Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

We Frankfurcie powstanie ośrodek dla „tęczowych” uchodźców

Posted by Marucha w dniu 2017-12-19 (Wtorek)

Już wkrótce we Frankfurcie powstanie ośrodek dla … tęczowych „uchodźców”. To nie pierwszy przywilej z jakim dewianci spotykają się w tym mieście.

Na początku kryzysu migracyjnego zgłaszano liczne przypadki prześladowania chrześcijańskich uchodźców przez muzułmańską dzicz. Miało to miejsce we wspólnych ośrodkach, ale niemieckie władze nie zgadzały się na stworzenie oddzielnych miejsc dla chrześcijan. Ich zdaniem nie sprzyjałoby to integracji.

Jak się okazuje, postanowiono jednak stworzyć osobne ośrodki dla homoseksualistów. Media poinformowały, że wkrótce we Frankfurcie nad Menem powstanie specjalny ośrodek dla „uchodźców LGBT”. Ma on pozwolić na manifestowanie seksualności bez narażania się na szykany ze strony muzułmanów.

– Cieszę się niezmiernie, że powstanie w końcu dom, w którym ludzie będą mogli wreszcie swobodnie okazywać swoją seksualność – powiedział Knut Wechterstein, członek zarządu frankfurckiego Stowarzyszenia Tęczowi Uchodźcy.

[Oczywiście, dla uchodźców, którzy przecież z narażeniem życia uciekli z piekła wojny i pożogi, swobodne okazywanie swej seksualności to absolutnie pierwszoplanowa potrzeba – admin]

https://parezja.pl/

Komentarzy 12 to “We Frankfurcie powstanie ośrodek dla „tęczowych” uchodźców”

 1. Maverick said

  Oczywiście że agenda lucyfera jak wspieranie zboczeń, wynaturzeń zwierzęcych a nie wspieranie wartości moralnych i etycznych chrześcijan jest celem lewackiego lucyferianizmu. Nadejdzie taki dzień że ludzie będą się otwarcie przyznać, ze są np. katolikami.

  W Polsce prym w promowaniu takich zachowań wiedzie oczywiście Gówno Michnika, ale także fałszywy kaznodzieja Chojecki z Kowalski czyli Polactwo na usługach kabały i lucyfera.

 2. Cyborg said

  Nie Lucyferea tylko Rokefelera.

  Na przyklad.

  Swoja droga – to cui bono? Cui prodest? Moze od tego trzeba zaczac? Tak prospektywicznie patrzac na 50 lat naprzód?

 3. Dziadzius said

  Jak sie pisze Sodoma i Gomora po niemiecku? czy moze nie „franek fuk ted”

 4. jaja said

  A jakie beda im wyplacane zasilki i inne apanaze? To bardzo wazne bo im wieksze to osrodek bedzie mial wieksze wziecie to Niemcy beda mialy wiekszy przyrost demograficzny i beda mogly zaprzestac liczenic na pracowitych muslimow.

 5. Zbyszko said

  A czy ten Knut, nie zgodziłby się by taki dom okazywania seksualności, powstał koło jego domu?
  Czy takiego knuta jednego z drugim, normalni, porządni Niemcy, nie mogą pozwać do sądu o szerzenie zgorszenia moralnego?
  Chyba, że nie ma już normalnych porządnych Niemców.

 6. lopek said

  Unym udało się poddać gniciu biała rasę – to teraz owym gniciem chcą zarazić poprzez kontakt z białymi – pozostałe rasy. Unym zależy nie tylko na gniciu białej rasy ale zależy im na gniciu ludzkości w ogóle. Proces ten wybiega poza ziemską sferę – bo chodzi także o udowodnienie Bogu, że z tym stworzeniem człowieka – to Mu tak do końca nie wyszło.

 7. Izurus said

  No, to tylko poczekać i los Frankfurtu będzie taki jak Sodomy i Gomory. Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.

 8. star1 said

  Ad. 3: po niem. „Sodom und Gommorr(h)a”, mówi się także „große Verwirrung und
  Ausschweifung” – czyli ‚wielki bałagan, (bajzel) i rozpusta’.

  Jedynie w piosence pt. „Kapturek 62” z Kabaretu Starszych Panów, prekursorskiej piosence o tych sprawach, występuje określenie : „Sodomka z Gomorką”

  .https://www.youtube.com/watch?v=VxVOZEcf9PY

 9. Łabaj amator said

  Szkopia schodzi na psy. To kara za ich bandyctwo. Amen.

 10. Isreal said

  „… tańczą ku.wy i złodzieje…”

 11. Dziadzius said

  @3 –Myslalem zem wielki mondrala z moim zestawieniem slow „franek fuk ted” ale widac ze sie przemadrzylem albo ze wszyscy z hojnoscia na moje wypociny nie dali pozoru ze zrozumieli znaczenia tej niby fonetyki na nazwe „Franfurt”
  jako „FRANEK fuk TED” albo nie.

 12. Janek ze wsi said

  No to łaciate „kochające inaczej” będą miały igrzyska na full. Czekoladowy banan z masłem orzechowym, wprost po wyjęciu z oka proroka M***meta i jeszcze z 3-dniowym serkiem spod laski – mmh, rozpływa się w ustach… Sponsorujący to europejscy podatnicy, też raczej będą zachwyceni. Ale nie ma tego złego panowie – dzięki owej super innowacji władz Unii „euro” Pejskiej, KOZY SE TROCHĘ ODDYCHNĄ!

  Tak że jakby polscy górale nagle zastrajkowali, to oscypki sprowadzane z Niemiec czy Francji będzie można jeść.

Sorry, the comment form is closed at this time.