Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Niedźwiedź o Krajobraz po bitwie
  Listwa o Wolne tematy (48 – …
  Marek o Zachodnie koncerny wyprowadzaj…
  Boydar o Prezydent Duda nie ułaskawił p…
  Marucha o Prezydent Duda nie ułaskawił p…
  Boydar o Henryk Sienkiewicz – Szkice am…
  Boydar o Ostatni bój o Zaolzie
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Prezydent Duda nie ułaskawił p…
  Boydar o Prezydent Duda nie ułaskawił p…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Wielka Kopa Tatry o Wolne tematy (48 – …
  NICK o Ostatni bój o Zaolzie
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Pentagon oficjalnie potwierdził istnienie UFO … i mało kto to zauważył

Posted by Marucha w dniu 2017-12-22 (Piątek)

Jakkolwiek niesamowicie to brzmi, Pentagon rzeczywiście potwierdził istnienie UFO. Co więcej opublikowano kilka filmów z bliskich spotkań amerykańskich myśliwców F18 Hornet z obiektami latającymi, które były zdolne do niezwykłych manewrów.

Pentagon przyznał, że przypadków było tak dużo, że powołano program o nazwie Advanced Aerospace Threat Identification Program. Nie założono oczywiście, że te pojazdy zdolne do wykonywania nieosiągalnych dla dzisiejszych myśliwców ewolucji, mają na pewno pozaziemskie pochodzenie. Wręcz przeciwnie założono, że są z Ziemi i tym bardziej wzbudziło to zainteresowanie amerykańskiego rządu.

Jak twierdzi Pentagon, wspomniany program UFO został już zamknięty, a departament obrony oficjalnie nie wyciągnął z niego żadnych konkretnych wniosków, które pozwoliłyby na udowodnienie istnienia kosmitów. Sugeruje się jednak, że wiele osób nadal pracuje nad tym tematem, a niektóre dane są nadal tajne i nie mówi się o wszystkim.

Program obserwacji UFO trwał podobno od roku 2007 do 2012. Dofinansowywano go w wysokości 22 milionów dolarów rocznie. Jego szefem został Luis Elizondo, który twierdzi, że zebrał dziesiątki dowodów istnienia tajemniczych obiektów na niebie, ale trudno było wykorzystywać te informację z poziomu instytucji państwa.

O istnieniu programu badań nad UFO poinformowano 16 grudnia tego roku. Zastanawiające jest to, że opublikowane publicznie nagrania przedstawiające pościg samolotów F18 za niezidentyfikowanym obiektem latającym, są doprawdy zaskakujące. Ta publikacja musiała się odbyć po wyrażeniu zgody przez armię amerykańską.

Jest to tym bardziej dziwne, że obiekty z tych nagrań są zdolne do wykonywania ewolucji niedostępnych dla żadnych znanych nam ziemskich konstrukcji.

Być może niesamowite ewolucje wykonywano z wykorzystaniem nowej technologii antygrawitacji. To jedyne racjonalne wyjaśnienie dla tego fenomenu, ponieważ nawet przedstawiciele armii amerykańskiej przyznają, że przyspieszenia jakie zaprezentował ten obiekt nie są wykonalne za pomocą dzisiejszej technologii. Po prostu każdy, kto poddałby swoje ciało takim przyspieszeniom zginąłby bardzo szybko. [Ale uny, te kosmity, są odporniejsze i grubsze – admin]

To zabawne, że w naszych szalonych czasach doszło nawet do tego, że amerykańska armia oficjalnie potwierdziła, że bada przypadki niewytłumaczalnych obiektów latających nawiedzających naszą przestrzeń powietrzną i właściwie mało kto zauważył jak poważne implikacje ma taka deklaracja.

Czy trzeba lepszego podsumowanie szaleństwa w jakim się obecnie znaleźliśmy, skoro taka sensacja jak potwierdzenie przez Pentagon istnienia UFO, zostaje zbyta wzruszeniem ramion?

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 41 to “Pentagon oficjalnie potwierdził istnienie UFO … i mało kto to zauważył”

 1. Romanus Minutus said

  Tja, jeden wydział w Pentagonie badał UFO, a inny na innym piętrze fabrykował dowody na jego istnienie…

 2. ibrahim ibn jakub said

  Wielce Szanowny Panie „Marucha”.
  Ja bardzo cenię Pańskie forum. Jest tu bardzo dużo normalnych ludzi, Polaków , patriotów. Każdy na swój sposób wylewa tu żale całkowicie uzasadnione, okraszone mądrymi myślami. Ale jest taka zasada. Jak się ktoś kompletnie na czymś nie zna, to lepiej tematu nie tykać. Szczególnie w przypadku, gdy sam temat bardzo się stara, żeby go jak najmniej poznać.
  Ja z „ufo” miałem do czynienia wielokrotnie osobiście. I powiem wszem i wobec tutaj wszystkich: pentagon jest akurat najmniej wiarygodną (jeśli w ogóle) instytucją do wypowiadania się w tym temacie. Pentagon jest jak NASA. Gra pierwsze skrzypce w dezinformacji społeczeństwa międzynarodowego, co charakteru „ufo”. Taka jest jego rola.

 3. Rick said

  Re.2
  Jak naprawdę kiedyś to ufo wyląduje i wyjdą ufoludki -to co Pan zrobi ?
  I te ufoludki powiedzą, że teraz mamy Nowy Porządek a oni są wyslannikami samego Boga.Pokażą oni ta swoją nową religię i swoje cuda.
  A ludzie uwierzą. Jak maja nie uwierzyc, skoro bedą np. unosic sie w powietrzu. Te ufoludki, coś mi się zdaje to będą tacy apostołowie Szatana.

 4. Boydar said

  Ja w UFO to tak średnio wierzę. To znaczy wierzę, że ktoś coś widział, także w to, że czasem nie sposób póki co tego racjonalnie wyjaśnić. Generalnie traktuje „to” w kategoriach diabelskich sztuczek i ułud. Jak krasnoludy, trolle, wodniki czy inne topielice. W każdym razie, jeżeli „une” faktycznie są, co oczywiście być może, bo technika bardzo poszła naprzód, a jeszcze Pentagon to potwierdza, to pomimo w.w zastrzeżeń, ja im serdecznie i po ludzku współczuję. Przecież to pierwszy krok do wprowadzenia u nich amerykańskiej demokracji. I jak znamy USA, to oni ją, tą demokrację się znaczy, u tych ufoli wprowadzą.

 5. Klops said

  O dziwo w Talmudzie mają już i taką sentencję :
  – Karą dla kłamcy jest to, że nikt mu już nie wierzy.

 6. loscar said

  666 discover this;

  Dig this; black cube.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Cube

  UFO to istoty demoniczne, majce swe centrum dowodzenia, wyznawane codziennie pod murkiem i w koło wyjące i skaczace..

 7. R cz said

  Panie Cejrowski moze by pan troche popodruzowal. A tak po prawdzie przestan pan pier***lic.

 8. R cz said

  Ad. 7. Powinno byc „popodrozowal”.
  Przepraszam.

 9. dziadek Edek said

  w takim razie w Wigilie nie przyjmę ciapatych tylko poczekam na NICH

 10. Marucha said

  Re 2:
  Jak się ktoś kompletnie na czymś nie zna, to lepiej tematu nie tykać.

  Czy to było skierowane do mnie, czy do autora artykułu?

 11. Jerzy said

  Za chwilę wyczytamy, że UFO wspiera realizację żydowskich roszczeń majątkowych względem Polski.

  A więc wyborcy PiS, portki w dół, pieniądze na stół, albo od razu do jarmułki!

 12. Marek B said

  Pewnie nie jest przypadkiem że takie epokowe odkrycie Pentagon odkrył teraz. Podobno coś się dzieje:

 13. Marek B said

  @ Admin

  Przepraszam za spam, tamten filmik lepiej wykasować.

  Tutaj ktos coś dobrze sfilmował nad Kalifornią. Ludzie mówią że to nie jest UFO tylko rakieta z Korei Północnej. Pentagon się, tym razem, pomylił 🙂

 14. Marek B said

  Generalnie, jak się poszuka przez hasło „UFO dla ćwierćgłupków” albo „Rakieta z Korei Północnej nad Kalifornią” /Arizoną to można znaleźć dużo filmików co ludzie nakręcili.

 15. Sebastian said

  Kto wie może lucyfer swoim gorliwym sługom prowadzącym tysiące dusz na zgubę w tym swoją i takie rzeczy zapewnia.

  Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.

 16. Niezalogowany said

  (…) chciałbym tylko zwrócić uwagę na wystąpienie Carol Rosin, która w 1974 roku miała okazję przeprowadzić serię rozmów z projektantem V2, a następnie współtwórcą amerykańskiego programu kosmicznego, Wernerem Von Braunem.
  Były nazista, Von Braun uważał że należy za wszelką cenę powstrzymać proces uzbrajania przestrzeni kosmicznej. Już wtedy Von Braun wiedział, że opinia publiczna będzie manipulowana w taki sposób, aby znalazły się olbrzymie środki na realizację tego projektu. Tworzone miały być fałszywe zagrożenia, takie jak ze strony ZSRR, następnie terroryzm, w dalszej kolejności wrogie kraje trzeciego świata. Potem zagrożeniem mają się stać asteroidy. Ostatnią „kartą” ma jednak być inwazja Obcych. Mogło by to uchodzić za czyjąś nieszkodliwą paranoję, gdyby nie by to sam Werner Von Braun. Pamiętajmy, że 4 miesiące po tej konferencji doszło do zamachu na WTC, widzimy już, że kolejne sztuczne zagrożenie, o którym mówił Von Braun realizuje się w chwili obecnej.
  Rosin poświęciła się sprawie, jeździła do takich krajów jak Chiny czy ZSRR, gdzie miała okazję rozmawiać z przedstawicielami władz państwowych – okazało się, że nie ma żadnego zagrożenia.
  Można podejrzewać, że Von Braun pod koniec życia zauważył ku czemu zmierza program „podboju Kosmosu”, że faktycznym celem będzie stworzenie sieci satelitów uzbrojonych w lasery, masery i wszystko co można sobie wymarzyć, po to by móc likwidować w zarodku wszelkie źródła opozycji wobec rządu światowego. Tyrani, zanim nas wymordują, muszą mieć pewność, że sami są bezkarni…

 17. Nemo said

  @12 Marek B

  „W piątek z bazy Vandenberg w Kalifornii wystrzelona została rakieta Falcon 9, która wyniosła na niską orbitę okołoziemską 10 satelitów sieci Iridium. Cała operacja była bardzo spektakularna – na niebie można było zobaczyć świetlisty pojazd z olbrzymim ogonem.

  Zjawisko, które można było obserwować od Kalifornii po Arizonę, wywołało panikę wśród Amerykanów. Rezultat — liczne telefony na linie alarmowe i wiadomości w mediach społecznościowych o UFO nad Ameryką.”

  https://pl.sputniknews.com/gospodarka/201712236983575-USA-Musk-panika-Sputnik/

  I to by było na tyle.

 18. Klops said

  16 Z von Braunem trzeba się zgodzić.
  Ale UFO pokręciło z datami, bo 1. atak „terrorystyczny” na WTC w Nowym Jorku przeprowadzono 26 lutego 1993 roku. Pod Północną Wieżą World Trade Center eksplodowała ciężarówka, wypełniona 680 kg materiałów wybuchowych (azotan amonu). W zamachu zginęło 6 osób, a ponad tysiąc zostało rannych. (oficjalnie)

 19. Cyborg said

  Zenujaco niepowazny ten artykul – zadnego linku do zródel.

  Komunikat dla lemingów aby mieli o czym blablac.

  Dywersja

 20. Marek B said

  @ Nemo

  Nie kupuję tego. Nie jestem wprawdzie płaskoziemcem co by wierzył, że wszystkie satelity to ściema, ale jestem pewien że tutaj nie chodzi o żadnego satelitę.

  Satelita jest wynoszony PIONOWO kilkadziesiąt kilometrów nad ziemię (płaską czy wklęsłą, bez różnicy). Tutaj mamy zaś wyraźnie lot POZIOMY na niewielkiej wysokości (na pewno mniej niż 10km, gdzie latają samoloty). I jest to wolny lot, majestatyczny chciałoby się powiedzieć. To nie jest rakieta wynosząca satelity na orbitę. To nie musi być lot czegokolwiek, może to być jakaś energia typu eksperymentów Tesli. Nie uczą nas tej fizyki właśnie po to, aby w taki sposób eksploatować naszą ignorancję.

  I jeszcze filmik z judeorosyjskiej telewizji:

 21. Magister said

  Upadłe anioły i ich technologia.

  Jak duże są, różne typy magnokraftów (pojazdów o napędzie magnetycznym)?

  Strona człowieka, który to wszystko udowadnia, Prof. Jan Pająk!
  https://totalizm.pl/magnocraft_pl.htm

  Gdzie odbywają swoje loty?

  Okrążona przez tysiące magnokraftów i niewydolna do kontrataku, pozycja Stwórcy!

  Magnokraft ostrzelany z pozycji Jądra Wszechświata!

  Jądro Wszechświata otoczone przez tysiące Magnokraftów!

  Gdzie naprawdę żyjemy?!

  https://vimeo.com/mariuszszczytynski

  Tak to wygląda i dzieje się już od 6 000 lat.
  Po wpisach widać, że IQ ludzkie to nie więcej jak temperatura pokoju mieszkalnego i to w stopniach Celsujsza!

  Wróg jest wśród nas, schował i wymieszał się w ludzkiej ciżbie!

  Dzieło upadłych aniołów ich ludzkich pomocników i bastardów (hybrydy upadłych aniołów i kobiet ludzkich) tzw. dzisiaj żydzi chazarscy. Niemcy, kraj bastardów! USA, kraj bastardów, 40% amerykanów ma korzenie niemieckich bastardów! Polska 6 000 milionów, zakonspirowanych żydowskich bastardów, dlatego czują się tak pewnie!
  Ponad 1400 baz upadłych aniołów pod ziemią i morzami!

  Wszyscy politycy, wszystkich partii w Polsce i na świecie dla nich pracują! Prawie wszyscy biznesmeni i politycy na szczytach władzy, wielkie korporacje to oni lub ich sługusy, ich bastardy.

  Słowo – Żyd, nie oznacza tylko członka religii starozakonnej czyli tzw. Izraelitów posłusznych Torze czyli pismom Mojżesza. Termin – żyd jest kodem bastardów – głównie dla żydów wtajemniczonych. W rzeczywistości żydzi nie wielbią Boga, ale wielbią Lucyfera (upadły anioł i, lub, duch Nefilim) pod wszelkimi jego postaciami, począwszy od Amen-Ra z Egiptu, Zeusa i jego syna Apolla z Grecji a skończywszy na otwartym wielbieniu szatana w ….

  Trzon ich 13 najważniejszych linii rodowych:
  Bundy, Collins, Dupond, Freeman, Kennedy, Li, Onassis, Reynolds, Rockefeller, Rothschild, Russel, Van Duyn, Windsor.
  Istnieją także inne rodziny, które posiadają podobne połączenia i nigdy nie zawierają małżeństw z innych linii genetycznych:
  Merovingian, Disney, Krupp, McDonald, Mellon, Carnegis, Duke, Stillman, Baker, Wartburg, Whitney, Bronfman, Cabot, Shaw, Bacon, Perkins, Forbes, Cisneros, Hearst, Oppenheimer,Soros.

  Posiadają grupę krwii AB, a to jest około 5% populacji.

  Spisek przeciwko ludzkości jest przeogromny. Jedynie uświadamianie ludzi, kto to jest i czym nas atakują, może spowodować adekwatną kontrakcję sił Boga w Niebie.

 22. rafal said

  Dla mnie UFO to fakt – ultra zaawansowana technologia. A czy jest z innej planety czy innego wymiaru, czy stworzona przez człowieka, to już inna sprawa.

 23. AlexSailor said

  @MarekB

  Rakiety wynoszące satelity i w ogóle lecące w kosmos po kilku minutach lecą równolegle do ziemi.
  Wszystkie.

  Proszę wyszukać sobie w necie i pooglądać starty.

 24. Zbyszko said

  Jeżeli Pentagon coś powiedział, to oznacza nie mniej nie więcej, jak tylko to, że… Pentagon coś powiedział.
  Dla mnie o wiele bardziej wiarygodnym w tej materii, jest sierżant Cruchot z Saint-Tropez, którzy rzeczywiście miał doświadczenia z UFO

 25. Jaron said

  UFO to zmaterializowane demony. Hybrydy upadlych aniolow i ludzi, ktore mialy zostac zniszczone potopem, ale przetrwaly. W Bibli pisze, ze na koncu czasu bedzie jak za czasow Noego, czyli przed potopem. Pseudo naukowcy wspolnie z demonami caly czas pracuja nad odtworzeniem swiata przedpotopowego.

 26. Premizlaus said

  Re 21:
  Ale fantastykę religijną piszesz Panie Magister.
  Upadłe anioły nie mogły i nie mogą spółkować z ludźmi, bo są duchami, czyli nie mają ciał, a jak nie mają ciał, to nie mają także płciowości.

 27. Boydar said

  No i co ? I co dalej, Panie Przemysławie ?

  Ja jestem technikiem, nie teologiem, jak Pan Jaśko. Muszę więc w życiu posługiwać się tym czym umiem. Intuicją, doświadczeniem, cudzą wiedzą i własnym rozumem.

  Też uważam że to musi być haggada, z tym spółkowaniem z demonami. I że niby potem lęgły się z tego zwyrodniałe potworki, różnych rozmiarów.
  Jest znacznie prostszy sposób, nie łamiący praw przyrody, na wyprodukowanie w skali planety zastępów psychopatów i degeneratów. Wystarczy, że przez względnie krótki okres czasu Ziemia pozbawiona była naturalnego pola; elektrycznego, magnetycznego, lub nawet obu naraz. Zmiany w łańcuchach DNA płodzonych potomków musiałyby być właśnie drastyczne, i zapewne były. Ci którzy akurat się nie rozmnażali (okres umowny) pozostali normalni. Brak nie musiał obejmować całego obszaru planety, punktowo był większy lub mniejszy. Zdegenerowane potomstwo, później także dawało zdegenerowane. Degeneracje mogły mieć wpływ na różne cechy – wygląd, charakter, osobowość, itp.

 28. Ale dlaczego? said

  😀
  Ale dyrdymały niektórzy gajówkowicze pociskają.
  Z całym szacunkiem.
  Co diabelskiego jest w latającym spodku?
  Już abstrahując od tego, czy te filmy rzeczywiście przedstawiają obiekty „nie z tej Ziemi”.

  Osobiście uważam, że „dlaczego nie?”.
  A to dlatego, że Wszechświat jest tak ogromny.
  W samem naszej Galaktyce jest około 2mld gwiazd podobnych do Słońca.
  Wg odkryć, układy planetarne są tak powszechne, jak same gwiazdy.
  Galaktyk jest… nie wiadomo ile, ale co najmniej następne miliardy.

  Jedynie megalomania ludzka i pycha może kazać człowiekowi myśleć, że ten ogrom tylko dla niego został stworzony…

 29. Jurek said

  MarekB

  Tu jest nagranie startu i lotu tej rakiety z zapodanymi parametrami lotu , prędkość i wysokość.

  .https://youtu.be/eLod79AjA0A

 30. Magister said

  @ 26

  O ile jeszcze rozumiem i wiem co piszę, to nie zuważyłem w moich podaniach żadnej wzmianki religijnej. To jest czysta nauka.
  Upadłe anioły ze względu na sprawy seksu, piękno i powab kobiet ludzkiego rodzaju, uczyniły to za co Stwórca ich przeklął, nie pozwalając im powrócić do „Domu Pana” .
  To demony „Nefilim” nie posiadają ciała, gdyż są produktem ubocznym, nigdy nie powinno ich być, tutaj na Ziemi. Tylko dlatego tutaj są gdyż zrodzły się z nieczystości duchowej z seksu upadłych aniołów i ludzkich kobiet. Taka krzyżówka (bastard) nie jest w stanie stworzyć duszy, tzn. odpowiedniego znacznika, aby po śmieci dusza mogła trafić z powrotem do Boga i byćwykorzystana do zaimplikowania w nowo rodzącym się człowieku. Bezduszne Nefilimy właśnie dlatego błąkają się pomiędzy nami i czynia zło, gdyż znalazły się w pułapce, nie mogąc opuścić „świata żywych”.

  Anioły mają moc taką, że same decydują o tym czy są widoczne, lub też nie, taka to ich domena. Mają inne jak ludzie DNA, mogą przenikać przez ściany i jak powyżej. Nasz świat to nie materia, to wizualizacja w morzu energi. Woda to pamięć, software, taki twardy dysk w której wszystko jest zapisane. Żyjemy w komputerze, Stwórca dał nam możliwość kreatywnego życia, wolną wolę.
  Gdyby nie pociąg seksualny upadłych aniołów do kobiet i cała ta historia z nienawiścią do Boga, zakończona potopem, gdy w trakcie jego trwania upadli stracili swoje rodziny, nasze, ludzkie życie, bez upadłych pośród nas, byłoby bajką, A tak, nienawiść do Stwórcy przelewaja na nas, doprowadzajac na Ziemi do wojen, zniszczeń i mordowania nas na każdy możliwy sposób, co widzimy obecnie, gdzie wszystko jest już trucizną i nadchodzi kres projektu, zwanego ZIEMA.

  Księga Henocha

  http://proroctwa.com/Henoh.htm

 31. ibrahim ibn jakub said

  skoro to takie niskie i debilne to dlaczego tyle komentujecie….przecież to nie jest godne uwagi „normalnego” człowieka.
  Ad 10. To było skierowane do tych co nie mieli styczności z obcymi. Nie wiem czy wy mieliście taką styczność.

 32. Lydokork said

  Naiwni ignoranci.
  Gdyby, pisze jasno, gdyby! byli na Ziemi obecni obserwatorzy z innych planet, odleglych od nas o lata swietlne, to przy naszej prymitywnej technice i ograniczonej wyobrazni, nie bylibysmy w stanie ich odkryc.
  Wystarczy tylko troche pomyslec i troche wiedziec:
  Czy Mieszko I móglby polapac samorzutnie sie w byle mikrofonie czy bystrymfonie?
  Czy Sobieski by zrozumial dzialanie neurotoksyn?
  Czy Einstein by zauwazyl, ze siedzaca na suficie mucha nadaje obraz i dzwiek do drona na drzewie który przekazuje sygnal na orbite?
  Czy nawet dobry technik elektronik by odkryl 5 lat temu ze modulacja swiatla ekranu LED przekazuje informacje o pisanych w Gajówce komentarzach?

  Bzdety dla lemingozy.

 33. hens said

  re6
  Chodzenie w koło sześcianu 666 mekką antychrysta, stworzoną przez naczelnych mieszańców zwanych żydami.
  Demony kosztem ogromnej ilości energii mogą się materializować i kopulować. Kosztowne to energetycznie, i dlatego niechętnie to robią, dodatkowo uważając ten stan za dość prymitywny. Lamią tez zakaz boży. Ale z tego przy wolnej woli ziemia i niebo słyną.

  ———–

  Identyfikacja chrześcijańska po angielsku wytłumaczy poszukującym zrozumienia. To wytłumaczenie jest najbliższe rzeczywistości panującej na ziemi.

  ——
  Skąd Pan zaczerpnął informacje o materializowaniu się demonów?
  Czy nie prościej takiemu demonowi zawładnąć duszą żywego człowieka?
  Przykładów mamy pełno naokoło, począwszy od sędziego Tulei, poprzez Biedronia, Środę, Boniego, Hartmana… kończąc na Junckersie.
  Admin

 34. ibrahim ibn jakub said

  Re 3.
  100 % racji masz Wać Pan.

 35. hen said

  re33
  admin

  Te wymienione jednostki to opętane z przyrodzenia.

  U źródeł, wiedza kryje niejedno zwierciadło rzeczywistości.

 36. techmech said

  e34 Panie Ibrahim Ibn Jakub ja nie mam nic wspólnego z waciakiem

 37. ibrahim ibn jakub said

  W takim razie „rąsia” Techmech :-)))

 38. eremita Maksymilian said

  Z tego filmiku nie można stwierdzić czy ten pojazd wraz z samolotem skręcają ciągle w lewo czy sam samolot leci bokiem lub czy owe ujęcie nie jest takie poprzez krzywe ustawienie kamery rejestrującej, Nie ma też pokazanych tych rzekomych niezwykłych manewrów.

 39. robertgrunholz said

  W roku 2009 postanowiłem wprowadzić w błąd jednego z najbardziej znanych w Polsce ufologów.

  Jako ledwie czternastolatek skontaktowałem się z nim anonimowo i opisałem swe całkowicie fikcyjne przeżycie z NOL (ang. UFO), które wydało mu się na tyle interesujące, że podjął się kontaktu, zadał wiele pytań (ja odpowiedzi wymyślałem na bieżąco), aż w końcu uznał to za jedno z najciekawszych ,,spotkań” w historii Polski i rozsławił je w swoim środowisku.

  Skoro znanego ufologa wprowadził w błąd czternastolatek mający do dyspozycji pocztę elektroniczną, to proszę sobie teraz wyobrazić ile wyobraźni i możliwości mają dorośli, a także zawodowi oszuści.

  Tyle mego komentarza w tym temacie.

 40. Re: 39 Robertgrunholtz…
  Od samego poczatku powtarzam jak „mantre”, ze w Polsce mamy tylu „ufo-ludkow”, ze szukac „ich” poza Ziemia jest w zasadzie bezcelowe, a I maja te „ufo-ludki” wspaniale „pojazdy”…Od bardzo dawna „jezdza” na naszych d…pach…bez opamietania…
  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 41. Re: 40 cd…
  A tutaj o „ufo-ludkach” – w j.angielskim

  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.