Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Alina o Sytuacja geopolityczna na koni…
  Maverick o Sytuacja geopolityczna na koni…
  walthemar o Ostatnia wojna Izraela
  Ale dlaczego? o Sytuacja geopolityczna na koni…
  gnago o Ostatnia wojna Izraela
  Maverick o Sytuacja geopolityczna na koni…
  gnago o Zniewaga dla pamięci Orląt…
  bryś o Wolne tematy (59 – …
  NICK o Więzienie za zdjęcie?
  NICK o Sytuacja geopolityczna na koni…
  maasteer o Wolne tematy (59 – …
  nod o Ostatnia wojna Izraela
  ojojoj o Ostatnia wojna Izraela
  Janusz T. o Wolne tematy (59 – …
  Maverick o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Izrael chce ustawić Europę do pionu

Posted by Marucha w dniu 2017-12-12 (Wtorek)

Postawa Izraela jest typowa dla podwórkowego bandyty, który czuje się bezkarny bo ma za sobą jeszcze większego bandytę, dla którego załatwia różne brudne interesy w tamtej części świata.

[No przecież świat bez bandytów nie może istnieć, więc jeśli na USA i Izrael – to kto? It’s a jungle out there! – admin]

„Nawet jeśli nie doszliśmy jeszcze do porozumienia to jest to to co zdarzy się w przyszłości, większość europejskich krajów przeniesie swoje ambasady do Jerozolimy, uznając ją za stolicę Izraela, zaangażują się z mocą, razem z nami w imię bezpieczeństwa, pokoju i dobrobytu”

Taką deklarację wygłosił izraelski premier na wspólnym posiedzeniu z ministrami spraw zagranicznych UE w Brukseli. Ośmielony decyzją prezydenta Trumpa uważa, że kraje europejskie, chcąc nie chcąc, będą musiały się podporządkować. Typowy punkt widzenia „panów świata”.

USA już nawet nie udają, że są mediatorem w procesie pokojowym w Palestynie, stanęły jednoznacznie po stronie Izraela czyli państwa okupanta. Jak widać to Izrael uzurpuje sobie przywilej stanowienia prawa ignorując prawie dwieście rezolucji ONZ, dokonując nielegalnego zaboru ziem palestyńskich i prowadząc nielegalne osadnictwo na skradzionych ziemiach.

Izrael przy pomocy „najmoralniejszej armii świata” wyrzuca ludzi z ich domów, które następnie burzy. Ogranicza drastycznie dostęp do wody a ostatnio nawet przymierza się do eksploatacji bogatych złóż gazu leżących na wodach terytorialnych Strefy Gazy. Strefa Gazy to największe więzienie świata na wolnym powietrzu, ok 2 milionów osadzonych, pozbawionych właściwie wszystkiego. I to wszystko przy milczącej zgodzie „cywilizowanego” świata…

Postawa Izraela jest typowa dla podwórkowego bandyty, który czuje się bezkarny bo ma za sobą jeszcze większego bandytę, dla którego załatwia różne brudne interesy w tamtej części świata. To, że Jerozolima została uznana za święte miasto trzech religii i jako taka otrzymała szczególny, międzynarodowy status określony w rezolucji 181 ONZ z 1947 roku oczywiście Netanyahu nie interesuje, dla syjonistów liczy się tylko prawo siły.

Właściwie można spokojnie rozwiązać ONZ jako organizację całkowicie niepotrzebną, skoro dwa państwa uznają się za „władców świata”, których wszyscy mają słuchać. Nie liczy się opinia publiczna a nawet przedstawiciele poszczególnych, także europejskich, rządów, którzy jakoś nie cieszą się z decyzji Trumpa. Liczy się jedynie syjonistyczna buta i syjonistyczny interes.

W swojej arogancji Netanyahu nie zawahał się nawet powiedzieć czegoś co może zrodzić się jedynie w chorym umyśle: … „(aneksja Jerozolimy)  nie jest przeszkodą w procesie pokojowym lecz jest sposobem osiągnięcia go”.

Protesty przewalają się przez cały świat muzułmański, płoną flagi Izraela i USA. Wczoraj rząd Malezji oświadczył, że w razie potrzeby wyśle wojsko w celu wyzwolenia Jerozolimy. Jordania, najbardziej pro-amerykański kraj na Bliskim Wschodzie, który jako jedyny obok Egiptu ma traktat pokojowy z Izraelem chce ten traktat renegocjowć.

Najostrzejsze ostrzeżenia płyną z Teheranu. Minister obrony, Amir Hatami, oświadczył, że „Okupanci Palestyny nie będą już mieli spokojnego dnia, świat muzułmański nie pozwoli nigdy na zajęcie Jerozolimy”. Decyzję Trumpa określił jako  „nieostrożną i prowokacyjną”, która przyspieszy zniszczenie syjonistycznego reżimu i wzmocni jedność wszystkich muzułmanów.

Jeśli Trump chciał otworzyć puszkę Pandory to właśnie to uczynił a samemu Izraelowi oddał niedźwiedzią przysługę.

Jarek Ruszkiewicz
http://spiritolibero.neon24.pl/

Komentarzy 5 to “Izrael chce ustawić Europę do pionu”

 1. PISKORZ said

  re art..” Decyzję Trumpa określił jako „nieostrożną i prowokacyjną”, która..” TO I TAK B.DELIKATNE OKREŚLENIE, wystarczy tylko mieć nadzieję, że spełni się to..co jest zawarte w 2 części zdania..!!

 2. Boydar said

  To dlatego Waszczu po konsultacji ogłosił co ogłosił. „My tu się modlimy o naprawdę poważne pieniądze”

 3. Plausi said

  Medinat Jisra’el

  Sens i potrzeba Izraela

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#Izrae

  naturalnie zgodnie z zapowiedzią Achmadinedżada „zniknie Izrael z kart historii” jak tylko jego funkcja stanie anachroniczna, czyli:
  „Jeśli Trump chciał otworzyć puszkę Pandory to właśnie to uczynił a samemu Izraelowi oddał niedźwiedzią przysługę. ”

  Istota polityki USA wobec Europy jest znana, to jest wojna

  http://miksa.neon24.pl/post/132759,turecki-gambit#comment_1321567

  Bazie wypadowej USA na BW udało się przeflancować terror do UE, naturalnie nie bez wsparcia ze strony V kolumny w UE, jak choćby Merkel. Kto obserwuje uważniej stosunki w RFN zauważył, że budzi się tam świadomość tej wojny. Jedynie Wolna Polska zamierza nadal „robić laskę za darmo”.

 4. Dziad Wernyhora said

  Trump powiedział, że Izrael może robić w swojej stolicy co chce.
  To oznacza, że wkrótce zaczną budować III Świątynię i wszyscy będą mogli im (niestety) skoczyć.
  „Świat muzułmański” jest jak bomba akustyczna – przerażający hałas, ale armii nikt nie wyśle, będą się na siebie oglądać i wypychać nawzajem (Iran/Turcja)
  Chciałbym zobaczyć ten desant armii malezyjskiej i co z niego zostanie. Nie ma to jak groźnie pokiwać palcem w bucie z oddali.
  Europa na swoje protesty przy pomocy kredek, „Świat muzułmański” pali flagi a chłopacy rzucają kamieniami w funkcjonariuszy IDF na co tamci odpowiadają ostrą amunicją.

 5. Siekiera_Motyka said

  „Unia Europejska odrzuciła uniwersalnie projekt talmudyczny Netanjahu. Mówi się nam: „W poniedziałek unijny szef dyplomacji odrzucił bluźnierską propozycję premiera Izraela Benjamina Netanjahu, że Europa pójdzie za Stanami Zjednoczonymi, uznając Jerozolimę za stolicę państwa żydowskiego, mówiąc, że nie zmieni się jej postawa wobec świętego miasta”.”

  „To naprawdę boli, szczególnie gdy szaleniec nie był przygotowany na taką ostrą naganę. Netanjahu uważał, że praktycznie każdy kraj europejski był jego marionetką. Pamiętasz, co powiedział o Ameryce w 2011 roku? „Wiem, czym jest Ameryka” – powiedział. „Ameryka jest rzeczą, którą możesz bardzo łatwo poruszyć, przenieść we właściwym kierunku.” [1]”

  https://www.veteranstoday.com/2017/12/12/european-union-gives-benjamin-netanyahu-the-finger/

  Ciekawe co Polska zrobi.

Sorry, the comment form is closed at this time.