Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  revers o Dodatnie i ujemne plusy państw…
  waldens o Polskość na Kresy powraca
  Yagiel o Wolne tematy (84 – …
  revers o Chiński ślad i ukraiński trop.…
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (84 – …
  Peryskop o Wolne tematy (84 – …
  revers o Przepraszam, Rosja wygrywa…
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (84 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (84 – …
  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (84 – …
  Marek o Przepraszam, Rosja wygrywa…
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (84 – …
  KSzeliga o Polskość na Kresy powraca
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Arcybiskup Gądecki: bezpieczeństwo narodowe mniej ważne niż pomoc uchodźcom

Posted by Marucha w dniu 2018-01-15 (Poniedziałek)

Zaskakujące stanowisko przedstawił przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki podczas konferencji prasowej po Światowym Dniu Migranta i Uchodźcy. Stwierdził, że bezpieczeństwo narodowe jest mniej ważne od pomocy uchodźcom.

„Bezpieczeństwo uchodźcy, który potrzebuje pomocy, jest ważniejsze niż bezpieczeństwo narodowe” – powiedział przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki.

„Każdy by chciał żyć w bezpieczeństwie, tylko tyle, że nasza postawa niewiele ma wtedy wspólnego z chrześcijaństwem. Egoizm osobisty – czyli troska o zachowanie własnego bezpieczeństwa, przeważa nad altruizmem, czyli nad tą postawą, która powinna jednak być ukierunkowana na pomoc innym osobom. Zasada centralnego miejsca osoby ludzkiej zobowiązuje nas do przedkładania bezpieczeństwa człowieka ponad bezpieczeństwo narodowe. Interes państwa jest na drugim miejscu, na pierwszym jest człowiek” – ocenił abp Gądecki.

https://parezja.pl

Proponujemy, aby abp Gądecki podzielił się swymi przemyśleniami z rodakami w pewnym bliskowschodnim państewku.
Admin

Komentarzy 57 do “Arcybiskup Gądecki: bezpieczeństwo narodowe mniej ważne niż pomoc uchodźcom”

 1. Joannus said

  Jak to państwo albo i naród ma się ostać, kiedy w strukturze decyzyjnej Kościoła zakorzeniła się V kolumna. Folksjudeje, volksmuslimy, folksdojcze.

 2. rafal z said

  ilu uchodźców jest w Jego Ekscelencji rezydencji. ILU ?!?

 3. KOJAK said

  BRAK SLOW I OBELG ZEBY WYPOCINY TEGO ZWYKLEGO ZDRAJCY I LAJDAKA OKRESLIC ! ! ! KS KARD STEFAN WYSZYNSKI WYRAZNIE POWIEDZIAL -,,,NIE ZBAWIAJMY SWIATA KOSZTEM WLASNEJ OJCZYZNY ,, CHETNIE BYM Ta GNIDE ZYDOWSKA CO NAJMNIEJ OPLUL !!! KANALIA I SZUBRAWIEC, TAKICH BYDLAKOW KIEDYS ZWYCZAJNIE WIESZANO. KOSSAKOWSKI ,MASALSKI A BRAT PONIaTOWSKIEGO MICHAL SIE OTRUL ZEBY NIE ZaWISNAC NA SZUBIENICY !

 4. Marek said

  1 list do Tymoteusza rozdz 5:
  (8) A jeśli kto nie dba o swoich, a zwłaszcza o domowników, wyparł się wiary i gorszy jest od niewierzącego.

  Wilki w owczej skórze, kłamią, kłamią , i jeszcze raz kłamią.

 5. witek said

  Gdyby abp Gądecki był człowiekiem światłym wiedziałby co oznacza słowo altruizm

  ALTRUIZM. Altruizm został wynaleziony razem z dziwaczną nazwą przez francuskiego filozofa A. Comte’a. Nazwa jest dziwaczna, bo składa się ze źródłosłowów zaczerpniętych aż z trzech języków (łaciny, francuskiego i greckiego) – a to co ona oznacza jest zasadniczo różne od autentycznej miłości, którą altruizm miał zastąpić Altruizm jest mianowicie miłością innego człowieka w oderwaniu i dlatego, że jest innym człowiekiem. Jego przedmiotem jest więc nieokreślone indywiduum, które mamy kochać dlatego właśnie, że jest nam obce, różne od nas. Mamy więc do czynienia z odwrotnością autentycznej miłości, którą kochamy zawsze konkretną osobę, a kochamy ją nie dlatego, że jest różna od nas, ale wręcz przeciwnie, dlatego że jest nam bliska i o tyle, o ile ma tożsamości z nami. Sam Comte zdawał sobie prawdopodobnie sprawę z tej różnicy, skoro ukuł dla swojego altruizmu nową nazwę. Utożsamianie tego altruizmu z normalną miłością ludzką jest zabobonem i mało jest widoków równie żałosnych, jak widok duchownych chrześcijańskich głoszących ten zabobon z ambon, mieszających altruizm z miłością chrześcijańską.

  Aby zrozumieć pochodzenie altruizmu wypada pamiętać, że w altruizmie Comte’a wcale nie chodzi o jednostki ludzkie, ale o tzw. “wielki byt” (grand etre), tj. o ludzkość Altruizm stapia nas z tym “wielkim bytem”, jest więc narzędziem bałwochwalstwa, jakim jest uwielbienie ludzkości. Celem wynalazku było stworzenie doktryny, która by mogła w ramach tego bałwochwalstwa zastąpić chrześcijańską naukę o miłości bliźniego.

  (o Bocheński Sto zabobonów)

 6. Zborowski said

  Gadecki ty zydzie Udajesz polaka I myslisz ze my otym nie wiemy ze jestes ;;;parchem.
  Przyjmuj tych imigrantow ale do siebie wy macie duzo komnat I gosposie dobrze gotujace.

 7. Re: Artykul…

  Dla tego s…syna bezpieczenstwo panstwa jest dla drugim miejscu, ale na pierwszym miejscu jest zyd…I to pod „szyldem czlowiek” jest wlasnie ta ukryta tresc. Czlowiek to zyd, a reszta to tylko bestie w ludzkich skorach…No I wszyscy nie-zydzi sa wlasnie takimi „bestiami” dla zydow (w/g talmudu)…
  Powiesilbym tego s…syna z zamknietymi oczami..
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. jazmig said

  Polskim biskupom odbija, bo łakną oni stanowisk w Watykanie, więc są gotowi zrobić i powiedzieć największą głupotę, aby podlizać się Franciszkowi.

  W Europie nie ma problemu uchodźców, a kard. Wyszyński napisał, że nie powinniśmy się zajmować zbawianiem świata kosztem naszej ojczyzny.

 9. Greg said

  Gądecki, uśliniony parchu, zdrajco, twój bóg czeka na ciebie! (z otwartymi ramionami).

 10. Interes państwa jest na drugim miejscu, na pierwszym jest człowiek” – ocenił abp Gądecki. Proszę Pana tekst przetłumaczyć na hebrajski czy też na inne,narodowe języki a gigantyczna fala protestów zaleje Watykan,Parlament EU,szanowny Panie.

  Pan nie widział ściętych głów 6 letnich dzieci,
  przez Talibanów.odciętych rąk ułożonych koło ciała ofiary,12 letniego chłopaka,9 letniej dziewczynki…z papierami tych dzieci.

  Dzieci muzułmańskich,dodam.

  O masakrach dorosłych międzynarodowych terrorystów,podających się za muzułmanów,nie wspominam.

  Taki los czeka Europę lub Polskę.Księża są już mordowani.

  Pan zachęca do mordowania braci księży przez uchodzców.gdyż to uchodzcy nienawidzą Watykanu,księży.Pomijam nienawiść muzułmanów do żydów.

 11. revers said

  To oznacza ze 99% tubylcow mozna wymienic na uchodzcow, lub po prostu 99% tubylcow zlikwidowac, 1% to akurat ci bogaci, lepiej zewangelizowani i sluzba sobie zostawic..

  A moze jeszcze z ktorej ewangelii, lub tlumaczenia ewangeli?, bo to ze ktos wybrany uchodzil z egiptu, nie obowiazuje innych.

  Smierdzi siara , czosnkiem na odleglosc lub wziete z zydomasonskich kamieni Grzegorza w stanach.

 12. Dinozaur said

  Niestety – jest tu brak poczucia odpowiedzialności w stosunku do dzieci i wnuków ( a zwłaszcza wnuczek ) a także wobec kulturalnego spadku po przodkach . Jak siebie samego – obejmuje bez wątpienia też w.w. osoby – Dinozaur , postać , jak sama nazwa wskazuje , raczej dawał sobie do dziś radę w kontaktach z przybyszami z Afryki i Bliskiego Wschodu , ale też nie robi się młodszy . Poza tym – czy Jego Przewielebność witał Panów Uchodźców osobiście w strefie Schengen i miał okazję im się dokładniej przyjrzeć ?

 13. jaja said

  99 % ogółu kleru to chyba stanowią przebierance. No, takie odnoszę wrażenie, być może dlatego, ze ci duchowni co sa wierni Bożym Naukom sa przemilczani, tlamszeni i nawet suspendowani. Jak Gadecki takie antynarodowe apele wyglasza to od razu czlowiek ciut kumaty odkrywa karty jakiemu durnemu Lucyperkowi do czasu te brednie służą, a najpewniej w niedalekiej przyszlości i Lucyperkowi nie posłużą. Taki ten swiat, ze najcześciej się ginie od własnej głupoty.

 14. Archer said

  @ Zborowski

  „Hierarchowie” kościoła katolickiego jak najbardziej chcą „uchodźców” przyjmować, tylko niestety na koszt polskiego podatnika. Te wszystkie Caritasy, i inne „organizacje charytatywne”, są gotowe przyjąć co najmniej kilka tysięcy do Polski i „zaopiekować” się nimi, tylko oczywiście nie za darmo!
  W takiej Szwecji, Niemczech i innych krajach zachodniej Europy prowadzący takie ośrodki dla „uchodźców” nieźle sobie żyją. Trzeba im zapewnić przecież wikt i opierunek, specjalną żywność, opiekę lekarską i duchową, a to wszystko kosztuje. Po co taki właściciel hotelu/pensjonatu w Szwecji ma się martwić swoim interesem czy będą u niego ludzie, jak państwo wynajmie od niego taki hotel na potrzeby „uchodźców” i kasa będzie przelewana co miesiąc na jego konto. O to w tym wszystkim chodzi, zarobić, a się nie narobić.

 15. Boydar said

  Trawestując, można powiedzieć, że „bezpieczeństwo narodowe jest mniej ważne od pomocy diasporze żydowskiej”; to przecież też uchodźcy, od stu pokoleń.

 16. rybolow said

  ad.2 Kler w zdecydowanej wiekszosci zawsze mial w dupie Polske i Polakow.Jego glownym celem bylo gromadzenie dobr i pelen bebech.Kurestwo tez nie bylo im obce.
  ——
  Brednie Pan mówi. Brednie. Ignorancja albo prowokacja.
  Admin

 17. AlexSailor said

  „A jeśli kto nie dba o swoich, a zwłaszcza o domowników, wyparł się wiary i gorszy jest od niewierzącego. ”

  I to jest najlepszy komentarz.

  Bo przecież wiadomo, że „W takiej Szwecji, Niemczech i innych krajach zachodniej Europy prowadzący takie ośrodki dla „uchodźców” nieźle sobie żyją.”

 18. Zerohero said

 19. kura domowa said

  Ad. Wpis Pan Marek Lipski. ” pomijam nienawisc muzulmanow do zydow”. Prosze Pana o rozwiniecie tematu. Dlaczego tak sie nienawidza, kiedy maja duzo wspolnych tematow: uboj rytualny, obrzezanie, nienawisc do niewiernych, nie spozywanie wieprzowiny.

 20. VA said

  „W szeregach hierarchii Kościoła katolickiego znalazło się podstępem wielu żydomasonów, którzy są opętani ideologią gnostycko-kabalistyczną, charakteryzującą się nie tyle niewiarą w złego ducha, co przypisującą mu
  ontologiczne dobro i boskość. Działają on nie tylko w Watykanie, ale we wszystkich episkopatach….
  Dotyczy to także Polski, a ponieważ jest to temat wstydliwy, na ogół się o
  nim milczy. Dlatego chcemy wyrazić wdzięczność ks. prof. Czesławowi Bartnikowi, który w sposób szczery i lakoniczny stwierdza:
  Niektórzy biskupi i niektóre instytucje katolickie korzystają na potęgę z pieniędzy masońskich. Większość stanowisk i godności kościelnych dla duchownych jest za pieniądze: z góry albo z dołu. Najwyższe z nich są niemal zarezerwowane tylko dla związanych z Narodem wybranym.
  Znane są też Polakom nazwiska tych purpurat-rabinów, którzy szerzą destrukcję wśród wierzących…..
  Tym biskupom wtórują różne „autorytety moralne” ustanowione już za czasów masona A. Struga oraz liczni duchowni, mający nieraz wielki wpływ na kształtowanie świadomości, zwłaszcza ludzi młodych.”

  Click to access zatrute_zrodlo_masoneria.pdf

 21. kura domowa said

  Pewna Pani pracujaca w Niemczech jako kucharka w osrodku dla tzw. uchodzcow opowiedziala historie pewnego Irakijczyka, po studiach, ktory naprawde chcial sie nauczyc niemieckiego i kontynuowac studia inzynierske. Chlopak nauczyl sie jezyka, mial azyl, i dostal prace w laboratorium. Niestety byl inteligentny i nie przedluzono mu wizy. Musi sie wynosic z BND GmbH

 22. PISKORZ said

  Interes państwa jest na drugim miejscu, na pierwszym jest człowiek” – ocenił abp Gądecki.” OK OK TŁUSTY PROSIAKU..To niech ten twój człowiek siedzi w swojej Afryce/ Azji i tam trzeba mu słać pomoc..A nie inaczej..!

 23. PISKORZ said

  re 14 „Po co taki właściciel hotelu/pensjonatu w Szwecji ma się martwić swoim interesem” NIE MA CO UOGÓLNIAĆ..z tymi hotelami/pensjonatami..To nie jest żadna reguła, że tak jest..0

  —–
  To jest regułą.
  Admin

 24. Rokitnik said

  Cos mi sie zdaje ze DUZA forsa poszla do KK jako lapowka od Globo szatanow, na rozmydlenie naboznych polaczkow! Ostatnim Kardynalem i POLAKIEM byl Ks. Kardynal Stefan Wyszynski….ktorego takze swego czasu i wielka „S” nie usluchala.

 25. PISKORZ said

  re 19 „Dlaczego tak sie nienawidza” A PIES IM MORDY LIZAŁ..Gówno nas to powinno obchodzić.!

 26. Jerzy said

  Toż to chodzi o to, żeby pod płaszczykiem przyjmowania uchodźców „syryjskich”, do POLIN mogły zwalić się tabuny bydła z bezcennego Izraela, czyli „rodowitych Izraelczyków”, którzy do tej pory robili za biblijnych żydów, ale bardziej biblijni okazali się Palestyńczycy, więc teraz piasek pali ich w stopy.

 27. Plausi said

  Dobrze mówi :

  „Stwierdził, że bezpieczeństwo narodowe jest mniej ważne od pomocy uchodźcom.”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  w końcu hierarchia katolicka od dziesięcioleci współpracuje z organizatorami imprez w Polsce i UE

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

 28. VA said

  Pan Nikt do rabina Schudricha: Czy myślał Pan o nawróceniu na świętą wiarę katolicką?
  .https://www.youtube.com/watch?v=TM0ZZNERPpA

 29. revers said

  re 19 „Dlaczego tak sie nienawidza”

  bo sa w konkurencji w gwszefcie, w handlu i szukaniu ofiar ducha religii.

 30. ibrahim ibn jakub said

  Gościa pojebało całkiem…..

 31. sulavix said

  „kochaj bliźniego jak siebie samego”; racja ale te buce mówią nam: kochaj bliźniego (szczególnie muzułmanów) bardziej niż siebie samego, swoją rodzinę, swój naród,swoje państwo;

 32. lopek said

  To co robi arcybiskup Gądecki – to także gra na odwrócenie się Polaków od KrK.

 33. semperparatus said

  Re.20 „Charakteryzującą się nie tyle niewiarą w złego ducha ile przypisującą mu ontologiczne dobro i boskość”…Nic takiego nie występuje w gnozie…Zły duch(szatan,antychryst)jest utożsamiany ze starotestamentowym,plemiennym bożkiem żydów…stwórcą tego złego i okrutnego świata…Natomiast Jezus Chrystus…jest w gnozie wysłannikiem Boga Miłości…i prymatu ducha nad materią…oraz wrogiem tegoż jahwe-szatana-demiurga(Łk.4,1-13,J,18,36,J,8,44)

 34. NyndrO said

  Panie Kierownik, nie żebym się tu samodowartściowywał. Wsżędzie są imbecyle. No ale Wy, to już skrajnie macie prze>>bane. Pan mnie zna. W tych tematach zero ironii, Tu chodzi o to, że np. u buddystów spotkałem wielu patafianów. Nawet u „miszczów”, którym bym chętnie zapodał kora. To by było o tyle okrutne, że nie mógłby usiąść. Ale! buddystów ni ma w telewizji. Jak jest osłem, to se tam poklepie o gotowaniu wody na gazie i tyle. Muszę powiedzieć, że mój rdzenny Lama (Duńczyk) od około 20 lat przestrzegał i prosił, żeby nie wpuszczać islamu do Europu. No taki zły Lama. To nie bydzie buddysta. 🙂 * Wy macie o tyle gorzej, że ten głos nycza, czy tam srycza, jest traktowany na szeroką skalę, jako Wasz. Chociaż to może byc niezłe ćwiczenie własnego jestestwa 😉

  ——-
  Mamy przerąbane, bo żydostwo największą nienawiścią darzy katolików i cała swoją energię przeznacza na jego destrukcję.
  Admin

 35. karlik said

  Ad.21 „opowiedziała historie pewnego Irakijczyka”
  W Iraku zaprowadzono demokrację i nie ma wojny więc słusznie odesłano jego by budował własny kraj..

  Z Polski w ostatnim okresie wyjechało ca. 2 miliony ludzi na zachód skoro jest tam tak niebezpiecznie z powodu uchodźców to dlaczego nie wracają..
  Widocznie więcej propagandy niż prawdy..
  Te 2 miliony trzeba jakoś uzupełnić, więc albo ze wschodu , albo z terenów wojny..

  Ludzkim odruchem jest też w ramach podziękowania oddać to co dano naszym Rodakom..
  Bieżeństwo bowiem to nie jest wyraz nowy , a od dawna istniało..

  Podaję za stroną .http://natemat.pl/148383,my-tez-bylismy-uchodzcami-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-przyjmowali-nas-na-calym-swiecie

  „Na terenie Iranu polskich cywilów rozlokowano w obozach dla uchodźców, m.in. w Teheranie, Ahwazie i Meszhedzie. Tworzono liczne placówki opiekuńcze, budowano też specjalne „polskie” osiedla. Szczególnie w Isfahanie, trzecim co do wielkości irańskim mieście, gdzie schronienie znalazły głównie polskie dzieci. Na początku 1943 roku Isfahan zamieszkiwało już ok. 2,6 tys. Polaków. Otoczono ich m.in. opieką lekarską oraz zapewniono dostęp do oświaty i kultury. Nikt nie zakazywał tu kultywowania wiary, obchodzenia świąt, wyrzeczenia się własnej tradycji.

  INDIE

  Indie stały się „drugą ojczyzną” dla ok. 10 tys. naszych rodaków. W negocjacjach z polskimi władzami na emigracji (rządem londyńskim) uczestniczył aktywnie maharadża Jam sahib Digvijaysinhji, przewodniczący Rady Indyjskich Książąt, który szczególną troską otoczył polskie dzieci. Blisko jego letniej rezydencji, w Balachadi (stan Gudżarat), stworzono sierociniec dla najmłodszych Polaków.
  Innym kierunkiem ewakuacji polskich cywilów z ziemi irańskiej był Meksyk. W toku rozmów między gen. Sikorskim z miejscowymi władzami ustalono, że kraj w Ameryce Środkowej, który w międzyczasie przystąpił do koalicji antyhitlerowskiej, przyjmie nawet 28 tys. polskich uchodźców. Warunkiem miało być utrzymywanie uchodźców przez polski rząd na emigracji, a także udzielenie azylu wyłącznie na okres wojny
  nowozelandzki premier Peter Fraser zgodził się przyjąć polskich uchodźców. Jego rząd wystosował do nich nawet oficjalne zaproszenie. Jesienią 1944 roku 733 dzieci wraz z opiekunami stanęły w porcie w Wellington, gdzie zgotowano im serdeczne powitanie. Później pociągiem przetransportowano ich do miejscowości Pahiatua, w której oddano do ich dyspozycji specjalny obóz. Jego wychowankowie nazywali go później „małą Polską”.
  W czasie wojny ok. 13 tys. Polaków i polskich Żydów przyjęła także oficjalnie neutralna Portugalia, rządzona przez reżim Antonio de Oliveiry Salazara. Najbardziej wysunięte na zachód państwo Europy wiele ryzykowało, władze w Lizbonie musiały liczyć się bowiem z niebezpieczeństwem niemieckiej agresji. Mimo to, po kapitulacji Francji w czerwcu 1940 roku, otworzyły granice dla tysięcy „obcych”.
  Do jesieni 1942 roku z Iranu do Afryki przypłynęło ponad 11 tys. Polaków, głównie kobiety i dzieci. Na miejscu także tworzono sierocińce, do potrzeb najmłodszych adaptowano m.in. istniejące obozy wojskowe. Jeden z nich powstał blisko miejscowości Oudshoorn w Prowincji Przylądkowej. Łącznie pod koniec 1944 roku w Afryce przebywało ponad 18 tys. naszych rodaków, z czego przeszło 13 tys. w Afryce Wschodniej.”

 36. Anders said

  Gądecki do Arabii Saudyjskiej . Tam go naucza rozumu.

 37. revers said

  jad19 eszcze w latach 50 tych ubieglego wieku, wejscie goscia z marynarki handlowej PLO do sklepu arabskiego i nie kupienie towaru, grozilo kozikiem w plecach, teraz sa sieci handlowe i inne metody j.bania klientow .

 38. NyndrO said

  Tak, to prawda, Kieras.

 39. karlik said

  Ad. 37 ” groziło kozikiem w plecach, ”
  A jakieś źródło na potwierdzenie tej rewelacji oczywiście nie istnieje , nie istnieje oczywiście lista zabitych pracowników polskich w arabskim sklepie…

  Ale nazwisko Polaka co zabił Murzyna w RPA jest znane wszystkim…Janusz Waluś – jakby ktoś przeoczył…

 40. Jerzy said

  Re. 36.

  Gądecki chętnie tam pojedzie i jeszcze szejkom pupsko wystawi.

 41. Joe said

  Gadecki …powinien byc sprawdzony do 3-4-pokolenia jak sie wczesniej nazywal..Bo czyny po ktorych go poznajemy to spychacz i zamiatarka terenu dla „WIELKIEGO IZRAELA” nad Wisla…Gdyby sprawdzic teczki pewnie ukaza sie HAKI na ktorych go trzyma oficer holujacy.

 42. irtur said

  Po „owocach” rozpoznaję go jako wrogą masońsko-żydowską gnidę

 43. Boydar said

  A po co go sprawdzać, wystarczy w oczy popatrzeć. Jeśli coś jak kaczka … to kaczka.

 44. Arcybiskup Gądecki wie doskonale,że taka sytuacja przed 2 dniami przed apteką w centrum Cotbusa,może być przed kościołem w Poznaniu.3 syryjczyków,młodych zaatakowało nożami, starsze małżeństwo.Gdyby nie natychmiastowa akcja pewnego Pana,który „załatwił” 3 syryjczyków,to krew by się lała.Policja przyjechała z opóżnieniem i rzuciła się w pogoń za młodzieżą z gatunku uchodzców.Złapali ale i wypuścili.

 45. Yah said

  „Mamy przerąbane, bo żydostwo największą nienawiścią darzy katolików i cała swoją energię przeznacza na jego destrukcję.
  Admin”

  Raczej kończy destrukcję tego, co zaczęło dużo, dużo wcześniej, aczkolwiek wcześniej robiło to ostrożniej i under cover.

  Nie da się solidnej budowli zburzyć w ciągu krótkiego czasu. Trzeba wiercić otwory, zakładać ładunki wybuchowe, a mieszkańcy maja się nie zorientować , że coś się dzieje. Tak wiec hałas, towarzyszący minowaniu budynku, tłumaczony jest jego upiększeniem, odkrywaniem „nowych „pomieszczeń, ulepszeniem i dostosowaniem budynku do teraźniejszych wymogów prawa budowlanego i sanitarnego.

  Destrukcja trwa ponad 1000 lat i trzeba naprawdę złej woli by tego nie widzieć.

  Zresztą tez widać metodę wydmuszki stosowana przez naszych ulubieńców KRK to wydmuszka KK, w który wpełzło …. wiemy co.

 46. Joe said

  42 Panie Boydar…Wyglada jak kaczka,chodzi jak kaczka,a wiec labedziem nie jest…ale sprawy formalne w agenturze to tez ..CUS co musimy pilnowac,bo inaczej wleza nam do chalupy jako przyjaciele…

 47. rafal said

  zdrajca i tyle w temacie.

 48. Boydar said

  Wlezą ? Tu się trzeba nad metodą eksmisji zastanowić … 😦

 49. Lovshak Russkij Agient said

  No co ma biedak mówić postarajcie się jego zrozumieć, siedzi sobie taki nieborak w swoim pałacu oderwany od rzeczywistości i problemów dnia codziennego, otoczony wierną służbą klakierów, gotowych biec na każde jego skinienie, papu dobre i smaczne syte i zdrowe papu podsuwają mu kilka razy dziennie pod nosek….sami widzicie jakie to ciężkie życie…a i jeszcze te połajanki szefa Franciszka i jego naciski na Polski kler i rząd, aby przyjmować bo to takie piękne, w uchodźcy w tym młodym byczku z isis spotkać Chrystusa (i to w sposób natychmiastowy jak ten biedny zamordowany ksiądz przy ołtarzu we Francji)…. To nic że za wschodniągranicą Polski, na Ukrainie,na Kresach, w Rosji, dalekiej Rosji, Syberii i Kazachstanie czekają setki tysięcy potomków polskich zesłańców itp itd… dla nich zdobycie karty nie wpominając o obywatelstwie to cud, to upokarzające egzaminy przed żydowskimi przedstawicielami ambasady tak zwanej polskie i wiele decyzji odmownych, to nic tu Pan Gądecki nie słyszałem aby tak gorąco wspierał…. ale rozumiem go Caritas już przedstawił listę swoich ośrodków, w kórych gotowi są przyjąć te kilka kilkanaście tysięcy, przecież Złota Pani obiecała, za każdego po kilka tysięcy euro miesięcznie… TO SIĘ NAZYWA BIZNES PANIE GĄDECKI, NIEŻŁY BIZNES, BY NIE POWIEDZIEĆW BLIŻSZYM PANU JĘZYKU CYMESIK I MAYSTERSZTYK… A EWENTUALNE KOSZTY PONIESIE TO BIEDNE NIEDOJRZAŁE STADO CZYLI NARÓD POLSKI, KREGO JAK WAM SIĘ ZDAJE JESTEŚCIE PASTERZAMI, A TAK NAPRAWDĘ ZWYKŁUMI OBŁUDNYMI PASTUCHAMI GOTOWYMI SPRZEDAĆ TEN NARÓD DLA MAMONY… TAK, DLA WAS POJĘCIE NARODU I JEGO DOBRA NIC NIE ZNACZY, NIC, NIE MACIE PRZECIEŻ DZIECI I WNUKÓW , A PATRZYCIE TYLKO DORAŹNIE O NAPCHANIE KIESZENI JUDASZOWYMI SREBRNIKAMI.TYLE W TEMACIE

 50. Lovshak Russkij Agient said

  „albo Polska będzie katolicka, albo nie będzie jej wcale”. STEFAN KARDYNAŁ WYSZYŃSKI OSTATNI PRYMAS POLSKI

  …. rozumiem Panie Gądecki, że największym problemem Pana i kolegów jest właśnie samo istnienie tego niepoprawnego i nie dojrzałego Narodu, niedojrzałego do tak zwanej Ewangelii i nauki Jezusowej, którą Pan niby głosi, a tak naprawdę antyewangelii i lepiej by było gdyby tego NARODU w ogóle nie było, ale wie Pan co, NIE DOCZEKANIE WASZE, MOŻE TO I DOBRZE, ŻE POKAZUJECIE TAK WYRAŹNIE I DOBITNIE NA CZYM WAM TAK NAPRAWDĘ ZALEŻY, POLSKI NARÓD BUDZI SIĘ PANIE GĄDECKI BUDZI SIĘ RÓWNIEŻ DZIĘKI WASZYM PRZEWROTNYM APELOM I FAŁSZYWEJ EWANGELII,KTÓRĄ GŁOSICIE !!!!!

 51. Do 44.Uff ale ostra opinia ,szczególnie dla wszystkich wiar, wyznań.

  Szczególnie dla zakonnic,dla mnichów lojalnych do Boga i Papieży. Jednakże, rozumiem, zwłaszcza że wierzę w Boga i jestem, białym rasistą.Czy to jest możliwe?
  Tak.

  Dodam i wyjaśniam,że opinia w 44 ,może się wydawać kontrowersyjna ale niestety w tej wypowiedzi jest wiele smutnych,dramatycznych faktów.
  Pomijam konkordat od wieków w Polsce.

  Odrzucam, mieszanie ras, gdyż po czasie , w następnych pokoleniach z powodu chorób genetycznych,rodzą się nie tylko chore dzieci.Jestem przeciw aborcji ale i przeciw wpływom wiar,wyznań na Konstytucje,na prawo karne,prawo cywilne,patentowe.

  Mam dosyć 3 Parlamentów w Parlamencie EU czyli polityczny+katolicki z protestantami
  (Biskupi,Pastorzy) +żydowski(Rabini).

  Mam dosyć grabieży bogactw w Polsce i rozboju nie tylko politycznego w Polsce,pomimo reform.

  Linia polityczna Watykanu i Papieża Franciszka jest realizowana przez księży w Polsce.Do nich należy obywatel Gądecki z 2 obywatelstwami,z 2 paszportami.Pomijam dyplomatyczny.

  On jest nietykalny w Polsce gdyż należy również do Parlamentu Katolicko-ewangielickiego ,składającego się z wybranych biskupów,księży.

  Popierajmy to co jest najlepsze dla Polski aby uzyskała i jej mieszkańcy dostęp do wody pitnej i złóż naturalnych.

  Dbajmy o swoje zyski i tylko swoją rodzinę.Im więcej majętnych Polaków tym lepsza sytuacja dla Polski.

  Czy jest realna szansa na likwidację zaboru Polski,w roku 2018 ?Tak.
  Na uzyskanie wolności dla Polski?Tak.

  PiS nie wpływów na firmy sprzedające wodę pitną tak jak nie ma wpływów na górnictwo czy też wydobycie bogactw w Polsce.To są już okupanci poza Polską.Oni mają w 4 literach mieszkańców Polski.

  Amen.Wystarczy.

 52. PISKORZ said

  re 27 B. dziękuję..

 53. PISKORZ said

  re 48 „OBŁUDNYMI PASTUCHAMI GOTOWYMI SPRZEDAĆ TEN NARÓD DLA MAMONY…SŁUSZNIE I NAUKOWO ..nic dodać..PS Młody człowiek miał rację pisząc sprayem na murze na ul Kartuskiej w Gdańsku…NIE JESTEŚMY STADEM OWIEC NIE POTRZEBUJEMY ŻADNYCH PASTERZY.!!

 54. Do 53. Niestety podobne opinie,mają nie tylko ateiści ale i wierzący w Boga.To dotyczy wszystkich wiar, wyznań..

 55. Antares said

  Przykład znowu idzie z samej góry: w ostatnią niedzielę w kościołach – przynajmniej archidiecezji katowickiej, był odczytywany list Franka abyśmy otworzyli swoje serca na potrzeby uchodźców czyli terrorystów muzułmańskich. Oczywiście nie obyło się porównań że muzułmanie podobni są do Św. Rodziny.

 56. Marek said

  Mamy przerąbane, bo żydostwo największą nienawiścią darzy katolików i cała swoją energię przeznacza na jego destrukcję.
  Admin
  ===
  Nie tylko katolicy mają przerąbane.
  Żydowska rewolucja w Rosji, żydobolszewizm uderzył także w Rosję i prawosławnych.
  Nie ma się co licytować, komu żydostwo zgotowało większy holokaust.
  Gorzej, że końca nie widać, a pasożyty dzielą i rządzą chrześcijanami. To wstyd i hańba dla wyznawców Jezusa Chrystusa.

  ——
  Zgoda, prawosławni też mieli za swoje. I nie chodzi o żadną „licytację”.
  Oszczędza się protestantów. Ci już są zjudaizowani na 100%.
  Admin

 57. Lily. said

  Re 28;VA
  Nie wiem jak Wy kochani,ale ja osobiscie nie
  moge sluchac,ogladac P.Schudricha.
  „Glowny Rabin Polski”,czy raczej Glowny
  Rabin w Polsce?.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: