Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Uwaga na Kornela Morawieckiego. „Legenda” przeistacza się w zdrajcę Polski.

Posted by Marucha w dniu 2018-01-09 (Wtorek)

Wcześniej należał do Kukiz15, dzisiaj ma swoją własną partię: Wolni i Solidarni. Nikt nie przejmowałby się starszym człowiekiem, gdyby nie fakt, że jego syn jest premierem.

Kornel Morawiecki albo zmienił poglądy, albo je przez wszystkie lata ukrywał.
Na pewno wszelkiej maści globaliści uderzają do ojca premiera, aby wpłynął na syna w wielu aspektach niekorzystnych dla Polski.

Poglądy Kornela Morawieckiego podchodzą pod zdradę Polski, pod zwykłą sprzedawczykowość.
Oceńmy 8 skrajnych poglądów Kornela Morawieckiego

1. Kornel Morawiecki jest zwolennikiem powstania „Stanów Zjednoczonych Europy” i dalszej integracji Unii Europejskiej. Poseł opowiada się by powoli, ewolucyjnie, dążyć do tego by był wspólny europejski rząd, budżet, policja, armia.

Nasz komentarz: Innymi słowy, pan Morawiecki chce oddać Polskę pod władzę nieokreślonej grupy, czyli jest zwolennikiem nazistowskiego systemu: NWO. To zdrada Polski.

2. W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” Kornel Morawiecki zadeklarował, że jest za przyjmowaniem uchodźców z Syrii bo „dla 38-milionowego narodu kilka tysięcy ludzi to nie jest problem. Tak samo, jak kilka milionów dla całej Europy”. Poparł idee wielokulturowości stwierdzając, że „monokulturowa Polska jest niemożliwa”. Zdaniem posła, gdyby Polska zamknęła się na imigrantów i idee wielokulturowości „to by była klęska. Regres”.

Nasz komentarz: Kilka tysięcy islamistów zamieni się w ciągu kilku lat w kilkaset tysięcy, a później w miliony. To już spory elektorat do założenia partii, wejścia do sejmu, robienia burd na ulicach, narzucania własnych wierzeń. Taka postawa to zdrada Polski.

3. Kornel Morawiecki odrzucił też idee odcięcia się Polski od procesu globalizacji. Zdaniem posła „myślenie, że z tego się wyłączymy i będziemy budować własną potęgę, to nieporozumienie. Dziś żaden z tradycyjnych narodów Europy nie jest w stanie w pojedynkę sprostać światowej konkurencji”.

Nasz komentarz: Globaliści to międzynarodowa finansjera. Trudno z nimi wygrać, jednak zadaniem rządu jest budować własne, niezależne systemy finansowe, za przykładem: NIDPI.
Brak elementarnej wiedzy o światowym systemie finansowym.

4. Jakiś czas temu Kornel Morawiecki w programie radiowym „Gość Radia Zet” w rozmowie z Moniką Olejnik gwarantował polskość Adama Michnika, i stwierdził, że nie można wyrzucać z Polski Adama Michnika, który czuje się Polakiem.

Nasz komentarz: nie chodzi o to, aby wyrzucać z Polski takich zdrajców jak: Adam Michnik czy Lech Wałęsa. Jednak należy uświadomić każdemu Polakowi, w jaki sposób zdradzili naród. Wypowiedź Pana Morawieckiego jest z iście czerwonego koryta…

5. Zdaniem posła Marsz Niepodległość powinien wszystkich łączyć, też polityków Platformy Obywatelskiej, a Ruch Narodowy nie może zawłaszczać pojęcia niepodległości. Poseł Morawiecki nie polemizował z Moniką Olejnik, która oskarżała Ruch Narodowy, a szczególnie posła Roberta Winnickiego, o ksenofobię, antysemityzm i związki z nazizmem.

Nasz komentarz: nie wymagam od pana Morawieckiego aż takiego poświęcenia, skoro ma poglądy globalistów, czyli z czerwonego podwórka.

6. Zdaniem Kornela Morawieckiego w Smoleńsku miała miejsce zwykła katastrofa lotnicza, a nie zamach, natomiast kłótnie o Smoleńsk są w cudzym interesie. Według Morawieckiego w dniu katastrofy wszyscy chcieli dobrze, w tym i Lech Kaczyński, który za wszelką cenę chciał wylądować, i Rosjanie. A do „tego była mgła i stały się jakieś nieuwagi”.

Nasz komentarz: wypowiadanie się na temat Smoleńska w taki sposób jest głaskanie i kota i myszy. Poglądy bardzo niebezpieczne dla polityka, który nie ma własnego zdania. Jak on chce Polską rządzić?

7. Zdaniem posła Morawieckiego rządy Platformy Obywatelskiej nie szkodziły Polsce, a Polska nie jest w ruinie. W złej kondycji zdaniem posła Morawieckiego są stosunki społeczne. Posła martwi też to, że za mało słucha się Polaków.

Nasz komentarz: gdyby PiS nie miał układu z PO, to dawno wielu wpływowych polityków lewicy i PO byłaby w więzieniu. Politycy PO układali się z każdym kierunkiem wpływów, byli i są niemieckimi pachołkami. Szkoda, że pan Morawiecki o tym nie wie…

8. Podczas debaty przed wyborami prezydenckimi Kornel Morawiecki stwierdził, że GMO jest czymś naturalnym i sprzeciwił się posiadaniu prawa do broni palnej.

Nasz komentarz: tyle artykułów zostało opublikowanych o GMO, że tylko osoba mało inteligentna może powiedzieć, że GMO jest zdrowe.

Pan Kornel Morawiecki nie jest dla mnie żadną legendą. Jest zwykłym sprzedawczykiem lub osobą nie mającą wiedzy o funkcjonowaniu świata. Zarówno jedno jak i drugie całkowicie kompromituje tego człowieka.

Moja rada dla pana Morawieckiego: odejść na emeryturę i całkowite wycofanie z życia publicznego. W przeciwnym razie trafi do tego samego wora co: Wałęsa, Kwaśniewski, Michnik i inni zdrajcy narodu polskiego.

Źródło: Paweł Kukiz 
http://wmeritum.pl/pawel-kukiz-uderza-kornela-morawieckiego-przypomina-wywiad-dla-wyborczej-innych-wypowiedzi-milego-czytania/216968

https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/

Komentarze 32 do “Uwaga na Kornela Morawieckiego. „Legenda” przeistacza się w zdrajcę Polski.”

 1. Dictum said

  Żydowska moralność

  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/morawiecki-wyznaje-mam-zone-zyje-z-inna-kobieta_748822.html

 2. Re: Artykul…

  Na jaka k…rwa emeryture ma odchodzic, a kopa w dupe i do wora na bagaz do samolotu lecacego do i-sra-hell’a…z pieczatka „paczka dyplomatyczna” dla sharona…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 3. „Uwaga na Kornela Morawieckiego. „Legenda” przeistacza się w zdrajcę Polski.”

  Protestuję, to nie prawda. Żyd Morawiecki się nie przeistoczył, on zawsze był zdrajcą Polski.

  ——
  Szkoda, że poprzedni Pana komentarz okrasił Pan rutynowym atakiem na Kościół…
  Admin

 4. prawo said

  Jak powiadają Rosjanie – „każdy durak po swojemu s uma schodit”, więc nic dziwnego, że niektórzy właśnie tak to się ma jak u Kornela.

 5. Kapsel said

  Morawiecki za „przemyślaną” eutanazją

  Chce rozpocząć w Sejmie debatę na temat „cywilizowanej” eutanazji. Znów padły słowa o wolności i prawie wyboru. O kim mowa?Marszałek senior, który w czasie procedowania projektu „Stop Aborcji” dwukrotnie opowiedział się przeciwko ochronie życia, teraz idzie o krok dalej.

  Kornel Morawiecki uważa, że do dyskusji powinny włączyć się różne instytucje. – „Mam tu na myśli Kościół, duchowieństwo, organizacje społeczne, etyków, lekarzy” – wyjaśnił.

  – „Myślę, że na ten temat powinniśmy przeprowadzić poważną debatę sejmową. Oczywiście eutanazja nie w sposób hitlerowski, ale jestem za eutanazją cywilizowaną, przemyślaną” – podkreślił dobitnie Kornel Morawiecki w rozmowie z „SuperExpressem”.

  http://prawy.pl/63668-morawiecki-za-przemyslanaeutanazja/

 6. KOJAK said

  On SIE WCALE NIE PRZEISTACZA ON TAKI JUZ BYL ! JAKOS TAK SIE SKLADALO ZE DELIKWECI Z JEGO ,,SOLIDRNOSCI,, BARDZO CZESTO WYJEZDZALI Z POLSKI I W USA ….ZMIENIALI WYZNANIE ALBO INNE WARIACTWA WYCZYNIALI

 7. Pamiętam wypowiedź Kornela Morawieckiego przed wyborami prezydenckimi (startował). Boże! Jaka to była mizeria! 😦

 8. Nina said

  „Kornel Morawiecki albo zmienił poglądy, albo je przez wszystkie lata ukrywał” – wg mnie starał się ukryć.

 9. Joannus said

  Wyszła na jaw o co i dla kogo walczyła Solidarność Walcząca z wodzem Kornelem. Najwyższy czas aby ”legendy” powsadzać tam gdzie ich miejsce,w wychodku .

 10. lopek said

  Bolek i Kornel na tej samej smyczy byli i są prowadzeni nadal.

 11. Dictum said

  INFO: P. Agnieszka Piwar, redaktorka m.in. “Myśli Polskiej” i “Opcji na Prawo”, opublikowała na Facebooku szokujące informacje na temat warsztatów dziennikarskich.

  – Najpierw była szabasowa kolacja u Jonny’ego Danielsa z Morawieckim juniorem, po której Morawiecki junior został premierem. Teraz przyszła pora na instruowanie (tresurę?) dziennikarzy-gojów. Katolicka (?) Agencja Informacyjna [KAI] rozesłała poniższe zaproszenie do kilkuset dziennikarzy w Polsce. Skąd to wiem? Zapomnieli ukryć adresy odbiorców. Jednak to nie brak profesjonalizmu sekretarki budzi niepokój. Czyż nie odnoszą Państwo wrażenia, że przerabianie Polski na Judeopolonię, a Warszawy na Warszawiw jest faktem, a nie jakąś wydumaną teorią spiskową? – pisze p. Piwar i publikuje program warsztatów.

  PROGRAM WARSZTATÓW
  11.00-11.30 Michael Schudrich: Najbardziej podstawowe pojęcia w judaizmie, które chrześcijanin powinien znać.
  11.30-12.00 Michael Schudrich: Jak zmienia się (lub nie zmienia) żydowskie podejście do chrześcijaństwa?
  12.00-12.25 Ks. Paweł Rytel-Andrianik: Praktyka i teoria: Biskupi i księża wobec Holokaustu oraz najnowsze dokumenty Stolicy Apostolskiej i organizacji żydowskich.
  12.25-12.50 Ryszard Montusiewicz: Chrześcijaństwo-judaizm, miejsca wspólne i różnice z perspektywy katolickiej – w kontekście 50 lat wydania „Nostra aetatae”.
  13.00-13.30 Ryszard Montusiewicz: Ziemia Święta – Ziemia Obiecana – Ziemia Piątej Ewangelii, historia zbawienia i geografia zbawienia, aby nie być dyletantem
  13.30-14.00 Barbara Sułek-Kowalska, ks. Andrzej Tulej: Po co Dzień Judaizmu w Kościele katolickim, na co warto zwrócić uwagę?
  14.00-14.30 Agnieszka Magdziak-Miszewska: Skąd się biorą mity i uprzedzenia – czego o sobie nie wiemy?
  14.30-15.00 Wspólna dyskusja, wnioski

 12. Moher49 said

  Albo dziadek ze starości plecie trzy po trzy, albo to wytrawny szczurołap. Przymila się do szczurów, daje im smakołyki, mówi to co chcą słyszeć, zdobywa szczurze zaufanie, potem daje im truciznę, przynosi im zagładę.

 13. Jerzy said

  Należy tę żydowską świnię ogłosić ZDRAJCĄ i wyrzucić z Polski, tak jak się wyrzuca zgniłe kartofle do śmietnika.

 14. Siekiera_Motyka said

  Ad. 11 – Dodam do Pana informacji tą, bo dla mnie miejsce gdzie to robili było zaskoczeniem.

  „Nowa Tora dla warszawskiego Centrum Chabad ukończona przez Prezydenta Izraela, Szimona Peresa w Pałacu Prezydenckim Belweder w Warszawie.

  W czwartek 17 kwietnia 2008 roku prezydent Izraela, Szimon Peres, spotkał się z polskimi przedstawicielami organizacji Chabad – Lubawicz w Pałacu Prezydenckim (Belweder) w Warszawie, gdzie wpisał literę do zwoju Tory, przeznaczonego dla warszawskiego ośrodka Chabad.

  Szimon Peres następnie niósł ukończoną Torę pod tradycyjnym baldachimem, chupą, przez część procesji, kończąc w ten sposób czterodniową wizytę w Polsce, upamiętniającą 65 rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim.

  Choć tysiące Europejczyków, Amerykanów i Izraelczyków odwiedza co roku Polskę, w związku z miejscami pamięci Zagłady, Chabad Lubawicz postanowił wybrać właśnie ten dzień na poświęcenie nowej Tory na polskiej ziemi.

  „Największy hołd pamięci Żydów, zamordowanych w okresie Zagłady, to odnowa żydowskiego życia w tym kraju” – powiedział rabin Shalom B. Stambler, dyrektor ośrodka Chabad w Polsce.”

  _https://w3.chabad.org/media/images/982/jYjY9821776.jpg

  _http://www.chabad.org/news/article_cdo/aid/3448647/jewish/Shimon-Peres-93-Proclaimed-Centrality-of-Judaism-to-Israel-and-the-Jewish-People.htm

  ” WIZYTA PREZYDENTA

  LECHA WAŁĘSY W KFAR CHABAD

  Były Prezydent, RP Lech Wałęsa w towarzystwie przedstawicieli Chabad Lubavitch, profesora Szevacha Weissa oraz miejscowych chasydów zwiedził we wtorek (15 stycznia 2008) Kfar Chabad w Izraelu.

  Pragnąc lepiej zrozumieć życie Chasydów, twórca Solidarności i laureat Pokojowej Nagrody Nobla udał się w podróż do Izraela wraz z rabinem Shalomem B. Stamblerem, reprezentującym Chabad Lubavitch w Polsce, gdzie w chwili obecnej działają dwa centra Chabadu w Warszawie i w Krakowie.

  Wśród gości, którzy dołączyli do Lecha Wałęsy w domu Rodziny Stamblerów w Kfar Chabad znaleźli się również były Naczelny Rabin Izraela – Meir Lau oraz były ambasador Izraela w Polsce – prof. Shevach Weiss, obydwaj urodzeni w Polsce, gdzie przeżyli holokaust.”

  _http://www.chabad.org.pl/publikacje/312-wydarzenia-specjalne

 15. Birton said

  „Morawieccy – Żydowie zdradzieccy” – tak mówią już na przystankach

 16. revers said

  „Zdrajca” to dla wiekszosci nowych elit pochwala, wystarczy wspomniec okreslenie zdrajca premiera Tuska przez 19 letnia maturzystke z Gorzowa, i kwiaty dla dziewczyny przez „zdradzonego” inaczej Tuska. Kara smierci za zdrade nie obowiazuje, a jesli bedzie obowiazywac to tak jak w Izarelu Palestynczykow ktorzy brali udzial w uwalnaiu Gazy od okupantow.

 17. Romank said

  Czy ktorys z „oskarzycieli” Morawieckich jest w stanie podac chociaz JEDEN FAKT???? Kwalifikujacy ich- jako zdrajcow??????

 18. Romank said

  Panie Dictum..a gdzie byl pan , Mysl Polska, pani Piwar…kiedy informowalismy Polakow wtedy – kiedy to zapadaly decyzje….????

  https://jozefbizon.wordpress.com/kor-batory-inni/

 19. Boydar said

  „Rzeczy nie nazwane nie istnieją”; ktoś to całe kawałek gów~no musiał na tapetę wyciągnąć, padło na Kornela …

  Obywatel Teksasu Roman Ka ma rację (17)

 20. NICK said

  Recydywa n-krotna miszczu RomanieK, np. (17).

  MAŁO BYŁO???
  Bez ostatnie trzy lata?
  We Gajówce?
  O Morawieckim?

  Żeś Pan poleciał w nadgrodę do usraela.
  Siedź.
  Pod ochroną.
  Tu takiej nie ma.

  Ezopa zostaw.
  Nie nadajesz się.

 21. NICK said

  Nnnno.
  Demony imion nie mają, Lubelaku (?).

  Uspokój się.

  Bo imć Kafel wyleciał z zawiasów.
  Kolejny raz nie wytrzymał.

 22. Boydar said

  Myli się Pan, Panie NICK’u.
  Podsądny (Morawiecki, nie Kafel) Polski nie zdradził bo nie mógł, z powodów które omawiane były wielokrotnie wcześniej, to przechodzień jak miliony innych.
  To natomiast co obecnie mówi czy robi, jest zupełnie poza zakresem naszych ocen, gdyż tak jak zdecydowana większość tzw. polityków jest tylko marionetką, daje twarz a czasem du~py. Nawet słowo „daje” nie jest adekwatna; nikt go o zdanie nie pyta. Jak się wisi na strunie od fortepianu to można jedynie mniej lub bardziej zgrabnie dyndać.

 23. Izurus said

  „jestem za eutanazją cywilizowaną, przemyślaną” – podkreślił dobitnie Kornel Morawiecki”
  No, to lu! Zaczynaj, pora nadeszła. Mam dużą dawkę luminalu, mogę podesłać.

 24. NICK said

  Taka typowa gadka, Lubelaku, przestała do mnie przemawiać.
  Wielokrotnie.
  „To natomiast co obecnie mówi czy robi, jest zupełnie poza zakresem naszych ocen, ”
  Naprawdę?

 25. Boydar said

  Panie NICK’u, my tutaj nie formułujemy praw rządzących kosmosem tylko wyrażamy opinie. Pan masz taką a ja inną. I ja z powodu istniejącej różnicy nie uważam Pana za gorszego ode mnie.

  Jaka jest rzeczywistość, może czas pokaże. Czy zdaje np. Pan sobie sprawozdanie, ze stopnia zaawansowania współpracy pomiędzy Polską a Ukrainą w dziedzinie technologii zaawansowanego uzbrojenia rakietowego ? Ja też nie, a jednak jest to faktem choć przecież nie sposób tego w żaden sposób nam zweryfikować. Bo to nie jest wiedza dla ludzi. I ta odnośnie dysponentów p. Kornela eM również.

 26. NICK said

  Pisze się „ukraina”.

 27. Boydar said

  Bez względu na wzgląd, robią za państwo, jakoś je trzeba nazywać na roboczo, a nazwy państw …

  Co innego „Ukraińcy”. Bo domyślnie to narodowość, co jest nieprawdą. Był w Gajówce dawno temu poruszany watek formy wpisu w dowodzie czy paszporcie – narodowość nie ‚Polak/Polka’ tylko ‚polska’. Obywatelstwo też – polskie. To ta „śmieszna” semantyka języka polskiego … żadna muzyka.

 28. Re: 17 RomanK

  morawieccy jako osoby cywilne bylli za przyjeciem (wepchnieciem) nas do zydowskiego kolchozu.

  morawiecki jako premier (jako juz osoba publiczna sprawujaca urzad) zaprasza do wspolpracy jednego z najgrozniejszych lichwiarzy na swiecie j.p. morgana z jego bankami do Polski…(wlacznie z „operatorami” tychze instytucji)…

  Czy morawieccy nie wiedza o tym, ze lichwiarski proceder jest zlodziejskim i oszukanczym procederem finansowym???

  Czy nazwac ich zdrajcami? Nie, bo na ten termin trzeba sobie zasluzyc… Oni sa zwyklymi zydowskimi k…rwami i alfonsami zracymi nasz polski chleb smiejac sie nam w twarz w bialy dzien…

  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 29. Morawiecki jest …typowym zagorzalym i oddanym patriota wlasnego wybranego narodu:) podobnie jak sa ( wymienie wedlug pseldonimow:) Walesa,Kwasniewski, Kaczynski i obecny prezydent Duda. Mniejszych ranga „polakow” w PRZ,nie ma co wymieniac bo lista bylaby baaaardzo dluga:).Prawdziwi polacy sa glownie pozagranicami polski i pracuja na :dachach,skefrach,sidingach ,shopach ,kobiety ….sprzataniu ,i nietylko :).a CI polacy w kraju…glownie mozna ich spotkac na :pielgrzymkach do coraz liczniejszych miejsc swietych :)i na modlach do obrazu matki Boskiej czestochowskiej. Polacy musza wreszcie pojac ze to Polacy sa nie w swoim kraju:) a ONI sa prawdziwymi panami u siebie! w swoich licznych koloniach 🙂 .W naturze tak zawsze bywalo, jest i bedzie, ze glopszy naiwny i rozmodlony 🙂 bedzie zawsze wykorzystywany przez tego madrzejszego,sprytniejszego i oczytaneg!. Zydowstwo to …ludzie ksiąg!!!.Ich dziatwa nawet w dawnych zamknietych kibucach uvzyla swoje dzieci matematyki na wysokim poziomie i conajmniej dwuch jezykow ! .a co nas uczyli i nadal ucza :)nasze duchowienstwo:):):)

 30. Boydar said

  Ale jaja. Dałem ciała (27).
  Popatrzyłem przed chwilą przypadkowo w swój dowód osobisty; i tam na awersie jak byk stoi – POLAK

  To co napisali u takiego np. Szechtera ?

 31. Lily. said

  A mnie Morawiecki przypomina Lecha K,
  obaj na matki swoich dzieci wybrali starsze
  o wiele lat od siebie kobiety.
  Odpowiednie geny?.

 32. Lily. said

  Re 8;Nina
  Genow nie da sie wytepic,predzej czy pozniej
  daja o sobie znac.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: