Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Przemysław Jakub o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Krzysztof M o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Krzysztof M o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  Greg o Wolne tematy (11 – …
  Kapsel o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  rycho08 o Wolne tematy (11 – …
  Lily o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Kapsel o Wolne tematy (11 – …
  Kapsel o Wolne tematy (11 – …
  Kapsel o Wolne tematy (11 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 502 obserwujących.

W Szwecji i w Niemczech płoną flagi Izraela i nikt na zachodzie się tym nie oburza

Posted by Marucha w dniu 2017-12-11 (Poniedziałek)

Ostatni Marsz Niepodległości w Polsce został skrytykowany na całym świecie i nazwany pochodem nazistów. Hasła chwalące białą rasę zostały uznane za niedopuszczalne i faszystowskie.

Lewackie wycie z powodu tego wydarzenia trwa do dzisiaj.

Tymczasem w kilku stolicach europejskich miast doszło do demonstracji w trakcie których spalono żydowskie gwiazdy Dawida i flagi Izraela. I co? I nic, bo co wolno wojewodzie…

Na próżno czekać na słowa potępienia dla organizatorów licznych antyizraelskich demonstracji, które odbyły się w weekend niemal całej zachodniej Europie. Zostały one spowodowane decyzją Stanów Zjednoczonych, które zamierzają uznać Jerozolimę za stolicę Izraela. Arabska mniejszość, rozrastająca się na zachodzie naszego kontynentu, pozwoliła sobie na spektakularne skrytykowanie tej decyzji.

W trakcie demonstracji, na których widać przeważnie przybyszów z Bliskiego Wschodu, palono flagi Izraela i gwiazdy Dawida, będący od wieków symbolem Żydów. Tego typu akty miały miejsce na przykład w Berlinie, i to zaledwie kilkaset metrów od znajdującego się w tym mieście pomnika pomordowanych Żydów. Do podobnych wydarzeń doszło również islamizującej się ostatnio na potęgę Szwecji.

W Göteborgu obrzucono nawet koktajlami mołotowa miejscowa synagogę. W Malmö setki imigrantów demonstrując domagało się „strzelania do żydów”. Możemy przypuszczać, że taktowne milczenie mediów na ten temat oznacza, iż takie protesty są obecnie uważane za dopuszczalne.

Nikt nawet nie zająknął się o faszyzmie naziźmie i antysemityzmie, a policja w Berlinie stwierdziła tylko, że protest odbył się bez zakłóceń.

Trudno o lepszy dowód na to, że święte oburzenie na Polskę, nazywaną już niemal jawnie krajem nazistowskim, było zorganizowanym atakiem medialnym. Zachodni moralizatorzy aż się rwą do tego, aby przy każdej okazji oskarżać Polskę o dowolne rzeczy, byle tylko dokopać naszemu krajowi. Jednak ci sami ludzie zupełnie nie dostrzegają powszechnego antysemityzmu wśród przedstawicieli arabski (jeszcze) mniejszości w Europie i przymykają oczy na takie incydenty jak palenie flag państwa Izrael.

Przypomnijmy, że w Polsce za spalenie kukły symbolizującej znanego spekulanta George’a Sorosa wtrącono człowieka do więzienia. Aż strach pomyśleć co mogłoby grozić komuś kto odważyłby się w Polsce na spalenie izraelskiej flagi. Biorąc pod uwagę fakt, że zwykle rządzą ci, których nie wolno krytykować, można odnieść wrażenie, że na zachodzie Europy rządzą już islamiści i dowolne ich ekscesy są domyślnie ukrywane, tuszowane i oczywiście nie wywołają żadnego oburzenia Komisji Europejskiej.

@PeterSweden7
Sweden the last 24 hours.

– 200 Palestinians march in Malmö calling for intifada and „shoot the Jews”
– Migrants burn the Israeli flag in Stockholm.
– Jewish synagogue firebombed by masked men in Gothenburg as terrified Jews hide in the basement.

Sweden has a problem.
1:40 PM – Dec 10, 2017

http://zmianynaziemi.pl

Komentarze 22 to “W Szwecji i w Niemczech płoną flagi Izraela i nikt na zachodzie się tym nie oburza”

 1. Ja said

  Aż miło popatrzeć jak chazaria płonie. Oby naprawdę zapłonęli bandyci.

 2. Joannus said

  ”Hasła chwalące białą rasę zostały uznane za niedopuszczalne i faszystowskie.”

  Chyba nie chwalące a broniące, w swej wymowie.

 3. NICK said

  Niech Pan głębiej pomyśli.
  (re 1)

  To nie są dobre wiadomości dla Polski, której nie ma.
  Ten artykuł, znaczy.

 4. Kar said

  ..taka wyuzdana manifestacja palenia flagi musi zdzieblko kosztowac organizatora..ile placi za uczestnictwo od lebka..?

 5. Re: Artykul…
  No I zydzi beda mieli darmowa „przeprowadzke” do Polin na rachunek niemieckich I szweckich idiotow…No I o co chodzi???
  Ten sam „numer” zydzi „wykrecili” w ZSRR…z darmowa przeprowadzka do „I-sra-hell’a”…
  (z dodatkowa kwota w kieszeniach na „zagospodarowanie”)…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Wyniosza sie jak „szczury-wampiry” z krajow, z ktorych uczynili w doslownym tego slowa znaczeniu „smietnik”…pozostawiajac po sobie „kolorowych szakali”…

 6. Dziadzius said

  KIedy gazety i radia i tak zwane ‚mass media’ sa opanowne przez jedna grupe ludzi to mozna wnioskowac ze to co jest dozwolone do publicznej wiadomosci jest wynikiem wykonywanego planu. Poprzedni Prezydenci USA TEZ glosili ze uznaja JerUSAlem za stolice izraela ale jakos nigdy tego nie zrobili . Czemu? Nu bo nie bylo rozkazu!
  Trump czekal z ogloszeniem JerUSAlem jako stolicy izraela az do tego czasu kiedy to bylo wygodne dla izraela. Popatrzmy na Srodkowy Wschod- dzieki Rosji wybito Amerykanskich najemnikow ISIS i innych zoldakow ( albo wyslano ich do USA na przeszkolenie) i jest spokoj –TO NIE pasuje izraelowi bo spokojni arabi moga sie pojednac wiec trzeba wode zamacic. Gdzie jest stolica izraela nie jest nikomu nowoscia -Stolica izraela po Nowym Yorku byla i jest w JerUSAlem – i tego spodziewano sie od 1948 roku – Czas przyszedl !!!!

 7. Zbyszko said

  Czy w tych krajach zostanie zaprowadzona demokracja np wojskami natowskimi, czy jest to raczej jakieś celowe działanie w celu zasiedlenia, tych pobudowanych po całej Polsce apartamentowców?
  Bo jak Polska długa i szeroka w atrakcyjnych miejscach zostały pobudowane, nieraz bardzo duże, strzeżone służbami ulokowanymi czasami nawet w wielu wartowniach, osiedla apartamentowców.
  Ktoś przecież musi je zasiedlić skoro Polacy zbiednieli i nie stać ich na zasiedlenie tych apartamentów, albo nie chcą ich zasiedlać bo woleli wyjechać za chlebem, za granicę

 8. NICK said

  TAK. Zbyszko.

  Całe osiedla nowe.

  Remontowane kamienice.

  We centrum Bydgoszczy połowa kamienic jest pusta.
  Wyremontowana. Na glejt. Żelazny.

  Dla kogo???

  Wiem. Nie powiem.

 9. rafal said

  Mr Verhofstadt, Poles are no Nazis! (Cenzurowana odp. na oszczerstwa o Polakach i Marszu Niepodległości 2017):

 10. TomUSAA+ said

  no Panie Nick, nie bądż Pan taki, powiedz Pan, bo nie zasnę, albo mi wątroba wysiądzie.. Pan masz jakieś konszachty z panem Nietenjachu?

 11. NICK said

  Odwrotnie.
  Raczej.
  Bywalcze Tomie.

  Jeśli. Żart?
  Pozdrawiam.

 12. Dziadzius said

  .https://www.youtube.com/watch?v=VeY09WY22Xs Jak Obama oglosil JerUSAlem stolica izraeal to nie bylo protestow CZEMU

 13. revers said

  re8

  no dla kogo p. NICK bo w Szczecinie powstaly tzw. norweskie kwartaly, jak zawsze slupowy strategiczny invetor jest anonimowy, enigmatyczny, tak samo przszli mieszkancy tych kwrtalow, zapewnie nowi zarzadcy i administratorzy nie tylko kwartalow w centrum miasta ale nie daleko do ratusza miasta, jak i do wojewodzkiego knesejmiku.

 14. Minus said

  @8 Pan NICK,
  a gdzie konkretnie?, bo ja z Bydgoszczy.

 15. Jerzy said

  Z samego Izraela może się przesiedlić do POLIN około kilka milionów żydów, głównie do dużych miast, na osiedla wybudowane w okolicach centrów handlowych.

 16. Boydar said

  A co na to (15) nasi tutejsi bracia straszni ? Zdecydujmy się, albo jest ich kilka milionów albo są tylko złudzeniem aptecznym.

  My jak my, jesteśmy je…ani od paruset lat. Ale dla nich to jest koniec świata. Wręcz „spotkanie z Najwyższym”. Oni nie popuszczą.

 17. NICK said

  P. Minus.
  Zacznijmy od ulicy Gdańskiej, powolutku, na piechotę; osiedle przy ulicy Leśnej; wielki apartamentowiec przy Chodkiewicza; plomba na rogu Krasińskiego i 3-go Maja 9 od 5 lat pusta)… . Takich miejsc są dziesiątki.

 18. Jerzy said

  Nikt się nie oburza, bo izraelskie flagi płoną w „słusznej sprawie”, słusznej dla żydów rzecz jasna, którym łatwiej będzie wyprowadzić się z „islamistycznych Niemiec” czy z „islamistycznej Szwecji”, czy nawet z palącego w stopy kraju położonego w rzymskiej Palestynie, i przenieść się do miejsca, w którym będą mogli pozostać tak długo jak zechcą, gdzie jest ich judeo-chrześcijańska macierz i prawdziwa ziemia obiecana.

  Czy nie mają racji Panie Boydar? Wydaje się, że mają, bo Palestyna to dla nich żadna ziemia obiecana. Oni są stąd, czyli ze środkowo-wschodniej Europy. A w zasadzie z kaganatu chazarskiego, po rozpadzie którego najwięcej ich znalazło się w granicach dawnej Polski. Są bardziej przemieszani ze Słowianami z hg.i R1a, niż z semickimi żydami z hg J. Wracają skąd wyszli, więc tutejsi bracia starsi przywitają ich z otwartymi ramionami. Przed nami tylko będą udawać oburzenie, tak samo jak „totalna opozycja” udaje, że jest opozycją.

  Tak więc, jak słusznie zauważa Pan NICK (3), nie ma się z czego cieszyć, że oto zaczyna płonąć chazarski twór syjonistyczny, bo to co kończy się na Bliskim Wschodzie, powoli zaczyna się odradzać w naszej części Europy…

 19. Boydar said

  Nasie mają przewagę miejsca – swojego/naszego terenu. A walka jest na śmierć i życie. Pa Jerzy nie przykłada należytej wagi, że to ich to be, or not to be

 20. Jerzy said

  W przyrodzie od zawsze (od epoki kamiennej) liczyło się, kto ma większą i dłuższą pałę, co poza różnymi klęskami naturalnymi typu potopy lub susze, warunkowało być albo nie być dla gatunku ludzkiego, niezależnie czy byli to semici, chamici czy nordycy, więc z pewnością ma Pan rację, będzie to walka na śmierć i życie, bo różnych „dóbr” dla wszystkich raczej nie wystarczy.

 21. Boydar said

  Pały są mniej więcej równe. Ale tutejsi „znają teren”.

 22. Pinxit said

  Na razie Rosja korzysta na tej zadymie, korzystajac z zamieszania.
  Putin zdazyl odwiedzic Egipt, Turcjr i Syrie w ciagu wlasciwie jedego dnia.
  Dogadal sie handlowo i chzarterowo z Egiptem, ktory od Rosji chce kupic parasol na wypadek agresji Izraela, pogadal soie z Erdoganem, ktoremu tez nie po drodze z pomyslem Trumpa i i pogadal z Asadem.
  Bo jak mawial Churchill nie lazey zmarnowac dobrego kryzysu.

  Tymczasem Nikki Halej w radzie bezpieczenstwa przechodzi sama siebie. Co ta dziwka opowiada:

  Nikki Haley „Jerusalem IS The Capital Of Israel! What’s Wrong With Saying That?” – YouTube

  Byla pani gubernator z Poludniowej Karoliny, hinduska znawczyni od chrzescijanstwa.

Sorry, the comment form is closed at this time.