Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Carlos o Krajobraz po bitwie
  Ewelina Anna (@AnnaK… o Wolne tematy (48 – …
  Listwa o Wolne tematy (48 – …
  AlexSailor o Dudo-maniacy w akcji
  Marek o Wolne tematy (48 – …
  Kar o Krajobraz po bitwie
  Jack Ravenno o Wolne tematy (48 – …
  Alina@Warszawa o Dudo-maniacy w akcji
  Kwal o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Krajobraz po bitwie
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Ale dlaczego? o Arcybiskup Andrzej Szeptycki w…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Niedźwiedź o Krajobraz po bitwie
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

„Ratujcie nas!” – pełny tekst wystąpienia sejmowego Kai Godek

Posted by Marucha w dniu 2018-01-11 (Czwartek)

Publikujemy pełny tekst przemówienia Kai Godek, pełnomocnika obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcję”, wygłoszonego podczas pierwszego czytania projektu w Sejmie.

Panie Marszałku, Wysoka Izbo!

Przychodzimy do Sejmu z największą w historii Polski inicjatywą ustawodawczą w obronie dzieci nienarodzonych. Ponad 830 tysięcy podpisów zebranych pod projektem Zatrzymaj Aborcję w całej Polsce i wśród Polonii za zagranicą nie może kłamać! Świadomi obywatele chcą tu i teraz zakazu zabijania chorych i podejrzewanych o chorobę dzieci.

W tym samym czasie zwolennicy aborcji na życzenie, nieustannie promowani w mediach zdołali zebrać pięć razy mniej podpisów. Pewni swojej przewagi, chcieli przeszkodzić w uchwaleniu zakazu zabijania dzieci, wyszli zapytać Polaków, czy poprą mordowanie nienarodzonych i ponieśli sromotną porażkę. Próbowali się ratować zmyślając wynik, w mediach mówili o pół miliona, dokumenty sejmowe pokazały prawdę – zebrali najwyżej 200 tysięcy podpisów – mniej niż w ubiegłym roku.

Trzy duże lewicowe partie z ogromnym zapleczem, rozbudowanymi strukturami terenowymi i wielkimi pieniędzmi przyniosły do Sejmu tak marny wynik. Ludzie nie chcieli podpisywać feministycznej ustawy! Ich porażka w połączeniu z największym w historii sukcesem prolajferów pokazuje, że w naszym kraju dyskusja na temat aborcji się skończyła. Polacy stoją twardo po stronie niewinnych nienarodzonych dzieci.

Obywatele przynoszą swój projekt do Sejmu, którego większość deklaruje przywiązanie do wartości obrony życia. Do Sejmu, który obiecał, że będzie słuchał ich głosu. Przychodzą znowu po latach odrzucania ich apeli przez polityków jawnie popierających zabijanie dzieci, polityków, którym nie zależało na dobru Polski i Polaków. Ci obywatele domagają się, żeby barbarzyństwo eugenicznych praktyk ostatecznie wyeliminować z polskiego prawa.

Rekordowy wynik tegorocznej zbiorki jest tego najlepszym dowodem. Dziesiątki tysięcy Polaków, zorganizowanych i zmotywowanych, wyszło na ulice, do swoich rodzin i znajomych, żeby ostatecznie zebrać 830 tysięcy podpisów.

Panie i Panowie Posłowie, nie pozwólcie, żeby ich poświęcenie i mobilizacja poszła na marne. Posłuchajcie głosu obywateli i zróbcie to, co należało zrobić już wiele lat temu.

Nie trzeba już nikomu tłumaczyć jakim barbarzyństwem jest aborcja eugeniczna. Polska służba zdrowia zajmująca się kobietą w ciąży i jej dzieckiem jest obecnie zmuszana do polowania na chore dzieci. Idea badań prenatalnych przez sposób ich wykorzystania została całkowicie wypaczona. Zamiast służyć leczeniu i przygotowaniu rodziców i lekarzy na przyjęcie dziecka i udzielenie mu pomocy, ułatwia selekcjonowanie do eksterminacji. Liczba aborcji eugenicznych z roku na rok rośnie. Doszliśmy już do ponad tysiąca.

Rozwój diagnostyki prenatalnej zamiast poprawiać opiekę nad poczętymi dziećmi i ich matkami przyczynia się głównie do większej skuteczności aborcyjnych selekcjonerów. Panie i Panowie Posłowie, przyjmując projekt Zatrzymaj Aborcję przywrócicie badaniom prenatalnym ich właściwy diagnostyczno-terapeutyczny charakter. Sprawicie, że postęp medyczny zamiast służyć zabijaniu – będzie znów służył ratowaniu ludzi.

Aborcje eugeniczne wykonuje się, kiedy dzieci zdolne są już do odczuwania bólu, ponieważ badania prenatalne odbywają się w drugim trymestrze ciąży. W Polsce późne aborcje przeprowadza się najczęściej poprzez sztuczne wywołanie porodu. Te maleństwa, które taki przedwczesny poród przeżyją, są pozostawiane bez opieki. Umierają z wyziębienia, głodu i pragnienia. Duszą się godzinami z powodu niewykształcenia płuc. Niektóre z nich mają jeszcze resztki sił, żeby kwilić. Inne umierają w męczarniach w milczeniu.

W 2014 roku media informowały o dwóch takich przypadkach. Dziewczynka z Wrocławia umierała po nieudanej aborcji miesiąc, w Opolu żywo urodzone z aborcji dziecko krzyczało głośno wiezione z sali operacyjnej na oddział noworodkowy. Tam samotne i opuszczone po 4 godzinach zmarło. W roku 2016 podobny los spotkał chłopca w jednym z warszawskich szpitali.

Statystyki z innych państw wskazują, że dzieje się tak z co szóstą ofiarą aborcji. Nie ma w tym nic dziwnego – niepełnosprawne dzieci zabija się nawet w 24 tygodniu ciąży. Dzieci te objęte odpowiednią opieką miałyby duże szanse na przeżycie. Dziś przychodzimy do Sejmu, bo nie chcemy szpitali zmieniających się w rzeźnie. Nie chcemy, aby w jednym inkubatorze ratowany był wcześniak, a w drugim umierał noworodek, który przeżył aborcję. Nie chcemy, aby polscy położnicy zamiast uczyć się ratować życie swoich małych pacjentów i ich matek, doskonalili się w technikach zabijania przez częściowe urodzenie, przez rozczłonkowanie ciała dziecka czy w technice aborcji przy użyciu próżniowych odsysaczek.

Obecna ustawa jest źródłem cierpienia nie tylko dzieci, ale i matek. To one zderzone z niepomyślną diagnozą zaczynają dźwigać ciężar nie tylko radzenia sobie z nową zaskakującą sytuacją, ale i ciężar dehumanizowania ich dzieci przez personel medyczny, ciężar namawiania do zabicia najbliższej im osoby. W tej sytuacji łatwo stracić rozsądek, a potem tragedia aborcji staje się ich udziałem. Zostają z nią same do końca życia.

Niewielu jest w stanie zrozumieć, jak bardzo cierpią. Organizacje feministyczne z satysfakcją odnotowują, że mamy w Polsce 4 do 6 mln kobiet po aborcji. Na ich cierpienie feministki pozostają głuche, a nawet wołają: mordujmy jeszcze więcej dzieci! Co roku setki Polek zamiast doświadczać w szpitalach troski i wrażliwości, słyszą, że ich dzieci są bezwartościowe i zasługują na śmierć. Ze stygmatyzacją spotykają się także ciężarne, które ze względu na wiek albo historię medyczną znajdują się w tzw. grupie ryzyka.

Wysoki Sejmie!

830 tysięcy obywateli apeluje do polityków: zakończcie to barbarzyństwo! W Waszych rękach spoczywa los dzieci podejrzewanych o chorobę lub niepełnosprawność. Uchwalając projekt #ZatrzymajAborcję skierujecie medycynę na właściwe tory, tak żeby znów lekarze i pielęgniarki zajmowali się ratowaniem, a nie odbieraniem życia.

Często słyszymy, że Rzeczpospolita Polska nadal w wielu aspektach tkwi w PRLu – od nazw ulic po instytucje prawne. Dekomunizacja instytucji i nazw ulic, jakkolwiek słuszna, to za mało. Czas najwyższy znieść najgorszy relikt komunizmu jakim jest okrutne prawo przyzwalające na uśmiercanie niewinnych.

W 1993 roku wykonano w tej sprawie pierwszy krok. Zniesiono nieograniczone prawo do zabijania dzieci i ograniczono możliwość przerwania ciąży do trzech powszechnie znanych przypadków. Postkomuniści po dojściu do władzy ponownie pozwolili na zabijanie małych Polaków. Wśród wielu zmian z ’96 r. znalazło się i poszerzenie przesłanki eugenicznej. Koalicja SLD-UP wprowadziła do niej możliwość dokonania aborcji ze względu na podejrzenie u dziecka nieodwracalnej choroby zagrażającej jego życiu.

Pozbawianie prawa do życia człowieka śmiertelnie chorego zakrawa na absurd! Obecna ustawa w obowiązującej wersji z 1996 roku stanowi przyczynek do legalizacji w Polsce eutanazji. Skoro można zabić śmiertelnie chory płód, dlaczego nie zrobić tego samego ze śmiertelnie chorym noworodkiem albo osobą starszą? Tego typu rozwiązania prawne funkcjonują już przecież w Belgii, Holandii czy Kanadzie.

Jeżeli nie chcemy, żeby legalna aborcja zamieniła się za parę lat w legalną eutanazję, musimy działać na rzecz obrony wszystkich chorych ludzi, nie tylko tych narodzonych. Dzisiaj obywatele przynoszą do Sejmu projekt ustawy, która zakłada dalszą dekomunizację prawa aborcyjnego. Po blisko ćwierć wieku obowiązywania obecnych przepisów nadszedł czas, żeby zrobić kolejny krok w stronę ochrony życia.

Panie i Panowie Posłowie!

Przyjmując projekt Zatrzymaj Aborcję dokonacie w naszej Ojczyźnie naprawdę dobrej zmiany. To wielki krok w stronę moralnej naprawy polskiego społeczeństwa. Właśnie dlatego zostanie zaatakowany przez skrajną lewicę i liberałów, którzy chcą odbierać niewinnym prawo do życia i niszczyć Polskę. Na pewno protestować będą również ich sponsorzy z zagranicy, którzy chętnie wprowadziliby u nas prawo aborcyjne w zachodnim stylu. Chętnie zamknęliby usta obrońcom życia.

Robią to dziś choćby w Kanadzie. Tam w imię tzw. praw kobiet dwie kobiety – Mary Wagner i Linda Gibbons, spędziły w więzieniach łącznie prawie 18 lat. Ich jedyną zbrodnią było zachęcanie matek w klinikach aborcyjnych do zrezygnowania z zabicia swojego dziecka. We Francji można trafić na dwa lata do więzienia za prowadzenie strony internetowej pokazującej prawdę o aborcji. W 2014 roku 85-letni pediatra został skazany na grzywnę w wysokości 5 tysięcy euro za rozdawanie dziecięcych bucików kobietom wchodzącym do kliniki aborcyjnej.

To nie są odosobnione przypadki. Legalizacja aborcji to zawsze pierwszy krok do zamykania ust ludziom, którzy myślą inaczej. Nie trzeba zresztą daleko szukać – już teraz w Polsce skrajna lewica przyniosła do Sejmu ustawę, która wprost penalizuje antyaborcyjne protesty pod placówkami służby zdrowia. Cel aborcjonistów jest zawsze ten sam: całkowita dominacja w przestrzeni publicznej, manipulacja i cenzura myśli.

Choć to przerażające w Polsce czyni się wysiłki, aby wprowadzić lewicowy totalitaryzm. Gdy przed kilkoma dniami daliśmy głos w debacie o aborcji niepełnosprawnym dzieciom, a więc osobom, które ten problem najbardziej dotyka, proaborcyjne media zaatakowały dzieci za narysowanie laurek dla polityków! Strategia aborcjonistów jest jasna: niepełnosprawnych zabić, a jeśli zabić się nie uda, to przynajmniej skutecznie uciszyć.

Panie i Panowie Posłowie, nie łudźcie się, że można zachować jakikolwiek status quo w sprawie aborcji. Lewica już w 1996 roku pokazała, że żadnych kompromisów nie uznaje i nie boi się żadnego mitycznego wahadła. Gdy tylko doszła do władzy skorzystała z okazji i zmieniła ustawę na swoja modłę. Ludzie, którym zależy na życiu dzieci muszą działać dokładnie tak samo, konsekwentnie dążąc do zmiany prawa – ale na lepsze.

Przykład Hiszpanii, gdzie po bezczynności rządu konserwatystów przyszedł rząd Zapatero ze swoją rewolucją w prawodawstwie, pokazuje, jak przebiega wojna cywilizacji śmierci z cywilizacją życia. To nie działania na rzecz obrony życia powodują aktywność lewicy, ale wręcz przeciwnie: bierność polityków, stwarza warunki do przyszłego sukcesu zbrodniczych ideologii. Pomyślcie dziś o przyszłości i w imię lepszej przyszłości – nie bądźcie bierni!

Wysoki Sejmie!

Stoi dziś w tym miejscu 830 tysięcy Polek i Polaków. Przed dwoma laty daliśmy Wam władzę, żebyście uczynili naszą wspólną Ojczyznę krajem lepszym i bardziej przyjaznym każdemu Polakowi. Nie bójcie się hałaśliwej lewicowej mniejszości ani ponadnarodowych instytucji pełnych lobbystów na pensjach koncernów aborcyjnych. Stańcie po stronie chorych dzieci, ich rodzin i przyjaciół, stańcie po stronie obywateli! Ratujcie nas przed ludźmi, którzy w sposób nieuprawniony podają się za naszych obrońców, a w rzeczywistości są naszymi wrogami. Ratujcie kobiety przed aborcją – córki przed śmiercią, a matki przed zostaniem morderczyniami.

Ratujcie nas!

Dziękuję za uwagę.

Kaja Godek
http://zycierodzina.pl

Komentarzy 19 to “„Ratujcie nas!” – pełny tekst wystąpienia sejmowego Kai Godek”

 1. cedric said

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/314941-poruszajacy-wywiad-z-aleksandra-jakubowska-docenilam-wartosc-zycia-dopiero-gdy-okazalo-sie-ze-sama-mam-niepelnosprawne-dziecko

 2. cedric said

  Kanalie , które kiedyś twierdziły , ze dzieci nie czuja teraz twierdzą , że aluminium dzieciom nie szkodzi.

  https://mataja.pl/2014/07/rzez-niewiniatek-co-bys-zrobil-gdybys-wiedzial-ze-noworodki-operuje-sie-bez-znieczulenia/

 3. Radam said

  W.Sz. Pani Godek
  ………………………….

  Kobieto – J E S T E Ś ,W I E L K A .
  ….
  Mam córki
  One są mężatkami
  Każda z nich jest Matką .

  Najmłodszą , przed jej urodzeniem , kazałem mojej żonie ,
  -dziecko UTYLIZOWAĆ ( mniej elegancka nazwa aborcji).
  Nie zgodziła się żona ,- a dziś mam wspaniałych wnuków
  „niechcianej ” córki.
  A patrzeć na rodzinę , którą założyła , to tylko pogratulować
  szczęścia , jakie Ich wszystkich spotkało (TFU , TFU ,,, ABY NIE ZAPESZYĆ ).
  …….
  A dla mnie Ogromny Wstyd i ZAŻENOWANIE – że TO W OGÓLE m o g ł o ,n i e , z a i s t n i e ć .
  …..
  ABORCJA / UTYLIZACJA przyszłych niemowlaków , to
  ZABÓJSTWA na najmłodszym pokoleniu Polaków .
  ……
  P.S.
  reszta jutro z wieczora

 4. Kapsel said

  BRAWA!!! Młoda posłanka Kukiz’15 MERYTORYCZNIE MASAKRUJE projekt ustawy o ABORCYJNEJ!

 5. Kapsel said

  Obywatelski projekt ustawy liberalizującej prawo do aborcji został odrzucony w pierwszym czytaniu. Za skierowaniem do dalszych prac projektu Ratujmy Kobiety głosowało między innymi 58 posłów PiS – w tym Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, Krystyna Pawłowicz i Ryszard Terlecki. 39 posłów PO i Nowoczesnej nie wzięło udziału w głosowaniu.

  Podczas głosowań jedna z wypowiedzi Nowackiej wywołała ożywioną reakcję na sali. – Nie używajcie języka nieadekwatnego, zrozumcie: żołądź to nie jest dąb; jajko to nie jest kura; a płód, zarodek, zygota i zlepek komórek nie jest dzieckiem – mówiła Nowacka, wywołując głośną reakcję na sali.

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/projekt-ratujmy-kobiety-odrzucony-jak-glosowali-poslowie,805346.html

 6. NICK said

  A Kapsel wierzy i propaguje.
  Ustawki. ($,4).
  „BRAWA!!! Młoda posłanka Kukiz’15 MERYTORYCZNIE MASAKRUJE projekt ustawy o ABORCYJNEJ!”
  Idź. Kysz.
  Teraz to SERIO.

  Gówno wiesz.
  Tak jak jesz.

 7. prawo said

  W tym odrażającym przestępstwie (tzw. aborcji), podstawowym kryterium w planowaniu jego popełnienia, jest „łatwość pozbycia się ciała”. Dokładnie tak! Nikt o tym nie mówi a wg mnie, jest to ich kluczowe kryterium.
  Ci wszyscy mordercy, celowo stosują kryterium wiekowe do 12 tygodnia, kiedy to ciało dziecka „przechodzi” jeszcze przez sitko w zlewie. Później, to już tylko przez kibel a jeszcze później mają „z nim” jeszcze większy „problem” jak w szpitalu przy ul. Madalińskiego w Warszawie.

 8. Kai Godek,wygrała swoją, fizyczną i psychiczną odwagą los na loterii.Mam nadzieję na jej sukces polityczny.To było i jest jedno z najlepszych przemówień w Sejmie made in poland 2018.

  Rozumiem system w Chinach,który już pozwala na 2 dzieci.Przy tak,gigantycznym wzroście populacji ,w państwie-imperium.

  Państewko Polska,potrzebuje nowych mieszkańców,Europa się starzeje a na arabki czy żydówki proszę nie liczyć.Proszę nbie liczyć na Ukrainki.One ,te Panie, nienawidzą muzyki klasycznej,organowej w kościołach.oper Mozarta,Musicali Renza(Poznań).Pomijam jazz w Polsce.Tak jak Polki szukające szczęścia u Afrykanów czy też u Pakistańczyków.Losy ich kończą się tragicznie.Umierają zarażone.

  Krótko.Mam 14 biologicznych, dzieci,z różnymi kobietami czytaj żonami.Plus 4 zaadaptowanych…w różnych krajach.Z białymi kobietami.Wszystkie…rude.Kocham kobiety o tej karnacji i włosach.

  Najmłodszy Alex,6 latka,był skazany na śmierć.Nawet przed urodzeniem.Moja decyzja i oczywiście matki dziecka:ratować. życie i nie słuchać ginekologa.

  Pozostał mu tylko nowtwór w jamie ustnej.Rozwój psychiczny na poziomie dziecka z 3 klasy szkoły podstawowej.Bez wad genetycznych.Przyczyna? Błąd lekarza,fałszywe leki,fałszywa diagnoza,chore dziecko.

  Wiem,że trzeba odwagi i dyscypliny żołnierza i charakteru bandyty likwidującego wrogów aby ratować chore dziecko.
  Warto kochać Boga i pomagać choremu dziecku.

  Kai Godek,zaimponowała mi.Nie znam i nie poznam ale za odwagę..oklaski i ukłony.Brawo.

 9. Romank said

  Wspaniala Poslanka..dzieki za slowa o jej postawie panu Markowi…
  Oczywscie pan LIpski wychowuje i lozy na swoje dzieci…z wieloma konkubinami i oczywiscie placi za leczenie synka z rakiem…..

 10. AlexSailor said

  Ad 1 @Cedric

  Bardzo dobry wywiad Jakubowskiej.

  A w nim jeszcze na dodatek perełka:
  „— dodaje, wyliczając niekonsekwencje takich haseł jak „mój brzuch, moja sprawa”, przy jednoczesnym domaganiu się alimentów.”

 11. Anders said

  Kaczyński do nich dołączył.

 12. Kapsel said

  Re 6

  …Teraz to SERIO….

  ja też poproszę na SERIO

  Co konkretnie nie podoba się w postawie poseł Zielińskiej. Przyznaję że nie znam dobrze działalności poseł Zielińskiej i jeśli gdzie indziej robi coś nie tak to proszę podać, chętnie poznam.

  Czy będzie wiarygodna tylko wtedy jak dołączy do kolegi z klubu św.p. posła Rafała Wójcikowskiego? z niewyjaśnionych przyczyn ?

  …Idź. Kysz….

  Od wyganiania z Gajówki to jest tutaj Pan Gajowy bo to jego podwórko i uważaj abyś nie pofrunął pierwszy bo cały czas podsrywasz wiarygodność Gajówki dla tych którzy tu wchodzą aby przeczytać trochę prawdy.
  Takie zwyzywanie ludzi od demonów czy diabłów wcielonych jak się pan dopuszczasz właśnie tak działa o pedałach z Lao Che nie wspomnę.
  Moja osoba nie ma tutaj absolutnie znaczenia bo jak już w Gajówce mówiłem mieszkam w sąsiedztwie Tworek i znam takie zachowanie.
  Rzecz w tym ze Gajówkę czyta rzesza ludzi !!!!

  p.s. po znajomości mogę w Tworkach poprosić dla Pana NICKA o jednoosobowy pokoik nawet z oknem a jak NICK się podleczy to i kawałeczek ogródka.

 13. Sebastian said

  Panie Kapsel, Pan się zdeklaruj czy stoi Pan po stronie zwolenników projektu ustawy p.t. ” Zatrzymaj aborcję ” czy „ratujmy kobiety” bo tak jakoś nieprecyzyjne się Pan wypowiada.

 14. Zborowski said

  POLACY ;;;;;;;;;;;obecna wladza to nie wladza POLSKA.Tylko agentura ;;;;synagogi szatana czyli :(ONZ=WALL STREET=NATO=WHO=Unia=Jewropejska=)
  zydowska smietanka finansowa ktora rzadzi swiatem GOIOW.
  Rothildowie Sorosy Billy Gatesy Szefowie wielkich korporacji ;;;;I masa kundli KTORZY ZA PIENIADZE zrobia wszystko =wszystkim.
  Tam gdzie sie mataczy slowem ;;;;;;;aborcja prawa kobiet To sa tylko dyrdymaly slowne.Tu CHODZI OTO BY JAK NAJMNIEJ BYLO GOIOW W POLSCE Czyli Polakow……….a smrodziuch zydowskie maja w rodzinach po kilka dzieci. Bo jak mowia POLIN JEST JUZ NASZ.
  NIE BEDZIE NIC Z TEGO ;;;;;;;;;;;;;;;rewolucjonisci zydowscy.

 15. Kapsel said

  Re 12

  Panie Sebastianie a jeśli Panu dopowiem że jestem zagorzałym ludożercą to już wystarczy ?

 16. Sebastian said

  Doprawdy nie rozumiem, co Pan chce osiągnąć prowokując w taki sposób

 17. NICK said

  Wróć.
  Nabij się.
  Na butelkę.

  Tu są żarna.
  Rzecz twa marna.

 18. VA said

  Feminizm i aborcja jest częścią przefarbowanego komunizmu we współczesnych czasach, z lepszym planem marketingowym, jak „sprawiedliwość społeczna” dla nowszego pokolenia. Celem jest całkowite zniszczenie rodziny i Chrzescijanstwa.
  .https://www.youtube.com/watch?v=IT9jeK30yH8

 19. Kapsel said

  Publikujemy listę posłów Prawa i Sprawiedliwości, którzy zagłosowali 10 stycznia 2018 roku przeciwko odrzuceniu w pierwszym czytaniu zbrodniczego obywatelskiego projektu ustawy o prawach kobiet i świadomym rodzicielstwie, liberalizującego prawo aborcyjne.

  Oto lista posłów, którzy chcieli pracować nad tym projektem w komisji – należy przypomnieć, że wielu z nich powoływało się, nie tylko w kampanii wyborczej, na swój rzekomy katolicyzm i przywiązanie do wartości:

  http://prawy.pl/63885-glosowali-za-skierowaniem-zbrodniczego-projektu-do-komisji-zobacz-liste-hanby-pis/

Sorry, the comment form is closed at this time.