan ponosi odpowiedzialność, nie on.

 10. Marcin said

  No to teraz Monsanto będzie pracowało nad bananem bez skórki.

 11. Ola said

  Roznie to bywa ….
  Pare dni temu pojawila sie u mnie w robocie dziewczyna , nastolatka muzulmanska w typowej chuscie celem odbycia praktyki zawodowej , bo w Niemczech uczniowie dwoch ostatnich klas srednich maja w ten sposob zaznajomic sie z zyciem wyrobnika .
  Jak przyszla tak zaraz poszla , bo warunkiem odbycia tej praktyki bylo ” bez chusty” , jak krotko i jednoznacznie wyrazil sie posiadajacy srodki produkcji i kapital kapitalista . Poprawny politycznie ?

  PS . Niemiec nie odwazylby sie na podobny numer. I slusznie! Ale to Holender , to juz wszystko jasne .

 12. Sebastian said

  No niestety, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. W dodatku jestem facetem, który nie wyraził zgody na rozwód na wniosek szanownej małżonki, nie pozwoliłem mopsom, pedagogom szkolnym, kuratorom, sądom i policji oraz mojemu pierwszemu adwokatowi na rozbicie rodziny. Po zmianie adwokata skierowano nas do RODK i na moje i dzieci szczęście otrzymałem pozytywną opinię. Wie Pan, Panie Boydar jak to jest sypiać z wrogiem ?

 13. Boydar said

  Czy to może Pańska Małżonka ?

 14. NC said

  Re 6 Pinxit:

  Dodam, ze na tutejszych wyższych uczelniach na żadanie czarnych studentów powstaja „przestrzenie wolne od białych”, na ogół pomieszczenia, gdzie biali wchodzić nie mogą, by zagrożeni rasizmem czarni studenci mogli w tych pomieszczeniach czus sie bezpiecznie.
  Wychodzi na to, że ogłupienie przez lewaków czarni sami domagają sie teraz segregacji rasowej, bo zapewnia im ona poczucie komfortu.
  https://www.washingtontimes.com/news/2016/nov/10/safe-spaces-balloon-college-campuses-following-don/
  \
  Co do uznania matematyki, fizyki i innych nauk ścisłych za rasistowskie – to wszystko prawda. Zauważmy jednak, że dotad czarni i lewacy wściekle protestowali, gdy publikowano wyniki badań pokazujących niższą przeciętna inteligencje czarnych, jak na przykład w znanej książce „The Bell Curve” https://en.wikipedia.org/wiki/The_Bell_Curve
  Teraz, oskarżając białych o dyskryminowanie czarnych poprzez nauki ścisłe politycznie poprawni lewacy i czarni sami w istocie przyznają, że czarni nie są w stanie ich opanować, czyli potwierdzaja zaobserwowane różnice, ale tłumaczą, że te nauki ścisłe to rasistowskie narzędzia terroru.

 15. NICK said

  Sebastian Nam ewentruje.
  Nie pierwszy zresztą.
  Co z Wami?
  Hę?

 16. Sebastian said

  spokojnie Panie Nicku,niegroźne symptomy, czasami trzeba bo inaczej to zapalenie otrzewnej murowane

 17. NICK said

  Zatem. Spoko.

 18. zenek trąba said

  Kto, my? Rasisty?

  .https://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201605/1463133148_zbyrpt_600.jpg

 19. Pinxit said

  14
  NC
  Nam profesor od matematyki ciagle powtarzal, ze nawet malpe mozna nauczyc rachunkow.
  Mnie zastanawia daczego w USA wieksza popularnoscia wsrod calej akademickiej mlodziezy ciesza sie przedmioty nie zwiazane z matematyka.
  Jedynie popularna inzynieria to jest spoleczna.

  Po 400 latach przebywania w kulturze kowbojskiej mozna nawet stracic jedna grupe krwi.
  Jak juz tak jestesmy skrupulatni w tych badaniach IQ to moze nalezaloby porownac biale elity USA z licealistami z Poludniowej Korei, Chin, Japonii?

  Biale elity w USA: parada glupcow.(wyksztalconych w amerykanskich szkolach).
  Widac w dziedzinach nie-matematycznych zaznacza sie wyrownany poziom w kolorze skory, ktora podobno rzuca sie na mozg:

  Gaffes galore as US big hitters gra…

  Nic dziwnego, ze i murzyni glupieja:
  Obama’s Russia Remarks at Final Presser Cement Legacy of Stupidity in Foreign Policy

  http://russia-insider.com/en/politics/obamas-russia-remarks-last-presser-cement-legacy-stupidity-foreign-policy/ri18285

 20. Sebastian said

  nie , moja się zwie Roberta Julliet’s – bez odbioru. 😉

 21. Boydar said

  Roger

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: