Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Carlos o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  Szczepan Zbigniewski o Samochody dla wybranych
  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Marucha o Wolne tematy (84 – …
  corintians o Samochody dla wybranych
  UZA o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Yagiel o Dodatnie i ujemne plusy państw…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  Marek o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (84 – …
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Zanim padnie kolejna salwa

Posted by Marucha w dniu 2017-11-30 (Czwartek)

Szanowni Państwo!

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Gdyby w Niemczech nie załamały się rozmowy koalicyjne, jakie w imieniu CDU/CSU prowadziła z FDP i Zielonymi Nasza Złota Pani, to kto wie, czym skończyłyby się przygotowania do kolejnej kombinacji operacyjnej w Polsce?

Wszystko było przygotowane; Parlament Europejski przegłosował przeciwko Polsce aż dwie rezolucje, niezawisły Trybunał w Luksemburgu surowe zgłosił kary, na Ukrainie banderowcy bardzo usztywnili swoje stanowisko wobec Polski, stare kiejkuty otrzymały z centrali rozkaz poderwania konfidentów na rzecz praworządności, więc nawet pani prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf, najwyraźniej pouczona przez kogoś starszego i mądrzejszego, porzuciła sprośne błędy Niebu obrzydłe, w jakich już zaczęła się pogrążać, ku zgrozie niezawisłych jeszcze sędziów i zaczęła ćwierkać z prawidłowego klucza – tymczasem wszystko się skawaliło z powodu fiaska „jamajskiej” koalicji w Niemczech i cała para poszła w gwizdek.

Inna rzecz, że nawet pożyteczni idioci, co to jeszcze niedawno palili świeczki przed sądami, zaczynają powoli kapować, o co tu naprawdę chodzi i płomiennych szermierzy praworządności na demonstracjach było już znacznie mniej, niż przedtem, mimo że żydowska gazeta dla Polaków drukowała instrukcje, gdzie iść, co palić i co wykrzykiwać.

Nic dziwnego, że zirytowany funkcjonariusz przebrany za dziennikarza „Suddeutsche Zeitung” przypomniał mniej wartościowemu narodowi polskiemu, że w obronie praworządności powinien wyjść na ulice in corpore i się nie oszczędzać.

Ponieważ Nasza Złota Pani opowiedziała się przeciwko przyspieszonym wyborom w Niemczech i zapowiedziała nawiązanie rozmów koalicyjnych z SPD, to dzięki temu w naszym nieszczęśliwym kraju mamy okres pieriedyszki – oczywiście do czasu, bo jak tylko sytuacja polityczna w Niemczech się unormuje, to wezmą się oni i za nas.

Kiedy to nastąpi – zależy od tego, jakie warunki Naszej Złotej Pani postawi wybitny przywódca socjalistyczny Martin Schulz, chyba, że niemiecka BND dojdzie do wniosku, że dla dobra demokracji trzeba będzie zastąpić go kim mądrzejszym. Wtedy nic już nie będzie zakłócało demokracji i będzie można doprowadzić do przesilenia w Polsce, żeby i tu demokracja zatriumfowała.

Na razie jednak bojownicy o praworządność i demokrację mają inne zmartwienia, a największe – ze złowrogim Antonim Macierewiczem, który wbrew wszystkim spekulacjom na temat spodziewanej rekonstrukcji rządu, przestępujących z nogi na nogę z niecierpliwości, nadal pozostaje na stanowisku ministra obrony. Nie tylko w swoim czasie ogłosił listę konfidentów, nie tylko doprowadził do rozwiązania Wojskowych Służb Informacyjnych, nie tylko zablokował kontrakt na „Caracale”, nie tylko przeprowadził w naszej niezwyciężonej armii kurację przeczyszczającą, w następstwie której odeszło z niej ponad 30 generałów – akurat tylu, ilu trzeba by do utworzenia Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego – to jeszcze ujawnił, że większość, a może nawet wszyscy członkowie tej tornistrowej arystokracji pochodzą z tak zwanego „złotego funduszu”, to znaczy – założonej przez generała Jaruzelskiego w wojsku konspiracji, której celem było opanowanie armii przez faworytów starych kiejkutów.

Zbulwersowany do żywego ujawnieniem tej sprawy Najstarszy Kiejkut III Rzeczypospolitej, występując w TVN nie mógł się już doczekać dymisji złowrogiego Antoniego Macierewicza, a towarzyszący mu pan prof. Roman Kuźniar, tak gorliwie złowrogiego ministra obrony krytykował, że z tej gorliwości omal nie połknął własnego języka. Do tej koalicji przyłączył się pan prezydent Duda, który nie posiadał się ze zdumienia z powodu wycofania przez złowrogiego ministra wniosków o generalskie awanse.

Widać, że pana prezydenta Dudę niełatwo udelektować; jeśli złowrogi minister Macierewicz składa wnioski o generalskie awanse – to pan prezydent odmawia ich uwzględnienia. Znaczy się – źle – ale kiedy złowrogi minister wnioski wycofuje, to też źle. Znaczy – i tak źle i tak niedobrze.

Czyżby stare kiejkuty w zamian za swoją przyjaźń zażądały od pana prezydenta przyniesienia im na tacy głowy ministra Macierewicza? Wszystko to być może, ale złowrogi minister też nie jest dziecko i ma pewne atuty. Oto właśnie kupił od Amerykanów rakiety „Patriot”. Wszyscy mądrale mówią, że one przestarzałe i w ogóle – ale dotychczas nie było u nas żadnych i było dobrze – więc nie jest wykluczone, że udziałowcy „złotego funduszu” mogą zostać przez zimnego rosyjskiego czekistę Putina wytargani za uszy.

Nic tedy dziwnego, że tak się denerwują, nie mogąc doczekać się kolejnej kombinacji operacyjnej, jaka zostanie podjęta kiedy tylko skończy się pieriedyszka.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Ciekawią mnie komentarze …
Admin

Komentarzy 35 do “Zanim padnie kolejna salwa”

 1. Jerzy said

  Banialuki…. W Polsce następuje renesans kultury żydowskiej, „polski rząd” w jarmułkach stołuje się u żydowskiego lobbysty-komandosta, a nawet Rydzyk pieje z zachwytu nad wszechobecną żydowskością. I na to towarzystwo mają padać salwy?

  Prędzej Niemcy zostaną utopione w islamskich imigrantach niż wydobędą z siebie jakąkolwiek salwę. Chyba że po dużej porcji wursta…

  Banderowcy też wydają się być bardziej pod jankeskim niż szkopskim butem, chyba że jankeskiego buta zabraknie, to wtedy szybko wskoczą pod szkopski. To jest akurat najpewniejsze.

 2. Marta1973 said

  Ciekawa jestem, jak wypada porównanie „Polacziszki służącego Sowieckiemu Sojuzu, „piczki-zasadniczki”, czyli premiera-„generała” Wojciecha Jaruzelskiego, tańczącego w takt rozkazów oficerów prowadzących z takimi wojskowymi, jak choćby generał Sosabowski albo generał Maczek?

 3. Jazzik said

  Pan Jerzy mnie zadziwia, wczoraj czytałem że Rydzyk to żyd ( a kiedyś o tym pisałem że to z nieprawego łoża gość urodzony w Olkuszu, przepędzony wraz z matką gdy z mamra Rydzyk senior wyszedł) a teraz że gazy są po kiełbasie. gazy to po zwiebel sie trafiają i po mleku. tak sobie napomknąlem bo dziś jest międzynarodowy dzień bąka ;P ( nie wierzycie? To sobie sprawdźcie) Polecam jajecznicę na cebuli popić mlekiem. dzień zostanie uczczoy należycie

 4. NICK said

  A brak komentarza? Adminie?

 5. Marta1973 said

  Za komentarz podam hasło, które sama malowałam kilkakrotnie wraz z kolegami na murach krakowskiego Miasteczka Akademickiego w zimowe miesiące początku 1982 roku .

  „Junta – juje!!” 🙂

  Któż mógł stać na czele „junty”, jeśli nie – Naczelny „Juj” (sowiecka piczka-zasadniczka), herbu Ślepowron?

 6. Jerzy said

  Re. 2

  Lepszy Pan Generał Wojciech Jaruzelski niż żydowsko-banderowskie kartofle, pani Bojkotkio.

 7. NICK said

  Tu Marto, masz rację.

 8. Pinxit said

  5
  Marta
  Nie ma sie czym chwalic.
  Rozne akademickie ” juje ” pomagaly sprzedac Polske zydom w latach 80-tych i wypedzily miliony Polakow z Polski..
  Krakow obecny, caly zazydzony, nigdy wam tego nie zapomni!
  Zastanawiam sie, kto to byl (i jest) tak naprawde slepowron.

  Nikt film Andrzeja Kępińskiego – YouTube

 9. Joannus said

  Ad 6 i 8
  Ludzie nadpobudliwi emocjonalnie na ogół zatrzymują się w rozwoju, na etapie utrwalenia wzmożonych przeżyć.
  Dla wielu nie było, pewnie i nadal nie ma różnicy między tym co było
  do 1956 r a w latach siedemdziesiątych.
  W tym wypadku wypada ”pogratulować” zaangażowania z wypisywaniem tych słów na murze, bo w konsekwencji pomagało się restytucji we władzach pomiotu przepłoszonego w 1956 wraz z komandosami marcowymi.

 10. Boydar said

  Różnica pomiędzy postrzeganiem WJ a K&K jest taka, że nie ma wątpliwości co do tego – http://13grudnia.org.pl/ofiary
  Natomiast zapewne przez tych dwóch co, popełniono co najwyżej różne samobójstwa, z udziałem lub bez osób drugich. Z tym, że nie na pewno.

  Nasza rolą jest mieć stosunek do spraw i rzeczy nie podlegających dyskusji. A nie zbawianie świata.

 11. Jerzy said

  Tak się składa, Panie Boydar, że Pan Generał Wojciech Jaruzelski w 1946 roku zajmował się rozpracowywaniem band UPA z terenu powiatu hrubieszowskiego, natomiast Jarosław Kaczyński stanął po drugiej stronie – po stronie morderców i katów z UPA, o czym świadczy nie tylko jego banderowskie okrzyki na majdanie ale także bieżąca probanderowska polityka reżimu PiS.

 12. Boydar said

  Od okrzyków nie wkładają cię do trumny, i dzieci nie płaczą po ojcu.

  Co do takich różnych działań; ja wczoraj myłem kryształowy flakon, a dzisiaj obsrany kibel. Całkiem nieźle mi poszło w obu przypadkach.

 13. Jerzy said

  Proszę sobie policzyć ofiary agresji junty banderowskiej, zaczynając od majdanu a kończąc na robotniczym Donbasie, to wyjdzie panu ilość trumien…

 14. Boydar said

  Aby mnie przekonać, musi Pan, dowieść zależności. Jest Pan przekonany że gruzińscy snajperzy wsłuchiwali się w rzężenie Kaczysława ? A artylerzysta Azow’a z pewnością ma przyklejone na kartce – „tak skazał Jaroslaw Kaczynsky iz Polszy, tri goda nazad”.

  Jest Pan niepoważny, Panie Jerzy, nie odróżnia Pan teatru od teatru śmierci.

 15. Marta1973 said

  @11

  Żaden „pan generał”, a „Polacziszka służąca Sowieckiemu Sojuzu, „piczka-zasadniczka”

  Chyba, że pan Jerzy chce cenzurować słowa pana redaktora Stanisława Michalkiewicza w wątku poświęconym tekstom pana redaktora.

  Szmata sowiecka!

  ——
  A takie…$%^, jak Marta, wolą służyć żydo-amerykanom, Brukseli, Niemcom. Ukraińcom i kto by jeszcze chciał.
  ZSRR przynajmniej nas nie upokarzało, nie groziło sankcjami, nie wysyłało jakichś szczerbatych alkoholików na mównicę, żeby pluli na Polskę, nie doszukiwało się u nas nazizmu, faszyzmu, antysemityzmu, rasizmu, szowinizmu itp.
  Admin

 16. Marta1973 said

  A może pan Jerzy nie zna opinii i oceny niejakiego Jaruzelskiego przez Pana Redaktora Stanisława Michalkiewicza?
  No to przypomnę, tekst z 29 listopada 2017

  „…Oto okazało się, że Polacziszka służący Sowieckiemu Sojuzu, „piczka-zasadniczka”, czyli premier-generał Wojciech Jaruzelski, na polecenie swoich oficerów prowadzących, zadbał o utrzymanie wpływów Stronnictwa Ruskiego w naszym nieszczęśliwym kraju również na okres „życia po życiu” sowieckiego imperium w Europie Środkowej.”

  ——
  Legendarne „stronnictwo ruskie”. Nikt go nie widział, nikt nie wie kto do niego należy, nikt nie widział ŻADNYCH efektów jego działalności… ale co szkodzi pier***ć o nim w kółko?
  Admin

 17. Jerzy said

  Czy blokowanie ustawy zakazującej banderyzmu w Polsce i klęczenie przed banderowską UPAiną to też jest teatr?

  Aktorów znamy, ale kto pisze scenariusz, Panie Boydar?

  Czyżby nie jeden taki wielki mały?

 18. Marta1973 said

  Nic mi nie wiadomo, aby Pan Emilian Kamiński był „Chazarem”, więc z dedykacją dla „Polacziszki służącej Sowieckiemu Sojuzu, „piczki-zasadniczki”

 19. Marta1973 said

  Pan Gajowy Marucha będzie wkrótce zmuszony cenzurować teksty pana redaktora Stanisława Michalkiewicza, bo nie zanosi się na to, żeby pan Stanisław zmienił zdanie o niejakim Jaruzelskim 🙂

  „…W „złotym funduszu” stosunek do religii nie był chyba aż taki ważny, jak stosunek do Związku Radzieckiego – bo generał Jaruzelski, podobnie jak Mieczysław Moczar, pewnie uważał, że „dla nas, partyjniaków” prawdziwą ojczyzną jest Związek Radziecki – i pewnie dlatego w roku 1969, gdy generał Jaruzelski był ministrem obrony narodowej – w opinii oficera rezerwy, a nawet podchorążego musiała być wzmianka o jego stosunku do Związku Radzieckiego. „

 20. Boydar said

  Ja wychodzę dopiero po ostatnim gongu.

 21. Carlos said

  Dla mnie Jaruzel to zdrajca, ale nie dlatego, ze sluzyl Rosjanom, ale przede wszystkim, dlatego, ze sprzedal Polske zydom i z nimi dogadal sie przy stole. Przeczytac koniecznie spis chronologiczny spotkan Jaruzela z zydostwem amerykanskim.

 22. Carlos said

  To tez swiadczy o nim jakim byl „plywakiem”, raz antysemita, raz filosemita, znajacy historie wiedza o czym pisze.

 23. Boydar said

  Panie Carlos. Udowodnienie że sprzedał, komu sprzedał, na jakich warunkach oraz za jaką cenę, może być jeszcze kłopotliwe. Natomiast że na podstawie jego zgody/rozkazu strzelano do ludzi, obojętne jakich, już nie. Po co ja mam grzebać w gów*nie, jeśli na pojemniku wisi tabliczka znamionowa – „kał, wysoce toksyczny”.

 24. Carlos said

  To jest pewne i tez swiadczace o nim, ja tylko dla p. Marty tak troche…

 25. Marta1973 said

  Pozwolę sobie powtórzyć i podsumować:.

  Jesteśmy „w temacie” komentowania słów pana redaktora Stanisława Michalkiewicza, który o NIEJAKIM Jaruzelskim wyraził się bardzo trafnie i dobitnie:

  „piczka-zasadniczka”, czyli premier-„generał” Wojciech Jaruzelski, tańczący w takt rozkazów oficerów prowadzących”

  Już to wystarczy, aby tej kanalii, bolszewikowi, który skazał się na wieczną infamię, wystawić jak najgorszą ocenę.
  A od moich dokonań, w tym także tych, pisanych na murach Miasteczka Akademickiego w Krakowie w pierwszych miesiącach 1982, proszę się od……. ć!

  Jak to deklamuje pan Emilian Kamiński?

  „Przebrzydła szumowino, pachołku moskiewski, ty farbowana świnio, marszałku kuREWwski, chamie zbuntowany, zatęchła sklerozo, gnOJju zasmarkany, ty zdrajco, zomozo…” ITD…….

  Ma rację!!!

 26. Jerzy said

  Pan Generał Wojciech Jaruzelski był człowiekiem honoru i wielkim Polakiem!

  Bandera nienawidzi go za Hrubieszów, a żydownia za marzec 1968 roku.

  I wszystko w temacie.

 27. Jerzy said

  Oto powód dlaczego frankijskie żydostwo tak bardzo nienawidzi Pana Generała Wojciecha Jaruzelskiego, po czym oczywiście możemy je łatwo poznać:

  „W sumie Jaruzelski pozbawił stopnia wojskowego 1356 oficerów i chorążych żydowskiego pochodzenia, w tym 54 pułkowników, 79 podpułkowników i 132 majorów.”

  http://www.rp.pl/Plus-Minus/301129902-Wojciech-Jaruzelski-szedl-w-pierwszym-szeregu-antysemickich-czystek-1968-roku.html

  No dalej, banderowskie i pisowskie piszczałki, pokażcie kunszt swojego rynsztokowego słownictwa.

  Panu Generałowi możecie skoczyć na pukiel.

 28. Carlos said

  Zapomnial pan dodac, ze jeneral kilkakrotnie wyrazil ubolewanie z powodu takiego zachowania w 68 roku. Niech pan sie nie bierze za komentowanie przy totalnym braku wiedzy. Tego samego autora ( Michakiewicza) ” Herrenvolk po zydowsku” radze przeczytac.

 29. Pinxit said

  28
  Carlos
  Nie popieraj zydostwa.
  Hucpa przeciwko Jaruzelskiemu jest tak podla i glupia jak wychwalanie obecnego burdelu w Polsce, ktory rzekomo przyniosl Polsce demokracje.
  Totalny brak wiedzy czy celowe wprowadzane w blad??

 30. Tekla said

  Jak ktos sie podpiera takim autorytetem jak E .Kaminski to jest zalosny…

  tu sie rodzina Kamiinskich aktywnie udziela

  .http://www.teatr-zydowski.art.pl/wydarzenia/solidarni-z-ukraina-inicjatywa-teatrow-warszawskich

  .http://www.pomponik.pl/plotki/news-gwiazdy-zaspiewaja-dla-ukrainy,nId,1355082

  .

 31. Jerzy said

  Panu Generałowi Wojciechowi Jaruzelskiemu co najwyżej nie mona wybaczyć jednego – że będą c u sterów władzy nie wrzucił do szamba żydowskich śmieci.

  Dzisiaj nie byłoby w Polsce kartofli i innego niepolskiego badziewia.

 32. Jerzy said

  Ad. 30.

  Wystarczy że pojawi się postać szlachetnego Pana Generała Wojciecha Jaruzelskiego, a od razu słychać żydo-banderowskie piski, tak bardzo zaszedł żydłakom i banderowcom za skórę.

  Część i Chwała dla Pana Generała!

 33. Joannus said

  Ad 26 i 31
  ”Panu Generałowi Wojciechowi Jaruzelskiemu co najwyżej nie mona wybaczyć jednego – że będą c u sterów władzy nie wrzucił do szamba żydowskich śmieci.”

  Panie Jerzy/ Sprawa wygląda tak. Kiedy ktoś wyrobi sobie lub zapożyczy pogląd, a nie umie widzieć szerszego kontekstu sprawy, musi pozostać mu wiernym bo na więcej go nie stać, za duży to wysiłek, a pyszałkowatość podpowiada stan najwyższego poziomu poznania.
  Po drugie określenia koniukturalnego felietonisty są celowym zabiegiem, potwierdzającym opinię poznaną o nim od bliskiego współpracownika z UPR dokładnie w 1995 roku.

  Dalej. Nie jestem i nie będę adwokatem Generała. Powiem tylko jak to widzę.
  Do szamba nie mógł ich wrzucić, bo o to postarali się wcześniej pożyczkodawcy, a agentura wewnętrzna i zewnętrzna urobiła tak masy, że jakiekolwiek działania byłaby skazane na nieprzewidywalne następstwa. Pamiętam wrzask po zwolnieniu z pracy suwnicowej albo ”prześladowanie” Kuronia.

  Na rozwój wydarzeń z finalnym traktatem okrągłostołowym pracowały takie siły zewnętrzne i wewnętrzne z niepodległościową opozycją, że przeciwstawić się nie było możliwym bez krwawej rewolty. Scenariusz ”obalenia komuny” i ZSRR nie powstał w Polsce i nie przewidywał zwłoki we wdrażaniu.
  Miałby Generał niby sam przeciwstawić się i pokonać decydentów – zza oceanu, bliskiego wschodu, Moskwy, Niemiec, wewnętrznej agentury czyli uczynnych grabarzy na usługach, oraz rozgrzanej do czerwoności emocjonalnie i roszczeniowo masie społeczeństwa.

  Obrazowo.

  Bywa tak, że pies goni złodzieja, złodziej rusza samochodem a pies goni i próbuje kąsać oponę. Zdefiniowanie, kto był i jest tym ”złodziejem” to trudna sztuka dla ludzi, z wyjątkiem roztropnych zdolnych do pogłębionej analizy przyczyn i skutków, dla tych co dobro Narodu postawione jest na najwyższej półce.
  Chyba po ponad 35 latach najwyższy czas coś niecoś zrozumieć.

 34. Jerzy said

  Panie Joannus, dziękuję za merytoryczny komentarz. Ja to wszystko wiem, co Pan napisał. Gdyby Generał mógł zrobić coś więcej, to na pewno by zrobił. W to wierzę i dlatego mam dla niego szacunek.
  Prezydent Syrii był w trudniejszej sytuacji, a jednak udało mu się być na tyle elastycznym, by nie dopuścić do potwornych rzezi jakie czekały na Syryjczyków, a jednocześnie uratować państwo. I w tym przypadku scenariusz pisały obce siły, można nawet powiedzieć że dokładnie te same siły co w przypadku Polski, także nie dopuszczające zwłoki we wdrożeniu napisanego wiele lat wcześniej scenariusza, a jednak dostały mocnego kopniaka, z czego Syryjczycy mogą się dzisiaj cieszyć. Wojna przeciwko Syrii co prawda nie jest zakończona, ale opisana przeze mnie sytuacja idealnie obrazuje jak ważny jest OPÓR, którego Polakom zabrakło. Dlatego zamiast Polski mają POLIN.

 35. Carlos said

  Pinxit ! Mowiac ze general byl falszywa szuja, wspieram zydostwo? Nie zartuj sobie. Najpierw SLUZALCZO ( bo tak zrobil 1 sekretarz Wladyslaw- i slusznie) wyrzucil z woja wszystkich zydkow ( nawet dobrych kolegow), a potem- kiedy nadejszli pejsatki z 2 -giej Solidarnosci- kajal sie ,ze zrobil duzy blad i- w ramach ” rekompensaty”-wyrzucil prawdziwych patriotow za granice, a dogadal sie z Michnikiem i pozniej z Rockefellerem. ” Rewolta Marcowa” i ” Herrenvolk po zydowsku”- obowiazkowo ! I jak slusznie zauwazyl Boydar, nie wahal sie strzelac do stoczniowcow.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: