Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  Lily. o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  NICK o Rozbieramy z uwagą Naczelnika…
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  revers o Facet o ksywce „Margot”
  revers o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  Anucha o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Yagiel o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Dobra, Lepsza i Najlepsza

Posted by Marucha w dniu 2018-01-11 (Czwartek)

Szanowni Państwo!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Nic więc dziwnego, że i słynna „dobra zmiana” na naszych oczach właśnie dobiegła końca. Ten koniec wyznaczyła zapowiadana „rekonstrukcja rządu”, rozpoczęta zagadkową zmianą na stanowisku premiera, no a teraz – całą serią zmian na stanowiskach ministerialnych.

Warto przypomnieć, że ta „rekonstrukcja rządu” oczekiwana była z utęsknieniem zwłaszcza przez nieprzejednaną opozycję oraz starych kiejkutów, które specjalnie nie mogły się już doczekać odwołania złowrogiego ministra Antoniego Macierewicza. Był on niewątpliwie najbardziej znienawidzonym ministrem i to z wielu powodów.

Salon na przykład nienawidził go za lustrację w 1992 roku, kiedy to rozmaite autorytety moralne i postacie „legendarne” zostały na oczach całej Polski obnażone jako konfidenci UB i SB. Z kolei stare kiejkuty nie mogą mu darować rozwiązania Wojskowych Służb Informacyjnych, które przeszły sławną transformację ustrojową w szyku zwartym, przenosząc w swoich tornistrach do III Rzeczypospolitej nie tylko buławy marszałkowskie, ale również tyle PRL-u, ile tylko mogły, co odczuwamy do dnia dzisiejszego.

Soldateska nie może mu zapomnieć anulowania kontraktu na zakup śmigłowców”Caracal” po wysokiej cenie, która wzbudza podejrzenia o łapówki. Na dobry porządek trzeba by takie łapówki zwrócić, ale jak to zrobić, kiedy pieniądze zostały już wydane? To szalenie kłopotliwa sytuacja i trudno się dziwić zniecierpliwieniu, że na dymisję złowrogiego ministra Macierewicza trzeba było czekać tak długo.

Złowrogi minister Macierewicz przeprowadził też w naszej niezwyciężonej armii kurację przeczyszczającą, w następstwie której odeszło z niej ponad 30 generałów – akurat tylu, że wystarczyłoby na Wojskową Radę Ocalenia Narodowego, jaką pamiętamy z 13 grudnia 1981 roku.

Wreszcie złowrogi minister Macierewicz ujawnił przyczyny tej przeczyszczającej kuracji w postaci tak zwanego „złotego funduszu”, czyli swego rodzaju konspiracji w wojsku, założonej jeszcze przez generała Jaruzelskiego gwoli łatwiejszego przeniesienia PRL do III Rzeczypospolitej.

Jak widzimy zebrało się tego sporo, więc nic dziwnego, że pan prezydent Duda, kiedy tylko dokonał felonii wobec swego wynalazcy i kiedy stare kiejkuty zaoferowały mu swą przyjaźń, nawet nie starał się ukrywać, że w rewanżu musi przynieść im na tacy głowę ministra Macierewicza.

Drugim z kolei znienawidzonym ministrem był Jan Szyszko, przeciwko któremu „Gazeta Wyborcza” rozpętała kampanię pod pretekstem ochrony Puszczy Białowieskiej. Najwyraźniej ścisłe kierownictwo musi już uważać tę Puszczę, podobnie jak inne polskie lasy, za własność starszych i mądrzejszych, czego oczywiście na tym etapie jeszcze otwarcie powiedzieć nie można, ale od czegóż ekologia i ochrona przyrody?

Odszedł wreszcie minister Witold Waszczykowski, co nie byłoby najgorsze, gdyby nie zastąpił go pan Jacek Czaputowicz, będący wynalazkiem „drogiego Bronisława”, czyli prof. Bronisława Geremka, co to skompletował w MSZ słynny „zespół” kierujący tym resortem aż do dnia dzisiejszego. Toteż bez zaskoczenia przyjęliśmy deklarację ministra Czaputowicza, że pragnie utrzymać „bardzo dobre stosunki” z Niemcami.

Osobiście najbardziej ucieszyło mnie utworzenie przy okazji rekonstrukcji rządu Ministerstwa Przedsiębiorczości. Jeśli uda się pożyczyć pieniądze u lichwiarzy, to w każdej gminie będzie mógł powstać inkubator przedsiębiorczości, w którym eksperci po wyższych szkołach gotowania na gazie będą uczyć przedsiębiorców przedsiębiorczości – aż do emerytury.

A przecież to jeszcze nie jest ostatnie słowo, bo tylko patrzeć, jak powstanie Ministerstwo Wolnego Rynku, które będzie popychało rzeki, bo wiadomo, że w przeciwnym razie popłyną w górę, a nie ku morzu.

Widać, że po rekonstrukcji rządu „dobra zmiana” wprawdzie się zakończyła, ale tylko dlatego, że przekształciła się w „Lepszą Zmianę”. Toteż lepiej rozumiemy ożywienie w środowisku starych kiejkutów, „Gazety Wyborczej” oraz wśród generałów, co to „odeszli” z naszej niezwyciężonej, a teraz już stręczą się z pomocą panu ministrowi obrony Błaszczakowi. Nie na darmo przysłowie mówi, że lepsze jest wrogiem dobrego.

Jednak Lepsza Zmiana to tylko Lepsza, więc daleko jej jeszcze do doskonałości. Doskonała będzie dopiero Zmiana Najlepsza, kiedy w Stanach Zjednoczonych dojdzie do uchwalenia Aktu numer 447, na podstawie którego Polska zostanie zmuszona do zadośćuczynienia żydowskim roszczeniom majątkowym. Nie ulega wątpliwości, że wtedy będzie nam już tak dobrze, że dobrze nam tak.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 20 do “Dobra, Lepsza i Najlepsza”

 1. Waldemar Bartosik said

  ZNAMY WYBÓR POLAKÓW I ICH POMYSŁ NA POLSKĘ :
  – FILOSEMITA,
  – FOLKSDOJCZ, albo
  – PEDAŁ.
  Z wielu źródeł dochodzą mnie sugestie, jakoby dziejąca się na scenie politycznej Polski burleska (parodia), jest wyrafinowanym wytworem intelektu Kaczyńskiego, a wszystkie jej akty są mistyfikacją.
  Nie ukrywam że i ja, w pierwotnym odruchu obronnym przyjąłem hipotezę, że kilkukrotne weta Dudy były zaplanowaną aranżacją, budującą autorytet i pozory suwerenności prezydenta. Bo czyż można, po doświadczeniach z Marcinkiewiczem i innymi tak ustawicznie i uporczywie błądzić ?
  Byłby to, mówiąc słowami Einsteina : OBŁĘD !
  Dokonywać w kółko chybionych wyborów i oczekiwać innych rezultatów.
  Tymczasem kolejne odsłony dokonującej się farsy pokazują, że jest coś na rzeczy.
  Katowicka konwencja programowa PiS była spektakularną manipulacją, która stworzyła mistyfikację zjednoczonej prawicy z Gowinem i Ziobrą w roli przystawek, a Morawieckim, Szałamachą, Jackiewiczem i Streżyńską, w roli wolnościowo-liberalnych „kwiatków do kożucha”.
  Ci, których formacje się nie mieszczą nawet w granicach błędu statystycznego – jeszcze trwają, po „kwiatkach” nie ma już śladu.
  A ponieważ Pismo powiada : „po czynach ich poznacie”, sekwencja działań Kaczyńskiego BEZSPORNIE dowodzi, że ani nie chodzi mu o zjednoczenie prawicy, ani wzrost Polski podług wolnościowo-liberalnych doktryn i pomysłów, lecz o zbudowanie „paraPlatformy-bis”, zdobycie parlamentarnej większości i zmianę konstytucji.
  A więc o WŁADZĘ ABSOLUTNĄ, bez oglądania się na dobro i pozycję Polski oraz dobrostan Polaków.
  A jaki miałby być cel posiąścia tak rozległej władzy, zapewne się dowiemy z kolejnej ” konwencji programowej „.
  Będącej ekspozycją steku bzdur dla otumanionego motłochu.
  Postawienie figuranta o „banksterskim odchyleniu” na czele rządu, w świetle takiej koncepcji jeszcze ma służyć podtrzymaniu „reformistycznych” iluzji i pozorów, ale w konfrontacji z doskonale wyreżyserowaną katowicką konwencją, mnie pozbawia wszelkich złudzeń co do intencji.
  Efektem tego „machiavelli’stycznego” (czytaj szatańskiego) – dryblingu Kaczyńskiego, są wyniki sondażu przeprowadzonego na zlecenie SE.
  Polacy na dzień dzisiejszy, pozbawieni aksjologicznego fundamentu i azymutu, zawiedzeni w swym zaufaniu, nadziei i wierze, obstawiają w roli prezydenta albo filosemitę, albo folksdojcza, albo seksualnego dewianta.
  Więc ludzi z obcego nadania i obcej orientacji narodowej, albo wytwór marksizmu kulturowego
  Nie Polaka, nie Patriotę, nie Narodowca…
  Tak się kończy żywot szlachetnego hasła : swój, do swego, po swoje.
  POGRATULOWAĆ !!!

 2. Moher49 said

  No to wpadli my w kałabanię a czort karty rozdaje. Judeopolonia kwitnie.

 3. Carlos said

  Macior gotow byl wywolac wojne z Rosja i …moze udowodnic ze Tupolew wogole nie wyladowal, wiec moze dobrze ze odszedl.

 4. Joe said

  Co z tego, że Macierewicz to typowy szkodnik? Ważne, że lustrację przeprowadził. Niech się cieszą kretyni, niemający pojęcia co to ciągłość państwa z tej „lustracji”. Żeby chociaż ta lustracja pełna była, a tak IPN może teraz jak wyrocznia w sprawie patriotyzmu każdego człowieka (urodzonego odpowiednio wcześnie) ustrzelić na polecenie rządzących.

 5. NICK said

  Tupolew nie wyleciał.
  Carlosie.
  Masz zdanie inne?
  Pokaż, że wyleciał.
  Ze tymi osobami.

  Żeście ciągle tak „religijni”? Miesięcznicą?
  Singer zrobił swoje?

  Czas na emeryturę?
  MA!

  M.Innymi o to chodzi.

  Dymisja nie oznacza.
  Ona się rozkracza.

  Jełopy się dziwią.
  Że im mordy krzywią.

  DYMISJONOWANIEM.
  A z Was? Co zostanie???

 6. Regina said

  niewątpliwie dużo racji ma p.Michalkiewicz w swoim artykule.Daliśmy się J.Kaczyńskiemu wpuścić w maliny.W jego polityce nastąpił zwrot.dotychczas zwrot ten przebiegał niezauważalnie ,na zwolnionych obrotach.Przyspieszenie nastąpiło z chwilą,gdy na miejsce B.Szydło powołano M.M.Teraz każdy z nas powinien wyzbyć się złudzeń- PO i PIS to jedna rodzina. J.K to mały pokrętny Żyd,cały ten szum o wielkich zmianach,to zasłona dymna,aby wszystko toczyło się,jak za czasów PO-PSL.Pierwsze moje wątpliwości miały miejsce w jesieni 2016r.Kiedy to M.M wycofał się z szumnie zapowiadanych opodatkowaniach zachodnich marketów,firm i banków.Obiecał,że zrobi to z początkiem 2017r.Teraz już nawet nie czuje się w obowiązku wytłumaczyć się z tego zaniechania.Mało tego,sprowadził nam na kark jeszcze jednego złodzieja,lichwiarza żydowskiego z Ameryki.Nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni.Dolary szerokim strumieniem popłyną do starej UE,głównie do Niemiec,Ameryki i Izraela,a my będziemy brać na ten cel pożyczki u zagranicznych lichwiarzy.500+,to żadna zasługa Pis-u,to polski podatnik finansuje to przedsięwzięcie,a miało być finansowane z podatków przedsiębiorstw zagranicznych.M.M jest gwarantem tego,że nic się w Polsce nie zmieni.Sądzę,że taki był zamysł banksterów,gdy wytypowano go na wielkiego reformatora Polski i wtryniono go do rządu Pis.

 7. Regina said

  Ad6.Powinnam kliknąć shift na samym początku.

 8. Carlos said

  Jak napisze ze , Nikt pie….i jak stary narkoman- bedzie ok?

 9. Marek said

  Przez międzynarodowe, czytaj żydowskie firmy działające w polin, wytransferowano już setki miliardów dolarów i euro po sławetnej transformacji. Transformację należy rozumieć, jako przejęcie władzy przez żydów w 95%. W szczególności tych biedaków pokrzywdzonych w marcu 68 i ich dziatek.
  Te 65mld to tylko pretekst.

 10. revers said

  Macierewicz, nadal ma synekure w komisji smolenskiej i trzyma puls na push up przycisku pilota samolotu tupolew, pewnie nadal nie wie kto to jest Tupolew lub Ciolkowski i wielu innych konstrutorow rosyjskich …
  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Russian_aerospace_engineers.

  Znamienne jest ze czesc slaskiej prewencji policyjnej pojdzie na zwolnienia lekarskie by nie brac udzal w hucpie miesiecznic smolenskich.

 11. Joannus said

  Ad 1
  ”Nie Polaka, nie Patriotę, nie Narodowca…”
  Bo tak podpowiada telewizor, którym widzi się rzeczywistość.

  Ad 6
  Zbyt dużą sprawczą kierowniczą rolę przypisuje Pani Regina wykreowanemu i pozorującemu na rozprowadzającego Jarosława K. Obóz PAD-a i ulepszona „dobra zmiana” położą kres jego wodzostwu, z nadania matecznika Jana Józefa Lipskiego.

 12. Jacek said

  – w odpowiedzi na art.447 myśmy powinni uchwalić i obliczyć dla pastuchów pejsatych podatek za wąchanie POLSKIEGO powietrza i możliwość rozłożenia namiotu na ziemi POLSKIEJ od XII wieku !!!

 13. Zborowski said

  POLACY zatrznijcie myslec.
  wladza dzisiejsza TO sludzy ;;;;;;;;synagogi szatana (ONZ=WALL STREET NATO Unia jewropejska).Mysle ze Panstwo ;;;;;kumacie oco mi chodzi.
  JESTESMY POD OKUPACJA OD 1926-ROKU DO DZIS masonerii=syjonistyczna diaboliczna nacja zydowska.

 14. zero said

  pan Jacek, pan Zborowski, I wielu wielu inszych muwio co trza zrobić, co trza uchwalić I obliczyć zaś dlaczego nikt z nich tego nie ZROBI??? w czasie okupacji niemiaszków można było zamachnoć sie na kuczerę? można było.

 15. Zbyszko said

  No to się okaże teraz, że pan Maciarewicz był najlepszym ministrem obrony w historii Polski, najlepszym szefem wojska, zaraz za marszałkiem Piłsudskim,
  Odważny, to ci on był, sokoro postawił się wszystkim służbom polskim.
  Już powinni się o nim uczyć w szkołach, tak samo zresztą jak uczą się nareszcie o tym najlepszym polskim wodzu, który obronił Polskę przed bolszewikami, będąc u swojej kochanki a potem na Chrzcie św u znajomych. To jest geniusz!

 16. www said

  zaczęła się chxjowa zmiana, cóż jak chcą być w UE

 17. Joe said

  Re 11…Raz sie pod KACZORKIEM ziemia zatrzesla a potem stracil brata,kiedy oddal wladze bez mrugniecia okiem.Nic go nie nauczylo J.J.Lipski nakazal mu POswiecenie zeby michnikowszczyzna zwyciezyla,Teraz U.W.i PO przejely koryto bez szemrania.Oby teraz jemu samemu „osobiscie zaplacili”.

 18. Zerohero said

  phi….

 19. JerzyS said

 20. kama said

  https://bezdekretu.blogspot.com/2017/12/rekonstrukcja-czy-cyrograf-z-paacem.html#more

Sorry, the comment form is closed at this time.